Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edgars A

09.01.2020. 09:02

Runaajot par Molotova-Ribentropa paktu, Vulfsons pildiija chekas uzdevumu. Taa gadaas. Detalas rakstaa par Kostenecku.

Atbildēt

Reāli

08.01.2020. 11:40

varbūt ir daudz patiesības arī, bet par Vulfsonu vajadzēja atturēties, jo viņš visvairāk palīdzēja LV nokļūt tajos mēslos, kuros tā šobrīd skalojas.

Atbildēt

Komunisms nav beidzies,

08.01.2020. 06:30

»

K

ja šodien kāds nāktu, lai vestu prom koka vagonos, es ar puķēm sagaidītu un tuvāko ceļu parādītu - kur sēž oik viszagļu piesedzēji ministri, kur atrodas jēkaba iela... Jā, bez mazākās noželas noskatītos kā tos aizved PELNĪTĀS tālās ekskursijās


tev ir staļiniska pārliecība. Es tos mēslus sodītu citādi - mūsdienīgi kopā ar visiem bijušiem MP un VP. Es konfiscētu visu viņiem piederošo, atstātu bez iztikas minimuma un ieteiktu doties uz Rietumiem, meklējot tur iztiku, vai piedraudētu ar VDK savulaik saulaino Magadānu.

Atbildēt

K

07.01.2020. 23:05

»

hm

Kāpēc bučoja krievu tankus...


ja šodien kāds nāktu, lai vestu prom koka vagonos, es ar puķēm sagaidītu un tuvāko ceļu parādītu - kur sēž oik viszagļu piesedzēji ministri, kur atrodas jēkaba iela... Jā, bez mazākās noželas noskatītos kā tos aizved PELNĪTĀS tālās ekskursijās

Atbildēt

sieviete no tautas

07.01.2020. 21:46

»

HA

Varbūt viņa domāja, ka katram pašam jā attīrās no mēsliem, kas ir viņā iekšā


Tur tā lieta, ka katrs cenšas sevi attaisnot, un varbūt reizēm arī ir taisnīgs attaisnojums. Tā žurnālisti var atbalstīt kādu oligarhu vai citu spēku, sakot, ka tie konkurenti ir vēl sliktāki...
Kad es pirms 10 gadiem sāku iet internetā, izteikt savas domas par grūto dzīvi 90.-tajos gados, par greizo Latvijas ceļu, dabūju ņirgāšanos un vajāšanu, kur piedalījās arī kultūras cilvēki. Tajā laikā uzzināju, ka man kādi (čekisti?) ir sekojuši jau padomju laikos, par mani ir zināms viss, kas ar mani ir noticis un arī vēl tas, kas nemaz nav noticis (klačas). Tā ir briesmīga apjausma. Labi vēl, ka es to toreiz, jaunībā, nesapratu.
Tāpēc man tāda skepse par kultūras cilvēkiem.

Atbildēt

sieviete no tautas

07.01.2020. 20:09

»

HA

Runa nav par aktieriem Saimā, bet par tekstu dziesmā


Paskatījos tekstu. Tak ne jau Zālīte par sevi teica - es biju mēsli, ko mēž. Droši vien tas domāts sakarā ar Kaupēnu, baiso laupītāju. Tas ir vienkārši, paņemt kādu sižetu vai personāžu no vēstures un uztaisīt mūziklu.
Bet es lasīju kādā grāmatā, ka Kaupēns nemaz nav bijis tāds nelietis, viņu uzmetis nelietīgs policists, kurš bija iekārojis viņa meiteni. Policists bija izracis faktu par Kaupēna dezertēšanu no armijas, draudējis un spiedis atzīties citās lietās.
Kad Kaupēnu tiesāja, viņa darba biedri brīnījušies, pa kuru laiku viņš slepkavojis, jo viņš strādāja Jelgavā par galdnieku.
Tajā laikā notikušas daudz slepkavības, policija nav tikusi ar visu galā, tad nu pagadījās tāds Kaupēns, kam visu uzvelt.

Atbildēt

Brukna

07.01.2020. 17:26

»

HA

Ko varu ieteikt


Noklausies labāk Valters Frīdenberga dziedāto Bruknas muižā 2018. gadā. Tev viss būs.

Atbildēt

Un

07.01.2020. 16:54

»

HA

Ja Tev Tava valsts ir ienaidnieks, tad kas tu(apzināti ar mazo burtu) esi šai valstij


kas tu tāds, žīdiņš, kas izklaidējas? Man tev nav jāatbild! Turpini dancot un klausīties Muktupāvelu!

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

07.01.2020. 16:18

antiņš nekad neraksta par trešā reiha kolabrocionistiem?!Ko tas nozīmē.Nepatīk patiesība šo ataudzei?!pajols parastais.

Atbildēt

Malēnietim taisnība

07.01.2020. 15:50

tās shēmas negribas pamest

Atbildēt

mums ir tik daudz švonderu

07.01.2020. 15:49

sliktas ģimenes, sliktas skolas, slikti mediji..........

Atbildēt

Joske

07.01.2020. 15:20

Latviešiem jāzin vēsture,tā tauta kura nezin savu vesturi izmirst,!937.PSRS NKVD komiteju izveidoja no 21.personas visi ebreji,viņiem uzvārdi maskēsānas nolūkos gan krievu,gan ebreju uzvārdi,viens latvišu uzvārds Krievijā 1937g.atvieši tika izšauti rīkojumu kodeva šī iveidotā komisija.1940.oktobrī ienākot Latvijā atkal sāka savus melnos darbus,radās grāmata ,,Baigais gads,,

Atbildēt

skunjais

07.01.2020. 15:11

Kur tad ir tie patiesie faktu izklāsti?
Liepiņa teksti ir nicinājums savai tautai. Un tas ir tik pretīgi. Protams, ka viņam ir savi domubiedri, bet …. cauri visam tiešām rēgojas
pasūtījums. Un tad rodas jautājums - ko tad bučo Liepiņš pats? Ka bučo - tas ir skaidrs!!!!!

Atbildēt

Problēmas ir tev, draudziņ!

07.01.2020. 14:13

»

HA

Ideoloģiju karšs


Man valsts ir ienaidnieks, kurš realizē genocīdu, bet tu uzdziedi dziesmiņas, tas dikti der tiem, kam prātiņš pavisam īss. Uzvelc tautastērpu un vēl nodanco.

Atbildēt

sieviete no tautas

07.01.2020. 14:08

»

HA

Ko varu ieteikt


Neveiksmīgs padoms. Aktieri un dziedātāji vienmēr dziedās to, ko liks režisori un diriģenti. Par labu dziedāšanu var tikt arī augstākā amatā, vadīt kādu raidījumu televīzijā. Daži aktieri tiek pat Saeimā. Un tad var dziedāt - mēs nekad neesam tik labi dzīvojuši, kā tagad, un tie, kas to noliedz, pūš ienaidnieku stabulē.

Atbildēt

Bezzāģis

07.01.2020. 13:26

Pamatdoma rakstam ir pareiza. Kamēr bija mērķis ES un NATO tikmēr "dižgari" un "elite" vilka jo bija konkrēti uzdevumi un vajadzīgi fiksēti rezultāti. Kad tika sasniegts juridiskais mērķis un doda nosacīta brīvība, tā naftalīnu piesūkušies biedri nezināja ko darīt,kā rezultāts gāzi grīdā dižķibele sēklas iesēšana . Tagad sāk ziedēt "koks" bet augļi ir neēdami, kārtējo reizi ir vajadzīgs kārtējais"tētis" .
Par Venstspili vispār ir nonsenss.
Varbūt vajag ātrāk sevi pievienot ūsai vai svensoniem? Būsim ūsas kurš tur štats 59 vai 60? Vai svensonu vasarnīca.
Ja nav pieredze neatkarīgi vadīt valsti tad tā pati no sevis neradīsies, klausot kapitālistu padomus. 700 vai 800 gadus būt "tēta" vadīti ir ģenētiski nokapsulējies gēnos.
Politiķāņiem nav bijusi mācība, ka tomēr ir jāseko ko ir murgojuši un murgo.
Tas nav vasjas un petjas vakara dialogs pie mazajiem 0,5 un 0,7 kas tiek pieslīpēti ar walterīti. No rīta ir vienalga, kur gaisa kuģi vago debesis un ko olgas tante pirms pusnakts runāja.

Atbildēt

HA

07.01.2020. 11:49

»

Atvainojiet, PSRS gados teksti Paula&Petera

dziesmām bija reliģiskākie, nojaušu, ka arī Jums tīk reliģija uzticēties “baznīcas ieaijājošām dziesmām”, Dombura izklupiens, atzīstot publiski 4. maija republiku arī neko nedeva. Dziesmas un dejas, dzejas un fejas ir ezotērika, lai aizmirstu “brutālo nepieciešamību izdzīvot...


Ideoloģiju karšs.
Mūžīgā ienaidnieka tēls.
Starp diviem karogiem Tev paiet laiks.
Vai nu Jums pietrūkst reālās zināšanas, vai arī reāli nespējat analizēt faktiskos notikumus.
Nu bet tā jau ir Jūsu problēma.

Atbildēt

Atvainojiet, PSRS gados teksti Paula&Petera

07.01.2020. 11:40

»

HA

Es nebiju domājis, vai Jums kā indivīdam patīk kā dzied Muktupāvela kungs, bet gan teksta saturu, ko viņš dzied


dziesmām bija reliģiskākie, nojaušu, ka arī Jums tīk reliģija uzticēties “baznīcas ieaijājošām dziesmām”, Dombura izklupiens, atzīstot publiski 4. maija republiku arī neko nedeva. Dziesmas un dejas, dzejas un fejas ir ezotērika, lai aizmirstu “brutālo nepieciešamību izdzīvot”.

Ja gribat dzīvot ar atvērtām acīm, atrodiet Suņ Dzi Karamākslu, latviski no 2011. gada un papētiet, ja izpratīsit, domāju, ka izpratīsit, jo protat uzdot jautājumus, kas ir deviņu zemju principu likumi. Interneta variantā tie nav pieminēti. ASV ir arī biznesa variants. Mūsu ienaidnieki pret mums šos likumus pielieto ikdienā.

Atbildēt

HA

07.01.2020. 09:47

»

Par 3. punktu varu ieteikt

nedomāt. Jo tie, kuri šodien runā par kompromantiem, maldina visus, uzdodot 4. maija varas korporāciju par suverēnu Latviju...


Es nebiju domājis, vai Jums kā indivīdam patīk kā dzied Muktupāvela kungs, bet gan teksta saturu, ko viņš dzied.
Iesaku pašam sev spoguļa priekšā nodziedāt šo dziesmu un varbūt sapratīsiet teksta būtību.

Atbildēt

HA

07.01.2020. 09:41

»

Par 3. punktu varu ieteikt

nedomāt. Jo tie, kuri šodien runā par kompromantiem, maldina visus, uzdodot 4. maija varas korporāciju par suverēnu Latviju...


Ir ziņotāji
Ir ziņojumi.
Ziņojumus galdā.
Lai Tauta izlasa, kurš un par ko ziņojis, vai arī vienkārši atrakstījies, jo viņam tas vienkārši bija jādara.

Atbildēt

Niknais

07.01.2020. 09:22

»

Imants Liepiņš

Ne, ne, es neesmu Lato Lapsa...


Nerīsties, bauru atkritum, Lato romāni ir īsti šedevri, tavām smadzenītēm jau tikai ziedoņa krāsainās pasakas sagremojamas

Atbildēt

Par 3. punktu varu ieteikt

07.01.2020. 09:19

»

HA

Ko varu ieteikt


nedomāt. Jo tie, kuri šodien runā par kompromantiem, maldina visus, uzdodot 4. maija varas korporāciju par suverēnu Latviju.

Kompromata cena ir tāda - cik savas uzmanības velti šim cionistu izmstajam jautājumam - no PSRS okupācijas esam ES okupācijā.

PSRS genocīds pret latviešu tautu bija kā pārkrievošana, ES genocīdu pret latviešu tautu realizē Romas kluba postulāti ar globālo finansu korporokrātiju - samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu līdz 1 miljardam.

Muhtupāvels šļupst labi, dzied slikti. Man nepatīk.

Atbildēt

hm

07.01.2020. 09:17

Kāpēc bučoja krievu tankus?
Kto bil ņekem, tot staņet vsem!
Arī šodien, ja te ienāktu jebkuri (nav svarīgi, kurai valstij piederētu) tanki, kuri mainītu sociālo iekārtu, kuri solītu vienlīdzību un sociālo taisnīgumu, tiktu bučoti un ieskauti ziedos.
Es domāju pat vairāk! Ka tik mums nenāktos pieredzēt Kaugurus II. Kad dedzināja pilis un uz dakšām nēsāja baronu galvas,
Tāpēc jāsaprot arī esošais režīms. Kuram gan vēlme iedomātie savu galvu uzdurtu mēslu dakšās?

Atbildēt

HA

07.01.2020. 09:10

»

Hihi

Aha, Lopiņ, krāna ūdens par €50 mēnesī, laime bezgalīga, pat pastalām nesanāk


Tāpēc jau lai deputāti noklausās un nepieņem bezadbildīgus lēmumus.

Atbildēt

Hihi

07.01.2020. 09:04

Aha, Lopiņ, krāna ūdens par €50 mēnesī, laime bezgalīga, pat pastalām nesanāk

Atbildēt

HA

07.01.2020. 08:59

»

Atbilde uz 2.

...


Ko varu ieteikt
Ieejiet YouTube un noskatieties Zigfrīda Muktupāvela dziedāto Dzejnieka dziesmu.
Īpaši ieteiktu deputātiem pirms iešanas uz darbu.

Atbildēt

Atbilde uz 2.

07.01.2020. 08:35

»

HA

1. Pēc savas būtības dzīvē ir spēle noteiktā telpā, noteiktā laikā, pēc noteiktiem noteikumiem...2. Rodas reāls jautājums .. Piemēram- Krievijas domes juridiskais birojs saņem no ASV piecu konsultāciju biroju vienotu konceptu, ko Krievijas domes juridiskais birojs sadarbībā ar MK un VP iestrādā likumdošanā, bet Dome automātiski nobalso pēc ieplānotām debatētāju debatēm, neiedziļinoties būtībā. Tas pat notiek Latvijā kā bij. PSRS teritorijā, bet caur ASV Harvardas projektu - ES direktīvām. Faktisko rīcību, kā jārīkojas, nodod mutvārdos, vai telefoniski, vai citādi, kā rīkoties pretēji likumam cionistu stratēģijas un taktikas nolūkos. 13. Saeimai un MK, MP nebija šķēršļu ievērot likumu un palielināt mediķu algas. Tas nenotika - tā izpaudās faktiskā pretlikumiskā varas rīcība pēc norādēm “no augšas”. No augšas - tie var būt slepenie aizdevumu nosacījumi Valsts kasei un pieejami vien tiem, kam dota piekļuve valsts noslēpumiem, vai cits - telefona zvans, masonu ložas biedra vizīte pie MP, VP norāde utt.

Atbildēt

HA

07.01.2020. 08:15

»

Nav pirmā reize, kad LL raksta kā Imants Liepiņš

Bet! Jaucot pēdas, savu artiķeli piespēlē kādam, lai izjauktu stilu, raksta divi... vai rediģē LL uzrakstīto


1. Pēc savas būtības dzīvē ir spēle noteiktā telpā, noteiktā laikā, pēc noteiktiem noteikumiem.
2. Ja par laiku pieņemts uzskatīt konkrētu laikā momentu, par telpu Latvijas Republiku un noteikumiem - pastāvošo likumdošanu, tad rodas reāls jautājums - kā likumus (noteikumus) var radīt bezatbildīga personu grupa?
3. Mainoties noteicošajai ideoloģijai saglabājās sekas, ko mēs varam saukt par kompromātu.
Līdz ar to nākamais jautājums
Kāda ir kompromāta ietekmē un cik maksā kompromāts?

Atbildēt

Aristokrātija?

07.01.2020. 08:14

»

Q

Ar nožēlu jāsaka, ka autoram taisnība, gandrīz 800 gadu ilgajā vēsturē pār mums valdījuši gan vācieši, gan poļi, gan zviedri un krievi,šajā laikā ejot bojā latviešiem,kuri bija apveltīti ar pašcieņu mums gēnu līmenī ir izdzīvojuši lielako tiesu tikai zābaku laizītāji! Latviešiem nekad nav bijusi sava...


Maz saproti tās nozīmi?

Aristokrātija bija pirmās LV laikā. Īsti aristokrāti. Bet tauta maza un aristokrātija maza vēl šodien, to iznīcina citas aristokrātijas mūsdienu izpratnē, aizņemot latviešu aristokrātu vietu.

Varētu domāt, ka aristokrāti ir Lembergs, Šķēle un šofera dēls. Viņi pret aristokrātiem ir bomži. Jo viņiem nav nacionālā gara. Viņi ir kājslauķi lielāku tautu aristokrātiem. Latviešu tautu nevar nekur vainot, prūšu vairs nav, bet latvieši ir. Latviešu tauta visu savu pastāvēšanas laiku ir, nevis pielāgojusies, bet dzīvojusi ielenkumā vai okupācijā. Lielās tautas, karojot par savu brīvību un aristokrātiju - garīgo un finansiālo pašpietiekamību, sen iepazinušās ar Suņ Dzi Karamākslu, latviski vien pieejama no 2011. gada - latviešu virsnieki to apguva Krievijas caralaika karaskolās, kas veicināja pirmās Latvijas nodibināšanu. Ja gribi mieru, gatavojies karam.Karamāksla Ķīnā ir obligāts visās skolās mācību priekšmets, lai izprastu, kas ir konkurence. Latvijā šodien tauta tiek turēta mucā, lai neizprastu Karamākslas deviņu zemju principu likumus un nespētu konkurēt ar Latvijas pārvaldītājiem no ārpuses, kā tas ir šodien. Latvijā joprojām māca maldinošu Latvijas vēsturi, bet politoloģija ir naidīga latviešu tautai un apkalpo valdošo režīmu.

Atbildēt

Aivora mirušais buznesa līdzgaitnieks

07.01.2020. 08:10

Andrikson, Andrikson...

Atbildēt

terorista slavinasana

07.01.2020. 08:08

delfos,lv tagad prieksplana terorista sencova slavinasana.

Atbildēt

Nav pirmā reize, kad LL raksta kā Imants Liepiņš

07.01.2020. 07:58

»

HA

Cik maksā ilūzija


Bet! Jaucot pēdas, savu artiķeli piespēlē kādam, lai izjauktu stilu, raksta divi... vai rediģē LL uzrakstīto.

Atbildēt

HA

07.01.2020. 07:42

»

Q

Ar nožēlu jāsaka, ka autoram taisnība, gandrīz 800 gadu ilgajā vēsturē pār mums valdījuši gan vācieši, gan poļi, gan zviedri un krievi,šajā laikā ejot bojā latviešiem,kuri bija apveltīti ar pašcieņu mums gēnu līmenī ir izdzīvojuši lielako tiesu tikai zābaku laizītāji! Latviešiem nekad nav bijusi sava...


Ideoloģiskais karšs.
Valdošās ideoloģijas ietekme.
Mūžīgā ienaidnieka tēls.
Kas pēc būtības ir partiju programmas?
Tās ir biznesa plāns ideoloģisko mērķu sasniegšanai.
Un kāds ir mērķis?
VARA

Atbildēt

Q

07.01.2020. 07:33

Ar nožēlu jāsaka, ka autoram taisnība, gandrīz 800 gadu ilgajā vēsturē pār mums valdījuši gan vācieši, gan poļi, gan zviedri un krievi,šajā laikā ejot bojā latviešiem,kuri bija apveltīti ar pašcieņu mums gēnu līmenī ir izdzīvojuši lielako tiesu tikai zābaku laizītāji! Latviešiem nekad nav bijusi sava aristokrātija, tā kā valsts pārvaldē mums nav tradīciju, un tagad tiekot kungu kārtā, bijušais kalps neko vairāk neprot, kā laizīt svešu kungu zābakus un apzagt savus tautiešus!

Atbildēt

to Lato Lapsa /Imants Liepiņ/

07.01.2020. 07:12

Skoļko stoit vaš opium dļa naroda?

Atbildēt

Pareizā virzienā domā un audz!

07.01.2020. 07:05

»

lauķis

Diemžēl cilvēki nespēj saprast ka mainās tikai izkārtnes,ne lietas būtība.Visi -ismi ir cionisma dažādās sejas,arī t.s. demokrātija,modernā verdzība


Pēdējā pieejamā informācija internetā dod ieskatu globālā cionisma finansu korporokrātijas uzvaras gājienā caur PSRS laiku līdz mūsdienām, cionismam Latvijā iegūstot saskatāmākas formas, kuras klasiski izpaužas 4. maija komunistu- čekistu- cionistu varas modelī Latvijā caur Harvardas projektu ES direktīvām un Eiropas Komisijas uzraugošo biroja darbu Latvijā.

Atbildēt

lauķis

07.01.2020. 06:58

Diemžēl cilvēki nespēj saprast ka mainās tikai izkārtnes,ne lietas būtība.Visi -ismi ir cionisma dažādās sejas,arī t.s. demokrātija,modernā verdzība.

Atbildēt

Imants Liepiņš

07.01.2020. 06:44

Ne, ne, es neesmu Lato Lapsa!

Šis raksts no loģikas viedokļa ir pilnīgi, smagi murgi, caurcaur žīdisks sacerējums, pat piesaucot neizdevušos romānu “Nauda” - beidzot atlika laika lasīt, bet nespēju, nav interesants un baudāms, atgādina čekistu iekšējās sarunas, jo, lai uzrakstīto saprastu, operatīvi jāzin kaut kādas dažiem vien zināmas iekšējās Rīgas intrigas un šo intrigu personas.

Autors savā rakstā, lai pamatotu “bauru viņu okupantu tanku bučošanu” atrod daudz un dažadus iemeslus, bet noklusē, ka Latvija nav briva, bet ir okupēta arī pēc 1991. gada - PSRS stafeti pārņēmusi ES ar visu okupantu atribūtiku - svešu naudu, svešām direktīvām, svešām likumdošanas prasībām Latvijai. Latvijai no PSRS komunistu- čekistu ideoloģijas pārejot čekistu- komunistu- cionistu ideoloģijā, kas ir sarežģītāka un savā būtība daudz pazemojošāka latviešu tautai un grūtāk izprotama, jo ne mediji par to runā, ne skolās un augstskolās māca. Baurus joprojām tur mucā.

Birkava “anāli smaidošie teksti” par ideoloģijas trūkumu pēc Latvijas ievilkšanas ES, Jurkāna izteicieni, Vulfsona “izaugsmes” piemērs, Bordāna “sūdzības pasaulei” ir žīdiskuma pilni centieni kaunināt latviešus, ka tie nespēj kontrolēt valsts robežas un izrāda pilnīgu nespēju valsts attīstībā. Nav pat vērts pieminēt Rimševicu, kurš kalpo globālās cionistu finansu korporokrātijas interesēm un ir izredzēto “cionistu kastā” - neaizskaramais, jo pat Latvijas tiesai ir jāprasa norādes no ET, lai attieksme pret visiem acīmredzamo noziedznieku Rimševicu būtu adekvāta ET judikatūrai - tādas ir ES direktīvu sekas.

Kāpēc latviešu tauta nepretojas? Mēģinājumi bija 2009. g. 13. janvārī, kur tās pretošanos, lai iebiedētu ar tiesas spriedumiem, izprovocēja 4. maija vara pati kopē ar cionistu V. Zatleru kā VP, kurš šajā shēmā jau 12. janvārī izlidoja uz Īriju. Arī 2019. gada oktobrī mediķu streiks pie Saeimas ēkas ar prasību Saeimai un MK ievērot likumu un paaugstināt algu mediķiem. Cionisms ik dienu kļūst ciniskāks - nav viena likuma un vienas taisnības. Inteliģentie mediķi to saprot un negrib pretoties, jo mācās no citu kļūdām 2009. gada 13. janvārī un redzot, kas notika ar inteliģento A.A. Bērziņu, kuru spīdzināja cionistu cietumā tepat Latvijā un Čehijā.

Šo latviešus izsmejošo cionista rakstu var aplūkot vien no VDD cionistu viedokļa - raksts noderīgs un ideoloģiski kaunina tautu un vienlaikus aicina cieši un atbildīgi sadarboties ar 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts varu, to liekot uztvert kā brīvas Latvijas brīvas latviešu tautas tiesību un interešu realizētāju. Bet tauta visu redz un domā citādi!

Tāda ir arī komunistu- čekistu- cionistu galvenā ideoloģija - savus melus uzdot par patiesību. Arī šis, visticamāk, VDD pasūtījuma raksts, kāds par to ir samaksājis, apliecina to pašu, kas pamanāms citos medijos - globālās cionistu finansu korporokrātijas liberālisms iegūst ideoloģisku totalitārisma nokrāsu aizvien spilgtāk - kas nav ar mums, ir pret mums.

Atbildēt

Zatlera reformu partijas

07.01.2020. 05:22

zilo tanku divīzijas Triju Zvaigžņu ordeņa lielvirsnieks sergejs Rinkēvičs no 1993. līdz 1994. gadam bijis žurnālists ārpolitikas un starptautisko attiecību jautājumos Latvijas Radio, vēl mācoties Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē (1991—1995).

Atbildēt

HA

07.01.2020. 05:08

Trimda Tēva Mājās
Vai kā dzīvot zem diviem karogiem.

Atbildēt

Q-kū

07.01.2020. 04:27

»

Q

Precīzi desmitniekā! Paldies


Kas par vēlu, tas par skādi - pēc kara visas bābas gudras!

Atbildēt

Q

07.01.2020. 02:55

Precīzi desmitniekā! Paldies!

Atbildēt

no tautas

07.01.2020. 00:29

Lai nu kas mautu... Labi barotie galma žurnālisti un citi kultūristi...

Atbildēt

06.01.2020. 22:15

Ir tāda lieta, bauriem protams sveša, kā pieredze. Tādi tanku un zābaku laizītāji ir praktiski visās tautās bijuši. Ārzemju kaklakungi to visu zin, kā tas darbojas. Tāpēc viss kas vajadzīgs ir pieņemt tādus likumus, lai šie zābaku laizītāji nonāk pie varas bauru kolonijās jau pašos pirmssakumos. Tālāk protams viss ies kā pa sviestu.
+ normālam cilvēkam būt par zābaku laizītāju ir diezgan smagi. Tāpēc tie parasti ir tautu izdzimteņi, atkritumi

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...