Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

santaniko

23.08.2016. 16:29

runa taču ir par Gedrovicu, nu, neizceļas šis cilvēks ar konsekventu, normālā valodā paustu viedokli. muļķīgi, ka pietiek.com viņu aizstāv. palasiet viņa blogu, kur viņš vēl visiem, kas nedomā, kā viņš nosprāgt utt. vai tiešām šāda cilvēka izārdīšanās ir vajadzīga? tas nav viedoklis, bet žults izliešana.

Atbildēt

no cietumiem un aptiekas ielas

21.08.2016. 09:54

tie zvani izklausās, domāju, zaudēts ētera laiks

Atbildēt

www.govlawyer.lv

17.08.2016. 23:01

Likuma 66. panta (2)
Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmas
tiek veidotas
atbilstoši
augstām ētikas
un kvalitātes prasībām:

varētu domāt, ka šis likums ierobežo vārda brīvību,

piem. naida runa, lamas būtu ētikas pārkāpums,
runāšana par citu tematu - kvalitātes bojāšana.


Atbildēt

Es

17.08.2016. 17:03

Dieva laime ka es neskatos LV tv,neklausos lv radio un vel jo vairak nelasu lv presi! Jo visu to ko viņi it ka pasniedz par savu info es varu izlasit angliski puslidz brivaja informacijas telpa...Veltit laiku dzeltenai presei- tas ir par traku!

Atbildēt

LR1 pastāv cenzūra

17.08.2016. 15:03

Tomsons neuzdod nepatīkamus iesūtītos jautājumus ierēdņiem un politiķiem. Piemēram, par 50% nozagtām pensijām līdz pilnās pensijas vecuma sasniegšanai(priekšlaicīgā pensionēšanās),auto vadītājiem dubultais nodoklis par degvielu(akcīze+ceļa nodoklis pie apskates),politologa Jarecka teiktais(LR4),ka budžets tiek izzagts,vēstures mācīšana krievu skolās no Krievijas grāmatām,kad cilvēki zvanīja par ASTOŅKĀJI Tomsons izliekas par muļķi, un saka, ka tāda cilvēka nav,bet ignorē lietas būtību u.t.t..

Atbildēt

klausītājs

17.08.2016. 14:16

Katram stulbenim nevar ļaut pieķēzīt ēteru. Demokrātija un vārda brīvība nenozīmē visatļautību. Ja grib muldēt velns zin ko, jāiet uz trakomāju, tur var runāt, ko grib.

Atbildēt

Dabas bērns

17.08.2016. 13:53

»

radiosucks

Latvijā diemžēl nedz tv, nedz radio nav neko redzēt, ne dzirdēt. Pāķisms ir maigākais, ko var teikt. Tantes, kuras vada nekam neinteresējošas "kultūras" programmas, "brīvie" mikrofoni ar iestudētiem zvaniem, mūzika, kura nav klausāma, dikcija zem katras kritikas un aidis tomsons kā sūds pa putru ar ...


Eu, beidz!
Piekrītu, ka Tomsons ar vai bez "Brīvā mikrofona" ir feil, taču, piemēram, Sandra Kropa veido un vada, manuprāt, labi.

Pirms pāris dienām klausījos LR1 interviju ar Barišņikovu par Ņižinski - vienkārši izcils raidījums! Ja jāizvēlas, ko klausīties mašīnā braucot - viennozīmīgi LR1.

Atbildēt

Aigars

17.08.2016. 13:52

Izmantojot šeit propagandēto absolūto vārda brīvību, izteikšu savas domās par Gedrovicu (vai kaut kā tā): šis cilvēks neapšaubāmi ir garīgi slims, un šīs slimības izpausmes pastiprina atbaidošais ārējais izskats, jo grūti iedomāties sievieti, kas skaidrā prātā būtu ar mieru ielaisties ar šo kungu. Tad nu Gedrovics izgāž rūgtumu, kur vien spēdams un kā vien mācēdams. Manupr
at viņu vajadzētu ievietot Ģintermuižā, nevis ļaut ķēzīties radio, jo galu galā tā tomēr nav trako tusiņa vieta. Tas stāsts par "domubiedriem", kas šim pajolim pērkot SIM kartes, lai tik šis varētu turpināt zvanīt un mēģināt muldēt, ir feļetona vērts.

Atbildēt

radiosucks

17.08.2016. 12:43

Latvijā diemžēl nedz tv, nedz radio nav neko redzēt, ne dzirdēt. Pāķisms ir maigākais, ko var teikt. Tantes, kuras vada nekam neinteresējošas "kultūras" programmas, "brīvie" mikrofoni ar iestudētiem zvaniem, mūzika, kura nav klausāma, dikcija zem katras kritikas un aidis tomsons kā sūds pa putru ar savu "haluuuu"..

Atbildēt

vienmēr sestajam

17.08.2016. 11:14

Priekšsēdētāj Pauliņ - varbūt šo penžu atrakciju varētu pārcelt uz LR-2 un lētās muzičkas vietā vismaz pāris stundas dienā drillēt "brīvo mikrofonu"?
"Vienmēr pirmo";) tomēr gribētos krietni saturīgāku.

Atbildēt

Tika

17.08.2016. 09:37

Kam, nafig,tāds radio vajadzīgs? Varbūt tikai Ukraiņu valdošajai fašistiskai bandītu un zagļu kliķei? Nu tad tur arī lasiet tos melus kurus jums liek priešniecība no asv vēstniecības ar saviem padevīgajiem komentāriem.
Vemtvelkoša radiostacija, svara vērotājiem.

Atbildēt

tuk tuk

17.08.2016. 00:27

Latvijas radio jau labi sen ir tendenciozs Vienotības ideoloģijas rupors.To lieliski parāda darbība migrācijas un Stambulas konvencijas jautājumos.

Atbildēt

kadreiz

16.08.2016. 23:18

Formāli jau tās tiesības visiem izteikties ir labas . Bet realitātē degradē jebkuru portālu . Tie dulie ir baigi darbīgi

Atbildēt

kadreiz

16.08.2016. 23:15

Parasti atrodos auto no 12-13 oo . Senāk man Latvijas radio 1 visu laiku skanēja . Nu varēja dzirdēt tos zvanītājus . Klausoties zvanītājus lieliski saproti . Kādi vēlētāji tāda saema , tā dzīvojam ... vispār mēmais fizdzjec tie zvani . Man rads arī regulāri sazvanīja , viņš piederējā pie tās mazās normālo , neitrālo grupiņas . Nu šis arī bloķēts ?

Kopš sākās masīva imigrācijas propoganda Latvijas radio klausos ļooti maz . faktiski reizēm arhīvā kādus vestures , populārzinātnisku raidījumus .

Atbildēt

AG

16.08.2016. 22:22

Tieši paši radio darbinieki jau pārraida izteikti vienpusīgu informāciju, ļaujiet izteikties vien kosmopolītiem un pederastiem. Nekas, cīņu turpināsim !!!

Atbildēt

fds

16.08.2016. 22:17

Nu baigie demokrātijas aizstāvji te komentāros savākušies....


1) Tas ir raidījums, raidījumam ir vadītājs, līdz ar to tas vienmēr vairāk vai mazāk būs subjektīvs;
2) Raidījumam vajag arī kaut kādu kvalitāti - ja tur tikai jukušie izteiks savu viedokli, tad zūd visa raidījuma un arī radio stacijas kredibilitāte;
3) neaizmirstam, ka, jā, demokrātija pastāv, bet ir arī likumi, kas skar tādas tēmas, kā cilvēka privātums, nacionālā/rasu/seksuālās orientācijas u.c. naida kurināšana umtl.
4) pastāv arī vispārpieņemtas pieklājības lomas.

Līdz ar to, ja tur kāds zvanās un vēlas izteikties, ka pār visu valda žīdmasoni/reptīļi vai arī aicina visus konkrētas tautības cilvēkus salikt lopu vagonos, tad "cenzūra" būs.

Cilvēki neizprot raidījuma būtību - nē, tā nav vieta, kur izgāzt visu sakrājušos žulti, nē, tā nav vieta, kur visus apgaismot ar savām zināšanām par sazvērestības teorijām. Var runāt par politiku, ekonomiku, nodokļiem, praktiskiem jautājumiem utml.

Atbildēt

Balts etniskais

16.08.2016. 22:11

Skaidrs , nevēlamus uzskatus. Bet, kam nevēlamus uzskatus? Ministru kabinetam, Saeimai? Ministri ,tātad, kas ir ministri? Tie ir tautas kalpi! Un ja esiet apņēmušies kalpot Tautai, tad okei! Bet, ja taisāties to aplaupīt, ko tad? Tātad to uzskatīsim par cenzūru, kalpiem netīkamu aizrādījumu!? Tātad, kas vada Latvijas Rādio? persona kas ir pret Tautu? Varbūt tam Sūda bambulim vajag muti aizvērt un klusēt?!

Atbildēt

hm

16.08.2016. 21:18

Kāpēc latvieši tālajā 90. skrēja uz barikādēm? Galvenokārt pēc brīvības un demokrātijas.
1) Pastalās, bet brīvi! Jā, pastalās gan, bet ...
2)Demokrātija, kura nepazīst cenzūru! Jā, demokrātija, bet tikai komplektā ar cenzūru!
Pārfrāzējot - no lāča mukām, uz vilka tikām!

Atbildēt

juzis

16.08.2016. 20:04

Protams, ka nav atbalstama personas pārmērīgā māksla vienprātīgi izmantot it kā sabiedrisko ēteru,bet arī mutes aizbāšanas veids ir diskutabls,ņemot vērā ka visus sabiedriskos mēdijus iespējams kontrole personas ar negatīvu sociālo un demokrātijas sapratni un pieredzi t.i. atklātas personas,kuras var vainot noziedzīga sadarbībā ar okupācijas varas organizācijam t.i.noziedzniekiem,kuri neatzīst savu vainu un izmanto savu darbību okupantu labā organizētā kopā savtīgos nolūkos.

Atbildēt

kāsis

16.08.2016. 18:54

Profesionālais prokūrists Pauliņš.

Atbildēt

lauķis

16.08.2016. 18:15

100.pants...

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

16.08.2016. 18:05

»

Neiedziļinoties detaļās

LR jau nav nekāda izklaides vienība. Tas ir ierocis. Bauru apstrādes ierocis. Bauri reāli klausās un tic visam kas tur tiek ziņots


Rekur ekslūzīvs video ar Putina atbildēm par notikumiem Dienvidosetijā. Tik atklāti atbildēt Putins mēdz retāk un retāk.
Bauriem ar divu dienu atmiņu būs neiespējami, pārējie varētu atcerēties cik milzīgus melus par šo "incidentu" ziņoja šajā melu midzenī
https://youtu.be/z2FjjXVih-8

Tas notiek ikdienā, katru dienu, katru stundu...

Atbildēt

Lolita

16.08.2016. 17:20

Pag, bet kā tad ar tad klausītājiem, kuri ēterā saka, ka vajadzētu iznīcināt 12 tūkstošus cilvēku, kuri parakstījušies par vēsturiskā Uzvaras pieminekļa atjaunošanu? Tie paliks?

Atbildēt

mix

16.08.2016. 17:14

Piekrītu, ka kuru katru tiešajā ēterā nav jālaiž.Kaut kādai kontrolei jābūt. Lai izpaužās ar rakstiem un komentāriem Pietiek portālā.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

16.08.2016. 17:09

LR jau nav nekāda izklaides vienība. Tas ir ierocis. Bauru apstrādes ierocis. Bauri reāli klausās un tic visam kas tur tiek ziņots.
Rezultāti ir klaji redzami.

Atbildēt

jurisx

16.08.2016. 17:00

Vai tikai šis kadrs nav kārtīgi nodzēries, vismaz ārējais izskats liecina.

Atbildēt

Dace

16.08.2016. 15:37

Tomsons jau sen pauž tikai sev tīkamu viedokli gan no epastiem,gan telefonu zvaniem

Atbildēt

pastalnieks

16.08.2016. 15:23

Kuram atļaut, bet kuram liegt izteikties Latvijas radio vienpersonīgi nolemj Pauliņš un viņa saimnieki! Kas jums vēl nav skaidrs? Nepatīk "dermokrātija", izsūtīsim austrumu virzienā no Zilupes!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...