Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anoniimsa

22.03.2019. 18:02

Taa viktorija ir iisteniiba baigaa mele , un vinai patiik citiem ieliist vienaa vietaaa saklausiities baumas un tad rupji sakot dirst pa pus pasauli. Vienigie vaardi kam viņai var ticeet ir - bet , un , viņa viemeer iebaaziis savu degunu kur nevaig , nu a indivviids par kuru runa arii nav gudrs. Nedomaaju ka vina uztraucas par beernu kaa vina saka , parasti cik esmu nopeetijusi uzmet kaadam uz kakla un mauc dziivee , nu bet tas taa , nesaprotu kapeec veel nav atnemts :) mož tiešām sakari labi , ka viņai tiek piedoti meli un visi suudi ko viņa dara? Skraida tik visus nomelno.

Atbildēt

Penčuks

31.03.2018. 13:48

Tātad katrs pusmācītais redaktorelis par manu nodokļu maksātāja bez mana mandāta var izplatīt jebkuru viņam tīkamu informāciju un politiskos uzskatus.Pasaule aizbrīvusojusies līdz šizofrēnijai.

Atbildēt

Perversā loģika

27.03.2018. 06:25

»

Trakais purva āzis.

Ja nav ko rakstīt, tad arī no sūda var mēģināt sensāciju izspiest. Interesanti, vai cilvēks nevar būt upuris tikai tāpēc, ka pats reiz bijis tiesāts? Turklāt, par šiem bērniem un viņu pastrādātajiem noziegumiem ir atbildīga šī pati iestāde ar direktoru priekšgalā. Tieši tur viņi tādi tika izveidoti...


Protams, ja ir slima, ļauna galva + iedzimtība, gēni, tad vainīgi visi, kas tev apkārt, ļoti loģiski, vainīgs ir arī tas izmantotais puisēns, jo viņš vainīgs, ka bija tai dzīvajai būtnei blakus, visi tie, kas vājāki un cietuši no šās dzīvās būtnes, paši vainīgi, ka vājāki un atradušies blakus

Atbildēt

Aiva

27.03.2018. 06:19

»

!

Neko nemaina! Pareizāk sakot, pastiprina direktora Boka vainu, jo bērnus novedis līdz produktu zagšanai, jo berniem bija nepietiekams uzturs un viņi zaga produktus


Tikai produktus zaga daži un daži rijīgākie citiem atņēma ēdienu, piemēram, karbonādi ēdnīcā

Atbildēt

Sviests, kādā valstīdzīvojam

27.03.2018. 06:15

Labi, šim kundziņam ar sapratni tā vājāk, bet kur skatās attbildīgās instutūcijas, tā taču ir valsts apmaksāta tv

Atbildēt

tuk tuk

25.03.2018. 07:45

Latvijas ''sabiedriskie'' mediji kalpo sorosītiem un visiem spēkiem cenšas šķobīt tradicionālos institūtus un tautas vērtību sistēmu.

Atbildēt

tuk tuk

25.03.2018. 07:43

»

Aivis Berģis

Šādu vēstuli uzrakstīju Pietiek.com redakcijai skatīsimies kāda būs atbilde...


Var redzēt, ka Berģim ar galvas veselību nav kaut kas kārtībā.

Atbildēt

#

23.03.2018. 08:00

Salas novada banda metusies komentēt pie cita raksta šai portālā.
Apsaukaa Aivi un to dara Salas novada domes darbinieki, kam zogot Salas novadā purni trekni taukaini.
Jāturas pie bāreņu nama siles līdz pedejamg.

Atbildēt

!

22.03.2018. 08:15

Kāpēc direktors mainījis uzvārdu no Šjimanska uz Boki??? Kādus noziegumus pastrādājis pats Juris Šimanskis, ka bija jāņem cits uzvārds? Va j ir kāds Rīgā, kas pazina Juri Šimanski?

Atbildēt

opā

22.03.2018. 00:40

Tātad visi pārkāpa likumu, tadēļ izcelt viena nodarījumus nevajadzēja? Arī ja viņš ir ticis notiesāts, tas ir, tiesā atzīts par vainīgu, ne tikai viena tante teica? Interesanta loģika. Tad jau par katru prokuroru, tiesnesi vai policistu var atrast "cietušo", kurš pastāstīs kāds šis "briesmonis", un žurnālisti "aizmirsīs" piebilst, ka "cietušais" vispār ir noziedznieks, liedzot skatītājiem kontekstu. Ir liela starpība vai šausmu lietas stāsta persona, kuram nav nekāda personiska konflikta ar stāsta objektu vai persona, kam šāds konflikts ir. Tas saknē maina ziņas ticamību bez papildus pierādījumiem.

Atbildēt

Jancis

21.03.2018. 22:40

Labi sen tādu latvuviešu tv neskatos,sorosoīds vēl nav atveris muldāmo,ES zinu ko šis darījis vakar.KLAUSĪJIES un IEGAUMĒJIS gejropas un jankisu "nostādnes",nakti atreferējis un "sniedzis" pastalām.Man murgi nav vajadzīgi!

Atbildēt

A

21.03.2018. 22:04

»

Debilais pidarss Berģi,

šis raksts nav par tevi un tiem, kurus no policijas n prokuratūras sajūsmina tava perversija, tevi izmantojot sev zināmiem vien mērķiem


Vai tev nav jāatrodas psih.slimnīcā? Normāls cilvēks tak nevarētu tik traki citus apvainot.

Atbildēt

Debilais pidarss Berģi,

21.03.2018. 21:52

»

Aivis Berģis

Vaira3000 zini man nepatīk meitenes bet Tevi labprāt es pagramstītu :D


šis raksts nav par tevi un tiem, kurus no policijas n prokuratūras sajūsmina tava perversija, tevi izmantojot sev zināmiem vien mērķiem!

Atbildēt

Aivis Berģis

21.03.2018. 20:20

»

Vaira3000

Aiviit, vai tev sen neviens nav iedevis pagrabstiities? kads mazaks puiseens, kurs nespej sevi aizstaveet? Koa


Vaira3000 zini man nepatīk meitenes bet Tevi labprāt es pagramstītu :D

Atbildēt

Aivis Berģis

21.03.2018. 20:16

Šādu vēstuli uzrakstīju Pietiek.com redakcijai skatīsimies kāda būs atbilde!!!!!
Sveicināti!!!

Sākumā vēlētos Jums,izteikt pateicību par Jūsu padarīto darbu. Malači prieks par Jums tāda sajūta ka varētu Jums pasniegt Jums OSCAR balvu. Es skatos ka Jūs strādājat labāk nekā Latvijas Valsts Policija .Varbūt ir vērts tiešām aizdomāties par atteikšanos no Valsts Policijas un izveidot biroju Lapsa/Bormane&KO .Es domāju ka valstī noziedzības līmenis kritīsies stabili uz kādiem 10% pirmajā mēnesī .Jūs domājāt ka Jūsu raksti izcels rezonansi sociālajos tīklos ? Redzu ka NĒ. Nav rezonanses,Ja būtu tad jau mani uz ielas pazītu bet nekā tāda NAV. Ar nožēlu gribu teikt jā esmu bijis dedzinātājs,zaglis bet ne Izvarotājs . Un ziniet varējāt jau necensties ar to papīru meklēšanu ,vajadzēja tikai pajautāt : Aivi varbūt vari iedot Tiesas lēmumu un citus papīrus? Un mana atbilde būtu :Nu bet protams Bormanes kundze vai jaunkudze nezinu,kā īsti godāt:D bez problēmām ņemiet. Bet nekā nepajautājāt bet gribējāt patēlot baigos Detektīvus un Jums tas izdevās OSCAR balva Jums.Ziniet viss ko teicu LTV vai LR viss ir taisnība to arī pierāda citi cietušie un arī izmeklēšana.Ziniet es ilgi domāju ko tad tas (PIETIEK.COM) rakstīs par mani bet beigu beigās atcerējos ka nekā izņemot sūdus Jūs rakstīt nemākat:D Diemžēl bet tā ir taisnība!!!Jūs rakstat par Vitu Anstrati ka Viņai meiģinājusi slēpt ko kāds es kretīns esmu u.t.t. Ziniet pateikšu vienu "NE TUR ROKAT".

Un vēl esat sākuši uzbrukt Zandai-Ozolai-Balodei. Jā Viņa zināja arī par manām izdaribām. Zināja tie kam tas bija jāzin!!! Bet noteikti ne Jums :D Ziniet pateikšu vienu: Tas ka vienā procesā esmu bijis apsūdzētas nenozīmē ka citā nevaru būt cietušais!!!

Ļoti pretīgi ka tādi cilvēki Kā /LATO LAPSA un KRISTĪNE BORMANE/ var atļauties rakstīt stulbības par saviem kolēģiem. Kas reāli atspoguļo patiesību atšķirībā no Jūsu portāla. Kā vispār var rakstīt ka -skatītājiem un klausītājiem ar manipulatīvām un viltus ziņām jārēķinās arī turpmāk.

Ziniet turpiniet rakstīt par mani tālāk: Man bērnībā nepietika uzmanības man bija un ir uzmanības trūkums un šobrīd kad rakstāt par mani vienalga vai labu kaut ko vai ne tik labu es gūstu no tā baudu augstākajā mērā:D Ziniet man vecmamma teica:Aivi atceries uz visu mūžu manus vārdu "Man nepatīk cilvēki kas savu purnu bāž tur kur suns savu pipeli nebāž" un izskatās ka es to esmu mantojis no Viņas un man arī nepatīk tādi cilvēki. Jo mana vecmamma man teica ka cilvēki kas rakņājas Tavā pagātnē,Tavos sūdos tie cilvēki ir sūdi augstākajā mērā un Te nevaru nepiekrist Viņai šī lieta to apliecina!!!

Un es zinu ka Vita Anstrate un Zanda-Ozola-Balode nekad nekritīs tik zemu cik zemu esat krituši JŪS!!!

Malači ka uzklausījāt Viktoriju Bahvalovu malcais tikai tiešām aizmirsa kā Ainažu Bērnu Psihineiroloģiskajā slimnīcā būdama rakstīja Bērnu Tiesību Aizsardzības Inspekcijai iesniegumu par iespējamu vardarbību no toreizējā(Bāreņu nama "Līkumi")tagadējā Ģimenes atbalsta centrs "Saulstari" direktora Jura Boķa puses!!!

Vairāk par Viktoriju Jums pastāstīt var Adamovas Internātpamatskolā kur viņa mācijās no sākuma klasēm!!

Kāpēc Jums neinteresē tieši Boķa pretiesiskās darbības pret ja ne mani tad citiem Kriminālprocessā figurējošajiem cietušajiem.

Nevienam no Jums neinteresē To ka Juris Boķis agrāk nebija Boķis bet gan Šimanavskis.

Protams man Viktorijas Bahvalovas nostāja ir saprotama. Citēju Viktorijas Bahvalovas vārdus : Stulbais Boķis man pateica ja es būšu pret Viņu un pateikšu kaut vārdu pret Viņu tad manu bērnu audzinās tie paši cilvēki kas audzināja mani.

Ļoti žēl Viktorijas Bahvalovas tiešām! So sad.Dzīvojam itkā demokrātiskā valstī-Bet Viktorijai Bahvalovai nav vārda brīvības pateiks kaut ko pateiks pret Boķi tak uzreiz būs klāt Tālis Zalva ar savu bandu.Un atņems Viktorijai mazo meitiņu.

Viktorija Bahvalova ļoti daudz runā par manu seksuālo Orientāciju bet protams lai runā man jau nav ko slēpt ja kāds nezināja ka esmu Gejs tad šobrīd ir mans “coming out”.Jā es esmu Homoseksuāls un no tā nekaunos un to neslēpju! Tagad lasot šo Lapsas kungs domā: nu redz Gejs Viņš ir nu tad arī izmantoja seksuāli to puisi bezpalīdzgā stāvoklī. Bet gribu pateikt to ka nē mans IQ nav tik zems lai es gulētu ar garīgi atpalikušiem cilvēkiem es guļu tikai ar tiek kuru IQ ir 100 un uz augšu :D.

Kā arī izskanēja versija ka man žurnālisti no LR UN LTV ir maksājuši honorārus bet gribu teikt ka tā tas NAV un nevar būt jo Pirmkārt te nav Krievija un ar nožēlu jāpaziņo ka neesmu Šurigina.:D

Un Lapsas kungs es domāju Jūs tak esat Latvijas Pētnieciskais žurnālists un Jums ir jāzina ka Latvija nav tik bagāta valsts un žurnālistiem nav iedalīta nauda budžetā.Un es domāju ka arī Jūs nemaksājat saviem intervējamajiem kur tad Jūs maksāsiet ja pat Jūsu portāls WWW.PIETIEK.COM nespēj pilnvērtīgi strādāt atškirībā No Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas.

Un esmu ļoti pateicīgs Dievam ka mani intervēja tādi cilvēki kā Vita Anstrate un Zanda-Ozola-Balode. Nedod Dievs kādu intervēsiet Jūs. Bet ja Jūs domājāt ka ar saviem rakstiem mani nokaunināsiet un tādā veidā es mukšu prom nekā nebija neesmu no tiem man Vecmamma ir iemācījusi iet un cīnīties līdz galam lai arī kā nebūtu.

Tāpēc neuztraucieties rakstiet vēl man tas patīk tiešām saku gūstu baudu no tā.

Ja nerakstītu par mani tad es gan padomātu:Kāpēc gan tā Lapsa un Bormane neko neraksta? Bet tā kā Jūs rakstāt Paldies Jums.Ja ir gramatikas kļūdas tad atvainojos neesmu Es kā Jūs...

Jauku Jums nedēļu.


Ar cieņu


Aivis Berģis 2018.gada.21.Martā

Atbildēt

Trakais purva āzis.

21.03.2018. 20:16

Ja nav ko rakstīt, tad arī no sūda var mēģināt sensāciju izspiest. Interesanti, vai cilvēks nevar būt upuris tikai tāpēc, ka pats reiz bijis tiesāts? Turklāt, par šiem bērniem un viņu pastrādātajiem noziegumiem ir atbildīga šī pati iestāde ar direktoru priekšgalā. Tieši tur viņi tādi tika izveidoti.

Atbildēt

Latvijā ir

21.03.2018. 18:57

»

Pilsonis Nr.2

Es jums ieteiktu to melu midzeni neskatīties. Kangaru režīmam bīstamus cilvēkus tur neaicina. Viss pārējais ir čuras jūsu smadzenēm


50 00 Krievijas pilsoņu un 70 000 krievvalodīgo, kas pirkuši uzturēšanās atļaujas. Tā ir milzīga masa, kura atbalsta Saskaņu, ZZS un Krievijas intereses. 70 000 ir no Kazahstanas, Baltkrievijas, Ukrainas utt. Viņi aizņem genocīdā padzīto no Latvijas latviešu vietas.

Atbildēt

Viss,

21.03.2018. 18:54

»

Pilsonis Nr.2

Es jums ieteiktu to melu midzeni neskatīties. Kangaru režīmam bīstamus cilvēkus tur neaicina. Viss pārējais ir čuras jūsu smadzenēm


ko LTV stāsta par procentu balsojumiem Putinam Latvijā, ir čuras tavā paurī. Medūza lielās ar uzvaras patiesību - 50 000 Krievijas pilsoņi plus 70 00 krievvalodīgie no Ka ahstanas, Baltkrievijas, Ukrainas utt. Latvija tiek pārkrievota, realizējot genocīdu pret latviešiem. Redzamākos latviešus, kas runā par šīm tēmām , nogalina, prokurori Lozi, akadēmiķi Roni utt. Palasi LRTT - tauta, latviešu tauta mostas, drīz tev DP mēsls, būs kirdik!

Atbildēt

Pilsonis Nr.2

21.03.2018. 18:27

»

Ja gribat faktus,

noskatieties 20.03.2018. Rēdera raidījumu 1:1. Lai nu kas nezin faktus, tad medūza, Krievijas FSB raidījums, kura telpas atrodas Krievijas vēstniecībā Rīgā, precīzi atbildēja uz visiem jautājumiem


Es jums ieteiktu to melu midzeni neskatīties. Kangaru režīmam bīstamus cilvēkus tur neaicina. Viss pārējais ir čuras jūsu smadzenēm

Atbildēt

Ja gribat faktus,

21.03.2018. 17:57

»

Pilsonis

Kas tie par murgiem saukt tur publicēto informāciju par faktiem


noskatieties 20.03.2018. Rēdera raidījumu 1:1. Lai nu kas nezin faktus, tad medūza, Krievijas FSB raidījums, kura telpas atrodas Krievijas vēstniecībā Rīgā, precīzi atbildēja uz visiem jautājumiem.

Atbildēt

Pilsonis

21.03.2018. 16:32

»

Tas ir cits jautājums.

Minēju tikai faktus. Medūzas faktus. Latvijas pārkrievošana, okupācija par Krievijas FSB naudu


Kas tie par murgiem saukt tur publicēto informāciju par faktiem?
Un vispār, jūs tur smeļaties informāciju? Viss skaidrs
Iesaku jums vēl kavkazcentru vai kā tur bija tā adrese. Vai arī radio svoboda. + doždj. Lasiet un ticiet visam

Atbildēt

sociāli atstumtais

21.03.2018. 15:58

varētu teikt : tautas vārdā pret tautu , tas arī par ,, sabiedriskajiem ,, medijiem ; jā kas tad tie vairs par sabiedriskajiem medijiem , kuri paziņo , ka mēs paši ,, MŪSU redakcijas pašas izvēlēsies , noteiks , izlems ko raidīs ... Tā iet kad darbojas uz savu roku un ciešā sazobē ar naudas maisiem u.c. likumīgiem zagļiem ko noslēpt , ko sagrozīt , ko neteikt uz pašizpļepinātu noteikumu pamata , kurus paši pasludinā par likumiem . Latvijā pagaidām spēkā ir Satversme un 100. pants ir jāpilda !Cenzūra ir aizliegta , tikai ne beltem un sab. televīzijai ! ... tā teikt 4.maija brašie komjaunieši + LKP CK biedrīši neko citu nemācēdami, ievieš padomju standartus melot ,zagt , krāpt ... sarosās vien tad kad kāds FINCEN piezvana no Wašingtonas , tad skrien bikses raustīdami , cits aiz cita slēpdamies , rīstīdamies , stostīdamies

Atbildēt

Tas ir cits jautājums.

21.03.2018. 15:48

»

Matemātiķis

Tātad no 120 000 19 000 (noapaļojot, labi 20) nobalsoja par putinu. 20 no 120 ir 16,6


Minēju tikai faktus. Medūzas faktus. Latvijas pārkrievošana, okupācija par Krievijas FSB naudu.

Atbildēt

? Bahvalovai

21.03.2018. 15:39

Kā Viiktorija, Tev garšo par viltus liecību došanu no bāreņu nama vestie produkti? Auklīte no bāreņu nama Tev visu mūžu nevedīs, bet bāreņu nama bērnus Tev būs jāsatiek visu atlikušo dzīvi. Tevi izmanto kā lupatu...

Atbildēt

!

21.03.2018. 14:41

»

Vaira3000

Aiviit, vai tev sen neviens nav iedevis pagrabstiities? kads mazaks puiseens, kurs nespej sevi aizstaveet? Koa


Vairai3000, jeb Irēnai Sproģei
Salas novada domes priekšniece 2 nedēļas bija atvaļinājumā un tieši šai laikā izzagti un publicēti zagtie dokumenti. Pati organizēja zagšanu un tagad nevainīga. Nepārliecināji, ka Aivis vainīgs, tu un Bokis bērnu dzīvju bendes.

Atbildēt

Šoks

21.03.2018. 13:57

Salas novada darbinieks IZZADZIS dokumentus no iestādēs, iedevis tos Lato Lapsam un Salas novads šos zagtos dokumentus popularizē Salas novada interneta mājas lapā.
Zagļu banda!

Atbildēt

kurmis

21.03.2018. 12:38

Arī okupantu veidotā raidījuma svinēšana ir vēmiens neatkarības virziena un atklāta okupācijas režīma godināšana,ari kolaborantu godināšana,kas gan atbilst kolaborantu statusam neatkarīgajā valstī,kas ir negods brīvībai,demokrātijai,toties kārtējo reizi parāda okupācijas seku nenovērtēšanas ietekmi uz valsts ekonomiku un iedzīvotāju skaitu.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

21.03.2018. 10:35

Tātad LR un LTV apzināti ignorēja notiesājošu spriedumu par Sarkanā Krusta izlaupīšanu un nodedzināšanu, par seksuālu uzmākšanos bezpalīdzīgam pusaudzim-invalīdam, lai taisītu sižetu par "briesmīgo direktoru", kurā kā cietušais figurē tas pats notiesātais ļaunprātīgais dedzinātājs un varmāka?!

Atbildēt

Sabiedriskajiem TV un Radio

21.03.2018. 10:04

»

Nu nez

Gluži kā no priekšā uzrakstīta teksta noskaitīja. Tāpat žurnālistu rakstītajam uzticības nav. Kaut kā nav tādu nopietnu, neatkarīgu drosmīgu raidījumu par, piemēram, vietējo varas sistēmu


ir aizliegto rēmu saraksts un aizliegto personu saraksts, kuru viedokļus nedrīkst publicēt. Visu tēmu tēma, kurai nedrīkst pieskarties, ir latviešu nācijas jautājums Genocīda jautājums. Vārdu "latvieši" uzdots lietot tikai tādos gadījumos, lai, pieminot šo vārdu, tiktu ieskalots vajadzīgā sižeta vajadzīgais viedoklis latviešu smadzenēs. Vissvarīgākais abos medijos ir atstāt viedokli, uzskata štampu, ka latvieši nav spējīgi uz nacionālu latviešu valsti.

Vakar LTV1 1:1 bija Medūzas vadītājs, kurš cita starpā atklāja, ka Latvijā ir 50 000 Krievijas pilsoņu plus 70 000 Krievijas pilsoņi, kas nopirkuši uzturēšanās atļaujas. Un šie bijuši aktīvi, balsojot par Putinu. Latvieši pamet valsti, bet krievvalodīgie pārkrievo.

SAB Maizītis lielījās, ka daudziem atņēmis uzturēšanās atļaujas. Melkulis, jo, cik atņēmis, visticamāk, tāpēc ka nebijuši spējīgi izpildīt finansu prasības, nevis apdraudējuši LV, jo Krievija nesniedz par visiem un principā ne par vienu nekādu infu Maizītim. Šie uzturēšanās atļauju pircēji ir jaunie Latvijas okupanti.

Atbildēt

juris

21.03.2018. 09:35

Labi jau būtu, ka tas tā būtu patiesībā......

Atbildēt

Pilsonis

21.03.2018. 08:42

Izcils paraugdemonstrējums ko nozīmē "mediju neatkarība".
Mums "paveicās", un notika maziņš brīnumiņš, meļi tika pieķerti aiz rokas.
Reāli, ja tikt skaidrībā, neatkarīgie mediji ir melu midzeņi. Lielākā daļa ziņotā šajos melu midzeņos ir meli, puspatiesības, sagrozīta informācija uzsverot mazbūtisko slēpjot būtisko, noklusējot faktus.

Atbildēt

!

21.03.2018. 08:36

Lapsa, uzraksti par Salas novada prieksnieci-zagli un iedzīvotāju terorizēju Irēnu Sproģi. Ieliec dokumentus no viņas slimības vēstures. Ā, to gan tu nevari? Jauniešus ap_irst ir daudz vieglāk, jo Bokis iedeva no Likumiem izzagtus dokumentus?

Atbildēt

Kultūrkapitāla fonda nauda

21.03.2018. 08:35

tiek izmantota zināmiem mērķiem, nosakot tēmas, kuras jāapskata gan TV , gan Radioprogrammās. Ar to tiek panākts un norādīts, kuras tēmas un kā nav jāapskata. Tā ir valsts diktēta cenzūra, nosakot žurnālistiem koridorus, kuros staigāt. TV Panorāmas vadība melo, ka visas partijas, kas ir pie varas, neapmierina TV Panorāmas atklātie sižeti, kas nozīmējot, ka TV Panorāma ir neatkarīga. TV Panorāma apskkata tikai tādus jautājumus, kas tās vadībai nodrošina komfortu.

Atbildēt

Nu nez

21.03.2018. 08:28

Gluži kā no priekšā uzrakstīta teksta noskaitīja. Tāpat žurnālistu rakstītajam uzticības nav. Kaut kā nav tādu nopietnu, neatkarīgu drosmīgu raidījumu par, piemēram, vietējo varas sistēmu....

Atbildēt

Andra

21.03.2018. 08:26

Neinteliģenta seja.Nu kā viņam var kaut ko prasīt?
Tāpat nepateiks no kurienes un par cik sižetiem aug kājas un tie nonāk ēterā.

Atbildēt

"Gudro stratēģija un taktika"

21.03.2018. 08:15

No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Tautas priekšstāvjiem jau izprieca stāv augstāk par visu citu.Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...