Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zinta

14.03.2022. 15:39

»

Ss

Bērnu pabalstu mūsējiem bērniem 40, no Ukrainas bērniem 300


mēs paši savējos vienmēr esam pratuši visnežēlīgāk apspiest, bet visiem ienācējiem plaši durvis pavērt Varēja jau no gan ļaut arī bēgļiem izbaudīt mūsu brīnišķīgās valsts 30 neatkarības gados sastrādātos un valsts sarūpētos labumus Cītādi būs vēlāk jākaunās ka esam šos piemānījuši ļaujot šiem lolot nereālas ilūzijas

Atbildēt

Ironija

13.03.2022. 15:31

»

Diemžēl neesmu nekāds profesionālis

Bet noprotu, ka caur manu viedokli var izteikties citi profesionāļi...


Ironiju jau tu neuztvēri.Tā ir ar tiem burta kalpiem.

Atbildēt

ej nu ņauga pie darba

13.03.2022. 15:20

»

Ss

Bērnu pabalstu mūsējiem bērniem 40, no Ukrainas bērniem 300


bērnus sajājis naudas dēļ kā krievenes, sadzinušas asvus dēlus Ukrainā slepkavot, cerot uz naudu. Tagad vaimanā. ka naudas ta' nebūs...par lķi arī nē, tos norok un kremē

Atbildēt

Kas te notiek?

13.03.2022. 15:12

Tas ir par maz teikts un prasīts. Nevis tagad ir zudusi jēga šai prasībai pēc vakcinas un sertifikāta, bet tāda arī iepriekš nebija. Uz kāda pamata tas vispār tika darīts? Kad tiks sākta izmeklēšana nevis par kaut kadu vakcīnu neiepirkšanu, bet gan par šo klajo un pazemojošo segregāciju un cilvēku represēšanu - daudziem liedzot strādāt un vēl daudzus piespiežot pret vinu gribu piedalīties med.eksperimentā ar nepārbaudītam (pilnu pārbaudi neizgājušām) vakcīnām? Kur ir mums valstī tiesībsargs, valsts policijas priekšnieks, ģeneralprokurors u.c. atbildīgie? Kāpēc par to pat neviens nerunā? Un kas būs tālāk, ja uz šādu klaji prettiesisku rīcību neviens joprojām nereaģē?

Atbildēt

svens

13.03.2022. 15:08

šie nelieši hunttttas režzjīms LV ir izvedis
medicccīiniskko fasssšissmu.Regulāri melojot, ka vakkkciiina pasargās no saslimšanas, kaut šķīduma toksiskā inde nav pārbaudīta, nav izgājusi med.klīn. pārbaudījum fāzes un potēt- tas ir aizliegts.Un necilvēki +62 depputāati,levvvitt atcēluši demokrātiju LV, tūkstošiem no darba atbrīvoja, .... .
Ko dara sab, vdd,prokkkurrr,- nedara neko. Vai tā
nav valsts graušana? Totalitāaars režzzīims- labs?

Atbildēt

pagaidām viss vēl norit labi-teica no 50 stāva izkritušasi kad lidoja gar 25 stāvu

13.03.2022. 14:54

Baltajā namā Džo gavilē! Slāvi sit slāvus! $-i ripo uz Jeņķiju!

Atbildēt

Viedais

13.03.2022. 12:57

Vai kāds jau aizmirsis pēdējos divus gadus, kas pie mums notika? Kādam jābūt intelektam, lai viņiem rakstītu atklātu vēstuli!? Mums vislabākais rezultāts sasniedzams uzrakstot kopējo vēstuli un iemetot likteņupē Daugavā.
Jeb tiešā tekstā - mēs jau esam pēdējā depopulācijas fāzē.

Atbildēt

Diemžēl neesmu nekāds profesionālis

13.03.2022. 12:40

»

Gribu visu zināt

Par patreizējo situāciju Latvijā tā kā būtu skaidrs, bet kā, lūk ,tur- Krievijā tagad iet, gribētu dzirdēt profesionāļa viedokli Jūsu personā


Bet noprotu, ka caur manu viedokli var izteikties citi profesionāļi..

Krievijai neiet. Ja Kremļa saimnieks ir parakstījis memorandu ar Švābes Davosas forumu.. pēc “specoperācijas” KF kļūšot par elektroniskās koncentrācijas nometnes paraugzonu.. bet Ukrainas melnzemē audzēšot GMO pārtiku... tālākai planētas depopulācijai..

“The Economist”, pasaules plānotāju ziņnesis, norāda, ka usd kredītu defolts būs maijā.. bet Baidens paziņojis, ka KF Valsts kases iesaldētie 300 miljardi usd tikšot Ukrainas atjaunošanai.. bet, kas notiks ar janvārī no KF aizvestām 200 tonnām zelta uz UK, neviens nesaka..

Peskovs stāsta pasakas, ka Ukrainu 4 daļās līdz septembrim nesadalīs.. bet viss ejot pēc plāna..

Atbildēt

Dans

13.03.2022. 12:23

»

harijs

Latvijā jāatver bēgļu centri ne tikai ukraiņiem, bet arī krieviem un baltkrieviem un jāatjauno ielu nosaukumi un uzraksti krievu valodā


Gatavot izradīšnai no valsts, vai tiesāt šeit kariņu, pavļutu, visus tos brašos saeimas balsotājus ar dombravu priekšgalā, to nelietīgo maitas putnu, kurš eskalē latvijas iedzīvotājus streipu un visus pārējos švaukstus kuri skraidalē vai braukā ar ukraiņu karogiem! Nekādus ukraiņus Latvijā. Šo karu sāka ASV nelieši ar Eiropas marionetēm!

Atbildēt

harijs

13.03.2022. 12:17

Latvijā jāatver bēgļu centri ne tikai ukraiņiem, bet arī krieviem un baltkrieviem un jāatjauno ielu nosaukumi un uzraksti krievu valodā

Atbildēt

Visiem

13.03.2022. 11:56

Interesanti, vai sankciju noteikšana ierosina kādas juridiskas sekas un dod iespēju pieprasīt no ES vai/un LV kompensācijas par skartajiem uzņēmumiem.

Atbildēt

13.03.2022. 11:02

http://ashinfo.narod.ru/history.html

Atbildēt

slauķis

13.03.2022. 10:46

»

lauķis

Pilnīgs dārzenis.Baltā rase ir viena tautība


Ir Cilvēki un tad ir baltā rase un citas rases.

Atbildēt

Gribu visu zināt

13.03.2022. 10:31

»

Krišjānis Kankars-Pampars

Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti...


Par patreizējo situāciju Latvijā tā kā būtu skaidrs, bet kā, lūk ,tur- Krievijā tagad iet, gribētu dzirdēt profesionāļa viedokli Jūsu personā.

Atbildēt

mja

13.03.2022. 10:17

»

Sasmējos!

Romas kluba un Dafosas foruma, Pasaules bankas stratēģijas uzvara - depopulācija, deindustrializācija, valsts lomas mazināšana un Pasaules valdība


varētu jau 'sasmieties',bet vai to darīs tie 62'000 iedzīvotāji,kuriem reira nodokļu ''reforma''un pavļuta epidemioloģiskie noteikumi atņēma darba iespējas.Zīmīgi,ka šinīs dienās aprit 2.gadi,kad ar Rinkēviča,tiesībsarga un tieslietu ministra gādību Latvija (11.03.2020.)izstājās no ANO cilvēktiesību hartas par iedzīvotāju pamattiesībām,kuras nostiprinātas Satversmē.Tātad Satversmē iekļautās pamattiesības uz darbu,sociālo aizsardzību un brīvām izpausmēm tiek ierobežotas,ko spīdoši realizēja kariņa valdība.Vēl ciniskāk tas izskatās,ka šādu soli pret saviem iedzīvotājiem atļāvās vienīgi Latvija,kas realitātē izgaismojas kā 2.vietu ESā ar (6000)mirušajiem pandēmijas upuriem.

Atbildēt

Latvijas pilsonis

13.03.2022. 10:13

»

Krišjānis Kankars-Pampars

Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti...


Nu gan esi rāvies melnās miesās! Tik garu tekstu uzrakstīji? Un viens pats? Tagad esi nopelnījis pelmeni, ko baidoties no sankciju sekām,noteikti esi iepircis lielos vairumos.

Atbildēt

Atkal Sasmējos!

13.03.2022. 10:01

»

Sasnējos!

Patiesi! Debilizācija ir debīliem atklāt patiesību. Turieties pie makaroniem, ko karina


Nu redzi, pat nepareizi sāki rakstīt darbības vārdus un teikumu arī nespēji pabeig!Ko tu visiem uzspied savu viedokli, katrs normāls cilvēks secinājumus izdara pats ar savu galvu, nevis pēc Kremļa metodikas.

Atbildēt

Krišjānis Kankars-Pampars

13.03.2022. 09:56

Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti!

Ministru prezidents Krišjānis Kankars-Pampars par sankciju pret KF sekām: “Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta prāmis" Kankars- Pampars uzsvēra, Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Premjers zin prognozēt, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Kankars-Pampars uzsvēra, ka patlaban būtiski saprast, ka “jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt”, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar negatīvu pieaugumu un viņš zinot tādus pionierus šajā jomā un ne vienu vien!

Neesot tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

"Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!”

"Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt," sacīja Krišjānis Kankars- Pampars. Tāpēc premjers sniedza būtiskus padomus no savas gudrību lādes.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

Jā jā

13.03.2022. 09:54

»

to pašu

var jautāt - vai zem bēgļu uzņemšanas nav ieslēpta apzināta *krievu pasaules* invāzija Latvijā.Līdzīgas paralēles var savilkt ar gucuļu un hoholu ienākšanu 1950'os gados mežu izciršanas darbos,ko definēja kā 2PK seku atjaunošanas pasākumu.Un labi ieskatoties realitātē,c-19 var uzskatīt kā priekšspēli...


Nu tu jau vienmēr atradīsi, kā starp rindām iespraust savu naratīvu. Ne pārāk labi pārzini vēsturi, ukraiņi vēl 70-tajos gados te iebrauca. Bet varbūt, nevis Ukraina atdota saplosīšanai, bet Krievijas noasiņošanai.Un kad Krievijas iekarotās teritorijas ap un aiz Urāliem, gribēs atdalīties, tad gan būs svētki ar salūtu.

Atbildēt

Es

13.03.2022. 09:54

Koalīķim cilvēki neko nenozīmē. Tie ir nodokļu maksātāji,vēlētāji uz brīdi,bet pēc tam vai ārpus tā... nekas tāds. Var pat aizstāt daļu ar ukraiņiem baltslāvu brālībai.
Neviļas tas, kurš nelolo nepamatotas cerības.

Atbildēt

Sasnējos!

13.03.2022. 09:53

»

Arī Sasmējos!

Gandrīz visus de... uzskaitīji. Tikai aizmirsi debilizāciju attiecībā pret pašu


Patiesi! Debilizācija ir debīliem atklāt patiesību. Turieties pie makaroniem, ko karina..,

Atbildēt

to pašu

13.03.2022. 09:43

»

!!!

Tev, vispār, ir sajēga, ko nozīmē bēgt no karadarbības? Tagad gaudosi par tiem 200 eiro vairāk


var jautāt - vai zem bēgļu uzņemšanas nav ieslēpta apzināta *krievu pasaules* invāzija Latvijā.Līdzīgas paralēles var savilkt ar gucuļu un hoholu ienākšanu 1950'os gados mežu izciršanas darbos,ko definēja kā 2PK seku atjaunošanas pasākumu.Un labi ieskatoties realitātē,c-19 var uzskatīt kā priekšspēli teritorijas attīrīšanai no imūnajiem (darba nespējīgajiem iedzīvotājiem),lai globālisti pārzīmētu valstu robežas (atdodot Ukrainu saplosīšanai),kā pieprasa Krievija un visi dzīvo šokolādē.Un tas neslēpti izskan Stoltenberga un Izraēlas premjera runās + ieteikumos.

Atbildēt

pareizi runā

13.03.2022. 09:35

»

Sasmējos!

Romas kluba un Dafosas foruma, Pasaules bankas stratēģijas uzvara - depopulācija, deindustrializācija, valsts lomas mazināšana un Pasaules valdība


tie vis pasaules komunisti. ordeni avenam deva č škles krancis берзиньш, arī skrēja līdzi pasaules idiotiem

Atbildēt

Arī Sasmējos!

13.03.2022. 09:32

»

Sasmējos!

Romas kluba un Dafosas foruma, Pasaules bankas stratēģijas uzvara - depopulācija, deindustrializācija, valsts lomas mazināšana un Pasaules valdība


Gandrīz visus de... uzskaitīji. Tikai aizmirsi debilizāciju attiecībā pret pašu.

Atbildēt

mja

13.03.2022. 09:05

»

abi iesmej

jo viņiem dota zaļā gaisma


kuriozu var saskatīt pavļuta paziņojumā,ka ukraiņu bēgļi var strādāt veselības aprūpē BEZ sertifikāta un valodas zināšanām.Īpaši kliedzoši tas izskatās uz fona,kad no savām praksēm bija spiesti atteikties ģimenes ārsti,kuri neriskēja ar savu ķermeni piedalīties eksperimentā.

Atbildēt

Visus migrantus kas iebrauc

13.03.2022. 08:59

»

kļimoviča aita

Par maz vakcinējušies


vakcinē uzreiz arī bērnus

Atbildēt

Sasmējos!

13.03.2022. 08:58

»

harijs

Latvijā arī bez kara būtu ieradušies viesstrādnieki no krievvalodīgo apvidiem - visstulbākie un slinkākie, jo normālie brauc uz pasaules attīstītajām valstīm


Vīrus nokauj karā, tie no Ukrainas nedrīkst aizbraukt. Ierodas sievietes un bērni. Slogs Latvijas valsts budžetam. Kas tas par darbaspēku? Tā jau humpalu veikali iztukšoti.

Atbildēt

,,,

13.03.2022. 08:06

»

...

Tā nav retorika,tie ir neapgāžami fakti.Ja nu spēj pierādīt pretējo tad sper vaļā


Tu esi neglābjami nozombēts! Pat strīdēties nsv vērts. Es vairāk ticu Ziemassvētku vecītim ,kā taviem murgiem. Un starp citu, starp faktu un interpretāciju ir liela atšķirība. Bet tev jau to nesaprast, specoperācija!

Atbildēt

...

13.03.2022. 07:53

»

,,,

Tā jau ir Kremļa retorika. Kas negrib būt dižās krievu pasaules apkampienos, tā nav valsts. Sekas redzam


Tā nav retorika,tie ir neapgāžami fakti.Ja nu spēj pierādīt pretējo tad sper vaļā.
Kam pieder nauda?
Kam ir parādā visas pasaules kolonijas?
Pandēmijas afēra un cilvēku slaktēšana Ukrainā tam ir spilgts apstiprinājums.

Atbildēt

,,,

13.03.2022. 06:00

»

...

Tu precīzāk pastāsti par tām "attīstītajām" valstīm.Tur valda tā pati vergturība.Kolonijas nav valstis


Tā jau ir Kremļa retorika. Kas negrib būt dižās krievu pasaules apkampienos, tā nav valsts. Sekas redzam.

Atbildēt

hans

13.03.2022. 05:56

»

jans

tie idiottt atklāti ņirgājas par tautu


Kremļa mīļākais vārds- hunta. Kaut gan pēc būtības paši ir visīstākā hunta.

Atbildēt

Putina aitām

13.03.2022. 05:52

»

anti soross

visa Latvijas problema ir asv un nato okupacija.jus nedrikstat pat laika prognozi pazinot bez asv vestniecibas atlaujas


Toties jums jāblēj visās iespējamās toņkārtās, ka Ukrainā notiek specoperācija.Kaut kā ieilgusi tā operācija!Saudzējiet balss saites!

Atbildēt

anti soross

13.03.2022. 00:28

»

Draugi

Visa problema latvia ir krievi, latvija visu zog, latvia ir labaka valdiba, visa tas pastavesanas laika labakais president. Slava ukrain slava zilgan dzeltenam karogam. Lavia ce Ykrain


visa Latvijas problema ir asv un nato okupacija.jus nedrikstat pat laika prognozi pazinot bez asv vestniecibas atlaujas.

Atbildēt

jans

12.03.2022. 23:47

tie idiottt atklāti ņirgājas par tautu.
kovid idioootiem , tie netrauceee.
Kapēc covidnieki slimo ??? katru dienu- tūkstoši-
cilvēku. Huntttas režjīms-regulāri melo tautai.

Atbildēt

...

12.03.2022. 23:37

»

harijs

Latvijā arī bez kara būtu ieradušies viesstrādnieki no krievvalodīgo apvidiem - visstulbākie un slinkākie, jo normālie brauc uz pasaules attīstītajām valstīm


Tu precīzāk pastāsti par tām "attīstītajām" valstīm.Tur valda tā pati vergturība.Kolonijas nav valstis.

Atbildēt

harijs

12.03.2022. 23:24

Latvijā arī bez kara būtu ieradušies viesstrādnieki no krievvalodīgo apvidiem - visstulbākie un slinkākie, jo normālie brauc uz pasaules attīstītajām valstīm.

Atbildēt

viesis

12.03.2022. 23:05

Īstenībā Latvija īpaši neatšķiras no Krievijas. Saprātīgākie laižas uz normālākām valstīm, "patrioti" gatavi atbalstīt valdošo koalīciju līdz pēdējam latvietim, bet katrs, kurš uzdrošinās skaļi pateikt, ka valstī kaut kas nav kārtībā, automātiski tiek pasludināts par sabiedrības ienaidnieku..... Ne velti ārzemju draugs tā arī pateica, ka mēs vēl dzīvojam kā Krievijā, no malas tas ļoti labi redzams.

Atbildēt

Dievs

12.03.2022. 23:04

»

kļimoviča aita

Šalom


Pašam ar lom

Atbildēt

Dievs

12.03.2022. 23:03

Palieciet palieciet savås vietàs
Kàds naivums vai

Atbildēt

kļimoviča aita

12.03.2022. 22:44

»

pret ko jāvaksinējas

ja vakcinētie slimo - tāds ir loģisks jautājums


Par maz vakcinējušies!

Vajag vakcinēties līdz pilnīgai uzvarai!

Dodam valstij vakcīnas, maziņas, bet ļoti daudz!

Vakcinētais vakcinējas atkārtoti par godu savām vakcīnām!

Atbildēt

kļimoviča aita

12.03.2022. 22:35

»

lauķis

Pilnīgs dārzenis.Baltā rase ir viena tautība


Par zebrām viss skaidrs, tās ir balto un nēģeru krustojums.

Bet kas tad ir baltie nēģeri un nēģeri ar iesauku "Sniedziņš"?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...