Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ivars

09.08.2022. 21:03

»

Žulis

Laikam jau tā izslavētā Latvijas tiesu neatkarība ir pārvērtusies par tiesu patvaļu...


Pašlaik es turpinu izmantot visus likumiskus līdzekļus, lai aizstāvētu savas nepilngadīgas meitas tiesības un intereses, tajā skaitā tiesības uz īpašumu, kas būs aizskartas, ja zvērinātais tiesu izpildītājs veiks piespiedu parāda piedziņu.

Te jau izskatās , ka mantinieks grib dzīvokli bet negrib maksāt parādu. Ja viņa pieņem mantojumu(dzīvokli)tad jāmaksā arī parāds.
Negrib maksāt , jāatsakās no mantojuma(dzīvokļa).

Atbildēt

Hv

09.08.2022. 13:21

Ta ir tikai jobanajaa latvijaa

Atbildēt

ASV protekltorāts Latvija

09.08.2022. 08:16

»

Vārdnīca

Pačīksti vēl


Nekverksti, okupant!

Atbildēt

Nu

09.08.2022. 04:58

»

vispār

Mājuks, kā majuks, nekas izcils, bet pārdodot dzīvokli nu mierīgi var atsist tā dažu gadu uzturēšanas izmaksas


Jā, arhitektūras piemineklis. Gandrīz pils, tikai koka. Skaidrs, izskatās, ka tur iet cīņa par zemes gabalu. Un katrs pilsonis muhļī kā māk un iedomājas, tikai likumus neviens nelasa. Tādi pilsoņi iet strādāt VDD. Tur jau likumus zinošos nemaz neņem, tikai klapatas ar tādiem.

Atbildēt

Xm

08.08.2022. 18:01

Путин хуйло! Слава Украине!

Atbildēt

šarikoviem riebjas visi likumi

08.08.2022. 16:48

ja cik ne cik godīgi-ko var teikt par šo likumu

Atbildēt

controlled demolition

08.08.2022. 15:44

»

Franklins

Jūs vispār to māju esat redzējuši? Tur izskatās pēc shēmas, vai ir parādījies kāds interesants plāns pilsētas attīstības faktūrā


Zinu to vietu. Protams, eeka jau tur ir, bet par maaju es to nesauktu. Ja nu kaadam nepiecieeshama tur kaada platiiba, pats vainiigs. Taa ir nojaucama, un laikam tieshi te saakas visas rebes, domaajamaas zemesgabala daljas u. t. t.

Atbildēt

Nu

08.08.2022. 14:55

»

aa

Latvija ta izdevusies, bet tiesnešu patvaļa gan neiedomājama, nekādas sapratnes par lietas būtību


Vispār gan šajā gadījumā likumi ir tādi paši arī civilizētās valstīs, gan Krievijā, gan UK un ASV. Varbūt Ukrainā, Somālijā un Kongo ir savādāk, bet arī, ja ir, tad diez vai par labu cietējiem. Tā ka tiesnešu patvaļa šajā gadījumā nav pie vainas. Valsts zemes dienests gan nav tā vieta kur glabāt pirkuma līgumu. Tam ir domāta zemesgrāmata, kurā tas ir jāreģistrē, vienalga notariāli apliecināts vai ne. Vai un kur ir iestājies noilgums lai mantiniece strīdas ar pircēju. Lai samaksā parādu un pēc tam strīdas ar pircēju. Piedzen no pircēja parādu ar regresu un korroborēt dzīvokli uz pircēja vārda vai atsaucas uz noilgumiem (ja tur ir, tas ka pagājuši 20 gadi nenozīmē, ka obligāti ir noilgums, it sevišķi ja līgums ir izpildīts, tikai nav reģistrēts zemesgrāmatā). Pircējs var, turklāt, mēģināt atsaukties uz ieilgumu un prasīt mantiniecei korroborāciju, bet tad no viņa jāprasa parāda samaksa tajā pašā lietā un jāstiprina hipotēka vienlaicīgi ar korroborāciju. Vienkārši vajag pie advokāta aiziet un papīrus parādīt, nevis ar pašdarbību nodarboties.

Atbildēt

Хм

08.08.2022. 14:08

»

Nevar parādā valstij tas ir mums parādā pslikt

Kā var krievene Latvijā būt aizbildne? Un ja puikam nav ko maksāt tad ir jāpardod lai atdotu parādu valstij


Шо, зудят ручки внести что-нибудь такое этакое на этнической основе? Не спеши, оставь что-то на выборы 2026, а то нечем будет своего избирателя пугать.

Atbildēt

naivums kāds

08.08.2022. 13:08

»

kk

ZTI sāks tirgot to dzīvokli, par kuru parāds ir izveidojies, ja jau viņš pieder meitai....bet, kad sāks tirgot, ieradīsies pircējs un parādīs pirkuma līgumu un, ticiet man, zti nebūs vairs tiesības šo dzīvokli aiztikt. Parāds ir meitai, dzīvoklis de facto pieder pircējam


zti tirgos visu tāpat, ja tikai īpašnieks laikus necels pret zti prasību tiesā, un tad var zirādīties, ka dzīvoklis tomēr pieder pircējam, bet meita varēs lūgt atjaunot tiesvedību sakarā ar jaunatklātiem apstākļiem- jauno spriedumu.

Atbildēt

kk

08.08.2022. 11:53

ZTI sāks tirgot to dzīvokli, par kuru parāds ir izveidojies, ja jau viņš pieder meitai....bet, kad sāks tirgot, ieradīsies pircējs un parādīs pirkuma līgumu un, ticiet man, zti nebūs vairs tiesības šo dzīvokli aiztikt. Parāds ir meitai, dzīvoklis de facto pieder pircējam.

Atbildēt

Franklins

08.08.2022. 11:13

Jūs vispār to māju esat redzējuši? Tur izskatās pēc shēmas, vai ir parādījies kāds interesants plāns pilsētas attīstības faktūrā.
Neticu, ka 10 gadus neviens nav licies ne zinis par dzīvokli un tā parādiem.

Atbildēt

?

08.08.2022. 10:19

Vai tad tur nav arī kāds noilgums? Te jau runa ne tikai par 3, bet visu 10 gadu veciem parādiem.

Atbildēt

O)O

08.08.2022. 10:11

Jūs kaut ko citu gaidījāt? Tiesneši Latvijā ir pēdējās šķiras mēsli un maukas, absolūti līdzīgi mūsu citiem ierēdņiem un politiķiem, viņi pat atzina par likumīgu piespiedu vakcināciju, kas ir pretrunā ar burtiski visu likumdošanu gan vietējo gan starptautisko (jāpiezīmē, ka tā izdarīja tiesneši daudzās valstīs, bet ne visās), tie maukas nebaidās ne no kā, jo nenes nekādu atbildību ne par ko, viņu uzdevums ir saņemt milzīgas algas un nodarboties ar patvaļu laikā, kad nav jāpiesedz politiķu debīlie, noziedzīgie un pretlikumīgie "likumi".

Atbildēt

interesanti

08.08.2022. 10:04

Ja jau tiesa atzinusi īpašumtiesības, tad kāda problēma to dzīvokli pārdot un nomaksāt parādu? Interneta atrod, ka tajā mājā kāds dzīvoklis notirgots par 26k€. Nu nevar dažu gadu laikā uzkrāties parādi, kas pārsniedz dzīvokļa vērību.

Atbildēt

aa

08.08.2022. 09:56

»

Latvija - neizdevusies valsts

Latvija - neizdevusies valsts


Latvija ta izdevusies, bet tiesnešu patvaļa gan neiedomājama, nekādas sapratnes par lietas būtību

Atbildēt

ASV protektorāts Latvijā

08.08.2022. 09:40

Varbūt senajā romā bērniem nebija jāatbild par vecāku parādiem, bet ne jau mūsdienu Latvijas Reepublikā. Ja kāds sencis kādus gadus atpakaļ būs paēdis restorānā vai lietojis maksas tualeti un nesamksājis, parādu piedzīs no bērniem vai mazbērniem. Tāda ir mūsdienu Latvijas realitāte.

Atbildēt

Kā tie likumi sataisīti?

08.08.2022. 09:39

Mēs vairs neesam droši pārdot savu dzīvokļa īpašumu, ja pircējs to vēlāk nenostiprina reģistrā...

Atbildēt

vispār

08.08.2022. 09:38

»

Žulis

Laikam jau tā izslavētā Latvijas tiesu neatkarība ir pārvērtusies par tiesu patvaļu...


Inventāra tiesības nozīmē tikai to, ka mantinieks par visiem mantojuma atstājēja parādiem atbild tikai ar mantu, kas uzskaitīta mantojuma sarakstā, bet ne visu sev piederošo.

Atbildēt

Normunds Šlitke

08.08.2022. 08:57

»

Žulis

Laikam jau tā izslavētā Latvijas tiesu neatkarība ir pārvērtusies par tiesu patvaļu...


Iepriekš domāju, ka anonīmais komentētājs “Žulis” ir kāds caurkritis jurists. Šodienas komentārs liecina, ka “Žulim” vispār nav nekāda priešstata par jurisprudenci, tiesībām un likumiem.
Pirmkārt, pirkuma līguma parakstīšana īpašuma tiesības neizbeidz. Tieši otrādi, var parakstīt bezgalīgi daudz vienas mantas pārdošanas līgumus, turklāt, nav jābūt šīs mantas īpašniekam. Sekas - kriminālatbildība, ja nodoms ir krāpties, zaudējumu kompensācija pircējiem, ja nodomi nav noziedzīgi.
Otrkārt, arī pirkuma līgumam ir noilgums.
Treškārt, inventāra tiesība paredzēta mantinieka atbildības, bet ne tiesību nošķiršanai, proti, vienmēr pieņemts tiek viss mantojums, taču piedziņu par mantojuma atstājēja saistībām var vērst tikai uz mantojumu, nevis arī mantinieka mantu.
Cita starp - tiesas spriedums ir 100% tiesisks un bērnam ekonomisi izdevīgs.

Atbildēt

Nu

08.08.2022. 08:51

»

Žulis

Laikam jau tā izslavētā Latvijas tiesu neatkarība ir pārvērtusies par tiesu patvaļu...


Blēņas. Pret trešajām pesonām is spēkā CL 994 pants. "Par nekustama īpašuma īpašnieku atzīstams tikai tas, kas par tādu ierakstīts zemes grāmatās." Lai samaksā parādu un ar regresa prasību piedzen no tā kam dzīvoklis pārdots.

Atbildēt

bāriņtiesa aizstāv bāreni

08.08.2022. 08:38

»

Žulis

Laikam jau tā izslavētā Latvijas tiesu neatkarība ir pārvērtusies par tiesu patvaļu...


ne aizbildni. Lai aizbildnis atšujas, tad runājam. varētu domāt, citi neaudzina bāreņus. Cik aizbilnis saņēm no valsts???

Atbildēt

aizbildnim jāmaksā

08.08.2022. 08:36

ja grib izmantot!!!!!!!!!!!! vai lai stāv līdz bērna pilngadībai, tad 'valsts', arī ir arī es, varam parādus varbūt norakstīt.šitie 'aizbildņi', kas barojas no bāreņiem.........

Atbildēt

Žulis

08.08.2022. 06:40

Laikam jau tā izslavētā Latvijas tiesu neatkarība ir pārvērtusies par tiesu patvaļu.
Pārdevējs zaudē īpašuma tiesības tajā brīdī, kad ir parakstījis pirkuma- pārdevuma līgumu. Pircējas iegūst īpašuma tiesības tad, kad ar šo līgumu ir griezies Zemesgrāmatā un tur savas īpašuma tiesības nostiprinājis. Ja pircējs to nedara, tas nenozīmē, ka automātiski tiesības uz īpašumu atgriežas pie šī īpašuma pārdevēja.
Ja mantojums saņemts ar inventāra tiesībām, t. i. pēc mantojuma saraksta, tad mantinieka griba attiecas tikai uz šajā sarakstā minēto mantu.
Dīvaina šeit ir bāriņtiesas malā stāvēšana. Jo tieši bāriņtiesai ir pienākums aizstāvēt nepilngadīgos mantojuma lietās.Kad notika mantojuma atklāšanās, bāriņtiesai bija jāieceļ aizgādība šim mantojumam un jāpārbauda visi ar mantojumu saistītie apstākļi.
Ja zvērināts notārs sastādīja mantojuma sarakstu, tad pirmkārt tieši ar viņu tiesai vajadzēja skaidrot visus jautājumus šī mantojuma saraksta sakarā, nevis uzturēt prasību pret nepilngadīgo. Izskatās, ka prasītājs (nama apsaimniekotājs) ir visai ietekmīga persona, ja jau spēj ietekmēt divas "neietekmējamas" tiesas.

Atbildēt

Хм

08.08.2022. 06:36

»

Hm

Cūkas uzskata ka silē pārāk maz kāpostu


Парень к успеху шёл:)

Atbildēt

lauķis

08.08.2022. 06:19

»

Okupants privatizātors

Kā var pārdot svešu dzīvokli, kurā ievācās īrnieka ģeds 1945.gadā, kad bija apšāvis dzīvokļa saimniekus


Tā tas ir.Pēc 91.gada notika tieši tāda pat "apšaušana" tikai ekonomiskām metodēm un to darīja vecie čekistkomunisti ar jaunajiem demokrātiem tikai jau CIP vadībā.Būtībā nekas jau nemainījās ,tikai izkārtnes un lozungi,jā,arī metodes.

Atbildēt

Hm

08.08.2022. 05:59

Cūkas uzskata ka silē pārāk maz kāpostu.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

08.08.2022. 00:28

»

Sacadi

Nav skaidrs,ko dara tieslietu ministrs un Tuedlietu padome,lai tiesas ievēro likumus?Nav pirmais nurgainais tiesas spriedums,kur bez jebkāda pamata ir uz izdarīti secinājumu..Vēl mazāk saprotams uzraugošas tiesu instances apgalvojumi.Lstvija tagad patiesi ir tikai viena instance,jo apelācijas un kasācijas...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.sk. arī “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMAS “atbildīgos” šindeŗus u.c. taml. “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)
-----------

Mediju ziņa (2021. gads): "Tieslietu padome (TP, vad.loc. – AT priekšsēdis A. Strupišs) aicina visus sabiedrības locekļus, tai skaitā valsts amatpersonas: 1. Nekritizēt spriedumu pirms tas ir pieejams, bet, izsakot kritiku, ievērot civilizētas diskusijas principus. 2. Respektēt Satversmē un likumos noteiktos tiesas darbības principus un tiesneša neatkarību. 3. Ja ir zināmi konkrēti fakti par korupciju tiesās, ziņot par tiem kompetentām iestādēm, norādot konkrētus faktus un pierādījumus, taču atturēties no tiesas un tiesnešu neargumentētas apvainošanas, kā arī baumu, nepārbaudāmu apgalvojumu un viltus ziņu izplatīšanas."...
-------
Mediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts "augstākās tiesas" (AT) priekšsēdētājs I. Bičkovičs esot "pieļāvuma formā norādījis, ka nevar noliegt negodīgu tiesnešu esamību Latvijas tiesās". Taču "konkrētu ziņu par kādām nelikumīgām tiesnešu darbībām" Bičkoviča rīcībā gan neesot...
-------

"Viss, 'biedri', notiek "likumīgi"!..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 11.11.2008., Nr.6. )

Pie mantijas spiež 'soģis' ķepu,
Un prieka asaru rauš, slepu ~
Par to, kā M.U.Ļ.Ķ.U zemes "valsti",
Māk stutēt "ĶĒĶA tiesas" balsti:

"Vien - "pieļāvuma formā" saku,
Ka "taisnās" tiesas 'sū#u' smaku,
Var "baudīt" katrs, kam ir nāsis ~
Daudz tautas 'soģu' bars ir 'kāsis'...

Bet - nav man ziņu "precizētu",
Ka kāds ar "pantiem" 'andelētu',
Vai 'ceptu "spriedumus" par piķi'!
(Kaut - 'soģiem' piemīt tādi niķi...)

Viss, 'biedri', notiek "likumīgi":
Var "valsti" 'uzmest', "ilgtspējīgi",
Un "prasto pūli" 'izdŗāzt' "tiesās",
Tie, kuriem mantijās pūst miesas!

Tā M.U.Ļ.Ķ.U zemē gadiem darām:
Priekš daudziem "tiesu" BLEFS ir 'garām',
Priekš dažiem - ienesīga 'štelle',
Bet Temīda - kā 'lupatlelle'...

Dēļ tam - var 'soģi trekni paŗīt',
Un 'dajebko' ar "normām" darīt!
(Par labu tiem, kas ‘maksā ragā’:
Kurš 'nebleķo' - tam 'sū#i vagā'...)"
...
Pauž "taisnās" tiesas virsvadība:
"Šai "valstī" valda "likumība",
Un "tiesiskums" tik 'lielā mērā',
Ka - "sajūsmināties" var 'zvērā'!!!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Te atbilde

07.08.2022. 23:03

»

Re

Pirms vēlēšanām vajag uzdot Bordānam jautājumu, lai paskaidro kas notiek


Tāpēc ka privatizācijā atļāva piedalīties okupantiem, kas 40.gadā latviešiem atņēma īpašumus.

Atbildēt

Vno

07.08.2022. 22:42

Visā šajā penterī tā arī nav pasacīts skaidri un saprotami kā notika zilais brīnums, ka dzīvokli vienlaikus gan pārdeva gan nepārdeva. Kas par visu to visu sākāms dzīvokļa pircējam. Viņam vienalga? Nopirka un vairāk nevajag, lai ņem kurš grib?
Izskatās, ka aizgājēja piķi savākt ir vēlēšanās, bet parādus maksāt - ne visai.

Atbildēt

Ты свиня

07.08.2022. 22:26

»

Latvija - neizdevusies valsts

Latvija - neizdevusies valsts


Ты свинья припомни значение понятия - был в плену. Тебе от своих же сразу звездец, ты, свинья. Забыл 37ой? Ах забыл - напоминаю, свинья…

Atbildēt

Vecais šariata papiņš

07.08.2022. 22:21

Tiesnešus pāraudzinātu tikai viens sods - publisks pēriens pie Brīvības pieminekļa. Ne tāds lēmums - velc nost biksas.

Atbildēt

Nevar parādā valstij tas ir mums parādā pslikt

07.08.2022. 21:50

Kā var krievene Latvijā būt aizbildne? Un ja puikam nav ko maksāt tad ir jāpardod lai atdotu parādu valstij.

Atbildēt

Sacadi

07.08.2022. 21:27

Nav skaidrs,ko dara tieslietu ministrs un Tuedlietu padome,lai tiesas ievēro likumus?Nav pirmais nurgainais tiesas spriedums,kur bez jebkāda pamata ir uz izdarīti secinājumu..Vēl mazāk saprotams uzraugošas tiesu instances apgalvojumi.Lstvija tagad patiesi ir tikai viena instance,jo apelācijas un kasācijas parasti pievienojas pirmās instances secinājumiem vai uzskata,ka nav nozomes lietai judikatūrā S veidošanai.

Atbildēt

derdz

07.08.2022. 21:26

Vāks, vai vakcīna dažus ietekmē. Ne jau bērnam kraut virsū. Pasisti tie ties.

Atbildēt

.

07.08.2022. 20:21

Kāpēc "sabiedriskie" mediji par šo absurdu neko neraksta? Ne dzeltenie Delfi, Tvnet?

Atbildēt

Marika

07.08.2022. 20:19

Pirmām kārtām jau tiesas rīcībā būtu jābūt pierādījumiem, ka dotais īpašums pieder šai nepilngadīgajai personai (nevis otrādi), ja tas nav pierādāms, prasībai nav pamata.

Atbildēt

.

07.08.2022. 20:13

Putinstānas parodijas spriedums Latvijā. Šausmas.

Atbildēt

P.

07.08.2022. 19:14

»

jaajaa

...tā biedrība 10 gadus uzkrāj parādu ?...dzīvoklim, kas tukšs stāv ?...neko nedara, īpašnieku nemeklē utt...es neiebraucu, tāds jocīgs gadījums


Apspriežamā ēka ir cara laiku divstāvu koka strādnieku baraka, kas turas kopā uz godavārda. Forštatē tik baisu eksemplāru ir maz atlicis, bet reku Iļģuciemā vēl atrodas.

Atbildēt

jaajaa

07.08.2022. 18:59

...tā biedrība 10 gadus uzkrāj parādu ?...dzīvoklim, kas tukšs stāv ?...neko nedara, īpašnieku nemeklē utt...es neiebraucu, tāds jocīgs gadījums...

Atbildēt

P.

07.08.2022. 18:55

Tātad, ja tiesas rīcībā nav pierādījumu tam, ka atbildētājs nav kamielis, ir jāuzskata, ka atbildētājs ir kamielis.

Nākamajā sērijā var izrādīties, ka 1817. gada zemnieku brīvlaišana Kurzemē nav bijusi atbilstoši noformēta.

Atbildēt

Re

07.08.2022. 18:54

Pirms vēlēšanām vajag uzdot Bordānam jautājumu, lai paskaidro kas notiek

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

07.08.2022. 18:38

Latvija - neizdevusies valsts

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...