Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anti colorados

14.12.2022. 19:59

»

Jānis

Kas to būtu domājis ka mūsu liberāļi būs vienā laivā ar šleseristiem un rosļiku - vienkārši nožēlojami. Latvijas žurnālistu naivums un ticēšana "uz vārda" katram krievu tā saucamajam opozicionāram ir vienkārši šokējoša


Varētu padomāt, ka pirms 30 un vairāk gadiem, tas nebija redzams kā komunisti ar čekas aģentiem no ASV sadziedājās ar kremliniem okupantiem, bet publikai pietēloja ienaidniekus. čekistiem bija 50 un vairāk gadu pieredze kā noturēt varu un iznīcināt pamattautas tieksmes uz pašnoteikšanos un savu valsti. Surogāt neatkarība un viltus tiesiskums ir šo izdzimteņu radītie augļi, lai zagtu un izpārdotu to, kas pieder citiem.

Atbildēt

vice

14.12.2022. 19:45

Joprojām visi autori ignorē galveno - finansējumu!!!
Un finansējums tieši un pastarpināti šiem Krievijas "neatkarīgajiem medijiem" ir no Gazprom ar visām "meitām un dēliem"!

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 19:42

»

Anti colorados

Protams, ka krievu okupanti un pārkrievotie bāleliņi ir viens un tas pats ļaunums. Pat bieži vien pārkrievotie ir vēl asinskārāki par pašiem krievu orkiem, tā izrādot savu sunisko uzticību ruZZkiju miram


Vispār gan vismaz puse no tiem "krievu okupantiem" ir "ukraiņu okupanti", kas atšķiras no krieviem ar o uzvārda galotnē. Visus Пызденко oriģinālā Пизденко vietā viņi izdomāja lai atšķirtos. Čangaļi paliek čangaļi kā pie mums tā pie krieviem.

Atbildēt

Anti colorados

14.12.2022. 19:31

Protams, ka krievu okupanti un pārkrievotie bāleliņi ir viens un tas pats ļaunums. Pat bieži vien pārkrievotie ir vēl asinskārāki par pašiem krievu orkiem, tā izrādot savu sunisko uzticību ruZZkiju miram.

Atbildēt

Jānis

14.12.2022. 19:29

Kas to būtu domājis ka mūsu liberāļi būs vienā laivā ar šleseristiem un rosļiku - vienkārši nožēlojami. Latvijas žurnālistu naivums un ticēšana "uz vārda" katram krievu tā saucamajam opozicionāram ir vienkārši šokējoša.

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 19:28

»

jautājums

Ja jums tik tuvs jūsu sirdij ruskii mir-kapēc te vēl esat


Nē, mums nav nekāda skara ar russkij mir, mēs esam īsteni latvieši, kuru senči te dzīvojuši vēl Livonijas laikos. Mēs negribam ukrus, neatbalstām Ukrainu un uzskatām, ka ukriem nav taisnība, turklāt viņi noteikti zaudēs, rezultātā radot uztrenētu Krievijas armiju, kas atnāks uz Austrumeiropu. Ar to tas beigsies.

Atbildēt

sorositu kadru kalve melu izplatisanai

14.12.2022. 19:06

zile & co pazuda paradijas kaut kada sorositapmaksata padauza ar gruzinu uzvardu.

Atbildēt

Jautājums

14.12.2022. 19:04

»

Nu

Mēs visi esam pret Ukrainu. Mēs negribam Ukrainu, un negribam ukrus redzēt Latvijā, tāpat kā vīņu lupatu žīdu un pediņu krāsās, kuru šamie sauc par karogu. Bet mums stāsta, ka latvieši, lūk, ļoti jūt līdzi Ukrainai un identificējas ar Ukrainu. Meli. Visus ierēdņus, kuriem ir privātmājas, piespieda uzvilkt...


Kas esat tie "mēs visi"? Izskatās, ka prātā apdalīti dauņi. Savukārt, MĒS VISI vēlamies palīdzēt ukraiņiem un Ukrainai iznīcināt krievu orkus un palīdzēt likvidēt ļaunuma impēriju krieviju.

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 19:04

»

!

nejauc hoholus ar banderu fasistiem !Ta saucama rietumu dermokratija,jeb pareizak sakot nato izmanto banderu fasistus karam pret Krieviju ukraina


Hoholi ir mazkrievi, tos jau es neaiztieku. Benderlogi ir tie, kas pasludinājuši sevi par "ukraiņiem". Tādas tautas nemaz nav, un valodas arī. Hoholi jā, tie ir krievu čangaļi. Uzvedas arī apmēram tāpat, ja tiek pie mieta.

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 18:57

»

jūs

visi te gribat CCCP, savus tankus, savu Krasnuju armiju...Tas sen visiem zināms tapēc ar esat reāls apdraudējums visam mītnes zemēm, kur uzturaties


Nē, mums nav nekāda sakara ar Krieviju. Vienkārši mēs zinām, ka ukri ir padauzas un mēs viņus šeit nevēlamies redzēt tāpat kā čečenus un nēģerus. Nevajag ar demagoģiju nodarboties - ja nevēlies šeit ukrus un nēģerus, kā arī nevāc naudu un semočkas somāliešiem un ukraiņiem, tad neesi lojāls Latvijai un gribi Staļinu Levita vietā. Divi, sēdies.

Atbildēt

Anatolijs

14.12.2022. 18:55

»

Atis Priedītis

Latvijas žurnālistu gļēvulību spilgti demonstrē kategoriska atsacīšanās kaut ko rakstīt par visnežēlīgāko VDK cilvēku vajāšanu psiholoģiskā terora metodi Zersetzung, kura kā izrādās arī pašlaik tiek plaši lietota Krievijā un diemžēl, arī Latvijā


Vai tā ir gļēvulība, vai bailes par savu darba vietu...vai ar valstiskas apziņas...domāšanas trūkums...bet tā tas ir... Un ne jau tikai par to vien neraksta: LV lielākā daļa mass media ir bloķēti tiem cilvēkiem, kas neslavā internacionālos globālistus, grib rakstīt rakstus par KGB, par CCCP imigrantu repatriācijas nepieciešamību, par kolaborantu lustrāciju, par korupciju LV politikā, par Krievijas mafijas naudām LV, u.c. tēmas, par kurām LV mass media nekad neraksta.

Atbildēt

fakts

14.12.2022. 18:52

Autors sapinās burtos.
Vienā rindkopā apgalvojot, ka krievijā neesot opozīcijas mediju, bet tādi varēja pastāvēt, jo kremlim bija jātēlo demokrātija Tātad tomēr bija!
Vai, ka neesot opozīcijas, jo reālos opozicionārus liek cietumā vai nošauj un piemin pat divus nošautos. Tikai jautājums, kas viņi bija brīdi pirms tika nošauti un kas viņi būtu, ja dienu iepriekš būtu aizbēguši no krievijas?

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 18:47

Mēs visi esam pret Ukrainu. Mēs negribam Ukrainu, un negribam ukrus redzēt Latvijā, tāpat kā vīņu lupatu žīdu un pediņu krāsās, kuru šamie sauc par karogu. Bet mums stāsta, ka latvieši, lūk, ļoti jūt līdzi Ukrainai un identificējas ar Ukrainu. Meli. Visus ierēdņus, kuriem ir privātmājas, piespieda uzvilkt to lupatu pie mājas un vēl piespraust lentīti pie apkakles un piekārt pie autiņa spoguļa. Ja tas nav izdarīts - nelojāls Latvijai!

Atbildēt

ha-ha

14.12.2022. 18:24

Toties ilggadīgā ar valsts atbalstu pavairotā un izplatītā Kremļa propoganda ir savu panākusi un tās apoleģēti lēc no biksēm ārā,lai nomelnotu un samīditu Kremlim netīkamu tv.Visu šo potenciāli bistamo krievvalodīgo masu arī ievilka valstī šie paši Kremļa propogandas fani.Tagad,iespējams,valstī atstās tikai īstos krievu diversantus,kuri xstundā varēs koriģēt vietējo krievvalodīgo darbību un komplektā ar nelustrētajiem padomju okupantu nomeklatūras kadriem valsts tiešām atrodās potenciāli bīstamā situācijā.

Atbildēt

kode

14.12.2022. 18:23

Ivars Āboliņš raidījumā KNL skaidri apstiprināja, ka 2014.gadā cildināja putinu par iebrukumu Krimā. Un atvainojās, jo espt bijis vienkāršs žurnālists, bet tagad amatavīrs. Tagad domā citādi
Ja esi bijis STULBS, NEKRIETNS žurnālists, nekad nebūsi guds, krietns.
Doždj mums rādīja, kas notiek Krimā, Luganskā utt. Bija iespēja redzēt un saprast, kas notiek kaimiņvalstī
Sajūta, ka zaglis sauc: ķeriet zagļus

Atbildēt

Atis Priedītis

14.12.2022. 17:54

Latvijas žurnālistu gļēvulību spilgti demonstrē kategoriska atsacīšanās kaut ko rakstīt par visnežēlīgāko VDK cilvēku vajāšanu psiholoģiskā terora metodi Zersetzung, kura kā izrādās arī pašlaik tiek plaši lietota Krievijā un diemžēl, arī Latvijā.

Atbildēt

harijs

14.12.2022. 17:46

12 gadu laikā kanāls dožģ nav ne sūda panācis un nav ne mazāko cerību, ka nākamajos 12 gados panāks...kāda jēga par viņiem cepties.

Atbildēt

Dr Mengele

14.12.2022. 17:42

»

mierpilsonis

Nevajag nāves grēku ņemt uz sevīm, lai brauc uz Ukrainu


Šmurdjaks jau savu darbu dara kaut arī nesanāca kā iecerēts.Būs arī brīvprātīgie uz Ukrainu.

Atbildēt

mierpilsonis

14.12.2022. 17:33

»

...

Vāczemē jau priekšā Ukrainas prostitūtas bet vīriešus var noslaktēt tepat


Nevajag nāves grēku ņemt uz sevīm, lai brauc uz Ukrainu!

Atbildēt

...

14.12.2022. 17:22

»

Vēl pareizāk

Visus vīrus ukraiņu armijā, sievas uz paneli Vāczemē


Vāczemē jau priekšā Ukrainas prostitūtas bet vīriešus var noslaktēt tepat.

Atbildēt

Pareizi, pareizi, pareizi,..

14.12.2022. 17:03

Latvija ir pilna ar "dažādas attīstības līmeņa vietējiem Kremļa līdzskrējējiem un noderīgiem idiotiem". Deportēt, vai utilizēt!

Atbildēt

līberālius

14.12.2022. 16:46

Nav NEPLis nekāds liberālis, bet ēst gribošs mēdiju cenzors! Klapēs visu ciet, kas krievu valodā. Ka tik pašus nelikvidē!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...