Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

santaniko

23.08.2016. 16:29

runa taču ir par Gedrovicu, nu, neizceļas šis cilvēks ar konsekventu, normālā valodā paustu viedokli. muļķīgi, ka pietiek.com viņu aizstāv. palasiet viņa blogu, kur viņš vēl visiem, kas nedomā, kā viņš nosprāgt utt. vai tiešām šāda cilvēka izārdīšanās ir vajadzīga? tas nav viedoklis, bet žults izliešana.

Atbildēt

no cietumiem un aptiekas ielas

21.08.2016. 09:54

tie zvani izklausās, domāju, zaudēts ētera laiks

Atbildēt

www.govlawyer.lv

17.08.2016. 23:01

Likuma 66. panta (2)
Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmas
tiek veidotas
atbilstoši
augstām ētikas
un kvalitātes prasībām:

varētu domāt, ka šis likums ierobežo vārda brīvību,

piem. naida runa, lamas būtu ētikas pārkāpums,
runāšana par citu tematu - kvalitātes bojāšana.


Atbildēt

Es

17.08.2016. 17:03

Dieva laime ka es neskatos LV tv,neklausos lv radio un vel jo vairak nelasu lv presi! Jo visu to ko viņi it ka pasniedz par savu info es varu izlasit angliski puslidz brivaja informacijas telpa...Veltit laiku dzeltenai presei- tas ir par traku!

Atbildēt

LR1 pastāv cenzūra

17.08.2016. 15:03

Tomsons neuzdod nepatīkamus iesūtītos jautājumus ierēdņiem un politiķiem. Piemēram, par 50% nozagtām pensijām līdz pilnās pensijas vecuma sasniegšanai(priekšlaicīgā pensionēšanās),auto vadītājiem dubultais nodoklis par degvielu(akcīze+ceļa nodoklis pie apskates),politologa Jarecka teiktais(LR4),ka budžets tiek izzagts,vēstures mācīšana krievu skolās no Krievijas grāmatām,kad cilvēki zvanīja par ASTOŅKĀJI Tomsons izliekas par muļķi, un saka, ka tāda cilvēka nav,bet ignorē lietas būtību u.t.t..

Atbildēt

klausītājs

17.08.2016. 14:16

Katram stulbenim nevar ļaut pieķēzīt ēteru. Demokrātija un vārda brīvība nenozīmē visatļautību. Ja grib muldēt velns zin ko, jāiet uz trakomāju, tur var runāt, ko grib.

Atbildēt

Dabas bērns

17.08.2016. 13:53

»

radiosucks

Latvijā diemžēl nedz tv, nedz radio nav neko redzēt, ne dzirdēt. Pāķisms ir maigākais, ko var teikt. Tantes, kuras vada nekam neinteresējošas "kultūras" programmas, "brīvie" mikrofoni ar iestudētiem zvaniem, mūzika, kura nav klausāma, dikcija zem katras kritikas un aidis tomsons kā sūds pa putru ar ...


Eu, beidz!
Piekrītu, ka Tomsons ar vai bez "Brīvā mikrofona" ir feil, taču, piemēram, Sandra Kropa veido un vada, manuprāt, labi.

Pirms pāris dienām klausījos LR1 interviju ar Barišņikovu par Ņižinski - vienkārši izcils raidījums! Ja jāizvēlas, ko klausīties mašīnā braucot - viennozīmīgi LR1.

Atbildēt

Aigars

17.08.2016. 13:52

Izmantojot šeit propagandēto absolūto vārda brīvību, izteikšu savas domās par Gedrovicu (vai kaut kā tā): šis cilvēks neapšaubāmi ir garīgi slims, un šīs slimības izpausmes pastiprina atbaidošais ārējais izskats, jo grūti iedomāties sievieti, kas skaidrā prātā būtu ar mieru ielaisties ar šo kungu. Tad nu Gedrovics izgāž rūgtumu, kur vien spēdams un kā vien mācēdams. Manupr
at viņu vajadzētu ievietot Ģintermuižā, nevis ļaut ķēzīties radio, jo galu galā tā tomēr nav trako tusiņa vieta. Tas stāsts par "domubiedriem", kas šim pajolim pērkot SIM kartes, lai tik šis varētu turpināt zvanīt un mēģināt muldēt, ir feļetona vērts.

Atbildēt

radiosucks

17.08.2016. 12:43

Latvijā diemžēl nedz tv, nedz radio nav neko redzēt, ne dzirdēt. Pāķisms ir maigākais, ko var teikt. Tantes, kuras vada nekam neinteresējošas "kultūras" programmas, "brīvie" mikrofoni ar iestudētiem zvaniem, mūzika, kura nav klausāma, dikcija zem katras kritikas un aidis tomsons kā sūds pa putru ar savu "haluuuu"..

Atbildēt

vienmēr sestajam

17.08.2016. 11:14

Priekšsēdētāj Pauliņ - varbūt šo penžu atrakciju varētu pārcelt uz LR-2 un lētās muzičkas vietā vismaz pāris stundas dienā drillēt "brīvo mikrofonu"?
"Vienmēr pirmo";) tomēr gribētos krietni saturīgāku.

Atbildēt

Tika

17.08.2016. 09:37

Kam, nafig,tāds radio vajadzīgs? Varbūt tikai Ukraiņu valdošajai fašistiskai bandītu un zagļu kliķei? Nu tad tur arī lasiet tos melus kurus jums liek priešniecība no asv vēstniecības ar saviem padevīgajiem komentāriem.
Vemtvelkoša radiostacija, svara vērotājiem.

Atbildēt

tuk tuk

17.08.2016. 00:27

Latvijas radio jau labi sen ir tendenciozs Vienotības ideoloģijas rupors.To lieliski parāda darbība migrācijas un Stambulas konvencijas jautājumos.

Atbildēt

kadreiz

16.08.2016. 23:18

Formāli jau tās tiesības visiem izteikties ir labas . Bet realitātē degradē jebkuru portālu . Tie dulie ir baigi darbīgi

Atbildēt

kadreiz

16.08.2016. 23:15

Parasti atrodos auto no 12-13 oo . Senāk man Latvijas radio 1 visu laiku skanēja . Nu varēja dzirdēt tos zvanītājus . Klausoties zvanītājus lieliski saproti . Kādi vēlētāji tāda saema , tā dzīvojam ... vispār mēmais fizdzjec tie zvani . Man rads arī regulāri sazvanīja , viņš piederējā pie tās mazās normālo , neitrālo grupiņas . Nu šis arī bloķēts ?

Kopš sākās masīva imigrācijas propoganda Latvijas radio klausos ļooti maz . faktiski reizēm arhīvā kādus vestures , populārzinātnisku raidījumus .

Atbildēt

AG

16.08.2016. 22:22

Tieši paši radio darbinieki jau pārraida izteikti vienpusīgu informāciju, ļaujiet izteikties vien kosmopolītiem un pederastiem. Nekas, cīņu turpināsim !!!

Atbildēt

fds

16.08.2016. 22:17

Nu baigie demokrātijas aizstāvji te komentāros savākušies....


1) Tas ir raidījums, raidījumam ir vadītājs, līdz ar to tas vienmēr vairāk vai mazāk būs subjektīvs;
2) Raidījumam vajag arī kaut kādu kvalitāti - ja tur tikai jukušie izteiks savu viedokli, tad zūd visa raidījuma un arī radio stacijas kredibilitāte;
3) neaizmirstam, ka, jā, demokrātija pastāv, bet ir arī likumi, kas skar tādas tēmas, kā cilvēka privātums, nacionālā/rasu/seksuālās orientācijas u.c. naida kurināšana umtl.
4) pastāv arī vispārpieņemtas pieklājības lomas.

Līdz ar to, ja tur kāds zvanās un vēlas izteikties, ka pār visu valda žīdmasoni/reptīļi vai arī aicina visus konkrētas tautības cilvēkus salikt lopu vagonos, tad "cenzūra" būs.

Cilvēki neizprot raidījuma būtību - nē, tā nav vieta, kur izgāzt visu sakrājušos žulti, nē, tā nav vieta, kur visus apgaismot ar savām zināšanām par sazvērestības teorijām. Var runāt par politiku, ekonomiku, nodokļiem, praktiskiem jautājumiem utml.

Atbildēt

Balts etniskais

16.08.2016. 22:11

Skaidrs , nevēlamus uzskatus. Bet, kam nevēlamus uzskatus? Ministru kabinetam, Saeimai? Ministri ,tātad, kas ir ministri? Tie ir tautas kalpi! Un ja esiet apņēmušies kalpot Tautai, tad okei! Bet, ja taisāties to aplaupīt, ko tad? Tātad to uzskatīsim par cenzūru, kalpiem netīkamu aizrādījumu!? Tātad, kas vada Latvijas Rādio? persona kas ir pret Tautu? Varbūt tam Sūda bambulim vajag muti aizvērt un klusēt?!

Atbildēt

hm

16.08.2016. 21:18

Kāpēc latvieši tālajā 90. skrēja uz barikādēm? Galvenokārt pēc brīvības un demokrātijas.
1) Pastalās, bet brīvi! Jā, pastalās gan, bet ...
2)Demokrātija, kura nepazīst cenzūru! Jā, demokrātija, bet tikai komplektā ar cenzūru!
Pārfrāzējot - no lāča mukām, uz vilka tikām!

Atbildēt

juzis

16.08.2016. 20:04

Protams, ka nav atbalstama personas pārmērīgā māksla vienprātīgi izmantot it kā sabiedrisko ēteru,bet arī mutes aizbāšanas veids ir diskutabls,ņemot vērā ka visus sabiedriskos mēdijus iespējams kontrole personas ar negatīvu sociālo un demokrātijas sapratni un pieredzi t.i. atklātas personas,kuras var vainot noziedzīga sadarbībā ar okupācijas varas organizācijam t.i.noziedzniekiem,kuri neatzīst savu vainu un izmanto savu darbību okupantu labā organizētā kopā savtīgos nolūkos.

Atbildēt

kāsis

16.08.2016. 18:54

Profesionālais prokūrists Pauliņš.

Atbildēt

lauķis

16.08.2016. 18:15

100.pants...

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

16.08.2016. 18:05

»

Neiedziļinoties detaļās

LR jau nav nekāda izklaides vienība. Tas ir ierocis. Bauru apstrādes ierocis. Bauri reāli klausās un tic visam kas tur tiek ziņots


Rekur ekslūzīvs video ar Putina atbildēm par notikumiem Dienvidosetijā. Tik atklāti atbildēt Putins mēdz retāk un retāk.
Bauriem ar divu dienu atmiņu būs neiespējami, pārējie varētu atcerēties cik milzīgus melus par šo "incidentu" ziņoja šajā melu midzenī
https://youtu.be/z2FjjXVih-8

Tas notiek ikdienā, katru dienu, katru stundu...

Atbildēt

Lolita

16.08.2016. 17:20

Pag, bet kā tad ar tad klausītājiem, kuri ēterā saka, ka vajadzētu iznīcināt 12 tūkstošus cilvēku, kuri parakstījušies par vēsturiskā Uzvaras pieminekļa atjaunošanu? Tie paliks?

Atbildēt

mix

16.08.2016. 17:14

Piekrītu, ka kuru katru tiešajā ēterā nav jālaiž.Kaut kādai kontrolei jābūt. Lai izpaužās ar rakstiem un komentāriem Pietiek portālā.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

16.08.2016. 17:09

LR jau nav nekāda izklaides vienība. Tas ir ierocis. Bauru apstrādes ierocis. Bauri reāli klausās un tic visam kas tur tiek ziņots.
Rezultāti ir klaji redzami.

Atbildēt

jurisx

16.08.2016. 17:00

Vai tikai šis kadrs nav kārtīgi nodzēries, vismaz ārējais izskats liecina.

Atbildēt

Dace

16.08.2016. 15:37

Tomsons jau sen pauž tikai sev tīkamu viedokli gan no epastiem,gan telefonu zvaniem

Atbildēt

pastalnieks

16.08.2016. 15:23

Kuram atļaut, bet kuram liegt izteikties Latvijas radio vienpersonīgi nolemj Pauliņš un viņa saimnieki! Kas jums vēl nav skaidrs? Nepatīk "dermokrātija", izsūtīsim austrumu virzienā no Zilupes!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...