Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skarbais Dantists

06.12.2020. 13:17

Skatos, darba pilnas rokas!

Atbildēt

Maurāns

06.12.2020. 11:05

Jāzeps no Līvāniem atmazgā naudu caur Latvijas Loto.

Atbildēt

Viņai intelekts ir

04.12.2020. 20:32

»

Aģents 007

Bilde izsaka visu. Intelekta neskarta seja


starp kājām. Tās gan nerāda!

Atbildēt

Aģents 007

04.12.2020. 17:49

Bilde izsaka visu. Intelekta neskarta seja.

Atbildēt

RB

04.12.2020. 17:32

»

VB

Tas tikai liecina, ka FM ir "bardaks...


Mums UK visādi iet. Džonsons plāno kā Krievijā sākt vakcināciju. Tā nesīs daudz nāvju. Esmu to LRTT aprakstījis. Par bunkuriem un vispār!

Atbildēt

Īhihi

04.12.2020. 17:31

Īhihihiīhihiīhihi īhihii un iepūtiet man

Atbildēt

Latvietītis

04.12.2020. 16:14

To cūkmātīti, kas ir attēlā, nevar iebāzt ķurķī pie Covid slimajiem?

Atbildēt

HA

04.12.2020. 14:03

»

Valsts ar saviem parādiem vairāk nekā valsts gada budžets

ir Pasaules Bankas īpašums! Tikai pilnīgi idioti domā, ka viņu nodokļi tiek izmantoti racionāli. Nodokļi ir uzņēmējdarbības vides iznīcināšanai un valsts teroram varas izbaudīšanai. Pietiek arī interesē tikai savs bizness


Pilnīgi pareizi.
Pārrobežu darījumi.
Vai precīzāk darījumi caur mākoni.
Pēc būtības darījumi caur virtuālu telpu uz kuru neattiecas valstī pastāvošā likumdošana un darbību veicēji zaudē savu atpazīstamību pārtopot par fikciju.
Ir radīta virtuālā pasaules pārraudzības sistēma, kas cīnās ar ideoloģisko pasaules pārvaldības sistēmu.
Vai precīzāk ideoloģiskais maršs pāraudzis virtuālajā karā

Atbildēt

VB

04.12.2020. 13:40

Tas tikai liecina, ka FM ir "bardaks"!
Piem., kad es vēl strādaju Rīgas domē, tur bija speciali izveidota Uzņēmējdarbības pārvalde ar kompetentu vadītāju. Lai kādā statusā es ar nebūtu tur bijis, ne prātā nenāca šai pārvaldei atbildēt ko līdzīgu - to vnk. nevarēju atļauties!

Atbildēt

HA

04.12.2020. 11:35

Virtuālā ilūzija.
Mēs esam nonākuši jaunā stadijā, kur kāds cenšas ar darbībām virtuālajā telpā ( tas ir tur, nezin kur) apkrāpt realitāti.

Atbildēt

Valsts ar saviem parādiem vairāk nekā valsts gada budžets

04.12.2020. 10:24

»

Q

Valsts , tas ir tautas īpašuma vadītāja pilnībā ignorē saimnieku, las atliek, ar sūdainu koku pa muguru, un iecelt cilvēku ,kas rēķinās ar saimnieku


ir Pasaules Bankas īpašums! Tikai pilnīgi idioti domā, ka viņu nodokļi tiek izmantoti racionāli. Nodokļi ir uzņēmējdarbības vides iznīcināšanai un valsts teroram varas izbaudīšanai. Pietiek arī interesē tikai savs bizness.

Atbildēt

cits lasītājs

04.12.2020. 09:40

»

stulbajam lasītājam

Man neinteresē iepirkumu gaita! Man interesē, kāpēc kubula, lazdiņkoks un saksafonists nepilda rīkojumu par informācijas sniegšanu sabiedrībai. Ja viņi tik klaji uzliek rīkojumiem, kāpēc viņu vadītāji joprojām neuzliek viņiem? Vai tas būs jādara mums


Ja neinteresē, pacenties sevi pārvarēt un apskati medijiepirkumu bez intereses. Tici man, interese parādīsies. Varbūt radīsi skaidrojumu, kāpēc neatbild uz informācijas pieprasījumiem.

Atbildēt

Q

04.12.2020. 09:09

Valsts , tas ir tautas īpašuma vadītāja pilnībā ignorē saimnieku, las atliek, ar sūdainu koku pa muguru, un iecelt cilvēku ,kas rēķinās ar saimnieku

Atbildēt

millers

04.12.2020. 09:05

zobainā ,vecā gorgona medūza

Atbildēt

(9)

04.12.2020. 09:04

»

Kas samaksājis?

Cik ilgi var dreijāt nevienam neinteresantu tematu? Kāds darbinieks grib ielīst siltā vietā? Jeb kāds jkp vēstuļu raxtītājs


Domāju ka neviens nav samaksājis. Tā ir viena LL personīga sāpē par citu LL, ka tika iedots ''kurvītis''. Par to liecina, piemēram, ka šādi raksteļi atšķirībā no raksteļiem par Meroni, kuri tiek nodublēti arī Puaro, tajā vietnē neparādās. Jo par to jāmaksā, bet neies jau pats maksāt, ja var izpausties savā vietnē bez maksas.

Atbildēt

Kas samaksājis?

04.12.2020. 08:40

Cik ilgi var dreijāt nevienam neinteresantu tematu? Kāds darbinieks grib ielīst siltā vietā? Jeb kāds jkp vēstuļu raxtītājs?

Atbildēt

stulbajam lasītājam

04.12.2020. 08:32

»

cits lasītājs

Apskati internetā ( iepirkumi - latvijas loto). Tur ar Nr.260-3-20 jau 02.10.2020 noslēdzies mediju iepirkums. Visticamāk P.-R.-A.-E. ļoti gribēja uzvarēt, bet palika gribot. Vēl var šajā portālā apskatīt, kad sākās Latvijas loto apdiršanas kampaņa un viss kļūst skaidrs.Tā kā mistēriju nav, ir šausmīga...


Man neinteresē iepirkumu gaita! Man interesē, kāpēc kubula, lazdiņkoks un saksafonists nepilda rīkojumu par informācijas sniegšanu sabiedrībai. Ja viņi tik klaji uzliek rīkojumiem, kāpēc viņu vadītāji joprojām neuzliek viņiem? Vai tas būs jādara mums?

Atbildēt

Jauns ekonomikas uzrāviens! Kolapss tomēr gaidāms uz Ziemassvētkiem!

04.12.2020. 07:38

»

Jauns ekonomikas uzrāviens! Uz mirušo rēķina!!

No šodienas sāks vakcinēt Krievijas dzimtcilvēkus. Mirs miljoniem. Statistiku jau tagad noklusē. Covid- 19 Krievijā un Latvijā u.c. izplata ar testiem uz Covid-19, radot mākslīgu paniku ar tūkstošiem “no jauna inficēto un mirušo statistiku...


"Kolapss būs, turklāt pavisam drīz" - jaunie ārsti brīdina par bīstamu situāciju pēc Ziemassvētkiem 1
SABIEDRĪBA Šodien 06:41
  Santa Kvaste | Jauns.lv

Visticamāk, daļa cilvēku Ziemassvētkos un Jaunajā gadā neievēros stingros ierobežojumus un apciemos radus un draugus, tāpēc var prognozēt, ka pēc svētkiem ar Covid-19 inficēto cilvēku skaits būs vēl lielāks. Latvijas Jauno ārstu asociācijas (LJĀA) valdes priekšsēdētājs Artūrs Šilovs intervijā Jauns.lv sacīja: ja inficēto skaits nesamazināsies tuvāko trīs nedēļu laikā līdz Ziemassvētkiem, tad patlaban saslimušo skaits liksies diezgan mazs, salīdzinot ar to, kāds tas varētu būt janvāra pirmajās nedēļās.

Atbildēt

Jauns ekonomikas uzrāviens! Uz mirušo rēķina!!

04.12.2020. 07:13

»

kalašnikovs

Atklāts špļāviens komjaunieša un virpotāja sejā


No šodienas sāks vakcinēt Krievijas dzimtcilvēkus. Mirs miljoniem. Statistiku jau tagad noklusē. Covid- 19 Krievijā un Latvijā u.c. izplata ar testiem uz Covid-19, radot mākslīgu paniku ar tūkstošiem “no jauna inficēto un mirušo statistiku”.

Miljoni mirs Krievijā, to visu norakstīs uz Covid-19.

Latvijā līdzīgi līdz 2025. g iedz. skaitu samazinās uz pusi.

Mirs daudzi mokošā nāvē. Vakcīnu ražotāji un eksperimentētāji vakcīnas pret Covid-19 pārbaudīja uz, kā viņi saka, “pilnīgi veseliem cilvēkiem”. Pilnīgi veselu cilvēku vispār nav. Ja ir, tad nosacīti 5 procenti. Visiem būs drausmīgas blaknes uz hronisko slimību pamata. Vēlāk pēc nāves gadījumiem būs izmeklēšanas ar kriminālprocesiem, līdzīgi kā bija ar OIK elektrostacijām, kad licences deva visiem. Tagad kriminālprocesi.

Kur slēpsies nozieguma sastāvs Covid- 19 vakcinēšanā? Nemaz nerunājot par to, ka vakcīnu sastāvs ir valsts noslēpums - prasībā pēc vakcīnu uzglabāšanas -80 pēc Celsija.

Prasība pēc -80 C ir apstāklī, ka vakcīnā izmantots līdz šim vakcīnās nelietots ingridents. Prasība pēc -80C nodrošina ingridenta struktūru, ka tas vakcinējot mazina un izlīdzina cilvēka ķermeņa dabiskās imūnsistēmas atbildes reakciju ar iekaisumu un vispārēju alerģiju. Ja to nedara un ir kaut kas sačakarēts ar uzglabāšanu, vakcinētajam var sākties nāvi nesoša vispārēja alerģija.

Paredz divas dozas, ja izdzīvos, imunitāte turēsies apt. 4 mēnešus. Kā gripai. Tā pret Covid-19 vajadzēs vakcinēties visu laiku, jo Globālā veselības pase visu laiku prasīs antivielas. Tie, kurus nenogalinās alerģija, nogalinās nepārtrauktā prasība vakcinēties un pati vakcinēšanās par valsts naudu, lai būtu antivielas.

Sačakarējot dabisko imunitāti, cilvēki mirs miljoniem. Paši būs vainīgi, ka nepretojās. Pretoties uz laiku var, ja atslēdz elektrību saldēšanas iekārtām, kur jāuzglabā vakcīnas... Bet tas nebūs iespējams - vakcinēšanu Viņķele un Kariņš, un Veselības ministrijas Imunizācijas valsts padome plāno strauji un nesaņemot nekādu mierīgo iedzīvotāju pretošanos.

Visu vakcīnu pret Covid-19 sastāvs ir komernoslēpums un valsts noslēpums.

Atbildēt

kalašnikovs

04.12.2020. 06:35

Atklāts špļāviens komjaunieša un virpotāja sejā!

Atbildēt

tv skatītājs

04.12.2020. 05:38

Ja kādam ir grūtības atbildēt uz pārāk uzmācīgiem jautājumiem, iespējams, Leiškalna k-gs no RNP spētu izlīdzēt ...

Atbildēt

PM

03.12.2020. 22:59

»

TT

Un


Varbūt neveiksmes atslēga slēpjas informācijas pieprasītāja personā?

Atbildēt

Vadības profesionalitāte

03.12.2020. 22:34

Vadībai jāmāk gan argumentēt ieguldījumus attīstībā, gan sagatavot argumentētu gada pārskatu, gan tikt galā ar mediju uzbrukumu. Par to tiek maksātas lielās algas. Šobrīd labs tests vadībai.

Atbildēt

cits lasītājs

03.12.2020. 21:01

»

stulbajam lasītājam

Tu noteikkti vari iet uz poda ar savām medijiepirkuma mistērijām! Ja tie trīs sivēni nepilda savu darba devēju rīkojumus, viņi ir jāoptimizē ar labu vai savādāk. Šitie pārrijušies barokļi liek meklēt kādu ietekmes instrumentu! Un, lai tā būda kūp! Ar kubuliem un saksiem vai bez viņiem...


Apskati internetā ( iepirkumi - latvijas loto). Tur ar Nr.260-3-20 jau 02.10.2020 noslēdzies mediju iepirkums. Visticamāk P.-R.-A.-E. ļoti gribēja uzvarēt, bet palika gribot. Vēl var šajā portālā apskatīt, kad sākās Latvijas loto apdiršanas kampaņa un viss kļūst skaidrs.Tā kā mistēriju nav, ir šausmīga ''cemme'' par netikšanu pie siles.

Atbildēt

kāpēc tik sekli ??

03.12.2020. 20:43

kur ir patiesa informācija? kur ir šīs "Latvijas siles" saites ar politiku - vārdi uzvārdi? Tādu nav! raksts ir ļoti šķidrs

Atbildēt

Mjā....

03.12.2020. 19:59

Kubla kaut ko sajaukusi. Lai arī LL ir komercabiedrība, tā, pirmkārt, ir valsts, tātad sabiedrības komersabiedrība, un otrkārt, tā ir valst monopola komercabiedrība, kur ar komerciju nodarbojas uz pavisam citiem pamatiem, nekā parastās savstarpēji konkurējošās privātsabiedrības un tātad arī tās statuss un atskaites sabiedrībai ir pavisam citas.

Atbildēt

stulbajam lasītājam

03.12.2020. 19:15

»

cits lasītājs

Izskatās, ka neiegūtais Latvijas Loto medijiepirkums radījis tik pamatīgu pandēmiju, ka viens otrs joprojām nevar nomierināties. Ražo jau kuro bezjēdzīgo rakstu kurā nav jauna informācija. Būtu tā kā laiks pārorjentēties uz lasītājiem interesējošiem tematiem...


Tu noteikkti vari iet uz poda ar savām medijiepirkuma mistērijām! Ja tie trīs sivēni nepilda savu darba devēju rīkojumus, viņi ir jāoptimizē ar labu vai savādāk. Šitie pārrijušies barokļi liek meklēt kādu ietekmes instrumentu! Un, lai tā būda kūp! Ar kubuliem un saksiem vai bez viņiem...

Atbildēt

cits lasītājs

03.12.2020. 17:33

Izskatās, ka neiegūtais Latvijas Loto medijiepirkums radījis tik pamatīgu pandēmiju, ka viens otrs joprojām nevar nomierināties. Ražo jau kuro bezjēdzīgo rakstu kurā nav jauna informācija. Būtu tā kā laiks pārorjentēties uz lasītājiem interesējošiem tematiem.
Jeb tas ir citu potenciālo nākotnes atteicēju iebiedēšanai? Tikam man jau šķiet, cilvēki paliek nopietnāki un uz šādiem sūdiem īpaši vairs nereaģē.

Atbildēt

re, kur

03.12.2020. 17:24

muļķu (mūsu dotie\0 pabalsti paliek vēl zuzāns

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....