Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vlads

23.12.2021. 18:27

Hmmm, otrais pasūtījuma raksts pret MR. Abiem rakstiem kopīga iezīme, mēģināt MR attēlot sliktā gaismā un slavināt Krieviju, skaidrot kā vajadzētu pielabināties un uzturēt labas attiecības ar kaimiņvalsti, kura nekad neievēro citu valstu intereses, netur nekādus goda un draudzības kodeksus nekādā vērtē... Jautājums - kāpēc šis viss? Acīmredzot ir kaut kas ko nezinu, bet gan jau drīz nāks gaismā. Varbūt kaut kas saistīts ar tuvojošām vēlēšanām Saeimā? MR taisās par deputātu un kāds laicīgi dod ziņu, ka būs pretkampaņa?

Atbildēt

krievs sakāvās ar čangali

22.12.2021. 11:58

BET APZAGS JAU MŪS, KOPĀ....

Atbildēt

Хм

22.12.2021. 10:57

»

ha-ha

Ja jau pie mums nepievērš nekādu uzmanïbu okupācijas režïma aktīvistu darbïbai pēdējos 30 gadus,kā rezultatā no valsts ir aizmukuši tuvu pie miljona latviešu,tagad okupācijas režïma pretiniekus vairs pat nelaiž veikalos,tad Krievijas specdienestu pienākums ir šo aktīvistu darbību atbalstït un sekmēt...


okupācijas režïma pretiniekus vairs pat nelaiž veikalos
то есть те, кто не хотят вакцинироваться - это противники оккупации? Это что-то новое))

Atbildēt

ha-ha

22.12.2021. 10:05

Ja jau pie mums nepievērš nekādu uzmanïbu okupācijas režïma aktīvistu darbïbai pēdējos 30 gadus,kā rezultatā no valsts ir aizmukuši tuvu pie miljona latviešu,tagad okupācijas režïma pretiniekus vairs pat nelaiž veikalos,tad Krievijas specdienestu pienākums ir šo aktīvistu darbību atbalstït un sekmēt.Un tā nu müsu vara šādā atbalsta rezultatā joprojam sastāv no okupācijas režïma redzamākajiem un glumākajiem aktīvistim.Pat par Atmodas galveno varoni ir iecelts okupantu ideologu vadonis.

Atbildēt

Es ceļojumu neplānoju, es pis ogu un pērku biļeti

22.12.2021. 06:05

»

Vikings

Es arī saku, ka vajadzēja viņiem alu uzdāvināt. Es personīgi sāku dzert 11 gadu vecumā un ar mani viss joprojām ir kārtībā. Dročīt sāku ja atmiņa neviļ gados desmitos. Līmi neesmu šņaucis, nav mana fiška...


Savu ceļojumu aprakstu makalatūru cenšos tirgot pats. Nu nav tā, ka no rīta izdomāju un braucu. Bet ar tiem, ar kuriem esmu sazinājies, gaidiet. Jā, lielā grāmata, ar ko droši var naktī ārā doties, ja kāds ne tā.. var iemizot pa pakausi , tikai 38 euriki par eksemplāru ..Vēl šodien jāpiestāj pie Lidl un jūtūbē bišk kaut kas jāietirš.

Pagaidām, visiem jauku dienu! Uz trešo poti mani negaidiet, Pļūti! Citādi viss zajebissiņ!Atbildēt

Vikings

22.12.2021. 02:25

»

Vienas ābeles āboli

Runas veids kā tam komunistu dirsu laizītājam Žigimantam


Vecīt, es no trīm gadiem pa bērnunamiem dzīvoju. Kā mani tur iemācīja tā arī runāju. Tev laikam dzīvē paveicas nedaudz vairāk, par ko man ir tikai prieks. Tomēr man avans bija iedots netik lielisks ka tev. Nu a ko darīt, tāda ir dzīve vai nē.

Es trīs gadus nosēdēju ar džeku kurš vispār cietumā bija dzimis. Viņam mamka no apsarga zaļetela bet abortu uztaisīt nevarēja jo tas viņai būtu piektais un dakteris pateica ka ir risks atmest slidas. Tad šīs frajers, viņas dēls, amfiku sāka jau no 12 gadiem šņaukt. Es esmu svēts mūks salīdzinājumā ar viņu, vai nē.

Bet vai es nožēloju, ka esmu bijis atkarīgs no alkohola jau no mazotnes? Protams ka nē. Un šiem krievu bāreņiem arī vajadzētu priecāties, par to ka diplomāti viņiem alu uzdāvināja. Alus taču nav spirts, galu galā, maziem bērniem tas dažreiz arī drīkst.

Atbildēt

bābai

22.12.2021. 01:12

»

bāba

Pasaki adresi, aizbraukšu un nomainīšu


Maini savā mājā, nepiesmirdini pasauli ar savām baiļu čurām.

Atbildēt

Vikings

21.12.2021. 23:13

»

alkoholisma importētāja lāsts

Visa tā norāde uz alkoholismu rosina paralēles ar utīm. Attiecīgi indivīdi ienes tavā mājā utis un tad ķērc un rāda ar pirkstu - tu utains. Gramatikas kļūdas ir viņu "firmas zīme", labākai atpazīstamībai. Kas nu būtu mācījis, ja ne ģenētiski alkoholiķi...


Es arī saku, ka vajadzēja viņiem alu uzdāvināt. Es personīgi sāku dzert 11 gadu vecumā un ar mani viss joprojām ir kārtībā. Dročīt sāku ja atmiņa neviļ gados desmitos. Līmi neesmu šņaucis, nav mana fiška.

Tagad sēžu 337 hatā Liepājā, 116.pants, klička "Vikings", po žizni viss kartība, iedeva divdesmit, palikuši 8.

Bet tie ir sīkumi, galvēnais ka es arī pilnībā atbalstu alkohola popularizēšanu bērnu vidū it īpaši ja ražotājs ir vietejais ibio!

Atbildēt

alkoholisma importētāja lāsts

21.12.2021. 22:55

Visa tā norāde uz alkoholismu rosina paralēles ar utīm. Attiecīgi indivīdi ienes tavā mājā utis un tad ķērc un rāda ar pirkstu - tu utains. Gramatikas kļūdas ir viņu "firmas zīme", labākai atpazīstamībai. Kas nu būtu mācījis, ja ne ģenētiski alkoholiķi.!
Un kas, tie alus ražotāji nav cilvēki? un kaut kādā kārtā ir zaudējuši tiesības dāvināt?

Atbildēt

Un kas tev, ""pietiek lasītāj"?

21.12.2021. 21:19

Un kas tev, pietiek lasītāj? Sava pidarisma atraugas nevari noslēpt? Savas kremlina siekalas nevari norīt un siekalojies? Ja tev tā patīk krievija- marš uz turieni, vēl ar zābaku pa dibenu dabūsi , lai straujāks solis krievijas virzienā!

Atbildēt

žults tek

21.12.2021. 19:27

»

žults tek no raksta

glupam putnam glupa dziesma


un nebeidz tecēt, jo psrs okupantu zābaks mīda mūsu mīļo Latviju!

Atbildēt

MollyDotson

21.12.2021. 19:25

Es nopelnu 162 $/stundā tāldarbā. Es nekad nebiju iedomājusies, ka tas ir godīgi, taču mans tuvākais pavadonis nopelna 21 tūkstoti USD mēnesī, strādājot tīmeklī, kas man bija patiesi šokējoši, viņa lika man to vienkārši mēģināt.

KOPĒT UN ATVĒRT ŠO VIETNI ……>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

bāba

21.12.2021. 19:10

»

naciķu histēriķei

Nomaini pamperus, bāba


Pasaki adresi, aizbraukšu un nomainīšu.

Atbildēt

21.12.2021. 18:25

Ja jau raksta autors tik ļoti satraucies par Krieviju, tad lai pērk vilciena biļeti vienā virzienā un dodas uz Maskavu. Lai tur darbojas, dzīvo, palīdz kam jāpalīdz, varēs slavēt savu caru un sacerēt nākošos gara darbus.

Atbildēt

Sarkanais mēris

21.12.2021. 18:07

»

naciķu histēriķei

Nomaini pamperus, bāba


Krievu okupants iekviecās

Atbildēt

piekrītu

21.12.2021. 17:07

»

Uz to mēs iedzersim! Priekā!

Prozit, lai visiem labi garšo


arī rakstnieks ir sūds

Atbildēt

žults tek no raksta

21.12.2021. 17:06

glupam putnam glupa dziesma!
Ilgezeem, pirmkārt, ir kvasa ražotājs un alus parādījās sortimentā salīdzinoši nesen. kompānija nodarbojās arī ar konservētas pārtikas ražošanu

Atbildēt

debilības centra troļļiem

21.12.2021. 16:49

»

Vidzemnieks

Tagad par Latviju kko lūdzu


nekko tādu nezombē un nekko par to nemaksā

Atbildēt

Хм

21.12.2021. 16:29

»

kaķa smiekļi

...nekavējoties izdot rīkojumu demontēt visus monumentus (ne vēlāk kā 1 mēneša laikā!), arī tikko kā uzstādītos, kuri kaut kādā veidā slavina PSRS okupāciju un tās veicējus, izkropļo Latvijas vēsturi, aizvaino represiju upurus un viņu pēctečus! Un nav nekādas nozīmes tam, atbilst šāda rīcība bēdīgi ...


Зачем такие мелочи, которые никак финансово не ударят по России? Пора наказывать финансово: запретить весь транзит российских товаров и сырья, закрыть газовую трубу. Запретить экспорт товаров в Россию и импорт из России. Вот это действительно финансово накажет!
Решительнее надо быть, решительнее!

Atbildēt

Žulis

21.12.2021. 15:37

Starp citu, Krievija, draudot ar kara uzsākšanu, ir izvirzījusi NATO ultimātu, pieprasot izvākt NATO infrastruktūras no visām postpadomju republikām, tai skaitā no Baltijas valstīm.NATO atbilde jādod līdz Janvāra vidum. šobrīd mēs esam tik tuvu Trešajam pasaules karam, cik vien tuvu iespējams būt. Bet Latvijas Ārlietu ministriju, valdību un masu mēdijus tas neinteresē. Mums ir "svarīgākas" lietas, ko apspriest.

Atbildēt

nemo

21.12.2021. 15:33

»

kaķa smiekļi

Labs niks! Apsveicu! No kurienes to rāvi? Mani uzskati ir līdzīgi taviem, cenšos tos pastiprināt, nevis apstrīdēt


kaķa smiekli niku šeit pirmo reizi publiceju es te cilveciņs bez fantazijas parņem citu nikus

Atbildēt

kaķa smiekļi

21.12.2021. 15:26

»

kaķa smiekļi

Labs niks! Apsveicu! No kurienes to rāvi? Mani uzskati ir līdzīgi taviem, cenšos tos pastiprināt, nevis apstrīdēt


...nekavējoties izdot rīkojumu demontēt visus monumentus (ne vēlāk kā 1 mēneša laikā!), arī tikko kā uzstādītos, kuri kaut kādā veidā slavina PSRS okupāciju un tās veicējus, izkropļo Latvijas vēsturi, aizvaino represiju upurus un viņu pēctečus! Un nav nekādas nozīmes tam, atbilst šāda rīcība bēdīgi slavenajam 1994.gada līgumam ar “PaRašu” vai nē (kādu sodu būtu pelnījuši šāda nodevīga līguma parakstītāji, jau ir cits jautājums, manuprāt, viņiem vieta būtu karātavās Uzvaras laukumā) ! Protams, Pārdaugavas monstrs būtu jālikvidē pats pirmais!

Atbildēt

kaķa smiekļi

21.12.2021. 15:18

»

kaķa smiekli

Tam kaķa smiekĻi...


Labs niks! Apsveicu! No kurienes to rāvi? Mani uzskati ir līdzīgi taviem, cenšos tos pastiprināt, nevis apstrīdēt.

No kurienes rāvi niku?

Atbildēt

Nekas

21.12.2021. 14:57

»

Sigulis

Interesanti, kam Riekstiņš pamanījies sariebt, ja tik aktīvi pēdējās dienās viņa persona tiek apspēlēta


Jā, tā ir viena no "operatīvajām" darbībām, kurām ir mērķis panākt vien šīm personām zināmu notikumu gaitu. Turpmākie notikumi to noteikti atspoguļos. Bet tā nav nekāda nejaušība. Līdztekus tādas darbības pret šo personu notiek arī citur.

Atbildēt

Pareizi!

21.12.2021. 14:25

»

Ir dāvināšanas laiks

Raksta autors sabiezinājis krāsas tā, ka ar neapbruņotu aci redzams kvēlošs naids pret Riekstiņu...


Un alus arī reizēm ir dāvana,es pat nebisos teikt ,reizēm derīga dāvana!Pareizi darīja ka aizbrauca un apdāvināja!Raksta autoram tak vajag savākt te cilvēkus un sa kurbulēt kā arī uzgāzt meslus mūsu sutnim!Jums un pārējiem arī priecīgus Ziemassvētkus!Daviniet un jums ar kaut ko uzdāvinās!

Atbildēt

kaķa smiekli

21.12.2021. 14:23

»

kaķa smiekļi

Varmākus jau rausta ne vien manis “tamborētie raksti”, bet arī mani komentāri par “rakstu smukumu un diženumu”! Tāpēc, lai mani diskreditētu šie izmanto manu niku, zem kura saraksta dažādas ģeķības...


Tam kaķa smiekĻi
Tas esi Tu, kurs man nozaga manu vismaz 10 gadus veco niku.
Tiesa, tagad vismaz esi vienu burtu izmainījis, bet vienalga, nav smuki. Savulaik delfos izcilnieki darīja tieši tāpat - ar sō manu niku driķēja pilnīgi pretējas domas manis pirms tam paustajam. Tā laikam tā izcilā centra troļļu metode.

Atbildēt

huj gnu

21.12.2021. 14:19

»

nu nu

Priekš 95% krievu vergu, kas nav bijuši un nekad nebūs ārzemēs SWIFT nemaz nevajag, tiem pilnīgi pietiek ar "МИР", tas ir tāpat, kā uz kādas Polinēzijas salas, kur norēķiniem pietiek ar gliemežvākiem. SWIFT nepieciešams, lai naudu par cēlām tautām nolaupīto naftu un gāzi nevajadzētu pārvadāt konteineriem...


Bet tu pirms raksti reāli kaut nedaudz painteresējies, kā tā Krievija neko neražo un agonē? Kā tā Krievija agonē, saražojot gadā vairāk vieglo automašīnu kā PSRS laikos, kā tā agonē, būdama pasaulē lielākā graudu ražotāja, kā tā agonē, eksportējot vairāk saldumus kā jebkura cita Eiropas valsts, kā tā Krievija gonē, būdama viena no lielākajā naftas un gāzes eksportētajām pasaulē? Latvijā mājas kurina ar Krievijas gāzi, brauc ar degvielu no Krievijā iegūtas naftas, ēd maizi no Krievijā audzētiem graudiem. Tiklīdz Putins aizliedza izvest neapstrādātus kokmateriālus, tā kokmeterālu cenas Latvijā strauji cēlās. Un painteresējies, kādu daļu pasaules ekonomikā sastāda Latvija.

Atbildēt

Коломенские сирота

21.12.2021. 14:17

Эхх погуляли!Товарищ посол!Еще парочку!

Atbildēt

Patiesais

21.12.2021. 14:09

Riekstiņa kungam paldies par to, ka bārenīšu atbalstam sniedz tukšu roku.

Atbildēt

nu nu

21.12.2021. 13:51

»

ASV protektorāts Latvija

Atsaldētajiem rusofobiem vajadzētu painteresēties, kāpēc tad Krieviju neizslēdz no ASV kontrolētās swift starpbanku norēķunu sistēmas? ASV atšķirībā no Latvijas pirms piemēro kādam sankcijas izrēķina, kā tās atspoguļosies pašu ekonomikā? Tad ASV ekonomisti ir visu izrēķinājuši un izprognozējuši, ka ...


Priekš 95% krievu vergu, kas nav bijuši un nekad nebūs ārzemēs SWIFT nemaz nevajag, tiem pilnīgi pietiek ar "МИР", tas ir tāpat, kā uz kādas Polinēzijas salas, kur norēķiniem pietiek ar gliemežvākiem. SWIFT nepieciešams, lai naudu par cēlām tautām nolaupīto naftu un gāzi nevajadzētu pārvadāt konteineriem. To, ka neko neražojošā agonējošā krievija, kuras daļa jau vairs nesastāda 1,5%, pasaules ekonomikā būtu kaut kas, ir stipri pārspīlēts.

Atbildēt

Ir dāvināšanas laiks

21.12.2021. 13:08

Raksta autors sabiezinājis krāsas tā, ka ar neapbruņotu aci redzams kvēlošs naids pret Riekstiņu.
Jebkura dāvana (un tas nebija alus) iepriecina to saņēmējus un nevajag tik ļoti uzsvērt, ka dāvinātāju vidū bijis kāds no alus darītājiem. Vai tad kazino īpašnieki nedāvina?
Raksta autors meklē iemeslus un pats izdomā, ka kāds pazemo Krievijas bāreņus.Viss raksts ir murgojums par tēmu - kā pazemojam.Bet neviens to nedara! Ir Ziemassvētku laiks, dāvināšanas laiks, mīlestības laiks. Priecīgus Ziemassvētkus, raksta autor! Atslābstiet!Apciemojiet kādu bērnunamu Latvijā, nevis anonīmi zākājaties!

Atbildēt

Руслан и Людмила

21.12.2021. 12:25

»

Хм

Родные, линк не заметил, моя вина. А вот хамить не надо, позориться


Да просто не в первый раз уже, глаз резать начинает. За признание вины +1.

Atbildēt

Руслан и Людмила

21.12.2021. 12:10

»

Хм

Надо было бы и линк на сам твит поставить. Но не нужно путать мягкое с синим. Если по содежанию самих твитов можно дискутировать, то вот этот длинный опус про Ilgezeem выглядит ну очень притянутым за уши...


Родной, у тебя из какой жопы глаза растут? Там ссылку в конце текста для кого выложили? Для дяди Васи? Или для тёти Мони?

Atbildēt

Sigulis

21.12.2021. 12:03

Interesanti, kam Riekstiņš pamanījies sariebt, ja tik aktīvi pēdējās dienās viņa persona tiek apspēlēta...

Atbildēt

Mērija

21.12.2021. 11:45

Kādas kuram vēl išo polpulistu iebalsotu valdību pie mums? Nevajag tā satraukties.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.12.2021. 11:40

Atsaldētajiem rusofobiem vajadzētu painteresēties, kāpēc tad Krieviju neizslēdz no ASV kontrolētās swift starpbanku norēķunu sistēmas? ASV atšķirībā no Latvijas pirms piemēro kādam sankcijas izrēķina, kā tās atspoguļosies pašu ekonomikā? Tad ASV ekonomisti ir visu izrēķinājuši un izprognozējuši, ka cietēja no tā būs nevis Krievija, bet pati ASV. Latviju var izslēgt no swift un neviens to nepamanīs, bet ne Krieviju. Tā kā vietējo NATO debīlības centra troļļu lumpeņiem adresētie stāsti, ka Krievija pasaules ekonomikā nav nekas, ir stipri pārspīlēti.

Atbildēt

Apinis

21.12.2021. 11:36

Smēķet ir kaitīgi.

Atbildēt

Хм

21.12.2021. 11:19

Надо было бы и линк на сам твит поставить. Но не нужно путать мягкое с синим. Если по содежанию самих твитов можно дискутировать, то вот этот длинный опус про Ilgezeem выглядит ну очень притянутым за уши.

Atbildēt

kaķa smiekļi

21.12.2021. 11:08

Varmākus jau rausta ne vien manis “tamborētie raksti”, bet arī mani komentāri par “rakstu smukumu un diženumu”! Tāpēc, lai mani diskreditētu šie izmanto manu niku, zem kura saraksta dažādas ģeķības.

Atcerieties, es komentāros neuzrakstīšu neko sliktu, kas būtu pretrunā ar “rakstu daiļumu”, nekādi neaizskaršu savus sekotājus un negvelzīšu savas muļķības ne tik! Esiet vienmēr modri!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....