Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anoniimsa

22.03.2019. 18:02

Taa viktorija ir iisteniiba baigaa mele , un vinai patiik citiem ieliist vienaa vietaaa saklausiities baumas un tad rupji sakot dirst pa pus pasauli. Vienigie vaardi kam viņai var ticeet ir - bet , un , viņa viemeer iebaaziis savu degunu kur nevaig , nu a indivviids par kuru runa arii nav gudrs. Nedomaaju ka vina uztraucas par beernu kaa vina saka , parasti cik esmu nopeetijusi uzmet kaadam uz kakla un mauc dziivee , nu bet tas taa , nesaprotu kapeec veel nav atnemts :) mož tiešām sakari labi , ka viņai tiek piedoti meli un visi suudi ko viņa dara? Skraida tik visus nomelno.

Atbildēt

Penčuks

31.03.2018. 13:48

Tātad katrs pusmācītais redaktorelis par manu nodokļu maksātāja bez mana mandāta var izplatīt jebkuru viņam tīkamu informāciju un politiskos uzskatus.Pasaule aizbrīvusojusies līdz šizofrēnijai.

Atbildēt

Perversā loģika

27.03.2018. 06:25

»

Trakais purva āzis.

Ja nav ko rakstīt, tad arī no sūda var mēģināt sensāciju izspiest. Interesanti, vai cilvēks nevar būt upuris tikai tāpēc, ka pats reiz bijis tiesāts? Turklāt, par šiem bērniem un viņu pastrādātajiem noziegumiem ir atbildīga šī pati iestāde ar direktoru priekšgalā. Tieši tur viņi tādi tika izveidoti...


Protams, ja ir slima, ļauna galva + iedzimtība, gēni, tad vainīgi visi, kas tev apkārt, ļoti loģiski, vainīgs ir arī tas izmantotais puisēns, jo viņš vainīgs, ka bija tai dzīvajai būtnei blakus, visi tie, kas vājāki un cietuši no šās dzīvās būtnes, paši vainīgi, ka vājāki un atradušies blakus

Atbildēt

Aiva

27.03.2018. 06:19

»

!

Neko nemaina! Pareizāk sakot, pastiprina direktora Boka vainu, jo bērnus novedis līdz produktu zagšanai, jo berniem bija nepietiekams uzturs un viņi zaga produktus


Tikai produktus zaga daži un daži rijīgākie citiem atņēma ēdienu, piemēram, karbonādi ēdnīcā

Atbildēt

Sviests, kādā valstīdzīvojam

27.03.2018. 06:15

Labi, šim kundziņam ar sapratni tā vājāk, bet kur skatās attbildīgās instutūcijas, tā taču ir valsts apmaksāta tv

Atbildēt

tuk tuk

25.03.2018. 07:45

Latvijas ''sabiedriskie'' mediji kalpo sorosītiem un visiem spēkiem cenšas šķobīt tradicionālos institūtus un tautas vērtību sistēmu.

Atbildēt

tuk tuk

25.03.2018. 07:43

»

Aivis Berģis

Šādu vēstuli uzrakstīju Pietiek.com redakcijai skatīsimies kāda būs atbilde...


Var redzēt, ka Berģim ar galvas veselību nav kaut kas kārtībā.

Atbildēt

#

23.03.2018. 08:00

Salas novada banda metusies komentēt pie cita raksta šai portālā.
Apsaukaa Aivi un to dara Salas novada domes darbinieki, kam zogot Salas novadā purni trekni taukaini.
Jāturas pie bāreņu nama siles līdz pedejamg.

Atbildēt

!

22.03.2018. 08:15

Kāpēc direktors mainījis uzvārdu no Šjimanska uz Boki??? Kādus noziegumus pastrādājis pats Juris Šimanskis, ka bija jāņem cits uzvārds? Va j ir kāds Rīgā, kas pazina Juri Šimanski?

Atbildēt

opā

22.03.2018. 00:40

Tātad visi pārkāpa likumu, tadēļ izcelt viena nodarījumus nevajadzēja? Arī ja viņš ir ticis notiesāts, tas ir, tiesā atzīts par vainīgu, ne tikai viena tante teica? Interesanta loģika. Tad jau par katru prokuroru, tiesnesi vai policistu var atrast "cietušo", kurš pastāstīs kāds šis "briesmonis", un žurnālisti "aizmirsīs" piebilst, ka "cietušais" vispār ir noziedznieks, liedzot skatītājiem kontekstu. Ir liela starpība vai šausmu lietas stāsta persona, kuram nav nekāda personiska konflikta ar stāsta objektu vai persona, kam šāds konflikts ir. Tas saknē maina ziņas ticamību bez papildus pierādījumiem.

Atbildēt

Jancis

21.03.2018. 22:40

Labi sen tādu latvuviešu tv neskatos,sorosoīds vēl nav atveris muldāmo,ES zinu ko šis darījis vakar.KLAUSĪJIES un IEGAUMĒJIS gejropas un jankisu "nostādnes",nakti atreferējis un "sniedzis" pastalām.Man murgi nav vajadzīgi!

Atbildēt

A

21.03.2018. 22:04

»

Debilais pidarss Berģi,

šis raksts nav par tevi un tiem, kurus no policijas n prokuratūras sajūsmina tava perversija, tevi izmantojot sev zināmiem vien mērķiem


Vai tev nav jāatrodas psih.slimnīcā? Normāls cilvēks tak nevarētu tik traki citus apvainot.

Atbildēt

Debilais pidarss Berģi,

21.03.2018. 21:52

»

Aivis Berģis

Vaira3000 zini man nepatīk meitenes bet Tevi labprāt es pagramstītu :D


šis raksts nav par tevi un tiem, kurus no policijas n prokuratūras sajūsmina tava perversija, tevi izmantojot sev zināmiem vien mērķiem!

Atbildēt

Aivis Berģis

21.03.2018. 20:20

»

Vaira3000

Aiviit, vai tev sen neviens nav iedevis pagrabstiities? kads mazaks puiseens, kurs nespej sevi aizstaveet? Koa


Vaira3000 zini man nepatīk meitenes bet Tevi labprāt es pagramstītu :D

Atbildēt

Aivis Berģis

21.03.2018. 20:16

Šādu vēstuli uzrakstīju Pietiek.com redakcijai skatīsimies kāda būs atbilde!!!!!
Sveicināti!!!

Sākumā vēlētos Jums,izteikt pateicību par Jūsu padarīto darbu. Malači prieks par Jums tāda sajūta ka varētu Jums pasniegt Jums OSCAR balvu. Es skatos ka Jūs strādājat labāk nekā Latvijas Valsts Policija .Varbūt ir vērts tiešām aizdomāties par atteikšanos no Valsts Policijas un izveidot biroju Lapsa/Bormane&KO .Es domāju ka valstī noziedzības līmenis kritīsies stabili uz kādiem 10% pirmajā mēnesī .Jūs domājāt ka Jūsu raksti izcels rezonansi sociālajos tīklos ? Redzu ka NĒ. Nav rezonanses,Ja būtu tad jau mani uz ielas pazītu bet nekā tāda NAV. Ar nožēlu gribu teikt jā esmu bijis dedzinātājs,zaglis bet ne Izvarotājs . Un ziniet varējāt jau necensties ar to papīru meklēšanu ,vajadzēja tikai pajautāt : Aivi varbūt vari iedot Tiesas lēmumu un citus papīrus? Un mana atbilde būtu :Nu bet protams Bormanes kundze vai jaunkudze nezinu,kā īsti godāt:D bez problēmām ņemiet. Bet nekā nepajautājāt bet gribējāt patēlot baigos Detektīvus un Jums tas izdevās OSCAR balva Jums.Ziniet viss ko teicu LTV vai LR viss ir taisnība to arī pierāda citi cietušie un arī izmeklēšana.Ziniet es ilgi domāju ko tad tas (PIETIEK.COM) rakstīs par mani bet beigu beigās atcerējos ka nekā izņemot sūdus Jūs rakstīt nemākat:D Diemžēl bet tā ir taisnība!!!Jūs rakstat par Vitu Anstrati ka Viņai meiģinājusi slēpt ko kāds es kretīns esmu u.t.t. Ziniet pateikšu vienu "NE TUR ROKAT".

Un vēl esat sākuši uzbrukt Zandai-Ozolai-Balodei. Jā Viņa zināja arī par manām izdaribām. Zināja tie kam tas bija jāzin!!! Bet noteikti ne Jums :D Ziniet pateikšu vienu: Tas ka vienā procesā esmu bijis apsūdzētas nenozīmē ka citā nevaru būt cietušais!!!

Ļoti pretīgi ka tādi cilvēki Kā /LATO LAPSA un KRISTĪNE BORMANE/ var atļauties rakstīt stulbības par saviem kolēģiem. Kas reāli atspoguļo patiesību atšķirībā no Jūsu portāla. Kā vispār var rakstīt ka -skatītājiem un klausītājiem ar manipulatīvām un viltus ziņām jārēķinās arī turpmāk.

Ziniet turpiniet rakstīt par mani tālāk: Man bērnībā nepietika uzmanības man bija un ir uzmanības trūkums un šobrīd kad rakstāt par mani vienalga vai labu kaut ko vai ne tik labu es gūstu no tā baudu augstākajā mērā:D Ziniet man vecmamma teica:Aivi atceries uz visu mūžu manus vārdu "Man nepatīk cilvēki kas savu purnu bāž tur kur suns savu pipeli nebāž" un izskatās ka es to esmu mantojis no Viņas un man arī nepatīk tādi cilvēki. Jo mana vecmamma man teica ka cilvēki kas rakņājas Tavā pagātnē,Tavos sūdos tie cilvēki ir sūdi augstākajā mērā un Te nevaru nepiekrist Viņai šī lieta to apliecina!!!

Un es zinu ka Vita Anstrate un Zanda-Ozola-Balode nekad nekritīs tik zemu cik zemu esat krituši JŪS!!!

Malači ka uzklausījāt Viktoriju Bahvalovu malcais tikai tiešām aizmirsa kā Ainažu Bērnu Psihineiroloģiskajā slimnīcā būdama rakstīja Bērnu Tiesību Aizsardzības Inspekcijai iesniegumu par iespējamu vardarbību no toreizējā(Bāreņu nama "Līkumi")tagadējā Ģimenes atbalsta centrs "Saulstari" direktora Jura Boķa puses!!!

Vairāk par Viktoriju Jums pastāstīt var Adamovas Internātpamatskolā kur viņa mācijās no sākuma klasēm!!

Kāpēc Jums neinteresē tieši Boķa pretiesiskās darbības pret ja ne mani tad citiem Kriminālprocessā figurējošajiem cietušajiem.

Nevienam no Jums neinteresē To ka Juris Boķis agrāk nebija Boķis bet gan Šimanavskis.

Protams man Viktorijas Bahvalovas nostāja ir saprotama. Citēju Viktorijas Bahvalovas vārdus : Stulbais Boķis man pateica ja es būšu pret Viņu un pateikšu kaut vārdu pret Viņu tad manu bērnu audzinās tie paši cilvēki kas audzināja mani.

Ļoti žēl Viktorijas Bahvalovas tiešām! So sad.Dzīvojam itkā demokrātiskā valstī-Bet Viktorijai Bahvalovai nav vārda brīvības pateiks kaut ko pateiks pret Boķi tak uzreiz būs klāt Tālis Zalva ar savu bandu.Un atņems Viktorijai mazo meitiņu.

Viktorija Bahvalova ļoti daudz runā par manu seksuālo Orientāciju bet protams lai runā man jau nav ko slēpt ja kāds nezināja ka esmu Gejs tad šobrīd ir mans “coming out”.Jā es esmu Homoseksuāls un no tā nekaunos un to neslēpju! Tagad lasot šo Lapsas kungs domā: nu redz Gejs Viņš ir nu tad arī izmantoja seksuāli to puisi bezpalīdzgā stāvoklī. Bet gribu pateikt to ka nē mans IQ nav tik zems lai es gulētu ar garīgi atpalikušiem cilvēkiem es guļu tikai ar tiek kuru IQ ir 100 un uz augšu :D.

Kā arī izskanēja versija ka man žurnālisti no LR UN LTV ir maksājuši honorārus bet gribu teikt ka tā tas NAV un nevar būt jo Pirmkārt te nav Krievija un ar nožēlu jāpaziņo ka neesmu Šurigina.:D

Un Lapsas kungs es domāju Jūs tak esat Latvijas Pētnieciskais žurnālists un Jums ir jāzina ka Latvija nav tik bagāta valsts un žurnālistiem nav iedalīta nauda budžetā.Un es domāju ka arī Jūs nemaksājat saviem intervējamajiem kur tad Jūs maksāsiet ja pat Jūsu portāls WWW.PIETIEK.COM nespēj pilnvērtīgi strādāt atškirībā No Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas.

Un esmu ļoti pateicīgs Dievam ka mani intervēja tādi cilvēki kā Vita Anstrate un Zanda-Ozola-Balode. Nedod Dievs kādu intervēsiet Jūs. Bet ja Jūs domājāt ka ar saviem rakstiem mani nokaunināsiet un tādā veidā es mukšu prom nekā nebija neesmu no tiem man Vecmamma ir iemācījusi iet un cīnīties līdz galam lai arī kā nebūtu.

Tāpēc neuztraucieties rakstiet vēl man tas patīk tiešām saku gūstu baudu no tā.

Ja nerakstītu par mani tad es gan padomātu:Kāpēc gan tā Lapsa un Bormane neko neraksta? Bet tā kā Jūs rakstāt Paldies Jums.Ja ir gramatikas kļūdas tad atvainojos neesmu Es kā Jūs...

Jauku Jums nedēļu.


Ar cieņu


Aivis Berģis 2018.gada.21.Martā

Atbildēt

Trakais purva āzis.

21.03.2018. 20:16

Ja nav ko rakstīt, tad arī no sūda var mēģināt sensāciju izspiest. Interesanti, vai cilvēks nevar būt upuris tikai tāpēc, ka pats reiz bijis tiesāts? Turklāt, par šiem bērniem un viņu pastrādātajiem noziegumiem ir atbildīga šī pati iestāde ar direktoru priekšgalā. Tieši tur viņi tādi tika izveidoti.

Atbildēt

Latvijā ir

21.03.2018. 18:57

»

Pilsonis Nr.2

Es jums ieteiktu to melu midzeni neskatīties. Kangaru režīmam bīstamus cilvēkus tur neaicina. Viss pārējais ir čuras jūsu smadzenēm


50 00 Krievijas pilsoņu un 70 000 krievvalodīgo, kas pirkuši uzturēšanās atļaujas. Tā ir milzīga masa, kura atbalsta Saskaņu, ZZS un Krievijas intereses. 70 000 ir no Kazahstanas, Baltkrievijas, Ukrainas utt. Viņi aizņem genocīdā padzīto no Latvijas latviešu vietas.

Atbildēt

Viss,

21.03.2018. 18:54

»

Pilsonis Nr.2

Es jums ieteiktu to melu midzeni neskatīties. Kangaru režīmam bīstamus cilvēkus tur neaicina. Viss pārējais ir čuras jūsu smadzenēm


ko LTV stāsta par procentu balsojumiem Putinam Latvijā, ir čuras tavā paurī. Medūza lielās ar uzvaras patiesību - 50 000 Krievijas pilsoņi plus 70 00 krievvalodīgie no Ka ahstanas, Baltkrievijas, Ukrainas utt. Latvija tiek pārkrievota, realizējot genocīdu pret latviešiem. Redzamākos latviešus, kas runā par šīm tēmām , nogalina, prokurori Lozi, akadēmiķi Roni utt. Palasi LRTT - tauta, latviešu tauta mostas, drīz tev DP mēsls, būs kirdik!

Atbildēt

Pilsonis Nr.2

21.03.2018. 18:27

»

Ja gribat faktus,

noskatieties 20.03.2018. Rēdera raidījumu 1:1. Lai nu kas nezin faktus, tad medūza, Krievijas FSB raidījums, kura telpas atrodas Krievijas vēstniecībā Rīgā, precīzi atbildēja uz visiem jautājumiem


Es jums ieteiktu to melu midzeni neskatīties. Kangaru režīmam bīstamus cilvēkus tur neaicina. Viss pārējais ir čuras jūsu smadzenēm

Atbildēt

Ja gribat faktus,

21.03.2018. 17:57

»

Pilsonis

Kas tie par murgiem saukt tur publicēto informāciju par faktiem


noskatieties 20.03.2018. Rēdera raidījumu 1:1. Lai nu kas nezin faktus, tad medūza, Krievijas FSB raidījums, kura telpas atrodas Krievijas vēstniecībā Rīgā, precīzi atbildēja uz visiem jautājumiem.

Atbildēt

Pilsonis

21.03.2018. 16:32

»

Tas ir cits jautājums.

Minēju tikai faktus. Medūzas faktus. Latvijas pārkrievošana, okupācija par Krievijas FSB naudu


Kas tie par murgiem saukt tur publicēto informāciju par faktiem?
Un vispār, jūs tur smeļaties informāciju? Viss skaidrs
Iesaku jums vēl kavkazcentru vai kā tur bija tā adrese. Vai arī radio svoboda. + doždj. Lasiet un ticiet visam

Atbildēt

sociāli atstumtais

21.03.2018. 15:58

varētu teikt : tautas vārdā pret tautu , tas arī par ,, sabiedriskajiem ,, medijiem ; jā kas tad tie vairs par sabiedriskajiem medijiem , kuri paziņo , ka mēs paši ,, MŪSU redakcijas pašas izvēlēsies , noteiks , izlems ko raidīs ... Tā iet kad darbojas uz savu roku un ciešā sazobē ar naudas maisiem u.c. likumīgiem zagļiem ko noslēpt , ko sagrozīt , ko neteikt uz pašizpļepinātu noteikumu pamata , kurus paši pasludinā par likumiem . Latvijā pagaidām spēkā ir Satversme un 100. pants ir jāpilda !Cenzūra ir aizliegta , tikai ne beltem un sab. televīzijai ! ... tā teikt 4.maija brašie komjaunieši + LKP CK biedrīši neko citu nemācēdami, ievieš padomju standartus melot ,zagt , krāpt ... sarosās vien tad kad kāds FINCEN piezvana no Wašingtonas , tad skrien bikses raustīdami , cits aiz cita slēpdamies , rīstīdamies , stostīdamies

Atbildēt

Tas ir cits jautājums.

21.03.2018. 15:48

»

Matemātiķis

Tātad no 120 000 19 000 (noapaļojot, labi 20) nobalsoja par putinu. 20 no 120 ir 16,6


Minēju tikai faktus. Medūzas faktus. Latvijas pārkrievošana, okupācija par Krievijas FSB naudu.

Atbildēt

? Bahvalovai

21.03.2018. 15:39

Kā Viiktorija, Tev garšo par viltus liecību došanu no bāreņu nama vestie produkti? Auklīte no bāreņu nama Tev visu mūžu nevedīs, bet bāreņu nama bērnus Tev būs jāsatiek visu atlikušo dzīvi. Tevi izmanto kā lupatu...

Atbildēt

!

21.03.2018. 14:41

»

Vaira3000

Aiviit, vai tev sen neviens nav iedevis pagrabstiities? kads mazaks puiseens, kurs nespej sevi aizstaveet? Koa


Vairai3000, jeb Irēnai Sproģei
Salas novada domes priekšniece 2 nedēļas bija atvaļinājumā un tieši šai laikā izzagti un publicēti zagtie dokumenti. Pati organizēja zagšanu un tagad nevainīga. Nepārliecināji, ka Aivis vainīgs, tu un Bokis bērnu dzīvju bendes.

Atbildēt

Šoks

21.03.2018. 13:57

Salas novada darbinieks IZZADZIS dokumentus no iestādēs, iedevis tos Lato Lapsam un Salas novads šos zagtos dokumentus popularizē Salas novada interneta mājas lapā.
Zagļu banda!

Atbildēt

kurmis

21.03.2018. 12:38

Arī okupantu veidotā raidījuma svinēšana ir vēmiens neatkarības virziena un atklāta okupācijas režīma godināšana,ari kolaborantu godināšana,kas gan atbilst kolaborantu statusam neatkarīgajā valstī,kas ir negods brīvībai,demokrātijai,toties kārtējo reizi parāda okupācijas seku nenovērtēšanas ietekmi uz valsts ekonomiku un iedzīvotāju skaitu.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

21.03.2018. 10:35

Tātad LR un LTV apzināti ignorēja notiesājošu spriedumu par Sarkanā Krusta izlaupīšanu un nodedzināšanu, par seksuālu uzmākšanos bezpalīdzīgam pusaudzim-invalīdam, lai taisītu sižetu par "briesmīgo direktoru", kurā kā cietušais figurē tas pats notiesātais ļaunprātīgais dedzinātājs un varmāka?!

Atbildēt

Sabiedriskajiem TV un Radio

21.03.2018. 10:04

»

Nu nez

Gluži kā no priekšā uzrakstīta teksta noskaitīja. Tāpat žurnālistu rakstītajam uzticības nav. Kaut kā nav tādu nopietnu, neatkarīgu drosmīgu raidījumu par, piemēram, vietējo varas sistēmu


ir aizliegto rēmu saraksts un aizliegto personu saraksts, kuru viedokļus nedrīkst publicēt. Visu tēmu tēma, kurai nedrīkst pieskarties, ir latviešu nācijas jautājums Genocīda jautājums. Vārdu "latvieši" uzdots lietot tikai tādos gadījumos, lai, pieminot šo vārdu, tiktu ieskalots vajadzīgā sižeta vajadzīgais viedoklis latviešu smadzenēs. Vissvarīgākais abos medijos ir atstāt viedokli, uzskata štampu, ka latvieši nav spējīgi uz nacionālu latviešu valsti.

Vakar LTV1 1:1 bija Medūzas vadītājs, kurš cita starpā atklāja, ka Latvijā ir 50 000 Krievijas pilsoņu plus 70 000 Krievijas pilsoņi, kas nopirkuši uzturēšanās atļaujas. Un šie bijuši aktīvi, balsojot par Putinu. Latvieši pamet valsti, bet krievvalodīgie pārkrievo.

SAB Maizītis lielījās, ka daudziem atņēmis uzturēšanās atļaujas. Melkulis, jo, cik atņēmis, visticamāk, tāpēc ka nebijuši spējīgi izpildīt finansu prasības, nevis apdraudējuši LV, jo Krievija nesniedz par visiem un principā ne par vienu nekādu infu Maizītim. Šie uzturēšanās atļauju pircēji ir jaunie Latvijas okupanti.

Atbildēt

juris

21.03.2018. 09:35

Labi jau būtu, ka tas tā būtu patiesībā......

Atbildēt

Pilsonis

21.03.2018. 08:42

Izcils paraugdemonstrējums ko nozīmē "mediju neatkarība".
Mums "paveicās", un notika maziņš brīnumiņš, meļi tika pieķerti aiz rokas.
Reāli, ja tikt skaidrībā, neatkarīgie mediji ir melu midzeņi. Lielākā daļa ziņotā šajos melu midzeņos ir meli, puspatiesības, sagrozīta informācija uzsverot mazbūtisko slēpjot būtisko, noklusējot faktus.

Atbildēt

!

21.03.2018. 08:36

Lapsa, uzraksti par Salas novada prieksnieci-zagli un iedzīvotāju terorizēju Irēnu Sproģi. Ieliec dokumentus no viņas slimības vēstures. Ā, to gan tu nevari? Jauniešus ap_irst ir daudz vieglāk, jo Bokis iedeva no Likumiem izzagtus dokumentus?

Atbildēt

Kultūrkapitāla fonda nauda

21.03.2018. 08:35

tiek izmantota zināmiem mērķiem, nosakot tēmas, kuras jāapskata gan TV , gan Radioprogrammās. Ar to tiek panākts un norādīts, kuras tēmas un kā nav jāapskata. Tā ir valsts diktēta cenzūra, nosakot žurnālistiem koridorus, kuros staigāt. TV Panorāmas vadība melo, ka visas partijas, kas ir pie varas, neapmierina TV Panorāmas atklātie sižeti, kas nozīmējot, ka TV Panorāma ir neatkarīga. TV Panorāma apskkata tikai tādus jautājumus, kas tās vadībai nodrošina komfortu.

Atbildēt

Nu nez

21.03.2018. 08:28

Gluži kā no priekšā uzrakstīta teksta noskaitīja. Tāpat žurnālistu rakstītajam uzticības nav. Kaut kā nav tādu nopietnu, neatkarīgu drosmīgu raidījumu par, piemēram, vietējo varas sistēmu....

Atbildēt

Andra

21.03.2018. 08:26

Neinteliģenta seja.Nu kā viņam var kaut ko prasīt?
Tāpat nepateiks no kurienes un par cik sižetiem aug kājas un tie nonāk ēterā.

Atbildēt

"Gudro stratēģija un taktika"

21.03.2018. 08:15

No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Tautas priekšstāvjiem jau izprieca stāv augstāk par visu citu.Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...