Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Latvijas meži nav biešu lauks

Vēstules parakstītāju grupa*
15.01.2020.
Komentāri (90)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

15.01.2020. 14:48

»

nu moins

parakstītāji visi kā viens ir vislielākie meža speciālisti!!! varbūt man pamācīt jēgeru un akurateri kā dziedāt pareizāk


Neizskatās ka raksta autori gribētu kādu pamācīt,viņi iestājas pret mežu iznīcināšanu.Vai nu neesat pamanījis ka meži tiek iznīcināti vai pats esat no mežu iznīcināšanas bandas.

Atbildēt

nu moins

15.01.2020. 14:43

parakstītāji visi kā viens ir vislielākie meža speciālisti!!! varbūt man pamācīt jēgeru un akurateri kā dziedāt pareizāk

Atbildēt

labrīt

15.01.2020. 14:42

»

Pensionāre Silvija

Es sev gribu lielāku pensiju un tāpēc būtu labi, ja mežus izzāģētu straujāk un lielākos apjomos. Vairāk nogriezta meža - vairāk naudas valsts budžetā. Vairāk naudas valstij - lielākas pensijas pensionāriem


no kurienes tad tādi brīnumi? - Tad jau visu laiku pensionāriem būtu pensijas kā vienam no bijušajiem prezidentiem, jo ciršanas apjomi 'visu laiku bijuši milzīgi.Bet jā, kad tā padomā, to ekskluzīvo sporta veidu sponsorējot, cik pensijas tādas tur sanāktu?

Atbildēt

nu

15.01.2020. 14:39

»

...

Mežs ir ekosistēma salīdzinoši plašā teritorijā, kurā dominējošā augu forma ir koki, arī krūmi. Meža ekosistēmā ietilpst arī pamežs un zemsedze, kā arī tiem raksturīgi noteikti meža dzīvnieki. Liela loma ir arī meža augsnē esošajām baktērijām, aļģēm un sēnēm. Starp šiem organismiem pastāv komplicētas...


to pagrūti būs iestāstīt "mežs-burkānu dobe"virziena primitīvajiem pārstāvjiem.Viņi pat nezina, elementāras lietas LV dabā,piemēram, ka meža avenes un zemenes mierīgi aug mežmalās un grāvjmalās, nevis tikai izcirtumos.Viņi nesaprot, ka mežs nodrošina arī normālu lauksaimniecības zemju pastāvēšanu meža tuvumā - tai pietiek mitruma, nerunājot par kopējo ekosistēmu.

Atbildēt

Pensionāre Silvija

15.01.2020. 14:34

Es sev gribu lielāku pensiju un tāpēc būtu labi, ja mežus izzāģētu straujāk un lielākos apjomos. Vairāk nogriezta meža - vairāk naudas valsts budžetā. Vairāk naudas valstij - lielākas pensijas pensionāriem.

Atbildēt

Mežu aizstāvībai

15.01.2020. 14:26

»

kaktuss

Paldies parakstītājiem!Domāju ka jums pievienotos puse Latvijas iedzīvotāju ,lai apturētu šo alkatības un nekaunības gājienu


Sabiedrībai mērs ir pilns, mežu izciršana ir sasniegusi to robežu, kad daudzviet atlikušajos koku kvadrātos dzīvā radība vairs nespēj atjaunoties, pastāvēt, un cilvēks relaksācijas un miera vietā gūst vienīgi negācijas. Skaistā Latvijas ainava, mūžvecie meži, priežu sili, purvi, biotopi vienas paaudzes laikā aiziet nebūtībā un tiek aizstāti ar koksnes, krūmu un šķeldas industriju. Latvijas ainava tiek pārrakstīta un tas tā nedrīkst notikt!

Atbildēt

Ojārs

15.01.2020. 13:09

»

jautājumam

Lai arī šie parakstītāji nav kokrūpnieki, mežu īpašnieki un uzpircēji, tomēr viņi ir izglītoti, inteliģenti un ar labu reputāciju apveltīti ļaudis, kas savā jomā daudz padarījuši Latvijas labā


Šie parakstītāji, manuprāt, katrs savā jomā, iespējams, ir zinoši, taču tēmā, par kuru ir parakstījušies - pilnīgi nejēgas un tāpēc ļoti parocīgi un noderīgi manipulatoriem. Reizēm tādu cilvēku kopumu mēdz dēvēt par "noderīgajiem idiotiem".

Atbildēt

Ojārs

15.01.2020. 13:04

»

kaktuss

Paldies parakstītājiem!Domāju ka jums pievienotos puse Latvijas iedzīvotāju ,lai apturētu šo alkatības un nekaunības gājienu


Par parakstītājiem, alkatības un nekaunības gājiena apturēšanu...
Man pietika vienas rokas pirkstu, lai parakstīju sarakstā saskaitītu pelnītājus. Pārējie ir izteikti patērētāji, kuri pārtiek no citu nopelnītā. Viņi ir pieprasījuši un pieprasīs vairāk naudas kultūrai, izglītībai, veselībai, ceļiem utt.utjp.
Ja tā nav nekaunība, tad tā ir aprobežotība/stulbums!

Atbildēt

Darvins evolūcija

15.01.2020. 12:11

»

kundze gados

Jāpiekrīt, no lauciniekiem gan, kuri tuvāk dabai, mežam un saprot, kā tur saimniekot. Mežs patiešām nav tikai atpūtas vieta


Tāpēc jau pilsētnieki parakstās, lai neandertāliešus izdzītu no meža.

Atbildēt

roselle

15.01.2020. 11:49

piekrītu! es arī būtu parakstījusi!

Atbildēt

Princips skaldi un valdi

15.01.2020. 11:44

»

Beztiesiskums

Valda nu jau visās sfērās! Valsts neaizsargā savus iedzīvotājus, kur nu vel mežus


Šai teritorijai nav valsts pazīmju, lai to varētu nodēvēt par valsti. Valsts sākas ar pilsoņiem un tiesiskumu, bet te ir sajaukums ar 800 000 okupācijas migrantiem, kuriem ar Latviju nav nekāda sakara un nākošā ir naudas vara, ko kontrolē internacionālie noziedznieki kuriem ir izdevīgs iekšējais ienaidnieks, nav jāieved no āfrikas kà merkelei.

Atbildēt

kundze gados

15.01.2020. 11:37

»

Pensionāre no bibliotēkas

Pamata problēma ir tā ka LVM 100% sastāv no lauciniekiem


Jāpiekrīt, no lauciniekiem gan, kuri tuvāk dabai, mežam un saprot, kā tur saimniekot. Mežs patiešām nav tikai atpūtas vieta.

Atbildēt

Teds

15.01.2020. 11:30

»

Manuprāt

Vai tik 50 km ap Rīgu vairums nebija "Rīgas mežu" īpašums


Ne tikai ap Rīgu, ap visām pilsētām bija pilsētai piederoši meži, ko izmantoja būvmateriālu un kurināmā vajadzībām. Vecajiem cilvēkiem un mazturīgajiem malka bija par brīvu. Pie privatizēšanas komunisti izdomāja to visu ieraut nāsīs, domājot, ka cilvēki neatceras K.Ulmani un to zagļu zociķu bandu ar bija jācīnās līdz 1934.gadam. Toreizējie zociķi un komunisti neatšķīrās no šodienas viņu pēcnācējiem, tikai šodien tiem okupantu atbalsts un tāpēc tie var noturēties pie zagšanas.

Atbildēt

Beztiesiskums

15.01.2020. 11:28

Valda nu jau visās sfērās! Valsts neaizsargā savus iedzīvotājus, kur nu vel mežus.....

Atbildēt

Mežu "apsaimniekotāji" ir noziedznieki

15.01.2020. 11:25

Tas ir neapstrīdams, loģisks secinājums: lielākais vairums no mežu "apsaimniekotājiem" būtu jāsauc par mežu izzadzējiem. Jo meži nav privātīpašumā, pat ja dokumenti to rāda. Mežs nav tikai konkrētā vietā izaudzis stumbenis. Meži ietekmē visu vidi daudz tālāk, par konkrētām robežām. Mežu apsaimiekotājus interesē tikai izciršana, tikai kubikmetri , viņiem acīs tikai zelta monētas, EUR un dolāri, viņi ir uz galvu slimi un uz naudu krituši, viņi ir necilvēki, kas iedzīvojas uz 90.gadu - bandītu un valsts izlaupītāju, tādu kā Godmanis, radītiem absurdiem likumiem un citiem koruptīvi veidotajiem normatīviem. Un tagad, pie Gerharda, kurš pats ir simtkārt noziedznieks ar saviem rūpaliem, šie mežu izlaupītāji atkal cenšas pacelt savu pūķa galvu. Tā ir jānocērt. Tā ir jānocērt pilnīgi noteikti.
Tostarp, interesants ir šāds aspekts: mēs ietaupīsim mežus (ja to panāksim), tie izaugs līdz "ceērtamam" vecumam, mēs te knapināsimies ar līdzekļiem un budzētu šajā laikā, bet tad attapsimies, ka Saeimā jau sen sēž musulmaņi vai nēģeri, ka bēŗnudārzos skan Āfrikas bambarū valoda, nevis latviešu, ka Brīvības iela kļuvusi tumša pat mākslīgajā apgaismojumā, jo pa ietvēm staigā tikai melnādainie... Un tad visi "cērtamā vecumā" esošie meži tiks izcirsti, lai apmaksātu nēģeru dīkdienīgo dzīves veidu. Vai priekš tā ir vērts taupīt tagad tievākus kokus?
Ja mežu izciršanu nelikvidēsim kopā ar godmaņiem, nagļiem un viņu bandu, šķēlēm, lembergiem , ZZS, Vienotību, Gods kalpot Rīgai ar maestro Ameriku un Burovu, viltus nacionāliem dzintariem, saskaņas smirdīgajiem krievžīdiem un citiem zagļiem, tad grozi kā gribi - gan tā būs sūdi, gan otrādi.

Atbildēt

millers

15.01.2020. 11:16

lvm pasiem nocirst kajas

Atbildēt

no laukiem

15.01.2020. 11:08

Pat džihādists Klimovičs parakstījies.

Atbildēt

jautājumam

15.01.2020. 10:55

»

jautājums

Cik cilvēki no saraksta ir tie, kas algu saņem no budžeta? Cik no saraksta ir tie, kas radījuši darbavietas un tā nopelnījuši naudu Latvijai


Lai arī šie parakstītāji nav kokrūpnieki, mežu īpašnieki un uzpircēji, tomēr viņi ir izglītoti, inteliģenti un ar labu reputāciju apveltīti ļaudis, kas savā jomā daudz padarījuši Latvijas labā.

Atbildēt

Skolotāja, kuras vīrs ugunsdzēsējs un meita ierēdne

15.01.2020. 10:52

»

jautājums

Cik cilvēki no saraksta ir tie, kas algu saņem no budžeta? Cik no saraksta ir tie, kas radījuši darbavietas un tā nopelnījuši naudu Latvijai


Labs jautājums!
LVM un Latvijas valdība varētu ierosināt ideju, ka mežus necirtīs 5 gadus, bet uz 5 gadiem valsts un pašvaldību iestādēs alga tiks samazināta par 50%.
Krievija arī eksistē pateicoties tam, ka viņiem ir nafta un derīgie izrakteņi. Neko citu krievijā neražo.
Latvijā arī ar rūpniecību slikti. Mums ir pārāk daudz ierēdņu un to, kuri piezīdušies pie valsts pupa. Mums ir daudz pensionāru un uz pabalstiem dzīvojošo. Kā šos visus uzturēt? Kur ņemt naudu? Diemžēl, bet pagaidām mums vēl ir zaļais zelts - meži. Un pateicoties mežiem budžetā katru gadu ieplūst lielas naudas summas.

Atbildēt

viedoklis

15.01.2020. 10:49

Lielu kaitējumu mežiem šajos gados ir nodarījis ZM Valsts meža dienests ar Ozola k-gu priekšgalā. Viņš ar savu demagoģiju vienmēr visus pārliecinājis, ka mežu mums ir pārāk daudz.
Nožēlojams ir arī bijušais vides ministrs Gerhards , kuram nu vajadzēja saprast, ka pašreizējā ekoloģiskajā situācijā nevajadzētu pieļaut jaunāku koku izciršanu.
Valdībai nevajadzētu paļauties īslaicīgam ekonomiskam kārdinājumam uzlabot t/s rādītājus uz mežu iznīcināšanas rēkina. Mežs nav burkānu vai kartupeļu lauks, kā te daži iedomājas. Nepārvērtīsim Latviju par celmu zemi!

Atbildēt

Problēma

15.01.2020. 10:28

»

Fds

LVM sakarā man zinātāji stāstīja, ka problēma ir sekojoša. LVM ir vēl diezgan daudz mežu ciršanas vecumā, bet nu liela daļa ir tādi, kuriem grūti tikt klāt, nav meža ceļu infrastruktūra utml. To izveidot ir grūti un dārgi. Līdz ar to vienkāršāk ir ielobēt vieglākus nosacījumus ciršanai, lai var cirst...


ir tajā ka katrs izliekas gudrs un zin kā vajag darīt, tikai praksē ir kā tai parunā - ar muti Rīgā ar darbiem aizkrāsnē !
Mežam nenoliedzami ir daudz funkciju un tā ietekme uz planētu arī ir daudzveidīga - koks kas sapūst mežā piemēram arī rada CO2 izmešus !
Konkrētajā gadījumā jaunākus kokus cērt jau šobrīd pat jaunaudzēs un to sauc par kopšanas cirti, atškirība ir tā kādreiz šo izcirsto labākajā gadījumā izmantoja "žagaru malkā" šodien to var izmantot daudzveidīgāk ! Piemēram RTU zinātnieki strādā pie tehnoloģijām kā no skujām veidot siltumizolāciju, citi pie bērza tās izmantošanas !
Tiem kas sevi grib saukt par Inteliģentiem jau nu nevajadzētu iesaistīties manipulatīvās kampaņās ! ! !

Atbildēt

ja tā peļņa aizietu valstij

15.01.2020. 10:26

...........................

Atbildēt

Manuprāt

15.01.2020. 10:16

»

zane

LVM arī Rīgas rajonā cērt kā pēc atomkara. Kaut vai Plakanciema mežos


Vai tik 50 km ap Rīgu vairums nebija "Rīgas mežu" īpašums ?!??!?!?

Atbildēt

...

15.01.2020. 10:05

Mežs ir ekosistēma salīdzinoši plašā teritorijā, kurā dominējošā augu forma ir koki, arī krūmi. Meža ekosistēmā ietilpst arī pamežs un zemsedze, kā arī tiem raksturīgi noteikti meža dzīvnieki. Liela loma ir arī meža augsnē esošajām baktērijām, aļģēm un sēnēm. Starp šiem organismiem pastāv komplicētas barības ķēdes.
Cik hektārus plašs tad ir lielākais meža masīvs kuru nav skārusi kailcirte?Liegumus un rezervātus nerēķināsim.

Atbildēt

Joprojām LR pilsonis

15.01.2020. 10:05

»

kaktuss

Paldies parakstītājiem!Domāju ka jums pievienotos puse Latvijas iedzīvotāju ,lai apturētu šo alkatības un nekaunības gājienu


Viennozīmīgi! Drausmīgi pat skatīties,ko tā orku banda LVM ir izdarījuāi ar mežiem!

Atbildēt

zane

15.01.2020. 09:58

Likvidējiet to A/S LVM. Meži nav LVM īpašums

Atbildēt

hmm

15.01.2020. 09:55

Publiski jau LVM pārstāvji deklarē, ka ir neitrāli pret šiem jaunajiem noteikumiem. Šaurākās darba grupās ir pavisam cits stāsts.

Atbildēt

...

15.01.2020. 09:54

»

O

Nu gluži kā padomju laikos - "biedru grupa


Biedru grupa bija iepriekšējā rakstā,meža iznīcinātāji.
Latvija,tie esam mēs,tātad nauda jānopelna sev,nevis Latvijai.

Atbildēt

jautājums

15.01.2020. 09:44

Cik cilvēki no saraksta ir tie, kas algu saņem no budžeta? Cik no saraksta ir tie, kas radījuši darbavietas un tā nopelnījuši naudu Latvijai?

Atbildēt

O

15.01.2020. 09:35

Nu gluži kā padomju laikos - "biedru grupa".

Atbildēt

lauķis

15.01.2020. 09:28

Manuprāt pirmais solis būtu aizliegt kailcirtes,mežs nav domāts biznesam.Ir jācērt koki,nevis mežs.Cilvēks ir dabas sastāvdaļa,nevis pavēlnieks.Līdz šim visi mēģinājumi ietekmēt dabu ir beigušies bēdīgi.

Atbildēt

kaktuss

15.01.2020. 09:24

Paldies parakstītājiem!Domāju ka jums pievienotos puse Latvijas iedzīvotāju ,lai apturētu šo alkatības un nekaunības gājienu!!!

Atbildēt

Fds

15.01.2020. 08:56

LVM sakarā man zinātāji stāstīja, ka problēma ir sekojoša. LVM ir vēl diezgan daudz mežu ciršanas vecumā, bet nu liela daļa ir tādi, kuriem grūti tikt klāt, nav meža ceļu infrastruktūra utml. To izveidot ir grūti un dārgi. Līdz ar to vienkāršāk ir ielobēt vieglākus nosacījumus ciršanai, lai var cirst arī citus jaunākus mežus, nevis tikt galā ar savām problēmām un apsaimniekot kārtīgi vēl palikušos vecos mežus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

21

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

FotoCienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā. Viņš daudzkārt paudis fundamentālu argumentāciju par pilsoņu attiecībām ar Latvijas valsti un sekmīgu tās pārvaldību.
Lasīt visu...

21

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

FotoLatvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas tiesāšanai Dienvidāfrikas Republikai, kur viņai draud 8 gadi afrikāņu cietumā. Iesaistījušies ministri, deputāti, pat Valsts prezidents. Bet ir vēl divi neatbildēti jautājumi...
Lasīt visu...

15

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

FotoNupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās tik nepatīkami kā šis te "gudrītis". Tie vismaz neizlikās gudrāki, kā esam... Levits īstenībā ir prasts zābaks, bet, ielēcis "nācijas tēva" šļūcenēs, tēlo pārāko intelektuāli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...