Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

formula

01.11.2023. 19:17

Šķiet ,ka Kučinskis pieminētā intervijā nosauca veselu varzu uzvārdus .Gadu desmitiem ietekmīgus! Burtiski un šausmīgi , un bravurīgi atklāti ! Gadu desmitiem visi to zināja .Visās Latvijas valsts institūcijās pat pēdējais klerks to zināja .Arī tai pašā prokuratūrā. Nu tā varza vairs nav derīga. Būtu briesmīgi ,ja viņu vienīgā vaina bija tā ,ka nepratās klusi un mierīgi dot vietu jaunai varzai.

Atbildēt

Hardijs Migļis

01.11.2023. 18:52

»

viss ir vienkārši

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


Ja vainosiet citus,Ontun, jūs nekad neredzēsit savas kļūdas. Ja vainosiet apstākļus, jūs nevarēsit nokļūt līdz sava prāta stāvokļa saknei. Tāpēc jebkurā situācijā meklējiet tās iemeslus sevī. Iemesli vienmēr ir jūsos pašā.

Atbildēt

viss ir vienkārši

01.11.2023. 18:19

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

Atbildēt

Fakts uz sejas

01.11.2023. 17:17

»

agrak

kad agrak skatijos hokeja macus ,vienmer atsledzu skanu ,kad tur murgoja ,,komentators,, puce


Es skaņu uzgriezu skaļāk,Puče ir labākais !

Atbildēt

Tālavas taurētājs

01.11.2023. 17:10

Maskēts aparteīds pret latviešu tautu te notiek jau kopš 1940 gada. Sākot ar pārkrievošanu un beidzot ar ekonomiskām svirām tieši pret latviešiem. Tiem latviešiem, kuri nepakļaujas krievu filosofijai par dzīves jēgu un morāli.

Atbildēt

Militārists

01.11.2023. 16:32

Ja fakti patiesi, tad nezaudējot laiku ne mirkli - materiāli jāpārsūta opējās ārpolitikas un drošības politikas (KĀDP) padomei.
Iemesls - tas ir augstākais drošības apdraudējums LV un ES.
Aicinu izpildīt pilsoņa pienākumu un nekavējoties to izpildīt.

Atbildēt

vice

01.11.2023. 16:27

Tikmēr Ašeradens kopā ar regresīvajiem turpina risināt uzdevumus, cik ir 40% no 50!!!

Finanšu pratība 2023 (skola 2030 ietvaros - paldies oliņai)!!!

Atbildēt

ne jau Puče,m atgdalīt, kas notiek glupuma pēc, kas noziegums

01.11.2023. 16:18

»

stalins

Pučes kungs ir cienījams cilvēks.Savā profesijā . Bet no publicitātei domāta raksta izdarīt tik principiālus secinājumus nevar.Tā ir spekulatīva pieeja


Puče un mēs redzam sekas!!!! prokurors neredz, tas rada dīvainas aizdomas........................

Atbildēt

stalins

01.11.2023. 16:02

Pučes kungs ir cienījams cilvēks.Savā profesijā . Bet no publicitātei domāta raksta izdarīt tik principiālus secinājumus nevar.Tā ir spekulatīva pieeja.

Atbildēt

Tas, ko tas SAB raksta par krieviju

01.11.2023. 15:16

sankcijām, noturību utt. nav nekas izdomāts jauns, tamborējot analīzi. Tas ir tīrs plaģiāts - atrodams internetā, kā sevi pašu raksturo krievija ar putina muti.

Atbildēt

vice

01.11.2023. 14:52

Tikai un vienīgi, neuzkrītošais jautājums:

Armand, kādēļ domā/pieņem, ka SAB nav krievijas intereses pārstāvoša darbinieka?

Atbildēt

tātad Puče un Hermanis

01.11.2023. 14:06

atbalsta LPSR un USA un okupācijas varas!

Atbildēt

Хм

01.11.2023. 13:31

»

Anatolij

Praviļno tovarišč: Stoi nepokolebimo na pozicii osvoboditelei


Хорошо, Анатолий-проведи просветительскую работу, разъясни мне, болезному, в чем же моя позиция освободителя. А то слово это через раз используешь, но вот не очень понятно, что же ты тужишься сказать.
Только уважай себя, не сливайся общими фразами навроде "ну раз не понял, не поясню; сам поймешь" и т.д. Это будет выглядеть как полное тролльское поражение)

Atbildēt

a ,ko darit

01.11.2023. 13:05

Krievijas vijole un pindosu stikla krelles.

Atbildēt

Хм

01.11.2023. 13:05

»

Anatolij

Vidno-čitajs po našemu ne umeješ...Vot-primer nastojaščego osvoboditela


Ты совершенно прав, Анатолий! "По-вашему" я читать не умею. И эти смешные потуги "ты не русский", и про освободителя-не унижай себя, Анатолий)
Это действительно уже жалко выглядит.

Atbildēt

Žulis

01.11.2023. 13:03

Raksts labs un vajadzīgs. Kāds ir SAB darbības sausais atlikums pa visiem šiem gadiem un šīs iestādes finansējumam izlietotajiem miljoniem? Cik spiegu noķerts, cik diversiju novērsts, cik pretvalstisku grupējumu atmaskots un likvidēts? Atbilses nav, jeb, pareizāk sakot, nav ko atbildēt.Žurnālisti veicot savas izmeklēšanas ir atklājuši daudz vairāk, kā šis SabS ar visu savu profesionāļu baru.

Atbildēt

agrak

01.11.2023. 13:03

kad agrak skatijos hokeja macus ,vienmer atsledzu skanu ,kad tur murgoja ,,komentators,, puce.

Atbildēt

Anatolij

01.11.2023. 12:55

»

Хм

я тебе и ответил-не твое дело...


Vidno-čitajs po našemu ne umeješ...Vot-primer nastojaščego osvoboditela...

Atbildēt

Хм

01.11.2023. 12:52

»

Anatolij

Tak ja i nečego nestarajus rešatj. Ja prosto zadal vospros po delu


я тебе и ответил-не твое дело)
А ты что, нацист? Тебе важно, кто человек по национальности? Списки составляешь, кто какой национальности? А потом по ситуации будешь решать, какой список и кому "продавать"?

Atbildēt

Хм

01.11.2023. 12:28

»

Anatolij

No tii že ne ruskii..Kokoje tebe delo do rosiii


ЧТо так слабо троллим, Анатолий? Не тебе же решать, кому мне быть по национальности и до кого у меня должно быть дело, а до кого-нет)

Atbildēt

Miķelis

01.11.2023. 12:27

Puče-tad jau tev kopā ar A.Hermani jāstājas kārtējā tautas partijā. izskatās, ka tev tur amats sasolīts...

Atbildēt

Nu

01.11.2023. 12:25

»

?!

atkal jukušais


Tu to par sevi?

Atbildēt

Miķelis

01.11.2023. 12:24

»

SAB ir Krievu apecdienestu filiāle

Ikviens, kas daudz maz seko, kas Latvijā notiek, var būt pērliecināts, ka SAB patiesībā strādā par nodokļu maksātāju naudu Krievijas specdienestu labā...


.. Tāpēc goda vīrus un sievas Ministru kabinetā neredzēt...
_____________________________
Nu, tas gan ir muļķības. Un visticamāk cien. k-gs nemaz nezina visus kas strādā MK.
Tālāk koemnetētājs raksta:
Gļēvie ierindas latvieši pieraduši, ka viņus cērp un reizēm iedod mazu burkāniņu, lai galīgi neatstiepj kājas..
_________________________________
Arī tas ir izdfomājumi un muļķības, tapēc ka LV pilna ar nelatviešiem, par kuriem komentu rakstītājam laikam nav izdevīgi runāt...

Ierindas latvieši? Un kas tad ir pats šī komenta autors?? Arrindas latviijec vai kas?
Kaut kā nav manīta viņa aktīva rīcība pret varu, kuru pats zākā.

Atbildēt

krievijas vijole, latvāņu grabuļi

01.11.2023. 12:06

Ospaģi - rakst-nieki, rakstnieķeļi ... Gan aprējējs, gan aprietais. $ūdi uz kociņa. Ja ir nepārvarama gribēšana šo to palasīt par tēmu, tad laikam labākais ir Настоящее время seriāls "7:40" ...

Atbildēt

SAB ir Krievu apecdienestu filiāle

01.11.2023. 12:02

Ikviens, kas daudz maz seko, kas Latvijā notiek, var būt pērliecināts, ka SAB patiesībā strādā par nodokļu maksātāju naudu Krievijas specdienestu labā.
Daudzus gadus SAB nodarbojas ar kriminālo grupējumu jumtošanu, kas arī saistīti ar Krieviju. Pārējie valtiskie veidojumi, ieskaitot ministrus, ir spējīgi darīt tikai tik daudz, lai nemaisītos daudz pa kājām minētajiem un pildītu izkārtnes funkciju. Un ja kāds iedomāsies darīt pēc sirdsapziņas un ar godu- to SAB novāks. Tāpēc goda vīrus un sievas Ministru kabinetā neredzēt. Bet Saeima ir tikai pļāpātuve ar 100 liekēžiem, kuri žavādamies nospiež pogu "par" par visiem likumprojektiem, kurus sagatavojuši Latvijas ienaidnieki, nodevēji, kriminālās autoritātes, valsts izzadzēji. Tāda tagad ir teritorija ar nosaukumu Latvija. Bet Latvijas valsts pēc būtības vairs nav un nebūs. Gļēvie ierindas latvieši pieraduši, ka viņus cērp un reizēm iedod mazu burkāniņu, lai galīgi neatstiepj kājas.Nu un protams, šovi, koncerti, dziesmu svētki, hokeji, krievu bandītu kūrētais futbols, cīņu sporti...Un protams par naudu kā staigules pārdevušies muzikanti jeb tie, kas sevi par tādiem uzskata- pretīgie TV šovu nemitīgie dalībnieki, kas izēd TV budžetu ....Latvijas nav, ir tikai nožēlojami, neinteliģenti un prasti ļautiņi, kas faktiski ir prostitūtas. Nu un vēl SAB, kas ir īstā valsts pārvaldītāja savā kriminālajā slepenībā ar kadriem, kas kalpo Krievijas specdienestiem.Pat ne ASV...

Atbildēt

Safārējies

01.11.2023. 11:22

»

Miķelis

Lūgums darīt zināmu-kur to rakstu var atrast


Rakstā ir minēts kur to var atrast.

Atbildēt

naivais

01.11.2023. 11:06

viņi tiešām redz nākotni komunistu lielzagšanai??? kā viņi tādu nākotnei redz? visi zog un seksojas???gibraltāra mērkaķu nākotne. JA VĒL MUMS IR, KAS SODA NOZIEDZNIEKUS, PROTAMS, JĀSODA.......................................................................................................

Atbildēt

Haralds Kalns

01.11.2023. 10:53

Paldies, izcils raksts! Saistībā ar Sparāna lietā pielemtiem gadiem! Vispār, par valsts pārvaldē konstatētiem noziegumiem vai koruptīvām darbībām, preventīvi būtu jāpiemēro maksimāli bargi sodi, kaut vai par biedējumu pārējiem! Lai nerastos pārliecība - man par to nekas nedraud!!! Savādāk ne apkarošanas sākšana ne beigas nav iedomājamas! P.S. Te viens mācītājs ieteic Pučem ziņot Saeimas Drošuma komisijai! Nu Armandam šādas pamācības vismazāk nepieciešamas, bet nu katram jau sava, kopsakarību neapjēgšanas "pieckapeika", jāiesprauž!

Atbildēt

Pirātu partija

01.11.2023. 10:41

Labs čekists- beigts čekists. Visi čekisti pasaulē ir vienādi, tā ir aksioma.
Latvijā jācīnās nevis ar čekistiem, bet jācīnās ar NewVemjotības uzbūvēto kleptokrātisko režīmu, jāatceļ valsts noslēpumi.
Nebūs valsts noslēpumu, nebūs shēmotāju un to glabātāju – čekistu.
P.S. Nomainīsies režīms raškā, likvidēsim čekistus arī pie mums.
Krievijā drīz pilsoņu karš, uz nacionālās bāzes. Krievijā arkārtosies 1917.gads.
Čekisti, lai saglabātu varu nodarbosies ar teroraktiem. Lielākie terorakti, Kurskas AES spridzināšana, Peterburgas metro spridzināšana, ūdens tilpnes piesārņošana ar ķīmiju.
Režīmi nomainīsies visur, Izraēlas kā valsts nebūs, ( līdz tam žīdi “iztīrīs” Gazas sektoru, kas kalpos par iemeslu žīdu grautiņiem pasaulē) pasaulē nākošā gadā vēl trīs kari un daudz revolūciju. Ukrainā karš līdz gada beigām beigsies. Čekisti no SAB, VDD dzīvo savus pēdējos gadus.

Atbildēt

Realitāte

01.11.2023. 10:35

Anālītiķis pastījās Arestoviča pārraidi un raksts gatavs, bet no budžeta - 100 miljoni anālītiskās kapacitātes stiprināšanai.

Atbildēt

aizdomas

01.11.2023. 10:31

es protams ka ''nezinu'' kas LV sacer šādas tēmas rakstus, bet ar lielu ticamībs pakāpi var teikt, ka tas būs kāds no tiem ''speciem'' kas strādā kādā bankā, un ko regulāri intervē LV mass media, un kurš ir no ekonomistu apvienības 2010, kur vadītājs ir O.Kehris, bet kur gozējās visa LV pseidoliberālās ekonomikas spīdekļi-tajā skaitā no VL/TB/LNNK...
Latvijā citu ekonomistu nemaz nav. Vismaz vara grib lai tā būtu, jo citiem te izteikties neļauj.

Atbildēt

ijh

01.11.2023. 10:25

kartejaa diena lv kad ierednji atkal ko savarijusi , izlasot visus portalus , neko jaunu nepTeiksu gaismu nesledzu , tv , leduskapis , velasmasina lasetajs , rimi maxima neeju , stradaju pohujaaa , censos lenak ka mc donalds , dratejos daudz edu maz , pats taisu , isak sako velku savu dziviti , ticiba sai valstij zudusi un vienslga kas te zils melns balts un manis peec seima puse boltisti nu kas ved partiku kaut puse valdibaa sliktaa jau nebus un laba zina del vecuma armija ari panemt nevar , vismaz lasu gramatas

Atbildēt

Safārējies

01.11.2023. 09:27

tas Puče. Atradu un izlasīju to rakstu. Nekā jauna. Masu mēdiju informācijas kompilācija. Pučem vajadzētu palasīt rietumu masu mēdiju ziņas. Faktiskais stāvoklis ir tāds kāds tas ir, nevis tāds kādu gribās. Kāpēc SAB vispār kaut ko rakstīt, ja neko nevar interesantu pateikt, tas gan nav skaidrs.

Atbildēt

Хм

01.11.2023. 08:51

Dodiet savu analīzi par musulmaņiem Zviedrijā, par organizēto noziedzību Itālijā, par krievu kolonijām Spānijā, par Ukrainas cīņu ar korupciju,

п..ц какой-то. Ага, про коррупцию чтобы написали. Чтобы потом автори разродился гневным "да как они могут в такой момент писать о плохом на Украине, это же нарратив Кремля "на Украине разворовывают помощь"

Ну извините, автор, не всегда реальность совпадает с ожиданиями. Да, в марте апреле 2022 весь мир ждал, сколько месяцев Россия еще протянет, и сколько там ракет осталось, 2 или 10. Ну да, не ожидали, что Китай займет такую позицию и многие другие страны, обеспечив импорт.

Нет ничего хуже, чем недооценка противника и/или переоценка своих сил.
А тут явно Россию недооценили, а способности Украины переоценили. Поэтому лучше сейчас трезво смотреть на вещи, а не обманывать себя "еще 2 месяца и России конец".
Вначале ржали над навесами над российскими танками. А теперь, оказывется, Израиль спешно оборудует танки подобными решетками. Потому как это самое удачное решение для защиты от вертикально атакующих дронов.

Atbildēt

Arman Puče

01.11.2023. 08:02

Ja tas patiess, tā kā raksti-tad jau iznāk ka viņi atbalsta LPSR un okupācijas varu.Tad ar tavu rakstu te vien nepietiks: Tev jāinformē Saeimas Nacionālaš drošības komisija.
Citādi Tev tie raksti-tādas veltas pūles, ja vien neesi sadomājis atkal skriet deputatos kopā ar vēl vienu rakstītāju-A.Hermani.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...