Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dihlofoss

11.02.2020. 21:10

»

Latvijas juristu vājums

Ir acīmredzama tiesību sistēmas problēma. Sabiedrība meklē problēmas cēloni. Daži drosmīgi advokāti izsaka viedokli. Šajā brīdī vēlme dzirdēt kādu vispāratzītu ekspertu tiesību jomā. Latvijā juristu kalve ir LU Juridiskajā fakultātē. Neviens profesors nav publicējis skaidrojumu. Vēl vairāk, LU nespēja...


Kad valsts izzagta un iestājas pēdējā stadija, tad eksperti nemaz nav vajadzīgi lai saprastu, ka sistēma izpuvusi par visiem 100% Sākot no liberalizētās izglītības sistēmas un beidzot ar pils saimnieka krēslu, ko sagrauzuši sarkanie ķirmji.

Atbildēt

Slinkums un neizdarība

11.02.2020. 18:20

Valdība un tā teikt tiesībsargs un citas sēdošās laika pavadīšanas rotaļu prokuratūra ir pret iedzīvotājiem. Tāpēc esam tā Latvijā apdraudēti no šiem neko nedarošajiem orgāniem.

Atbildēt

Vai E.K. prokuratūra ir organizētās noziedzības sastāvdaļa?

11.02.2020. 14:47

»

nožēlojami

Prokuratūra bezkaunīgi melo. DĀR apsūdz Misāni NEVIS PAR SAVA BĒRNA NOLAUPĪŠANU, BET PAR NOLAUPĪŠANU VISPĀR. Nav DĀR tāda nozieguma "sava bērna nolaupīšana". To, ka tā ir "sava bērna nolaupīšana", to izsecinājuši jau mūsu dižie prokurori. Tā vietā, lai izdotu aresta orderi par nolaupīšanu, dabūtu Misāni...


Atliek brīnīties par vienīgo, ka prokuratūra ne tika

neaizstāv tautu, bet nez kādēļ nepaziņo, ka mēs esam organizētās noziedzības aizstāvji.10 gados Kalnmeijers neko nav izdarījis, lai reorganizētu prokuratūru, neko, izmeklēšana ir katastrofāla utt.

Atbildēt

Elementāri

11.02.2020. 14:40

Izdot viņas vietā DĀR ģenerālprokuroru - par savu pienākumu apzinātu nepildīšanu.

Atbildēt

Latvijas juristu vājums

11.02.2020. 14:38

»

nožēlojami

Prokuratūra bezkaunīgi melo. DĀR apsūdz Misāni NEVIS PAR SAVA BĒRNA NOLAUPĪŠANU, BET PAR NOLAUPĪŠANU VISPĀR. Nav DĀR tāda nozieguma "sava bērna nolaupīšana". To, ka tā ir "sava bērna nolaupīšana", to izsecinājuši jau mūsu dižie prokurori. Tā vietā, lai izdotu aresta orderi par nolaupīšanu, dabūtu Misāni...


Ir acīmredzama tiesību sistēmas problēma. Sabiedrība meklē problēmas cēloni. Daži drosmīgi advokāti izsaka viedokli. Šajā brīdī vēlme dzirdēt kādu vispāratzītu ekspertu tiesību jomā. Latvijā juristu kalve ir LU Juridiskajā fakultātē. Neviens profesors nav publicējis skaidrojumu. Vēl vairāk, LU nespēja nodrošināt uzticamu rektora vēlēšanu procesu neliecina par šīs iestādes kompetenci. Prokuratūrā izskatās nav vispāratzītu ekspertu. Nav dzirdēts, ka izglītību un piere d zi prokurori ir ieguvuši starptautiskā arēnā, paši viens otru atestē. Tiesneši izvairās no publiskas uzstāšanās.TM valsts sekretāri un vietnieki par šo jomu ir aizsēdējušies un skaidrojumus nesniedz. Varbūt Satversmes tiesa vēl pēdējā cerība.

Atbildēt

K

11.02.2020. 14:23

»

Aksels

Diemžēl, jātzīst, ka Kristīnes lieta mūsu tiesībsargājošajām organizācijām ir dziļi vienaldzīga. Jā, kaut kas jau tika darīts, bet, tikai formāli, lai sabiedrību nenokaitinātu un nepieprasītu kādu demisiju. Bez tam, šī formālā attieksme ir arī ietekmējusi sabiedrisko domu- ja jau neviens par Kristīni...


Starp citu, tādu lietu ir simtiem - ārlietu ministrija, Tieslietu ministrija, tiesas to ļoooti labi zin Bet visi aizboldinās, ka Latvija esot parakstījusi Kādu tur starptautisko konvebciju. Par greizās konvencijas atcelšanu neviens pat nerunā. Vai ne tā, rinkevic, Bordān, zināt taču, ka šādu lietu ir simtiem un NEVIENĀ gadījumā nav aizstāvēti Latvijas pilsoņi. NEVIENĀ!

Atbildēt

nožēlojami

11.02.2020. 14:14

Prokuratūra bezkaunīgi melo. DĀR apsūdz Misāni NEVIS PAR SAVA BĒRNA NOLAUPĪŠANU, BET PAR NOLAUPĪŠANU VISPĀR. Nav DĀR tāda nozieguma "sava bērna nolaupīšana". To, ka tā ir "sava bērna nolaupīšana", to izsecinājuši jau mūsu dižie prokurori. Tā vietā, lai izdotu aresta orderi par nolaupīšanu, dabūtu Misāni uz Latviju, konstatētu, ka iet runa par pašas bērnu un izbeigtu lietu. Vistrakākais, ka prokuratūra, ļaunprātīgi ignorējot Latvijas pilsoņa intereses, jorpojām neizdod to orderi. Mēsli!

Atbildēt

par to pašu

11.02.2020. 14:02

Šis gadījums parāda valsts drošības institūciju neesamību vai totālu impotenci! Valsts drošību grauj šabrīža beztiesiskums, korupcija un ierēdņu ļaunprātīgs slinkums. Uz šī fona kā kuriozs ir drošības dienesta jaunās ēkas nepieciešamība... Kam? Lai kārtējais ierēdņu bars deldētu krēslus? Valsts drošība sākas ar tās pilsoņiem! Ja valsts atbildīgās iestādes apzināti un kaitnieciski neievēro šis valsts likumus, tad tās jāsauc pie atbildības! Kāpēc vēl nav izveidota Saeimas komisija par Ģenerālprokuratūras un Tieslietu ministrijas apzinātu, ļaunprātīgu, pretlikumīgu un noziedzīgu bezdarbību? Kāpēc vieniem ir jāatbild par savu noziedzīgo rīcību bet citiem nē? Tas ka vieni māk stundām garu "juridisku" šļuru laist?

Atbildēt

josifs

11.02.2020. 13:44

Dabiski ka Kalnmeieris ir vainīgs visās lietās,jo viņš naudu sanēma par nedarīšanu,abi ar Bīckovicu,ir veikuši kaitniecibu pret mūsu valsti,pret Latvijas iedzīvotājiem,korupcija sit augstu vilni.

Atbildēt

:(

11.02.2020. 13:20

»

anonīms

Ja iedziļinās lietas būtībā, tad tiešām sanāk, ka ĢP neuzskata, ka tās uzdevums ir palīdzēt LR iedzīvotājiem. Nedomā ĢP valstiski un par LR iedzīvotājiem, bet par savām algām un privilēģijām cīnās


Skumjākais ir tas, ka ne jau prokuratūra vien tā domā. Tā domā vesela armija ierēdņu, un, diemžēl, tā domā arī daļa sabiedrības! Tādi esam ......

Atbildēt

anonīms

11.02.2020. 12:29

Ja iedziļinās lietas būtībā, tad tiešām sanāk, ka ĢP neuzskata, ka tās uzdevums ir palīdzēt LR iedzīvotājiem. Nedomā ĢP valstiski un par LR iedzīvotājiem, bet par savām algām un privilēģijām cīnās.

Atbildēt

kāpēc

11.02.2020. 11:26

»

??

Varbūt beidzot būtu vērts noskaidrot, kādu tiesas lēmumu un par ko Misāne pārkāpa? Kādu dokumentu vai dokumentus Misāne ir viltojusi? Citādi mūs te aicina sniegt kaut kādus priekšlikumus, bet nav pat īsti skaidrs par ko ir runa


neviens žurnālists nevar nointervēt Dānijas atbildīgās iestādes?Arī ar DĀR varbūt iespējams sakomunicēt, tā tomēr nav zulusu ciems ar vecajo padomi?Pasaulē ir organizācijas,kas nodarbojas ar nelikumīgām aizturēšanām utt. Kāpēc ECT 2x atteica šīs lietas izskatīšanu?

Atbildēt

nu bet

11.02.2020. 11:03

»

Oki

Neesi dzirdējis par tādu prokuratūras likumu ? 16 pants , starp citu , iepazīsties


Prokuratūra jau veica pārbaudi un konstatēja, ka veikts maznozīmīgs pārkāpums un nav pamata izdot apcietināšanas orderi.

Atbildēt

Hehe

11.02.2020. 10:59

Ivkevič, rēķini par astronomiskām summām arī nepalīdz pensionāriem

Atbildēt

ar tādu pat rezultātu

11.02.2020. 10:57

»

Mudozvans

Uzsākt saraksti ar Dienvidāfriku par lietas pārņemšanu


Uzraksti vēstuli Dievam.

Atbildēt

interesanti

11.02.2020. 10:54

»

www.govlawyer.lv

Varbūt šo var izmantot


Un uz tā pamata izdot apcietināšanas orderi un turēt cietumā?

Atbildēt

Inese

11.02.2020. 09:37

Par Dānijas "ļoti toleranto" attieksmi pret latviešiem var izlasīt iemetot googlē "Solot ceļojumu uz Āfriku, Dānijā paverdzina brīvprātīgos no Latvijas". Jauks raksts par Dānijas organizāciju Humana People to People. Attieksme skaidra.

Atbildēt

Jautāju Pietiek

11.02.2020. 09:31

Ļoti gribētos dzirdēt otras puses - dzīvesbiedra - viedokli, kā arī to, kāpēc, ja jau pamatoti iedarbināts milzīgs valsts aparāts un bērni zīmē Dānijas karalienei miera vēsti, nav rosināta krimināllieta par vardarbību pret mazgadīgo. Kāpēc citādi bēgt un riskēt ar cietumsodu? Varbūt tā ir vēl viena Latvijas ģenerālprokuratūras nespēja? Un kas tās par runām, ka meita esot gājusi Latvijas skolā ar citu vārdu? Viltus ziņas? Ja mums var skolā iet statptautiskā meklēšanā izsludināti bērni, vai atkal nav vainīgs ģenerālprokurors?

Atbildēt

Viss ir slikti

11.02.2020. 09:13

Prokuratūrā strādā nodzērušies deģenerāti!

Atbildēt

Inese

11.02.2020. 08:19

Nosacīti šai lietai var vilkt paralēles ar ta saucamo Neo vai Poikāna lietu, kad ļoti spilgti izpaudās selektīva likuma burta, nevis likuma gara ievērošana. Kaut kur pazūd sabiedības intereses. Bet tā jau vieglāk - ar Likuma grāmatu var gan apnikušu mušu nosist, gan piemērotu pantu atrast. Vai vēl ko vajag?

Atbildēt

bez vainas nobendēto gari nepazīst baiļu

11.02.2020. 08:02

Enerģiski reaģējam tikai divos gadījumos, kad ož pēc čaukstošā un tad kad jāglābjas no patiesības nākšanas gaismā.

Atbildēt

Inese

11.02.2020. 08:00

Likumu var ievērot pēc burta, un var pēc gara.

Atbildēt

Prokurori paši sevi atestē un kvalificē?

11.02.2020. 07:06

29. pants. Ģenerālprokurora padome

(1) Ģenerālprokurors izveido padomi, kuras sastāvā ir Ģenerālprokuratūras departamentu un tiesu apgabalu virsprokurori un prokuratūras administratīvais direktors. Padomes sastāvā var tikt iekļauti citi prokurori.

(2) Ģenerālprokurora padome ir koleģiāla padomdevēja institūcija, kas izskata galvenos prokuratūras organizācijas un darbības jautājumus, kā arī veic citas šajā likumā noteiktās funkcijas.

(3) Ģenerālprokurora padome izstrādā un pieņem:

1) (izslēgts ar 01.11.2018. likumu);

2) prokuroru atestācijas un kvalifikācijas komisiju nolikumus;

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.02.2020. 23:57

Varbūt šo var izmantot ??? -

Kriminālprocesa likums

(2) Apstāklis, ka
ziņas
nesatur pietiekamu informāciju
nodarījuma
sākotnējai kvalifikācijai,
nevar būt par pamatu
procesa neuzsākšanai.

Atbildēt

Jautājums -

10.02.2020. 23:30

Jūs vispār saprotiet, ko te vāvuļojat?
Paldies Ickevičam, viņš vismaz runā par lietu - nevis kā daudzi te - kuram kura ir devusi un kura nav!
Katru no mums var kaut kur aizturēt - un pat iedomāties nespējam, kas var notikt un par ko - un tad būs forši kaut kur tupēt, kliegt un vaimanāt un apzināties - ka ne vien savas valsts valdības iznireļiem - saviem tautiešiem esi vienaldzīgs!!!!

Atbildēt

Oki

10.02.2020. 22:46

»

ups

Advokāts sašutis, ka prokurors neizdara kriminālnoziegumu...


Kā bez izmeklēšanas un tiesas var zināt, vai ir vainīga ?

Atbildēt

Oki

10.02.2020. 22:40

»

spogulis

Viens Ickevičs nolēmis uz Misānes rēķina atgādināt sabiedrībai, kā viņš tāds uz pasaules ir, un piesaistīt sev kā advokātam jaunus klientus...


Ickevičam darba pienākumos un amata aprakstā ir minēts, ka jāsarunājas ar spoguļiem ? Vai jāpilda prokuratūras funkcijas ?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 22:35

»

jautājums mudozvoniem

Ko tad ģenerālprokuratūrai vajadzēja darīt? Sākt kriminālprocesu bez nekādiem pierādījumiem? Iebāzt Misāni Latvijas cietumā tāpat bez nekāda pamata


...mēs te nekādi nevaram saprast, kas tas ir par Eiropas papīru, uz kura pamata Rīgā lidostā neaiztur, bet Kopenhāgenā, redzies, aiztur...:)

Atbildēt

jautājums mudozvoniem

10.02.2020. 22:28

Ko tad ģenerālprokuratūrai vajadzēja darīt? Sākt kriminālprocesu bez nekādiem pierādījumiem? Iebāzt Misāni Latvijas cietumā tāpat bez nekāda pamata?

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 21:50

»

;)

zem spoguļa paslēpies gudrītis Aivars Borovkovs


...izskatās, ka iestrēga uz vārdu "aizturēšana"...:)

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 21:19

»

spogulis

Pirms turpinām diskusiju, paskaties Kriminālprocesa likumā, kas ir aizturēšana. Varbūt sapratīsi, ka turpināt nav vērts :D


…:D...bet tas ir tieši tas, ko es tev stāstu...aizturēšana, apcietināšana, tāds statuss, šitāds statuss, drošības līdzeklis utt.utt...būtību apskaidro...")

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 21:11

»

spogulis

Kad vaukšķi uzmetas par visziņiem visās dzīves jomās...tad rodas tādi komantāri kā "jaaja


…:D...nu paskaidro man, muļķim...kā tad tas lielajā Eiropā notiek...Latvija atsakās aizturēt(tipa nav, par ko)...Dānija akceptē, ka jāaiztur...tad Latvijas tiesībsargiem šis Dānijas lēmums (aizturēšana) nav saistošs ?...:)

Atbildēt

kur viņa gribēja, tur būs

10.02.2020. 21:05

prokuratūrai daudz nedarītu darbu, bet tās č 'maku' makšķernieces...............ja esi dzimis ravēt........

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 20:55

»

spogulis

Kad vaukšķi uzmetas par visziņiem visās dzīves jomās...tad rodas tādi komantāri kā "jaaja


…:D...tad administratīvi aizturēja...nebija nekāda cita papīrīša….:D

Atbildēt

spogulis

10.02.2020. 20:53

»

jaajaa

...vai arī administratīvi aizturēja?...piedzērusies gulēja uz trepēm?...:_


Kad vaukšķi uzmetas par visziņiem visās dzīves jomās...tad rodas tādi komantāri kā "jaaja

Ko lai saka, inteliģentas KPV un JKP elektorāts :D

Atbildēt

Vaļeram

10.02.2020. 20:53

Latvijas pilsones nēģeriem nedod.

Atbildēt

vārdi, vārdi, vārdi

10.02.2020. 20:12

Advokāts Valērijs Ickevičs rīkojas cilvēcīgi. Bet šis cilvēcīgums neaizkustinās čekista Ivara Bičkoviča iebīdīto Ēriku Kalnmeieru, kurš drīz vairāk nebūs ģenerālprokurors. Varbūt nākotnē Misānes bērni un mazbērni iespļaus sejā Ērikam Kalnmeieram. Nobaidieties arī Jāzus Kristus vārdā nolādēt Ēriku Kalnmeieru, ko viņš ir pelnījis.

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 20:05

»

jaajaa

...uz kāda papīra(dokumenta) pamata dāņi viņu vispār aizturēja


...vai arī administratīvi aizturēja?...piedzērusies gulēja uz trepēm?...:_

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...