Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zili-zaļi brīnumi

17.04.2019. 21:21

Atkal zaļajiem probļems- atkal tie mežinieki izklaides neapmaksā Nu kā tā var? Kas var būt svarīgāks par putniņu labsajūtu mežā? Ja atbilstoši samakša vai tad par cilvēkiem arī ir laiks atcerēties... nu nē tācu. Īsts zaļais

Atbildēt

Secinājums

15.04.2019. 18:30

No Bolderājas redz, kas ostā, no Imantas un Biķerniekiem to, kas mežā, bet par Rīgas apvedceļu zaļās taures tālāk nav tikušas vēl arvien. Ķerus jau sāk atkārtoties, tik paredzams un garlaicīgs kā mēnešreizes.

Atbildēt

Zinošais

15.04.2019. 14:09

»

potaps

paskatījos, kas tad ir linkā minētās publikācijas autori viens no tiem P.V. Potapov (петр потапов) pērles no viņa publikācijām...


Nekā pārsteidzoša !
Es to sauktu par "slīcināšanu informācijas plūsmā".
Nav jau problēma salikt kaut kādas atsauces vai saites uz avotiem, jo kuram ierindas lasītājam, kas vairumā aprobežojas ar virsrakstu izlasīšanu, ir laiks pētīt pašus avotus un kur nu vēl analizēt paša avota neatkarību vai angažētību !
Viens propagandists stāsta cik viss labi cits cik slikti, bet dzīve jau nav "melnbalta" !

Atbildēt

Ričards

15.04.2019. 12:04

Te piesauktais industrijas šeftmaņu un partiju sponsoru apkalpotājs, Zemkopības ministrija Meža departamenta direktors Arvīds Ozols jaunajā LVM apmaksātajā melu kampaņā par mežu ilgtspējīgu apsaimniekošanu pat nemaz vairs nerunā. Ciniskie manipulatori visiem spēkiem pūlas mainīt sabiedrības uztveri par mežu kā par vienotu, dzīvu sistēmu. ZM jaunā dziesma ir stāsts par ZEMES efektīvu apsaimniekošanu nevis vairs par mežu kā tādu. Šis vēstījums tagad, mīļie draugi, dažādās modifikācijās tuvākajā nākotnē ar jaunu sparu gāzīsies pār jūsu galvām aumaļām. To nu gan ņemiet vērā.

Atbildēt

potaps

15.04.2019. 10:23

paskatījos, kas tad ir linkā minētās publikācijas autori viens no tiem P.V. Potapov (петр потапов) pērles no viņa publikācijām -
Baltijas valstīs, jeb kā viņš raksta Прибалтика meži samazinās jo 1) sabruka Padomju Savienība 2) notika tirgus ekonomikas liberalizācija 3) Latvija iestājās Eiropas savienībā
ierakstiet google meklētājā kirlicā "петр потапов лес природа" un izbaudiet šī zinātnieka- pētnieka pērles tā teikt no pirmavota un viņa dzimtajā valodā.

Atbildēt

mulķibas

15.04.2019. 10:00

Minētajā pētijumā ir skaidri norādīts, ka ir bijušas problēmas ar satelīta datu atšifrēšanu.
Ja viss būtu tik vienkārši, tad nevienam mežzinim nevajadzētu nekur iet.

Atbildēt

visas reizes un pie visiem premjerministriem Latvijā tas nozīmēs vienu un to pašu!

15.04.2019. 09:54

Savulaik Ivars Godmanis esot bijis slavens ar saviem "bet". Sava priekšgājēja tradīcijas turpina arī pašreizējā ministru prezidente Laimdota Straujuma, kas gan piešķīrusi savam "bet" papildu rozīnīti. "Es jūs cienu, bet..." no L. Straujumas esmu dzirdējis divreiz, pēdējo no tām - vakardien (8. septembrī) notikušajā Ministru kabineta sēdē, kurā par spīti dabas aizsardzības organizāciju iebildumiem tika apstiprinātas Meža un saistīto nozaru attīstības pamatnostādnes 2015.-2020. gadam. Abas reizes šis "Es jūs cienu, bet..." ir nozīmējis apmēram vienu un to pašu...
www.vkerus.blogspot

Atbildēt

Noziegumi valdībā jau tālajā 2015 gadā

15.04.2019. 09:48

"...Ministru kabineta noteikumi man nav svarīgi"

Valdības sēdē norādījām ministriem uz to, ka Zemkopības ministrija, izstrādājot pamatnostādnes, ir pārkāpusi vairākus MK noteikumus. Par spīti MK noteikumos "Sabiedrības līdzdalības kārtība attīstības plānošanas procesā" paredzētajai kārtībai Zemkopības ministrija pie pamatnostādņu izstrādes nepielaida Vides konsultatīvo padomi, kas šādu interesi izteica jau 2012. gadā. Zemkopības ministrija vairākos punktos pārkāpusi arī "Ministru kabineta kārtības rulli", un, kā mums apstiprināja Valsts kanceleja, viens no šiem pārkāpumiem (nepilnīgas informācijas sniegšana) bija pamatā tam, ka pamatnostādnes vispār tika iekļautas Ministru kabineta sēdes darba kārtībā.

Laimdotas Straujumas ārštata padomnieks pārstāv kokrūpniecības nozari, klīst baumas, ka līdzīgā situācijā ir ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola. Savukārt Zemkopības ministrija ar Jāni Dūklavu priekšgalā vispār ir Kokrūpniecības federācijas marionešu kantoris. No šiem ministriem tad varētu sagaidīt pielaidību pret kokrūpnieku vēlmēm, bet VIENĪGAIS ministrs, kas vakardienas sēdē atļāvās bilst, ka MK noteikumus tomēr būtu jāievēro, bija vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards. "Jums būs īpašais viedoklis, Gerharda kungs?" jautāja premjerministre. Pat es ar savu pieredzi līdzdalības procesos nebiju gatavs tam, ka ministru vidū aicinājums ievērot noteikumus ir īpašais viedoklis.
www.vkerus.blogspot

Atbildēt

Zinošais

15.04.2019. 09:21

»

lauķis

Iespējams ka Ķerus ir maita,bet tas mani satrauc vismazāk,viņam savs krusts jānes


Nevajag satraukties, no tā nekas nemainās ! Jāklūst par mecenātu - mežu mega īpašnieku un jārāda piemērs kā saimniekot ILGTSPĒJĪGI domājot par mazmazmaz bērniem, vispirms saviem !
Citi ieraudzīs pozitīvo piemēru un partijnieki atsauksies, viņi taču labi jūt konjunktūru !

Atbildēt

lauķis

15.04.2019. 06:02

»

Grieze

Ķerus reketē miljonus. Tas arī viss stāsts. Melīgs maita


Iespējams ka Ķerus ir maita,bet tas mani satrauc vismazāk,viņam savs krusts jānes.
Mani satrauc meži,naudas vara,partijnieki,augļotāji.Mani satrauc manu mazbērnu nākotne.

Atbildēt

100% tasinība!

14.04.2019. 23:32

Tieši tā. Latvijā NAV dabas aizsardzība svarīga aboslūti NEVIENAM politiskajam spēkam. Ir tikai vienas grupas ekonomiskās intererses, kam ir pakļauts pilnīgi viss, tajā skaitā mūsu nākamā paaudze.
Tieši tā - kamēr Zemkopības ministrijā būs Ozols ar savu bandu, kurš, kā te ļoti precīzi minēja - barojas gadiem ilgi no LVM, varat būt absolūti mierīgi - pilnīgi nekas dabas aizsardzības labā netiks darīts. Tieši otrādi - kļūs arvien sliktāk un sliktāk. Arvien vairāk un nekaunīgāk tiks sabiedrībai melots, tiks manipulēts gan ar datiem, gan ar zinātni, par vasts uzņēmuma līdzekļiem (kurš jau vairs tikai daļēji pieder valstij) arvien vairāk tiks piebarotas pseido organizācijas resursa īpašnieka - sabiedrības- smadzeņu skalošanai, lai noziegumus pret dabu un sabiedrību uzdotu par ilgtspēju un dabai draudzīgu saimniekošanu.

Atbildēt

Grieze

14.04.2019. 22:52

Ķerus reketē miljonus. Tas arī viss stāsts. Melīgs maita.

Atbildēt

Cits Ozoliņš

14.04.2019. 22:48

Ar mežu izstrādi sen vairs nav kārtības.
Meži tiek vienkārši brutālā veidā izlaupīti, īpaši LVM rīcībā esošie, un šim procesam jau sen vairs nav nekāda sakara ar to ilgspējīgu apsaimniekošanu.
Jau tas vien, ka tiek vērsti skati uz piejūras un citu aizsargājamo mežu platību ciršanu, tikai apliecina šo faktu, un var sabiedrībai stāstīt visādas pasakas, tas lietas būtību nemaina.
Nu jau pat brutāli tiek cirsts arī tajās vietās, kuras uz laiku piesedza iepriekšējās šausmas.
Autors malacis, ka par šo problēmu runā, tomēr, manuprāt, tā ļoti par maz, jo izmaiņu mežu politikā faktiski jau ilgtermiņā nav nekādu.

Atbildēt

Zinošais

14.04.2019. 22:16

Autors manuprāt apmaldījies trijās priedēs :
LVM ir komercstruktūra kura regulāri "baro" dažādas sabiedriskās organizācijas un valsts budžetu ! Kādi politiskie uzstādījumi (kapitāldaļu turētāja sapratne) tādi arī rezultāti !
Arī privātie mežu īpašnieki acīmredzot vairumā ir audzināti tā ka mežu saprot kā naudas pelnīšanas avotu un tāpēc naivi cerēt ka viņu attieksme būs savādāka. Ja autoram ir kādi piemēri kā tie paši zviedru īpašnieki mežā redz un dara ko citu kā naudu lai klāj vaļā!
Valstī taču ir citas institūcijas kam pēc nosaukuma un būtības būtu jārūpējas par citām meža funkcijām un jāveido attiecīgu politiku un jāpiedāvā instrumentus lai tas nodrošinātu !
Tad kāpēc viņas to nedara??!?!?!?
Mans viedoklis ir tāds ka pie vainas tā pati NAUDA.
Ņemsim kaut vai to pašu Dabas aizsardzības pārvaldi: Institūcija ir taču finansējuma kaut kādām nopietnām darbībām nav ! Nav pat tādām elementārām lietām kā īpaši aizsargājamo teritoriju aizsardzības plānu izstrāde !
Vienkārši sakot dabas un putnu sargātāji vairumā gadījumu nav spējuši tā teikt komercializēt meža "nekomerciālās" vērtības !

Atbildēt

tādi esam

14.04.2019. 21:57

Latvijā nav politiska spēka, kas iestātos par vides aizsardzību.
Kamēr sabiedrība neiebildīs pret šādu tuvredzību, nekas nemainīsies. Kamēr Zemkopibas ministrijā par šīs nozares tiesisko regulējumu atbildēs Ozols, kas tur sēž jau gadu desmitiem un barojas no LVM, nekas nemainīsies.

Atbildēt

Ella

14.04.2019. 20:33

Lai taču iedod Brisele tam putnu draugam kārtējo naudu, varbūt cilvēks nomierināsies!

Atbildēt

zinātājs

14.04.2019. 20:32

Ķerus, tev nešķiet, ka tu esi jau apnicis, dziedādams vienu un to pašu?

Atbildēt

Kārtējais visgudrākais specālists

14.04.2019. 19:08

Būtu jauki, ja pavaicātu pētījumus Silava institūta zinātniekiem, vai tie arī kārtējie pamuļķi, kas neko nejēdz? Silava.lv palasiet kam interesē, mežu platības viennozīmīgi palielinās un kokus necērt pat tuvu dabiskajam pieaugumam (katru gadu vismaz 1 miljons m3 izaug vairāk nekā nocērt).
Kaut kāda taisnība putnu mīlim ir, katrs īpašnieks vienmēr cenšas no tā tikt vaļā, ja vien nav par vēlu, kompensācijas ir smieklīgas, bet ierobežojumi nesamērīgi. Kaut gan kas var būt labāks par dabas bagātības pavairošanu uz otra rēķina. :)

Atbildēt

Maša

14.04.2019. 18:31

Dzīvoju Bolderājā. Agrāk uz ostu veda labus kokus, ne jau ved sprunguļus, viss izzagts

Atbildēt

zaza

14.04.2019. 18:30

Visa denacionalizācija bija krimināla, bet radīja miljardierus. Mūsu cerība, ka sāksies liels Austrumu-Rietumu konflikts

Atbildēt

Teds

14.04.2019. 18:28

Ir naivi iedomāties, ka līdz pēdējai vīlei korumpētā valstī ir iespējams likumīgi uzvarēt miljardierus, kas izzaguši Latviju. Uz nelikumībām un nodevību pret valsti te balstīts pilnīgi viss, pašus Latvijas atjaunošanas pamatus ieskaitot.

Atbildēt

Jorens

14.04.2019. 17:10

Latvijas valsts meži, Zemkopības ministrija, Meža īpašnieku biedrība, sertifikācijas padome un vēl visvisādas industrijas saveidotās pseido sabiedriskās organizācijas skandē un skandē, buras un buras ne tikai par kokiem, bet par pilnīgi visām meža nekoksnes vērtībām, kā tās prasmīgāk un ilgtspējīgāk izzagt.

Atbildēt

A. Ozoliņš

14.04.2019. 17:06

Kādreiz bija tādi noplēšamie kalendāri. Bieži teksts sākās ar vārdiem: “Britu zinātnieki izpētījuši”. Arī paranormālo parādību pētnieki bieži apgalvo : daudzi pētījumi pierāda. Arī šajā rakstā, lai pamatotu personisko viedokli, cien. autors piesauc pētījumus, kurus nepamato ne ar pārbaudāmiem skaitļiem, ne pētījuma veicēju nosaukšanu. Visu cieņu autora personiskajam viedoklim, bet tas ir tikai viens no daudziem un kā tāds, protams, var tikt apspriests. Tikai nevajadzētu to uzskatīt par patiesu un objektīvu.

Atbildēt

zaza

14.04.2019. 16:35

Šokē drausmīgi brutālās cirsmas šajā ziemā LVM Rīgas rajonā, Plakanciems, Ķekava. Kā pēc atomsprādziena. Par nekādiem sertifikātiem ne runas nevar būt.

Zaļo mēslu agonija, kas sāk skatīties, kādus līgumus LVM saslēguši uz 50 un vairāk gadiem.

Kāda jēga dod ES struktūrfondus Silavai, LLU un tamlīdzīgiem kantoriem, ja dabas aizsardzība pasliktinās. Visa tā meža zinātne ir suņa sūds

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....