Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ex_darbinieks

30.03.2024. 12:41

Foto pie raksta nomainiet, K.Krumins (pirmais no kreisās) nav šīs valdes sastāvā. Teksts ar tāds pabāls, ko tad gribēts pateikt, ka nav labi ar pastu? Labrīt 😅, to varēja redzēt jau 2018.,kad Mārcīts sāka pārkraut Ķīnas lidmašīnu sīkpakas uz smagajām mašīnām Krievijas pilsoņiem

Atbildēt

ak uz maksātnespēju?

30.03.2024. 10:17

Nu-un kas tur jauns? (90-os visu LPSR rūpniecību tur veda..un neviens neprotestēja..visi atbalstīja..Kapēc lai tagad satrauktos?

Atbildēt

G

28.03.2024. 11:24

»

he-hee

pamēģini Tu ar tā norotēt-no viena liela amata uz citu lielu privātā kompānijā


privātā kompānijā ir viss tas pats: Amatos-tikai savējos...

Atbildēt

he-hee

27.03.2024. 23:07

»

S

Gusts Muzikants norotēja no Latvijs pasts uz Omniva


pamēģini Tu ar tā norotēt-no viena liela amata uz citu lielu privātā kompānijā...

Atbildēt

S

27.03.2024. 22:48

Gusts Muzikants norotēja no Latvijs pasts uz Omniva.

Atbildēt

pag

27.03.2024. 22:45

Un kur ir problēma? Visi tak aizstāvēja privatizāciju...Viss nets bija pilns ar prihvatizatoru atbalstiem...Nu-tagad tas notiek, bet atkal slikti....Te laikam salasījies viss LV atkritumu bars, kuriem viss slikti..

Atbildēt

nu bet dabiski,

27.03.2024. 22:14

»

Madars Lasmanis riebumā novērstos

no O.M.©aurejas bezgalības


jo tādiem "meņģētājiem" interesē tikai tādi "alternatīvi orientēti" draiskuļi, kā tu. :)))

Atbildēt

Nenoliedzami

27.03.2024. 16:08

patīkami (un arī gluži pašsaprotami), ka viedokļu līderu u.c. taml. sabiedrībā populāru cilvēku viedokļi / to citāti joprojām nemainīgi imponē, ir aktuāli un populāri sabiedrībā, tostarp pat BEZsmadzeņu deģenerātu un taml. socmargināļu "komunikatīvajā" apritē. ;)

Atbildēt

Dekolonizāciju derusifikāciju, krievu okupēto teritoriju lustrāciju

27.03.2024. 15:50

»

non

ir nozares, pār kurām valstij ir jābūt kontrolei, ja vien tā ir pilnvērtīga valsts. Un tie ir pasts kā jau jebkuri citi sakari, dzelceļš, kā arī alkohola un tabakas aprite


Varu ne tikai ir jāprot sagrābt, bet jāprot arī noturēt. Sarkanajiem izdzimteņiem ir milzīga pieredze, jau kopš pagājušā gadsimta sākuma tie slepkavojuši un spīdzinājuši miljoniem cilvēku, lai noturētos pie varas.

Atbildēt

jo patrs notekti nav banka, bet stipri jau gribējās to zagtuvi

27.03.2024. 15:35

pastam jāattīsta pasta pakalpojumi

Atbildēt

pasts guļ

27.03.2024. 15:34

»

Haralds Kalns

Briškens vairs nekontrolē absolūti NEKO, bet lielās: Ja, da ja kozu jebal - a kto vidal


jo kumunisti dzer, seksojas , guļ un zog...kamēr citiem pakomāti u.t.t.t.t.

Atbildēt

pauniņš auniņš luriņš putniņš pauriņš...

27.03.2024. 15:32

viena komunista taisīti vai kā

Atbildēt

tev

27.03.2024. 12:37

»

patiesībā

viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti...


patika? Tad tikai gaidi, gan jau būs vēl. ;)

Neviens nevar redzēt augstāk par sevi. Ar to es gribu teikt, ka cilvēks var redzēt citā tikai tik daudz, cik viņam pašam pieder, un viņš var saprast citu tikai proporcionāli savam prātam.
Artūrs Šopenhauers

Naids cilvēku izgrauž no iekšas - domā pozitīvi (bet - priekš tam ir nepieciešamas smadzenes)! ;)

Nav jēgas ienīst sevi par nespēju lidot, ja tu esi radīts tikai rāpošanai.
Tāpat kā nav jēgas apskaust tos, kuri nav radīti rāpošanai, atšķirībā no tevis.

Veseļojies, plānprātiņ, un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT!

Atbildēt

va vellos

27.03.2024. 12:36

»

Latvija - neizdevusies valsts

Un ko darīsim, kad pavēstes uz tiesām, ierakstītās vēstules sāks pazust un nenonākt līdz adresātiem


Brīnums jau tas, ka bankas kartes mētā pa pastkastēm un vēl nav skandāla par pazušanu.

Atbildēt

patiesībā

27.03.2024. 11:46

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Haralds Kalns

27.03.2024. 10:21

Briškens vairs nekontrolē absolūti NEKO, bet lielās: Ja, da ja kozu jebal - a kto vidal?

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

27.03.2024. 08:45

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

lauķis

27.03.2024. 05:45

Ko nu tur par pastu ja visa korporācija "LV" ir novesta līdz maksātnespējai.

Atbildēt

Madars Lasmanis riebumā novērstos

27.03.2024. 04:36

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


no O.M.©aurejas bezgalības.

Atbildēt

...

26.03.2024. 23:19

»

Latvija - neizdevusies valsts

Un ko darīsim, kad pavēstes uz tiesām, ierakstītās vēstules sāks pazust un nenonākt līdz adresātiem


Ierakstītas vēstules ceļam var izsekot. Loģistika paliktu pasta pārziņā. Pasta sūtījumu pieņemšana un noformēšana - privātajiem. Viens te ieķiķināja par apavu darbnīcu. Es savu pastu bieži nesu uz svaigās gaļas veikalu un izņemu elektrotehnikas darbnīcā. Dzīvoju Eiropā. Te tas tā strādā.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

26.03.2024. 21:54

»

Pasts jāņem no leišiem lai tie apkalpo

Viss sākās ar Latvijas lata likvidēšanu. Latvijas pasts smieklīgi drīzāk privāt īpašums niša. Bet nu šī niša ir bankrots


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes."

Un, arī: "Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS." ;)

Savukārt, kā zināms: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti tŗuli noskatoties, nicināmi gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

-----------

Mediju ziņa (2014. gada novembris): “Neuzklausot un pat demonstratīvi ignorējot Latvijas iedzīvotāju viedokli, 2013.gada 31. janvārī kārtējās 11. saeimas “tautas kalpi” ar “nospiedošu” balsu vairākumu un “politiski atbildīgi” tika pieņēmuši “euro ieviešanas kārtības likumu”, kuru pavadīja 116 grozījumi citos likumos. Saskaņā ar “euro ieviešanas kārtības likumu” 29 likumprojekti paredz vārdu “lats” aizstāt ar vārdu “euro”, 17 likumprojekti paredz konvertēt summas no latiem uz eiro precīzi pēc matemātikas principiem, bet 70 likumprojekti – konvertēto summu papildu pārrēķināšanu, noapaļojot gan uz augšu, gan uz leju par labu privātpersonai. Paši “tautas priekšstāvji” gan šo īpaši smago rēķināšanas darbu neveica, tikai atbilstoši īkšķa virzienam spaidīja balsošanas pogu. Jāpiebilst, ka šie Latvijas iedzīvotājiem naidīgie likumi tika pieņemti stingrā komercbanku uzraudzībā.” … (apt.cit.vied.aut. – Jānis Miežagrauds, publikācija “Kā interesēs strādāja 11. saeima?” )
-------

Latvijas LATAM – ‘In Memoriam’.
( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© aŗChīva”, ANNO ~ 12.2012. )

Kas SVEŠUS ubaggrašus lūdzas ~
Par velti “puņķi laiž” un sūdzas,
Ka maciņš tukšs un caurvējš ķešās:
“NAV “profīta” no “geltes” SVEŠAS!…”

Ja diņģē “valsts” pēc SVEŠAS “naudas” ~
Tā ne vien “monetārās jaudas”,
Bet, pirmkārt – Tautas cieņu zaudē,
Kas M.U.Ļ.Ķ.U Zemei “neaplaudē”.

Ķērc MAITASPUTNI, ļerzu platu:
“Nav vērts, nav vērts šai “valstij” LATU,
Kā PAMATVĒRTĪBU vairs godāt ~
To vajag nolaist “euro” podā!!!
Lai muļķu priekā pie(svīst) veša,
Kad “Latv(ĀN)ijā” nauda SVEŠA,
Būs ATKAL “valūta” – kā bija,
Pie iepriekšējās “pad(u)mijas”:
Ja “pūlim” TOREIZ “koka rubļi”,
Pa ķešām skalojās kā dubļi,
(Jo - VIENĪGĀ priekš VISIEM “nauda”) ~
Vai to kāds atcerēties jaudā?…
Bet TAGAD – “zic-kolchōzā” CITĀ,
Bars “dalībvalstu” ATKAL sitās
(Kā “republiku saimē” VIENĀ) ~
Laiž SAVAS naudiņas ‘pēc piena’:
Mauc “euro-zōna”, kā ar tanku,
Pār “liru”, “doičmarku” un “franku”,
Pie “nāburgiem” – maļ “krōnu” putrā,
Nu – LATAM porno “kamasutra”:
Lai “latv(ij)ieši”, prātā stīvi,
Var piesmiet “Mildu”, kolektīvi,
Kas “pieclatniekā” skumji smaida,
Jo – “Jevro-lendas” jākļus gaida…”

Kas no šīs “valsts” vairs pāri paliks,
Kad ATKAL SVEŠU “naudu” saliks,
Pa maciņiem un ‘kontiem’ “bauri”?!?
Bez SAVA LATA – “brīvvalsts” cauri:
Par svešiem grašiem – Maize cieta,
Pie “kases” – (priekš)pēdējā vieta,
Pēc “fondiem”, “grantiem”, “subsīdijām”,
Ar “limitētām garantijām”…
Pus gadsimts – SVEŠA “rubļa” ēnā,
Kā “narkašiem” ar draņķi vēnā ~
Vai Latv(ĀN)ijā “lomkas” sākas,
Pēc SVEŠAS “naudas”, savādākas?
Vai “kaifs” no “euro” šmigas saldāks,
Šķiet tiem, kas pašreiz “valstī” valda,
Un, cerot tikt pie papild “dōzas”,
Liek “baurus” rāpus – “euro-pōzā”?

Prieks muļķiem SVEŠU “naudu” balstīt?
Tad – nospļauties uz tādu “valsti”,
Kas SEVI neciena, ne TAUTU ~
Tā LATU “norakt” NEPIEĻAUTU.

-----------

oriģinālversijas -- “O.M.© blogā”:
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Quo vadis?

26.03.2024. 20:59

»

...

Mazliet pastrādāju Latvijas pastā. Varu pateikt vienu - to iestādi ir jāprivatizē vai jalaiž IPO. Nevar bezgalīgi turpināties Padomju Savienība 21.gs. Latvijā, Vienotības vai citu varas partiju kontrolēta. Es savām acīm tur redzēju Vienotības politisko kontroli pār uzņēmumu, kur nekam tādam nevajadzēja...


Nu nevar gluži visu nodot privātajiem.
Piekrītu, ka vajag samazināt nodaļu skaitu un modernizēt paliekošās, daļu pakalpojumu nododot vietējās pašvaldības rokās, bet tikai ne nodot igauņiem vai leišiem. Drīz no Latvijas paliks tik vien kā Igaunijas vai Lietuvas meitas uzņēmums.

Atbildēt

Хм

26.03.2024. 20:53

»

no Macijevska deklarācijas

Akciju sabiedrība "HansaMatrix", 40003454390, Latvija, Ogre, Akmeņu iela 72 Alga 101000.13 EUR


и ушел на государственные хлеба, которые якобы ну прям совсем не выдерживают конкуренции с частными компаниями.
А, ну да, можно же сказать-заработал у частников, вот решил за меньшие деньги на благо страны поработать. Докажи обратное.

Atbildēt

Pasts jāņem no leišiem lai tie apkalpo

26.03.2024. 20:51

Viss sākās ar Latvijas lata likvidēšanu. Latvijas pasts smieklīgi drīzāk privāt īpašums niša. Bet nu šī niša ir bankrots.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

26.03.2024. 20:46

tiek atlaisti pieredzējuši darbinieki un iecelti izbijuši Omniva darbinieki.

Tad būtu jāsaprot, ka "valsts"- pārpratuma aneksija no Igaunijas puses sāksies ar mazāk nozīmīgo valsts funkciju pārņemšanu? Kur, nez, mūsu lielie bļauri - atkrieviskotāji? Igauņiem atdoties nav tik pazemojoši, cik pieciest krievu valodu? :) :) :) Kāda "valsts", tādi "patrioti".

Atbildēt

Хм

26.03.2024. 19:43

Может, якобы вскольз упомянутый "обманутый" совет-чтобы уже готовить общество к мысли "совет ничего не знал, нас подло обманули"?
Кто там в совете почты сидит?
https://www.pasts.lv/lv/par_mums/par_latvijas_pastu/latvijas-pasta-padome/

Kaspars Rokens
Padomes priekšsēdētājs
Kaspars Rokens ir energobūvniecības eksperts ar pieredzi starptautisku uzņēmumu vadībā. K. Rokens šobrīd ir AS Latvenergo padomes priekšsēdētāja vietnieks un SIA Volburg izpilddirektors, bijis uzņēmuma AS RB Rail valdes loceklis un operacionālais direktors, kā arī būvkompānijas SIA Velve valdes priekšsēdētājs, vairākus gadus vadījis Schneider Electric koncerna meitas uzņēmumus Baltijā.
какие интересные предыдущие места работы..

Māris Macijevskis
Padomes loceklis

Šobrīd M. Macijevskis ir VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija padomes loceklis. Pirms tam bijis finanšu direktors un valdes loceklis Nasdaq kotētā augsto tehnoloģiju uzņēmumā HansaMatrix, kā arī vairākus gadus ieņēmis vadošus amatus AS Citadele banka korporatīvo finanšu jomā.

Надо же, а вы говорите, что в общественном секторе плохие зарплаты..Судя по старым и нынешним должностям, это не совсем так, если человек с банка и крупной частной компании перешел фактически в госсектор (что Почта, что CSDD)

2024. gada 15. februārī ir ievēlēta VAS Latvijas Pasts pagaidu padome. Padome savas pilnvaras pildīs, līdz atklātā konkursā tiks izvēlēti jauni padomes locekļi.

Atbildēt

non

26.03.2024. 19:31

ir nozares, pār kurām valstij ir jābūt kontrolei, ja vien tā ir pilnvērtīga valsts. Un tie ir pasts kā jau jebkuri citi sakari, dzelceļš, kā arī alkohola un tabakas aprite

Atbildēt

oho!

26.03.2024. 18:45

Kur šis "Pietiek lasītājs" redz apavu darbnīcas?

Atbildēt

...

26.03.2024. 18:08

Mazliet pastrādāju Latvijas pastā. Varu pateikt vienu - to iestādi ir jāprivatizē vai jalaiž IPO. Nevar bezgalīgi turpināties Padomju Savienība 21.gs. Latvijā, Vienotības vai citu varas partiju kontrolēta. Es savām acīm tur redzēju Vienotības politisko kontroli pār uzņēmumu, kur nekam tādam nevajadzēja būt.

Par pasta nodaļu slēgšanu, kas ir problēma? Iedodiet termināli privātajiem komersantiem, apmāciet rīkoties ar pasta programmatūru un lai benzīntankos, veikalos, apavu darbnīcās formē pakas un pieņem vēstules! Ja ir citi pakalpojumi, ko sniedz pasts, lai to dara arī. Komersantiem labi, pastam labi, klientiem tuvi, ērti un sasniedzami.

Loģistikas sistēmu atstāt pasta pārziņā. Klientu apkalpošanu - privātajiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...