Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu bet,

10.03.2020. 19:02

ja tā godīgi tad nogalināšana izpriecas dēļ velk uz deģenerāciju. Prieks nogalināt un lielīties. Stulbi kaut kā.

Atbildēt

oi

05.03.2020. 12:27

Skuja diemžēl ir ietekmīgas žurnālistes pamesls. Sen būtu nolikts pie vietas, bet priekšniekiem bail.

Atbildēt

beidzot

05.03.2020. 08:56

»

Visu nosaka nauda un bauda nošaut

Latvijas faunas slaktēšana ar valďības kungu akceptu


šie valdības kungi jāsauc vārdos un jāvelk dienas gaismā

Atbildēt

zex

05.03.2020. 04:38

Skuju !

Atbildēt

to PIETIEK un PVD

05.03.2020. 00:55

Varbūt sīkums, bet daži lūšu šāvēji piepelnās atklāti tirgojot kandžu un spirtu uzdodot to par brīnumlīdzekli pret visādām kaitēm:

copy/paste no SS.com

"Pārdodu kvalitatīvu Bebru dziedzeru uzlējumu, tie kas zina saprot tā vērtību. Pieredze šaja joma ir ap 8 gadi. Esmu pats mednieks un pagatavoju pēc pareizas receptes IR GAN UZ Kandzas GAN UZ Šnabja Bāzes, kā labāk nak pie dūšas. 25 EUR pus litrs. Patstāvigajiem klientiem atlaide un bezmaksas piegāde. iespējams arī nogādat Rīga-Rēzekne maršruta, citur ar priekšatmaksu pa pasta staciju. LIETOŠANA-sākuma perioda viena mazā tejkarote dienā, pēc tam devu dubulto, līdz nonāk pie vienas ēdamkarotes, kas ir maksimālā deva. Dzer tikai no rītiem, ieteicams tukšā dūšā. Palīdz vairākam kaitēm, efektīvi paaugstina imunitāti, asinsriti, stimulē organismu lai viss funkcionalitetu kā tam jabūt. sīkaka info pa tel. Andris"

https://www.ss.com/msg/lv/agriculture/foodstuffs/tinned-foods/plxpo.html

https://www.ss.com/msg/lv/agriculture/foodstuffs/other-food/folkc.html

Tāpat uz nebēdu tiek piedāvāts iegādāties medījuma pārtiku: copy-paste no Facebook (https://www.facebook.com/medijumi/)
Labdien, rīt un parīt 20. un 21. februārī atkal gardo medījumu piegādes Rīgā un citās pilsētās.
Šoreiz piedāvājumā:
--------------------------------------------------------
1. Svaigi saldēts brieža šķiņkis - 15eur/kg
2. Pankūku rullīši ar brieža gaļu - 10eur/kg
3. Kūpinātā mājas desa (alnis)- 13eur/kg
4. Karbonāde vakumā (Briedis )- 20eur/kg
5. Pelmeņi - (Briedis) - 5eur/500g
6. Alkšņa dūmu medniekdesiņas - 14 eur/kg
7. Krāsainie pelmenīši (Briedis) 5eur/500g
8. Doktordesa (Briedis) - 8eur/gab 600g-700g
9. Kūpināta cietā desa (Briedis) - 8eur/300g
10. Burgerkotletes (Briedis) -12eur/kg
11. Pīļu konfits stikla burkā (sautētas kājas)9eur/750g
12. Tīteņi(Briedis) - 11eur/kg
13. Saimnieka desa (Bebrs) - 13eur/kg (Jaunums)
14. Aknu pastēte (medījums) - 4eur/260g burciņa
15.Alņa desa ar dzērvenēm - 7eur/gab
16. Kupāti (Alnis) - 13eur/kg
17. Maltā gaļa(Briedis)-12eur/kg
18. Ķirbju sēklu eļļa (Austrija) - 18eur/500g
19. Mencu aknas (Murmanska) - 20eur/730g
20. Āpšu tauki (Veselībai) - 40eur/500g
Februāra beigas - kur,kāds alnis, briedis patreiz ir medījams???
Caur kuru kautuvi tas viss ir gājis, kurš PVD reģidtrēts uzņēmus to ir ražojis (ar garantiju, ka 98% neatbilstoši spēķā esošai likumdošanai!!!), kā ir ar izsekojamību, ko par to saka PVD Informācijas analīzes un ātrās reaģēšanas daļa....?

Protams, ka katram ir tiesības caur savu zarnu traktu izlaist ko vien sirds vēlas, bet Jūs pamēģiniet mājās uzcept pankūkas un pārdod tās legāli - PVD jūs tirinās no rīta līdz vakaram, a te privātpersona alni ārpus medību termiņa un KANDŽU ar piegādi uz mājām!!
Kāpēc es nevaru Centrāltirgus būdiņās tirgot tīru spirtu un kandžu, bet te sajaucot to ar bebra čurām varu brīvi piedāvāt ar potenci sirgstošajiem līdzpilsoņiem??

Tur SS.com pilns ar dažādiem brīnumiem


P.S Informācijai.
Personas, kas pārtikas produktu izplatīšanai izmanto interneta sludinājumu portālus, mājas lapas lūdzam apzināties, ka viņi iesaistās pārtikas apritē un viņu darbībām jāatbilst attiecīgām prasībām
Uzņēmumam iesaistoties pārtikas apritē ir jābūt reģistrētam Pārtikas un veterinārajā dienestā.
Sīkāka informācija par uzņēmumu reģistrāciju ir atrodama PVD mājas lapā.
Saskaņā ar normatīvajiem aktiem :
•pārtikas aprite — visas darbības ar pārtiku no tās ieguves līdz patēriņam (primārā ražošana, ieguve, pirmapstrāde, apstrāde, pārstrāde, ražošana, iepakošana, uzglabāšana, izplatīšana, transportēšana, pārvietošana pāri valsts robežai, vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība);
•pārtikas uzņēmums - persona, kura iesaistīta kādā no pārtikas aprites posmiem;
Saskaņā ar pārtikas aprites uzraudzības likumu, pārtikas uzņēmums iesaistās pārtikas apritē, ja tas ir atzīts vai reģistrēts.
PVD Informācijas analīzes un ātrās reaģēšanas daļa.
67084613 (Andris Veikšs)

Atbildēt

Visu nosaka nauda un bauda nošaut

05.03.2020. 00:52

Latvijas faunas slaktēšana ar valďības kungu akceptu.

Atbildēt

opā

04.03.2020. 22:50

Savvaļas fauna no lūšiem nav jāaizsargā ???

Lūši pārtiek no svaiga gaisa? Es saprotu biologs nav zoologs, bet gaļēdājus tomēr vajadzētu atšķirt. Visu izsaka skaits, ja ir maz lūšu, tad medīt nevajag, bet ja daudz, tad vajag.

Atbildēt

...

04.03.2020. 22:06

»

Okim

tapat kā pārējiem slakteriem neka cilvēcīga vairs nav palicis... Nožēlojamas būtnes


vispirms nekā likumīga vairs nav palicis par medībām atbildīgajām institūcijām Zemkopības ministrijai un Valsts meža dienestam.

Atbildēt

mjā

04.03.2020. 20:09

»

Kaatad

Tā kā nav zināmi it nekādi fakti par lūšu milzīgo apdraudējumu cilvēku dzīvošanai, saimniekošanai. / un arī būtu vēl jāpēta, kas ,kapēc/ ,tādu vnk nav.. tad ļaudis, kas tos zvērus tīksmi atšauj, manā skatījumā, ir klīniski slimi īpatņi. Kuri, eventuāli, būs nākamā Arāja komanda, vai čekas kovboji stūra...


3 nāves ar mednieku gādību tika sagādātas līdzcilvēkiem pagājušajā 2019. gadā. 2 gadījumos šāvēji pēc izdarītā, nošāvušies paši, 1 gadījumā sašautā persona, uz kuru šauts, izdzīvojusi.

Divu cilvēku nežēlīga slepkavība ar medību ieroci notikusi Zosu purvā septembrī, kur mednieks vēlāk nošāvies pats.

23.jūnijā Aizputes novadā, Aizputes pagastā kāda īpašuma pagalmā 1966.gadā dzimis vīrietis ar medību ieroci sašāva savu dzīvesbiedri, 1982.gadā dzimušu sievieti, un pēc tam pats izdarīja pašnāvību. Sieviete ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē.

Talsu novada Laidzes pagastā 14. decembra rītā dzinējmedību laikā tika nošauts mednieks.

Atbildēt

Achtung, Achtung!

04.03.2020. 19:41

Brüssel. Brüssel.

Atbildēt

Kaatad

04.03.2020. 19:39

Tā kā nav zināmi it nekādi fakti par lūšu milzīgo apdraudējumu cilvēku dzīvošanai, saimniekošanai. / un arī būtu vēl jāpēta, kas ,kapēc/ ,tādu vnk nav.. tad ļaudis, kas tos zvērus tīksmi atšauj, manā skatījumā, ir klīniski slimi īpatņi. Kuri, eventuāli, būs nākamā Arāja komanda, vai čekas kovboji stūra mājā. Jo tiem vnk patīk nogalināt, tikai šobrīd nav gana ērtu apstākļu, lai šautu savus līdzcilvēkus.

Atbildēt

по понятиям

04.03.2020. 17:51

»

Непонял

No kuruenes tas autors ir izlīdis


ne no turienes, no kurienes tu!

Atbildēt

Непонял

04.03.2020. 17:35

No kuruenes tas autors ir izlīdis??

Atbildēt

Aldis

04.03.2020. 17:30

»

hmm

Skuja nav biologs. Viņš ir ģeogrāfijas bijušais skolotājs


Aha. Žēl, ka viņš pats to nezin.
http://www.videsvestis.lv/sliteres-teriologs-vilnis-skuja/

Atbildēt

hmm

04.03.2020. 16:44

Skuja nav biologs. Viņš ir ģeogrāfijas bijušais skolotājs.

Atbildēt

nogalināšanas mērķis 4.pielikuma sugai

04.03.2020. 16:35

Saskaņā ar Dzīvotņu direktīvas nosacījumiem, atkāpes jeb derogācijas iespēja ES dalībvalstij, kāda ir Latvija, kas savā teritorijā ir kaut kad pāgātnē izdabūjusi Eiropas kopienā aizsargājamas direktīvas 4. pielikuma sugas atsevišķu indivīdu nogalināšanas iespēju izņēmuma kārtā, pieprasa:

- pierādīt ar zinātniekas metodikas ceļā iegūtiem datiem, ka ES dalībvalstij (Latvijai), tikai un vienīgi saskaņā ar Dzīvotņu direktīvā noteikto, nav citas alternatīvas (vai gluži vienkārši nav citas izejas) kā vien nogalināt atsevišķus indivīdus no visas, pēc zinātniskas metodes un ar konkrētiem zinātniskiem datiem pierādītās, Latvijas teritoriju apdzīvojošās lūšu populācijas. Un svarīgākais šajā visā dalībvalstij ir pamatot nogalināšanas mērķi. Turklāt šādas atkāpes izdarīšanā (derogācijā) izšķiroši svarīgs ir sugas aizsardzības stāvokļa novērtējums konkrētās dalībvalsts teritorijā. Arī tam ir jābūt apliecinātam ar zinātniskas metodes ceļā iegūtiem datiem, nevis apšaubāmiem vai falsificētiem.

Atbildēt

Okijam

04.03.2020. 15:47

Taču arī tad, ja būtu mums Latvijas mežos lūšu steriem, tos šaut izņēmuma kārtā (ja vispār saproti, ko šāds statuss nozīmē), varētu tikai saskaņā ar Dzīvotņu dirketīvā noteikto kārtību, par kuras izpildi Latvija parakstījusi starptautisku vienošanos. Taču, diemžēl, to Latvija klaji pārkāpj. Tur arī tas suns aprakts.
Starptautiskos nolīgumos noteikto saistību izpildi Latvija nodrošināt nevar.

Atbildēt

Oki, ko nesaproti?

04.03.2020. 15:28

»

Oki

Biologa kungs laikam nav redzējis mežā lūša nomedītu stirnu, kur izēsta tikai akna vai parenhimatozie orgāni un pārējais pamests , jo lūsis ēd tikai svaigu, es teiktu siltu medījumu . Viens lūsis gadā nomedī vismaz 50 stirnu . Lūsim ir spēcīgs medību instinkts un tas nogalina medījumu arī tad , ja ir...


Kur ir problēma ? Vai aiz sava slinkuma esi kasījis tikai vēderu un laidis visiem acīs melu gāzes, jeb esi kādreiz atvēris vaļā arī Silavas mājas lapu un ieskatījies zinātniskajā monitoringā? Vai vispār zini, ka ir tādi dati? Vai zini, ka jau dažus pēdējos gadus suga tiek monitorēta pastiprināti, un nu ir parādījušies ievērojami vairāk datu? Un nu jau ir pilnīgi skaidrs, ka sugai nodarīts kaitējums, tā sakot, pilnīgi pa visu perimetru. Visi rādītāji to apliecina.

Lūšu skaits pēc 2017./2018.gada kārtējā sezonas slaktiņa ar dzinējmedībām un lūšu māšu galināšanu kopā ar bērniem, pavasarī uzrāda skaitu 180 lūši! Ierīvē sev beidzot degunā un iekal savā smadzeņu podā -180 lūši ne vairāk! Pirms nākamā 2018./2019.gada plānveida slaktiņa, kas Latvijā pieļauts no 1.decembra, zinātnieka dati par kopējo lūšu skaitu bija 410 lūši. Ierīvē atkal savā degunā - ne vairāk kā 410 lūši! To apliecina zinātniskie dati.

Tavs melu gāzes baloniņs ar pasaciņu par kaut kādiem 700 lūšiem, ir tukšs.

Atbildēt

vegāns

04.03.2020. 13:56

aizliekt medīt!

Atbildēt

Lauris

04.03.2020. 13:35

Vilnis Skuja kā dabas eksperts vispār varētu atklāt sabiedrībai vairāk informācijas par to, ko nemednieku sabiedrība pat nenojauš. Par visu to, kas notiek mežos. Par apzināti izkropļoto sistēmu, kas to uztur.

Atbildēt

jhjhjhjhjhjh

04.03.2020. 13:17

degt ellē slepkawai

Atbildēt

fakti

04.03.2020. 13:08

»

l

Pēteris Siksna...


lūši Latvijā tiek bāzti killeru ražas kulēs
lūšus Latvijā bliež pat ar naktenikiem

Atbildēt

l

04.03.2020. 13:01

Pēteris Siksna
21.08.2018. 19:31
Mums ir medību saimniecība un medības ir ražas novākšana.
Vairāk izklausās pēc gaļas audzētāju saimniecības .
Jo ātrāk, izmantojot labus ieročus, tās tiks apgūtas,
jo mierīgāka un laimīgāka dzīve būs atlikušajiem.
Tad vilkus un lapsas nemedījat ? Viestur ĪSTS mednieks ir visu gadu , nevis tikai tie kas aizskrien pēc gaļas un kad aļņu un briežu atļaujas beidzas , tad arī viņu medības beidzas .

Janis Plotnieks
21.08.2018. 20:31
Tiesi labs aprikojums dos rezultatu vilku un lusu medibam tumsa!naktenieks ir tupa pie barotavas instruments noiets etaps !No laba aprikojuma necietis cuku mammas,perspektivie ragaini!

Atbildēt

!!!

04.03.2020. 12:53

Lūšu medībām Latvijā, kas izņēmuma kārtā, 2000.gadu sākumā, Latvijai iestājoties ES, dūmu aizsegā izdabūtas speciāli priekš dabas resursa izlaupītāju grupējuma Latvijā, būtu jānotiek, bet tās NENOTIEK SASKAŅĀ AR Biotopu direktīvas /92/43/EEK/16. pantu.

Atbildēt

...

04.03.2020. 12:09

»

Dailonis

Jautras debates gan te par lūšiem


Ļoti nehumāni,bet adekvāti.Nehumāni tāpēc ka lūši neprot šaut pretī,to būtu jādara kādam cilvēkam.Lai gan zinātniskos nolūkos varētu gan.

Atbildēt

Dailonis

04.03.2020. 12:04

Jautras debates gan te par lūšiem!
Tad jau tikpat labi var rakstīt par medniekiem - katru gadu, tikpat likumīgi kā lūšus, atšauj arī pa vienam medniekam!
Tā sakot, zinātniskos nolūkos... Lietu pareizai saprašanai, varbūt, vajag vairāk?

Atbildēt

eksis

04.03.2020. 11:36

ja biotopu direktīva neatļauj lūšu medības tā kā tās tiek organizētas LV, tad epastiņš uz EK ar sūdzību, viņi ņem pretī arī latviešu valodā. Ja tiešām būs nelikumīgi, EK ieviesīs vajadzīgās korekcijas. Veiksmi.

https://ec.europa.eu/info/about-european-commission/contact/problems-and-complaints/complaints-about-breaches-eu-law/how-make-complaint-eu-level_lv

Atbildēt

kas ir medniekos

04.03.2020. 11:15

visi zinām, kāds godīgums, kādi likumi

Atbildēt

a ko ta nu?

04.03.2020. 11:14

»

Oki

Biologa kungs laikam nav redzējis mežā lūša nomedītu stirnu, kur izēsta tikai akna vai parenhimatozie orgāni un pārējais pamests , jo lūsis ēd tikai svaigu, es teiktu siltu medījumu . Viens lūsis gadā nomedī vismaz 50 stirnu . Lūsim ir spēcīgs medību instinkts un tas nogalina medījumu arī tad , ja ir...


Nezaimo Dziesmu svētkus!
Šodien medības nav tradīcija, nepieciešamība vai kultūras sastāvdaļa. Šodien medības ar modernajiem ieročiem atgādina medības lopu kūtī vai zooloģiskajā dārzā, šodien medības lielākoties ir turīgu cilvēku IZKLAIDE.
Pie tam - stirnu Latvijā pašlaik ir daudz. Dabā viss ir līdzsvarā, ja tas izjūk, tad vainīgs ir tikai cilvēks, kas pats iznīcinot un piesārņojot dabu, iznīcina pats savu populāciju.

Atbildēt

ES

04.03.2020. 11:13

»

tādi esam

Šī sieviete (?) uz nogalināto dzīvnieku fona ir baisa un pretīga...


Pret ko atklāti cīnās,to paslepus atbalsta.Un tā visās jomā.

Atbildēt

tādi esam

04.03.2020. 11:08

Šī sieviete (?) uz nogalināto dzīvnieku fona ir baisa un pretīga.
Latvijā, lai nomierinātu ES, par vides aizsardzību sadrukātas ir tūkstošiem lpp.- dažādi plāni, informatīvie ziņojumi, programmas utt., bet praksē - šausmas.
Tie"zinātnieki",as pieļauj šo dzīvnieku iznīcināšanu arī ir nožēlojami.

Atbildēt

04.03.2020. 10:57

Pretīgumu izraisoša bilde... Jau ne pirmo reizi ievietota. Atgādina par tiem, kuri slēpjoties aiz savu senču medību nepieciešamību, nosaucot to pat par kultūrmantojumu, mūsdienās iznīcina jau tā trauslo Dabu. Izdzimteņi...

Atbildēt

Vajag pieticīgāk

04.03.2020. 10:25

Pētniekiem laikam bezdarbs projektu naudas apsīkuma dēļ iestājies . Nav vairs laiki, kad par miljoniem varēja pupuķus skaitīt ..Tad nu lūko pēc budžeta finansējuma iespējām.

Atbildēt

Oki

04.03.2020. 10:08

»

paardomas

Jā,izsaku jums līdzjūtību,badoties nav viegli.Varbūt pārdodat to bisi un nopērkat ko ēdamu, un sāciet strādāt


Atvainojiet, kāpēc sāciet strādāt ? Jo cilvēks ir biorobots , un tam ir visu laiku jāstrādā tāpat kā cūkai fermā ? Un tad varenie tautsaimnieki ( nejaukt ar lauksaimniekiem!) parūpēsies par biorobotiem - vai un ko tiem būs medīt, strādāt vai ēst ?

Redziet, jūs draugi mēģinat pārmācīt medniekus , lai tie nemedī, lai tie apspiež savu mednieka instinktu .

Varbūt sāciet ar lūšiem - aizliedziet tiem medīt stirnas un citus zvērus , lai ēd zāli vai vai ko citu ? Ņemiet piemēru no medicīnas - tur vispirms veic izmēģinājumus uz zvēriem un tad uz cilvēkiem .

Atbildēt

Oki

04.03.2020. 09:53

»

paardomas

Ja vēl nav skaidrs -ej un medī,ja nav ko ēst.Ja tu medī izpriecu pēc ,tu esi sadists


Draudziņ, vai tev ar galvu ir labi ? Ja mednieks ir sadists , kas tad tavuprāt ir lauksaimnieks ? Un kas ir cilvēks ? Biorobots? Viens ir skaidrs - tu pat neapjēdz , ka tava domāšana ir sadomazohistiska , sevi un savus senčus necienoša .

Bet nesatraukājies - sola, ka drīz varēs pamest šo grēku pilno zemi un doties iekarot Marsu . Tur , cerams , nebūs ne stirnu, ne lūšu , ne mednieku .

Atbildēt

Oki

04.03.2020. 09:40

Biologa kungs laikam nav redzējis mežā lūša nomedītu stirnu, kur izēsta tikai akna vai parenhimatozie orgāni un pārējais pamests , jo lūsis ēd tikai svaigu, es teiktu siltu medījumu . Viens lūsis gadā nomedī vismaz 50 stirnu . Lūsim ir spēcīgs medību instinkts un tas nogalina medījumu arī tad , ja ir paēdis - medīšanas pēc , neapēdot .

Kur ir problēma ? Latvijā ir 500-700 lūši , tiem nekāda izmiršana nedraud , te nav āfrikas ziloņu stāsts . Atkal kāds projektiņš iedalīts , kur jāšūmē sabiedrība, lai varētu tikt pie naudas ?

Ja vēl nav skaidrs - medības ir senākā profesija , tātad sena tradīcija katrai tautai . Tā ir kultūrvēstures sastāvdaļa , tāpat kā dziesmusvētki, tautasdziesmas utml . Lai jau globalizētājiem veicas ar un bez projektiņiem, bet kamēr man ir izvēle , es atbalstu lokālas un kultūrvēsturiskas vērtibas.

Atbildēt

Oki

04.03.2020. 09:20

Es saprotu,ka biologs nav lingvists vai kur nu vēl jurists , bet kaut vai izcel b) punktā nevis otro, bet pirmo vārdu, un ja spēj spriest cēloņsakarīgi, sapratīsi , ka lūšu medības ir vairāk kā likumīgas Latvijas teritorijā .

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....