Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zili-zaļi brīnumi

17.04.2019. 21:21

Atkal zaļajiem probļems- atkal tie mežinieki izklaides neapmaksā Nu kā tā var? Kas var būt svarīgāks par putniņu labsajūtu mežā? Ja atbilstoši samakša vai tad par cilvēkiem arī ir laiks atcerēties... nu nē tācu. Īsts zaļais

Atbildēt

Secinājums

15.04.2019. 18:30

No Bolderājas redz, kas ostā, no Imantas un Biķerniekiem to, kas mežā, bet par Rīgas apvedceļu zaļās taures tālāk nav tikušas vēl arvien. Ķerus jau sāk atkārtoties, tik paredzams un garlaicīgs kā mēnešreizes.

Atbildēt

Zinošais

15.04.2019. 14:09

»

potaps

paskatījos, kas tad ir linkā minētās publikācijas autori viens no tiem P.V. Potapov (петр потапов) pērles no viņa publikācijām...


Nekā pārsteidzoša !
Es to sauktu par "slīcināšanu informācijas plūsmā".
Nav jau problēma salikt kaut kādas atsauces vai saites uz avotiem, jo kuram ierindas lasītājam, kas vairumā aprobežojas ar virsrakstu izlasīšanu, ir laiks pētīt pašus avotus un kur nu vēl analizēt paša avota neatkarību vai angažētību !
Viens propagandists stāsta cik viss labi cits cik slikti, bet dzīve jau nav "melnbalta" !

Atbildēt

Ričards

15.04.2019. 12:04

Te piesauktais industrijas šeftmaņu un partiju sponsoru apkalpotājs, Zemkopības ministrija Meža departamenta direktors Arvīds Ozols jaunajā LVM apmaksātajā melu kampaņā par mežu ilgtspējīgu apsaimniekošanu pat nemaz vairs nerunā. Ciniskie manipulatori visiem spēkiem pūlas mainīt sabiedrības uztveri par mežu kā par vienotu, dzīvu sistēmu. ZM jaunā dziesma ir stāsts par ZEMES efektīvu apsaimniekošanu nevis vairs par mežu kā tādu. Šis vēstījums tagad, mīļie draugi, dažādās modifikācijās tuvākajā nākotnē ar jaunu sparu gāzīsies pār jūsu galvām aumaļām. To nu gan ņemiet vērā.

Atbildēt

potaps

15.04.2019. 10:23

paskatījos, kas tad ir linkā minētās publikācijas autori viens no tiem P.V. Potapov (петр потапов) pērles no viņa publikācijām -
Baltijas valstīs, jeb kā viņš raksta Прибалтика meži samazinās jo 1) sabruka Padomju Savienība 2) notika tirgus ekonomikas liberalizācija 3) Latvija iestājās Eiropas savienībā
ierakstiet google meklētājā kirlicā "петр потапов лес природа" un izbaudiet šī zinātnieka- pētnieka pērles tā teikt no pirmavota un viņa dzimtajā valodā.

Atbildēt

mulķibas

15.04.2019. 10:00

Minētajā pētijumā ir skaidri norādīts, ka ir bijušas problēmas ar satelīta datu atšifrēšanu.
Ja viss būtu tik vienkārši, tad nevienam mežzinim nevajadzētu nekur iet.

Atbildēt

visas reizes un pie visiem premjerministriem Latvijā tas nozīmēs vienu un to pašu!

15.04.2019. 09:54

Savulaik Ivars Godmanis esot bijis slavens ar saviem "bet". Sava priekšgājēja tradīcijas turpina arī pašreizējā ministru prezidente Laimdota Straujuma, kas gan piešķīrusi savam "bet" papildu rozīnīti. "Es jūs cienu, bet..." no L. Straujumas esmu dzirdējis divreiz, pēdējo no tām - vakardien (8. septembrī) notikušajā Ministru kabineta sēdē, kurā par spīti dabas aizsardzības organizāciju iebildumiem tika apstiprinātas Meža un saistīto nozaru attīstības pamatnostādnes 2015.-2020. gadam. Abas reizes šis "Es jūs cienu, bet..." ir nozīmējis apmēram vienu un to pašu...
www.vkerus.blogspot

Atbildēt

Noziegumi valdībā jau tālajā 2015 gadā

15.04.2019. 09:48

"...Ministru kabineta noteikumi man nav svarīgi"

Valdības sēdē norādījām ministriem uz to, ka Zemkopības ministrija, izstrādājot pamatnostādnes, ir pārkāpusi vairākus MK noteikumus. Par spīti MK noteikumos "Sabiedrības līdzdalības kārtība attīstības plānošanas procesā" paredzētajai kārtībai Zemkopības ministrija pie pamatnostādņu izstrādes nepielaida Vides konsultatīvo padomi, kas šādu interesi izteica jau 2012. gadā. Zemkopības ministrija vairākos punktos pārkāpusi arī "Ministru kabineta kārtības rulli", un, kā mums apstiprināja Valsts kanceleja, viens no šiem pārkāpumiem (nepilnīgas informācijas sniegšana) bija pamatā tam, ka pamatnostādnes vispār tika iekļautas Ministru kabineta sēdes darba kārtībā.

Laimdotas Straujumas ārštata padomnieks pārstāv kokrūpniecības nozari, klīst baumas, ka līdzīgā situācijā ir ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola. Savukārt Zemkopības ministrija ar Jāni Dūklavu priekšgalā vispār ir Kokrūpniecības federācijas marionešu kantoris. No šiem ministriem tad varētu sagaidīt pielaidību pret kokrūpnieku vēlmēm, bet VIENĪGAIS ministrs, kas vakardienas sēdē atļāvās bilst, ka MK noteikumus tomēr būtu jāievēro, bija vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards. "Jums būs īpašais viedoklis, Gerharda kungs?" jautāja premjerministre. Pat es ar savu pieredzi līdzdalības procesos nebiju gatavs tam, ka ministru vidū aicinājums ievērot noteikumus ir īpašais viedoklis.
www.vkerus.blogspot

Atbildēt

Zinošais

15.04.2019. 09:21

»

lauķis

Iespējams ka Ķerus ir maita,bet tas mani satrauc vismazāk,viņam savs krusts jānes


Nevajag satraukties, no tā nekas nemainās ! Jāklūst par mecenātu - mežu mega īpašnieku un jārāda piemērs kā saimniekot ILGTSPĒJĪGI domājot par mazmazmaz bērniem, vispirms saviem !
Citi ieraudzīs pozitīvo piemēru un partijnieki atsauksies, viņi taču labi jūt konjunktūru !

Atbildēt

lauķis

15.04.2019. 06:02

»

Grieze

Ķerus reketē miljonus. Tas arī viss stāsts. Melīgs maita


Iespējams ka Ķerus ir maita,bet tas mani satrauc vismazāk,viņam savs krusts jānes.
Mani satrauc meži,naudas vara,partijnieki,augļotāji.Mani satrauc manu mazbērnu nākotne.

Atbildēt

100% tasinība!

14.04.2019. 23:32

Tieši tā. Latvijā NAV dabas aizsardzība svarīga aboslūti NEVIENAM politiskajam spēkam. Ir tikai vienas grupas ekonomiskās intererses, kam ir pakļauts pilnīgi viss, tajā skaitā mūsu nākamā paaudze.
Tieši tā - kamēr Zemkopības ministrijā būs Ozols ar savu bandu, kurš, kā te ļoti precīzi minēja - barojas gadiem ilgi no LVM, varat būt absolūti mierīgi - pilnīgi nekas dabas aizsardzības labā netiks darīts. Tieši otrādi - kļūs arvien sliktāk un sliktāk. Arvien vairāk un nekaunīgāk tiks sabiedrībai melots, tiks manipulēts gan ar datiem, gan ar zinātni, par vasts uzņēmuma līdzekļiem (kurš jau vairs tikai daļēji pieder valstij) arvien vairāk tiks piebarotas pseido organizācijas resursa īpašnieka - sabiedrības- smadzeņu skalošanai, lai noziegumus pret dabu un sabiedrību uzdotu par ilgtspēju un dabai draudzīgu saimniekošanu.

Atbildēt

Grieze

14.04.2019. 22:52

Ķerus reketē miljonus. Tas arī viss stāsts. Melīgs maita.

Atbildēt

Cits Ozoliņš

14.04.2019. 22:48

Ar mežu izstrādi sen vairs nav kārtības.
Meži tiek vienkārši brutālā veidā izlaupīti, īpaši LVM rīcībā esošie, un šim procesam jau sen vairs nav nekāda sakara ar to ilgspējīgu apsaimniekošanu.
Jau tas vien, ka tiek vērsti skati uz piejūras un citu aizsargājamo mežu platību ciršanu, tikai apliecina šo faktu, un var sabiedrībai stāstīt visādas pasakas, tas lietas būtību nemaina.
Nu jau pat brutāli tiek cirsts arī tajās vietās, kuras uz laiku piesedza iepriekšējās šausmas.
Autors malacis, ka par šo problēmu runā, tomēr, manuprāt, tā ļoti par maz, jo izmaiņu mežu politikā faktiski jau ilgtermiņā nav nekādu.

Atbildēt

Zinošais

14.04.2019. 22:16

Autors manuprāt apmaldījies trijās priedēs :
LVM ir komercstruktūra kura regulāri "baro" dažādas sabiedriskās organizācijas un valsts budžetu ! Kādi politiskie uzstādījumi (kapitāldaļu turētāja sapratne) tādi arī rezultāti !
Arī privātie mežu īpašnieki acīmredzot vairumā ir audzināti tā ka mežu saprot kā naudas pelnīšanas avotu un tāpēc naivi cerēt ka viņu attieksme būs savādāka. Ja autoram ir kādi piemēri kā tie paši zviedru īpašnieki mežā redz un dara ko citu kā naudu lai klāj vaļā!
Valstī taču ir citas institūcijas kam pēc nosaukuma un būtības būtu jārūpējas par citām meža funkcijām un jāveido attiecīgu politiku un jāpiedāvā instrumentus lai tas nodrošinātu !
Tad kāpēc viņas to nedara??!?!?!?
Mans viedoklis ir tāds ka pie vainas tā pati NAUDA.
Ņemsim kaut vai to pašu Dabas aizsardzības pārvaldi: Institūcija ir taču finansējuma kaut kādām nopietnām darbībām nav ! Nav pat tādām elementārām lietām kā īpaši aizsargājamo teritoriju aizsardzības plānu izstrāde !
Vienkārši sakot dabas un putnu sargātāji vairumā gadījumu nav spējuši tā teikt komercializēt meža "nekomerciālās" vērtības !

Atbildēt

tādi esam

14.04.2019. 21:57

Latvijā nav politiska spēka, kas iestātos par vides aizsardzību.
Kamēr sabiedrība neiebildīs pret šādu tuvredzību, nekas nemainīsies. Kamēr Zemkopibas ministrijā par šīs nozares tiesisko regulējumu atbildēs Ozols, kas tur sēž jau gadu desmitiem un barojas no LVM, nekas nemainīsies.

Atbildēt

Ella

14.04.2019. 20:33

Lai taču iedod Brisele tam putnu draugam kārtējo naudu, varbūt cilvēks nomierināsies!

Atbildēt

zinātājs

14.04.2019. 20:32

Ķerus, tev nešķiet, ka tu esi jau apnicis, dziedādams vienu un to pašu?

Atbildēt

Kārtējais visgudrākais specālists

14.04.2019. 19:08

Būtu jauki, ja pavaicātu pētījumus Silava institūta zinātniekiem, vai tie arī kārtējie pamuļķi, kas neko nejēdz? Silava.lv palasiet kam interesē, mežu platības viennozīmīgi palielinās un kokus necērt pat tuvu dabiskajam pieaugumam (katru gadu vismaz 1 miljons m3 izaug vairāk nekā nocērt).
Kaut kāda taisnība putnu mīlim ir, katrs īpašnieks vienmēr cenšas no tā tikt vaļā, ja vien nav par vēlu, kompensācijas ir smieklīgas, bet ierobežojumi nesamērīgi. Kaut gan kas var būt labāks par dabas bagātības pavairošanu uz otra rēķina. :)

Atbildēt

Maša

14.04.2019. 18:31

Dzīvoju Bolderājā. Agrāk uz ostu veda labus kokus, ne jau ved sprunguļus, viss izzagts

Atbildēt

zaza

14.04.2019. 18:30

Visa denacionalizācija bija krimināla, bet radīja miljardierus. Mūsu cerība, ka sāksies liels Austrumu-Rietumu konflikts

Atbildēt

Teds

14.04.2019. 18:28

Ir naivi iedomāties, ka līdz pēdējai vīlei korumpētā valstī ir iespējams likumīgi uzvarēt miljardierus, kas izzaguši Latviju. Uz nelikumībām un nodevību pret valsti te balstīts pilnīgi viss, pašus Latvijas atjaunošanas pamatus ieskaitot.

Atbildēt

Jorens

14.04.2019. 17:10

Latvijas valsts meži, Zemkopības ministrija, Meža īpašnieku biedrība, sertifikācijas padome un vēl visvisādas industrijas saveidotās pseido sabiedriskās organizācijas skandē un skandē, buras un buras ne tikai par kokiem, bet par pilnīgi visām meža nekoksnes vērtībām, kā tās prasmīgāk un ilgtspējīgāk izzagt.

Atbildēt

A. Ozoliņš

14.04.2019. 17:06

Kādreiz bija tādi noplēšamie kalendāri. Bieži teksts sākās ar vārdiem: “Britu zinātnieki izpētījuši”. Arī paranormālo parādību pētnieki bieži apgalvo : daudzi pētījumi pierāda. Arī šajā rakstā, lai pamatotu personisko viedokli, cien. autors piesauc pētījumus, kurus nepamato ne ar pārbaudāmiem skaitļiem, ne pētījuma veicēju nosaukšanu. Visu cieņu autora personiskajam viedoklim, bet tas ir tikai viens no daudziem un kā tāds, protams, var tikt apspriests. Tikai nevajadzētu to uzskatīt par patiesu un objektīvu.

Atbildēt

zaza

14.04.2019. 16:35

Šokē drausmīgi brutālās cirsmas šajā ziemā LVM Rīgas rajonā, Plakanciems, Ķekava. Kā pēc atomsprādziena. Par nekādiem sertifikātiem ne runas nevar būt.

Zaļo mēslu agonija, kas sāk skatīties, kādus līgumus LVM saslēguši uz 50 un vairāk gadiem.

Kāda jēga dod ES struktūrfondus Silavai, LLU un tamlīdzīgiem kantoriem, ja dabas aizsardzība pasliktinās. Visa tā meža zinātne ir suņa sūds

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...