Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jaajaa

10.02.2020. 20:03

»

jaajaa

...uz kāda papīra(dokumenta) pamata dāņi viņu vispār aizturēja


...nav svarīgi, kurš izdeva, jāņem bija tā dāma uz šejieni uzreiz...:)

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 19:59

»

spogulis

Nu, vecīt,tu laid


...uz kāda papīra(dokumenta) pamata dāņi viņu vispār aizturēja ?…:)

Atbildēt

spogulis

10.02.2020. 19:44

»

jaajaa

...Eiropas aizturēšanas ordera nepildīšana nav likumpārkāpums ?...atliek cerība uz dāņu tiesām


Nu, vecīt,tu laid :))))
Tev vispār ir sajēga, par ko tu raksti???
Pārspējis :))

Atbildēt

jaajaa

10.02.2020. 19:33

»

ups

Advokāts sašutis, ka prokurors neizdara kriminālnoziegumu...


...Eiropas aizturēšanas ordera nepildīšana nav likumpārkāpums ?...atliek cerība uz dāņu tiesām...:)

Atbildēt

spogulis

10.02.2020. 19:27

Viens Ickevičs nolēmis uz Misānes rēķina atgādināt sabiedrībai, kā viņš tāds uz pasaules ir, un piesaistīt sev kā advokātam jaunus klientus.
Citādi jau pietiek.com lasītājiem nebūtu jāzina, kā Ickevičs ir zvērināts advokāts. Pietiktu, ja būtu publicēts vienkārši Ickeviča viedoklis.
Un kāpēc Ickevičs tik ilgi gaidīja,lai 2-4 dienas līdz iespējamai izdošanai te publicētos kā baigais varonis? Kur varonis Ickevičs bija uzreiz pēc tam, kad tika publiskots Ģenerālprokuratūras lēmums?
Atbildiet, Ickevič! Ja ir ko atbildēt.

Atbildēt

LLL

10.02.2020. 19:20

Prokuratūra tikai prot ar saviem bijušajiem amata brāļiem (tagad advokātiem) vienoties par naudas sodiem, lai naudas makiem nevajadzētu sēdēt cietumā. Ir viens labs piemērs, no ES fondiem izkrāpa miljonu, pārējos divus nepaspēja, bet figurantiem iedeva tikai pa 20-30 tūkstošīem naudas soda.

Atbildēt

Latvijas juristu domāšana

10.02.2020. 19:17

»

ups

Advokāts sašutis, ka prokurors neizdara kriminālnoziegumu...


Kā norādīja prezidents, Latvijas juristu problēma, ka tie lasa tekstu (formu), nevis kontekstu (saturu). Līdz ar to ğenerālprokuroram neinteresē lietas būtība (saturs), bet likuma teksts. Latvijas juristu brāķis ir arī likumu ražošanā, ja nevar saprast likuma mērķi, nevar saprast likuma tekstu.

Atbildēt

to ups

10.02.2020. 19:09

»

ups

Advokāts sašutis, ka prokurors neizdara kriminālnoziegumu...


Par prokuroru amata noziegumiem iepriekš nekas nav dzirdēts?

Atbildēt

švamme

10.02.2020. 19:04

»

kā var likties mierā?

Kauna nav aicināt likties mierā


Prokuratūra nav Labklājības biedrība.
Mūsu nespējīgais ĢP ir atsevišķa tēma, bet par pilsoņu labklājību tiešām nav viņa rūpe.
Mans uzskats, ka šai gadījumā vienīgais motivātors - būtu neizdot Eiropas pilsoņus Mumbo-Jumbo tipa ciltīm gastronomiskām vajadzībām.
Viss.
Tālāk jau ir juridiskais riču-raču.
Kad grib, viņi var atrast attaisnojumu pilnīgi visam, pat noziedzīgai nolaidībai.
Bet ja negrib, vai iespītējas (jo nevar godīgi atzīt savu nolaidību iepriekš), tad kaut vai nagus mauc....

Atbildēt

Aksels

10.02.2020. 18:56

Diemžēl, jātzīst, ka Kristīnes lieta mūsu tiesībsargājošajām organizācijām ir dziļi vienaldzīga. Jā, kaut kas jau tika darīts, bet, tikai formāli, lai sabiedrību nenokaitinātu un nepieprasītu kādu demisiju. Bez tam, šī formālā attieksme ir arī ietekmējusi sabiedrisko domu- ja jau neviens par Kristīni necīnās, tātad vainīga un sods jāsaņem. Esmu bijis DĀR. Par cietumiem neiznāca painteresēties, bet, zinot, kā šinī valstī dzīvojas, varu pateikt, ka ilgāk par 3-4 mēnešiem viņai diezin vai izdosieas palikt dzīvai. Dod, Dievs, lai viņas jautājums par izdošanu mūsu valstij, pēc iespējas ātrāk atrisinātos!

Atbildēt

mērkaķis

10.02.2020. 18:25

Mērkaķis.......

Atbildēt

ups

10.02.2020. 18:16

Advokāts sašutis, ka prokurors neizdara kriminālnoziegumu?
290.pants. Personas saukšana pie kriminālatbildības, zinot, ka tā nav vainīga

(1) Par personas saukšanu pie kriminālatbildības, zinot, ka tā nav vainīga, ja to izdarījis prokurors, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Atbildēt

kā var likties mierā?

10.02.2020. 18:04

Kauna nav aicināt likties mierā?
Ja jau valsts tā izturas pret saviem pilsoņiem un vēl kāds aicina likties mierā, un ģen.prokuratūrai nav uzdevums rūpēties par mums, tad ar mums vairs nav labi. Ko par to saka Valsts Prezidents, premjers,Saeima? Tiem cilvēkiem taču arī ir bērni?

Atbildēt

liekamies mierā

10.02.2020. 17:57

Liekamies mierā ar to Misāni, cik daudz citu problēmu valstī ir pa pilnam...

Atbildēt

??

10.02.2020. 17:42

Varbūt beidzot būtu vērts noskaidrot, kādu tiesas lēmumu un par ko Misāne pārkāpa? Kādu dokumentu vai dokumentus Misāne ir viltojusi? Citādi mūs te aicina sniegt kaut kādus priekšlikumus, bet nav pat īsti skaidrs par ko ir runa.

Atbildēt

Feiss

10.02.2020. 17:26

Beidzot sākam runāt par Ģenerālprokurora atbildību pret mūsu valsti, vadot savas pakļautības iestādi! Šoreiz ir jābūt sekām!!! Un smagām!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...