Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu bet,

10.03.2020. 19:02

ja tā godīgi tad nogalināšana izpriecas dēļ velk uz deģenerāciju. Prieks nogalināt un lielīties. Stulbi kaut kā.

Atbildēt

oi

05.03.2020. 12:27

Skuja diemžēl ir ietekmīgas žurnālistes pamesls. Sen būtu nolikts pie vietas, bet priekšniekiem bail.

Atbildēt

beidzot

05.03.2020. 08:56

»

Visu nosaka nauda un bauda nošaut

Latvijas faunas slaktēšana ar valďības kungu akceptu


šie valdības kungi jāsauc vārdos un jāvelk dienas gaismā

Atbildēt

zex

05.03.2020. 04:38

Skuju !

Atbildēt

to PIETIEK un PVD

05.03.2020. 00:55

Varbūt sīkums, bet daži lūšu šāvēji piepelnās atklāti tirgojot kandžu un spirtu uzdodot to par brīnumlīdzekli pret visādām kaitēm:

copy/paste no SS.com

"Pārdodu kvalitatīvu Bebru dziedzeru uzlējumu, tie kas zina saprot tā vērtību. Pieredze šaja joma ir ap 8 gadi. Esmu pats mednieks un pagatavoju pēc pareizas receptes IR GAN UZ Kandzas GAN UZ Šnabja Bāzes, kā labāk nak pie dūšas. 25 EUR pus litrs. Patstāvigajiem klientiem atlaide un bezmaksas piegāde. iespējams arī nogādat Rīga-Rēzekne maršruta, citur ar priekšatmaksu pa pasta staciju. LIETOŠANA-sākuma perioda viena mazā tejkarote dienā, pēc tam devu dubulto, līdz nonāk pie vienas ēdamkarotes, kas ir maksimālā deva. Dzer tikai no rītiem, ieteicams tukšā dūšā. Palīdz vairākam kaitēm, efektīvi paaugstina imunitāti, asinsriti, stimulē organismu lai viss funkcionalitetu kā tam jabūt. sīkaka info pa tel. Andris"

https://www.ss.com/msg/lv/agriculture/foodstuffs/tinned-foods/plxpo.html

https://www.ss.com/msg/lv/agriculture/foodstuffs/other-food/folkc.html

Tāpat uz nebēdu tiek piedāvāts iegādāties medījuma pārtiku: copy-paste no Facebook (https://www.facebook.com/medijumi/)
Labdien, rīt un parīt 20. un 21. februārī atkal gardo medījumu piegādes Rīgā un citās pilsētās.
Šoreiz piedāvājumā:
--------------------------------------------------------
1. Svaigi saldēts brieža šķiņkis - 15eur/kg
2. Pankūku rullīši ar brieža gaļu - 10eur/kg
3. Kūpinātā mājas desa (alnis)- 13eur/kg
4. Karbonāde vakumā (Briedis )- 20eur/kg
5. Pelmeņi - (Briedis) - 5eur/500g
6. Alkšņa dūmu medniekdesiņas - 14 eur/kg
7. Krāsainie pelmenīši (Briedis) 5eur/500g
8. Doktordesa (Briedis) - 8eur/gab 600g-700g
9. Kūpināta cietā desa (Briedis) - 8eur/300g
10. Burgerkotletes (Briedis) -12eur/kg
11. Pīļu konfits stikla burkā (sautētas kājas)9eur/750g
12. Tīteņi(Briedis) - 11eur/kg
13. Saimnieka desa (Bebrs) - 13eur/kg (Jaunums)
14. Aknu pastēte (medījums) - 4eur/260g burciņa
15.Alņa desa ar dzērvenēm - 7eur/gab
16. Kupāti (Alnis) - 13eur/kg
17. Maltā gaļa(Briedis)-12eur/kg
18. Ķirbju sēklu eļļa (Austrija) - 18eur/500g
19. Mencu aknas (Murmanska) - 20eur/730g
20. Āpšu tauki (Veselībai) - 40eur/500g
Februāra beigas - kur,kāds alnis, briedis patreiz ir medījams???
Caur kuru kautuvi tas viss ir gājis, kurš PVD reģidtrēts uzņēmus to ir ražojis (ar garantiju, ka 98% neatbilstoši spēķā esošai likumdošanai!!!), kā ir ar izsekojamību, ko par to saka PVD Informācijas analīzes un ātrās reaģēšanas daļa....?

Protams, ka katram ir tiesības caur savu zarnu traktu izlaist ko vien sirds vēlas, bet Jūs pamēģiniet mājās uzcept pankūkas un pārdod tās legāli - PVD jūs tirinās no rīta līdz vakaram, a te privātpersona alni ārpus medību termiņa un KANDŽU ar piegādi uz mājām!!
Kāpēc es nevaru Centrāltirgus būdiņās tirgot tīru spirtu un kandžu, bet te sajaucot to ar bebra čurām varu brīvi piedāvāt ar potenci sirgstošajiem līdzpilsoņiem??

Tur SS.com pilns ar dažādiem brīnumiem


P.S Informācijai.
Personas, kas pārtikas produktu izplatīšanai izmanto interneta sludinājumu portālus, mājas lapas lūdzam apzināties, ka viņi iesaistās pārtikas apritē un viņu darbībām jāatbilst attiecīgām prasībām
Uzņēmumam iesaistoties pārtikas apritē ir jābūt reģistrētam Pārtikas un veterinārajā dienestā.
Sīkāka informācija par uzņēmumu reģistrāciju ir atrodama PVD mājas lapā.
Saskaņā ar normatīvajiem aktiem :
•pārtikas aprite — visas darbības ar pārtiku no tās ieguves līdz patēriņam (primārā ražošana, ieguve, pirmapstrāde, apstrāde, pārstrāde, ražošana, iepakošana, uzglabāšana, izplatīšana, transportēšana, pārvietošana pāri valsts robežai, vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība);
•pārtikas uzņēmums - persona, kura iesaistīta kādā no pārtikas aprites posmiem;
Saskaņā ar pārtikas aprites uzraudzības likumu, pārtikas uzņēmums iesaistās pārtikas apritē, ja tas ir atzīts vai reģistrēts.
PVD Informācijas analīzes un ātrās reaģēšanas daļa.
67084613 (Andris Veikšs)

Atbildēt

Visu nosaka nauda un bauda nošaut

05.03.2020. 00:52

Latvijas faunas slaktēšana ar valďības kungu akceptu.

Atbildēt

opā

04.03.2020. 22:50

Savvaļas fauna no lūšiem nav jāaizsargā ???

Lūši pārtiek no svaiga gaisa? Es saprotu biologs nav zoologs, bet gaļēdājus tomēr vajadzētu atšķirt. Visu izsaka skaits, ja ir maz lūšu, tad medīt nevajag, bet ja daudz, tad vajag.

Atbildēt

...

04.03.2020. 22:06

»

Okim

tapat kā pārējiem slakteriem neka cilvēcīga vairs nav palicis... Nožēlojamas būtnes


vispirms nekā likumīga vairs nav palicis par medībām atbildīgajām institūcijām Zemkopības ministrijai un Valsts meža dienestam.

Atbildēt

mjā

04.03.2020. 20:09

»

Kaatad

Tā kā nav zināmi it nekādi fakti par lūšu milzīgo apdraudējumu cilvēku dzīvošanai, saimniekošanai. / un arī būtu vēl jāpēta, kas ,kapēc/ ,tādu vnk nav.. tad ļaudis, kas tos zvērus tīksmi atšauj, manā skatījumā, ir klīniski slimi īpatņi. Kuri, eventuāli, būs nākamā Arāja komanda, vai čekas kovboji stūra...


3 nāves ar mednieku gādību tika sagādātas līdzcilvēkiem pagājušajā 2019. gadā. 2 gadījumos šāvēji pēc izdarītā, nošāvušies paši, 1 gadījumā sašautā persona, uz kuru šauts, izdzīvojusi.

Divu cilvēku nežēlīga slepkavība ar medību ieroci notikusi Zosu purvā septembrī, kur mednieks vēlāk nošāvies pats.

23.jūnijā Aizputes novadā, Aizputes pagastā kāda īpašuma pagalmā 1966.gadā dzimis vīrietis ar medību ieroci sašāva savu dzīvesbiedri, 1982.gadā dzimušu sievieti, un pēc tam pats izdarīja pašnāvību. Sieviete ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē.

Talsu novada Laidzes pagastā 14. decembra rītā dzinējmedību laikā tika nošauts mednieks.

Atbildēt

Achtung, Achtung!

04.03.2020. 19:41

Brüssel. Brüssel.

Atbildēt

Kaatad

04.03.2020. 19:39

Tā kā nav zināmi it nekādi fakti par lūšu milzīgo apdraudējumu cilvēku dzīvošanai, saimniekošanai. / un arī būtu vēl jāpēta, kas ,kapēc/ ,tādu vnk nav.. tad ļaudis, kas tos zvērus tīksmi atšauj, manā skatījumā, ir klīniski slimi īpatņi. Kuri, eventuāli, būs nākamā Arāja komanda, vai čekas kovboji stūra mājā. Jo tiem vnk patīk nogalināt, tikai šobrīd nav gana ērtu apstākļu, lai šautu savus līdzcilvēkus.

Atbildēt

по понятиям

04.03.2020. 17:51

»

Непонял

No kuruenes tas autors ir izlīdis


ne no turienes, no kurienes tu!

Atbildēt

Непонял

04.03.2020. 17:35

No kuruenes tas autors ir izlīdis??

Atbildēt

Aldis

04.03.2020. 17:30

»

hmm

Skuja nav biologs. Viņš ir ģeogrāfijas bijušais skolotājs


Aha. Žēl, ka viņš pats to nezin.
http://www.videsvestis.lv/sliteres-teriologs-vilnis-skuja/

Atbildēt

hmm

04.03.2020. 16:44

Skuja nav biologs. Viņš ir ģeogrāfijas bijušais skolotājs.

Atbildēt

nogalināšanas mērķis 4.pielikuma sugai

04.03.2020. 16:35

Saskaņā ar Dzīvotņu direktīvas nosacījumiem, atkāpes jeb derogācijas iespēja ES dalībvalstij, kāda ir Latvija, kas savā teritorijā ir kaut kad pāgātnē izdabūjusi Eiropas kopienā aizsargājamas direktīvas 4. pielikuma sugas atsevišķu indivīdu nogalināšanas iespēju izņēmuma kārtā, pieprasa:

- pierādīt ar zinātniekas metodikas ceļā iegūtiem datiem, ka ES dalībvalstij (Latvijai), tikai un vienīgi saskaņā ar Dzīvotņu direktīvā noteikto, nav citas alternatīvas (vai gluži vienkārši nav citas izejas) kā vien nogalināt atsevišķus indivīdus no visas, pēc zinātniskas metodes un ar konkrētiem zinātniskiem datiem pierādītās, Latvijas teritoriju apdzīvojošās lūšu populācijas. Un svarīgākais šajā visā dalībvalstij ir pamatot nogalināšanas mērķi. Turklāt šādas atkāpes izdarīšanā (derogācijā) izšķiroši svarīgs ir sugas aizsardzības stāvokļa novērtējums konkrētās dalībvalsts teritorijā. Arī tam ir jābūt apliecinātam ar zinātniskas metodes ceļā iegūtiem datiem, nevis apšaubāmiem vai falsificētiem.

Atbildēt

Okijam

04.03.2020. 15:47

Taču arī tad, ja būtu mums Latvijas mežos lūšu steriem, tos šaut izņēmuma kārtā (ja vispār saproti, ko šāds statuss nozīmē), varētu tikai saskaņā ar Dzīvotņu dirketīvā noteikto kārtību, par kuras izpildi Latvija parakstījusi starptautisku vienošanos. Taču, diemžēl, to Latvija klaji pārkāpj. Tur arī tas suns aprakts.
Starptautiskos nolīgumos noteikto saistību izpildi Latvija nodrošināt nevar.

Atbildēt

Oki, ko nesaproti?

04.03.2020. 15:28

»

Oki

Biologa kungs laikam nav redzējis mežā lūša nomedītu stirnu, kur izēsta tikai akna vai parenhimatozie orgāni un pārējais pamests , jo lūsis ēd tikai svaigu, es teiktu siltu medījumu . Viens lūsis gadā nomedī vismaz 50 stirnu . Lūsim ir spēcīgs medību instinkts un tas nogalina medījumu arī tad , ja ir...


Kur ir problēma ? Vai aiz sava slinkuma esi kasījis tikai vēderu un laidis visiem acīs melu gāzes, jeb esi kādreiz atvēris vaļā arī Silavas mājas lapu un ieskatījies zinātniskajā monitoringā? Vai vispār zini, ka ir tādi dati? Vai zini, ka jau dažus pēdējos gadus suga tiek monitorēta pastiprināti, un nu ir parādījušies ievērojami vairāk datu? Un nu jau ir pilnīgi skaidrs, ka sugai nodarīts kaitējums, tā sakot, pilnīgi pa visu perimetru. Visi rādītāji to apliecina.

Lūšu skaits pēc 2017./2018.gada kārtējā sezonas slaktiņa ar dzinējmedībām un lūšu māšu galināšanu kopā ar bērniem, pavasarī uzrāda skaitu 180 lūši! Ierīvē sev beidzot degunā un iekal savā smadzeņu podā -180 lūši ne vairāk! Pirms nākamā 2018./2019.gada plānveida slaktiņa, kas Latvijā pieļauts no 1.decembra, zinātnieka dati par kopējo lūšu skaitu bija 410 lūši. Ierīvē atkal savā degunā - ne vairāk kā 410 lūši! To apliecina zinātniskie dati.

Tavs melu gāzes baloniņs ar pasaciņu par kaut kādiem 700 lūšiem, ir tukšs.

Atbildēt

vegāns

04.03.2020. 13:56

aizliekt medīt!

Atbildēt

Lauris

04.03.2020. 13:35

Vilnis Skuja kā dabas eksperts vispār varētu atklāt sabiedrībai vairāk informācijas par to, ko nemednieku sabiedrība pat nenojauš. Par visu to, kas notiek mežos. Par apzināti izkropļoto sistēmu, kas to uztur.

Atbildēt

jhjhjhjhjhjh

04.03.2020. 13:17

degt ellē slepkawai

Atbildēt

fakti

04.03.2020. 13:08

»

l

Pēteris Siksna...


lūši Latvijā tiek bāzti killeru ražas kulēs
lūšus Latvijā bliež pat ar naktenikiem

Atbildēt

l

04.03.2020. 13:01

Pēteris Siksna
21.08.2018. 19:31
Mums ir medību saimniecība un medības ir ražas novākšana.
Vairāk izklausās pēc gaļas audzētāju saimniecības .
Jo ātrāk, izmantojot labus ieročus, tās tiks apgūtas,
jo mierīgāka un laimīgāka dzīve būs atlikušajiem.
Tad vilkus un lapsas nemedījat ? Viestur ĪSTS mednieks ir visu gadu , nevis tikai tie kas aizskrien pēc gaļas un kad aļņu un briežu atļaujas beidzas , tad arī viņu medības beidzas .

Janis Plotnieks
21.08.2018. 20:31
Tiesi labs aprikojums dos rezultatu vilku un lusu medibam tumsa!naktenieks ir tupa pie barotavas instruments noiets etaps !No laba aprikojuma necietis cuku mammas,perspektivie ragaini!

Atbildēt

!!!

04.03.2020. 12:53

Lūšu medībām Latvijā, kas izņēmuma kārtā, 2000.gadu sākumā, Latvijai iestājoties ES, dūmu aizsegā izdabūtas speciāli priekš dabas resursa izlaupītāju grupējuma Latvijā, būtu jānotiek, bet tās NENOTIEK SASKAŅĀ AR Biotopu direktīvas /92/43/EEK/16. pantu.

Atbildēt

...

04.03.2020. 12:09

»

Dailonis

Jautras debates gan te par lūšiem


Ļoti nehumāni,bet adekvāti.Nehumāni tāpēc ka lūši neprot šaut pretī,to būtu jādara kādam cilvēkam.Lai gan zinātniskos nolūkos varētu gan.

Atbildēt

Dailonis

04.03.2020. 12:04

Jautras debates gan te par lūšiem!
Tad jau tikpat labi var rakstīt par medniekiem - katru gadu, tikpat likumīgi kā lūšus, atšauj arī pa vienam medniekam!
Tā sakot, zinātniskos nolūkos... Lietu pareizai saprašanai, varbūt, vajag vairāk?

Atbildēt

eksis

04.03.2020. 11:36

ja biotopu direktīva neatļauj lūšu medības tā kā tās tiek organizētas LV, tad epastiņš uz EK ar sūdzību, viņi ņem pretī arī latviešu valodā. Ja tiešām būs nelikumīgi, EK ieviesīs vajadzīgās korekcijas. Veiksmi.

https://ec.europa.eu/info/about-european-commission/contact/problems-and-complaints/complaints-about-breaches-eu-law/how-make-complaint-eu-level_lv

Atbildēt

kas ir medniekos

04.03.2020. 11:15

visi zinām, kāds godīgums, kādi likumi

Atbildēt

a ko ta nu?

04.03.2020. 11:14

»

Oki

Biologa kungs laikam nav redzējis mežā lūša nomedītu stirnu, kur izēsta tikai akna vai parenhimatozie orgāni un pārējais pamests , jo lūsis ēd tikai svaigu, es teiktu siltu medījumu . Viens lūsis gadā nomedī vismaz 50 stirnu . Lūsim ir spēcīgs medību instinkts un tas nogalina medījumu arī tad , ja ir...


Nezaimo Dziesmu svētkus!
Šodien medības nav tradīcija, nepieciešamība vai kultūras sastāvdaļa. Šodien medības ar modernajiem ieročiem atgādina medības lopu kūtī vai zooloģiskajā dārzā, šodien medības lielākoties ir turīgu cilvēku IZKLAIDE.
Pie tam - stirnu Latvijā pašlaik ir daudz. Dabā viss ir līdzsvarā, ja tas izjūk, tad vainīgs ir tikai cilvēks, kas pats iznīcinot un piesārņojot dabu, iznīcina pats savu populāciju.

Atbildēt

ES

04.03.2020. 11:13

»

tādi esam

Šī sieviete (?) uz nogalināto dzīvnieku fona ir baisa un pretīga...


Pret ko atklāti cīnās,to paslepus atbalsta.Un tā visās jomā.

Atbildēt

tādi esam

04.03.2020. 11:08

Šī sieviete (?) uz nogalināto dzīvnieku fona ir baisa un pretīga.
Latvijā, lai nomierinātu ES, par vides aizsardzību sadrukātas ir tūkstošiem lpp.- dažādi plāni, informatīvie ziņojumi, programmas utt., bet praksē - šausmas.
Tie"zinātnieki",as pieļauj šo dzīvnieku iznīcināšanu arī ir nožēlojami.

Atbildēt

04.03.2020. 10:57

Pretīgumu izraisoša bilde... Jau ne pirmo reizi ievietota. Atgādina par tiem, kuri slēpjoties aiz savu senču medību nepieciešamību, nosaucot to pat par kultūrmantojumu, mūsdienās iznīcina jau tā trauslo Dabu. Izdzimteņi...

Atbildēt

Vajag pieticīgāk

04.03.2020. 10:25

Pētniekiem laikam bezdarbs projektu naudas apsīkuma dēļ iestājies . Nav vairs laiki, kad par miljoniem varēja pupuķus skaitīt ..Tad nu lūko pēc budžeta finansējuma iespējām.

Atbildēt

Oki

04.03.2020. 10:08

»

paardomas

Jā,izsaku jums līdzjūtību,badoties nav viegli.Varbūt pārdodat to bisi un nopērkat ko ēdamu, un sāciet strādāt


Atvainojiet, kāpēc sāciet strādāt ? Jo cilvēks ir biorobots , un tam ir visu laiku jāstrādā tāpat kā cūkai fermā ? Un tad varenie tautsaimnieki ( nejaukt ar lauksaimniekiem!) parūpēsies par biorobotiem - vai un ko tiem būs medīt, strādāt vai ēst ?

Redziet, jūs draugi mēģinat pārmācīt medniekus , lai tie nemedī, lai tie apspiež savu mednieka instinktu .

Varbūt sāciet ar lūšiem - aizliedziet tiem medīt stirnas un citus zvērus , lai ēd zāli vai vai ko citu ? Ņemiet piemēru no medicīnas - tur vispirms veic izmēģinājumus uz zvēriem un tad uz cilvēkiem .

Atbildēt

Oki

04.03.2020. 09:53

»

paardomas

Ja vēl nav skaidrs -ej un medī,ja nav ko ēst.Ja tu medī izpriecu pēc ,tu esi sadists


Draudziņ, vai tev ar galvu ir labi ? Ja mednieks ir sadists , kas tad tavuprāt ir lauksaimnieks ? Un kas ir cilvēks ? Biorobots? Viens ir skaidrs - tu pat neapjēdz , ka tava domāšana ir sadomazohistiska , sevi un savus senčus necienoša .

Bet nesatraukājies - sola, ka drīz varēs pamest šo grēku pilno zemi un doties iekarot Marsu . Tur , cerams , nebūs ne stirnu, ne lūšu , ne mednieku .

Atbildēt

Oki

04.03.2020. 09:40

Biologa kungs laikam nav redzējis mežā lūša nomedītu stirnu, kur izēsta tikai akna vai parenhimatozie orgāni un pārējais pamests , jo lūsis ēd tikai svaigu, es teiktu siltu medījumu . Viens lūsis gadā nomedī vismaz 50 stirnu . Lūsim ir spēcīgs medību instinkts un tas nogalina medījumu arī tad , ja ir paēdis - medīšanas pēc , neapēdot .

Kur ir problēma ? Latvijā ir 500-700 lūši , tiem nekāda izmiršana nedraud , te nav āfrikas ziloņu stāsts . Atkal kāds projektiņš iedalīts , kur jāšūmē sabiedrība, lai varētu tikt pie naudas ?

Ja vēl nav skaidrs - medības ir senākā profesija , tātad sena tradīcija katrai tautai . Tā ir kultūrvēstures sastāvdaļa , tāpat kā dziesmusvētki, tautasdziesmas utml . Lai jau globalizētājiem veicas ar un bez projektiņiem, bet kamēr man ir izvēle , es atbalstu lokālas un kultūrvēsturiskas vērtibas.

Atbildēt

Oki

04.03.2020. 09:20

Es saprotu,ka biologs nav lingvists vai kur nu vēl jurists , bet kaut vai izcel b) punktā nevis otro, bet pirmo vārdu, un ja spēj spriest cēloņsakarīgi, sapratīsi , ka lūšu medības ir vairāk kā likumīgas Latvijas teritorijā .

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....