Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jazzy

24.04.2019. 23:33

»

Veselibas reforma

Personigi es vilos zzs tieši Čaksas stulbuma un nezinasanas del. Ka var ielikt par ministri tik aprobezotu un patiesi debilu cilveku


Viennozīmīgi VM vienu brīdi no zaļajiem tika sabāztas žurkas Čakšas un Zvidriņas sejās... Papētiet to "dīvaino" valsts sekretāri.

Atbildēt

:(

24.04.2019. 12:40

»

Zinošais

Ir vēl sliktāk ! "Ciems pie jūras" ar nosaukumu "jantarnij bereg


... kas vēl arvien ir Krievijas federācijas autonoms īpašums...Jūrmalas kāpās!

Atbildēt

stingrā roka

24.04.2019. 08:48

»

Kas ir Zaļā partija

Zaļā partija? Vai tāda maz bijusi un ir? Reizēm gan izbrīnu rada lēmumi, kur piesaukta šī partija. Piemēram, atbalsts Ivetai Grigulei, kura tagad "noliek" Eiroparlamentu, kur pavadījusi bezdarbībā skaistus gadus ar skaistām naudiņām. Ceru, ka viņa atteiksies arī no pļāpātavas pensijas.Tad "mīlestība...


Jā,savu 'zaļumu' parteja varētu apliecināt ar īsti saimniecisku vērienu Trukšņa ietekmē esošās- Ķemeru sanatorijas atjaunošanā.Partijas neizlēmības rezultātā,Ncinālā mantojuma objekts ir nonācis juridiskās un fiziskās problēmās,kas ir pretrunā ar ''saimnieks savā zemē'' vai ''labas pārvaldības'' uzstādījumiem.Ar maziem izņēmumiem,Jūrmala šiedien ir klasiskā ''ciems pie jūras'' izpildījumā.

Atbildēt

Raimonds

24.04.2019. 08:19

Nu tik tagad auro. Kāpēc šīs lietas nestūma svojaks Raimis kad daudzus gadus bija VARAM ministrs? Kas šim traucē tagad nākt ar iniciatīvām? Kāpēc lielās talkas laikā ar babku laižas uz Itāliju? Kas piektdien nesīs lielo baļķi?

Atbildēt

anti- Emsis

24.04.2019. 08:13

Nu kronis visam ir tie tirgus sievu zināšanu līmeņa aicinājumi gandrīz tūdaļ aizliegt glifosātu lietošanu. Zaļā Burtnīciņa brauc virsū Zemnieku Burtnīciņai. Bet laikam jau tikai populistiski bļaustās.

Atbildēt

Kucinskis

24.04.2019. 08:02

A Duklavs ar savu limonciku, ari ir čempions.

Atbildēt

Janis

24.04.2019. 08:01

Ja Caksa zzs deva negativu inerci uz meslaini.

Atbildēt

Veselibas reforma

24.04.2019. 07:59

Personigi es vilos zzs tieši Čaksas stulbuma un nezinasanas del. Ka var ielikt par ministri tik aprobezotu un patiesi debilu cilveku.

Atbildēt

Dieviņ,

24.04.2019. 07:27

nogrābsties!

Atbildēt

Andrs

24.04.2019. 06:39

Jā,ir ko ņemties,balansējot starp sponsoru naudu(aizstāvot dažu labu partijas biedru) un partijas seju.Kas ņems virsroku?

Atbildēt

tad zemnieki būtu citādi

24.04.2019. 05:23

normālie ar tādam mordām nepinas...................

Atbildēt

Kika

23.04.2019. 23:21

»

Q

Malači zaļie, nākošreiz balsosim tikai par jums , ja apsolīsiet Latviju atbrīvot no sorosītu Vienotības neliešu, idiotu un pederastu sērgas


Cilvēki, atveriet acis! Zaļai partijai ir tikai nosaukums. Visu laiku ta ir bijusi tikai piedeklis lielajiem zemniekiem, kas ir vieni no lielakiem vides piesarņotăjiem. Tavars- tipisks karjerists, kas slavina Trampa politiku vides jomā.

Atbildēt

tā viš i...

23.04.2019. 21:51

Diemžēl LZP gadiemm pie spices ir bijuši sev rausēji, tādi kā Kļaviņš, Čakša, Beļēvičs. Kronis visam ir Vājonis ar savu impotento prezidenta kancelejas sastāvu. Visi ir savējie zaļie, kas kaunu ir taisījuši gan pastulbas runas prezim rakstot, gan lielas algas izkārtojot, gan tiesājoties par gribēšanu savu mantrausību noslepenot. Pa vidu ilggadīgā mīļākā Kaziņa, kura Vājoni novedusi līdz sirdskaitei! Un neviens, kas dod padomu taisīt referendumu par Valsts vēlētu Prezidentu, kas pašu varētu būt ienesis uz otru termiņu. Tagad pašam par visu sastrādāto un muļķību jāuzņemas atbildība, ka par prezidentu vecie Latvijas Ceļa,Klubs21 biedri un sorosīdi no Sorosa fonda iebīdīs žīdu-karjeristu Levitu.

Atbildēt

Apjukušajam Tavaram

23.04.2019. 21:25

ZZS mēs vēlētāji aizslaucījām pateicoties Čakšas un padomnieces arogantajām darbībām VM.Atcerieties, ko Jūs teicāt saviem partijas biedriem, kad tie Jums lūdza abas dāmas noņemt no trases!Un neceriet vairs uz augšāmcelšanos.Jums taču ir kāda profesija...ejiet un strādājiet.Jūsu tiekšanās uz Eiroparlamentu ir komiska.

Atbildēt

Zinošais

23.04.2019. 20:16

Nu kurš gan nezin ka zaļajiem loti patīk "zaļie dolāri"!

Tiem tad arī ir pakārtota visa Tavara un citu pļāpāšana !

Zaļo "impotenci" lieliski raksturo tādas personas kā Vējonis, kas gadiem sēdēja VARAMā un nespēja sakārtot piemeram tos pašus atkritumu apsaimniekošanas jautājumus !
Otrs viņa "dubultnieks" Kļaviņš kurš vienaldzīgi noraudzījās Rīgā gan uz bardaku tai pašā atkritumu saimniecībā, gan koku izciršanu neprasot stādīt nocirsto vietā jaunus.

Atbildēt

prātotājs

23.04.2019. 19:31

»

bobs

I nteresanti kas ir fanija


Un tikpat interesanti, ka Kalnozols ne ar vārdu nav pieminēts...

Atbildēt

nu jau laiž kā S

23.04.2019. 19:21

rupors........

Atbildēt

Kas ir Zaļā partija

23.04.2019. 16:44

Zaļā partija? Vai tāda maz bijusi un ir? Reizēm gan izbrīnu rada lēmumi, kur piesaukta šī partija. Piemēram, atbalsts Ivetai Grigulei, kura tagad "noliek" Eiroparlamentu, kur pavadījusi bezdarbībā skaistus gadus ar skaistām naudiņām. Ceru, ka viņa atteiksies arī no pļāpātavas pensijas.Tad "mīlestība" uz Truksni, neskatoties ne uz ko... Tavara pašreizējie izteikumi ir vairāk nekā dīvaini, bet kas zin, varbūt bez ZZS stingrās rokas sāksies uzplaukums?

Atbildēt

bobs

23.04.2019. 16:18

I nteresanti kas ir fanija

Atbildēt

Ūžas

23.04.2019. 15:39

trīcina trīcekļi ieraugot ZZS kandidātu sarakstus uz ikvienām vēlēšanām

Atbildēt

lats

23.04.2019. 15:21

tavaram jau arī īpaši pietuvinātais Jūrmalas kasieris Jāņis Lediņš, kurš pierādīja, ka vietu valdē var nopirkt ar intrigām un meliem.

Atbildēt

Q

23.04.2019. 14:24

Malači zaļie, nākošreiz balsosim tikai par jums , ja apsolīsiet Latviju atbrīvot no sorosītu Vienotības neliešu, idiotu un pederastu sērgas!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...