Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pret - copēts

07.11.2020. 11:15

Kā nu noliek Gobzemu, jo tomēr saredz reālu draudu. Lai kā arī nebūtu, esošajai varas kliķei netic sen vairs neviens.Gobzems ir kā dadzis acī jo spļauj arā visu kā ir, to nu noliegt nevar. Kurš vēl ko tādu atļaujas? Jā piekrītu, populistiski. A Kariņš ko? :D Nesmīdiniet. Visiem šitas cirks jau tā pieriebies, gadu gadiem. Covidmarazms !!!

Atbildēt

Es

02.11.2020. 14:22

»

Latvijas valsts pārvaldes Covid-19 masku šovs ir naida kurināšana

Latvijas valsts pārvaldes Covid-19 masku šovs ir naida kurināšana...


Viens, ko tagad var prognozēt noteikti, ir šova AirBaltic turpināšanās, tikai kur ņems tam naudu? Valsts tiek pārvērsta teritorijā, būs baigā e-bedre.

Atbildēt

Es

02.11.2020. 14:20

Mnoga bukv. Kāpēc lai mēs maskas uzskatītu par brīnumlīdzekli? Tās nēsā vienkārši parodējošā veidā.

Atbildēt

Pilsonis

02.11.2020. 11:15

Masku lietošana bez iespējas nomazgāt vai nodezificēt tās pirms uzvilkt ir nevis drošības pasākumus, bet gan sērgas izplatīšanas pasākums.
Tāds pats sērgas izplatīšanas pasākums ir panākt, ka tās maskas tiek lietotas atkārtoti.
Kad šie abi pasākumi sāk dot rezultātus, tad sāk vairoties inficēšanās gadījumi, kur nav zināms kur cilvēks inficējies.

Atbildēt

Jautrībai

02.11.2020. 09:18

Kas domā un kam nav vienalga ! Ko vairs piebilst.https://www.youtube.com/watch?v hrT6Er85GXA

Atbildēt

Meklējat paši.

02.11.2020. 09:11

Kāpēc ortodoksālie žīdi sāk veidot savas slimnīcas! Daudzas valstis vēl aizvien strādājot pēc veciem covid ārstēšanas protokoliem. Kāpēc leišu dzērājam ,kas aizbēga no covid ārstēšanas slimnīcas iespējams ļoti nospīdēja.

https://www.youtube.com/watch?v 5WBJqfL6_Bw

Atbildēt

Latvijas valsts pārvaldes Covid-19 masku šovs ir naida kurināšana

02.11.2020. 09:05

Latvijas valsts pārvaldes Covid-19 masku šovs ir naida kurināšana.

Šīs masveida uz Covid 19 testēšanas mērķi ir konstatēt cik iespējams vairāk inficēto - nav nozīmes vai iesnu vai plaušu karsoņa līmenī, vai vispār bez simptomiem. Jo vairāk testēs, jo vairāk atklās inficētos - loģiski.

Jo vairāk inficēto, jo lielāks valsts terors un cilvēktiesību ierobežojumu.

Jo vairāk visādu prasību, ierobežojumu, sodu, jo vājāka ekonomika un lielāka panika un naids starp divām sabiedrības daļām - tiem, kas piedalās ekonomikas sagraušanā un to veicina, un tiem, kas tam pretojas. Vienaldzīgo nav, jo tiek grauti pašas sabiedrības drošības un labklājības pamati.

Atbildēt

Gobzema šovs pie pieminekļa Rainim kotlešēdājiem

02.11.2020. 08:54

»

Infantils tavs komentārs

Vai tad Gobzema saimnieks Borokvovs nav piederīgs pie tās pašas "esošās varas kliķes", būdams šīs "kliķes" viens no galvenajiem stūrakmeņiem? Padomā pats, kam šajā laikā var būt izdevīgi pulcēt cilvēkus un iestāstīt tiem izturēties nevērīgi pret savu veselību, lai veicinātu inficēšanos? Tiem pašiem, ...


bija remdens kā Rīgas attīrītais kanalizācijas ūdens.

Viena uzstāšanās bija krievu valodā. Vai sekoja protesti un iesniegums policijai par to, ka netika ievērots valsts valodas likums?

Protams, arī policiju tur nemanīja, lai netraucē VDD akciju un šovu noderīgu idiotu, kas dotos kliķes politikā , zvejošanā. Tur bija arī Linda Liepiņa - izskatās, ka PPVL Ģirģens dod zaļo gaismu Lindai kā VDD aģentei un okupantu draugaļai no KPVL.

Atbildēt

Un tu tur biji un redzēji?

02.11.2020. 08:48

»

un

Ko tu teiktu, ja būtu kā Ņūdžersijā ar 1800 mirušajiem uz miljonu iedzīvotāju


ASV veselības apdrosināšanas sistēma un mediķu ļaunprātīgā nekompetence veicināja plaušu ventilēšanas iekārtu izmantošanu, kas cilvēkus noveda nāvē. Tagad tas ir zināms. Otrkārt, tagad jau skaidrs, ka asins recēšana kā autoimūnā atbilde veicināja plaušu aizsērēšanu. Un tad vēl tāds sīkums - melnādainiem vīriešiem ir zems hemoglobīna līmenis asinīs no dabas - sarkanie sinsķermenīši, kas pārnēsā skābekli. Melnie vīrieši mira kā mušas. Starp viņiem daudz bomžu un valsts uzturēto, kas savā mūžā nav strādājuši nevienu dienu... Covid- 19 masku šovs ir beidzies! Lai tās maskas nēsā viņķeles un kariņi - ekonomikas slepkavas.

Un Lato Lapsa, kas gaida, ka daudzi mirs mokošā nāvē!

Atbildēt

hm

02.11.2020. 08:22

1918 gadā ASV, kad plosījās spāņu gripa, tika ieviestas maskas. Tās tika rekomendētas valkāšanai medicīnas personālam, frizieriem, dentistiem ...
Bet 1919, gadā Vinfrīda Kelloga un Kalifornijas veselības aizsardzības Komitejas kopīgā pētījumā tika konstatēts, ka masku valkāšana nav attaisnojusi uz to liktās cerības - nesamazina mirstību skaitu un saslimšanas skaitu.
Turpinot pētījumus 1921, Vorens T. Vons secināja, ka masku pielietošana gripas profilakses nolūkā izrādījusies neveiksmīga.
Viss ir kādreiz bijis! Tikai piemirsies.

Atbildēt

Skaudības Dievs

02.11.2020. 08:08

«Kovids nāk, kovids nāk,
gan ar viļņiem, gan ar čalām.
Kovids nāk no visām malām.
Ko tas kovid's atnesīs?
Tas atnesa nabadzību simtu gadu garumā.»
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis)
Ar ironiju par nopietno, Tavs Latvju Skaudības Dievs
P.S. Gaidām trešo kovid-19 vilni uzreiz pēc otrā viļņa, kad jezga norims... #nabadzība #GMI #TrūcīgāStatuss

Atbildēt

un

02.11.2020. 06:28

»

Nu super kā

mums jāj smadzenes covididioti. Un te viens nozombētais vēl kaut ko bezd par kriminālu ! Te ir


Ko tu teiktu, ja būtu kā Ņūdžersijā ar 1800 mirušajiem uz miljonu iedzīvotāju?

Atbildēt

paga

02.11.2020. 06:13

»

lili

Baiba Zile nu melu un propogandas turbina pret Gobzemu tiek darbinata....Malacis Gobzems tatad vins dara visu pareizi....Gobzemu atbalsta lielaka dala tautas...Neko jus klikes sargsuni Gobzemam vairak neizdarisiet....rejiet tik talak.bet karavans lieliem soliem iet uz prieksu un vairak tas nebus apturams...


Tev slinkums visu komentāra tekstu rakstīt no jauna, tāpēc tikai uzvārdus nomainīji? Precīzi tāds pats komentārs bija 2 gadiem un diviem mēnešiem, tikai Gobzema vietā bija Kaimiņš.

Atbildēt

lili

02.11.2020. 05:57

Baiba Zile nu melu un propogandas turbina pret Gobzemu tiek darbinata....Malacis Gobzems tatad vins dara visu pareizi....Gobzemu atbalsta lielaka dala tautas...Neko jus klikes sargsuni Gobzemam vairak neizdarisiet....rejiet tik talak.bet karavans lieliem soliem iet uz prieksu un vairak tas nebus apturams...Tauta 30 gadus ir cietusi ..nu tagad tas mers ir pilns...

Atbildēt

Infantils tavs komentārs

02.11.2020. 03:02

»

Fig jums

Kā nu noliek Gobzemu, jo tomēr saredz reālu draudu. Lai kā arī nebūtu, esošajai varas kliķei netic sen vairs neviens.Gobzems ir kā dadzis acī jo spļauj arā visu kā ir, to nu noliegt nevar. Kurš vēl ko tādu atļaujas? Jā piekrītu, populistiski. A Kariņš ko? :D Nesmīdiniet. Visiem šitas cirks jau tā pieriebies...


Vai tad Gobzema saimnieks Borokvovs nav piederīgs pie tās pašas "esošās varas kliķes", būdams šīs "kliķes" viens no galvenajiem stūrakmeņiem? Padomā pats, kam šajā laikā var būt izdevīgi pulcēt cilvēkus un iestāstīt tiem izturēties nevērīgi pret savu veselību, lai veicinātu inficēšanos? Tiem pašiem, kurus izdzina no Francijas, Spānijas, Bohēmijas, un kurus no Vācijas 1543.gadā ieteica izdzīt M.Luters, tiem pašiem, kuri veica un turpina veikt Sarkano Teroru.

Atbildēt

Fig jums

02.11.2020. 02:45

Kā nu noliek Gobzemu, jo tomēr saredz reālu draudu. Lai kā arī nebūtu, esošajai varas kliķei netic sen vairs neviens.Gobzems ir kā dadzis acī jo spļauj arā visu kā ir, to nu noliegt nevar. Kurš vēl ko tādu atļaujas? Jā piekrītu, populistiski. A Kariņš ko? :D Nesmīdiniet. Visiem šitas cirks jau tā pieriebies, gadu gadiem. Covidmarazms tikai pa ritīgo piemeta pagales ugunskurā. Varas krīze bija jau pasā sākumā, un visā pasaulē. Nu, izņemot Zviedriju varbūt. Jo nenobijās no nezināmā x.... Tagad jau ir par vēlu.

Atbildēt

Piedzimu ar vārdu un uzvārdu nevis kodu.

02.11.2020. 00:52

»

. Stāvoklis uz 29.07.2020.

..Ļaundabīgi audzēji (C00-C97) 494 476 503 491 499 490...


Iededzini pierē tos kodus. Slimībām tā pat kā pārtikas piedevām ir nosaukumi, tos tad arī lietosim.

Atbildēt

Viedais Manels

02.11.2020. 00:17

»

suns

Kaķim rūp pele,Gopzemam tauta,abi labi


Nezinu kā tur ar kaķi, peli un Gobzemu, taču atļaušos tēlaini salīdzināt tautu ar pienu dodošu govi, bet politiķus ar slaucējiem. Pēdējo gadu laikā politika tiešām izmainījusies. Ja agrāk tā sauktie oligarhi slauca savām vajadzībām, tad tagad varneši visu atdod ārzemju saimniekiem pretim saņemot labi ja pudeli paniņu. Protams dažs mēģina arī kādu piena kannu nobēdzināt. Var jau piekrist, ka mūsu kangari nav sliktākie uz planētas, taču tauta kangarus vienmēr nīst, bet buntavniekus mīl.

Atbildēt

Viedais Manels

02.11.2020. 00:02

»

baznīckungi arī saka, ka rūp

jēga ta' kāda, rūpēties var tas, kurš prot pelnīt un ir ko dot, vai prot dot darbu citiem


Virkne sociālos augšstāvos dzīvojošie pat nenojauš ar ko prasto tautu "aplaimojuši" esošie varneši un domā, ka viss ir OK. Nekā tamlīdzīga. Latvieši ir rāma tauta, taču tam ir atgriezeniskā puse. Šodien par tiem, kas pie stūres diez vai kāds galvu uz ežiņas liks, lai kā kā te necenstos dažādi kasīkļi.

Atbildēt

Adele

01.11.2020. 23:37

Pati jau atbildēja pēdējā rindkopā.... ko tad liekus tik daudz burtiņus sagrabinaja... izklaidei, neuzraktītais dienasgrāmatā vai atmiņu kadē?

Atbildēt

Franklins

01.11.2020. 23:12

Nē Aldis ir saulvedis ne Baiba ir Tālavas taurētājs.

Atbildēt

Franklins

01.11.2020. 23:08

Un? Ko tagad darīt? Visu atlikušo laiku baidīties? Vai tomēr mēģināt izprast šī aizdomīgā vīrusa būtību! Ažiotāža ir līdzīga kā savulaik ar HIV, tikai tagad par hiv ir kaut kā pieklususi, prezervatīvus arī neviens vairs nedala. Cik Latvijā ir slimi ar STS? Skaļi bļauj par kaut ko citu.
Ir sasniegts nākamais līmenis, tiek šķelta sabiedrība. Tie kuri saprot, ka nāksies kaut kā šo vīrusu pārdzīvot un tie kuri krīt panikā. Klāt vēl 2m un daļēji aizliegta dzīvā socializēšanās.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

01.11.2020. 23:07

»

Steidzamības kārtā uz viņsauli

Paātrinātā nāve ar nedrošām vakcinām pret Covid-19...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Aha!

01.11.2020. 22:27

»

tu

nevelc prom no covidafēras ! Pie kājas tas Gobzems!Un nemurgo par covidu


Visu laiku murgo un velk sāņus. Klibo.

Atbildēt

Laikam šajā valstī nekas nav tik pilnīgs un izcils

01.11.2020. 22:07

»

. Stāvoklis uz 29.07.2020.

..Ļaundabīgi audzēji (C00-C97) 494 476 503 491 499 490...


kā nāves gadījumi uzskaite un analīze. Paldies, ka papūlējāties!

Otrajā C19 vilnī viņi var sākt viltor statistiku, pierakstot upurus C19 kontā...😀

Atbildēt

Vispār jau

01.11.2020. 22:05

Latviešiem būtu vērts aizdomāties, ka patiesībā Gobzemiskuma mērķis ir daudz ļaunāks, nekā tas virspusēji šķiet. Viņš ir izcils antilatvisks hameleons, kas ar viltu kritizē tos, no kā rokas ēd, bet turpina no šīs rokas ēst. Nesen viņš ielika rakstu Pietiekā par Viltvārža saistību ar čeku, un tēloja baigo čekas pētnieku. Bet tagad pasākumos, kuros viņš aģitē par masku nevalkāšanu, aiz sapulcēto ļaužu pūļa slēpjas un cilvēku inficēšanos apmierināti novēro galvenie šo pasākumu fīrētāji - čekas zombiji Ļeģavejs un Borokakovs! Atcerēsimies, ka Borokakovs bija tas, kas ar Godmeni izveda uz Krieviju visus dokumentus par čekas pastrādātajām zvērībām pret latviešiem! Un kas ir šo pasākumu auditorija, kas inficējas un inficēsies? Jā, tie ir latvieši, jo Gobzemiskums aģitē latviešu valodā. Tātad, Gobzemiskuma mērķis ir veicināt tieši latviešu saslimstību ar Covid! Tādam Gobzemiskumam, Ļeģavejam vai Borokakovam ir nospļauties par saslimšanu, jo viņi varēs atļauties ārstēties ar Trampa embriju kokteiļiem vai sikspārņu serumiem par pāris miljoniem, vai jau tagad pastiprināti pirms šiem pasākumiem sarijas kaut kādus ierobežoti pieejamus preparātus, bet vai šie nohipnotizētie latvieši, kas pulcējas uz šiem čekas sātanistiskajiem Covid izplatīšanas pasākumiem, to varēs atļauties? Šo pasākumu apmeklētāji varētu pārbaudīt Gobzemiskuma bezbailību, piemēram, pieejot pie viņa maksimāli tuvu, un veicot jebkādas darbības, kuras veicina inficēšanos – klepojot, šķaudot, spļaudoties - gribētos redzēt, cik bezbailīgi Gobzemiskums to pieņems.

Atbildēt

. Stāvoklis uz 29.07.2020.

01.11.2020. 21:54

..Ļaundabīgi audzēji (C00-C97) 494 476 503 491 499 490
Asins un asinsrades orgānu slimības un noteikti
imūnsistēmas traucējumi (D50-D89) 3 2 2 1 4 4
Endokrīnās, uztures un vielmaiņas slimības (E00-
E90) 58 65 47 48 60 57
Psihiski un uzvedības traucējumi (F00-F99) 59 48 70 54 58 55
..Psihiski un uzvedības traucējumi alkohola
lietošanas dēļ (F10) 11 7 11 11 9 12
Nervu sistēmas slimības; acu un to palīgorgānu
slimības (G00-G99; H00-H59) 40 41 26 32 37 39
Asinsrites sistēmas slimības (I00-I99) 1433 1210 1310 1284 1262 1160
..Akūts miokarda infarkts (I21-I22) 81 76 73 68 76 59
..Hemorāģisks insults (I60-I62) 32 38 32 34 36 34
.. Išēmisks insults (I63-I64) 120 133 121 113 100 97
Elpošanas sistēmas slimības (J00-J99) 79 62 69 68 58 31
..Gripa un pneimonija (J09-J18) 47 33 34 33 34 12
Gremošanas sistēmas slimības (K00-K93) 67 80 78 90 85 85
Ādas un zemādas audu slimības (L00-L99) 5 8 8 4 6 6
Skeleta, muskuļu un saistaudu slimības (M00-M99) 4 9 9 9 10 6
Uroģenitālās sistēmas slimības (N00-N99) 41 46 36 34 37 34
Grūtniecība, dzemdības un pēcdzemdību periods
(O00-O99) 0 0 0 1 0 0
Noteikti perinatālā perioda stāvokļi (P00-P96) 4 3 3 4 5 2
Iedzimtas kroplības, deformācijas un hromosomu
anomālijas (Q00-Q99) 8 4 2 3 5 1
Citur neklasificēti simptomi, pazīmes un anomāla
klīniska un laboratorijas atrade (R00-R99) 30 21 34 24 27 26
Ārēji slimību un nāves cēloņi (V01-Y98) 133 95 116 109 107 104
..Transporta nelaimes gadījumi (V01-V99) 19 8 8 5 8 12
..Noslīkšana un slīkšana (W65-W74, Y21) 4 4 9 6 12 20
..Pakļaušana dūmu, uguns un liesmu iedarbei (X00-
X09, Y26)) 19 6 13 11 8 5
..Pārmērīga dabiska aukstuma ietekme (X31) 17 11 13 8 3 0
..Saindēšanās un pakļaušana kaitīgu vielu iedarbei
(X40-X49, Y10-Y19) 7 8 10 19 8 3
..Saindēšanās ar alkoholu (X45; Y15) 3 6 5 11 5 2
..Tīšs paškaitējums (X60-X84) 26 19 27 23 23 28
..Vardarbība (X85-Y09) 7 3 2 5 2 6
Īpašiem gadījumiem paredzētie kodi (U00-U85) 0 0 0 9 3 2
..Covid-19 (U07) 0 0 0 9 3 2

Atbildēt

Aha!

01.11.2020. 21:41

»

Nu super kā

mums jāj smadzenes covididioti. Un te viens nozombētais vēl kaut ko bezd par kriminālu ! Te ir


Laba izklaide rudens un ziemas vakaros!

MOR10. Iedzīvotāju nāves cēloņi sadalījumā pa mēnešiem
Atlasīt daļu: Lejuplādēt: Izmaiņas veiktas: 05.10.2020.
Nāves cēlonis: KOPĀ, Infekcijas un parazitāras slimības (A00-B99), Audzēji (C00-D48), ..Ļaundabīgi audzēji (C00-C97), ..., ..Covid-19 (U07) (34)
Gads: 2015, 2016, 2017, 2018, ..., 2020 (6)
Rādītājs: Skaits, uz 100 000 iedzīvotāju, (2)
Mēnesis: Janvāris, Februāris, Marts, Aprīlis, ..., Decembris (1

Atbildēt

Nu super kā

01.11.2020. 21:26

mums jāj smadzenes covididioti. Un te viens nozombētais vēl kaut ko bezd par kriminālu ! Te ir
Publicēta Iedzīvotāju nāves cēloņu statistika 2020.gada pirmajā pusgadā :
https://www.spkc.gov.lv/lv/jaunums/publiceta-iedzivotaju-naves-celonu-statistika-2020gada-pirmaja-pusgada

Atbildēt

Pats sevi pie idiotiem pieskaiti?

01.11.2020. 21:20

»

Idiotiem arī tic?

Hitleram un Staļinam?) arī ticēja un cik posta viņi nodarīja tautas genofondam? Lai to atjaunotu un starp indivīdiem rastos ģēniji, būs jāpaiet daudziem gadsimtiem, vairākām desmitām paaudzēm, lai atražotu gudrāko, domājošāko, spējīgāko cilvēku pieaugumu. Tie ģēniji nedzimt uzreiz, bet rodas no daudzu...


Ģēniji dzimst visos laikos. Masu viiduvējība “ģēnijus no dabas” nicina. Reāli no 10 ģēnijiem realizējas tikai viens. Tāda ir nepielūdzamā statistika.

Gobzems ir parasts lops, kas pielāgojas, visu laiku pielāgojas, kā advokāts, kas mēģina iztapt un sniegt pakalpojumu klientam. Gobzems runā pateizus vārdus kā tiesu debatēs. Es neticu nevienam viņa vārdam. Man viņš atgādina VDD aģentu, kuru politikas dēļ VDD padarīja par upuri, lai tauta uzķertos uz Alda vaidiem, atņemot vai pašam uz laiku, tāpat nevajag deputāta krēslā ar divīti algā kā pats saka, zvērināta advokāta “sertifikātu”.

Atbildēt

Slims nav populists

01.11.2020. 21:14

»

Viedais Manels

Atkal cilvēks, kam rūp sava tauta tiek saukāts par populistu, bet tie, kam tuvāka sava kabata, izrādās reālpolitiķi


Neko darīt, slimiem arī uzticas, domā, ka viņi gudri, vareni, glābēji. Runā daudz ko pareizi, bet viņu rīcībai un runai ir pārrāvumi, nav loģisku sakarību.

Atbildēt

Idiotiem arī tic?

01.11.2020. 21:08

»

Visticamāk, ka Covid-19 šova ēnā

Visticamāk, ka Covid-19 šova ēnā, mūs terorizējot ar masku nēsāšanu, notiek slepenas finansu afēras, palielinot valstu parādus, vēlāk valstu infrastruktūrām un uznēmumiem ar valsts kapitāldaļām nonākot naudas aizdevēju īpašumā. Klusībā ar K. Kariņa vīzu un MK noteikumiem ir palielināti daudzu pašvaldību...


Hitleram un Staļinam?) arī ticēja un cik posta viņi nodarīja tautas genofondam? Lai to atjaunotu un starp indivīdiem rastos ģēniji, būs jāpaiet daudziem gadsimtiem, vairākām desmitām paaudzēm, lai atražotu gudrāko, domājošāko, spējīgāko cilvēku pieaugumu. Tie ģēniji nedzimt uzreiz, bet rodas no daudzu paaudžu attīstības starp spējīgākajiem indivīdiem (brīnumi dabā, notiek, bet tie neveido pietiekamu masu gudrāko). Šis eksemplārs (A.G.) ir iedomājies, ka viņš tas gudrākais, jau radies ne no kā, pats no sevis. Jau bija teikts - tā viņam ir diagnoze:" ... Aldis Gobzems, kas šķiet tik izmisis pēc uzmanības, ka pats vairs nesaprot, ko dara un runā". Nē, viņš saprot un zina, ko runā un dara, bet viņam priekšā saka "septītais prāts", ko un kā runāt, darīt, rīkoties. Mans viedoklis, ka Aldis nu nav normāls ar savu izrādīšanos ar maskām, viņš būtu jāsoda, tā ir kriminālā rīcība, jo viņš ietekmē cilvēku bojā eju. Paskatieties, pat te, palasiet komentāros - tie ir slepkavnieciski komentāri. Paskatieties, pat baznīcā jaunieši iet bez maskām, kaut noteikts, ka jālieto. Un veikalā? Un šie idioti ar savu bravurību pret maskā vairojas.

Atbildēt

Iedzīvotājiem izdala maskas

01.11.2020. 20:59

»

Ir lasīts

0.01-0.05 mirst Vācijā un tie paši ar nevis no, vai vecums un tādēļ maskas, no gripas vairāk skaitļi bija


bez masku izcelsmes dokumentiem un lietošanas instrukcijas. Kas atbildēs par to nāvi, kas, lietojot izdalītās maskas, tajās noslāpst un iet bojā?

Atbildēt

Es neko nesludinu,

01.11.2020. 20:56

»

un ko tu iesaki?????????

ko sludini?????????????? kāds būs iznākums no taviem ieteikumiem


Es informēju un aicinu saglabāt veselu prātu un nepakļauties C-19 šovam un pretoties savu spēju robežās. Likumos ir daudz caurumu. Dažus esmu atradis, lai mani nevar sodīt par maskas nenēsāšanu. Neesmu nēsājis un nenēsāšu. Tas būtu zem manas pašcieņas.

Atbildēt

Visticamāk, ka Covid-19 šova ēnā

01.11.2020. 20:52

»

un ko tu iesaki?????????

ko sludini?????????????? kāds būs iznākums no taviem ieteikumiem


Visticamāk, ka Covid-19 šova ēnā, mūs terorizējot ar masku nēsāšanu, notiek slepenas finansu afēras, palielinot valstu parādus, vēlāk valstu infrastruktūrām un uznēmumiem ar valsts kapitāldaļām nonākot naudas aizdevēju īpašumā. Klusībā ar K. Kariņa vīzu un MK noteikumiem ir palielināti daudzu pašvaldību parādi, ko darīt nesen atļāva Pasaules Banka.

Daudzi domā, ka tā tiek samazināta valstu suverenitāte, veicinot deindustrializāciju, kas ir ekonomikas sagraušana, vienlaikus samazinot demogrāfiskos rādītājus

Atbildēt

baznīckungi arī saka, ka rūp

01.11.2020. 20:28

»

Viedais Manels

Atkal cilvēks, kam rūp sava tauta tiek saukāts par populistu, bet tie, kam tuvāka sava kabata, izrādās reālpolitiķi


jēga ta' kāda, rūpēties var tas, kurš prot pelnīt un ir ko dot, vai prot dot darbu citiem
muļķis ar sevi runājas, neko labu nav paveicis...

Atbildēt

No saistības ar Covid-19 mirst

01.11.2020. 20:27

deviņi- desmit procentu visu mirušo. Tas jau ir pierādīts. Tādēļ mākslīgā Covid-19 šova mērķi ir citi- sagraut ekonomiku un veselības aizsardzības sistēmu. Samazinot demogrāfijas rādītājus. Galarezultātā obligāti visus vakcinējot, sagraujot ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu cilvēka imūnsistēmu.

Atbildēt

pietiek lasītājs

01.11.2020. 20:14

Kādas 10 dienas bija klusums,un še,atkal šo A.G.popularizē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....