Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edgars A

09.01.2020. 09:02

Runaajot par Molotova-Ribentropa paktu, Vulfsons pildiija chekas uzdevumu. Taa gadaas. Detalas rakstaa par Kostenecku.

Atbildēt

Reāli

08.01.2020. 11:40

varbūt ir daudz patiesības arī, bet par Vulfsonu vajadzēja atturēties, jo viņš visvairāk palīdzēja LV nokļūt tajos mēslos, kuros tā šobrīd skalojas.

Atbildēt

Komunisms nav beidzies,

08.01.2020. 06:30

»

K

ja šodien kāds nāktu, lai vestu prom koka vagonos, es ar puķēm sagaidītu un tuvāko ceļu parādītu - kur sēž oik viszagļu piesedzēji ministri, kur atrodas jēkaba iela... Jā, bez mazākās noželas noskatītos kā tos aizved PELNĪTĀS tālās ekskursijās


tev ir staļiniska pārliecība. Es tos mēslus sodītu citādi - mūsdienīgi kopā ar visiem bijušiem MP un VP. Es konfiscētu visu viņiem piederošo, atstātu bez iztikas minimuma un ieteiktu doties uz Rietumiem, meklējot tur iztiku, vai piedraudētu ar VDK savulaik saulaino Magadānu.

Atbildēt

K

07.01.2020. 23:05

»

hm

Kāpēc bučoja krievu tankus...


ja šodien kāds nāktu, lai vestu prom koka vagonos, es ar puķēm sagaidītu un tuvāko ceļu parādītu - kur sēž oik viszagļu piesedzēji ministri, kur atrodas jēkaba iela... Jā, bez mazākās noželas noskatītos kā tos aizved PELNĪTĀS tālās ekskursijās

Atbildēt

sieviete no tautas

07.01.2020. 21:46

»

HA

Varbūt viņa domāja, ka katram pašam jā attīrās no mēsliem, kas ir viņā iekšā


Tur tā lieta, ka katrs cenšas sevi attaisnot, un varbūt reizēm arī ir taisnīgs attaisnojums. Tā žurnālisti var atbalstīt kādu oligarhu vai citu spēku, sakot, ka tie konkurenti ir vēl sliktāki...
Kad es pirms 10 gadiem sāku iet internetā, izteikt savas domas par grūto dzīvi 90.-tajos gados, par greizo Latvijas ceļu, dabūju ņirgāšanos un vajāšanu, kur piedalījās arī kultūras cilvēki. Tajā laikā uzzināju, ka man kādi (čekisti?) ir sekojuši jau padomju laikos, par mani ir zināms viss, kas ar mani ir noticis un arī vēl tas, kas nemaz nav noticis (klačas). Tā ir briesmīga apjausma. Labi vēl, ka es to toreiz, jaunībā, nesapratu.
Tāpēc man tāda skepse par kultūras cilvēkiem.

Atbildēt

sieviete no tautas

07.01.2020. 20:09

»

HA

Runa nav par aktieriem Saimā, bet par tekstu dziesmā


Paskatījos tekstu. Tak ne jau Zālīte par sevi teica - es biju mēsli, ko mēž. Droši vien tas domāts sakarā ar Kaupēnu, baiso laupītāju. Tas ir vienkārši, paņemt kādu sižetu vai personāžu no vēstures un uztaisīt mūziklu.
Bet es lasīju kādā grāmatā, ka Kaupēns nemaz nav bijis tāds nelietis, viņu uzmetis nelietīgs policists, kurš bija iekārojis viņa meiteni. Policists bija izracis faktu par Kaupēna dezertēšanu no armijas, draudējis un spiedis atzīties citās lietās.
Kad Kaupēnu tiesāja, viņa darba biedri brīnījušies, pa kuru laiku viņš slepkavojis, jo viņš strādāja Jelgavā par galdnieku.
Tajā laikā notikušas daudz slepkavības, policija nav tikusi ar visu galā, tad nu pagadījās tāds Kaupēns, kam visu uzvelt.

Atbildēt

Brukna

07.01.2020. 17:26

»

HA

Ko varu ieteikt


Noklausies labāk Valters Frīdenberga dziedāto Bruknas muižā 2018. gadā. Tev viss būs.

Atbildēt

Un

07.01.2020. 16:54

»

HA

Ja Tev Tava valsts ir ienaidnieks, tad kas tu(apzināti ar mazo burtu) esi šai valstij


kas tu tāds, žīdiņš, kas izklaidējas? Man tev nav jāatbild! Turpini dancot un klausīties Muktupāvelu!

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

07.01.2020. 16:18

antiņš nekad neraksta par trešā reiha kolabrocionistiem?!Ko tas nozīmē.Nepatīk patiesība šo ataudzei?!pajols parastais.

Atbildēt

Malēnietim taisnība

07.01.2020. 15:50

tās shēmas negribas pamest

Atbildēt

mums ir tik daudz švonderu

07.01.2020. 15:49

sliktas ģimenes, sliktas skolas, slikti mediji..........

Atbildēt

Joske

07.01.2020. 15:20

Latviešiem jāzin vēsture,tā tauta kura nezin savu vesturi izmirst,!937.PSRS NKVD komiteju izveidoja no 21.personas visi ebreji,viņiem uzvārdi maskēsānas nolūkos gan krievu,gan ebreju uzvārdi,viens latvišu uzvārds Krievijā 1937g.atvieši tika izšauti rīkojumu kodeva šī iveidotā komisija.1940.oktobrī ienākot Latvijā atkal sāka savus melnos darbus,radās grāmata ,,Baigais gads,,

Atbildēt

skunjais

07.01.2020. 15:11

Kur tad ir tie patiesie faktu izklāsti?
Liepiņa teksti ir nicinājums savai tautai. Un tas ir tik pretīgi. Protams, ka viņam ir savi domubiedri, bet …. cauri visam tiešām rēgojas
pasūtījums. Un tad rodas jautājums - ko tad bučo Liepiņš pats? Ka bučo - tas ir skaidrs!!!!!

Atbildēt

Problēmas ir tev, draudziņ!

07.01.2020. 14:13

»

HA

Ideoloģiju karšs


Man valsts ir ienaidnieks, kurš realizē genocīdu, bet tu uzdziedi dziesmiņas, tas dikti der tiem, kam prātiņš pavisam īss. Uzvelc tautastērpu un vēl nodanco.

Atbildēt

sieviete no tautas

07.01.2020. 14:08

»

HA

Ko varu ieteikt


Neveiksmīgs padoms. Aktieri un dziedātāji vienmēr dziedās to, ko liks režisori un diriģenti. Par labu dziedāšanu var tikt arī augstākā amatā, vadīt kādu raidījumu televīzijā. Daži aktieri tiek pat Saeimā. Un tad var dziedāt - mēs nekad neesam tik labi dzīvojuši, kā tagad, un tie, kas to noliedz, pūš ienaidnieku stabulē.

Atbildēt

Bezzāģis

07.01.2020. 13:26

Pamatdoma rakstam ir pareiza. Kamēr bija mērķis ES un NATO tikmēr "dižgari" un "elite" vilka jo bija konkrēti uzdevumi un vajadzīgi fiksēti rezultāti. Kad tika sasniegts juridiskais mērķis un doda nosacīta brīvība, tā naftalīnu piesūkušies biedri nezināja ko darīt,kā rezultāts gāzi grīdā dižķibele sēklas iesēšana . Tagad sāk ziedēt "koks" bet augļi ir neēdami, kārtējo reizi ir vajadzīgs kārtējais"tētis" .
Par Venstspili vispār ir nonsenss.
Varbūt vajag ātrāk sevi pievienot ūsai vai svensoniem? Būsim ūsas kurš tur štats 59 vai 60? Vai svensonu vasarnīca.
Ja nav pieredze neatkarīgi vadīt valsti tad tā pati no sevis neradīsies, klausot kapitālistu padomus. 700 vai 800 gadus būt "tēta" vadīti ir ģenētiski nokapsulējies gēnos.
Politiķāņiem nav bijusi mācība, ka tomēr ir jāseko ko ir murgojuši un murgo.
Tas nav vasjas un petjas vakara dialogs pie mazajiem 0,5 un 0,7 kas tiek pieslīpēti ar walterīti. No rīta ir vienalga, kur gaisa kuģi vago debesis un ko olgas tante pirms pusnakts runāja.

Atbildēt

HA

07.01.2020. 11:49

»

Atvainojiet, PSRS gados teksti Paula&Petera

dziesmām bija reliģiskākie, nojaušu, ka arī Jums tīk reliģija uzticēties “baznīcas ieaijājošām dziesmām”, Dombura izklupiens, atzīstot publiski 4. maija republiku arī neko nedeva. Dziesmas un dejas, dzejas un fejas ir ezotērika, lai aizmirstu “brutālo nepieciešamību izdzīvot...


Ideoloģiju karšs.
Mūžīgā ienaidnieka tēls.
Starp diviem karogiem Tev paiet laiks.
Vai nu Jums pietrūkst reālās zināšanas, vai arī reāli nespējat analizēt faktiskos notikumus.
Nu bet tā jau ir Jūsu problēma.

Atbildēt

Atvainojiet, PSRS gados teksti Paula&Petera

07.01.2020. 11:40

»

HA

Es nebiju domājis, vai Jums kā indivīdam patīk kā dzied Muktupāvela kungs, bet gan teksta saturu, ko viņš dzied


dziesmām bija reliģiskākie, nojaušu, ka arī Jums tīk reliģija uzticēties “baznīcas ieaijājošām dziesmām”, Dombura izklupiens, atzīstot publiski 4. maija republiku arī neko nedeva. Dziesmas un dejas, dzejas un fejas ir ezotērika, lai aizmirstu “brutālo nepieciešamību izdzīvot”.

Ja gribat dzīvot ar atvērtām acīm, atrodiet Suņ Dzi Karamākslu, latviski no 2011. gada un papētiet, ja izpratīsit, domāju, ka izpratīsit, jo protat uzdot jautājumus, kas ir deviņu zemju principu likumi. Interneta variantā tie nav pieminēti. ASV ir arī biznesa variants. Mūsu ienaidnieki pret mums šos likumus pielieto ikdienā.

Atbildēt

HA

07.01.2020. 09:47

»

Par 3. punktu varu ieteikt

nedomāt. Jo tie, kuri šodien runā par kompromantiem, maldina visus, uzdodot 4. maija varas korporāciju par suverēnu Latviju...


Es nebiju domājis, vai Jums kā indivīdam patīk kā dzied Muktupāvela kungs, bet gan teksta saturu, ko viņš dzied.
Iesaku pašam sev spoguļa priekšā nodziedāt šo dziesmu un varbūt sapratīsiet teksta būtību.

Atbildēt

HA

07.01.2020. 09:41

»

Par 3. punktu varu ieteikt

nedomāt. Jo tie, kuri šodien runā par kompromantiem, maldina visus, uzdodot 4. maija varas korporāciju par suverēnu Latviju...


Ir ziņotāji
Ir ziņojumi.
Ziņojumus galdā.
Lai Tauta izlasa, kurš un par ko ziņojis, vai arī vienkārši atrakstījies, jo viņam tas vienkārši bija jādara.

Atbildēt

Niknais

07.01.2020. 09:22

»

Imants Liepiņš

Ne, ne, es neesmu Lato Lapsa...


Nerīsties, bauru atkritum, Lato romāni ir īsti šedevri, tavām smadzenītēm jau tikai ziedoņa krāsainās pasakas sagremojamas

Atbildēt

Par 3. punktu varu ieteikt

07.01.2020. 09:19

»

HA

Ko varu ieteikt


nedomāt. Jo tie, kuri šodien runā par kompromantiem, maldina visus, uzdodot 4. maija varas korporāciju par suverēnu Latviju.

Kompromata cena ir tāda - cik savas uzmanības velti šim cionistu izmstajam jautājumam - no PSRS okupācijas esam ES okupācijā.

PSRS genocīds pret latviešu tautu bija kā pārkrievošana, ES genocīdu pret latviešu tautu realizē Romas kluba postulāti ar globālo finansu korporokrātiju - samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu līdz 1 miljardam.

Muhtupāvels šļupst labi, dzied slikti. Man nepatīk.

Atbildēt

hm

07.01.2020. 09:17

Kāpēc bučoja krievu tankus?
Kto bil ņekem, tot staņet vsem!
Arī šodien, ja te ienāktu jebkuri (nav svarīgi, kurai valstij piederētu) tanki, kuri mainītu sociālo iekārtu, kuri solītu vienlīdzību un sociālo taisnīgumu, tiktu bučoti un ieskauti ziedos.
Es domāju pat vairāk! Ka tik mums nenāktos pieredzēt Kaugurus II. Kad dedzināja pilis un uz dakšām nēsāja baronu galvas,
Tāpēc jāsaprot arī esošais režīms. Kuram gan vēlme iedomātie savu galvu uzdurtu mēslu dakšās?

Atbildēt

HA

07.01.2020. 09:10

»

Hihi

Aha, Lopiņ, krāna ūdens par €50 mēnesī, laime bezgalīga, pat pastalām nesanāk


Tāpēc jau lai deputāti noklausās un nepieņem bezadbildīgus lēmumus.

Atbildēt

Hihi

07.01.2020. 09:04

Aha, Lopiņ, krāna ūdens par €50 mēnesī, laime bezgalīga, pat pastalām nesanāk

Atbildēt

HA

07.01.2020. 08:59

»

Atbilde uz 2.

...


Ko varu ieteikt
Ieejiet YouTube un noskatieties Zigfrīda Muktupāvela dziedāto Dzejnieka dziesmu.
Īpaši ieteiktu deputātiem pirms iešanas uz darbu.

Atbildēt

Atbilde uz 2.

07.01.2020. 08:35

»

HA

1. Pēc savas būtības dzīvē ir spēle noteiktā telpā, noteiktā laikā, pēc noteiktiem noteikumiem...2. Rodas reāls jautājums .. Piemēram- Krievijas domes juridiskais birojs saņem no ASV piecu konsultāciju biroju vienotu konceptu, ko Krievijas domes juridiskais birojs sadarbībā ar MK un VP iestrādā likumdošanā, bet Dome automātiski nobalso pēc ieplānotām debatētāju debatēm, neiedziļinoties būtībā. Tas pat notiek Latvijā kā bij. PSRS teritorijā, bet caur ASV Harvardas projektu - ES direktīvām. Faktisko rīcību, kā jārīkojas, nodod mutvārdos, vai telefoniski, vai citādi, kā rīkoties pretēji likumam cionistu stratēģijas un taktikas nolūkos. 13. Saeimai un MK, MP nebija šķēršļu ievērot likumu un palielināt mediķu algas. Tas nenotika - tā izpaudās faktiskā pretlikumiskā varas rīcība pēc norādēm “no augšas”. No augšas - tie var būt slepenie aizdevumu nosacījumi Valsts kasei un pieejami vien tiem, kam dota piekļuve valsts noslēpumiem, vai cits - telefona zvans, masonu ložas biedra vizīte pie MP, VP norāde utt.

Atbildēt

HA

07.01.2020. 08:15

»

Nav pirmā reize, kad LL raksta kā Imants Liepiņš

Bet! Jaucot pēdas, savu artiķeli piespēlē kādam, lai izjauktu stilu, raksta divi... vai rediģē LL uzrakstīto


1. Pēc savas būtības dzīvē ir spēle noteiktā telpā, noteiktā laikā, pēc noteiktiem noteikumiem.
2. Ja par laiku pieņemts uzskatīt konkrētu laikā momentu, par telpu Latvijas Republiku un noteikumiem - pastāvošo likumdošanu, tad rodas reāls jautājums - kā likumus (noteikumus) var radīt bezatbildīga personu grupa?
3. Mainoties noteicošajai ideoloģijai saglabājās sekas, ko mēs varam saukt par kompromātu.
Līdz ar to nākamais jautājums
Kāda ir kompromāta ietekmē un cik maksā kompromāts?

Atbildēt

Aristokrātija?

07.01.2020. 08:14

»

Q

Ar nožēlu jāsaka, ka autoram taisnība, gandrīz 800 gadu ilgajā vēsturē pār mums valdījuši gan vācieši, gan poļi, gan zviedri un krievi,šajā laikā ejot bojā latviešiem,kuri bija apveltīti ar pašcieņu mums gēnu līmenī ir izdzīvojuši lielako tiesu tikai zābaku laizītāji! Latviešiem nekad nav bijusi sava...


Maz saproti tās nozīmi?

Aristokrātija bija pirmās LV laikā. Īsti aristokrāti. Bet tauta maza un aristokrātija maza vēl šodien, to iznīcina citas aristokrātijas mūsdienu izpratnē, aizņemot latviešu aristokrātu vietu.

Varētu domāt, ka aristokrāti ir Lembergs, Šķēle un šofera dēls. Viņi pret aristokrātiem ir bomži. Jo viņiem nav nacionālā gara. Viņi ir kājslauķi lielāku tautu aristokrātiem. Latviešu tautu nevar nekur vainot, prūšu vairs nav, bet latvieši ir. Latviešu tauta visu savu pastāvēšanas laiku ir, nevis pielāgojusies, bet dzīvojusi ielenkumā vai okupācijā. Lielās tautas, karojot par savu brīvību un aristokrātiju - garīgo un finansiālo pašpietiekamību, sen iepazinušās ar Suņ Dzi Karamākslu, latviski vien pieejama no 2011. gada - latviešu virsnieki to apguva Krievijas caralaika karaskolās, kas veicināja pirmās Latvijas nodibināšanu. Ja gribi mieru, gatavojies karam.Karamāksla Ķīnā ir obligāts visās skolās mācību priekšmets, lai izprastu, kas ir konkurence. Latvijā šodien tauta tiek turēta mucā, lai neizprastu Karamākslas deviņu zemju principu likumus un nespētu konkurēt ar Latvijas pārvaldītājiem no ārpuses, kā tas ir šodien. Latvijā joprojām māca maldinošu Latvijas vēsturi, bet politoloģija ir naidīga latviešu tautai un apkalpo valdošo režīmu.

Atbildēt

Aivora mirušais buznesa līdzgaitnieks

07.01.2020. 08:10

Andrikson, Andrikson...

Atbildēt

terorista slavinasana

07.01.2020. 08:08

delfos,lv tagad prieksplana terorista sencova slavinasana.

Atbildēt

Nav pirmā reize, kad LL raksta kā Imants Liepiņš

07.01.2020. 07:58

»

HA

Cik maksā ilūzija


Bet! Jaucot pēdas, savu artiķeli piespēlē kādam, lai izjauktu stilu, raksta divi... vai rediģē LL uzrakstīto.

Atbildēt

HA

07.01.2020. 07:42

»

Q

Ar nožēlu jāsaka, ka autoram taisnība, gandrīz 800 gadu ilgajā vēsturē pār mums valdījuši gan vācieši, gan poļi, gan zviedri un krievi,šajā laikā ejot bojā latviešiem,kuri bija apveltīti ar pašcieņu mums gēnu līmenī ir izdzīvojuši lielako tiesu tikai zābaku laizītāji! Latviešiem nekad nav bijusi sava...


Ideoloģiskais karšs.
Valdošās ideoloģijas ietekme.
Mūžīgā ienaidnieka tēls.
Kas pēc būtības ir partiju programmas?
Tās ir biznesa plāns ideoloģisko mērķu sasniegšanai.
Un kāds ir mērķis?
VARA

Atbildēt

Q

07.01.2020. 07:33

Ar nožēlu jāsaka, ka autoram taisnība, gandrīz 800 gadu ilgajā vēsturē pār mums valdījuši gan vācieši, gan poļi, gan zviedri un krievi,šajā laikā ejot bojā latviešiem,kuri bija apveltīti ar pašcieņu mums gēnu līmenī ir izdzīvojuši lielako tiesu tikai zābaku laizītāji! Latviešiem nekad nav bijusi sava aristokrātija, tā kā valsts pārvaldē mums nav tradīciju, un tagad tiekot kungu kārtā, bijušais kalps neko vairāk neprot, kā laizīt svešu kungu zābakus un apzagt savus tautiešus!

Atbildēt

to Lato Lapsa /Imants Liepiņ/

07.01.2020. 07:12

Skoļko stoit vaš opium dļa naroda?

Atbildēt

Pareizā virzienā domā un audz!

07.01.2020. 07:05

»

lauķis

Diemžēl cilvēki nespēj saprast ka mainās tikai izkārtnes,ne lietas būtība.Visi -ismi ir cionisma dažādās sejas,arī t.s. demokrātija,modernā verdzība


Pēdējā pieejamā informācija internetā dod ieskatu globālā cionisma finansu korporokrātijas uzvaras gājienā caur PSRS laiku līdz mūsdienām, cionismam Latvijā iegūstot saskatāmākas formas, kuras klasiski izpaužas 4. maija komunistu- čekistu- cionistu varas modelī Latvijā caur Harvardas projektu ES direktīvām un Eiropas Komisijas uzraugošo biroja darbu Latvijā.

Atbildēt

lauķis

07.01.2020. 06:58

Diemžēl cilvēki nespēj saprast ka mainās tikai izkārtnes,ne lietas būtība.Visi -ismi ir cionisma dažādās sejas,arī t.s. demokrātija,modernā verdzība.

Atbildēt

Imants Liepiņš

07.01.2020. 06:44

Ne, ne, es neesmu Lato Lapsa!

Šis raksts no loģikas viedokļa ir pilnīgi, smagi murgi, caurcaur žīdisks sacerējums, pat piesaucot neizdevušos romānu “Nauda” - beidzot atlika laika lasīt, bet nespēju, nav interesants un baudāms, atgādina čekistu iekšējās sarunas, jo, lai uzrakstīto saprastu, operatīvi jāzin kaut kādas dažiem vien zināmas iekšējās Rīgas intrigas un šo intrigu personas.

Autors savā rakstā, lai pamatotu “bauru viņu okupantu tanku bučošanu” atrod daudz un dažadus iemeslus, bet noklusē, ka Latvija nav briva, bet ir okupēta arī pēc 1991. gada - PSRS stafeti pārņēmusi ES ar visu okupantu atribūtiku - svešu naudu, svešām direktīvām, svešām likumdošanas prasībām Latvijai. Latvijai no PSRS komunistu- čekistu ideoloģijas pārejot čekistu- komunistu- cionistu ideoloģijā, kas ir sarežģītāka un savā būtība daudz pazemojošāka latviešu tautai un grūtāk izprotama, jo ne mediji par to runā, ne skolās un augstskolās māca. Baurus joprojām tur mucā.

Birkava “anāli smaidošie teksti” par ideoloģijas trūkumu pēc Latvijas ievilkšanas ES, Jurkāna izteicieni, Vulfsona “izaugsmes” piemērs, Bordāna “sūdzības pasaulei” ir žīdiskuma pilni centieni kaunināt latviešus, ka tie nespēj kontrolēt valsts robežas un izrāda pilnīgu nespēju valsts attīstībā. Nav pat vērts pieminēt Rimševicu, kurš kalpo globālās cionistu finansu korporokrātijas interesēm un ir izredzēto “cionistu kastā” - neaizskaramais, jo pat Latvijas tiesai ir jāprasa norādes no ET, lai attieksme pret visiem acīmredzamo noziedznieku Rimševicu būtu adekvāta ET judikatūrai - tādas ir ES direktīvu sekas.

Kāpēc latviešu tauta nepretojas? Mēģinājumi bija 2009. g. 13. janvārī, kur tās pretošanos, lai iebiedētu ar tiesas spriedumiem, izprovocēja 4. maija vara pati kopē ar cionistu V. Zatleru kā VP, kurš šajā shēmā jau 12. janvārī izlidoja uz Īriju. Arī 2019. gada oktobrī mediķu streiks pie Saeimas ēkas ar prasību Saeimai un MK ievērot likumu un paaugstināt algu mediķiem. Cionisms ik dienu kļūst ciniskāks - nav viena likuma un vienas taisnības. Inteliģentie mediķi to saprot un negrib pretoties, jo mācās no citu kļūdām 2009. gada 13. janvārī un redzot, kas notika ar inteliģento A.A. Bērziņu, kuru spīdzināja cionistu cietumā tepat Latvijā un Čehijā.

Šo latviešus izsmejošo cionista rakstu var aplūkot vien no VDD cionistu viedokļa - raksts noderīgs un ideoloģiski kaunina tautu un vienlaikus aicina cieši un atbildīgi sadarboties ar 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts varu, to liekot uztvert kā brīvas Latvijas brīvas latviešu tautas tiesību un interešu realizētāju. Bet tauta visu redz un domā citādi!

Tāda ir arī komunistu- čekistu- cionistu galvenā ideoloģija - savus melus uzdot par patiesību. Arī šis, visticamāk, VDD pasūtījuma raksts, kāds par to ir samaksājis, apliecina to pašu, kas pamanāms citos medijos - globālās cionistu finansu korporokrātijas liberālisms iegūst ideoloģisku totalitārisma nokrāsu aizvien spilgtāk - kas nav ar mums, ir pret mums.

Atbildēt

Zatlera reformu partijas

07.01.2020. 05:22

zilo tanku divīzijas Triju Zvaigžņu ordeņa lielvirsnieks sergejs Rinkēvičs no 1993. līdz 1994. gadam bijis žurnālists ārpolitikas un starptautisko attiecību jautājumos Latvijas Radio, vēl mācoties Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē (1991—1995).

Atbildēt

HA

07.01.2020. 05:08

Trimda Tēva Mājās
Vai kā dzīvot zem diviem karogiem.

Atbildēt

Q-kū

07.01.2020. 04:27

»

Q

Precīzi desmitniekā! Paldies


Kas par vēlu, tas par skādi - pēc kara visas bābas gudras!

Atbildēt

Q

07.01.2020. 02:55

Precīzi desmitniekā! Paldies!

Atbildēt

no tautas

07.01.2020. 00:29

Lai nu kas mautu... Labi barotie galma žurnālisti un citi kultūristi...

Atbildēt

06.01.2020. 22:15

Ir tāda lieta, bauriem protams sveša, kā pieredze. Tādi tanku un zābaku laizītāji ir praktiski visās tautās bijuši. Ārzemju kaklakungi to visu zin, kā tas darbojas. Tāpēc viss kas vajadzīgs ir pieņemt tādus likumus, lai šie zābaku laizītāji nonāk pie varas bauru kolonijās jau pašos pirmssakumos. Tālāk protams viss ies kā pa sviestu.
+ normālam cilvēkam būt par zābaku laizītāju ir diezgan smagi. Tāpēc tie parasti ir tautu izdzimteņi, atkritumi

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...