Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anti colorados

14.12.2022. 19:59

»

Jānis

Kas to būtu domājis ka mūsu liberāļi būs vienā laivā ar šleseristiem un rosļiku - vienkārši nožēlojami. Latvijas žurnālistu naivums un ticēšana "uz vārda" katram krievu tā saucamajam opozicionāram ir vienkārši šokējoša


Varētu padomāt, ka pirms 30 un vairāk gadiem, tas nebija redzams kā komunisti ar čekas aģentiem no ASV sadziedājās ar kremliniem okupantiem, bet publikai pietēloja ienaidniekus. čekistiem bija 50 un vairāk gadu pieredze kā noturēt varu un iznīcināt pamattautas tieksmes uz pašnoteikšanos un savu valsti. Surogāt neatkarība un viltus tiesiskums ir šo izdzimteņu radītie augļi, lai zagtu un izpārdotu to, kas pieder citiem.

Atbildēt

vice

14.12.2022. 19:45

Joprojām visi autori ignorē galveno - finansējumu!!!
Un finansējums tieši un pastarpināti šiem Krievijas "neatkarīgajiem medijiem" ir no Gazprom ar visām "meitām un dēliem"!

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 19:42

»

Anti colorados

Protams, ka krievu okupanti un pārkrievotie bāleliņi ir viens un tas pats ļaunums. Pat bieži vien pārkrievotie ir vēl asinskārāki par pašiem krievu orkiem, tā izrādot savu sunisko uzticību ruZZkiju miram


Vispār gan vismaz puse no tiem "krievu okupantiem" ir "ukraiņu okupanti", kas atšķiras no krieviem ar o uzvārda galotnē. Visus Пызденко oriģinālā Пизденко vietā viņi izdomāja lai atšķirtos. Čangaļi paliek čangaļi kā pie mums tā pie krieviem.

Atbildēt

Anti colorados

14.12.2022. 19:31

Protams, ka krievu okupanti un pārkrievotie bāleliņi ir viens un tas pats ļaunums. Pat bieži vien pārkrievotie ir vēl asinskārāki par pašiem krievu orkiem, tā izrādot savu sunisko uzticību ruZZkiju miram.

Atbildēt

Jānis

14.12.2022. 19:29

Kas to būtu domājis ka mūsu liberāļi būs vienā laivā ar šleseristiem un rosļiku - vienkārši nožēlojami. Latvijas žurnālistu naivums un ticēšana "uz vārda" katram krievu tā saucamajam opozicionāram ir vienkārši šokējoša.

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 19:28

»

jautājums

Ja jums tik tuvs jūsu sirdij ruskii mir-kapēc te vēl esat


Nē, mums nav nekāda skara ar russkij mir, mēs esam īsteni latvieši, kuru senči te dzīvojuši vēl Livonijas laikos. Mēs negribam ukrus, neatbalstām Ukrainu un uzskatām, ka ukriem nav taisnība, turklāt viņi noteikti zaudēs, rezultātā radot uztrenētu Krievijas armiju, kas atnāks uz Austrumeiropu. Ar to tas beigsies.

Atbildēt

sorositu kadru kalve melu izplatisanai

14.12.2022. 19:06

zile & co pazuda paradijas kaut kada sorositapmaksata padauza ar gruzinu uzvardu.

Atbildēt

Jautājums

14.12.2022. 19:04

»

Nu

Mēs visi esam pret Ukrainu. Mēs negribam Ukrainu, un negribam ukrus redzēt Latvijā, tāpat kā vīņu lupatu žīdu un pediņu krāsās, kuru šamie sauc par karogu. Bet mums stāsta, ka latvieši, lūk, ļoti jūt līdzi Ukrainai un identificējas ar Ukrainu. Meli. Visus ierēdņus, kuriem ir privātmājas, piespieda uzvilkt...


Kas esat tie "mēs visi"? Izskatās, ka prātā apdalīti dauņi. Savukārt, MĒS VISI vēlamies palīdzēt ukraiņiem un Ukrainai iznīcināt krievu orkus un palīdzēt likvidēt ļaunuma impēriju krieviju.

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 19:04

»

!

nejauc hoholus ar banderu fasistiem !Ta saucama rietumu dermokratija,jeb pareizak sakot nato izmanto banderu fasistus karam pret Krieviju ukraina


Hoholi ir mazkrievi, tos jau es neaiztieku. Benderlogi ir tie, kas pasludinājuši sevi par "ukraiņiem". Tādas tautas nemaz nav, un valodas arī. Hoholi jā, tie ir krievu čangaļi. Uzvedas arī apmēram tāpat, ja tiek pie mieta.

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 18:57

»

jūs

visi te gribat CCCP, savus tankus, savu Krasnuju armiju...Tas sen visiem zināms tapēc ar esat reāls apdraudējums visam mītnes zemēm, kur uzturaties


Nē, mums nav nekāda sakara ar Krieviju. Vienkārši mēs zinām, ka ukri ir padauzas un mēs viņus šeit nevēlamies redzēt tāpat kā čečenus un nēģerus. Nevajag ar demagoģiju nodarboties - ja nevēlies šeit ukrus un nēģerus, kā arī nevāc naudu un semočkas somāliešiem un ukraiņiem, tad neesi lojāls Latvijai un gribi Staļinu Levita vietā. Divi, sēdies.

Atbildēt

Anatolijs

14.12.2022. 18:55

»

Atis Priedītis

Latvijas žurnālistu gļēvulību spilgti demonstrē kategoriska atsacīšanās kaut ko rakstīt par visnežēlīgāko VDK cilvēku vajāšanu psiholoģiskā terora metodi Zersetzung, kura kā izrādās arī pašlaik tiek plaši lietota Krievijā un diemžēl, arī Latvijā


Vai tā ir gļēvulība, vai bailes par savu darba vietu...vai ar valstiskas apziņas...domāšanas trūkums...bet tā tas ir... Un ne jau tikai par to vien neraksta: LV lielākā daļa mass media ir bloķēti tiem cilvēkiem, kas neslavā internacionālos globālistus, grib rakstīt rakstus par KGB, par CCCP imigrantu repatriācijas nepieciešamību, par kolaborantu lustrāciju, par korupciju LV politikā, par Krievijas mafijas naudām LV, u.c. tēmas, par kurām LV mass media nekad neraksta.

Atbildēt

fakts

14.12.2022. 18:52

Autors sapinās burtos.
Vienā rindkopā apgalvojot, ka krievijā neesot opozīcijas mediju, bet tādi varēja pastāvēt, jo kremlim bija jātēlo demokrātija Tātad tomēr bija!
Vai, ka neesot opozīcijas, jo reālos opozicionārus liek cietumā vai nošauj un piemin pat divus nošautos. Tikai jautājums, kas viņi bija brīdi pirms tika nošauti un kas viņi būtu, ja dienu iepriekš būtu aizbēguši no krievijas?

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 18:47

Mēs visi esam pret Ukrainu. Mēs negribam Ukrainu, un negribam ukrus redzēt Latvijā, tāpat kā vīņu lupatu žīdu un pediņu krāsās, kuru šamie sauc par karogu. Bet mums stāsta, ka latvieši, lūk, ļoti jūt līdzi Ukrainai un identificējas ar Ukrainu. Meli. Visus ierēdņus, kuriem ir privātmājas, piespieda uzvilkt to lupatu pie mājas un vēl piespraust lentīti pie apkakles un piekārt pie autiņa spoguļa. Ja tas nav izdarīts - nelojāls Latvijai!

Atbildēt

ha-ha

14.12.2022. 18:24

Toties ilggadīgā ar valsts atbalstu pavairotā un izplatītā Kremļa propoganda ir savu panākusi un tās apoleģēti lēc no biksēm ārā,lai nomelnotu un samīditu Kremlim netīkamu tv.Visu šo potenciāli bistamo krievvalodīgo masu arī ievilka valstī šie paši Kremļa propogandas fani.Tagad,iespējams,valstī atstās tikai īstos krievu diversantus,kuri xstundā varēs koriģēt vietējo krievvalodīgo darbību un komplektā ar nelustrētajiem padomju okupantu nomeklatūras kadriem valsts tiešām atrodās potenciāli bīstamā situācijā.

Atbildēt

kode

14.12.2022. 18:23

Ivars Āboliņš raidījumā KNL skaidri apstiprināja, ka 2014.gadā cildināja putinu par iebrukumu Krimā. Un atvainojās, jo espt bijis vienkāršs žurnālists, bet tagad amatavīrs. Tagad domā citādi
Ja esi bijis STULBS, NEKRIETNS žurnālists, nekad nebūsi guds, krietns.
Doždj mums rādīja, kas notiek Krimā, Luganskā utt. Bija iespēja redzēt un saprast, kas notiek kaimiņvalstī
Sajūta, ka zaglis sauc: ķeriet zagļus

Atbildēt

Atis Priedītis

14.12.2022. 17:54

Latvijas žurnālistu gļēvulību spilgti demonstrē kategoriska atsacīšanās kaut ko rakstīt par visnežēlīgāko VDK cilvēku vajāšanu psiholoģiskā terora metodi Zersetzung, kura kā izrādās arī pašlaik tiek plaši lietota Krievijā un diemžēl, arī Latvijā.

Atbildēt

harijs

14.12.2022. 17:46

12 gadu laikā kanāls dožģ nav ne sūda panācis un nav ne mazāko cerību, ka nākamajos 12 gados panāks...kāda jēga par viņiem cepties.

Atbildēt

Dr Mengele

14.12.2022. 17:42

»

mierpilsonis

Nevajag nāves grēku ņemt uz sevīm, lai brauc uz Ukrainu


Šmurdjaks jau savu darbu dara kaut arī nesanāca kā iecerēts.Būs arī brīvprātīgie uz Ukrainu.

Atbildēt

mierpilsonis

14.12.2022. 17:33

»

...

Vāczemē jau priekšā Ukrainas prostitūtas bet vīriešus var noslaktēt tepat


Nevajag nāves grēku ņemt uz sevīm, lai brauc uz Ukrainu!

Atbildēt

...

14.12.2022. 17:22

»

Vēl pareizāk

Visus vīrus ukraiņu armijā, sievas uz paneli Vāczemē


Vāczemē jau priekšā Ukrainas prostitūtas bet vīriešus var noslaktēt tepat.

Atbildēt

Pareizi, pareizi, pareizi,..

14.12.2022. 17:03

Latvija ir pilna ar "dažādas attīstības līmeņa vietējiem Kremļa līdzskrējējiem un noderīgiem idiotiem". Deportēt, vai utilizēt!

Atbildēt

līberālius

14.12.2022. 16:46

Nav NEPLis nekāds liberālis, bet ēst gribošs mēdiju cenzors! Klapēs visu ciet, kas krievu valodā. Ka tik pašus nelikvidē!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...