Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vēl pavisam svaigie notikumi saistībā ar telekanāla „Dožģ” („TV Rain”) apraides atļaujas anulēšanu atklāja kādu līdz šim mazpieredzētu un savdabīgu ainu – Latvijas liberālie žurnālisti ir atraduši kopīgu saskares punktu ar atklātiem, pusatklātiem un slēptajiem Kremļa ruporiem Latvijā, lai par visām varēm noturētu telekanāla „Dožģ” apraidi Latvijā.

Jāatzīst, ka bija ļoti interesanti vērot dažādu personu reakcijas, kas sekoja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumam par apraides atļaujas anulēšanu „Dožģ”, jo šādās situācijās izgaismojas dažādi “viedokļu līderi” un mēs visi varam daudz labāk un skaidrāk ieraudzīt, kurš ir kurš.

Tātad pēc NEPLP lēmuma iezīmējās divas grupas. Pirmā grupa, kas atbalsta NEPLP lēmumu un ar prieku uzņēma lēmumu, ka tā saucamais Kremļa “opozīcijas” TV kanāls „TV Rain”, kuram vairākus mēnešus ir uzspļaut uz kaut kādas tur Latvijas likumiem un kam attēlot Krievijas Federācijas (KF) karti ar Krimu tās sastāvā ir vienkārši tāds “tehnisks” jautājums, un kam KF Bruņoto spēku armija, kas katru dienu kopš 24. februāra atklāti veic kara noziegumus Ukrainā (nogalina, spīdzina, pazemo, izvaro, aizved bērnus uz KF, liek sirmgalvjiem un bērniem dzīvot pagrabos bez siltuma, elektrības, un pārtikas), ir “mūsu zēni”, kuriem nepieciešams atbalsts frontē, tiek, tautas valodā runājot, aizklapēts ciet.

Šai cilvēku grupai viss ir skaidrs – notiek karš un, ja kāds kara laikā mēģina atbalstīt pretinieku, tad draudzība nav iespējama. Šajā gadījumā ir tikai divas iespējas – vai nu pilnībā atbalsti Ukrainas vai nu KF Bruņotos spēkus. Citu variantu nav. Liekulīgais „Dožģ” parādīja, ka atbalsta “savus zēnus”, nu tos,  kas pārstāv  KF Bruņotos spēkus Ukrainā.  

Savukārt otro grupu veido tie indivīdi un medijpratības speciālisti, kas kritizēja un joprojām kritizē NEPLP lēmumu, uzskatot, ka tas nav pareizs un „Dožģ” ir jāļauj turpināt nodarboties ar to, ar ko tas nodarbojās Latvijā līdz šim. Šī cilvēku grupa ir īpaši slīpēta, un mēs to varam iedalīt vēl divās grupās: pirmo diemžēl veido liela daļa Latvijas žurnālistu, bet otru – dažādas attīstības līmeņa vietējie Kremļa līdzskrējēji un noderīgie idioti.  

Attiecībā uz lielu daļu Latvijas žurnālistu, kuri paspēja sevi nopozicionēt kā „Dožģ” advokātus, situācija ir sarežģīta un skumja vienlaicīgi. Skaidrs, ka daudzi no Latvijas žurnālistiem un it sevišķi izteikti liberālie/progresīvie ir noticējuši ilūzijai, ka „Dožģ” ir kārtīgs Kremļa opozīcijas medijs, kurš grauj Putina režīmu, un visa šī jezga ap apraides atļaujas anulēšanu ir nelāgs pārpratums, un šaurpierainie Latvijas nacionāļi ir vienkārši uzēdušies uz nabaga krievu opozīcijas žurnālistiem.  

Diemžēl šī situācija parādīja, ka lielai daļai Latvijas žurnālistu joprojām ir milzīgas problēmas ar kritisko domāšanu un spēju izvērtēt kā darbojas KF vara. Ļoti precīzi to norādīja Ukrainas žurnālistu un mediju organizācija “MediaRuh” (https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/ukrainas-zurnalisti-atbalsta-neplp-lemumu-anulet-apraides-atlauju-tv-dozdj.a486297/), kura savā paziņojumā par NEPLP lēmumu minēja, ka “atsevišķu sabiedrisko, Latvijas un Krievijas organizāciju un cilvēku aicinājumi atcelt šo lēmumu, mūsuprāt, ir balstīti neinformētībā, nepietiekamā notikumu konteksta un būtības izpratnē vai arī tie ir politiski motivēti”.   

Lai arī Ukrainas žurnālistu formulējums ir ļoti diplomātisks, realitātē tas nozīmē, ka liela daļa Latvijas žurnālistu joprojām nav sapratuši, kā Kremlis čakarē un māna lielu daļu naivo rietumu politiķus un žurnālistus. Ja kāds vēl nav pamanījis, tad Krievijā jau daudzus gadus nav nedz reālas opozīcijas partijas, nedz reālu opozīcijas mediju. KF jau daudzus gadus ir fašistiska valsts, kurā ir centralizēta vara ar visiem no tā izrietošiem elementiem. KF valdošais fašistiskais režīms uzturēja tā saucamās opozīcijas partijas un atļāva eksistēt it kā “opozīcijas” medijiem, lai vienkārši būtu ko parādīt tādiem rietumu pamuļķiem kā Merkele un Makrons, ka KF eksistē visas demokrātiskas valsts pazīmes, un nebūtu formālu iemeslu pārmest KF valdošajam režīmam, ka tas ir totalitārs.  

KF pat notiek parlamenta vēlēšanas, bet vai kāds pie prāta esošs cilvēks uzskata, ka tās ir reālas vēlēšanas?! Domāju, ka ne. Tad kāpēc KF fašistiskais režīms visus šos gadus spēlē teātri ar vēlēšanu rīkošanu? Tāpēc, ka ir formāli jāparāda, ka KF ir demokrātiska valsts ar vēlēšanām un nevienam Kremļa līdzskrējējam rietumos nevarētu pārmest, ka tas sadarbojas ar totalitāru režīmu.  

Ja, Latvijas žurnālisti to vēl nav sapratuši, tad totalitāra režīma valstīs neatkarīgi mediji nepastāv – visus šos gadus tā saucamie Kremļa “opozīcijas” mediji varēja pastāvēt, jo Kremlim bija jāspēlē teātris par it kā esošo viltus opozīcijas medijiem un partijām. Totalitāros režīmos reālos opozicionārus liek cietumā vai nošauj un mēs to esam diezgan skaidri redzējuši arī Krievijā. Tiem “opozicionāriem”, kuriem ļāva darboties KF ir skaidri un gaiši noformulēti kopējās spēles noteikumi. Tiklīdz kāds sāk nodarboties ar pašdarbību vai improvizācijām, tad notiek kā ar žurnālisti Annu Poļitkovsku vai opozīcijas politiķi Borisu Ņemcovu … viņus vienkārši likvidē.  

Bet liela daļa Latvijas žurnālistu to nav sapratuši un viņi domā, ka ielaižot Latvijā vairākus simtus tā saucamo Kremļa “opozīcijas” žurnālistu, dara labu lietu un palīdz graut Putina režīmu. Kremlī par šādiem “noderīgajiem idiotiem” pasmejas un berzē rokas, jo tagad aktieru trupa kas spēlē KF “opozīcijas žurnālistus” ir ieradušies Latvijā un varēs te veikt visādas jaukas Kremļa rīkotās informatīvās operācijas un ietekmēt vietējo sabiedrisko domu un visādi citādi “atstrādāt” Kremļa saimnieku rīkojumus.  

Un tagad vērsīšos pie konkrētiem žurnālistiem un medijiem. Cienījamie žurnālisti, Ina Strazdiņa, Gint Amoliņ, Ieva Vārna, Indra Sprance, jūs 18.novembrī saņēmāt valsts apbalvojumu par to, ka sabiedrībai rādāt un stāstāt par to, kas notiek Ukrainā. Jūs rādāt sižetus no Hersonas, Limanas, Harkivas, Bučas un citām Ukrainas pilsētām par to kādos apstākļos ir jādzīvo ukraiņiem, bet tad, kad jūs atbraucat mājās jūs sakāt, ka mums jāsniedz “patvērums” nabaga krievu “opozīcijas” žurnālistiem, kuri steidz palīgā “saviem zēniem” frontē Ukrainā. Tieši tiem “saviem zēniem”, kuri ik dienas Ukrainā pastrādā kara noziegumus un par kuru pastrādātajiem noziegumiem jūs veidojat ziņu reportāžas. Es tiešām vēlos saprast, kas notiek jūsu galvās, kad jūs no vienas puses nosodāt krievu pastrādātos noziegumus Ukrainā, bet no otras puses aizstāvat medijus, kas tēlo Kremļa opozīciju un lūdz atbalstu “saviem zēniem” Ukrainā. Vai tā nav šizofrēnija? Vai jums nav pavisam neērti ukraiņu priekšā?  

Tūlīt sāksies Latvijas sabiedrisko mediju organizētā ikgadējā labdarības akcija “Dod pieci”, kuras ietvaros mēs, cerams, savāksim pietiekami daudz līdzekļu, lai kaut cik atbalstītu ukraiņu bērnus, kuri ir tik daudz cietuši un tagad atrodas Latvijā. Bet tajā pašā laikā liela daļa Latvijas sabiedrisko mediju žurnālistu pauž bažas, ka tiek atņemta apraides atļauja tā saucamajam Kremļa “opozīcijas” telekanālam “„Dožģ””, kurš aicina atbalstīt “viņu zēnus” Ukrainas frontē.

Kā jums šķiet, kāpēc šie ukraiņu bērni atrodas Latvijā? Vai jūs saprotat, ka  tie “„Dožģ” zēni” ir tie paši krievu kara noziedznieki, kas daudzus Ukrainas bērnus ir atstājuši bez tēviem un mammām? Dārgie Latvijas žurnālisti – ja jūs vēl neesat pamanījuši, ir karš! Kara laikā nav iespējams būt vienlaicīgi abās pusēs – izvēlaties, kurā pusē jūs esat. Šobrīd Kremļa saimnieki jūs tin ap mazo pirkstu, bet jūs turpināt vien spēlēt par labu KF Bruņotajiem spēkiem, apelējot pie pašu izdomātām liberāldemokrātiskjajām vai demoliberāliskajām vērtībām un cilvēktiesībām. Par ko jūs galu galā cīnāties?   

Un tad vēl paliek pāri otra daļa no grupas, kuri iestājas pret „Dožģ” apraides anulēšanu Latvijā. Tie ir dažāda līmeņa un kategorijas vietējie Kremļa līdzskrējēji. Uzreiz pēc NEPLP lēmuma Latvijā saaktivizējās samērā daudz Kremļa noderīgo idiotu, kuriem, acīm redzot un ausīm dzirdot, tika dots uzdevums ātri mainīt sabiedrisko domu “austrumu” virzienā. Un kāda sagadīšanās, pat abi Kremļa politbiznesa projekti, kuri ir pārstāvēti Saeimā (politiskās partijas “Latvija pirmajā vietā!” un “Stabilitātei!”) sāka “celt trauksmi”, ka NEPLP lēmums ir nesamērīgs un „Dožģ” nevajadzēja slēgt ciet.

Ja pat šo divu politisko partiju pārstāvji, kuri ir izteikti prokremliski, saka, ka „Dožģ” nevajadzēja slēgt ciet, tad tā ir laba zīme – tātad NEPLP lēmums bija pareizs! Interesanti vērot kā pat Šķēles/Šlesera kontrolētais medijs TV24 uzreiz tika pieslēgts, kurā momentāli tika tiražēts viedoklis, ka „Dožģ” nevajadzēja slēgt ciet. Varat paši paklausīties, ko šai sakarā saka Šlesera partijas pārstāve Linda Liepiņa (https://xtv.lv/rigatv24/video/6gGgZ4LV7b4-linda_liepina_uzskata_ka_tv_rain_pieskirtais_sods_ir_parak_bargs) un Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ivars Kalviņš (https://xtv.lv/rigatv24/video/8VNweRzeGPo-ivars_kalvins_par_tv_dozdj_ierobezosanu), pat izbijušais Rundāles pils saimnieks un mākslinieks Imants Lancmanis tika pasaukts palīgā, lai steidzīgi ietekmētu sabiedrisko domu (https://xtv.lv/rigatv24/video/6QpRYaVaGXd-imants_lancmanis_par_tv_dozdj_ieguvejs_ir_kremlis_un_ta_vareja_but_provokacija).  

Labi, ka latviešu tautai vēl ir daži sabiedrībā pazīstami labi un izglītoti cilvēki, piemēram, Zigmars Liepiņš, Baiba Sipeniece-Gavare, Viesturs Kairišs un Alvis Hermanis, kuri nenobijās un skaidri nosauca lietas pareizajos vārdos. Neskatoties uz to, joprojām ir palikusi tāda kā mazuma un nespējas sajūta, jo lielākā daļa tā saucamo latviešu tautas “viedokļu līderu”, to skaitā pie varas esošie politiķi, ir vienkārši bailīgi. Vai tiešām Latvijā nav vairs neviena, kas spētu nolikt pie vietas tādas Kremļa interešu aizstāvjus Latvijā kā “Latvijas Žurnālistu asociāciju”, Guntu Slogu ar tās pārstāvēto “Baltijas mediju izcilības centru” un Sabīni Sīli ar tās vadīto “Media Hub Riga”. Cik ilgi vēl ļausim šīm biedrenēm klaigāt un melot par preses brīvības “ierobežošanu” un tamlīdzīgām muļķībām, kas Latvijā nekad nav noticis un nenotiek.  

Es vienkārši brīnos, kā Guntai Slogai ir izdevies „Dožģ” ziepju operu pārvērst par “preses brīvības ierobežošanu un cenzūru Latvijā”, ja pašā sākumā skaidri un gaiši tika uzskaitīta virkne pārkāpumu, par ko „Dožģ” tiek liegta iespēja raidīt Latvijas teritorijā, tas arī viss. Turklāt ar viņiem visi auklējās jau no paša sākuma, dodot vairākas iespējas laboties. Vai šajā sakarā Latvijas tiesībsargājošām institūcijām nevajadzētu varbūt, piemēram, profilakses pēc veikt kratīšanas Slogas un Sīles īpašumos? Ja reiz viņas tik ļoti aizstāv tos, kas lūdz un vāc palīdzību agresorvalsts armijai, cik liela ir varbūtība, ka  šo dāmu īpašumi tiek izmantoti, kā noliktavas vai loģistikas mezgli “militāro kravu” nosūtīšanai Krievijas armijai?   

Tātad šodien tu vari būt vai nu Kremļa noderīgais idiots, vai nu Latvijas patriots un Ukrainas aizstāvis.

Novērtē šo rakstu:

156
22

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...