Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vlads

23.12.2021. 18:27

Hmmm, otrais pasūtījuma raksts pret MR. Abiem rakstiem kopīga iezīme, mēģināt MR attēlot sliktā gaismā un slavināt Krieviju, skaidrot kā vajadzētu pielabināties un uzturēt labas attiecības ar kaimiņvalsti, kura nekad neievēro citu valstu intereses, netur nekādus goda un draudzības kodeksus nekādā vērtē... Jautājums - kāpēc šis viss? Acīmredzot ir kaut kas ko nezinu, bet gan jau drīz nāks gaismā. Varbūt kaut kas saistīts ar tuvojošām vēlēšanām Saeimā? MR taisās par deputātu un kāds laicīgi dod ziņu, ka būs pretkampaņa?

Atbildēt

krievs sakāvās ar čangali

22.12.2021. 11:58

BET APZAGS JAU MŪS, KOPĀ....

Atbildēt

Хм

22.12.2021. 10:57

»

ha-ha

Ja jau pie mums nepievērš nekādu uzmanïbu okupācijas režïma aktīvistu darbïbai pēdējos 30 gadus,kā rezultatā no valsts ir aizmukuši tuvu pie miljona latviešu,tagad okupācijas režïma pretiniekus vairs pat nelaiž veikalos,tad Krievijas specdienestu pienākums ir šo aktīvistu darbību atbalstït un sekmēt...


okupācijas režïma pretiniekus vairs pat nelaiž veikalos
то есть те, кто не хотят вакцинироваться - это противники оккупации? Это что-то новое))

Atbildēt

ha-ha

22.12.2021. 10:05

Ja jau pie mums nepievērš nekādu uzmanïbu okupācijas režïma aktīvistu darbïbai pēdējos 30 gadus,kā rezultatā no valsts ir aizmukuši tuvu pie miljona latviešu,tagad okupācijas režïma pretiniekus vairs pat nelaiž veikalos,tad Krievijas specdienestu pienākums ir šo aktīvistu darbību atbalstït un sekmēt.Un tā nu müsu vara šādā atbalsta rezultatā joprojam sastāv no okupācijas režïma redzamākajiem un glumākajiem aktīvistim.Pat par Atmodas galveno varoni ir iecelts okupantu ideologu vadonis.

Atbildēt

Es ceļojumu neplānoju, es pis ogu un pērku biļeti

22.12.2021. 06:05

»

Vikings

Es arī saku, ka vajadzēja viņiem alu uzdāvināt. Es personīgi sāku dzert 11 gadu vecumā un ar mani viss joprojām ir kārtībā. Dročīt sāku ja atmiņa neviļ gados desmitos. Līmi neesmu šņaucis, nav mana fiška...


Savu ceļojumu aprakstu makalatūru cenšos tirgot pats. Nu nav tā, ka no rīta izdomāju un braucu. Bet ar tiem, ar kuriem esmu sazinājies, gaidiet. Jā, lielā grāmata, ar ko droši var naktī ārā doties, ja kāds ne tā.. var iemizot pa pakausi , tikai 38 euriki par eksemplāru ..Vēl šodien jāpiestāj pie Lidl un jūtūbē bišk kaut kas jāietirš.

Pagaidām, visiem jauku dienu! Uz trešo poti mani negaidiet, Pļūti! Citādi viss zajebissiņ!Atbildēt

Vikings

22.12.2021. 02:25

»

Vienas ābeles āboli

Runas veids kā tam komunistu dirsu laizītājam Žigimantam


Vecīt, es no trīm gadiem pa bērnunamiem dzīvoju. Kā mani tur iemācīja tā arī runāju. Tev laikam dzīvē paveicas nedaudz vairāk, par ko man ir tikai prieks. Tomēr man avans bija iedots netik lielisks ka tev. Nu a ko darīt, tāda ir dzīve vai nē.

Es trīs gadus nosēdēju ar džeku kurš vispār cietumā bija dzimis. Viņam mamka no apsarga zaļetela bet abortu uztaisīt nevarēja jo tas viņai būtu piektais un dakteris pateica ka ir risks atmest slidas. Tad šīs frajers, viņas dēls, amfiku sāka jau no 12 gadiem šņaukt. Es esmu svēts mūks salīdzinājumā ar viņu, vai nē.

Bet vai es nožēloju, ka esmu bijis atkarīgs no alkohola jau no mazotnes? Protams ka nē. Un šiem krievu bāreņiem arī vajadzētu priecāties, par to ka diplomāti viņiem alu uzdāvināja. Alus taču nav spirts, galu galā, maziem bērniem tas dažreiz arī drīkst.

Atbildēt

bābai

22.12.2021. 01:12

»

bāba

Pasaki adresi, aizbraukšu un nomainīšu


Maini savā mājā, nepiesmirdini pasauli ar savām baiļu čurām.

Atbildēt

Vikings

21.12.2021. 23:13

»

alkoholisma importētāja lāsts

Visa tā norāde uz alkoholismu rosina paralēles ar utīm. Attiecīgi indivīdi ienes tavā mājā utis un tad ķērc un rāda ar pirkstu - tu utains. Gramatikas kļūdas ir viņu "firmas zīme", labākai atpazīstamībai. Kas nu būtu mācījis, ja ne ģenētiski alkoholiķi...


Es arī saku, ka vajadzēja viņiem alu uzdāvināt. Es personīgi sāku dzert 11 gadu vecumā un ar mani viss joprojām ir kārtībā. Dročīt sāku ja atmiņa neviļ gados desmitos. Līmi neesmu šņaucis, nav mana fiška.

Tagad sēžu 337 hatā Liepājā, 116.pants, klička "Vikings", po žizni viss kartība, iedeva divdesmit, palikuši 8.

Bet tie ir sīkumi, galvēnais ka es arī pilnībā atbalstu alkohola popularizēšanu bērnu vidū it īpaši ja ražotājs ir vietejais ibio!

Atbildēt

alkoholisma importētāja lāsts

21.12.2021. 22:55

Visa tā norāde uz alkoholismu rosina paralēles ar utīm. Attiecīgi indivīdi ienes tavā mājā utis un tad ķērc un rāda ar pirkstu - tu utains. Gramatikas kļūdas ir viņu "firmas zīme", labākai atpazīstamībai. Kas nu būtu mācījis, ja ne ģenētiski alkoholiķi.!
Un kas, tie alus ražotāji nav cilvēki? un kaut kādā kārtā ir zaudējuši tiesības dāvināt?

Atbildēt

Tu tiešām

21.12.2021. 22:52

»


esi debīls!

Atbildēt

Un kas tev, ""pietiek lasītāj"?

21.12.2021. 21:19

Un kas tev, pietiek lasītāj? Sava pidarisma atraugas nevari noslēpt? Savas kremlina siekalas nevari norīt un siekalojies? Ja tev tā patīk krievija- marš uz turieni, vēl ar zābaku pa dibenu dabūsi , lai straujāks solis krievijas virzienā!

Atbildēt

žults tek

21.12.2021. 19:27

»

žults tek no raksta

glupam putnam glupa dziesma


un nebeidz tecēt, jo psrs okupantu zābaks mīda mūsu mīļo Latviju!

Atbildēt

MollyDotson

21.12.2021. 19:25

Es nopelnu 162 $/stundā tāldarbā. Es nekad nebiju iedomājusies, ka tas ir godīgi, taču mans tuvākais pavadonis nopelna 21 tūkstoti USD mēnesī, strādājot tīmeklī, kas man bija patiesi šokējoši, viņa lika man to vienkārši mēģināt.

KOPĒT UN ATVĒRT ŠO VIETNI ……>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

bāba

21.12.2021. 19:10

»

naciķu histēriķei

Nomaini pamperus, bāba


Pasaki adresi, aizbraukšu un nomainīšu.

Atbildēt

21.12.2021. 18:25

Ja jau raksta autors tik ļoti satraucies par Krieviju, tad lai pērk vilciena biļeti vienā virzienā un dodas uz Maskavu. Lai tur darbojas, dzīvo, palīdz kam jāpalīdz, varēs slavēt savu caru un sacerēt nākošos gara darbus.

Atbildēt

Sarkanais mēris

21.12.2021. 18:07

»

naciķu histēriķei

Nomaini pamperus, bāba


Krievu okupants iekviecās

Atbildēt

piekrītu

21.12.2021. 17:07

»

Uz to mēs iedzersim! Priekā!

Prozit, lai visiem labi garšo


arī rakstnieks ir sūds

Atbildēt

žults tek no raksta

21.12.2021. 17:06

glupam putnam glupa dziesma!
Ilgezeem, pirmkārt, ir kvasa ražotājs un alus parādījās sortimentā salīdzinoši nesen. kompānija nodarbojās arī ar konservētas pārtikas ražošanu

Atbildēt

debilības centra troļļiem

21.12.2021. 16:49

»

Vidzemnieks

Tagad par Latviju kko lūdzu


nekko tādu nezombē un nekko par to nemaksā

Atbildēt

Хм

21.12.2021. 16:29

»

kaķa smiekļi

...nekavējoties izdot rīkojumu demontēt visus monumentus (ne vēlāk kā 1 mēneša laikā!), arī tikko kā uzstādītos, kuri kaut kādā veidā slavina PSRS okupāciju un tās veicējus, izkropļo Latvijas vēsturi, aizvaino represiju upurus un viņu pēctečus! Un nav nekādas nozīmes tam, atbilst šāda rīcība bēdīgi ...


Зачем такие мелочи, которые никак финансово не ударят по России? Пора наказывать финансово: запретить весь транзит российских товаров и сырья, закрыть газовую трубу. Запретить экспорт товаров в Россию и импорт из России. Вот это действительно финансово накажет!
Решительнее надо быть, решительнее!

Atbildēt

Žulis

21.12.2021. 15:37

Starp citu, Krievija, draudot ar kara uzsākšanu, ir izvirzījusi NATO ultimātu, pieprasot izvākt NATO infrastruktūras no visām postpadomju republikām, tai skaitā no Baltijas valstīm.NATO atbilde jādod līdz Janvāra vidum. šobrīd mēs esam tik tuvu Trešajam pasaules karam, cik vien tuvu iespējams būt. Bet Latvijas Ārlietu ministriju, valdību un masu mēdijus tas neinteresē. Mums ir "svarīgākas" lietas, ko apspriest.

Atbildēt

nemo

21.12.2021. 15:33

»

kaķa smiekļi

Labs niks! Apsveicu! No kurienes to rāvi? Mani uzskati ir līdzīgi taviem, cenšos tos pastiprināt, nevis apstrīdēt


kaķa smiekli niku šeit pirmo reizi publiceju es te cilveciņs bez fantazijas parņem citu nikus

Atbildēt

kaķa smiekļi

21.12.2021. 15:26

»

kaķa smiekļi

Labs niks! Apsveicu! No kurienes to rāvi? Mani uzskati ir līdzīgi taviem, cenšos tos pastiprināt, nevis apstrīdēt


...nekavējoties izdot rīkojumu demontēt visus monumentus (ne vēlāk kā 1 mēneša laikā!), arī tikko kā uzstādītos, kuri kaut kādā veidā slavina PSRS okupāciju un tās veicējus, izkropļo Latvijas vēsturi, aizvaino represiju upurus un viņu pēctečus! Un nav nekādas nozīmes tam, atbilst šāda rīcība bēdīgi slavenajam 1994.gada līgumam ar “PaRašu” vai nē (kādu sodu būtu pelnījuši šāda nodevīga līguma parakstītāji, jau ir cits jautājums, manuprāt, viņiem vieta būtu karātavās Uzvaras laukumā) ! Protams, Pārdaugavas monstrs būtu jālikvidē pats pirmais!

Atbildēt

kaķa smiekļi

21.12.2021. 15:18

»

kaķa smiekli

Tam kaķa smiekĻi...


Labs niks! Apsveicu! No kurienes to rāvi? Mani uzskati ir līdzīgi taviem, cenšos tos pastiprināt, nevis apstrīdēt.

No kurienes rāvi niku?

Atbildēt

Nekas

21.12.2021. 14:57

»

Sigulis

Interesanti, kam Riekstiņš pamanījies sariebt, ja tik aktīvi pēdējās dienās viņa persona tiek apspēlēta


Jā, tā ir viena no "operatīvajām" darbībām, kurām ir mērķis panākt vien šīm personām zināmu notikumu gaitu. Turpmākie notikumi to noteikti atspoguļos. Bet tā nav nekāda nejaušība. Līdztekus tādas darbības pret šo personu notiek arī citur.

Atbildēt

Pareizi!

21.12.2021. 14:25

»

Ir dāvināšanas laiks

Raksta autors sabiezinājis krāsas tā, ka ar neapbruņotu aci redzams kvēlošs naids pret Riekstiņu...


Un alus arī reizēm ir dāvana,es pat nebisos teikt ,reizēm derīga dāvana!Pareizi darīja ka aizbrauca un apdāvināja!Raksta autoram tak vajag savākt te cilvēkus un sa kurbulēt kā arī uzgāzt meslus mūsu sutnim!Jums un pārējiem arī priecīgus Ziemassvētkus!Daviniet un jums ar kaut ko uzdāvinās!

Atbildēt

kaķa smiekli

21.12.2021. 14:23

»

kaķa smiekļi

Varmākus jau rausta ne vien manis “tamborētie raksti”, bet arī mani komentāri par “rakstu smukumu un diženumu”! Tāpēc, lai mani diskreditētu šie izmanto manu niku, zem kura saraksta dažādas ģeķības...


Tam kaķa smiekĻi
Tas esi Tu, kurs man nozaga manu vismaz 10 gadus veco niku.
Tiesa, tagad vismaz esi vienu burtu izmainījis, bet vienalga, nav smuki. Savulaik delfos izcilnieki darīja tieši tāpat - ar sō manu niku driķēja pilnīgi pretējas domas manis pirms tam paustajam. Tā laikam tā izcilā centra troļļu metode.

Atbildēt

huj gnu

21.12.2021. 14:19

»

nu nu

Priekš 95% krievu vergu, kas nav bijuši un nekad nebūs ārzemēs SWIFT nemaz nevajag, tiem pilnīgi pietiek ar "МИР", tas ir tāpat, kā uz kādas Polinēzijas salas, kur norēķiniem pietiek ar gliemežvākiem. SWIFT nepieciešams, lai naudu par cēlām tautām nolaupīto naftu un gāzi nevajadzētu pārvadāt konteineriem...


Bet tu pirms raksti reāli kaut nedaudz painteresējies, kā tā Krievija neko neražo un agonē? Kā tā Krievija agonē, saražojot gadā vairāk vieglo automašīnu kā PSRS laikos, kā tā agonē, būdama pasaulē lielākā graudu ražotāja, kā tā agonē, eksportējot vairāk saldumus kā jebkura cita Eiropas valsts, kā tā Krievija gonē, būdama viena no lielākajā naftas un gāzes eksportētajām pasaulē? Latvijā mājas kurina ar Krievijas gāzi, brauc ar degvielu no Krievijā iegūtas naftas, ēd maizi no Krievijā audzētiem graudiem. Tiklīdz Putins aizliedza izvest neapstrādātus kokmateriālus, tā kokmeterālu cenas Latvijā strauji cēlās. Un painteresējies, kādu daļu pasaules ekonomikā sastāda Latvija.

Atbildēt

Коломенские сирота

21.12.2021. 14:17

Эхх погуляли!Товарищ посол!Еще парочку!

Atbildēt

Patiesais

21.12.2021. 14:09

Riekstiņa kungam paldies par to, ka bārenīšu atbalstam sniedz tukšu roku.

Atbildēt

nu nu

21.12.2021. 13:51

»

ASV protektorāts Latvija

Atsaldētajiem rusofobiem vajadzētu painteresēties, kāpēc tad Krieviju neizslēdz no ASV kontrolētās swift starpbanku norēķunu sistēmas? ASV atšķirībā no Latvijas pirms piemēro kādam sankcijas izrēķina, kā tās atspoguļosies pašu ekonomikā? Tad ASV ekonomisti ir visu izrēķinājuši un izprognozējuši, ka ...


Priekš 95% krievu vergu, kas nav bijuši un nekad nebūs ārzemēs SWIFT nemaz nevajag, tiem pilnīgi pietiek ar "МИР", tas ir tāpat, kā uz kādas Polinēzijas salas, kur norēķiniem pietiek ar gliemežvākiem. SWIFT nepieciešams, lai naudu par cēlām tautām nolaupīto naftu un gāzi nevajadzētu pārvadāt konteineriem. To, ka neko neražojošā agonējošā krievija, kuras daļa jau vairs nesastāda 1,5%, pasaules ekonomikā būtu kaut kas, ir stipri pārspīlēts.

Atbildēt

Ir dāvināšanas laiks

21.12.2021. 13:08

Raksta autors sabiezinājis krāsas tā, ka ar neapbruņotu aci redzams kvēlošs naids pret Riekstiņu.
Jebkura dāvana (un tas nebija alus) iepriecina to saņēmējus un nevajag tik ļoti uzsvērt, ka dāvinātāju vidū bijis kāds no alus darītājiem. Vai tad kazino īpašnieki nedāvina?
Raksta autors meklē iemeslus un pats izdomā, ka kāds pazemo Krievijas bāreņus.Viss raksts ir murgojums par tēmu - kā pazemojam.Bet neviens to nedara! Ir Ziemassvētku laiks, dāvināšanas laiks, mīlestības laiks. Priecīgus Ziemassvētkus, raksta autor! Atslābstiet!Apciemojiet kādu bērnunamu Latvijā, nevis anonīmi zākājaties!

Atbildēt

Руслан и Людмила

21.12.2021. 12:25

»

Хм

Родные, линк не заметил, моя вина. А вот хамить не надо, позориться


Да просто не в первый раз уже, глаз резать начинает. За признание вины +1.

Atbildēt

Руслан и Людмила

21.12.2021. 12:10

»

Хм

Надо было бы и линк на сам твит поставить. Но не нужно путать мягкое с синим. Если по содежанию самих твитов можно дискутировать, то вот этот длинный опус про Ilgezeem выглядит ну очень притянутым за уши...


Родной, у тебя из какой жопы глаза растут? Там ссылку в конце текста для кого выложили? Для дяди Васи? Или для тёти Мони?

Atbildēt

Sigulis

21.12.2021. 12:03

Interesanti, kam Riekstiņš pamanījies sariebt, ja tik aktīvi pēdējās dienās viņa persona tiek apspēlēta...

Atbildēt

Mērija

21.12.2021. 11:45

Kādas kuram vēl išo polpulistu iebalsotu valdību pie mums? Nevajag tā satraukties.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.12.2021. 11:40

Atsaldētajiem rusofobiem vajadzētu painteresēties, kāpēc tad Krieviju neizslēdz no ASV kontrolētās swift starpbanku norēķunu sistēmas? ASV atšķirībā no Latvijas pirms piemēro kādam sankcijas izrēķina, kā tās atspoguļosies pašu ekonomikā? Tad ASV ekonomisti ir visu izrēķinājuši un izprognozējuši, ka cietēja no tā būs nevis Krievija, bet pati ASV. Latviju var izslēgt no swift un neviens to nepamanīs, bet ne Krieviju. Tā kā vietējo NATO debīlības centra troļļu lumpeņiem adresētie stāsti, ka Krievija pasaules ekonomikā nav nekas, ir stipri pārspīlēti.

Atbildēt

Apinis

21.12.2021. 11:36

Smēķet ir kaitīgi.

Atbildēt

Хм

21.12.2021. 11:19

Надо было бы и линк на сам твит поставить. Но не нужно путать мягкое с синим. Если по содежанию самих твитов можно дискутировать, то вот этот длинный опус про Ilgezeem выглядит ну очень притянутым за уши.

Atbildēt

kaķa smiekļi

21.12.2021. 11:08

Varmākus jau rausta ne vien manis “tamborētie raksti”, bet arī mani komentāri par “rakstu smukumu un diženumu”! Tāpēc, lai mani diskreditētu šie izmanto manu niku, zem kura saraksta dažādas ģeķības.

Atcerieties, es komentāros neuzrakstīšu neko sliktu, kas būtu pretrunā ar “rakstu daiļumu”, nekādi neaizskaršu savus sekotājus un negvelzīšu savas muļķības ne tik! Esiet vienmēr modri!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi