Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dihlofoss

11.02.2020. 21:10

»

Latvijas juristu vājums

Ir acīmredzama tiesību sistēmas problēma. Sabiedrība meklē problēmas cēloni. Daži drosmīgi advokāti izsaka viedokli. Šajā brīdī vēlme dzirdēt kādu vispāratzītu ekspertu tiesību jomā. Latvijā juristu kalve ir LU Juridiskajā fakultātē. Neviens profesors nav publicējis skaidrojumu. Vēl vairāk, LU nespēja...


Kad valsts izzagta un iestājas pēdējā stadija, tad eksperti nemaz nav vajadzīgi lai saprastu, ka sistēma izpuvusi par visiem 100% Sākot no liberalizētās izglītības sistēmas un beidzot ar pils saimnieka krēslu, ko sagrauzuši sarkanie ķirmji.

Atbildēt

Slinkums un neizdarība

11.02.2020. 18:20

Valdība un tā teikt tiesībsargs un citas sēdošās laika pavadīšanas rotaļu prokuratūra ir pret iedzīvotājiem. Tāpēc esam tā Latvijā apdraudēti no šiem neko nedarošajiem orgāniem.

Atbildēt

Vai E.K. prokuratūra ir organizētās noziedzības sastāvdaļa?

11.02.2020. 14:47

»

nožēlojami

Prokuratūra bezkaunīgi melo. DĀR apsūdz Misāni NEVIS PAR SAVA BĒRNA NOLAUPĪŠANU, BET PAR NOLAUPĪŠANU VISPĀR. Nav DĀR tāda nozieguma "sava bērna nolaupīšana". To, ka tā ir "sava bērna nolaupīšana", to izsecinājuši jau mūsu dižie prokurori. Tā vietā, lai izdotu aresta orderi par nolaupīšanu, dabūtu Misāni...


Atliek brīnīties par vienīgo, ka prokuratūra ne tika

neaizstāv tautu, bet nez kādēļ nepaziņo, ka mēs esam organizētās noziedzības aizstāvji.10 gados Kalnmeijers neko nav izdarījis, lai reorganizētu prokuratūru, neko, izmeklēšana ir katastrofāla utt.

Atbildēt

Elementāri

11.02.2020. 14:40

Izdot viņas vietā DĀR ģenerālprokuroru - par savu pienākumu apzinātu nepildīšanu.

Atbildēt

Latvijas juristu vājums

11.02.2020. 14:38

»

nožēlojami

Prokuratūra bezkaunīgi melo. DĀR apsūdz Misāni NEVIS PAR SAVA BĒRNA NOLAUPĪŠANU, BET PAR NOLAUPĪŠANU VISPĀR. Nav DĀR tāda nozieguma "sava bērna nolaupīšana". To, ka tā ir "sava bērna nolaupīšana", to izsecinājuši jau mūsu dižie prokurori. Tā vietā, lai izdotu aresta orderi par nolaupīšanu, dabūtu Misāni...


Ir acīmredzama tiesību sistēmas problēma. Sabiedrība meklē problēmas cēloni. Daži drosmīgi advokāti izsaka viedokli. Šajā brīdī vēlme dzirdēt kādu vispāratzītu ekspertu tiesību jomā. Latvijā juristu kalve ir LU Juridiskajā fakultātē. Neviens profesors nav publicējis skaidrojumu. Vēl vairāk, LU nespēja nodrošināt uzticamu rektora vēlēšanu procesu neliecina par šīs iestādes kompetenci. Prokuratūrā izskatās nav vispāratzītu ekspertu. Nav dzirdēts, ka izglītību un piere d zi prokurori ir ieguvuši starptautiskā arēnā, paši viens otru atestē. Tiesneši izvairās no publiskas uzstāšanās.TM valsts sekretāri un vietnieki par šo jomu ir aizsēdējušies un skaidrojumus nesniedz. Varbūt Satversmes tiesa vēl pēdējā cerība.

Atbildēt

K

11.02.2020. 14:23

»

Aksels

Diemžēl, jātzīst, ka Kristīnes lieta mūsu tiesībsargājošajām organizācijām ir dziļi vienaldzīga. Jā, kaut kas jau tika darīts, bet, tikai formāli, lai sabiedrību nenokaitinātu un nepieprasītu kādu demisiju. Bez tam, šī formālā attieksme ir arī ietekmējusi sabiedrisko domu- ja jau neviens par Kristīni...


Starp citu, tādu lietu ir simtiem - ārlietu ministrija, Tieslietu ministrija, tiesas to ļoooti labi zin Bet visi aizboldinās, ka Latvija esot parakstījusi Kādu tur starptautisko konvebciju. Par greizās konvencijas atcelšanu neviens pat nerunā. Vai ne tā, rinkevic, Bordān, zināt taču, ka šādu lietu ir simtiem un NEVIENĀ gadījumā nav aizstāvēti Latvijas pilsoņi. NEVIENĀ!

Atbildēt

nožēlojami

11.02.2020. 14:14

Prokuratūra bezkaunīgi melo. DĀR apsūdz Misāni NEVIS PAR SAVA BĒRNA NOLAUPĪŠANU, BET PAR NOLAUPĪŠANU VISPĀR. Nav DĀR tāda nozieguma "sava bērna nolaupīšana". To, ka tā ir "sava bērna nolaupīšana", to izsecinājuši jau mūsu dižie prokurori. Tā vietā, lai izdotu aresta orderi par nolaupīšanu, dabūtu Misāni uz Latviju, konstatētu, ka iet runa par pašas bērnu un izbeigtu lietu. Vistrakākais, ka prokuratūra, ļaunprātīgi ignorējot Latvijas pilsoņa intereses, jorpojām neizdod to orderi. Mēsli!

Atbildēt

par to pašu

11.02.2020. 14:02

Šis gadījums parāda valsts drošības institūciju neesamību vai totālu impotenci! Valsts drošību grauj šabrīža beztiesiskums, korupcija un ierēdņu ļaunprātīgs slinkums. Uz šī fona kā kuriozs ir drošības dienesta jaunās ēkas nepieciešamība... Kam? Lai kārtējais ierēdņu bars deldētu krēslus? Valsts drošība sākas ar tās pilsoņiem! Ja valsts atbildīgās iestādes apzināti un kaitnieciski neievēro šis valsts likumus, tad tās jāsauc pie atbildības! Kāpēc vēl nav izveidota Saeimas komisija par Ģenerālprokuratūras un Tieslietu ministrijas apzinātu, ļaunprātīgu, pretlikumīgu un noziedzīgu bezdarbību? Kāpēc vieniem ir jāatbild par savu noziedzīgo rīcību bet citiem nē? Tas ka vieni māk stundām garu "juridisku" šļuru laist?

Atbildēt

josifs

11.02.2020. 13:44

Dabiski ka Kalnmeieris ir vainīgs visās lietās,jo viņš naudu sanēma par nedarīšanu,abi ar Bīckovicu,ir veikuši kaitniecibu pret mūsu valsti,pret Latvijas iedzīvotājiem,korupcija sit augstu vilni.

Atbildēt

:(

11.02.2020. 13:20

»

anonīms

Ja iedziļinās lietas būtībā, tad tiešām sanāk, ka ĢP neuzskata, ka tās uzdevums ir palīdzēt LR iedzīvotājiem. Nedomā ĢP valstiski un par LR iedzīvotājiem, bet par savām algām un privilēģijām cīnās


Skumjākais ir tas, ka ne jau prokuratūra vien tā domā. Tā domā vesela armija ierēdņu, un, diemžēl, tā domā arī daļa sabiedrības! Tādi esam ......

Atbildēt

anonīms

11.02.2020. 12:29

Ja iedziļinās lietas būtībā, tad tiešām sanāk, ka ĢP neuzskata, ka tās uzdevums ir palīdzēt LR iedzīvotājiem. Nedomā ĢP valstiski un par LR iedzīvotājiem, bet par savām algām un privilēģijām cīnās.

Atbildēt

kāpēc

11.02.2020. 11:26

»

??

Varbūt beidzot būtu vērts noskaidrot, kādu tiesas lēmumu un par ko Misāne pārkāpa? Kādu dokumentu vai dokumentus Misāne ir viltojusi? Citādi mūs te aicina sniegt kaut kādus priekšlikumus, bet nav pat īsti skaidrs par ko ir runa


neviens žurnālists nevar nointervēt Dānijas atbildīgās iestādes?Arī ar DĀR varbūt iespējams sakomunicēt, tā tomēr nav zulusu ciems ar vecajo padomi?Pasaulē ir organizācijas,kas nodarbojas ar nelikumīgām aizturēšanām utt. Kāpēc ECT 2x atteica šīs lietas izskatīšanu?

Atbildēt

nu bet

11.02.2020. 11:03

»

Oki

Neesi dzirdējis par tādu prokuratūras likumu ? 16 pants , starp citu , iepazīsties


Prokuratūra jau veica pārbaudi un konstatēja, ka veikts maznozīmīgs pārkāpums un nav pamata izdot apcietināšanas orderi.

Atbildēt

Hehe

11.02.2020. 10:59

Ivkevič, rēķini par astronomiskām summām arī nepalīdz pensionāriem

Atbildēt

ar tādu pat rezultātu

11.02.2020. 10:57

»

Mudozvans

Uzsākt saraksti ar Dienvidāfriku par lietas pārņemšanu


Uzraksti vēstuli Dievam.

Atbildēt

interesanti

11.02.2020. 10:54

»

www.govlawyer.lv

Varbūt šo var izmantot


Un uz tā pamata izdot apcietināšanas orderi un turēt cietumā?

Atbildēt

Inese

11.02.2020. 09:37

Par Dānijas "ļoti toleranto" attieksmi pret latviešiem var izlasīt iemetot googlē "Solot ceļojumu uz Āfriku, Dānijā paverdzina brīvprātīgos no Latvijas". Jauks raksts par Dānijas organizāciju Humana People to People. Attieksme skaidra.

Atbildēt

Jautāju Pietiek

11.02.2020. 09:31

Ļoti gribētos dzirdēt otras puses - dzīvesbiedra - viedokli, kā arī to, kāpēc, ja jau pamatoti iedarbināts milzīgs valsts aparāts un bērni zīmē Dānijas karalienei miera vēsti, nav rosināta krimināllieta par vardarbību pret mazgadīgo. Kāpēc citādi bēgt un riskēt ar cietumsodu? Varbūt tā ir vēl viena Latvijas ģenerālprokuratūras nespēja? Un kas tās par runām, ka meita esot gājusi Latvijas skolā ar citu vārdu? Viltus ziņas? Ja mums var skolā iet statptautiskā meklēšanā izsludināti bērni, vai atkal nav vainīgs ģenerālprokurors?

Atbildēt

Viss ir slikti

11.02.2020. 09:13

Prokuratūrā strādā nodzērušies deģenerāti!

Atbildēt

Inese

11.02.2020. 08:19

Nosacīti šai lietai var vilkt paralēles ar ta saucamo Neo vai Poikāna lietu, kad ļoti spilgti izpaudās selektīva likuma burta, nevis likuma gara ievērošana. Kaut kur pazūd sabiedības intereses. Bet tā jau vieglāk - ar Likuma grāmatu var gan apnikušu mušu nosist, gan piemērotu pantu atrast. Vai vēl ko vajag?

Atbildēt

bez vainas nobendēto gari nepazīst baiļu

11.02.2020. 08:02

Enerģiski reaģējam tikai divos gadījumos, kad ož pēc čaukstošā un tad kad jāglābjas no patiesības nākšanas gaismā.

Atbildēt

Inese

11.02.2020. 08:00

Likumu var ievērot pēc burta, un var pēc gara.

Atbildēt

Prokurori paši sevi atestē un kvalificē?

11.02.2020. 07:06

29. pants. Ģenerālprokurora padome

(1) Ģenerālprokurors izveido padomi, kuras sastāvā ir Ģenerālprokuratūras departamentu un tiesu apgabalu virsprokurori un prokuratūras administratīvais direktors. Padomes sastāvā var tikt iekļauti citi prokurori.

(2) Ģenerālprokurora padome ir koleģiāla padomdevēja institūcija, kas izskata galvenos prokuratūras organizācijas un darbības jautājumus, kā arī veic citas šajā likumā noteiktās funkcijas.

(3) Ģenerālprokurora padome izstrādā un pieņem:

1) (izslēgts ar 01.11.2018. likumu);

2) prokuroru atestācijas un kvalifikācijas komisiju nolikumus;

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.02.2020. 23:57

Varbūt šo var izmantot ??? -

Kriminālprocesa likums

(2) Apstāklis, ka
ziņas
nesatur pietiekamu informāciju
nodarījuma
sākotnējai kvalifikācijai,
nevar būt par pamatu
procesa neuzsākšanai.

Atbildēt

Jautājums -

10.02.2020. 23:30

Jūs vispār saprotiet, ko te vāvuļojat?
Paldies Ickevičam, viņš vismaz runā par lietu - nevis kā daudzi te - kuram kura ir devusi un kura nav!
Katru no mums var kaut kur aizturēt - un pat iedomāties nespējam, kas var notikt un par ko - un tad būs forši kaut kur tupēt, kliegt un vaimanāt un apzināties - ka ne vien savas valsts valdības iznireļiem - saviem tautiešiem esi vienaldzīgs!!!!

Atbildēt

Oki

10.02.2020. 22:46

»

ups

Advokāts sašutis, ka prokurors neizdara kriminālnoziegumu...


Kā bez izmeklēšanas un tiesas var zināt, vai ir vainīga ?

Atbildēt

Oki

10.02.2020. 22:40

»

spogulis

Viens Ickevičs nolēmis uz Misānes rēķina atgādināt sabiedrībai, kā viņš tāds uz pasaules ir, un piesaistīt sev kā advokātam jaunus klientus...


Ickevičam darba pienākumos un amata aprakstā ir minēts, ka jāsarunājas ar spoguļiem ? Vai jāpilda prokuratūras funkcijas ?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 22:35

»

jautājums mudozvoniem

Ko tad ģenerālprokuratūrai vajadzēja darīt? Sākt kriminālprocesu bez nekādiem pierādījumiem? Iebāzt Misāni Latvijas cietumā tāpat bez nekāda pamata


...mēs te nekādi nevaram saprast, kas tas ir par Eiropas papīru, uz kura pamata Rīgā lidostā neaiztur, bet Kopenhāgenā, redzies, aiztur...:)

Atbildēt

jautājums mudozvoniem

10.02.2020. 22:28

Ko tad ģenerālprokuratūrai vajadzēja darīt? Sākt kriminālprocesu bez nekādiem pierādījumiem? Iebāzt Misāni Latvijas cietumā tāpat bez nekāda pamata?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 21:50

»

;)

zem spoguļa paslēpies gudrītis Aivars Borovkovs


...izskatās, ka iestrēga uz vārdu "aizturēšana"...:)

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 21:19

»

spogulis

Pirms turpinām diskusiju, paskaties Kriminālprocesa likumā, kas ir aizturēšana. Varbūt sapratīsi, ka turpināt nav vērts :D


…:D...bet tas ir tieši tas, ko es tev stāstu...aizturēšana, apcietināšana, tāds statuss, šitāds statuss, drošības līdzeklis utt.utt...būtību apskaidro...")

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 21:11

»

spogulis

Kad vaukšķi uzmetas par visziņiem visās dzīves jomās...tad rodas tādi komantāri kā "jaaja


…:D...nu paskaidro man, muļķim...kā tad tas lielajā Eiropā notiek...Latvija atsakās aizturēt(tipa nav, par ko)...Dānija akceptē, ka jāaiztur...tad Latvijas tiesībsargiem šis Dānijas lēmums (aizturēšana) nav saistošs ?...:)

Atbildēt

kur viņa gribēja, tur būs

10.02.2020. 21:05

prokuratūrai daudz nedarītu darbu, bet tās č 'maku' makšķernieces...............ja esi dzimis ravēt........

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 20:55

»

spogulis

Kad vaukšķi uzmetas par visziņiem visās dzīves jomās...tad rodas tādi komantāri kā "jaaja


…:D...tad administratīvi aizturēja...nebija nekāda cita papīrīša….:D

Atbildēt

spogulis

10.02.2020. 20:53

»

jaajaa

...vai arī administratīvi aizturēja?...piedzērusies gulēja uz trepēm?...:_


Kad vaukšķi uzmetas par visziņiem visās dzīves jomās...tad rodas tādi komantāri kā "jaaja

Ko lai saka, inteliģentas KPV un JKP elektorāts :D

Atbildēt

Vaļeram

10.02.2020. 20:53

Latvijas pilsones nēģeriem nedod.

Atbildēt

vārdi, vārdi, vārdi

10.02.2020. 20:12

Advokāts Valērijs Ickevičs rīkojas cilvēcīgi. Bet šis cilvēcīgums neaizkustinās čekista Ivara Bičkoviča iebīdīto Ēriku Kalnmeieru, kurš drīz vairāk nebūs ģenerālprokurors. Varbūt nākotnē Misānes bērni un mazbērni iespļaus sejā Ērikam Kalnmeieram. Nobaidieties arī Jāzus Kristus vārdā nolādēt Ēriku Kalnmeieru, ko viņš ir pelnījis.

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 20:05

»

jaajaa

...uz kāda papīra(dokumenta) pamata dāņi viņu vispār aizturēja


...vai arī administratīvi aizturēja?...piedzērusies gulēja uz trepēm?...:_

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...