Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Harijs - to šī raksta autoram

10.09.2018. 22:19

Labs aizstāvības raksts ! Pasūtīts vai kā ? Bet.... vai tad visi ( vai gandrīz visi) Vienotības Valdes locekļi bija pārdzērušies vai driģenes saēdušies, ka izslēdza Āboltiņu no partijas ? tev tā nešķiet

Atbildēt

cilveks444

26.08.2018. 12:29

Īss Āboltiņas raksturojums - varaskāre, cinisms, iedomība un liekulība, kas īpaši spilgti izpaudās mītiņa pret Latvenergo tarifiem laikā, kad Āboltiņa miesassargu aplenkta ciniski vaikstījās un nemaz neklausījās tautas pretenzijās! Āboltiņa - neremdināmā tieksme būt uzmanības centrā un pareklamēties pa velti, ko redzēja tūkstošiem hokeja līdzjutēju, kad Saeimas spīkerei par katru cenu bija jāsaka runa, kas gala rezultātā izvērtās par Ābotiņas totālu krahu, un līdzjutēju svilpienu pavadītu kaunpilnu atkāpšanos, skandējot - Dinamo! Dinamo! Dinamo! Āboltiņa - ļoti zems popularitātes indekss gan latviešu, gan krievu valodā runājošo vidū, kas bija viens no zemākajiem rādītājiem starp Latvijas politiķiem. Āboltiņa - augstprātīgā un nicinošā attieksme pret žurnālisti, kura viņai jautāja par viņas balsojumu pret likumprojektu, kuram būtu jāierobežo ātro kredītu firmu negausību un jāizbeidz šo firmu piekoptā augļotāju prakse! Āboltiņa - nelikumīga sadarbošanās, kā opozīcijā esošai deputātei, ar valsts drošības dienestiem, kas tiesiskā valstī beigtos ar drošības dienestu vadības un vēlāk esošās Saeimas spīkeres atkāpšanos no amata! Un visbeidzot - Āboltiņas "zemais lidojums" ar 150 km/h pa Bauskas šoseju, apdraudot citu līdzpilsoņu veselību un dzīvību! Āboltiņas eskorts pārkāpa ātrumu arī pagājušo Saeimas vēlēšanu vakarā, braucot no televīzijas uz "Vienotības" svinību vietu, kas faktiski ir zīmīgi, jo - kā vējš skrien, kā miets atduras, ko redzam šobrīd, kad "Vienotības" reitingi gāžas grīdā un rāda, ka partijas pēdējā stunda ir situsi! Vēlētāji Kurzemē pateica Āboltiņai skaidru un noteiktu - NĒ, bet caurkritušajai Saeimas deputātei vēl nebija miera un tā krampjaini tvērās pie izzūdošās varas un ar viltu iekļuva Saeimā! Nekaunības un cinisma kalngals bija ņirgāšanās par pensionāriem, kas tika realizēta, ūjinot kā džungļu dzīvniekam - "ūūūū!" Liekulība! Cinisms! Meli! Iedomība! Augstprātība! Varaskāre! Negodīgums! Tāda ir Āboltiņa!

Atbildēt

oi,shausmas

25.08.2018. 22:34

»

Fēlis

Nakuj! ,,V" ir ļaunākais, kas ar Latviju pa šiem gadiem noticis


nu ja,ka nakuj! vel lauzh atraudas par sho sarkano chekas mauku...kas vinju nezina,tagad shi varess kaadu briidi maukoties pa Briseli,lidz vinju atstatis no "vestnieces" amata kaut kad,jo tadas kurvas nedrikst straadat svarigos amatos.

Atbildēt

Uz tiesu

24.08.2018. 23:49

»

Sandra Briķe

S.Āboltiņa ne tikai nievājoši izturējās pret veciem cilvēkiem - pensionāriem, bet ir daudz melojusi, sagrozījusi faktus, t.sk. par mani, lai mani atceltu no amata, un, faktiski, kā politiskās partijas vadītāja ir līdzvainīga tajā sliktajā, kas ir radīts mūsu valstī par šiem gadiem. Tagad, kad ir tik...


Lai par meliem, apmelojumiem un apvainojumiem pavilkt, pastaipīt pa tiesām, lai kaut cik atjēdzas, ka šāda ņirgāšanās ir vairāk kā zemiska. To var saprast, ja raksta okupācija alkstošie elementi, bet ja pašu tauta - jāiet uz tiesu. Viņa neko, nekad nav ņirgājusies par pensionāriem. Ja pensionāru saiets gaudoja kā suņi pie Saeimas un Aboltiņa atbildēja ar ūjāšanu, - tur vairāk humora nekā ņirgas, nevis pasmiešanās par pensionāriem.

Nevajag izzīst no pirksta, kā nav.

Atbildēt

ja īsi

24.08.2018. 22:20

varbūt mērķi cēli, bet realizācija nesanāca. Jā jā, galmu savāca nederīgu un 'neredzēja', kas notiek valstī. Lai dievs nedod, ja neredzēšana tika atmaksāta.
Kāds neļāva realizēt labus nodomus? Piem. tiesiskuma sakārtošanu? KURŠ??????????????? Kāds neļāva runāt TV par problēmām valstī? KURŠ?

Atbildēt

Sandra Briķe

24.08.2018. 12:32

S.Āboltiņa ne tikai nievājoši izturējās pret veciem cilvēkiem - pensionāriem, bet ir daudz melojusi, sagrozījusi faktus, t.sk. par mani, lai mani atceltu no amata, un, faktiski, kā politiskās partijas vadītāja ir līdzvainīga tajā sliktajā, kas ir radīts mūsu valstī par šiem gadiem. Tagad, kad ir tik daudz savārījusi, viņu ar godu ieceļ par vēstnieci, kas ir pilnīgs nonsens. Vai tiešām pret šo atklāto varas korupciju, tirgošanos ar varu, nav iespējams cīnīties, kad viss ir redzams kā uz delnas, vai arī soda tikai bumbieru zadzējus. Es atceros, ka man uz tiesuprokuratūra atsūtīja krimināllietu par to, ka kāds cilvēks par 35 santīmiem bija veikalā apēdis bumbieri - bija strādājusi policija, prokuratūra, sataisījusi biezu papīru kaudzi, tērējusi lielus valsts līdzekļus, kad es biju tik dusmīga, ka teicu, ka saukšu presi, bet tad ''caur adatas aci'' atradu iespēju kā šo lietu izbeigt, citādi atkārtotās sīkās zādzības rezultātā saskaņā ar pieņemtajiem likumiem, bija jāpiemēro reāls cietumsods un jāuztur par nodokļu maksātāju naudu, tai vietā lai Latvija savus nabadzīgos un neēdušos paēdinātu un iedotu pajumti.

Atbildēt

as

24.08.2018. 09:30

Paldies Dievam,ka šitā augstprātīgā un iedomīgā sieva nu ir politiskajā vēstures mēslainē.Žēl ,ka tante tomēr tiks siltā un apmaksātā vietā,bet tā nu redz ir šodienas realitāte,visādi vilki,dombrovski ,solčas un citi rupuči pārdod un nodod savu savu valsti vnk par amatiem un salīdzinošām kapeikām.

Atbildēt

ko tad citu

24.08.2018. 09:07

»

Latviju nomelno

Vaoira Vīķe teica - aptuveni tā - ķengājot VIENOTĪBU tiek ķengāta Latvijas valsts. Tieši tā. Bet lai atrietos VIENOTĪBAI, kura izsludināja cīņu pret oligarhiju, sākās plašas kampaņas pret partija vadītāju Solvitu Āboltiņu. Paņēmiens jau labi zināms praksē ar LSDFSP - pret Jura Bojāra sociāldemokrātijas...


tā čekas maita varēja pateikt? Pēc viņa bendes striķis, tāpat, kā pēc Zatlera un visas Vienotības brēc. 9. maija svinēšanai, kopā ar latviešu tautas bendēm, vajadzēja būt pēdējai nelietībai, ko tā nolādētā latviešu tautas ienaidniece, čekas veterāne, pastrādāja.

Atbildēt

Latviju nomelno

24.08.2018. 00:55

Vaoira Vīķe teica - aptuveni tā - ķengājot VIENOTĪBU tiek ķengāta Latvijas valsts. Tieši tā. Bet lai atrietos VIENOTĪBAI, kura izsludināja cīņu pret oligarhiju, sākās plašas kampaņas pret partija vadītāju Solvitu Āboltiņu. Paņēmiens jau labi zināms praksē ar LSDFSP - pret Jura Bojāra sociāldemokrātijas partiju. tieši sākot ar uzbrukumiem Jurim Bojāram kā partijas vadītājam, tad radās piecīši, kuri atšķēlās no partijas. Ja atmiņa neviļ., bija ziņas internetā, ka "piecīši" uzpirkti. Kā tur bija, dievs to zina, bet šķeltniecība un nodevība acīmredzama bija. Ne jau par baltu velti tāda negodprātība par savu partiju. Tas pats notika ar Zatlera partiju, jo viņš ierosināja tautas referendumu un Saeimu atlaida. Zatlera galvenā tēma bija arī OLIGARHIJAS geita. Tie paši spēki metās virsū Zattleram. Tad sekoja uzbrukumi spēc\īgākajai partijai - Vienotībai - ar tām pašām metodēm. Un gan jau nauda atrada vajadzīgās personas, kuras "nostrādāja"uz partijas graušanu.

Vienotība ir parti , kurā nav korupcijas skandālu - tātad jāgrauj un jāapmētā ar dubļiem. Kaut Solvita aizgāja no partijas, viņas vajāšana turpinās, ka ir personības rupjš, krimināls aizskārums, nekaunība augstākā mērā.

Vai tā nav HIBRĪDKATRA sastāvdaļa? It gan.


Ceru, ka VĒLĒTĀJI SAPRATĪS, ka uzbrukums Solvitas Āboltiņas personībai, var domāt, ir lemberģiādes pirksts, oligarhijas naids un nauda.

Atbildēt

stalins

23.08.2018. 06:53

Vairums ieveleto politiku savaa praksee saskaras ar diskreditaacijas meeginaajumem.Ja politikis ir valdoshaas partijas lideris,NDK vaditajs,Saeimas prieksseedetajs-tad buutu jaabriinas,ka diskreditacijas meginajumi nenotiktu.Un tomer tas nebija galvenais politiskajos procesos.Varas atnemshana ar speeku un krapshanu-luuk kas notika shiis Saeimas laikaa.Saakuma varas centrs,varas partija bija "Vienotiba",tagad kas?Lembergs no vienas puses un Dolgopolovs no otras ,Saeimaa noorganizee pareizos balsojumus.Par strikiishu raustiitaajiem no aizkuliseem mees nezinaam.Nu kas ir "Vienotiiba" tagad,bez Aboltinjas?Kampars,Asheradens?Tpu,ka tavu maati.

Atbildēt

cilveks444

22.08.2018. 21:49

Āboltiņas iecelšana par vēstnieci Itālijā ir vēl viens trekns spļāviens no Āboltiņas un "Vienotības" puses Latvijas iedzīvotāju sejās, jo ar glumā Rinkēviča gādību persona, kura ignorēja Latvijas vēlētāju gribu, un persona, kura ņirgājās par Latvijas pensionāriem, nu būs Latvijas vēstniece Itālijā. Lai gan amorālas personas, kuras sevi ir diskreditējušas, nav pieņemts iecelt vēstnieku amatā, taču Latvijā jau daži ir īpašā kārtā iecelti. Var bez ievēlēšanas ielīst Saeimā, var ieņemt ar Latvijas drošību saistītus amatus, var tik ieriktēti arī par vēstniekiem. Nožēlojami.

Atbildēt

Paija

22.08.2018. 13:27

Visneveiklāk skan raksta autora mēģinājums reanimēt āboltiņu no tā, no kā viņu vairs nekad un nemūžam nevar raenimēt, autoram rakstot , ka āboltiņas ūjināšana esot bijis joka mēģinājums. āboltiņa kā kundzīte pēc 50 gadiem joko ūjinot un izsmejot pensionārus- kauna zīme āboltiņai uz mūžu par šo .
Taču īsti laimīga āboliņa nava, jo kā redzams no dzeltenās preses āboliņa iedzīvojusies pamatīgā liekajā svarāno pārēšanās, vēderiņu uzaudzējusi pamatīgu.
cik āboliņa autoram samaksājusi par šādu "slavas dziesmu" turklāt autors anonīms, jo pašam kauns atklāt savu vārdu.

Atbildēt

Dombrovskis

22.08.2018. 13:07

Vienotība ir čekas pakalpiņi, zagļi un pederasti. Junkurs atteicās no sava mandāta, tāpēc, ka FSBešņiki tam izteica piedāvājumu, no kura tas nevarēja atteikties.

Atbildēt

Aborigenius

22.08.2018. 12:19

"Skaidri zinot, ka Vienotība ir galvenais traucēklis Krievijas interešu realizācijai Latvijā, kā viens no mērķiem ir diskreditēt Vienotības vadību, tādējādi vājinot partiju." Nu vareni murgi. Personiski maz ticu tam, ka Krievijai te Latvijā ir kādas intereses. Manuprāt tas, kas vajadzīgs kaimiņu valstij šajā zemē jau sen ir izveidots un darbojas, jo vietējā varas murga galvenais mērķis ir partijas labums nevis valsts intereses. Savukārt diskreditēt ir neiespējami to kā nav. Partijas vadība ir tikai dekorācija, partejisko veidojumu bīda spēki aizkulisēs, kuriem diskreditācija ir pie ziemeļpola. Un partijām te jau ļoti ilgi joprojām nav nekādas tādas izcilas īpašības ko varētu pabojāt. Un kādēļ runa par partejisko veidojumu, kurš veiksmīgi paturpinājis vietējās varas sistēmas sačakarēšanu, jau krietnu brīdi ir beigts un pagalam, protams, tā vietā nāk citi murgojumi. Raksta turpinājums cieši ieturēts vietējo rakstītāju dižtukšmuldēšanas stilā. Ne vārda par valsts problēmu būtību.

Atbildēt

ja kas

22.08.2018. 10:49

Autor, kāds ir S. Āboltiņas devums Latvijas labā?
1.
2.
3.

Atbildēt

Kasiņš

22.08.2018. 09:15

Tiešām smieklīgs, idiota cienīgs savārstījums rudās šļuras aizstāvībai...

Atbildēt

viesis

22.08.2018. 08:46

Mhm, saistībā ar Āboltiņas prettautiskajiem lēmumiem, diemžēl nevaru atcerēties arī nevienu viņas lēmumu, kas būtu Latvijai īpaši pozitīvs, izņemot viņas nevēlēšanos aiztikt Zaķi par viņa shēmošanām… :) Diemžēl, Āboltiņas kundze ir no tās latviešu politiķu paaudzes, kuriem liekas, ka politika ir cīņa par varu :( bet runas, ka Āboltiņa ar Vienotību pasargāja Latviju no Putina ķepām, ir, maigi sakot, mazliet pārspīlētas...

Atbildēt

Apmierinātais

22.08.2018. 05:51

PSECSSSSSSSSSSS..........!!!!!!! raksta utoram ir bezgalīga humora izjūta un nelabojami naivs optimisms, kas viss kopā ir līdzvērtīgs kāda psihiski nenormālā, kurš izmucis no tvaika ielas restota būra, domāšanai !!!!!!!
AUTOR !!!!!
Tu ko ?! Nopietni !!!!!!!!!?

Atbildēt

Blondīne

22.08.2018. 05:31

1.Jā, PR kampaņas un antikampaņas veido tā saucamo sabiedrisko domu un Āboltiņai ir antikampaņa.
2.Ja pēc būtības, tad liels jautājums ir: kurš un cik daudz patiešām ir izdarījis valsts un tautas labā, nevis savas "kompānijas- partijas" labā.Saukļi un pozitīvās kampaņas neskaitās. Pēc būtības skatoties rezultāts būtu tik niecīgs!

Atbildēt

biedrs

21.08.2018. 22:50

Diemžēl, Āboltiņa ar Junkuru neesot norēķinājusies vēl šodien. Žēl, ka tas puszilais nevar saņemties un visu konkrēti Knābī noliecināt. Ja būtu vīrs ar dūšu aizietu kaut vai uz TV-24 tiešraidi un parādītu Vienotības īsto seju.

Atbildēt

Jā, jā!

21.08.2018. 22:45

»

Jā!

Humora vecis ir šis Pietiek lasītājs, šī gara darba autors.Vienotība esot galvenais traucēklis Krievijas interešu realizācijai Latvijā - ha, ha, ha...


Ļoti reāli teikts. Krievi te ir nopirkuši visu, ko sagribējuši, Jūrmalu ieskaitot. Visu vasaru krievu valoda vien skan, un viss paiet nemitīgos krievu vecmeistaru koncertos.

Atbildēt

:))

21.08.2018. 21:21

Junkuriņš gan ir riktīgs savas partijas patriots' ka izdomāja atteikties no labi apmaksāta deputāta darba un goda.

Atbildēt

Jā!

21.08.2018. 20:49

Humora vecis ir šis Pietiek lasītājs, šī gara darba autors.Vienotība esot galvenais traucēklis Krievijas interešu realizācijai Latvijā - ha, ha, ha.
Vai kāds var nosaukt kaut vienu Krievijas interesi, ko kāda Latvijas partija būtu iztraucējusi te Latvijā realizēt? Vienīgi amerikāņi mazliet patraucēja krievu mafijai atmazgāt naudu caur Latvijas bankām. Viss pārējais ir čikiniekā. Krievi un krievu bizness šeit jūtās kā savās mājās.Bet tā pretkrieviskā bļaustīšanās no vienas vai otras partijas puses jau Krievijai neko ļaunu nenodara. Vienkārši katrai lomai šajā teātrī ir jārunā savs teksts. Vieni bļaustās par ļaunajiem krieviem un kremli, otri atkal par ļaunajiem latviešu fašistiem. Un kopā iznāk jauka izrāde, kuras rezultātā Latvijas parlamentā nākošos četrus gadus atkal sēdēs kā vienas, tā otras lomas tēlotāji. Un vienoti un saskaņoti turpinās dzīt postā Latviju tik ilgi, līdz latvieši paši lūgsies Putinam uzņemt mūs Krievijas sastāvā.

Atbildēt

lol

21.08.2018. 20:08

kas ir, ko, apskaužat kārtējo veiksmes stāstu?

Atbildēt

Pietiek lasītājam

21.08.2018. 19:47

ir arī vārds? Arī baidies no tautas?

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu autoram!

21.08.2018. 19:30

Esmu vienmer apbrīnojis S. Āboltiņas enerģiju un zināšanas, prasmi vairot ģimenes kopējo budžetu. Neskatoties uz visiem apvainojumiem, lai arī tie ir neapšaubāmi pamatoti - S. Āboltiņa ir strādājusi LPSR VDK vīzu daļā, viņa pretēji citiem kā cioniste- komuniste nav zaudējusi savu cilvēcīgi pievilcību. To pat neizdevās sadragāt SAB un DP aģentam Artusam Kaimiņam. S. Āboltiņa, tiekoties ar A. Lembergu Dubajā, mācījās no savām kļūdām un iznīcināja reģionos nostiprināto latvisko Vienotību, kura tika likta pretim prokremliskajai Saskaņai. Neviens cits kā S. Āboltiņa publiski TV noskūpstīja N. Ušakovu! Naša Solvita! Dai ej monogo ļet žizņi! Daiķe ej horošuju rabotu v Itelije na blago Kremļa!

Atbildēt

Zinošais

21.08.2018. 19:11

Kļūdas vispirms ir attieksmē !
Bija arī būtiskas politiskas kļūdas gan sākot ar konfrontāciju ar Zatleru Saeimas atlaišanas sakarā gan atdodot valdību konkurentiem !

Atbildēt

Tereza Mendoza

21.08.2018. 19:00

Neattīstītā tautā tiek slavēti tikai neattīstīti radījumi.

Atbildēt

no malas

21.08.2018. 18:59

Āboltiņa iznīcināja Vienotību. "Uzmeta" Dombrovski,Straujumu, Zatleru, iepludināja partijā olšteiniešus. Brīžam šķita, ka viņa pārāk uzkrītoši dara savu "melno darbu", bet tukšrunāšanā viņu grūti pārspēt. Viņa tiešām ir sliktākais, kas notika ar Vienotību.

Atbildēt

Ja ko

21.08.2018. 18:32

raksts taisīts kādā no Tvaika ielas palātām,brrrrrr.Zaķis met vilnu,bet sorosists tikumu nekad.

Atbildēt

Pesimists

21.08.2018. 18:28

Tas, ka pret Āboltiņu tika veikta intensīva antikampaņa ir fakts, kā fragmentu autors raksta pirmajā daļā labi parāda un pierāda. Par to žetons. Bet nu tālāk sākas neceļi. Versija, ka Junkurs tika no kāda, tai skaitā partijas vadības puses ietekmēts ir pietiekami ticama un kā tādai tai ir tiesības pastāvēt, tāpēc šāda kategoriska un sausi formāla tās noraidīšana liecina par autora angažētību. Nu bet par Āboltiņas veikumu Latvijas labā, lūdzu, - bērnu adopciju (faktiski legalizētas pārdošanas) uz ārzemēm mehānisma izveide un vēlāka publiska aizstāvēšana, neskatoties uz to, ka tika uzrādīti pierādījumi šo mehānismu galēji neodprāatīgai izmantošanai. Ar šo vien pietiek, bet gan jau ir vēl. Tiesa gan jāatzīst, ka Āboltiņa uz tās nespējnieku varzas fona izskatās vairāk kā pieklājīgi, tāpēc pat zinot par Āboltiņas "sasniegumiem", prieks kaut kā nerodas, jo, ja Āboltiņu šādi noliek, tad kurš tad uz tā rēķina izvirzās. Un kā redzams priecāties tik tiešām nav par ko, profesionāles, bet draņķes Āboltiņas vietā NDP tagad vada vēl lielāka draņķe Lībiņa-Egnere, kura tai pašā bērnu tirdzniecības biznesā ir daudz lielākā mērā iekšā kā Āboltiņa. Bet nu tas nav iemesls, lai Āboltiņu taisītu par baltu un pūkainu kā autors to bezkaunīgi bez ziepēm mēģina darīt.

Atbildēt

jautajums

21.08.2018. 16:25

»

Kirova Deguns

kas tas par STULBINGU?nav ko rakstīt liekat zvērińu vai zivtińu bildītes!īpaši SLIMIE var arī savas kakēnu bildītes likt


,,kakēnu bildītes''- tas ir tādas ar kakām vai kakēnām,ja?
Un kuram tās kakenas kaukur jāliek?

Atbildēt

Fēlis

21.08.2018. 16:21

Nakuj! ,,V" ir ļaunākais, kas ar Latviju pa šiem gadiem noticis.

Atbildēt

Kirova Deguns

21.08.2018. 16:06

kas tas par STULBINGU?nav ko rakstīt liekat zvērińu vai zivtińu bildītes!īpaši SLIMIE var arī savas kakēnu bildītes likt!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....