Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KGB

09.04.2021. 22:40

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl netup būrī


Utainais ment,...lūdz Dievu!!

Atbildēt

Vijs

08.04.2021. 10:09

30 gadu laikā tā arī netika pacelta apzinātība par pašu galveno tiesneša institūta atribūtu - neatkarību. Tā vietā - "mums citu nav", padomju tiesu sistēma uzspiež prātam neaptveramu valodisku un izpratnes kroplību. Padomju tiesneša neatkarība ir oksimorons, un tas nepazūd, padomju ideoloģijai izgaistot. Jums nav buržuāziskās tiesībprofesiju autonomiijas - brīvības no valsts. Tautas fronte ir padomju varas artikulācija, nevis sabiedriska. Un sabiedrības autonomija nozīmē, ka cilvēks visu nopelna pats, nevis zemi saņem no breša.

Atbildēt

čekistu bende

07.04.2021. 15:40

»


Nepareizs jautājums! Neraudi, arī tu dabusi apēst savu oktobrēna nozīmīti, vecais čekist! Nekas nav aizmirsts un nekas netiks piedots. Par čekistu un komunistu izdarībām vai zvērībām okupācijas laikā bus jānes atbildiba. Šim noziegumam nav un nebus noilguma!

Atbildēt

arprats...

03.04.2021. 15:30

Pirms nu jau 9 gadiem TV3 raidījums labi izgaismoja tautai Rīgas brīvostas pārvaldnieka Leonīda Loginova shēmu, kā šis noēdies tēvainis Rīgas brīvostas valdes locekļiem sagādājos dažādus materiālus labumus, kā arī iekārtojis valdes locekļu radiniekus darbā brīvostā.

Raidījums norāda - lai gan Loginova darbu pārrauga astoņi valdes locekļi, četri no valsts, četri no pašvaldības, dzīvē viss ir otrādāk - valdes locekļi balso par Loginova izvirzīto darba kārtību un, lai izvairītos no liekas intereses, Loginovs valdes locekļiem sagādā dažādus materiālus labumus – iekārto to radiniekus darbā brīvostā, aizsūta mācībās uz Londonu, kā arī nopērk datortehniku.

Saskaņā ar sniegto informāciju atsevišķiem Rīgas brīvostas darbiniekiem pienākas dienesta džips ar šoferi, tostarp Loginovam, viņa sievai un Rīgas brīvostas Starptautisko sakaru un administratīvā departamenta direktorei, Spānijas pilsonei Irinai Gorbatikovai.
Tāpat raidījums atzīmē, ka Loginova māsasdēls Edijs Neilands nesen kļuvis par ostas pārvaldes meitasuzņēmuma "Brīvostas flote" direktora vietnieku. Šis uzņēmums pēdējā mēneša laikā nopircis trīs jaunus dienesta džipus. Vienlaikus "Nekā personīga" norāda, ka ar paša auto no Loginovu dzimtas ostā brauc vienīgi pārvaldnieka znots – Toms Bērziņš, ostas vecākais būvinženieris.

Tomēr ģimenes locekļu iekārtošanu darbā Loginovs neuzskata par ko sliktu. "Es apprecējos ar savu darbinieci, es to izdarīju trešo reizi savā dzīvē, nu es ceru, ka tā bija pēdējā reize. Un es izvēlos daļu darbinieku. Piemēram, to pašu Bērziņa kungu, es uzskatīju, ka viņu darbā nevajag ņemt. Viņš pat bija atbrīvots, kaut gan mans vietnieks viņu paņēma pie sevis, jo viņi nodarbojas ar tehniskām lietām. Tā nav mana hierarhija. Nu mana meita viņu apprecēja," klāstīja Loginovs un uzsvēra, ka viņa radi savu darbu padarot labi, tāpat kā radinieki citiem ietekmīgiem cilvēkiem.
Tomēr Rīgas brīvostā strādā ne tikai pārvaldnieka Loginova sieva, māsas dēls un znots, - darbs brīvostā atradies diviem bijušajiem ministriem, viena eksministra sievai un diviem patreizējās ostas valdes locekļu tuviniekiem.

Raidījums atklāj, ka pie analītiķa amata ticis ostas valdes locekļa, "Vienotības" pārstāvja Ērika Škapara dēls Mārtiņš. "Mārtiņam Škaparam ir attiecīga izglītība. Šī ir viņa paša iniciatīva būt šajā amatā," teica Ēriks Škapars. Savukārt uz jautājumu, vai viņa dēls ostā atrada darbu pirms viņš kļuva par valdes locekli, Škapars atbildēja: "Nē, viņš ir nokļuvis, kopš es tur esmu. Bet, kā jau es minēju, es esmu trīs gadus. Pirms tam es četrus gadus biju Rīgas domes deputāts, divus gadus Rīgas domes izpilddirektors, un tas nozīmē, ka visi mani radi, viņiem laikam jābrauc uz Preiļiem strādāt?"

Tāpat darbā Rīgas brīvostā par ostas analītiķi ir pieņemta apvienības "Saskaņas centrs" valdes locekļa Mihaila Kameņecka dēla draudzene Darja Uspenska, savukārt bijušā satiksmes ministra Kaspara Gerharda sieva Vita - par ostas pārdošanas speciālisti.
"Nekā personīga" uzsver, ka savu varu un neatkarību ostā Loginovs nostiprina ar amatiem nodrošinot arī pašus politiķus un ierēdņus, piemēram, jau ilgus gadus par departamenta direktoru ostā strādā kādreizējais labklājības ministrs Vladimirs Makarovs, par ostas valdes priekšsēdētāja padomnieku nesen kļuvis Kārlis Leiškalns, ostas preses sekretāres Anitas Leiškalnes vīrs un ostu asociācijas vadītājs, bet par speciālistu NATO kravu jautājumos bijušais Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas vadītājs Juris Dalbiņš, kura vadītajā komisijā pēdējos devītās Saeimas mēnešos tapa likums par ostu policijas izveidi.

Vienlaikus raidījums norāda, ka katrs ostas valdes loceklis saņem algu – nepilnus 3000 latus, tāpat Loginovs ir atsaucīgs arī pārējām valdes locekļu prasībām, tostarp frakciju apvienības "Vienotība" Olafam Pulkam nesen sagādāts jauns portatīvais dators un mobilais telefons, bet Zaļo un zemnieku savienības Juris Vaskāns cenšas uz ostas rēķina paplašināt savu redzesloku, lai arī skaidri zināms, ka drīz viņam amats būs jāatstāj.

"Vaskāns apliecināja, ka uz ostas rēķina piedalījies seminārā Londonā. "Jā, pirmdien, otrdien, trešdien es atrados Londonā, "Lloyds" organizētā seminārā par sašķidrināto gāzi. Tas ir tāds jauns trends vispār pasaulē, Eiropā – darbināt kuģus ar sašķidrināto gāzi," sacīja Vaskāns, taču atzina, ka nezina, cik seminārs ostai izmaksājis. "Tas ir 1000 vai 2000 lati seminārs," sprieda Vaskāns. Raidījums arī informē, ka uz Londonu viņš lidojis Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" biznesa klasē, lai atbalstītu vietējo nacionālo aviokompāniju.

Tāpat raidījums novērojis, ka ostas valdes locekļiem ar Loginovu nav domstarpību. "Pretēji pārvaldnieka gribai pēdējo gadu laikā valdes locekļi lēmuši tikai uz rokas pirkstiem skaitāmos gadījumos. Valde arī apstiprinājusi pārvaldnieka sastādīto ostas budžetu, kas gadā pārsniedz 22 miljonus latu. No tiem reklāmai osta gadā tērē 965 734,84, reprezentācijas izdevumiem 57 055,06, periodisko izdevumu abonēšanai – 23 832,05 un juristu algošanai 140 tūkstošus latu," ziņo "Nekā personīga".

Raidījums arī atklāj, ka Loginovam izdevies panākt, ka Rīgas brīvosta nav tikusi pakļauta kopīgajam algu ierobežojumam - amatpersonas statuss ir tikai valdes locekļiem, Loginovam un viņa vietniekiem, bet pārējie ostas administrācijas darbinieki nav valsts amatpersonas un viņiem nav jāiesniedz ienākumu deklarācijas.

Vienlaikus Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs, Rīgas vicemērs Andris Ameriks Loginova radinieku iekārtošanu darbā nenosoda. Ameriks norādīja - ja pārvaldnieka radi strādā labi, lai strādājot. Raidījums atzīmē, ka Amerikam kopā ar Loginovu ir lieli sadarbības plāni.

Savukārt valdības konsultanta "Prudentia" vadītājs Ģirts Rungainis pavēstīja, ka bez ķirurģiskas iejaukšanās "čomu" sistēma Rīgas brīvostā saglabāsies. "Šobrīd notiek tas, ka valsts vienkārši novēro to, kas notiek ostās un vārgi kaut ko pīkst par to, ka kaut ko vajadzētu darīt. Pa lielam lietas nosaka lielie lietu kārtotāji ostu pārvaldēs vai pašvaldībās, vai arī viņu finanšu sponsori," uzsvēra Rungainis.

Atbildēt

03.04.2021. 14:58

»

Juris

Eh, Māra, Māra. Varēji arī paklusēt, bet


Esi sumināta, darba tauta! Politiskā jeb-ļa valstī turpinās arī lieldienu vakcinācijas ārprātā.

Galaktikas centrā joprojām ir job-anije melnie caurumi, kas tai traucē, tomēr firmas šmotkas šodien nereklamēsim.

Atcerēsimies - no sliktas situācijas ir vienmēr izeja, lai pliki nokļūtu inkluzīvā kapitālisma oāzē.

Kāda mūsu valsts noslēpuma ekselence, kas tur vēl pabūs, jau publiski izlielījusies ar savu intīmo valstsgribu, kā viņa augstības un ekselences sexpadomnieces vaginālie izklupieni tika atspoguļoti masu medijos pēc atgriešanās no komandējuma Ziemeļkaukāzā un sasmīdināja puspasauli.

Valsts noslēpuma Rīgas pils prominence pēc misijas vizītes ASV, pirms iekāpa Rīgas pilī, dirsa guļus un nenosmērējās.

Atšķirībā no mūsu parastās jeb-ļas liberāļi dzenā skūtas bumbas. Sargājiet savus makus! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

Juris

03.04.2021. 11:48

»

v

...


Eh, Māra, Māra. Varēji arī paklusēt, bet.....

Atbildēt

Vonsovičs vnk simbolizē sistēmu

03.04.2021. 08:48

»

apnicis

Nu beidzot ļaujiet noprast,kā dēļ R.V. jānoņem no trases tagad


un tārpus tajā. Kamēr neiznīcinās tārpus, Vonsovičs sistēmā paliks. Tārpu - lenteņu un cērmju oliņas ir sadētas visā valsts sistēmā, jo valsts sistēmas pamatā ir tiesības.

E. Levits : “ Visi cilvēki ir dzīvnieki. Cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības.”

Atbildēt

Yes

02.04.2021. 22:49

Dzejniece Māra Zālīte

Atbildēt

apnicis

02.04.2021. 21:28

Nu beidzot ļaujiet noprast,kā dēļ R.V. jānoņem no trases tagad?

Atbildēt

zane

02.04.2021. 11:27

»

v

...


Pietiek citēt šīs samazgas! Jau tā slikta dūša.

Atbildēt

fakts

02.04.2021. 09:04

»

Nika

Varētu padomāt, ka viņš savā tiesneša karjerā tiesāja tikai PSRS politikas upurus. Vai tad zagļiem, izvarotājiem, huliganiem utt. padomju laikā bija jāpaliek netiesātiem, tā? Pareizs bija tas tiesnesis, kurš tos visus attaisnoja un izlaida brīvībā, lai zog un slepkavo tālāk? Tatad tie, kuri savu darbu...


Vonsoviča zākātāji jau paši nav tikuši nekur tālu no čekistu un nkvdešņiku līmeņa, šie savulaik arī šāva un bāza cietumos cilvēkus, kas bija darbojušies pilnīgi likumīgās Latvijas republikas iestādēs un organizācijās.
Savukārt Vonsoviča vajāšanas iemesls ir tieši viņa darba gaitas, tikai ne tās pirms 30gadiem, bet gan daudz, daudz nesenākas.

Atbildēt

Neviens Vonsoviču ar varu nespieda sadarboties ar okupācijas režīmu

02.04.2021. 08:09

»

Nika

Varētu padomāt, ka viņš savā tiesneša karjerā tiesāja tikai PSRS politikas upurus. Vai tad zagļiem, izvarotājiem, huliganiem utt. padomju laikā bija jāpaliek netiesātiem, tā? Pareizs bija tas tiesnesis, kurš tos visus attaisnoja un izlaida brīvībā, lai zog un slepkavo tālāk? Tatad tie, kuri savu darbu...


Vonsovičs guva visas privilēģijas, ko sniedza amats. LPSR laika tiesnesis bija okupācijas laika pats augstākais amats no morāles viedokļa. Vonsovičs ar visu savu “prātu, godu un sirdsapziņu” realizēja savu pašpiepildījumu, pilnībā izprotot amata smagumu, kalpojot okupācijas režīmam, to stiprinot.

Vonsovičs neko publiski nav ne nožēlojis, ne iekšēji mainījies.
Varbūt atteicies no darbības tieslietās mūsdienās? Nē, uzlabojis un saglabājis savas padpmju laika slepkavas ciniskās īpašības - turpina “ar kāju atspert” tiesas mājas durvis, aiz kurām sēž tie paši Guļāni, Bičkoviči utt. Sistēma nav mainījusies.

Izvekot gaismā Vonsoviču, redzam, ka sistēma pilna ar tārpiem. Tārpi sistēmā mudž no komunistu laikiem - to pierāda kriminālprocess pret grāmatas Kolaborants autoriem.

Jaunais ģenerālprokurors, tiesneši Guļāns, Bičkovičs, citi prokurori, pat E. Levits, J. Bordāns ... tārpi. Riebīgas parazitējošas cērmes un lenteņi. Pat likumgrozījumi “senlietu kontekstā”, ELT ir latenti - klusi gatavo ekspropriācijas un kriminālprocesu safabricēšanu situācijas, lai izrēķinātos ar politiskajiem pretiniekiem, ja tādi uzrastos.

Uzceļ terora mūri starp tautu un varu.

Atbildēt

Nika

02.04.2021. 07:21

»

Vecais šariata papiņš

Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma!! Biji pielaizījies komunistu šakāļu un nkvd pēcteču cilvēkēdāju baram - tātad, īsa kara tiesa un kaunpilna nāve karātavās. Un tikai tā


Varētu padomāt, ka viņš savā tiesneša karjerā tiesāja tikai PSRS politikas upurus. Vai tad zagļiem, izvarotājiem, huliganiem utt. padomju laikā bija jāpaliek netiesātiem, tā? Pareizs bija tas tiesnesis, kurš tos visus attaisnoja un izlaida brīvībā, lai zog un slepkavo tālāk? Tatad tie, kuri savu darbu godīgi darja tajā laikā ir jākar pie zvana? Nu tad jau laikam visi. Arī ārsti, pedagogi, sētnieki. Ok. Izdodam likumu, ka visi, kuri strādājuši PSRS laikā, saskaņā ar ta laika likumiem, ir kara noziedznieki! Ka saka, pats vainīgs, ka ne tajā laikā piedzimis! Murgs kaut kāds.

Atbildēt

Niknais

02.04.2021. 02:06

»

Diez vai

Kamēr bija Luxemburgā un Strasbūrā, tikmēr viņam šādas spējas bija


Poda brille vienāda visās valstīs

Atbildēt

Lapsas kungam

02.04.2021. 01:53

Ko Jūs te saklupis nabaga Romkam kaklā? Ja jau esat tāds Latvijas patriots, tad jau pie reizes neaizmirstiet kādu rakstiņu arī veco Intūrista viesnīcas intermauku Asinssūcējkukaiņa kundzi, kura kā čakla un īpaši ilggadēja čekas ziņotāja pēc trešās atmodas uztaisīja sev žilbinošu karjeru ārlietu dienestā, apmeklējot savus vecos ārvalstu klientus, līdz visbeidzot pat Prezidenta kancelejai izrādījās nepieciešamas viņas jaunības iemaņas

Atbildēt

Vecais šariata papiņš

01.04.2021. 21:28

»

Nika

Jā, tā bija Rogoļeva lieta. Labs piemērs, jo toreiz galvas ripoja augstākajām tiesībsargu amatpersonām Aizkraukles policijā un prokuratūrā. Šķiet, ka ar reāliem sodiem (brīvības atņemšanu). Šodien neatminu greizu procesu, kur rezultāta vainīgais būtu aiz restēm. Tikai tagad greizo procesu ir vairāk, ...


Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma!! Biji pielaizījies komunistu šakāļu un nkvd pēcteču cilvēkēdāju baram - tātad, īsa kara tiesa un kaunpilna nāve karātavās. Un tikai tā.

Atbildēt

Nika

01.04.2021. 20:40

»

ES

198O. VAI 81, gadā Augstākā tiesa par slepkavību notiesāja 3 jauniešus, vienam piespriežot nāves sodu. Ja nejaušības dēļ nebūtu atklāts īstais slepkava, tad nevainīgs jauns cilvēks būtu sodīts ar nāvi. Liecības tika izsistas izmeklēšanas laikā necilvēcīgā , prātam neaptveramā veidā - spiežot durvīs ...


Jā, tā bija Rogoļeva lieta. Labs piemērs, jo toreiz galvas ripoja augstākajām tiesībsargu amatpersonām Aizkraukles policijā un prokuratūrā. Šķiet, ka ar reāliem sodiem (brīvības atņemšanu). Šodien neatminu greizu procesu, kur rezultāta vainīgais būtu aiz restēm. Tikai tagad greizo procesu ir vairāk, kā restes, aiz kurām aizmūrēt. Intervija lieliska! Pat nenojautu, ka Vnsovičs jau tajā laikā bija tik progresīvi domājošs. Esmu jau izteikusi savu vidokli, ka naida kurināšanai pret konkrēto personu iemesls nav viņa darba gaitas. Kur suns aprakts, zina tikai šā, konkrētā, procesa dalībnieki - mediji (prokurors) un Vonsovičs (tiesājamais). Ja tik progresīvi domātu tiesneši tālajos gados! Paldies par publicēto interviju! Bija jauki un interesanti palasīt!

Atbildēt

Vecais šariata papiņš

01.04.2021. 16:06

»

Tāds kā kolaboranta pēdējais vārds notiesātajam Vonsovičam


Grēksūdze, Svētais Vakarēdiens un tad karātavas. Tā tam būs būt, Latvijas Republikas ienaidniek. No pirmajiem diviem piedāvājumiem varēsi atteikties.

Atbildēt

Niknais

01.04.2021. 14:05

Romka, ble, fuflizniks, ble, nekad nav bijis, ble, kad kivalas spējuši ietekmēt spriedumu, ble

Atbildēt

VB

01.04.2021. 11:37

»

labs jautājums

Ar ko pašreizējie kolaboranti atšķiras vai pat ir labāki par toreizējiem kolaborantiem


"Ar ko pašreizējie kolaboranti atšķiras vai pat ir labāki par toreizējiem kolaborantiem?"
Tas jau tas trakākais: ko, mēs varam iztikt bez specdienestiem?! Ja nē, tad tie bez aģentūras in 0 kvadrātā.
Un vel sliktāk, ka pašreizējie 20 gadīgie to nesaprot
un labprāt kalpo..., kādam!

Atbildēt

CCCP

01.04.2021. 10:43

Vansovičs ir tas kam nav jabut Cilvēkā.

Atbildēt

Diez vai

01.04.2021. 09:43

»

v

...


Kamēr bija Luxemburgā un Strasbūrā, tikmēr viņam šādas spējas bija.

Kopš kļuvis par prezidentu, viņš ir palicis apaļa nulle.

Atbildēt

Smirdīgā Indullis Durka nedzer psihotropiskās zāles

01.04.2021. 07:01

»


sen bija laiks to idioti ielikt būrī, attīrot telpu no smirdoņas.

Atbildēt

redzēju sapni

01.04.2021. 02:59

Slepkavības naktī...miličiem jāstrādā...ko darīt kodarīt ko darīt...saķers čigānu izklapēs atzīsies...notiesās, bet čigāns brēc neesmu vainīgs!!! Vai tā brēktu ja vainīgs? Bet slepkavība atklāta notiesāta un mēs visi tādi labiņi darbs padarīts...
Šausmas kādi murgi rādās...

Atbildēt

labs jautājums

31.03.2021. 21:08

»

Tāds kā kolaboranta pēdējais vārds notiesātajam Vonsovičam


Ar ko pašreizējie kolaboranti atšķiras vai pat ir labāki par toreizējiem kolaborantiem?

Atbildēt

ES

31.03.2021. 20:27

198O. VAI 81, gadā Augstākā tiesa par slepkavību notiesāja 3 jauniešus, vienam piespriežot nāves sodu. Ja nejaušības dēļ nebūtu atklāts īstais slepkava, tad nevainīgs jauns cilvēks būtu sodīts ar nāvi. Liecības tika izsistas izmeklēšanas laikā necilvēcīgā , prātam neaptveramā veidā - spiežot durvīs zēnu ,,oliņas"Notiesāja, kaut trūka viens no pierādījumiem - noslepkavotās meitenes kurpes - ne ar kādiem spīdzināšanas paņēmieniem to nevarēja uzzināt, jo jaunieši to vienkārši nezināja. Interesanti, kas ājā lietā bija tiesnesis, kas uzdrošinājās spriest nāves sodu , ja liecības bija apšaubāmas. Lai turpinātu, vai tikpat apšaubāmas nebija liecības arī Lemberga lietā - Un vai tie, kas ķērstīja pa naktīm cilvēkus un sprieda neadekvātas soda naudas un sodīja miermīlīgos miera braucējus, ,, aplaimojot"tos ar tūkstošos skaitāmiem sodiem... Vai tie nav tādi pat kolaboranti?

Atbildēt

v

31.03.2021. 19:08

»

ha ha ha

levits jau arī no tās pašas ECT šlakasEgils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

vienkārši

31.03.2021. 18:46

»

Interesanti,

vai pēc teksta atpazīšanas programmas lietošanos no žurnāla attēla nocelto tekstu ir par grūtu pārbaudīt un izlabot kļūdas


Rakstā saglabāta Lapsas izpratne par latviešu valodas pareizrakstību.

Atbildēt

ha ha ha

31.03.2021. 18:13

»

www.govlawyer.lv

2021. gadā...


levits jau arī no tās pašas ECT šlakas...

Atbildēt

Interesanti,

31.03.2021. 18:11

vai pēc teksta atpazīšanas programmas lietošanos no žurnāla attēla nocelto tekstu ir par grūtu pārbaudīt un izlabot kļūdas?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

31.03.2021. 17:49

2021. gadā

Eiropas jurisprudences zieds -
Eiropas Cilvēktiesību tiesa,
vispārīgi - kur liela daļa tiesnešu
nekad agrāk nebija strādājuši par tiesnešiem,

pieņēma Latvijas Republikai
negatīvu spriedumu
lietā

Vorotņikova pret Latviju,

tādējādi
par nenormāliem atzīstot
kādus 10-11

Latvijas Augstākās tiesas tiesnešus.

Atbildēt

31.03.2021. 17:33

Tāds kā kolaboranta pēdējais vārds notiesātajam Vonsovičam.

Atbildēt

Lasītājs

31.03.2021. 17:20

Izklausā ļoti patiesas atbildes, intervijā. Bet par to iecelšanu-ievēlēšanu par augstākās tiesas tiesnesi, ir baltais pleķis biogrāfijā.
Par tiesnesi, padomijas laikā, nevarēja būt bez pieredzes tiesu darbos, tūlīt no studiju sola par tiesnesi, neviens nekļuva, ne pisētā, ne rajonos. Kur nu vēl par augstākās tiesas tiesnesi!
Kur, kādos dienestos, amatos bija strādājis, dienējis, šis kungs-biedris, pirms tika iecelts-ievēlēts par augstākās tiesas tiesnesi?

Atbildēt

-------------------------

31.03.2021. 17:05

Šo seno imterviju Lapsam vajadzēja atrast tad, kad tapa ''grāmata'' par Vonsoviču un pievienot tai. Bet lai nu paliek Vonsovičs.
Kā tur Lapsam ar paša lietu? Cik varēja noprast no iepriekšējām publikācijām, lieta jau tiesā. Varēja jau uzrakstīt, kādā tiesā, kurš tiesnesis, kad pirmā sēde? Kaut kāds klusums no parasti aktīvā Lapsas puses. Jeb tur kaut kas slēpjams? Taču tas jau tikai palielina intrigu.

Atbildēt

fd

31.03.2021. 16:37

Interesanti , kā viņš tur nokluva ? Bez sakariem utt tas nebija iespējams...

Atbildēt

Reabilitācija

31.03.2021. 16:33

Nekādas okupācijas laikā vajāto cilvēku patiesas reabilitācijas nav. Pat žurnālisti kategoriski atsakās rakstīt par tiem, kuri tika vajāti pēc 1986.gada izmantojot Zersetzung metodi. Latvijā šādi tika vajāti apmēram 500 līdz 1000 cilvēki. Savukārt masu medijos pilnīgs klusums.

Atbildēt

ha-ha

31.03.2021. 16:08

Tam augsti izglītotajam cilvēkam nav nekādas vēlēšanas saprast jèdzienu kolaboracionists, okupàcijas režīma represîvās organizācijas un dalîba tajäs, okupācijas režīma ideoloģiskās organizācijas utt.Tāpat valsts ieredņi turpina izmaksāt politisko represiju kompensācijas šo represiju organizētāju un izpildītāju, tagad aizliegtäs, partijas bijušajiem biedriem, kas ir nepārprotama valsts izlaupīšana un iespējama tikai atklātas un bezkaunīgas korupcijas apstākļus. Ieredņi ir uzņēmusies arī atbildība par Černobiļas avārijas sekäm izmaksājot kompensācija tās upuriem, bet aizliedzot maksāt kompensācijas neatkarīgs valsts darba invalīdiem, tā faktiski atzîstot okupàcijas tiesiskumu un neatkarîbas bez tiesiskumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...