Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zinta

14.03.2022. 15:39

»

Ss

Bērnu pabalstu mūsējiem bērniem 40, no Ukrainas bērniem 300


mēs paši savējos vienmēr esam pratuši visnežēlīgāk apspiest, bet visiem ienācējiem plaši durvis pavērt Varēja jau no gan ļaut arī bēgļiem izbaudīt mūsu brīnišķīgās valsts 30 neatkarības gados sastrādātos un valsts sarūpētos labumus Cītādi būs vēlāk jākaunās ka esam šos piemānījuši ļaujot šiem lolot nereālas ilūzijas

Atbildēt

Ironija

13.03.2022. 15:31

»

Diemžēl neesmu nekāds profesionālis

Bet noprotu, ka caur manu viedokli var izteikties citi profesionāļi...


Ironiju jau tu neuztvēri.Tā ir ar tiem burta kalpiem.

Atbildēt

ej nu ņauga pie darba

13.03.2022. 15:20

»

Ss

Bērnu pabalstu mūsējiem bērniem 40, no Ukrainas bērniem 300


bērnus sajājis naudas dēļ kā krievenes, sadzinušas asvus dēlus Ukrainā slepkavot, cerot uz naudu. Tagad vaimanā. ka naudas ta' nebūs...par lķi arī nē, tos norok un kremē

Atbildēt

Kas te notiek?

13.03.2022. 15:12

Tas ir par maz teikts un prasīts. Nevis tagad ir zudusi jēga šai prasībai pēc vakcinas un sertifikāta, bet tāda arī iepriekš nebija. Uz kāda pamata tas vispār tika darīts? Kad tiks sākta izmeklēšana nevis par kaut kadu vakcīnu neiepirkšanu, bet gan par šo klajo un pazemojošo segregāciju un cilvēku represēšanu - daudziem liedzot strādāt un vēl daudzus piespiežot pret vinu gribu piedalīties med.eksperimentā ar nepārbaudītam (pilnu pārbaudi neizgājušām) vakcīnām? Kur ir mums valstī tiesībsargs, valsts policijas priekšnieks, ģeneralprokurors u.c. atbildīgie? Kāpēc par to pat neviens nerunā? Un kas būs tālāk, ja uz šādu klaji prettiesisku rīcību neviens joprojām nereaģē?

Atbildēt

svens

13.03.2022. 15:08

šie nelieši hunttttas režzjīms LV ir izvedis
medicccīiniskko fasssšissmu.Regulāri melojot, ka vakkkciiina pasargās no saslimšanas, kaut šķīduma toksiskā inde nav pārbaudīta, nav izgājusi med.klīn. pārbaudījum fāzes un potēt- tas ir aizliegts.Un necilvēki +62 depputāati,levvvitt atcēluši demokrātiju LV, tūkstošiem no darba atbrīvoja, .... .
Ko dara sab, vdd,prokkkurrr,- nedara neko. Vai tā
nav valsts graušana? Totalitāaars režzzīims- labs?

Atbildēt

pagaidām viss vēl norit labi-teica no 50 stāva izkritušasi kad lidoja gar 25 stāvu

13.03.2022. 14:54

Baltajā namā Džo gavilē! Slāvi sit slāvus! $-i ripo uz Jeņķiju!

Atbildēt

Viedais

13.03.2022. 12:57

Vai kāds jau aizmirsis pēdējos divus gadus, kas pie mums notika? Kādam jābūt intelektam, lai viņiem rakstītu atklātu vēstuli!? Mums vislabākais rezultāts sasniedzams uzrakstot kopējo vēstuli un iemetot likteņupē Daugavā.
Jeb tiešā tekstā - mēs jau esam pēdējā depopulācijas fāzē.

Atbildēt

Diemžēl neesmu nekāds profesionālis

13.03.2022. 12:40

»

Gribu visu zināt

Par patreizējo situāciju Latvijā tā kā būtu skaidrs, bet kā, lūk ,tur- Krievijā tagad iet, gribētu dzirdēt profesionāļa viedokli Jūsu personā


Bet noprotu, ka caur manu viedokli var izteikties citi profesionāļi..

Krievijai neiet. Ja Kremļa saimnieks ir parakstījis memorandu ar Švābes Davosas forumu.. pēc “specoperācijas” KF kļūšot par elektroniskās koncentrācijas nometnes paraugzonu.. bet Ukrainas melnzemē audzēšot GMO pārtiku... tālākai planētas depopulācijai..

“The Economist”, pasaules plānotāju ziņnesis, norāda, ka usd kredītu defolts būs maijā.. bet Baidens paziņojis, ka KF Valsts kases iesaldētie 300 miljardi usd tikšot Ukrainas atjaunošanai.. bet, kas notiks ar janvārī no KF aizvestām 200 tonnām zelta uz UK, neviens nesaka..

Peskovs stāsta pasakas, ka Ukrainu 4 daļās līdz septembrim nesadalīs.. bet viss ejot pēc plāna..

Atbildēt

Dans

13.03.2022. 12:23

»

harijs

Latvijā jāatver bēgļu centri ne tikai ukraiņiem, bet arī krieviem un baltkrieviem un jāatjauno ielu nosaukumi un uzraksti krievu valodā


Gatavot izradīšnai no valsts, vai tiesāt šeit kariņu, pavļutu, visus tos brašos saeimas balsotājus ar dombravu priekšgalā, to nelietīgo maitas putnu, kurš eskalē latvijas iedzīvotājus streipu un visus pārējos švaukstus kuri skraidalē vai braukā ar ukraiņu karogiem! Nekādus ukraiņus Latvijā. Šo karu sāka ASV nelieši ar Eiropas marionetēm!

Atbildēt

harijs

13.03.2022. 12:17

Latvijā jāatver bēgļu centri ne tikai ukraiņiem, bet arī krieviem un baltkrieviem un jāatjauno ielu nosaukumi un uzraksti krievu valodā

Atbildēt

Visiem

13.03.2022. 11:56

Interesanti, vai sankciju noteikšana ierosina kādas juridiskas sekas un dod iespēju pieprasīt no ES vai/un LV kompensācijas par skartajiem uzņēmumiem.

Atbildēt

13.03.2022. 11:02

http://ashinfo.narod.ru/history.html

Atbildēt

slauķis

13.03.2022. 10:46

»

lauķis

Pilnīgs dārzenis.Baltā rase ir viena tautība


Ir Cilvēki un tad ir baltā rase un citas rases.

Atbildēt

Gribu visu zināt

13.03.2022. 10:31

»

Krišjānis Kankars-Pampars

Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti...


Par patreizējo situāciju Latvijā tā kā būtu skaidrs, bet kā, lūk ,tur- Krievijā tagad iet, gribētu dzirdēt profesionāļa viedokli Jūsu personā.

Atbildēt

mja

13.03.2022. 10:17

»

Sasmējos!

Romas kluba un Dafosas foruma, Pasaules bankas stratēģijas uzvara - depopulācija, deindustrializācija, valsts lomas mazināšana un Pasaules valdība


varētu jau 'sasmieties',bet vai to darīs tie 62'000 iedzīvotāji,kuriem reira nodokļu ''reforma''un pavļuta epidemioloģiskie noteikumi atņēma darba iespējas.Zīmīgi,ka šinīs dienās aprit 2.gadi,kad ar Rinkēviča,tiesībsarga un tieslietu ministra gādību Latvija (11.03.2020.)izstājās no ANO cilvēktiesību hartas par iedzīvotāju pamattiesībām,kuras nostiprinātas Satversmē.Tātad Satversmē iekļautās pamattiesības uz darbu,sociālo aizsardzību un brīvām izpausmēm tiek ierobežotas,ko spīdoši realizēja kariņa valdība.Vēl ciniskāk tas izskatās,ka šādu soli pret saviem iedzīvotājiem atļāvās vienīgi Latvija,kas realitātē izgaismojas kā 2.vietu ESā ar (6000)mirušajiem pandēmijas upuriem.

Atbildēt

Latvijas pilsonis

13.03.2022. 10:13

»

Krišjānis Kankars-Pampars

Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti...


Nu gan esi rāvies melnās miesās! Tik garu tekstu uzrakstīji? Un viens pats? Tagad esi nopelnījis pelmeni, ko baidoties no sankciju sekām,noteikti esi iepircis lielos vairumos.

Atbildēt

Atkal Sasmējos!

13.03.2022. 10:01

»

Sasnējos!

Patiesi! Debilizācija ir debīliem atklāt patiesību. Turieties pie makaroniem, ko karina


Nu redzi, pat nepareizi sāki rakstīt darbības vārdus un teikumu arī nespēji pabeig!Ko tu visiem uzspied savu viedokli, katrs normāls cilvēks secinājumus izdara pats ar savu galvu, nevis pēc Kremļa metodikas.

Atbildēt

Krišjānis Kankars-Pampars

13.03.2022. 09:56

Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti!

Ministru prezidents Krišjānis Kankars-Pampars par sankciju pret KF sekām: “Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta prāmis" Kankars- Pampars uzsvēra, Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Premjers zin prognozēt, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Kankars-Pampars uzsvēra, ka patlaban būtiski saprast, ka “jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt”, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar negatīvu pieaugumu un viņš zinot tādus pionierus šajā jomā un ne vienu vien!

Neesot tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

"Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!”

"Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt," sacīja Krišjānis Kankars- Pampars. Tāpēc premjers sniedza būtiskus padomus no savas gudrību lādes.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

Jā jā

13.03.2022. 09:54

»

to pašu

var jautāt - vai zem bēgļu uzņemšanas nav ieslēpta apzināta *krievu pasaules* invāzija Latvijā.Līdzīgas paralēles var savilkt ar gucuļu un hoholu ienākšanu 1950'os gados mežu izciršanas darbos,ko definēja kā 2PK seku atjaunošanas pasākumu.Un labi ieskatoties realitātē,c-19 var uzskatīt kā priekšspēli...


Nu tu jau vienmēr atradīsi, kā starp rindām iespraust savu naratīvu. Ne pārāk labi pārzini vēsturi, ukraiņi vēl 70-tajos gados te iebrauca. Bet varbūt, nevis Ukraina atdota saplosīšanai, bet Krievijas noasiņošanai.Un kad Krievijas iekarotās teritorijas ap un aiz Urāliem, gribēs atdalīties, tad gan būs svētki ar salūtu.

Atbildēt

Es

13.03.2022. 09:54

Koalīķim cilvēki neko nenozīmē. Tie ir nodokļu maksātāji,vēlētāji uz brīdi,bet pēc tam vai ārpus tā... nekas tāds. Var pat aizstāt daļu ar ukraiņiem baltslāvu brālībai.
Neviļas tas, kurš nelolo nepamatotas cerības.

Atbildēt

Sasnējos!

13.03.2022. 09:53

»

Arī Sasmējos!

Gandrīz visus de... uzskaitīji. Tikai aizmirsi debilizāciju attiecībā pret pašu


Patiesi! Debilizācija ir debīliem atklāt patiesību. Turieties pie makaroniem, ko karina..,

Atbildēt

to pašu

13.03.2022. 09:43

»

!!!

Tev, vispār, ir sajēga, ko nozīmē bēgt no karadarbības? Tagad gaudosi par tiem 200 eiro vairāk


var jautāt - vai zem bēgļu uzņemšanas nav ieslēpta apzināta *krievu pasaules* invāzija Latvijā.Līdzīgas paralēles var savilkt ar gucuļu un hoholu ienākšanu 1950'os gados mežu izciršanas darbos,ko definēja kā 2PK seku atjaunošanas pasākumu.Un labi ieskatoties realitātē,c-19 var uzskatīt kā priekšspēli teritorijas attīrīšanai no imūnajiem (darba nespējīgajiem iedzīvotājiem),lai globālisti pārzīmētu valstu robežas (atdodot Ukrainu saplosīšanai),kā pieprasa Krievija un visi dzīvo šokolādē.Un tas neslēpti izskan Stoltenberga un Izraēlas premjera runās + ieteikumos.

Atbildēt

pareizi runā

13.03.2022. 09:35

»

Sasmējos!

Romas kluba un Dafosas foruma, Pasaules bankas stratēģijas uzvara - depopulācija, deindustrializācija, valsts lomas mazināšana un Pasaules valdība


tie vis pasaules komunisti. ordeni avenam deva č škles krancis берзиньш, arī skrēja līdzi pasaules idiotiem

Atbildēt

Arī Sasmējos!

13.03.2022. 09:32

»

Sasmējos!

Romas kluba un Dafosas foruma, Pasaules bankas stratēģijas uzvara - depopulācija, deindustrializācija, valsts lomas mazināšana un Pasaules valdība


Gandrīz visus de... uzskaitīji. Tikai aizmirsi debilizāciju attiecībā pret pašu.

Atbildēt

mja

13.03.2022. 09:05

»

abi iesmej

jo viņiem dota zaļā gaisma


kuriozu var saskatīt pavļuta paziņojumā,ka ukraiņu bēgļi var strādāt veselības aprūpē BEZ sertifikāta un valodas zināšanām.Īpaši kliedzoši tas izskatās uz fona,kad no savām praksēm bija spiesti atteikties ģimenes ārsti,kuri neriskēja ar savu ķermeni piedalīties eksperimentā.

Atbildēt

Visus migrantus kas iebrauc

13.03.2022. 08:59

»

kļimoviča aita

Par maz vakcinējušies


vakcinē uzreiz arī bērnus

Atbildēt

Sasmējos!

13.03.2022. 08:58

»

harijs

Latvijā arī bez kara būtu ieradušies viesstrādnieki no krievvalodīgo apvidiem - visstulbākie un slinkākie, jo normālie brauc uz pasaules attīstītajām valstīm


Vīrus nokauj karā, tie no Ukrainas nedrīkst aizbraukt. Ierodas sievietes un bērni. Slogs Latvijas valsts budžetam. Kas tas par darbaspēku? Tā jau humpalu veikali iztukšoti.

Atbildēt

,,,

13.03.2022. 08:06

»

...

Tā nav retorika,tie ir neapgāžami fakti.Ja nu spēj pierādīt pretējo tad sper vaļā


Tu esi neglābjami nozombēts! Pat strīdēties nsv vērts. Es vairāk ticu Ziemassvētku vecītim ,kā taviem murgiem. Un starp citu, starp faktu un interpretāciju ir liela atšķirība. Bet tev jau to nesaprast, specoperācija!

Atbildēt

...

13.03.2022. 07:53

»

,,,

Tā jau ir Kremļa retorika. Kas negrib būt dižās krievu pasaules apkampienos, tā nav valsts. Sekas redzam


Tā nav retorika,tie ir neapgāžami fakti.Ja nu spēj pierādīt pretējo tad sper vaļā.
Kam pieder nauda?
Kam ir parādā visas pasaules kolonijas?
Pandēmijas afēra un cilvēku slaktēšana Ukrainā tam ir spilgts apstiprinājums.

Atbildēt

,,,

13.03.2022. 06:00

»

...

Tu precīzāk pastāsti par tām "attīstītajām" valstīm.Tur valda tā pati vergturība.Kolonijas nav valstis


Tā jau ir Kremļa retorika. Kas negrib būt dižās krievu pasaules apkampienos, tā nav valsts. Sekas redzam.

Atbildēt

hans

13.03.2022. 05:56

»

jans

tie idiottt atklāti ņirgājas par tautu


Kremļa mīļākais vārds- hunta. Kaut gan pēc būtības paši ir visīstākā hunta.

Atbildēt

Putina aitām

13.03.2022. 05:52

»

anti soross

visa Latvijas problema ir asv un nato okupacija.jus nedrikstat pat laika prognozi pazinot bez asv vestniecibas atlaujas


Toties jums jāblēj visās iespējamās toņkārtās, ka Ukrainā notiek specoperācija.Kaut kā ieilgusi tā operācija!Saudzējiet balss saites!

Atbildēt

anti soross

13.03.2022. 00:28

»

Draugi

Visa problema latvia ir krievi, latvija visu zog, latvia ir labaka valdiba, visa tas pastavesanas laika labakais president. Slava ukrain slava zilgan dzeltenam karogam. Lavia ce Ykrain


visa Latvijas problema ir asv un nato okupacija.jus nedrikstat pat laika prognozi pazinot bez asv vestniecibas atlaujas.

Atbildēt

jans

12.03.2022. 23:47

tie idiottt atklāti ņirgājas par tautu.
kovid idioootiem , tie netrauceee.
Kapēc covidnieki slimo ??? katru dienu- tūkstoši-
cilvēku. Huntttas režjīms-regulāri melo tautai.

Atbildēt

...

12.03.2022. 23:37

»

harijs

Latvijā arī bez kara būtu ieradušies viesstrādnieki no krievvalodīgo apvidiem - visstulbākie un slinkākie, jo normālie brauc uz pasaules attīstītajām valstīm


Tu precīzāk pastāsti par tām "attīstītajām" valstīm.Tur valda tā pati vergturība.Kolonijas nav valstis.

Atbildēt

harijs

12.03.2022. 23:24

Latvijā arī bez kara būtu ieradušies viesstrādnieki no krievvalodīgo apvidiem - visstulbākie un slinkākie, jo normālie brauc uz pasaules attīstītajām valstīm.

Atbildēt

viesis

12.03.2022. 23:05

Īstenībā Latvija īpaši neatšķiras no Krievijas. Saprātīgākie laižas uz normālākām valstīm, "patrioti" gatavi atbalstīt valdošo koalīciju līdz pēdējam latvietim, bet katrs, kurš uzdrošinās skaļi pateikt, ka valstī kaut kas nav kārtībā, automātiski tiek pasludināts par sabiedrības ienaidnieku..... Ne velti ārzemju draugs tā arī pateica, ka mēs vēl dzīvojam kā Krievijā, no malas tas ļoti labi redzams.

Atbildēt

Dievs

12.03.2022. 23:04

»

kļimoviča aita

Šalom


Pašam ar lom

Atbildēt

Dievs

12.03.2022. 23:03

Palieciet palieciet savås vietàs
Kàds naivums vai

Atbildēt

kļimoviča aita

12.03.2022. 22:44

»

pret ko jāvaksinējas

ja vakcinētie slimo - tāds ir loģisks jautājums


Par maz vakcinējušies!

Vajag vakcinēties līdz pilnīgai uzvarai!

Dodam valstij vakcīnas, maziņas, bet ļoti daudz!

Vakcinētais vakcinējas atkārtoti par godu savām vakcīnām!

Atbildēt

kļimoviča aita

12.03.2022. 22:35

»

lauķis

Pilnīgs dārzenis.Baltā rase ir viena tautība


Par zebrām viss skaidrs, tās ir balto un nēģeru krustojums.

Bet kas tad ir baltie nēģeri un nēģeri ar iesauku "Sniedziņš"?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...