Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cilvēks

07.09.2017. 18:30

Šodien Delfos jautājums par Talsu novada vēlēšanam un no žurnālistes nesapratne-kas gan ir gudrais Kārkla kungs- vai tik tas nav pats mērs Zelderis?

Atbildēt

Seskis

30.08.2017. 11:44

Algas apmērs Latvijā neļauj cilvēkam nodrošināt pamatvajadzības. Un ekonomiskā emigrācija ir vienīgais glābiņš - citas opcijas vienkārši nav. Pārmest šiem cilvēkiem patriotisma trūkumu ir absolūti nevietā. Tas ir stulbi! (citāts iz raksta).
Labs, analītisks raksts! Tomēr nevar piekrist par emigrācijas atbalstīšanu aspektā, ka visi tie bēgļu bari ir objektīva un nenovēršama realitāte.PSRS stratēģija, pārdalot cilvēkresursus par reģioniem un organizējot pieraksta sistēmu, bija ļoti pareiza. Pārdale ļāva pārvaldīt pasaulē milzīgāko valsti ar salīdzinoši nelielu iedzīvotāju skaitu. Atceros, bērnībā jau sākumklasē mums mācīja - nomirsti kaut badā, bet pieraksta vietu nepamet! Ja visi aizbraucēji laukos tiktu piesaistīti zemei, viņiem nāktos domāt un cīnītos, lai nenomirtu, kas ļautu ātrāk atkopties ekonomikai.

Atbildēt

kam to stāstat?

27.08.2017. 13:09

trulai 'rīdzenei"? Kāda attīstība neattīstiem zaļiem cilvēciņiem?

Atbildēt

Zemes ceļi

27.08.2017. 12:38

Šobrīd lielai daļai meža ceļu prieksā zīme - iebraukt aizliegts! Arī plati grantētiem, par kādu naudu?

Atbildēt

VB

27.08.2017. 11:48

»

Krīzes pensionārs

Raksta autors ( autori?) beidzot mēģinājuši apzināt problēmas un censties piedāvāt risinājumus.Tas ir pozitīvi...


Jā, par pasēm nav taisnība! Citam piekrītu. Arī pats labprāt dzīvotu Ventspilī. Arī Lembergs Ventspilī IR vietā. Vienīgi, viņa ietekme sniedzas tālāk..., kas jau ir bīstami.

Atbildēt

Jā, jā, taisnība

27.08.2017. 11:33

»

Ceļu blīvuma šausmas

Netici statistikai par ceļu blīvumu. Rietumos, ja brauc pa šīm zemēm, redzam asfaltētus ceļu pa tīrumiem, to ir daudz. Iespējams, ka tos neviens nepieskaita pie ceļeim, nekur nereģisrē, jo tie ir privātie, paredzēti tīrumu apsaimniekošanai, bet tie ir ceļi. Mums tādu nav, ir pagastu ceļi un piebraucamie...


Pie mums meža ceļi (zemes ceļi) arī tiek pieskaitīti pie ceļu tīkla, kuri izdangāti, kuri Rietumos ir privāti ceļi un netiek uzskaitīti.
Tā ar ceļiem ir tas pats, kas ar preču cenām - neviens nevar pateikt, cik tās dārgas, redzot cenas vai salīdzinot Latviju ar Vāciju - jāņem vērā desmitiem parametru, kas nosaka vērtību - dzīves līmenis, iespējas, algas, utt., un tjpr.

Atbildēt

Edge

27.08.2017. 11:31

»

Karote

Skaitīšanas dati 2011, gadā tika bezkaunīgi viltoti.Uzstādījums tika pateikts: skaitiet kā gribiet, jābūt 2 mio. Tad ar skaitīja visus stabus, mirušos, sen aizbraukušos.,utt. Pieņemu, tagad LR ir vairs labi ja 1,5 mio iedzīvotāju. Tas tā optimistiski


Priekš neoliberālisma ideoloģijas uzturētājiem ne tikai optimistiski, bet arī paraugs izplānotās vēstures gaitas noteikšanai, atdarināšanas piemērs.
Pamatoti lepojas ar sasniegto:
".. – Latviju pasaulei vajadzētu ņemt par paraugu. Zemeslode jau tagad knapi spēj panest milzīgo cilvēku skaitu." Kaspars Kļaviņš (dz. 1968) ir vēstures zinātņu doktors, RTU profesors un LU Humanitāro zinātņu fakultātes pētnieks. ( LA, 21.12.2016.)

Atbildēt

Ceļu blīvuma šausmas

27.08.2017. 11:27

Netici statistikai par ceļu blīvumu. Rietumos, ja brauc pa šīm zemēm, redzam asfaltētus ceļu pa tīrumiem, to ir daudz. Iespējams, ka tos neviens nepieskaita pie ceļeim, nekur nereģisrē, jo tie ir privātie, paredzēti tīrumu apsaimniekošanai, bet tie ir ceļi. Mums tādu nav, ir pagastu ceļi un piebraucamie pie atsevišķām mājāmm kas nereti ir arī servitūta ceļi, ko uzskaita.

Latvijas ceļi, to blīvums ir meli, nav ko tracināt tautu. Mūs šausmina ar ceļu garumu, ka re, cik daudz līdzekļu vajag to atjaunošanai.

Latvijā zinu ceļus, kuri ved uz atsevišķām mājām, aizlaisti, pa kuriem vairs nevar pabraukt pat traktors. Pi tīrumie jābrauc pa tīrumiem un pļavām, ceļi aizlaisti vai to nav. CŪCĪBA, bardaks, zemniekiem nav tādu līdzekļu, lai izbūvētu saviem tīrumiem piebraucamos ceļus.

Atbildēt

Karote

27.08.2017. 11:14

Skaitīšanas dati 2011, gadā tika bezkaunīgi viltoti.Uzstādījums tika pateikts: skaitiet kā gribiet, jābūt 2 mio. Tad ar skaitīja visus stabus, mirušos, sen aizbraukušos.,utt. Pieņemu, tagad LR ir vairs labi ja 1,5 mio iedzīvotāju. Tas tā optimistiski.

Atbildēt

Edge

27.08.2017. 09:34

»

Krīzes pensionārs

Raksta autors ( autori?) beidzot mēģinājuši apzināt problēmas un censties piedāvāt risinājumus.Tas ir pozitīvi...


"Ko es gribu pateikt? Nu laikam to, ka lauku depopulācijai ir sarežģīti un kompleksi sociāli ekonomiskie cēloņi."
=======================================================
Raksta autoram, kā neoliberālisma ideoloģijas propagandētajam, depopulācija Latvijā nav problēma.
Vajag palasīt speciālistu rakstīto, tad jautājumu par šādu autoru "Jautājums" rakstu mērķiem (problēmas "aizmuldēšana") nebūs jāuzdod:
"Latvijā diemžēl nopietni demogrāfiskie pētījumi ar detalizētām prognozēm par iedzīvotāju sastāvu vairs netiek veikti, jo valsts tos nepasūta."
Nākotnes fonda valdes priekšsēdētāju, ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas Rīgas biroja vadītājs, četru bērnu tēvu Ilmārs Mežs.
(NRA, 08.05.2016.)

Atbildēt

Edge

27.08.2017. 09:25

»

GGG

Visādi citādi interesanti, pat vērtīgi palasīties. Par demogrāfiju, kā jau tas mūsdienās mēdz būt - cilvēks nesaprot, bet spriež. Pamatiedzīvotāju izmiršana ir visstraujākā pasaulē, latvieši izmirst mazliet lēnāk, nekā citu tautu pārstāvji. Bet tas nekādi neglābj latviešus no bēdīgā likteņa. Tieši otrādi...


Vērtīgi ir palasīt speciālistu rakstīto, nevis neoliberāļu propagandistu aprakstus. Varnešiem kopš 1991.g. depopulācija nav kāda problēma, tāpēc bezjēdzīgi viņiem pārmest kādu nerisināšanu. Un brīnīties par antikomunisma retoriku arī nevajadzētu,labāk vienkārši atgādināt faktus:
"Padomju laikā Latvijā dzimstības politika bija pronatalistiska. Tas ir, dzimstību veicinoša. Tajā laikā tika pieņemti speciāli lēmumi, kuros skaidri nosprausts mērķis – palielināt dzimstību." Pēteris Zvidriņš: 2050. gadā Latvijā būs 1,7 – 1,8 miljoni iedzīvotāju (NRA, 26.06.2014.)

Atbildēt

Lauku pāķis

27.08.2017. 08:03

Nekas nav mainījies....kā psrs laikā gandrīz katrā rakstā bija jāpiemin varonīgā kpss tā tagat kā obligata norma ,lai pārvarētu cenzūru ir vismaz kāda rindkopa par briesmīgo Krieviju un vēl briesmīgāko putinu...totalitārā jevropas savienība....

Atbildēt

Krīzes pensionārs

27.08.2017. 07:50

Raksta autors ( autori?) beidzot mēģinājuši apzināt problēmas un censties piedāvāt risinājumus.Tas ir pozitīvi.
No vēstures, tad nu gan jāsaka, ka par pasēm lauciniekiem ( pēc 1976.gada) Latvijas teritorijā gan nav taisnība.Cilvēki no laukiem pārcēlās uz Rīgu jau pēc kara un visiem bija pases.

Atbildēt

R.B.

27.08.2017. 02:24

Uz Tālavas biezajiem siliem
Nakts pelēkus palagus klāj.
Pār klusiem koku galiem
Jodi un murgi jāj.

Atbildēt

zemnieks

26.08.2017. 23:55

Latvijas zeme ir izpārdota!

Tagad zemnieki zemi nomā no dāņiem, norvēģiem, zviedriem.....

Kā tad tie auslenderi tika pie Latvijas zemes?
Tāpēc, ka pie varas ir boļševiki, kuru lozungs ir : Laupio salaupīto!
Lūks Zemkopīvas ministra rīkojums:
Zemkopības ministra rīkojums visām
Pagastu valdēm.

Pēc izstrādājamā likuma par zemi valsts zemes fondā ieskaitāmas visā platībā zemes, kas pieder tautas ienaidniekiem un zemes spekulantiem. Sakarā ar to uzdodu līdz 1940.gada 5.augustam paziņot Zemkopības ministrijai, kādu saimniecību īpašniekus pagasta valde uzskata par tādiem, kam visa zeme būtu atņemama, sniedzot par viņiem šādas ziņas: 1) uzvārds un vārds, 2) saimniecības nosaukums, 3) zemes kopplatība, 4) iemesli, kādēļ zemes īpašnieks uzkatīts par tautas ienaidnieku vai zemes spekulantu.

1940.gada 27.jūlijā.
J.Vanags
Zemkopības ministrs

Atbildēt

GGG

26.08.2017. 23:32

Visādi citādi interesanti, pat vērtīgi palasīties. Par demogrāfiju, kā jau tas mūsdienās mēdz būt - cilvēks nesaprot, bet spriež. Pamatiedzīvotāju izmiršana ir visstraujākā pasaulē, latvieši izmirst mazliet lēnāk, nekā citu tautu pārstāvji. Bet tas nekādi neglābj latviešus no bēdīgā likteņa. Tieši otrādi - poļi, krievi, ukraiņi, baltkrievi jau nekur nepazudīs - viņiem ir savas lielās mātes nācijas. Bet latvieši gan jau ir tuvu tam lūzuma punktam no kura vairs nav atgriešanās. Protams, lai nerisinātu problēmu tiek radīti pašmierinoši stāsti par "izlīdzināšanos" ņemot vērā maldinošu statistiku - jaundzimušo skaitu pret mirušajiem. Tomēr tas ir tikai viens rādītājs, kas nav izšķirošs. Izšķirošs ir vidējais bērns skaits uz vienu sievieti - aizstāšanas robežas ir 2,2, bet Latvijā nu jau 26 gadus tas ir krietni zemāks - 1,1 līdz 1,6. Un atkal krīt. Nu nevar pārāk ilgi viena neliela tauta izdzīvot dzimstot paaudzēm zem aizstāšanas līmeņa. Nevar un viss. Tā ir matemātika. Un latvieši ir šī vienādojuma izskaņā ...

Atbildēt

Atbilde

26.08.2017. 22:05

»

Atbilde

Derēja mazliet īsāks teksts, jo pārāk izplūdis. Trūkst skaidras domas, kas tieši par problēmu un ir mēģināts apmuļļāt citu valstu pieredzi, kura neder Latvijas gadījumā...


Kas attiecas uz medicīnu, tad mana pieredze ārzemēs liecina to, ka tas ko mēģina realizēt Latvijā ir saprasta pavisam savādāk un tiek realizēta aplami. UK Rīgas lieluma aglomerācijā ir vairāk slimnīcu, kā Rīgas apkaimē. Praktiski visas slimnīcas ir izvietotas vai nu ārpus pilsētas centra vai arī pat izvietotas pavadoņciemos vai pilsētās. Nav normāli, ka milzīgā cilvēku koncentrācijas vietā kā Ziepniekkalnā nav savas slimnīcas, vai ka Ķengaragam nav savas slimnīcas un uz visu Rīgu un tās milzīgajiem guļamrajoniem ir tikai 2 vietas, kur ir koncentrētas slimnīcas un kuras "veiksmīgi" atrodas milzīgākajās transporta korķu vietās...

Ja skatās pēc ārzemju pieredzes, tad Latvijā slimnīcu ir par maz - praktiski visi speciālisti ir koncentrēti pāris vietās, kas konkurē viens ar otru un tas ir viss un to mēģina reklamēt kā normu. Ne viss no tā, kas ir ārzemēs der mums, bet ārzemēs ļoti koncentrējas uz specializāciju, jo tā var ietaupīt laiku un arī naudu.

Atbildēt

Atbilde

26.08.2017. 21:38

Derēja mazliet īsāks teksts, jo pārāk izplūdis. Trūkst skaidras domas, kas tieši par problēmu un ir mēģināts apmuļļāt citu valstu pieredzi, kura neder Latvijas gadījumā.

Ja rakstā tiek apgalvots, ka Latvijas problēma ir demogrāfija, tad pilsētu attīstība nevar būt par mērķi pēc definīcijas, jo pilsētas demogrāfiju neuzlabo - vislabākajā gadījumā pilsētas dzīvoklī var uzturēt 3 bērnus, bet parasti jau pietiek ar 1 vai 2(dzīvestelpa un atpūta no darba, kaimiņiem un arī - sīkajiem arī ir svarīga), tāpēc lauku attīstībai vajadzēja būt galvenajai, jo tur ir labākas iespējas iegādāties ģimenei draudzīgu māju, kur dzīvot sīkajiem. Rīgā šis posms neatbilst ārzemju praksei, jo Rīgas piepilsētās būvētās mājas stāv tukšas to nenormālās dārdzības dēļ un tas ir papildus iemesls, kāpēc bizness un ekonomika stagnē, jo nenotiek naudas plūsmas cirkulācija, kas ir ekonomikas pamatā.

Nav jau jāattīsta laukus kā viensētas vai lauksaimnieku zeme - pilnīgi pietiek, ja attīsta dzīvošanai draudzīgas mazpilsētas un infrastruktūru, lai to apkaimē var nodarboties ar biznesu. Tam visam ir nepieciešama valstiska domāšana un plānošana. Un to ar tādu domāšanu, kurā valsts ekonomikas asinssvadi - ceļi brūk kopā nevar paveikt. Arī ar dzelzsceļa sliežu demontēšanu...


Rīga bija veidota kā metropole Baltijas reģionam un Latvijai tā vienkārši ir par lielu. Visa problēma, ka globālajā mērogā Rīga ir milzīga stagnējoša provinciāla sādža, jo tā nespēj nodrošināt darbu un biznesa iespējas visiem tiem kas no laukiem un citām vietām pārcēlušies uz Rīgu un neatraduši savu vietu dodas tālāk - migrējot prom no Latvijas.

Atbildēt

Edge

26.08.2017. 20:35

»

kaža

To,kas notiek ar veselības aprūpi,droši var saukt par genocidu.Saslimstot ar arodslimību sākas atklāta un ciniska vajāšana-slimības laikā divas reizes tika pārtraukta zilās lapas izsniegšana,kuru par tiesisku atzina pat augstas tiesas instances,slimības laikā biju spiests aiziet no darba.Ārstēšana un...


"Kristianizācija un Livonijas izveidošanās
iekļāva Latvijas teritoriju Rietumeiropas
juridiskajā telpā, kurā bija līdzīga tiesību
izpratne, kā arī sociālajā telpā ar līdzīgu
sabiedrības organizāciju." Ieskats Latvijas vēstures svarīgākajos jautājumos, 2017.
======================================================
Rietumeiropas juridiskajā telpā ir arī savs termina "genocīds" skaidrojums. Droši vien tāpēc Latvijas vēsturnieki neraksta ne par kādu tur genocīdu 12. - 13.gs., ne arī 21.gadsimtā.

Atbildēt

kaža

26.08.2017. 20:14

To,kas notiek ar veselības aprūpi,droši var saukt par genocidu.Saslimstot ar arodslimību sākas atklāta un ciniska vajāšana-slimības laikā divas reizes tika pārtraukta zilās lapas izsniegšana,kuru par tiesisku atzina pat augstas tiesas instances,slimības laikā biju spiests aiziet no darba.Ārstēšana un rehabilitācija demonstratīvi pat netiek piedāvata.Bīstami augstu ar insulta risku saistītu asinsspiedienu gadiem ilgi biju spiests ārstēt nelegālā veidā,jo veselības aprūpi tas neinterese.Visa vaina latviešu dalīšana nebeidzamās šķirās-izglītotos un neizglītotos,vecos un jaunos,represetos un nerepresetos,nabagos un bagātos,kolaborantos un nekolaborantos utt.Priekšrocības ir noteiktas par pamatu ņemot nacistu kritērijus.

Atbildēt

Partorgs Augusts

26.08.2017. 19:15

Aivars tās lietas ņem stingri - un viņš nejauc, kurš viņam ir kategorijā холопы un холуи, bet kuri viņam ir augsti godātie vēlētāji…

Atbildēt

Waz

26.08.2017. 19:04

Tāds garš pļūtījiens, lai ielīstu aivarsam tur, kur saule neapspīd. Labi, ka sāku lasīt no beigām.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

26.08.2017. 18:42

Latviju un latviešus gaida jauna Saule! Lielā Banda veiksmīgi zombē dullos, lai nekas nemainītos. Jaunākais variants debilais "PAR". Debilisms uz katra soļa! Apjukums: vai tā ir "kustība" jeb "partija"? Medijos apjukums izpaužās šādi: "Kustības "Par!" dibināšanas sapulce sāksies sestdien pulksten 10 kultūras centrā "Rītausma" Rīgā. Kustības programma konkretizēs manifesta mērķi – veidot Latviju, kura ir iespēja visiem, nepieder dažiem un sastāv no daudziem," iepriekš norādījusi kustības programmas darba vadītāja Marija Golubeva." Tagad atklājās vēl šausmīgāka kroplība! Izrādās ir dibināta partija ar jautri debilu nosaukumu "Kustība "Par"". Kas gan notiek latviešu galvās, izgarojot tādas kroplības! Degradācija uzņem apgriezienus! Par to nav jāšaubās. Latviju un latviešus gaida jauna Saule - debilisma spozme. Vai tas ir pelnīts labums? Jeb Dievs turpina nepelnīti izturēties pret latviešiem?

Atbildēt

Latgales iedz

26.08.2017. 18:35

Un ko teikt par ekonomisko un demogrāfisko situāciju Latgalē? Liela alga Latgalē skaitas 600 eiro, bet tēriņi par komunālajiem maksājumiem, transportu, pārtiku aiziet kā citviet Latvijā... Sanāk, ka Latgale būs tikai dabas rezervāts nākotnē? Pāris lielie zemnieki, uzņēmumi un pansionāti? Vai tiešām ja nevēlas dzīvot tikai valsts nodokļu apmaksai, bet arī kam citam piemēram ģimenei, tad jāpamet valsts?

Atbildēt

Edge

26.08.2017. 17:15

“Esam spējuši izaugsmi noturēt, tomēr ir jāturpina reformēt un investēt, lai spētu atjaunot ekonomikas pašfinansēšanās spēju 2020. gadā, kad beigsies struktūrfondi,” norāda Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents Mārtiņš Bičevskis. Tas ir laiks, kad beigsies dāvinātais nepilnais miljards eiro gadā, un tas būs jākompensē ar nodokļiem. Lai nodokļus radītu, nepieciešams samazināt ēnu ekonomiku un pārskatīt nodokļu politiku, jāinvestē pašlaik, kamēr vēl ir zemas naftas cenas. Tūlīt jādara fundamentālas lietas, lai mēs 2019. gadā neatjēgtos jaunā krīzē.
Jāgatavojas 2020. gadam, kad beigsies ES fondi
(LA, 07.03.2016.)
====================================================
Problēmas bija, ir un būs jārisina! Kad mērķi zināmi un uzdevumi noteikti, tad laiks rīkoties!
"Sestdien (26.08.2017.) Rīgā tika nodibināta partija "Kustība Par!", kas sevi pozicionē kā proeiropeisks liberāli centrisks politiskais spēks."

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Nācijas tēva" jaunākie melu plūdi

Foto“Nācijas debilais tēvs” (NDT) atkal ir pamatīgi samelojies. Tas notika 2020.gada 21.februārī. NDT meli ir tik šausmīgi, ka latviešu mediji izvairās sniegt informāciju par NDT rīcību 21.februārī. Toties informācija ir krievu valodā, un jau pirmais komentārs pasaka galveno: "Александр Что зтот Дурак несет, уму непостижимо." Arī katrs normāls latvietis momentā saskatīs melu šaušalīgo apjomu. Informācija ir valsts prezidenta mājas lapā. Citēju un cenšos komentēt melus.
Lasīt visu...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valsts

Bieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga...

Foto

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt...

Foto

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

Globālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums...

Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...