Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pietiek publikāciju sērijai par tieslietu ministra Aigara Štokenberga uzņēmumu nodokļu shēmām un ministra „ieteikumam” atteikties no grāmatas rakstīšanas par Jutu Strīķi ir bijušas likumsakarīgas sekas: politisko spēku un topošajā grāmatā, kazi, aprakstīto specdienestu pārstāvji ir ķērušies pie savu tradicionālo metožu izmantošanas (par kurām plašāk, iespējams, varēs lasīt grāmatā), un kā pirmais pasūtījuma veicējs izraudzīts sabiedriskais medijs – Latvijas radio. Lai demonstrētu, kādā veidā tiek mēģināts savākt pasūtījuma veicējiem nepieciešamo informāciju, Pietiek šodien publicē pilnu saraksti ar Latvijas radio darbinieci Gintu Mūrnieci (saskaņā ar laulības līgumu – Bartkeviču).

***
Sveicināti! Pielikumā nosūtu dažus jautājumus jums kā SIA "Pietiek.lv" īpašniekiem.Paldies, ja atradīsit laiku savlaicīgi atbildēt. Tas ir aktuāli līdz piektdienas rītam.
Ginta Mūrniece, Latvijas radio, tel. [..]
***
Sveiki,
SIA Pietiek.lv ir saņēmusi no Jums, Mūrnieces k-dze, virkni jautājumu. Vai Jūs varat apliecināt, ka atbildes uz šiem jautājumiem Jūsu minētajā raidījumā tiks publiskotas adekvātā un neizkropļotā formā?
SIA Pietiek.lv
***
Protams. "Adekvātā un neizkropļotā formā". Vienīgi nevaru solīt nolasīt ēterā garus skaidrojumus ar pielikumiem. Vēlams īsi un konkrēti. Paldies! Ginta Mūrniece
***
Sveiki,
nosūtām atbildes.
Izmantojot gadījumu - Kolāta kungs, lūdzu, investējiet nelielus līdzekļus pētošāko Latvijas radio darbinieku apmācībai kaut elementārākajos uzņēmējdarbības uzskaites, atskaites utml. jautājumos.
Pirms gada tagadējam Pietiek.lv pārstāvim nācās Mūrnieces kundzei trīsreiz skaidrot, kā uzņēmuma peļņas un zaudējumu aprēķinā peļņu atšķirt no zaudējumiem. Diemžēl, spriežot pēc uzdoto jautājumu demonstrētā kompetences līmeņa, šķiet, ka šajā laikā neko jaunu šajā jomā Mūrnieces kundze pašmācības ceļā nav apguvusi, tā ka, lūdzu, atbalstiet darbinieci sabiedrības informētības vārdā.
Pietiek.lv
Atbildes uz jautājumiem:
1. Kas finansē jūsu portālu?(uzturēšanu, algas u.t.t.)
Protams, portāla ienākumi no reklāmām un ziedotājiem. Ja ir sīkāka interese, lūdzu, precizējiet jautājumu.
2. Vai iespējams ielūkoties jūsu reklāmdevēju un ziedotāju sarakstā?
Protams, jebkurā laikā, tikai, lūdzu, precizējiet jautājumu - atbilstoši kura konkrētā normatīvā akta prasībām sagatavotos sarakstus vēlaties aplūkot?
3. Vai esat iesnieguši iepriekšējā gada pārskatu Uzņēmumu reģistrā.(Diemžēl, man neizdevās to atrast Lursoft datu bāzē).Varbūt varu ar to iepazīties jūsu SIA klātienē vai arī atsūtiet, lūdzu, uz e-pastu.)
Pirms nākamreiz uzdot šādu jautājumu vai meklēt pārskatu Lursoft datu bāzē, tērējot Latvijas radio līdzekļus, mēs ieteiktu Latvijas radio žurnālistei Gintai Mūrniecei iepazīties ar likumdošanas normām par gada pārskatu iesniegšanas termiņiem un nosacījumiem. Pirmo gada pārskatu SIA Pietiek.lv saskaņā ar likuma prasībām iesniegs 2012. gadā.
4. Kurš finansējis L.Lapsas grāmatu izdošanu? Cik tas izmaksājis?
Grūti saprast, kāpēc šis jautājums tiek uzdots SIA Pietiek.lv īpašniekiem: SIA Pietiek.lv nav izdevusi nevienu L. Lapsas grāmatu vai to finansējusi, ko jautājuma uzdevējai - Latvijas radio žurnālistei Gintai Mūrniecei būtu bijis elementāri noskaidrot arī pašai, kaut vai painteresējoties par SIA Pietiek.lv dibināšanas laiku.
Ja jautājums tiek uzdots Lato Lapsam kā grāmatu autoram vai izdevējam, tad atbilde ir: visas Lato Lapsas grāmatas ir finansējuši lasītāji, tās iegādājoties grāmatnīcās. Tā tas būs arī ar gaidāmo grāmatu par Jutu Strīķi, kuru Lato Lapsam ir ieteicis nerakstīt tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs.
***
Sveicināts,Lapsa k-gs! Ceru, ka atradīsit laiku atbildēt vēl uz vienu jautājumu. Vai tiesa, ka jūs rakstat grāmatu par J.Strīķi ,Jauno laiku un Vienotību kā kontrabandas "jumtu", un šo grāmatu finansē pilsonis Vladimirs Vaškevičs? Paldies! Lai laba diena! Ginta Mūrniece,Latvijas radio
***
Labdien,
uz šo acīmredzami caurcaurēm pērkamu cilvēku sacerēto jautājumu varu atbildēt - nē, šādu grāmatu nerakstu, lai gan tēma interesanta, un daudzi fakti liek domāt, ka Jūsu izvirzītā tēze par Jūsu minēto personu saistību atbilst īstenībai, - paldies par ideju.
Savukārt katram Latvijas radio klausītājam, kam no pilsoņiem Vaškeviča, Lemberga, Šķēles, Šlesera, Kargina, Vienotības liekuļu bara utt. izdosies saņemt kādu man paredzētu naudu, ļauju pusi paturēt pašam, bet otru pusi lūdzu ziedot Latvijas radio darbinieku profesionālās izglītības līmeņa celšanai.
Lato Lapsa
P.S. Mūrnieces kundze, pat ņemot vērā Jūsu Pampāļu kolhoznieces izteiksmes līmeni, rekomendētu Jums atcerēties, ka vēstulēs "Jūs" jāraksta ar lielo burtu. Tas var palīdzēt komunikācijā.
***
Lapsas k-gs, atbildē uz 4. jautājumu jūs esat norādījis"..visas Lato Lapsas grāmatas ir finansējuši lasītāji, tās iegādājoties grāmatnīcās. Tā tas būs arī ar gaidāmo grāmatu par Jutu Strīķi.." Tajā pašā laikā Jūs apgalvojat, ka tādu grāmatu nerakstat. Vai varat noformulēt precīzu atbildi- jā vai nē, rakstat vai nerakstat ,un kas to grāmatu finansē? Lai gan jūs apgalvojat, ka grāmatas finansē lasītāji, kā zināms , lai grāmata līdz lasītājam nonāktu, tās izdošanai vajadzīga nauda. Piesienoties sīkumiem, Jūs tomēr izvairaties atbildēt uz galvenajiem jautājumiem, uz kuriem nevilcinoties varētu atbildēt ikviens medijs, kas strādā godīgi un kura finanses ir "caurspīdīgas". Ja negribat kādu apsvērumu dēļ atklāt savus ziedotājus un sponsorus, kā arī naudas apriti sabiedrībai, jūs to varat, protams, nedarīt.To neviens likums jums neliek darīt. Gaidīsim jūsu oficiālo gada pārskatu. Protams, noskaidrošu VID , vai pēc tās informācijas, kas ir manā rīcībā, nav vēts nozīmēt jums un jūsu kolēģei privātpersonu auditu.
Man ļoti zēļ, ka tie saukļi, kas izskan jūsu portāla uzrunā sabiedrībai, patiesībā ir ar tukšu skaņu. Atzīšos, ka jums ticēju un jūs cienīju līdz manā rīcībā nonāca informācija, kas liek mainīt viedokli.Bet, nu, paldies ,par tiem pirmdokumentiem, kuros dodat iespēju ielūkoties, kaut arī tie ir konfidenciāli, tātad iegūti negodīgā ceļā.Man žēl, ka laba ideja jūsu personīgo ambīciju dēļ ir "sačakerēta".
Ginta Mūrniece
***
Sveiki, Mūrnieces kundze,
tiešām rada zināmu žēlumu un līdzjūtību Jūsu izmisīgā centība, pūloties par katru cenu izpildīt Jūsu pasūtītāju vēlmes. Mēģināšu palīdzēt, ieviešot kārtību Jūsu saputrotajās vēlmēs.
1. Jūs man esat uzdevusi divus dažādus jautājumus: pirmo - vai es rakstu grāmatu par Jutu Strīķi, otro - vai es rakstu grāmatu par Vienotību, kontrabandas jumtu, Jutu Strīķi, ko apmaksā pilsonis Vaškevičs. Atbilde uz pirmo jautājumu joprojām ir jā, atbilde uz otro jautājumu joprojām ir nē. Ja putrojaties savos jautājumos, varu ieteikt lietot fosfora preparātus - varbūt palīdzēs.
Kas attiecas uz grāmatas finansējumu - mēģiniet uzdot precīzus jautājumus, un tad arī saņemsiet precīzas atbildes. Ja Jūs interesē, kā tiek finansēts grāmatas izdošanas process, tad tas arī jāpajautā. Paskaidroju: kad grāmata būs uzrakstīta, to izdos kāda pazīstama izdevniecība par saviem līdzekļiem, kurus pēc tam atgūs un gūs peļņu, grāmatu pārdodot.
2. Jūs esat uzdevusi jautājumu par SIA Pietiek.lv ziedotājiem un reklāmdevējiem. Uz to Jums ir sniegta atbilde, ka varat ar tiem iepazīties jebkurā laikā, taču Jums ir lūgts norādīt, atbilstoši kuram normatīvajam aktam sagatavotus sarakstus vēlaties saņemt. Atbilde no Jums uz šo precizējošo jautājumu nav saņemta, liekot domāt, ka vai nu Jūsu nekompetence sniedzas pietiekami tālu, lai Jūs nespētu paskaidrot, ko īsti vēlaties saņemt, vai arī Jūs neesat ieinteresēta šos sarakstus saņemt. Skaidrojums no Jums joprojām tiek gaidīts.
3. Tāpat pamēģiniet paskaidrot sava darba politiskajiem vai komercpasūtītājiem, ka tad, ja uzņēmumam nav jāiesniedz gada pārskats, uzņēmums to neiesniedz un gada pārskatu arī nesagatavo. Ja Latvijas radio vai Jūs personiski, vai Jūsu darba pasūtītāji un klienti vēlaties apmaksāt SIA Pietiek.lv grāmatveža darbu, gada pārskatu Jūsu vajadzībām sagatavojot, dodiet ziņu.
4. Izsaku patiesu prieku, ka portāls Pietiek ir izraisījis Jūsu, Jums līdzīgu pērkamu ļautiņu un Jūsu politisko saimnieku un pasūtītāju nepatiku. Tas liecina, ka esam uz pareizā ceļa. Savukārt saviem saimniekiem un klientiem varat nodot, ka ne katru cilvēku pasaulē var nopirkt, kā viņi pērk Jūsu pakalpojumus.
Lato Lapsa
P.S. Aizrādu, Mūrnieces kundze, ka Jūs esat apliecinājusi Latvijas radio apņemšanos visas atbildes uz Jūsu uzdotajiem jautājumiem publicēt adekvātā un neizkropļotā veidā.
P.P.S. Un ņemiet vērā tomēr ieteikumu par vārda "Jūs" rakstību vēstulēs.
Elektroniskā pasta vēstule Latvijas radio ģenerāldirektoram Dzintrim Kolātam:
Sveiki, Kolāta kungs,
sarakstē ar Jūsu pārstāvētā medija darbinieci Gintu Mūrnieci (Bartkeviču) esmu pievienojis arī Jūs kā "cc" adresātu, tā ka par sarakstes tēmu esat lietas kursā.
Vēlētos Jūs informēt, ka, zinot minētās radio darbinieces profesionalitāti un personiskās īpašības, kas diemžēl regulāri atspoguļojas arī viņas veidotajos sižetos, pacentos saņemt no viņas elektroniskā pasta formā sniegtu apliecinājumu, ka manas atbildes uz viņas jautājumiem tiks atspoguļotas adekvāti un neizkropļotā formā.
Saistībā ar to vēlētos darīt Jums zināmu, ka, lai cik nepatīkama man būtu mediju pārstāvju, tā teikt, villošanās, šis būs tas gadījums, kad es ļoti stingri raudzīšos, lai sniegtās atbildes sabiedriskais medijs tiešām atspoguļotu adekvāti (= precīzs uzdotais jautājums + atbilde) un neizkropļoti, nevis kādā patvaļīgā, saīsinātā vai pārveidotā formā.
Ja tas gadījumā kādu iemeslu dēļ netiks darīts, būšu spiests vērsties tiesā, lai cik tas man nebūtu nepatīkami, kā arī, protams, pilnā apmērā publiskošu saraksti ar Mūrnieces kundzi kā piemēru tam, kādā veidā grūti izprotamu iemeslu dēļ reizēm top Latvijas radio sižeti.
Ar cieņu,
Lato Lapsa
***
Paldies par informāciju, pieņēmu zināšanai.
Ar cieņu,
Dzintris Kolāts
Pietiek piebilde:
Latvijas radio darbiniece, neraugoties uz piedāvājumu, pēc viņai izteiktajiem aizrādījumiem vairs tā arī neizrādīja nekādu interesi tiešām iepazīties ar Pietiek.lv ziedotāju sarakstiem. Tomēr, ņemot vērā politiskā pasūtījuma veicēju acīmredzamo interesi, šodien publicējam šos sarakstus (kā izdrukas no internetbankas un Paypal konta): piedodiet, cienījamie pasūtītāji, bet personas kodus un uzvārdus atklāt nevaram – šiem cilvēkiem jūs par vēlmi atbalstīt neatkarīgu mediju, kuram jūs nevarat tikt klāt, tāpat klāt netiksiet. Savukārt visiem mūsu atbalstītājiem – vēlreiz lielais paldies!


1.

07.11.2010

423

HENRIETE V.

LV97HABA000151A1400..

10.00

2010110700167474

INB

HABALV22

atbalsts portālam pietiek.com

2.

11.11.2010

136

KĀRLIS C.

LV13HABA000151A1566..

650.00

2010111100756530

INB

HABALV22

Ziedojums atklātībai - Pietiek.com

3.

24.11.2010

S. MĀRIS

LV77UNLA00500107028..

10.00

2010112400622629

INB

UNLALV2X

PALDIES PAR GODPRĀTĪBU MEISTARSMARIS

4.

20.12.2010

155

SERGEJS K.

LV06HABA000130A0278..

10.00

2010122000536522

INB

HABALV22

par atklātību

5.

21.12.2010

140

KĀRLIS C.

LV13HABA000151A1566..

350.00

2010122100791878

INB

HABALV22

Ziedojums atklātībai - Pietiek.com Priecīgus Svētkus! Kārlis

01.01.2010

USD

Sākuma atlikums

0.00

1.

01.11.2010

82

INDULIS T.

LV22HABA000150A0212..

200.00

2010110100554755

INB

HABALV22

Ziedojums

2.

29.11.2010

valūtas maiņa

200.00

2010112900403513

EXC

USD kurss. 5344 -> LVL 106.88

1.

03.01.2011

IEVA L.

LV63BATR0052A384598..

15.00

2011010300108046

INB

BATRLV2X

ZIEDOJUMS.

2.

07.03.2011

80

JĀNIS E.

LV67HABA05510260214..

6.66

2011030700112675

INB

HABALV22

Ziedojums darbības turpināšanai

3.

07.03.2011

112

SARMĪTE K.

LV98HABA05510034397..

20.00

2011030700160549

INB

HABALV22

ziedojums portālam

4.

07.03.2011

130

GATIS P.

LV47HABA05510013674..

100.00

2011030700544305

INB

HABALV22

Paldies

5.

08.03.2011

147

KĀRLIS C.

LV13HABA000151A1566..

500.00

2011030800655948

INB

HABALV22

Ziedojums atklātībai - Pietiek.com

6.

08.03.2011

509

DZINTRIS A.

LV40HABA000130A1788..

20.00

2011030800721162

INB

HABALV22

Ziedojums

7.

10.03.2011

S. ERVĪNS

LV79UNLA00902209226..

20.00

2011031000354449

INB

UNLALV2X

ZIEDOJUMS

8.

10.03.2011

252

ALEKSS H.

LV51HABA000130A1966..

10.00

2011031000475283

INB

HABALV22

paldies

9.

17.03.2011

O. JĀNIS

LV43LPNS00050021358..

200.00

2011031700354073

INB

LPNSLV21

ZIEDOJUMS

10.

31.03.2011

153

KĀRLIS C.

LV13HABA000151A1566..

1 500.00

2011033100545765

INB

HABALV22

Ziedojums atklātībai - Pietiek.com

11.

12.04.2011

P. MAIJA

LV93UNLA00500006491..

100.00

2011041200768740

INB

UNLALV2X

ZIEDOJUMS

12.

14.04.2011

486

JĀNIS D.

LV52HABA000151A1580..

5.00

2011041400422704

INB

HABALV22

Paldies, Jums (pietiek.com)!

13.

23.04.2011

379

ARTŪRS C.

LV96HABA000151A2341..

2.00

2011042300221579

INB

HABALV22

Paldies par darbu - Parādniekam un ikvienai amatpersonai likumā ļauts neatklāt darījumus līdz gandrīz 3 miljoniem latu gadā

14.

03.05.2011

221

DENISS G.

LV31HABA05510033620..

20.00

2011050300767652

INB

HABALV22

?????????????

15.

10.05.2011

TRĪS AKAS KUR PASMELTIES

LV52UNLA00500151097..

240.00

2011051000840584

INB

UNLALV2X

090511-1

16.

23.05.2011

494

JĀNIS D.

LV52HABA000151A1580..

5.00

2011052300341053

INB

HABALV22

Paldies, Jums (pietiek.com)!

17.

26.05.2011

436

LUDMILA L.

LV24HABA05510133559..

10.00

2011052600244479

INB

HABALV22

donation

18.

30.05.2011

170

KĀRLIS C.

LV13HABA000151A1566..

400.00

2011053000480224

INB

HABALV22

Ziedojums atklātībai - Pietiek.com Malači!

19.

30.05.2011

115

SLAVS A.

LV73HABA05510135747..

5.00

2011053000490347

INB

HABALV22

Ziedojums veiksmīgai darbībai.

20.

01.06.2011

G. ILZE

LV04NDEA00000806470..

25.00

2011060100511959

INB

NDEALV2X

ZIEDOJUMS

21.

03.06.2011

MĀRTIŅŠ R.

LV64UNLA00500066480..

5.00

2011060300318468

INB

UNLALV2X

ZIEDOJUMS

22.

04.06.2011

221

MĀRTIŅŠ B.

LV62HABA05510030294..

5.00

2011060400352743

INB

HABALV22

Veiksmi un izturību!!

23.

09.06.2011

75

ROBERTS M.

LV72HABA05510096751..

20.00

2011060900316136

INB

HABALV22

atbalsts, visu cieņu!

24.

15.06.2011

51

SANDRA S.

LV06HABA0151A100222..

50.00

2011061500720069

INB

HABALV22

Ziedojums

25.

12.07.2011

53

ULDIS S.

LV13HABA05510159376..

1.00

2011071200750276

INB

HABALV22

Paldie par jusu darbibu

Date

Name/Email

Net amount

Jun 18, 2011

Janis B.

€18.97 EUR

Jun 17, 2011

ints a.

€14.14 EUR

May 30, 2011

Martins P.

€18.97 EUR

May 30, 2011

artis d.

€1278.65 EUR

May 29, 2011

ANDREJS L.

€9.31 EUR

May 29, 2011

lauris l.

€289.45 EUR

May 26, 2011

Ingrida B.

€47.95 EUR

May 9, 2011

Ainars O.

€9.31 EUR

May 3, 2011

Vitafon

€4.48 EUR

May 1, 2011

Aivars E.

€9.31 EUR

Apr 28, 2011

Ints A.

€14.14 EUR

Mar 29, 2011

Juris S.

€28.63 EUR

Mar 19, 2011

Imants T.

€23.80 EUR

Mar 7, 2011

Olga F.

€18.97 EUR

Mar 7, 2011

Konrads F.

€18.97 EUR

Mar 7, 2011

Ints A.

€14.14 EUR

Mar 7, 2011

INTS Z.

€67.27 EUR

Mar 7, 2011

Ivars K.

€9.31 EUR

Mar 7, 2011

Krisjanis K.

€9.31 EUR

Feb 16, 2011

Ilze A.

€28.63 EUR

Jan 2, 2011

Martins S.

€28.63 EUR

Dec 5, 2010

Aivars E.

€18.97 EUR

Dec 4, 2010

SIA Area

€4.48 EUR

Dec 4, 2010

Raitis V.

€0.62 EUR

Nov 21, 2010

Ilze M.

€9.31 EUR

Oct 31, 2010

Viktorija B.

€18.97 EUR

Oct 20, 2010

artis d.

€482.65 EUR

Oct 20, 2010

Atis R.

€1.58 EUR

Oct 17, 2010

Imants T.

€9.31 EUR

Oct 15, 2010

Roberts S.

€0.62 EUR

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...