Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ierēdņu uzraugs

06.06.2022. 14:22

Nu ko tur piebilst, Ernsts ir varen labi iekortelējies!

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta (Aglona).

06.06.2022. 13:31

Ko Pietiek lasītājs vēlas savu žīdielikteni ,kurš indētu Latvijas nāciju ,no Bordāna ,Levita cilts ?
Daudz cilvēku desmitiem gadu strādā savās nozarēs ?vai visiem ka Pabrikam no partiojas partiojā jālēkā ?
Kas attiecas uz hemofīlo urīnpūšļa iekaisumu ,tad tāds nevar būt arbūzu sekas ,jho tik mazu arbūzu partiju nevarēja ievest ,bet ja tā bija liela ,tad šai diagnozei bija jāskar plašāka Latvijas teritorija.
Asiņošanas (haemofilia) ir 2012 gada Briseles Junkera regulas rezeltāts .
Pats būdams košereēdājs ,pieņēma lēmumu mūsu sālij pievienot- KĀLIOFERROCVIANĪU !
Šo ķimikāliju izmanto pie :
1 . saindēšanās ar dzelzs preparātiuem ,dzelkzs izvadīšanai no organisma .
2. Vīna ražošanā lai veselīgā dzelzs nostādināšanai ,vīna dzidrināšanai .
3.Cianīdi kaitē smadzeņu darbībai un nervu sistēmai .
No uzskaitītā izriet ,ka no mums latenti tiek nolaistras asinis ,un Junkers parūpējās lai nakamās mūsu valstu paaudzes bērni kļūtu ar arvien neattīstītākam smadzenēm ,jo zinātnes sasniegumu laikmetā opij dļja narodov- reliģija ,iziet no aprites ,vajag citu līdzekli ,kā novākt konkurentus ,turēt tos ganāmpulku aplokos ,to var izdarīt ar pārtikas starpniecību .Tu esi tas ,ko tu ēd.
KĀLIOFERROCIANĪDS ,ražota no dzelzs skaidām ,lopkautuvju ragu ,nagu ,ādu pārpalikumiem bojā nieres.

Atbildēt

tā ie biedri:

06.06.2022. 13:04

»

millers

jēgu šajā valstelē nevajag meklēt, tās vienkārši nav


Uz jautājumiem atbildēt nemākat: Tikai tukšu dirst netā mākat, kā jau te dažs labs...

Atbildēt

jauni un talantīgi

06.06.2022. 13:03

»

eirokrāte

Par šo konkrēto neko nezinu. Bet cilvēks vada šauri specifisku struktūrvienību šauri specifiskā iestādē. Tādās ir normāli, ka cilvēku mainība nav pārāk liela...


arī tādu LV papilnam: Ņiluška, R.Dzintars, Ķirsis,un desmitiem citu, Kosoviču ieskaitot...Ko nu?????

Atbildēt

ja neņem un NEKO nedara

06.06.2022. 12:50

arī der...kas ņem atrodas

Atbildēt

eirokrāte

06.06.2022. 12:45

Tālāk... Ja runājam par visādiem ilgsēdētājiem un pensionāriem, drūma aina paveras arī Saeimā, kur nu jau sava trešdaļa ir pensionāri, kas piehaltūrē ie pensijas. Daži penšas (Kiršteins, Kursīte-Pakule, Atis Lejiņš) tur sēž jau gadu desmitiem un n-tos sasaukumus, atsevišķos gadījumos (Kiršteins) ļaujot sabiedrībai vērot, kā viņiem attīstās vecuma plānprāts.

Atbildēt

eirokrāte

06.06.2022. 12:25

Par šo konkrēto neko nezinu. Bet cilvēks vada šauri specifisku struktūrvienību šauri specifiskā iestādē. Tādās ir normāli, ka cilvēku mainība nav pārāk liela.
BET ir virkne citu ļaužu, kas vada valsts iestādes, būdami ne tikai pensijā, bet par ļoti slimi, respektīvi, viņi saņem algu, saņem pensiju, sēž uz slimības lapām vai pa retam paimitē darbību, taču kabinetā un krēslā ir iekampējušies ar tādu dzelzs tvērienu, ka no darba viņus spēc atbrīvot tikai sv.Pēteris, kad nu tas Kungs sauks. Tāds ir, piemēram, smaga insulta ķertais Nacionālās bibliotēkas vadītājs Vilks. Tāda ir Valsts valodas aģentūras senilais, prātu izkūkojušais boss Valdmanis. Un tie ir tikai daži piemēri. Netrūkst vecu, slimu skolu direktoru, kas turpina nolaist savas skolas, nespējot tikt līdzi mūsdienu izglītības un kolektīvu vadības prasībām. Tajā pašā laikā jauni, talantīgi cilvēki emigrē, jo nav darba, nav karjeras iespēju, aizvien vairāk un vairāk vietas aizņem pensionāri. Valsts attīstība stagnē, pensionāri sēž savos kabinetos, jaunieši un pusmūža cilvēki dodas prom... Un nevienam pašam neienāk prātā kaut kā šo situāciju risināt.

Atbildēt

tā viš i...

06.06.2022. 10:32

Zavadskis ir goda vīrs. Uz ķepas nekad neņem.

Atbildēt

Neziņa

06.06.2022. 09:56

Kaut ko laikam rakstā nepamanīju - kur ir problēma? Kāpēc šim ierēdnim nebūtu tajā iestādē un amatā jāstrādā šobrīd un turpmāk? Tikai tāpēc, ka autoram liekas, ka par ilgu? Vai tomēr profesionāla neatbilstība? Vai kas cits?

Atbildēt

Pēdējais joske

06.06.2022. 09:29

»

Nekautŕējies

Taņuša, tu


Kamēr tev pastāvēs doma par demontāžu 32 gadu garumā, tikmēr Beļģijas pilsētiņā likvidē putna būri, un kur tie lielie Briseles bauri, klusuma brīdis iestājās

Atbildēt

Juris

06.06.2022. 09:06

»

millers

jēgu šajā valstelē nevajag meklēt, tās vienkārši nav


Un kur tad Jūsuprat jēga jāmeklē? Kurā valstelē?

Atbildēt

millers

06.06.2022. 08:45

jēgu šajā valstelē nevajag meklēt, tās vienkārši nav

Atbildēt

kaktuss

06.06.2022. 07:23

Nav tiesa CSDD Lukstņš amatā vēl no padomju laikiem....

Atbildēt

Aga

06.06.2022. 07:12

Latvija ir supervalsts, kur veikalos ir tikai 2 šķiras dārzeņi un augļi. Interesanti , kur paliek 1 . šķira?

Atbildēt

Hmm

05.06.2022. 22:38

»

nemuldi niekus, Jon

Tagad ir saviarojusies un dominē jauno noziedzieku poltiķu šķira, kuras priekšā vecie PSKP biedri nobāl


varbūt arī nobāl, bet tāpat šie jaunie ir veco PSKP un VDK izdzimteņu bērni, mazbērni, mazmazbērni. Tā nu visas šīs sarkanās dinastijas kolektīvi žīdkakā prokrieviskā sūdu čupā.

Atbildēt

Latvijas indētājs

05.06.2022. 15:19

https://nra.lv/veseliba/382919-latvijas-iedzivotaju-urina-atrasta-vezi-izraisosa-un-es-aizliegta-viela.htm
Te nu redzam ka PVD visam uzspļaut. Paši neko nedara. Vēža slimniekiem vajadzētu to ākstu likvidēt!

Atbildēt

Aizdomas

05.06.2022. 14:39

Vai tik nav pa Zilo līniju...

Atbildēt

Ciltsrakstu pētnieks

05.06.2022. 14:00

Sātaniskajai vakcinācijas uzspiedējai Zavadskai vīrs vai brālis?

Atbildēt

Jons

05.06.2022. 13:38

Diemžēl Latviju joprojam pārvalda aizliegtās PSKP biedru nomeklatūrā ar bijušās LPSR VDK un IeM nomeklatūras aizsegu.Viņi joprojam ir varā visur,pat ES delegācija sastāv no šiem.Pat vienīgais sodītais komunists Alfrēds tika aizfīrēts uz šo ES ,lai varētu saņem solīdo ES pensiju,jo citādi ar Latvijā nopelnīto nāktos samierināties ar nabaga statusu.Kad Latvijā notika neatkarības atjaunošanas process,komunistu nomeklatūras kundziņi,kuri jau tā bija okupantu priviliģētā un vislabāk apgādātā šķira,bez liekas savas valsts noziedznieku statusa reklamācijas organizēti,izmantojot savu esošo priviliģēto,labi apmaksāto stāvokli,pārņēma procesa vadību pilnībā savās rokās,noklusējot savu okupantu vietvalžu statusu.Tas viņiem izdodās līdz šai dienai aizdzenot latviešus svešumā,iedzenot nabadzìbā ar demokrātijas saukļiem uz lūpā ,bet realitatē organizejot vistīrāko homofobisma,rašisma politiku.

Atbildēt

Sesāja

05.06.2022. 13:19

Tūlīt sāksies bads, brangajam kungam vienmēr galdu rotās desu asorti un konjaks. Latvijas lepnums - cilvēks, kas prot.

Atbildēt

lauķis

05.06.2022. 11:57

»

Bārda, vai neBārda, bet

viņš ir par, vai pret Okupekļa nojaukšanu!? Jo ātrāk nojauksim, jo dzīvosim ilgāk un veselīgāk


Kad nojauks to pieminekli tad sāksies pavisam cita dzīve,īpašuma nodoklis vairs nebūs jāmaksā,augļotāju procenti tiks atcelti,atcels arī pašu parādu.

Atbildēt

Bārda, vai neBārda, bet

05.06.2022. 10:28

viņš ir par, vai pret Okupekļa nojaukšanu!? Jo ātrāk nojauksim, jo dzīvosim ilgāk un veselīgāk!

Atbildēt

Ai ai

05.06.2022. 10:24

Viņu uztur mafija. Varbūt pat starptautiskā pārtikas viltotāju mafija. Viltotās olīveļļas, veca gaļa, viltoti vīni utt. Saraksts ir garš. LV var pārdot indīgus, kaitīgus produktus. Reāli pārtikas kvalitāti neviens nepārbauda. Šis vīrelis neko nav darījis, lai mēs dzīvotu veselīgāk un drošāk. Toksiski produkti ir viengs no vēža iemesliem. Uz šī vīreļa sirdsapziņas (viņam gan tāda varbūt nemaz nav) ir daudzu pacientu dzīvības.

Atbildēt

I

05.06.2022. 10:00

Žetons rakstītājam! Atbalstot ierēdnu preparēšanu, bet vienlaicīgi pastāvot par patiesību - ir jāmāk rakstā izveidot saiti lasītājam arī par lietâm ar kurām PVD un piesauktajam departamentam, atbilstoši likumdošanai, nav nekāda sakara. Cita starpā, šis nav ierēdnis ar ilglaicīgāko "dienestu valsts labā". Ir citi un citā valsts institūcijā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...