Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

85

03.04.2022. 12:38

Neviens nav nodevis bērnus un cilvēcību.
Bērnus un cilvēcību nodot nevar, tas nav dots.

Atbildēt

85

03.04.2022. 12:24

"Vakcīnu sniegtā aizsardzība nav ilga" - "Kas" ( konkrēti ) liek jums melot kā viltot īstenību, reklamēt "vakcināciju", "ierobežojumus", "sertifikāciju" un virspretlikumīgi manipulēt ar citu pamatdzīvotāju cilvēku vissaprotami pašsaprotamu VĒLI uz to laimīgām un veselīgām dzīvildzēm, bez nebūtībā zūdošā parazītmehānisma, un tajā sasaistītās kaitniekpsiholoģijas sērgas uzburto neeksistējošo "vīrusu"? Dzīve un Dzīvā Daba jums darīs zināmu, ka apzināta sērgas stutēšana jums nāks atpakaļ kā elle, atbildīgā kārtībā. "Kā" ( konkrēti ) var "zaudēt" "ticību" "valsts" "varas" "pārstāvjiem"? Netraucējiet loģikai. "Audzēkņiem" tas ir "kā"? Senāk, kad cilvēki ēda gaļu, tika virspretlikumīgi audzētas cūkas. Katrs skolotājs/ja raksta ( zin ) Korekcijas Saprātam rakstu ( ziņu ) , kas ( konkrēti ), kad, kur jums lika "vakcinēties" vai traucēt savu ( citu ) elpošanu ar uzpurņiem un tt un tmldz. "Kas" ( konkrēti ) jums liek zombēt bērniem, neapzinātiem, un vēl procesā cilvēkiem "pils_onisku stāju" kā kādu normu?

Atbildēt

EU !

03.04.2022. 09:56

Kur tad komentāri pa nakti pazuda ? Bija ap četrdesmit komentāru sakrājušies .... Kas notiek ? Darbā pieņemts mākslīgais intelekts ?

Atbildēt

paskaties statistiku

02.04.2022. 08:55

»

glupajiem vienmēr imunitāte 3x zemāka

un mūžs īsāks


kas slimo

Atbildēt

Es

02.04.2022. 08:40

»

Nožēlojama gaušanās

Pandēmijas laikā tieši skolotāju vidū atradās...


Nepareizi. Zinātnei nav jātic! Tic kaut kam ezotēriskam. Zinātne ir garš kļūdu, eksperimentu un pierādījumu process. Zinātne ir šaubas nevis ticība.
Jūs pats esat no varai noderīgajiem idiotiem, kas uzskata, ka zinātne ir kā nemainīgi apdrukāta papīra lapa. Ja jums ar zinātni būtu kaut mazākais sakars, tad jūs desmitreiz padomātu, pirms drosmīgi identificētu visu zinātni ar visnoziedzīgāko no legālajiem biznesiem - lielo farmāciju.

Nekad iepriekš no sirdskaitēm nav sākuši mirt bērni, pusaudži un jauni sportisti. Nekad iepriekš farmāciju uzraugušās iestādes nav piekritušas, ka farmācijas uzņēmums savu eksperimentālo vakcīnu pētījumu datus publicēs 70 gadu laikā. To mainīja tikai tiesas iejaukšanās.

Atbildēt

wow

02.04.2022. 07:00

Mācīties, bet ne jau pie tādiem, kā jūs.

Atbildēt

Anna

01.04.2022. 21:24

»

6c

Visi pedagogi ir laucinieki un tumsoņas


Saskaņā ar jaunākajiem Apvienotās Karalistes valdības datiem lielākā daļa trīskārši vakcinēto cilvēku Anglijā tagad ir zaudējuši 80% savas imūnsistēmas spējas, salīdzinot ar nevakcinētu cilvēku dabisko imūnsistēmas spēju, kas nozīmē, ka viņi tagad ir samazinājušies līdz pēdējiem 20% imūnsistēmas. cīņa pret vīrusiem, baktērijām, slimībām un vēzi.

Taču šī katastrofa notiek ne tikai Apvienotajā Karalistē. Kanādas valdības oficiālie dati liecina, ka vidēji trīs reizes vakcinētie kanādieši tagad ir zaudējuši 75% savas imūnsistēmas spējas, salīdzinot ar nevakcinēto kanādiešu dabisko imūnsistēmas spēju. Tas nozīmē, ka viņi tagad ir samazinājušies līdz pēdējiem 25% imūnsistēmas, lai cīnītos pret vīrusiem, baktērijām, slimībām un vēzi.

Tāda pati aina ir arī Jaunzēlandē, un oficiālie valdības dati liecina, ka vidēji pilnībā vakcinēti cilvēki Jaunzēlandē ir zaudējuši 74% savas imūnsistēmas spējas.

Īsāk sakot, tā kā Apvienotās Karalistes, Kanādas un Jaunzēlandes iestādes ir paveikušas tik labu darbu, apkopojot un publicējot datus par Covid-19 pēc vakcinācijas statusa, tās ir atklājušas faktu, ka trīskārši vakcinētā populācija strauji attīsta jaunu Covid formu. -19 vakcīnas izraisīts iegūtais imūndeficīta sindroms (AIDS).

Atbildēt

6b

01.04.2022. 21:19

»

6c

Visi pedagogi ir laucinieki un tumsoņas


Visi pils-sētnieki ir bomži un gomoseki.

Atbildēt

Oficiante-bufetniece

01.04.2022. 20:36

»

oficiante Anķa paliek oficiante Aņka, kaut ar iesēdusies ministra krēslā

"Es esmu pilnīgi kreizī šodien!" publiski sevi apkauno bordāna blozga "izglītības ministre" Aņka Muižniece


You say I’m going crazy ,I’m feelin fuckin’ lazy You say I’m going crazy So crazy,ooh-ooh

Atbildēt

Un

01.04.2022. 20:30

»

6c

Visi pedagogi ir laucinieki un tumsoņas


pašlabuma meklētāji!!

Atbildēt

6c

01.04.2022. 19:57

Visi pedagogi ir laucinieki un tumsoņas.

Atbildēt

tā viš i

01.04.2022. 17:35

Nesaprotu, kādēļ tie skolotāji tā pūlās, strādā ar pārslodzi, izdeg darbā, cieš, upurējas....'? Un tikai pateicoties tādam bariņam stulbeņu tur augšā, kas strebj kafiju, lako nadziņus un pieņem muļķīgus lēmumus.Vai tad tik grūti paņemt brīvu mēnesi atpūtai. Ja kaut vai tikai šis tūkstotis pedagogu, kas parakstījuši šo vēstuli šobrīd tā izdarīs, uzreiz tam bariņam muļķu tur augšā uznāks abskaidrība un nevajadzēs vairs ne sertifikātus, ne uzpurņus.
Saprotu, tūliņ sāksies atrunas - skolēnu žēl, tas būtu bezatbildīgi, skolēni nav vainīgi u.t.t. Muļķības! Nevajag piesegt savu gļēvumu ar cēlām runām. Jūs vienkārši nespējat vienoties kopējai rīcībai. Gribat lai kāds kaut ko izcīna jūsu vietā. Tā nenotiek! Nevis žēlabu vēstules jāraksta tam stulbeņu bariņam tur augšā, mēģinot pierādīt ka div reiz divi ir četri, bet jāiesniedz savas prasības, kuru nepildīšanas gadījumā jāuzsāk beztermiņa streiks. Nevarat to noorganizēt? Tad rukājat vien tālāk un nežēlojieties. Nevienu tās jūsu grūtības neinteresē. Un vismazāk jau tām dāmām ministrijā. Tieši jūsu gļēvulības dēļ no darba tika atlaisti kolēģi, kuri atteicās potēties. Jūs ļāvāt sevi sadurt un klusībā priecājaties, ka varat palikt savā darbā. Varbūt pat cerējāt uz algu pielikumu, vai vismaz uz kādu papildus slodzīti kas atbrīvojas pēc kolēģu padzīšabas no darba. Būtu jūs toreiz bijuši vienoti, nekas tāds nenotiktu. Eh...

Atbildēt

Nožēlojama gaušanās

01.04.2022. 17:27

Pandēmijas laikā tieši skolotāju vidū atradās
tumsoņas, kas nevakcinējās. Ja tas būtu izdarīts, tagad nevajadzētu rakstīt vēstules. Tieši nevakcinēto dēļ bija jācieš pārējiem, arī bērniem. Vispār apbrīnoju, ka skolā var strādāt cilvēki, kuri netic zinātnei.Arī te jāpiekrīt par diagnozi - kuras izpausmes ir šaura domāšana, nespēja salikt kopainu un visam pāri rūpes par savām ērtībām...
Šī vēstule tam ir vislabākais pierādījums.

Atbildēt

kaķa smiekli

01.04.2022. 15:52

»

Es

Aita visu mūžu baidījās no vilka (viena no vīrusiem), bet apēda viņu gans ar ganu suni (valdības lēmumi un musari, kas tos pārcentīgi pildīja...


Zviedru pētnieki, kas apsekojuši tūkstošiem vienādu skaitu vakcinēto un nevakcinēto cilvēku saslimstību ar covid, secinājuši, vakcīnētie ir labāk aizsargāti tikai sešus mēnešus pēc vakcinācijas, pēc tam sākas pretējs process , vakcinētie mirst un saslimst vairāk, secinājums, vakcīna bojā paša organisma imūnsistēmu un lai to uzturētu, jāvakcinējas ik 6 mēnešus, bet novājinātā imūnsistēma palielina cilvēka iespējas nomirt no citām slimībām.

Atbildēt

oficiante Anķa paliek oficiante Aņka, kaut ar iesēdusies ministra krēslā

01.04.2022. 13:02

"Es esmu pilnīgi kreizī šodien!" publiski sevi apkauno bordāna blozga "izglītības ministre" Aņka Muižniece

Atbildēt

SARS-CoV-2 RNS

01.04.2022. 09:47

Diemžēl skolotāji ieskaitīti OBLIGĀTI būsterējamajos ... ir tikai divi vairianti, vai nu steidzīgi jālikvidē IZM, vai IZM likvidēs pedagogus ...

Atbildēt

varbūt

01.04.2022. 09:17

»

viss vienkārši

jālikvidē IZM


vismaz ar likumu neliks dalīt diplomus. Pieražojuši spota lopu, muļķu, sliņķu, nekauņu...čekisti šarikovi pugo avena radi... savējiem dalīs, bezizeja, bet vismaz godīgajiem neliks to darīt.......................................

Atbildēt

viss vienkārši

01.04.2022. 09:06

jālikvidē IZM!

Atbildēt

s.ūdīgi jau nu 'strādājat'

01.04.2022. 08:14

ja daudzus deviētus ezotēriķus čekistus slēgtu,ieguvums būtu lielāks, zagļus un nekauņas ražojat un diplomējat..............................

Atbildēt

Es

01.04.2022. 08:02

»

Cik var.

Tie ,kas nesaredz loģiku iesaku izlasīt Klausa Švāba grāmatu par jauno pasaules kārtību. Daudziem puzle sen jau salikusies kopā


Saprotams, ka švābu lops nav tāds viens, taču pasaule kļūtu par "labāku vietu" (tieši pārcēlumi izklausās stulbi), ja kāds neapmierinātais iespaidotos no JFK pāragrā likteņa.

Atbildēt

Es

01.04.2022. 07:58

»

kaķa smiekli

Šī vestule ir vismaz par gadu novēlota. Kur tas tūkstoties parakstījušo pedagogu bija pirms tam...


Aita visu mūžu baidījās no vilka (viena no vīrusiem), bet apēda viņu gans ar ganu suni (valdības lēmumi un musari, kas tos pārcentīgi pildīja).

Manā lokā pēdējā gada laikā slimojuši ir tikai vakcinētie. Nevakcinētajiem nelīp nekas ne nezināmos apstākļos, ne zināmos (ilgstošs kontakts ar vakcinētiem slimajiem). Vienlaikus jāatzīst, ka vairumam šo vakcinēto ir paliels vecums vai hronisku saslimšanu buķete.

Atbildēt

un

01.04.2022. 07:57

kamēr jūs apzinīgi iesiet uz savām skolām, nepaceļot galvas, strādāsiet kā vergi, lai izvilktu no algas līdz algai, padevīgi pildīsiet varas kliķes neleģitīmos lēmumus un uzliktās sankcijas, kas daļu no jums burtiski izmet mēslainē, turpināsiet ticēt jūsu zombētājiem, ka ik pēc 4 gadiem jums ir jāpilda jūsu pats svētākais pienākums - jāiet turpināt balstīt viņu bandītiskā sistēma - jums jāiet uz vēlēšanām, tikmēr nekas, pilnīgi nekas, mīļie skolotāji, nemainīsies.
Ja jūs neattapsieties, un nesapratīsiet, ka, ja jūs, tieši jūs, beidzot necelsieties, un jūs, tieši jūs, nepanāksiet vēlēšanu sistēmas maiņu, viss šajā valstī turpināsies pa vecam. Un jūs šo veco sistēmu, kurā jūs esat nulles, paši būsiet balstījuši un saglabājuši.

Atbildēt

Cik var.

01.04.2022. 07:54

Tie ,kas nesaredz loģiku iesaku izlasīt Klausa Švāba grāmatu par jauno pasaules kārtību. Daudziem puzle sen jau salikusies kopā.

Atbildēt

Es

01.04.2022. 07:54

Starp nevakcinētajiem ir daudz mazāk tādu, kas iet uz testiem bez vajadzības. Starp vakcinētajiem ir daudz slimu vai vecu. Nekāda vakcīna (vai nauda) nevar nopirkt veselību, kad tai vairs nav lemts parādīties. Diabētiķim uz visu saslimšanu fona ir par vēlu domāt, kā mainīt savu dzīvi (un viņš to nekad arī nespētu).

Tādu troļļošanu, pakļāvību un nespēju domāt cilvēce varbūt nepieredz pirmo reizi, taču vienlaikus ir arī skaidrs, ka masas ir viegli vadāmas un destruktīvas. Un skolotāji tur tomēr ir bijuši klāt. Arodbiedrība arī jums ir NULLE.

Atbildēt

01.04.2022. 07:15

»

viesis

Mjā, šai prasībai pēc derīga sertifikāta nav absolūti nekāda loģiska un zinātniska pamatojuma, tāpat kā Putina agresijai pret Ukrainu. Gan vienam gan otram pamatā- bezjēdzīgas iedomas un fantāzijas, kas nes tikai nepatikšanas apkārtējiem, atšķirība tikai mērogā


jums taisnība. Tā ir fikcija, afēra, ar kuras palīdzību, ieviešot ārkārtas situāciju, kurā Satversme vairs nav spēkā, un, tātad, nekādas cilvēktiesības, pie varas esošā bandai ir visa vara darīt pilnīgi visu, ko tā vēlas. Bez aizķeršanās, bez nekādas pretestības pandēmijas afēras aizsegā tā varējusi izlaist cauri Saeimas virtuvei visus tos bandītiskos lēmumus, kas varas mafijai nepieciešami.

Atbildēt

viesis

01.04.2022. 07:04

Mjā, šai prasībai pēc derīga sertifikāta nav absolūti nekāda loģiska un zinātniska pamatojuma, tāpat kā Putina agresijai pret Ukrainu. Gan vienam gan otram pamatā- bezjēdzīgas iedomas un fantāzijas, kas nes tikai nepatikšanas apkārtējiem, atšķirība tikai mērogā.

Atbildēt

ielāgojiet beidzot, kas ir tie mērgļi, kas pret mums pastrādāja reālus noziegumus

01.04.2022. 05:56

17.novembra Dombura raidījumā noziedznieks un viens no visnicināmākajiem varas salašņu bandas kverpļiem Juris Rancāns no JKP, siekalas spļaudams, nosēcās, ka tas esot smieklīgi, ka vairāk nekā 70 000 cilvēki Latvijā paliek bez darba un iztikas!!!
Tas bija 2021.gada novembrī.

Atbildēt

Slava skolotājiem

01.04.2022. 01:25

»

O)O

Tas mīļie cilvēki ir genocīds pret tautu, bija ir un būs, pat var teikt viens no genocīda instrumentiem lielajā genocīda metožu klāstā ar kuru operē valdība, deputāti un viņu saimnieki ES/ASV pret mums, Latvijas iedzīvotājiem...


Latvijas skolotājus plosa Kariņa un Pļauļuta terors. Viņi ir nodevēji, tā ir šo un citu, kas līdzīgā situācijā, nekaunīga, riebīga spīdzināšana.

Atbildēt

NOST ar jkp MUIŽNIECI!!!

31.03.2022. 22:16

NOST ar BORDĀNISTIEM!!! Teroristiem! Vislielākajiem sabiedrības šķēlējiem un kūdītājiem!

Atbildēt

!

31.03.2022. 21:36

»

Vabole

Nekomentēšu vakcinēšanās nepieciešamību, BET - tieši ķīnieši neļāva ekspertiem pārbaudīt savas "bio-laboratorijas


Kā ta neļāva! 30 ekspertu no dažādām pasaules valstīm pētīja ķīniešu laboratoriju Juhaņā!

Atbildēt

85

31.03.2022. 21:18

»

nu kā tā var

Pavļuta vakcīn bizness rulē! Pāri cilvēku nāvēm, pedagogu slimībām un izdegšanu


Parazītmehānismam zūdot nebūtībā, "KĀ" ( kā ļaunums ) arī zūd no pasaules un ļaunu darīt nevar. Ņem atpakaļ savu Pavļutu un vakcinējieties prom uz elli, jo te, uz pasaules, jums nav ko darīt.

Atbildēt

Vabole

31.03.2022. 21:12

»

?

Ka tik tas Covid 19 nav izlīdis no tām ASV bio-laboratorijām? Un cik tādas ir LV? Vai nevajadzētu ielaist Latvijā ķīniešu ekspertus, lai tie pārbauda mūsu zemē esošās bio-laboratorijas...


Nekomentēšu vakcinēšanās nepieciešamību, BET - tieši ķīnieši neļāva ekspertiem pārbaudīt savas "bio-laboratorijas"

Atbildēt

85

31.03.2022. 20:57

»

Balagan

pamodās lopiņi... vakcīnvanckari


Bērnus un cilvēcību nodot nevar, tas nav dots.
Ej atpakaļ alā, nav tev ko te rēgoties uz pasaules.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

31.03.2022. 20:53


“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

'MOTO': "Galvenais - lai SISTĒMA vismaz 'pa lielam nebremzē'!…" ;)

"Bet citādi - VISS rullē un pa košo!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

(...)
Par laimi - šajā "valstī" CITĀ ziņā,
Viss "rullē perfekti" (gvelž plašsaziņa):
"Gan valdība par pavalstniekiem gādā,
Gan sabiedrība (lojāla!) daudz strādā ~
Ne kāds pa SILI bradā, rukšķu barā,
Ne "glupais pūlis" streso, vīlies varā,
Ne daži "sugas biedri" rij un laupa,
Ne daudzi "pārējie" pa grasim taupa,
Gan svētkus svin (pie TV tŗuli tupot),
Gan "kampaņās" 'ņem dalību' (pa glupo),
Gan "sašutinās", ja kas nav pa prātam
(Gan "lumpe.ņiem", gan varas "aparātam"),
Pat - "demisijas" pieprasa, vai sodus
(Ja "masām" šķiet, ka daži "nogāž podus") ~
Tad "MĒS" pa "pagalītei sārtā metam",
"Caur svilpi tvaiku nolaižot" (pa retam!)...
...
Bet citādi – šeit, "euro.latv[ĀN]ijā",
Pa košo rullē VISS - kā "Leiputrijā":
Šeit piena upes ķīseļkrastus mērcē
(Ne - SILE smako rukšķu viŗcas tērcē),
Un putras kalniem - bieza zafte virsū
(Ne - viss un vienmēr sanāk kā caur ..."ķēķi"),
Uz naudas (SVEŠAS) - Milda (VĒL), kā dzīva
(Ne - LATU nokauj "euro" sērga sīva),
Gan darba netrūkst ļautiņiem, gan maizes
(Ne - "simtlatnieku" / "emigrantu" šaizes),
Gan "pensīšos" var bezrūpīgi "kūkot"
(Ne - ubaggrašus "pašval.dauņos" lūkot),
Pat grūtdienīšiem pieciešami klājas
(Ne - cer, ka šie "pa fikso atstieps kājas") ~
Par šito - "tautai" prieks, kas "valsti" ciena
(Kur TIKAI "COVID-šowu" 'laiž pēc piena')!!!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Roza Luksemburga

31.03.2022. 20:11

Kad iesiet uz velesanam , tad panemiet lidzi to sarakstu ar 62 deputatu vardiem, kas nobalsoja par so obligato vakcinaciju un ari partijam, ko vini parstav. Ta vienkarsi, lai neaizmirstu, par ko nevar balsot. Citadi busim cempioni kapsana uz graabekla.

Atbildēt

abi nes treknu peļņu

31.03.2022. 19:21

Covid un ieroču bizness ir varen ienesīgs Jeņķijas karalistei!

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

31.03.2022. 19:10

»

?

Ka tik mūsu pedagogi nav saklausījušies alternatīvo informāciju par amerikāņu bio-laboratorijām un viņiem nav sākusies "apgaismošanās


Apnicīgā Covid sāga kaut kā ātri nomainījās ar Ukrainu? Vakseru un antivakseru vietā - ukrainisti un putinisti? Tomēr izrādās ka arī Covid niša nav palikusi gluži tukša.

Atbildēt

nu kā tā var

31.03.2022. 19:08

Pavļuta vakcīn bizness rulē! Pāri cilvēku nāvēm, pedagogu slimībām un izdegšanu!

Atbildēt

...

31.03.2022. 19:00

»

?

Ka tik tas Covid 19 nav izlīdis no tām ASV bio-laboratorijām? Un cik tādas ir LV? Vai nevajadzētu ielaist Latvijā ķīniešu ekspertus, lai tie pārbauda mūsu zemē esošās bio-laboratorijas...


Diemžēl, apmēram pirms pāris gadiem presē bija informācija, ka Latvija atļāvusi savā teritorijā darboties kaut kādam Ķīnas ģenētisko pētījumu institūtam. Tāpat Latvijas augstskolas piedalās globālistu sapņa īstenošanā-*ķermeņa interneta* izstrādāšanā. Un tas nav priecīgi.

Atbildēt

O)O

31.03.2022. 18:02

Tas mīļie cilvēki ir genocīds pret tautu, bija ir un būs, pat var teikt viens no genocīda instrumentiem lielajā genocīda metožu klāstā ar kuru operē valdība, deputāti un viņu saimnieki ES/ASV pret mums, Latvijas iedzīvotājiem.

Atcerieties vienu cilvēki - kamēr šie izdzimteņi un morālie kropļi kuri pieņēma šos ABSURDOS UN NOZIDZĪGOS LIKUMUS netiks sodīti, tas viss var atkārtoties.
Visa infrastruktūra, tajā skaitā arī juridiskā tam ir sagatavota.
Nobeigumā gribu pateikt lūk ko - kad valsts terorizē cilvēkus, psiholoģiski, finansiāli, emocionāli, kad cilvēki tiek apzināti un mērķtiecīgi pataisīti par otrās šķiras pilsoņiem un par bomžiem, tad var tas beigties ar to, ka atradīsies cilvēku grupa, kas pieņems lēmumu terorizēt valsti un tās birokrātus pretī.
Padomājiet par to ļoti nopietni. Latvija ir ļoti maza valsts, kur katrs dzīvo, kur cilvēku ģimenes dzīvo, kur viņi strādā, pa kādiem maršrutiem brauc, kur liek mašīnas var ļoti viegli. ĻOTI VIEGLI.

Un tagad lūdzu padomājiet, vai tiešām jūs politiķi un ierēdņi uzskatiet, ka cilvēkiem varēs atņemt iztikas līdzekļus, tikai par to, ka cilvēks nevēlas sev durt BEZJĒDZĪGU UN BĪSTAMU VAKCĪNU, ka varēs radīt situāciju valstī, kad cenas aug ne pa mēnešiem, bet pa DIENĀM un jūs tas viss neskars, maukas, KO?
Latvieši vienmēr ir bijuši gļēvi mēsli, vienmēr, bet galu galā mērs var būt pilns pat šiem gļēvajiem mēsliem un kāds pavļutveidīgs mauka var ļoti mierīgi agrāk vai vēlāk dabūt, piemēram, nazi kaklā ja šitā situācija turpināsies.
Nu vai tiešām jūs domājiet, ka tas viss beigsies jums bez sekām un cilvēki vienkārši labprātīgi un klusi sprāgs nost un kļūs par bomžiem, pat tie, kas strādā, bet kurus inflācija ar katru dienu tuvina nabadzības līnijai?
Jūs domājiet, ka varēs bezgalīgi visam cenas celt, bezgalīgi aizliegt strādāt, bezgalīgi spiest valkāt uzpurņus, bezgalīgi vainot visā Putinu, "globālos sasilšanu" un "covid"?
Agrāk vai vēlāk notiks pirmā politiskā slepkavība, esmu par to pārliecināts un pēc tam sekos citas, ja jūs kropļi un maukas valdībā nesāksiet apzināties situācijas nopietnību, tāds ir mans VIEDOKLIS.

Atbildēt

Balagan

31.03.2022. 16:48

pamodās lopiņi... vakcīnvanckari...
par vēlu tu nāc, uasya...
taga tik kratās uz elli Bērnu un Cilvēcības nodevēji...
lai jūs pavada Dieva nicinājums...
āmenahui.

Atbildēt

?

31.03.2022. 15:45

»

kaķa smiekli

Šī vestule ir vismaz par gadu novēlota. Kur tas tūkstoties parakstījušo pedagogu bija pirms tam...


Ka tik mūsu pedagogi nav saklausījušies alternatīvo informāciju par amerikāņu bio-laboratorijām un viņiem nav sākusies "apgaismošanās"?

Atbildēt

?

31.03.2022. 15:41

Ka tik tas Covid 19 nav izlīdis no tām ASV bio-laboratorijām? Un cik tādas ir LV? Vai nevajadzētu ielaist Latvijā ķīniešu ekspertus, lai tie pārbauda mūsu zemē esošās bio-laboratorijas?
Iznīcinot laboratorijas, izbeigsies arī Covid-sērga un nebūs vajadzība vakcinēties ar visādām šaubīgām, pat indīgām vakcīnām.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...