Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ES

04.08.2022. 22:30

Latvijas pastam ir jābūt katrā pagastā, kā tas bija Latvijas brīvvalsts laikos. Latvijas Pasts ir Latvijas valsts stūrakmenis. Latvijas pastam ir jāstrādā no 9.00- 18.00, pat, ja jāapkalpo 1 cilvēks dienā. Izņēmums var būt sestdienās, svētkudienās vai citās svināmās dienās.
Latvijas pastam nav jānodarbojas ar okupantu pensiju izmaksām un naudas pārskaitījumiem, tam ir domātas bankas, kuras strādā ar finanšu instrumentiem.
Latvijas pasts ir Latvijas valsts seja.

Atbildēt

ES

04.08.2022. 22:08

Tikpat nopietnus draudus rada slēgtās skolas un slimnīcas.

Atbildēt

Tuziks

04.08.2022. 06:06

»

juziks

Brīnums, ka vēl neprasa atjaunot telegrammu sūtīšanu. Senilie jampampiņi


Par ko tad ne!?Telegrammas,it īpaši “molnijas” šad un tad saņemtu labprāt!😀

Atbildēt

Stinger

04.08.2022. 01:21

400 000 mājsaimniecību, ko neteiksi ?!!! Ja dzīvoklis pilsētā ir mājsaimniecība, tad utainais sētnieks Fedja ir bioloģiskā labarotorija.

Atbildēt

problema vadibā

03.08.2022. 22:07

Kapec visi klusē, ka Pasts ir parverties par kartejo “savejo” iebīdīšanas vietu, tur atkal strādā tie kas sen bija atlaisti, valdei paveicas ka CoVID ietekmē cilveki saka iepirkties neklatienē, tas izvilka pastu….un ne vadibas strategija…..ekonomiski neizglitoti cilveki nevar vadit, ko dara valsts kontrole????

Atbildēt

Manam lasit paticis

03.08.2022. 20:21

A,vot, kad Vakara Zinjas bija, blja, tad katraa numuraa plika baaba bij,vot. Un horoskopi arii... ;-)

Atbildēt

juziks

03.08.2022. 18:08

Brīnums, ka vēl neprasa atjaunot telegrammu sūtīšanu. Senilie jampampiņi.

Atbildēt

Apinis

03.08.2022. 17:56

»

?

Kuri ir tie 4 gudrie žurnāli


Žurnāls “Latvijas Ārsts”

Atbildēt

Pirātam-

03.08.2022. 17:31

»

Pirātu partija

Aptuveni 400 000 Latvijas mājsaimniecību ikdienā abonē dažādus preses izdevumus...


neesmu nozombēta,TV neskatos,eju uz biblioteku,bet:katru gadu abonēju vismaz 4.žurnālus-gudrus-kuri veikalā maksā dārgi..Vai esmu aptaurēta?Nē!-zinātkāra gan.Un pērku vēl klāt,kuros redzu vajadzību ikdienai.Neesmu bagāta,bet tikai pensionāre-abonēšanai ir atlaižu mēnesis.Ja neesat lasītkārs-nepazemojat un nenievājat citļaudis-tas manā vērtējumā Jūs tikai pazemina.Ļoti ceru,ka atrisināsies šī problēma,lai visiem ir labi.

Atbildēt

...

03.08.2022. 16:58

»

Huntas trollis

Piekrītu


Tualetes papīrs GRITE Super Maxi.

Atbildēt

Huntas trollis

03.08.2022. 16:14

»

loģisks jautājums

Cik mājsaimniecību vispār ir Latvijā?Cik cilvēku ir Latvijas teritorijā?Vai 400.000 ir kopā ar gomodriļļu "ģimenēm" vai kā


Piekrītu!

Bet šitais riktīga cionistu propaganda par pērkamiem medijiem :” Drukātie mediji joprojām ir viens no būtiskākajiem uzticamas un kvalitatīvas informācijas ieguves avotiem”

Melu un cionistu propagandas avoti.

Atbildēt

Huntas trollis

03.08.2022. 13:41

Šie gan reāli cionistu meli, citēju:” Aptuveni 400 000 Latvijas mājsaimniecību ikdienā abonē dažādus preses izdevumus. Drukātie mediji joprojām ir viens no būtiskākajiem uzticamas un kvalitatīvas informācijas ieguves avotiem.“

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

03.08.2022. 13:31

jau gadus divdesmit nepērku nevienu avīželi,līdz tam un pēc ieskatījos vēl sakarīgajā nra,bet nu gadu kā Nesakarīgajā rīta avīzē vairs i internetā nelūkojos.Tiešām laukos labi būtu ja avīželes un zuļnāri no mīkstāka papīra,jāizsludima aptauja.

Atbildēt

viss ir vienkārši

03.08.2022. 12:19

presi vajag ražot no mīkstāka papīra, sarullēt iespējami ciešāk un tirgot lētāk par tualetes papīru.

Atbildēt

Savadi

03.08.2022. 10:52

Muļķibas!Drīz vispār neviens nevarēs lūgt piegādāt ik dienu uz mājām pasta sūtījumus, jo avīzes arvien retāk tiek laista (nav brīvdienās un pirmdien).. Kā vņi iedomājas - izdevumi pieaug, bet - ieņēmumi (LAtvijas PAstam) sarūkt. Kurš tos segs? PAsta sūtījumu saņēmēji? Preses izdevumi? vai - citu sūtījumu saņēmēji (nosūtītāji)?

Atbildēt

pastam patreiz jābaro krievi

03.08.2022. 10:27

kāds pasts, tādi mediji. Latviešiem lieki kantori. INTERNETS.

Atbildēt

Pastnieks

03.08.2022. 10:17

Tikai nav saprotams kāpēc pastniekiem algas nepieaug, pastā ir tāda metode, ja Valsts palielina minimālo algu pastniekiem samazina slodzi, un tas ir darbs paliek nemainīgs par mazāku algu, bet galvenais uzlabojas pasta finansu rādītāji.
Pasta valde varētu padzīvot uz pastnieka algu 200-300 mēnesī????, bet ja sāc runāt, tevi vienkārši atlaiž ...

Atbildēt

Pirātu partija

03.08.2022. 10:06

Aptuveni 400 000 Latvijas mājsaimniecību ikdienā abonē dažādus preses izdevumus.
(stipri apšaubu šo skaitli, LV nevar būt tik daudz idiotu)

Vai tiešam? LV ir tik daudz nozombētu cilvēku, kas vēl lasa drukātu presi.
Samierinieties, līdz 2026.gadam drukātā prese vispār nomirs!
Tad nebrīnos, ka cilvēki, kas lasa drukātu presi, iet durties ar šluru, skatās panorāmu un iet balsot par NewVemjotība, ir vieni un tie paši cilvēki.

Atbildēt

Letiņš

03.08.2022. 09:55

Protams, abonēšanas maksa ir jāpaaugstina, degvielas cena tak dubultojās! Vēl, Ukrainā ir karš, gāzi vairs nepirksim, skaidas arī no Krievijas, caur Baltkrieviju, Ukrainu neņemsim---dzīvosim zaļi!

Atbildēt

Krīvukrīvs

03.08.2022. 09:31

Visu laiku un visu tautu sliktākajam ministram neinteresē lauku tantiņas lasītkāre. Gan jau baznīcā no kanceles jaunumus uzzinās.

Atbildēt

lauķis

03.08.2022. 08:17

Man gan liekas ka tualetes papīrs ir lētāks par drukātajiem medijiem jo lietderīga un patiesa tur nav nekā.

Atbildēt

sociāli atstumtais

03.08.2022. 07:53

Latvija kopš 1993.gada ir pievienojusies UPU Šveice/Berne ( Union Postale Universale ) .
Vajag rakstīt sūdzību uz Sveici !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...