Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēteris

09.11.2021. 11:38

»

krimināllikums

85.pants. Spiegošana...


Kur ir pierādīta spiegošana? Pagaidām tikai .uiņa no SAB-VDD puses.

Atbildēt

nu gnu

09.11.2021. 10:29

tas krievs arī ielomija, lai nav jāsaņem alkāna spams epastā...

Atbildēt

Taksists Rūten….

09.11.2021. 06:39

Rečveidīgo stāstiņi un stūlba mūldēšana lai tikai izceltos!

Atbildēt

Kur dzīvo

09.11.2021. 04:57

Mežmiets?

Atbildēt

Raksts un citi

09.11.2021. 04:56

»

Raksts ir kārtējais sviests

L.Lapsas portāls ir informatīvi kaitīgs tikpat kā Covid19


šo sapuvušo tieslietu sistēmu sapurinās. Mums, tautai, jāzin, kur dzīvo varas noziedznieki, kas pilda ārzemju specdienestu pasūtījumus paniskās bailēs no tautas.

Atbildēt

Raksts ir kārtējais sviests

09.11.2021. 00:19

L.Lapsas portāls ir informatīvi kaitīgs tikpat kā Covid19

Atbildēt

Xxl

08.11.2021. 23:37

Liela problēma ir tā, ka liels vairums izmeklētāju padomju laikus pazīst tikai no grāmatām. Tas redzams spriedumos un akcentos. Tas kopumā ar revolucionāro pārliecību var sagādāt kaudzīti nepatikšanu.

Atbildēt

Huiņas

08.11.2021. 21:43

»

🐵

Tad kā tomēr vērtējat pašu neaizliegto ...uiņas sūtīšanas faktu kā tādu


kriminālprocesiem pakļauj vien hujovisti pagonās, kas bīstas savas tautas, kurai jākalpo.

Atbildēt

Abi draugi pasmējās par šo idiotu varu, kas baidās no tautas

08.11.2021. 21:41

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nav izslēgts, ka tas krievs ir vienkārši viņa dienesta biedrs no seniem laikiem


un Ādamsonu apcietināja. Tauta redz uz kuru pusi x stundā pavērst automātus.

Atbildēt

Iekšējā policijas korupcija

08.11.2021. 21:39

»

krimināllikums

85.pants. Spiegošana...


nav valsts noslēpums. Tātad Ruks dzīvo Saulkrastos un baidās no tautas komendantstundu laikā? Tēlo varu kaimiņiem? Interesanti!

Atbildēt

Jhg

08.11.2021. 21:33

Ta Nu gan zinas, jebkurs kurjerpasta soferis zin vairaak

Atbildēt

aģenc

08.11.2021. 21:26

Peģu mafija ir ļoti atriebīga.Tā kā represīvā sruktūra ir peģaina,tad...

Atbildēt

Haralds Kalns

08.11.2021. 21:23

Padomju laikā ziņas,ka veikalā nav gaļas,arī skaitījās neizpaužamas ziņas,valsts noslēpuma izpaušana un nodevība! Ādamsonam veltītais farss ir uz gļēvuļa Mežvieta sirdsapziņas,bet to viņš nemūžam neatzīs-kiška tonka! BRĪVĪBU ĀDAMSONAM!!!

Atbildēt

podsēde

08.11.2021. 19:06

Tātad - par šifrogrammām. Arī pazīstamajā seriālā, doktors Pleišners sūtīja no Šveices telegrammu ar kaut kādu it kā maznozīmīgu tekstu ka krustmāte ir atbraukusi un sūta sveicienus, bet faktiski tas saturēja ziņu ka tiek vestas slepenas separātas sarunas, izmantojot pastoru šlagu. Tātad - kas īstenībā ir it kā Ādažos dzīvojošais it kā policijas priekšnieks, un kā atšifrējas apkārt hutoram izvietotie posteņi?

Atbildēt

Hanibals

08.11.2021. 18:34

Jankam bij dvēseles caureja piemetusies. Ir psihoterapeiti kuri praktizē ar epasta starpniecību, Jaņkelis būs kļūdijies vienkārši ar adresīti. Izklāstītie fakti gan nav smuki...

Atbildēt

krimināllikums

08.11.2021. 18:32

»

PIETIEK

Pagaidām droši zināms ir tas, ka Ādamsons dažādu, atvainošanu, ...uiņu ir sūtījis kaut kādam krievam. Un te nu jāsaka, ka ...uiņas sūtīšana nav aizliegta nevienam. Ja VDD varēs pierādīt, ka krievs ir bijis FSB darbinieks vai ka kaut jel kas no Ādamsona sūtītā ir bijis valsts noslēpums, - tad būs cita...


85.pants. Spiegošana

(1) Par neizpaužamu ziņu nelikumīgu vākšanu nolūkā tās nodot vai to nodošanu ārvalstij vai ārvalsts organizācijai tieši vai ar citas personas starpniecību vai par citu ziņu nelikumīgu vākšanu vai nodošanu ārvalsts izlūkdienestam tā uzdevumā tieši vai ar citas personas starpniecību —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.11.2021. 17:05

Nav izslēgts, ka tas krievs ir vienkārši viņa dienesta biedrs no seniem laikiem.

Atbildēt

PIETIEK

08.11.2021. 16:58

»

🐗

Kā Pietiek skatās uz pašu Ādamsona stučīšanas faktu kā tādu? Varējāt to pakomentēt


Pagaidām droši zināms ir tas, ka Ādamsons dažādu, atvainošanu, ...uiņu ir sūtījis kaut kādam krievam. Un te nu jāsaka, ka ...uiņas sūtīšana nav aizliegta nevienam. Ja VDD varēs pierādīt, ka krievs ir bijis FSB darbinieks vai ka kaut jel kas no Ādamsona sūtītā ir bijis valsts noslēpums, - tad būs cita runa. Pagaidām nekā tāda nav.

Atbildēt

🐗

08.11.2021. 16:54

Kā Pietiek skatās uz pašu Ādamsona stučīšanas faktu kā tādu? Varējāt to pakomentēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...