Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

komun7sts veprim

23.04.2014. 00:54

»

komunistiem

es ar speciālu likumu pieņemšu ka visu tavu īpašu nacionalizēšu un tavu meitu paņemšu uz pirmās nakts tiesībām


Mani šis variants arī apmierina, oligarhu (`●`)!
Nacionalizējam visu! Tavu meitu un sievu man gan nevajag, mani neinteresē (`○`) (`○`).

Atbildēt

komunistiem

23.04.2014. 00:29

»

Ro

Ar speciālu likumu vajag to visu nacionalizēt! Tiesvedības riski būtu mazāki un tālākā nākotnē


es ar speciālu likumu pieņemšu ka visu tavu īpašu nacionalizēšu un tavu meitu paņemšu uz pirmās nakts tiesībām.

kkā tev tāds likums patiks naciku komunistu ruksi ???

Atbildēt

merkelis

23.04.2014. 00:28

zagt svešu gāzi nav labi saprotams Eiropas Savienībai Hitlera reiha turpinājumam gāzēšana ir iecienīta lieta ...

Atbildēt

ku

22.04.2014. 16:30

»

cik gan stulbi var so uzrakstit :

"pēc Civillikuma zemes īpašniekam pieder arī tās dzīles


Pac esi sculbs. Pēc CL, zemes īpašniekam ir tiesības/pieder viss, kas zem zemes un uzcelts uz zemes. Ja tur ir krātuve uz valsts zemes, vai ēka, tad principā viss pieder zemes īpašniekam.
Neatceros, kurš ieviesa to sculbumu ar dalīto īpašumu, kad māja pieder vienam, bet zeme citam, tur uzvārījās šitie grūtipistie sculbeņi, kuri privatizēja zemi zem ēkām un tagad rauš nomas maksas. Tas pats ar privatizāciju, kur zeme pieder vienam, ēka vai būve citam. CL tādu formu kādreiz nemaz neparedzēja. Un arī tagad, ja būvi atsavina, pirmā roka ir zemes īpašniekam. Tikai valstij nekas nebūtu jāpērk, bet vnk jānacionalizē, kā stratēģiski nozīmīgs objekts. Skaidrs, ka esošajiem krātuves īpašniekiem var arī kaut ko kompensēt, nu, tur 1 € vai divus, var arī kādus pāris tūkstošus, bet vispār nevajag, lai iet uz ECT, tur līkdeguņi piespriedīs miljonu kā vistiņam un perepjolkinam. Bet mēs atkal varam uztaisīt defoltu un parādīt viņiem visiem figu. Varianti ir un parasti iegūst tas, kurš nekaunīgāks. Diemžēl mūsu valsts vadītāju nekaunības pietiek tik priekš simtgadīgām tantām, bet ne valsts interešu aizsardzībai.

Atbildēt

Liene

22.04.2014. 15:48

Gāzes krātuvei jābūt gāzes pārvades infrastruktūras objektam, kā to paredz vai paredzēs ES likumi par transporta infrastruktūras nošķiršanu no gāzes tirdzniecības darbības, lai katrs, kas vēlas, iepumpē savu lētākās vai pieprasītās tirgū gāzes apjomu. Izejot no tā, gāzes infrastruktūras īpašnieks nedrīkst būt Krievijas valsts viena uzņēmuma vienpersona. Šiem kapitāliem ir jābūt nodalītiem, tāpat kā cauruļvadiem un krāniem. Bet ja ES netiks klāt šo uzņēmumu pārskatiem un auditoru ziņojumiem, infrastruktūra jānacionalizē.

Atbildēt

Ro

22.04.2014. 15:39

Ar speciālu likumu vajag to visu nacionalizēt! Tiesvedības riski būtu mazāki un tālākā nākotnē.

Atbildēt

cik gan stulbi var so uzrakstit :

22.04.2014. 15:13

"pēc Civillikuma zemes īpašniekam pieder arī tās dzīles."
Dziles nozimee to, ka tas ir dabas veidojums, nevis cilveku uzbuveta un maksligi iepildita gaze. TAAS NAV DZILES, mulki!

Atbildēt

Viss vienkārši, tikai kāds negrib redzēt

22.04.2014. 10:12

»

vecis

Vienozīmīgi,ka A.Dāvis ir krievijas ietekmes aģents!Kamēr Dāvis sēdēs Latvijas gāzē,tik ilgi būsim atkarīgi no krievijas ar tām izrietošām sekām


Vot "ameriku atklāji", skolnieks laikam esi, ja par darbu tāda izptatne? :)
Jebkurš Krievijai piederoša uzņēmuma valdē sēdošs cilvēks ir Krievijas ietekmes aģents, jo viņam tāds amats - strādāt darba devēja interesēs. Ja vēl kādas variēšanas iespējas ir darbojoties krievu privātā biznesa interesēs, bet ne jau valsts uzņēmumos, kā Gazprom. Skaists piemērs mums ir agrāk biezā firma LNT (Ventspils truba), kas stāv tukša un nekāda darbība nenotiek. Tā kad var pienākt laiki, kad Inčukalna zeme būs jāapsēj ar rapsi vai ko citu, enerģijas ražošanai. Latvijas zemi nevar privatizēt Krievijas valsts, jo tā ķēde ir pavisam īsa: LG - Gazprom - Krievijas valdība, jo šādus īpašumus drīz var sākt apsargat desanta karaspēks, kas pie viena arī "kārtību referendumā" nodrošinās.

Atbildēt

šamais

22.04.2014. 08:13

Nonsens!
Inčukalna jautājums ir jārisina saeimai un jaizbeidz manipulācijas uz pastāvošās Likumdošanas bāzes kura acīmredzot pieļauj situāciju kad uzņēmums var diktēt savus noteikumus un nekavējoši saeimai jāpieņem Likums lai situācijai pieliktu punktu un Inčukalna glabātuve būtu valsts īpašums uz visiem laikiem!

Atbildēt

vecis

22.04.2014. 02:10

Vienozīmīgi,ka A.Dāvis ir krievijas ietekmes aģents!Kamēr Dāvis sēdēs Latvijas gāzē,tik ilgi būsim atkarīgi no krievijas ar tām izrietošām sekām !!!

Atbildēt

hm...?

21.04.2014. 22:57

bet ministrei Brokai taču nav pielaides ... kurš tad slepenajā lietā pārstāvēja Tieslietu ministriju?

Atbildēt

visu nelasīju

21.04.2014. 21:58

Kāda tiesvedība!? Kas vēl nebūs!
Nacionalizēt, konfiscēt .. un nahrenizēt visādus dāvjus. Lai brauc uz Izraēlu, tur visa kā daudz, piena upes un ķeiseļa krasti.

Atbildēt

reptilis

21.04.2014. 21:57

...visu pārdot! ...visu privatizēt!...,jo privāts taču ir efektīvāks par valsts!? ..pēdējais laiks ķerties pie Latvenergo un Sadales tīkliem ...vēl vajag sīkāk sadalīt -būs efektīvāk! Daugavu ,Gauju un Ventu arī vajag pa gabaliņiem iztirgot,lai netek tas ūdens bez īpašniekiem-neefektīvi....mums taču vēl ir daudz ko efektivizēt-sadalīt ceļus un ūdens apgādes tīklus ,kas par biznesa iespējām!!!

Atbildēt

zoss

21.04.2014. 19:03

»

Lauku pāķis

Īpaši apdāvinātām rusofobiskām zosīm iesaku palasīt vikipēdiju vai tepat pietiek.com vairas virtuvi-varbūt pietiks ar Latvijas mafiju...


Ja valsts ir kāršu namiņš, kas sakleķerēts kopā ar budžeta konsolidācijas puņķiem, tad vismazākais satricinājums to sagraus

Atbildēt

Lauku pāķis

21.04.2014. 19:02

»

zoss

Kāds vēl nav sapratis, ka Latvijas gāze = Krievijas mafija


Īpaši apdāvinātām rusofobiskām zosīm iesaku palasīt vikipēdiju vai tepat pietiek.com vairas virtuvi-varbūt pietiks ar Latvijas mafiju....

Intresanti ka attiecībā uz dažādiem valsts iespējamās drošības apdraudējumiem kā primārie tiek ņemti vērā ar lielāko iespējamo otkatu...kko parunāja par patriotismu un viss apklusa... katru gadu izdot valsts budžeta naudu simtos miljonos par metalurgiem airbaltikiem valsts var atļauties bet piemēram skolotāju algu paaugstināšanai piešķirt pārdesmit miljonus-ziniet budžetā šogad līdzekļu nav...to ka zemais iedzīvotāju labklajības līmenis ari ir Latvijas drošības apdraudējums varturi cenšas nepieminēt... no skolotāju algām nekādi otkati nesanāk...

Atbildēt

Agnese Margēviča

21.04.2014. 16:22

»

Anonīmais Šakālis

«25. maijā Administratīvajā rajona tiesā nolikta tiesas sēde


Paldies! Pārrakstījos, protams. 15. maijā.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

21.04.2014. 16:12

«25. maijā Administratīvajā rajona tiesā nolikta tiesas sēde…»

??? Tā tak ir svētdiena! Tur nav kāda kļūdiņa? :)

Atbildēt

laikam latvietis

21.04.2014. 15:57

??????????????????

Atbildēt

zoss

21.04.2014. 15:08

Kāds vēl nav sapratis, ka Latvijas gāze = Krievijas mafija?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....