Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

plānprātiņam

14.04.2024. 18:12

»

VDD

Tā ir klasiski vēsturiska naida kurināšana Kremļa dienasgrāmatas ietvaros, segregācijas paušana, samgāk nekā starp krieviem un latviešu vai ukraiņiem un latviešiem. Nauds, ko radījis kremlis latviešu pašu starpā.Ne tikai kremlis, bet Latvijas huntas kolaboracionisti un izraēlas cionisti kā exprezidents...


Kur tu rāvi naidu starp ukraiņiem un latviešiem? Humānas tautas savā starpā nenaidojas, nav jau krievi kam visi ir ienaidnieki. Kāds sakars Levitam ar absolūtā ļaunuma nesējiem - krieviem?

Atbildēt

kāds sakars jeņķiem?

14.04.2024. 18:06

»

balss no Pionieru pils

Šurp visi pie manis, aicinājums: Pederastiem un citiem jeņķmīļiem


Rinkēvičs, kopā ar Zatleru, Siliņu, Kozlovski, Lībiņu-Egneri un Ķirsi bija palīduši zem kremli pārstāvošā SC sedziņas un kopā kala plānus pret latviešu valstu un tautu.
Vai domā, ka Latvijas krievu pederastu līderis Ušakovs arī ir CIP aģents?

Atbildēt

Savādāk nevar būt

14.04.2024. 17:38

Kā JV teiks tādi rezultāti cvk gaiteņos. Cvk neuzticos pārāk korumpēta

Atbildēt

patiesībā

14.04.2024. 17:32

»

He he

Pļutkinens, cenzēts un represēts, īstā vārdā Indulis Duka no Dikļiem, Dikļu cūku kompleksa operators, untuns mazpusens, Indullis Dirka, Pļutkinens, mikropisāns, patiesībā, nutanugan, troļļu gans, patiesībā, nubet u.c. 

Psihiski nelīdzsvarota persona. Paranojas šizofrēniķis, kas savas problēmas pārliek...


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

viss ir vienkārši

14.04.2024. 17:31

»

tā viš i'!

Sevi cienošs portāls būtu sen patriecis dzejdari, viņa kritiķi un vēl pāris 'tepatvienesošo', kam jebkurš rakstugals kalpo kā caurejzāles


Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Troļļiem sīku naudiņu maksā par to, ka viņi uzbrūk pasūtīto publikāciju vai komentāru autoriem.

Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti un viedokļu saturs komentāros.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko no tā nesaprot, tikai atstrādā savu pasūtījumu.

Atbildēt

He he

14.04.2024. 16:41

»

vice

Kārtējās Jaunās Krievotības vēža spazmas...


Pļutkinens vice turpina šķidro.

Atbildēt

balss no Pionieru pils

14.04.2024. 16:24

»

patiešām

Pederastiem un citiem jeņķmīļiem pietiek.com kā ar putsnazi pa pautiem


Šurp visi pie manis, aicinājums: Pederastiem un citiem jeņķmīļiem!

Atbildēt

vice

14.04.2024. 15:02

Kārtējās Jaunās Krievotības vēža spazmas!

Lauri, kur BIJI AGRĀK?

Apsteidzošās zināšanas ar negatīvo paātrinājumu?

Biznesa projekts "EP vēlēšnas ar 9 INDIVIDUĀLIEM veiksmes komplektiņiem" tepat "aiz stūra"!

Pat 4 gadus nedzirdētiem salašņām parādījušies "VAROŅDARBI"!

Jaunākā Latvijas VAROŅEPOSA manuskripts procesā!!!


Medijšļurai, kā parasti, "klusā daba".

Klerkiem arī "klusā daba" - mēģinājums noslēpt!

Kad jau visi uzzinājuši no "alternatīviem" avotiem, medijšļura paziņos (vai turpinās noklusēt) savai auditorijai - pensionāriem!

Jaunās Krievotības un Regresīvo vēzis!!!

Atbildēt

patiešām

14.04.2024. 14:54

»

tiešām

Pederastiem un citiem krievmīļiem pietiek.com kā ar medu apsmērēts


Pederastiem un citiem jeņķmīļiem pietiek.com kā ar putsnazi pa pautiem!

Atbildēt

evald

14.04.2024. 14:44

Tais ārvalstu valstīs vēlēšanu birojos tie daži atbildīgie cilvji ļoti trekni piebaroti, lai rezultāts huntas režīma labā. Bija atvēlēti daudzi miljoni.Un vēl 3 dienas balso.Ideāli,lai sakārtotu-
nobalsošanas rezultātu.Kam NAUDA -tam VARa.

Atbildēt

???

14.04.2024. 14:34

»

Lauris Galiņš

Meklējot atbildes uz raksta pamatjautājumu - Vai citās demokrātiskās sabiedrības tāds prededents ir pieņemams? Ir saprotams, ka runa nav par kādu konkrētu tautu vai segregāciju uz jelkāda cita pamata, šajā piemērā ir polarizēkjās pilnīgi citi spēki - vēlētājs un demokrātija (sistēma), ja reiz šādi jautājumi...


Vai kāds spēs nosaukt kaut vienu divkājaino demokrātisko sabiedrību?Skudrām,bitēm un citiem kukaiņiem demokrātija ir pašsaprotama bet divkājainie ir vienīgie kas savus ciltsbrāļus nogalina ideoloģisku apsvērumu vadīti.

Atbildēt

Lauris Galiņš

14.04.2024. 14:13

»

VDD

Tā ir klasiski vēsturiska naida kurināšana Kremļa dienasgrāmatas ietvaros, segregācijas paušana, samgāk nekā starp krieviem un latviešu vai ukraiņiem un latviešiem. Nauds, ko radījis kremlis latviešu pašu starpā.Ne tikai kremlis, bet Latvijas huntas kolaboracionisti un izraēlas cionisti kā exprezidents...


Meklējot atbildes uz raksta pamatjautājumu - Vai citās demokrātiskās sabiedrības tāds prededents ir pieņemams? Ir saprotams, ka runa nav par kādu konkrētu tautu vai segregāciju uz jelkāda cita pamata, šajā piemērā ir polarizēkjās pilnīgi citi spēki - vēlētājs un demokrātija (sistēma), ja reiz šādi jautājumi arī š''keļ sabiedrību, tad visai dīvainas atbildes varētu sagaidīt ja kādam uzdotu jautājumu - kas tad viņaprāt ir sabiedrība?

Atbildēt

VDD

14.04.2024. 14:06

»

vice

Kārtējās Jaunās Krievotības Galiņa vēža spermas


Tā ir klasiski vēsturiska naida kurināšana Kremļa dienasgrāmatas ietvaros, segregācijas paušana, samgāk nekā starp krieviem un latviešu vai ukraiņiem un latviešiem. Nauds, ko radījis kremlis latviešu pašu starpā.Ne tikai kremlis, bet Latvijas huntas kolaboracionisti un izraēlas cionisti kā exprezidents e. levits.

Atbildēt

Rudens

14.04.2024. 13:59

Dīvainības notiek Tādā veidā tika "nozagtas" iepriekšējās Eiropas parlamenta vēlēšanas - krievu firma nepiegādāja vēlēšanu paziņojumus, tika mainītas balsošanas vietas un ārpus Latvijas dzīvojošajiem maksimāli apgrūtināta piedalīšanās vēlēšanās.
Viss tika noklusēts un rezultātā trīs krievu pasaules sludinātāji iekļuva
Eiropas parlamentā.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.04.2024. 13:17

»

tiešām

Pederastiem un citiem krievmīļiem pietiek.com kā ar medu apsmērēts


Tiem, kuri piesūkušies budžetiem gan nepatīk, vai, kā nepatīk!

Atbildēt

Rinkāvičsss

14.04.2024. 13:09

»

Mazpisāns

Manā Dupšdīkļu atejā šī personība tiek pieņemta par dupšslaucītāju


ir teicams šī aroda pārstāvis! Un bieži dodas darba vizītēs viņpus dīķim!

Atbildēt

tik tiešām

14.04.2024. 12:32

»

?

Brisele vai Vašingtona


Pēc tam kad osmaņi izvandīja priekšpēdējo verdzības un pederastu midzeni, Bizantiju, pederastu un sadistu citadele no Kontantinopoles pārcēlās uz Maskavu. Saprotama lieta, ka smirdīgiem blusainiem popiem - alkašiem un pederastiem arī nācās uz turieni aizmukt.

Atbildēt

J.Brother

14.04.2024. 12:02

Ja salīdzina šī autora rakstus šis ir netipiski garš, iepriekš viņš kodolīgāk izpaudies.

Atbildēt

Lauris Galiņš

14.04.2024. 11:54

»

vice

Kārtējās Jaunās Krievotības Galiņa vēža spermas


Vismaz priecē tas, ka reizēm Tu mēdz arī kautko argumentētu pajautāt, tomēr, tas nekādā ziņā nav attiecināms uz šajā komentārā Tevis paziņoto :)

Atbildēt

vice

14.04.2024. 11:47

»

Lauris Galiņš

" Kur biju agrāk...


Kārtējās Jaunās Krievotības Galiņa vēža spermas!

Atbildēt

14.04.2024. 11:44

tas ir nerakstīts likums, ja blēdās, tad ar mēru un zināmu loģiku. Minētā gadījumā darboņi bija zaudējuši laukuma izjūtu. Bet lieta ir tāda, ka Latvijas sabiedrība norīs jebko. Jo kur gan tai nabadzītei likties

Atbildēt

Lauris Galiņš

14.04.2024. 11:43

»

vice

Kārtējās Jaunās Krievotības vēža spazmas...


" Kur biju agrāk? "

Arguments vietā, es nebiju tam piegriezis īpašu vērību, es gluži vienkārši nebiju iedomājies ka nederīgo biļetenu % ir tik augsts un tāpēc kļūdaini pieņēmu, ka ar falsifikācijām demokrātiskā sabiedrībā neko būtisku ietekmēt tikuntā nevar. Vien tagad, kad iepazinos ar rakstā pieminētoi interviju sāku iedziļināties un meklēt cēloņus.

Atbildēt

bez apmelojumiem, lūdzu!

14.04.2024. 11:38

»

fui, kas te atklājas!

Rinkevičiene pederastene ir nelikumīga prezidentene


Rinkevičš ir vīriešu dzimuma pederasts! Lūdzu cienīt un godāt!

Atbildēt

vice

14.04.2024. 11:24

Kārtējās Jaunās Krievotības vēža spazmas!

Medijšļurai, kā parasti, "klusā daba".

Klerkiem arī "klusā daba" - mēģinājums noslēpt!

Kad jau visi uzzinājuši no "alternatīviem" avotiem, medijšļura paziņos (vai turpinās noklusēt) savai auditorijai - pensionāriem!

Lauri, kur BIJI AGRĀK?

Apsteidzošās zināšanas ar negatīvo paātrinājumu?

Biznesa projekts "EP vēlēšnas ar 9 INDIVIDUĀLIEM veiksmes komplektiņiem" tepat "aiz stūra"!

Pat 4 gadus nedzirdētiem salašņām parādījušies "VAROŅDARBI"!

Jaunākā Latvijas VAROŅEPOSA manuskripts procesā!!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.04.2024. 10:37

»

aktuāls citāts

Šajā portālā vairs nepatīk lasīt komentārus. Sakarīgākie viedokļu rakstītāji un komentētāji iet prom - vairs nevēlas lasīt šos anonīmos deģenerātu murgus


Vai nav uzreiz un pietiekami labi atpazīstama tā riešanās, lai to vnk nelasītu?

Atbildēt

atbilde

14.04.2024. 10:13

»

?

Brisele vai Vašingtona


I.Burvja Jurmala...

Atbildēt

jautājums pēc būtības

14.04.2024. 10:12

»

interesanti gan

Cik gadu desmitus vēl vajadzēja gaidīt, lai atbrīvotos no pederastu, sadistu un asinskāru izdzimteņu citadeles nosaukuma


Ko līdz atbrīvoties no nosaukumiem-ja šo nosaukumu cēlonis-milzu skaits soviets te paliek?

Atbildēt

Nu

14.04.2024. 10:11

»

Debīlais lauris galiņš

un haralds kalns te primitīvi socializējas


labi: Neliegsim tam Haraldam to prieku varbūt!

Atbildēt

tiešām

14.04.2024. 10:04

»

yes

izcilibas melu centra Kalnciema iela maksas propogandisti ar visiem iespejamiem lidzekliem dzen pietiek.com auditoriju atpakal uz delfiem,tvnet,kasjauns.lv


Maskavas nama propagandonus neviens atpakaļ uz krievu pederastu saitiem neaizdzīs.

Atbildēt

jautaajums

14.04.2024. 10:03

»

redz Harald

Tu te atkal tik kategoriski-kā tāds Jeruzalemes gudrais-visiem pasaki kā jābūt..Nu, nav tā jābūt-varbūt arī citādi...


Varbūt sūtņus izvēlēties cilvēku vidū?Personas ir lietas,mantas.

Atbildēt

Nu

14.04.2024. 09:52

»

redz Harald

Tu te atkal tik kategoriski-kā tāds Jeruzalemes gudrais-visiem pasaki kā jābūt..Nu, nav tā jābūt-varbūt arī citādi...


raksta autors, kā redzams, jau pats nemaz īsti nesaprot-kas un kā jāmaina..Tikai grib publicitāti, kā te vairums rakstu autoru...

Atbildēt

redz Harald

14.04.2024. 09:51

»

Haralds Kalns

"Megavalstī" Latvijā jābūt vienīgi Mažoritārām vēlēšanām, referendumam un tikai ar klātienes balsošanu, rakstiski apstiprinot, norīkojot zvērinātas komisijas! Nekādu pasta un interneta manipulatīvu interpretāciju! Varai, kā padomju laikos, jānodrošina apmeklējums (jāaizbrauc) pie katra ierasties nespējīgā...


Tu te atkal tik kategoriski-kā tāds Jeruzalemes gudrais-visiem pasaki kā jābūt..Nu, nav tā jābūt-varbūt arī citādi.
Bet kā noteikti ir jābūt: Jābūt iespējām vēlētājiem kontrolēt pašu savēlēto personu darbus: Tas ir atsaukt tos ja vajag, kontrolēt vēlēšanu gaitu, utt...Tas manuprāt būtu pats svarīgākais jeb kurā vēlēšanu sistēmā.

Atbildēt

turpinājums

14.04.2024. 09:35

»

404

Tātad - pirmie upuri ielu pārdēvēšanai Rīgā: "Rīgas ielu nosaukumu maiņas dēļ taksometra pasažiere iekuļas nepatīkamā situācijā ; "Rīdziniece Laima .. izsauca taksometru un kā galamērķi norādīja mājas adresi Latgales ielā, kas vēl nesen saukta par Maskavas ielu; "pasažierei izskaidrots, ka viņa lietotnē...


"..Ja būtu rakstījusi, ka vēlas braukt uz Maskavas ielu, nokļūtu pareizajā galamērķī"[tvnet.lv] - Īsāk sakot, sauca taksi uz Latgales jeb Maskavas ielu, kā nu kurš to saprot, bet taksis aizbrauc uz kaut kādu klidzēja ielu, kurai ar konkrēto adresi nav nekāda sakara vispār. Lieki arī teikt, ka visādās lietotnēs un navigācijās, kā bija Maskavas iela, tā palika, lai cik tas vienai daļai varētu šķist briesmīgi un prokremliski.
Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet!

Atbildēt

404

14.04.2024. 09:32

»

He he

Pļutkinens, cenzēts un represēts, īstā vārdā Indulis Duka no Dikļiem, Dikļu cūku kompleksa operators, untuns mazpusens, Indullis Dirka, Pļutkinens, mikropisāns, patiesībā, nutanugan, troļļu gans, patiesībā, nubet u.c. 

Psihiski nelīdzsvarota persona. Paranojas šizofrēniķis, kas savas problēmas pārliek...


Tātad - pirmie upuri ielu pārdēvēšanai Rīgā: "Rīgas ielu nosaukumu maiņas dēļ taksometra pasažiere iekuļas nepatīkamā situācijā ; "Rīdziniece Laima .. izsauca taksometru un kā galamērķi norādīja mājas adresi Latgales ielā, kas vēl nesen saukta par Maskavas ielu; "pasažierei izskaidrots, ka viņa lietotnē taksometru izsaukusi uz Latgales ielu, kas iepriekš bijusi Jāņa Klīdzēja iela. Ja būtu rakstījusi, ka vēlas braukt uz Maskavas ielu, nokļūtu pareizajā galamērķī"[tvnet.lv]

Atbildēt

linča tiesa

14.04.2024. 09:20

»

tā viš i'!

Sevi cienošs portāls būtu sen patriecis dzejdari, viņa kritiķi un vēl pāris 'tepatvienesošo', kam jebkurš rakstugals kalpo kā caurejzāles


Lapsa nav muļķis, ātri vien šo komentētāju saimnieku portreti tiks izlikti Vērmaņdārzā publiskai apskatei.

Atbildēt

Konćitta

14.04.2024. 09:07

Padomju laika nekvalitatïvà gumijas izstràdàjuma produkts. Sanàca krànu süklis.

Atbildēt

Otto

14.04.2024. 08:34

»

He he

Pļutkinens, cenzēts un represēts, īstā vārdā Indulis Duka no Dikļiem, Dikļu cūku kompleksa operators, untuns mazpusens, Indullis Dirka, Pļutkinens, mikropisāns, patiesībā, nutanugan, troļļu gans, patiesībā, nubet u.c. 

Psihiski nelīdzsvarota persona. Paranojas šizofrēniķis, kas savas problēmas pārliek...


Kāda diagnoze ir jums, šadi, sāpīgi un šizofrēniski reaģējot katru reizi uz dažu komentētāju ierakstiem? Bērnības trauma vai viņš jums sievu izdrāzis? Citādi grūti to visu normāli izskaidrot. Varbūt jums abiem savu diskusiju lapu atvērt? Varēsiet jāties no rīta līdz vakaram.

Atbildēt

vice

14.04.2024. 08:26

Kārtējās Jaunās Krievotības vēža spazmas!

Medijšļurai, kā parasti, "klusā daba".

Klerkiem arī "klusā daba" - mēģinājums noslēpt!

Kad jau visi uzzinājuši no "alternatīviem" avotiem, medijšļura paziņos (vai turpinās noklusēt) savai auditorijai - pensionāriem!

Atbildēt

He he

14.04.2024. 08:16

»

tā viš i'!

Sevi cienošs portāls būtu sen patriecis dzejdari, viņa kritiķi un vēl pāris 'tepatvienesošo', kam jebkurš rakstugals kalpo kā caurejzāles


Pļutkinens, cenzēts un represēts, īstā vārdā Indulis Duka no Dikļiem, Dikļu cūku kompleksa operators, untuns mazpusens, Indullis Dirka, Pļutkinens, mikropisāns, patiesībā, nutanugan, troļļu gans, patiesībā, nubet u.c. 

Psihiski nelīdzsvarota persona. Paranojas šizofrēniķis, kas savas problēmas pārliek uz valsti un pietiek.com, nevis psihoneiroloģisko klīniku.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...