Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Stuk

18.04.2022. 13:56

»

IM

Šausmīgi laiki...


Jā, pasaules drošība ir neiespējama kamēr uz pasaules ir tāda ekspansionistiska krievija.

Atbildēt

IM

18.04.2022. 09:49

Šausmīgi laiki.
Runā ka Ukrainas varoņi cīnās arī par Eiropu, tas ir arī par mums. Tā runā, tā raksta. Bet faktiski Ukrainas varoņi dzen kā Eiropu tā arī mūs stūrī. Ir taču absolūti skaidrs ka Eiropā stabila drošību bez Krievijas nav iespējama. Tāpat kā ir absolūti skaidrs ka tuvākā nākotnē Krieviju neviens ne uzvarēs ne likvidēs kā kodolvalsti. Ukrainas varoņiem tas nav pa spēkam. Karš kaut kad beigsies bet kas tālāk? Tālāk ir vai nu jāuzmet Ukrainas varoņi un jāvienojas ar Krieviju, arī par Ukrainu tai skaitā, vai arī jārēķinās ar pastāvīgiem nemiera apstākļiem Eiropā. Vai tiešām kāds grib teikt ka Eiropa un mēs tai skaitā pastāvīgos nemiera apstākļos varēsim plaukt un zelt? Vai tiešām kāds grib teikt ka Eiropa labāk jutīsies nemiera apstākļos nekā miera? Varbūt kāds sapņo ka nemiera laiki nekad nebeigsies. Varbūt kāds domā ka miera laiki kā tādi nemaz nevar pastāvēt?
Un ko darīt ar varoņiem, kritušajiem un izdzīvojušajiem? Tagad celt godā un slavēt bet nākotnē nostumt malā un noniecināt - velta cīņa, veltas pūles?
Nesaprotu, kā visumā labi zēni var būt tik nesaprātīgi un sataisīt sev problēmas ne tikai tagad bet arī vēl ilgu laiku uz priekšu.

Atbildēt

viss ko šarikovs iezubrījis pateikt

18.04.2022. 08:22

»

Secinājums

Tipiska aita nesaprātīgā


vēl droši vien h.js izvarosānai un rokas zagšanai. Likas, kaut kad debilie rimsies, bet tādēļ jau debili, ka nekad...Kas nespēj šaut, tas lai rīkojas ar žurku indi...

Atbildēt

Nika

17.04.2022. 18:35

Smieklīgi, interesanti, bet es es sevi tceros ļoti maziņu. Savas tā laika domas. Atceros, ka virtuvē noliku tēt taisīto ķeblīti, ar skaidru saprātu, ka yas ir šis mirklis, un tāds nekad vairs nebūs. Un vēl. Ļoti skaidri atceros, ka nesapratu tēmu "karš."Nebūdama vēl skolniece. Un spilgti atceros, kā prāgoju - kāpēc nevar vienkārši dzūvot katrs savu dzīvi, savā valstī, draudzīgi. Jā, saprāts nāca pēctam. Ar vecumu. Ar gudrību? domāju, ka ne. Tas ļaunums, kurš šobrīd notiek, manī raisa vienu atbildību: man ir bērns, vedekla, mazbērni, māsa u.c.man svarīgi cil vēki. Ja es būtu vientule, es jau sen dotos uz Ukrainu. Manā skolas laikā militārajā mācībā atzīmes nebija labākās, bet to, ka es paspētu nošaut ar savu sūdīgo prasmi dažus slepkavas, esmu pārliecināta. Un ļoti to gribētu

Atbildēt

IM

17.04.2022. 16:44

»

kā vienmēr

Rašistu propagandoni nekad nemelo, viņi tikai savu saimnieku plānus un pastrādātās zvērības pieraksta citiem...


Rašistu propaganda vairāk atbilst faktiem. Ne par velti jau te tāda cenzūra ieviesta. Faktus jau nevar atspēkot, bet lai patiesība paliktu slēpta portāli jātaisa ciet. Lapsas portāls laikam vienīgais kas vēl ņem pretī komentārus. Pārējos jau vairs neinteresē ko saka cilvēki par to ko tie raksta. Tā teikt, strunts ar vārda brīvību, galvenais ka ir vadlīnijas.

Atbildēt

pareizi runā

17.04.2022. 15:54

»

fakts

Dievs ukraiņos ir ieraudzījis tautu, kas spēs sakaut sātana valstību


dievs nav jālūdz un jātraucē, nav jau kurls un akls...Bet jādara labi darbi gan un tad Dievs palīdz kā Ukrainai. Baznīckungi lai iet kopt parkus...papa siņij rimskij tā ir nebrauca uz Kijevu...puķins labi iesmērējis

Atbildēt

Aprobežotība!

17.04.2022. 15:16

»

Rīgas Lutera draudzes mācītājam

Lieldienas ir ļoti seni žīdu svētki


Nevajag demonstrēt savas divas rievas smadzenēs...

Atbildēt

Skolnieciņš

17.04.2022. 14:07

»

fakts

Dievs ukraiņos ir ieraudzījis tautu, kas spēs sakaut sātana valstību


Kristiešu Dievs ir pretīgs un asinskārs monstrs. Palasi Bībeli un Tu mani lieliski sapratīsi. Ja gribi atsaukties uz Austākajiem Spēkiem, tad Ukrainas gadījumā, lūdzu, atsaucies uz Slāvu Dieviem.
Slava Ukrainai! Varoņiem slava!!!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Viss sen zināms, kas jādara

17.04.2022. 13:20

»

ko darīt

Vajag mietu paņemt un ļoti miermīlīgi to ļaunumu uz tā uzsēdināt. Tas jādara bez kāda ļaunuma un naida, apmēram tā kā tu uzdur uz dakšiņas kartupeli bai gaļas gabalu


Ebreju interpretācijā vispareizāk. Kabalisti, likumu tulkotāji, zin visu.

Jebko var interpretēt kā ļaunumu, kas nav manās interesēs, vai ir man nelabvēlīgi. Ļaunumu atpazīstot, ir jārīkojas. Aci pret aci un zobu pret zobu. Pirms pieņemt galīgo lēmumu, jāuzklausa pēdējoreiz vainīgais. Bet tas nelīdzēs, jo ļaunums jau savu darbu ir uzsācis un jāsoda.

Sodītais ar savu taisnības sajūtu sajūt netaisnu ļaunumu un ļaunums jāsoda ar ļaunu rīcību.

Atbildēt

Dievs

17.04.2022. 13:13

»

fakts

Dievs ukraiņos ir ieraudzījis tautu, kas spēs sakaut sātana valstību


Šodien man svinības ,neko tur neesmu ieraudzījis un šodien neskatīšos.Pienāciet trešdien!

Atbildēt

kā vienmēr

17.04.2022. 12:24

»

IM

Nu kas te nesaprotams. Ļaunie sataisīja labajiem konfliktu uz robežas. Izlikās ka risinās bet faktiski iemarinēja to, ar ļaunu nodomu ka labajiem nebūs izvēles un konflikts būs jārisina ar spēku. Protams ka tiklīdz labie sāk pielietot spēku tā visi ļaunie metas vienā balsī spēka lietotājus nomelnot ...


Rašistu propagandoni nekad nemelo, viņi tikai savu saimnieku plānus un pastrādātās zvērības pieraksta citiem.
Ņemam tavu tekstu un izlabojam atbilstoši realitātei-
Ļaunie [rašisti] sataisīja labajiem konfliktu uz robežas. Izlikās ka risinās bet faktiski iemarinēja to, ar ļaunu nodomu ka labajiem nebūs izvēles un konflikts būs jārisina ar spēku. Protams ka tiklīdz labie sāk[tu] pielietot spēku tā visi ļaunie metas vienā balsī spēka lietotājus nomelnot cerot ka labie nobīsies un padosies ļaunajiem. [Taču labie spēku nelieto un lai sasniegtu savus nacistiskos to nākas darīt ļaunajiem rašistiem] [Labie apvienojas un ļaunie tiks iznīcināti]

Atbildēt

fakts

17.04.2022. 12:13

»

IM

Kādu patiesību tad gribi uzzināt? To ka Latvija šoreiz ir stingri nostājusies ļauno pusē? Pacelies pāri tumsai


Dievs ukraiņos ir ieraudzījis tautu, kas spēs sakaut sātana valstību

Atbildēt

pārdomas

17.04.2022. 11:52

Nevis vienkārši atriebt, bet novērst ļaunumu...Tā saka autors.
To, ka Koalīcijai vajag atriebt izdarīto, šaubu nav. Jo tieši atriebjoties, izolējot neliešus, pasludinot viņus par bioteroristiem un ārzemju interešu realizētājiem Latvijā, mēs varam novērst mūsu nelaimju atkārtošanos. Un novērst ļaunumu.
Cik naiviem un dumjiem jābūt latviešiem , lai spētu noticēt , ka 2 gadus korī melojošā prese un proamerikānu vara pēkšņi sākusi runāt patiesību?
Koalīcija ir latvijas tautas problēma, tie ir saknē korumpēti un nežēlīgi, ciniski noziedznieki, kuriem vienalga, uz kā taisīt biznesu. latviju vada bioteroristi, ar kuriem nav iespējami dīli.

Atbildēt

IM

17.04.2022. 11:32

»

tad ienes gaismu ar maisu

malienas čanagal


Lamājies vai nelamājies bet tā tas ir. Trīs priedītes un viena māņu kustība un lielais vairums jau ņemas kā pa tumšu mežu.

Atbildēt

KAS TIE PAR ČANGAĻMURGIEM

17.04.2022. 11:22

»

IM

Nu kas te nesaprotams. Ļaunie sataisīja labajiem konfliktu uz robežas. Izlikās ka risinās bet faktiski iemarinēja to, ar ļaunu nodomu ka labajiem nebūs izvēles un konflikts būs jārisina ar spēku. Protams ka tiklīdz labie sāk pielietot spēku tā visi ļaunie metas vienā balsī spēka lietotājus nomelnot ...


PAR KRIEVIEM IZCILA PORTŅIKOVA UN GOČARENKO SARUNA YOU TUBE. preziģenti tovarššči kučmas un berzzziņši vejjoņi...varētu paklausīties , kad brīvi no zagšanas....bet čangaļi jau citus nedzird...visu tautu čangaļi

Atbildēt

IM

17.04.2022. 10:45

Nu kas te nesaprotams. Ļaunie sataisīja labajiem konfliktu uz robežas. Izlikās ka risinās bet faktiski iemarinēja to, ar ļaunu nodomu ka labajiem nebūs izvēles un konflikts būs jārisina ar spēku. Protams ka tiklīdz labie sāk pielietot spēku tā visi ļaunie metas vienā balsī spēka lietotājus nomelnot cerot ka labie nobīsies un padosies ļaunajiem. Vai tā būs to jau redzēs. Katrā ziņā ļaunie ir tie kas tagad prasa vairāk ieročus, kas prasa lielāku postu. Ļaunie jau tagad solās arī šo konfliktu nerisināt sarunās bet iemarinēt, tā teikt nākotnes izbaudīšanai. Labos un ļaunos var atšķirt jau pēc tā vien kam ir vajadzīgs konflikts un kam konflikts nav vajadzīgs.

Atbildēt

Tā, tā

17.04.2022. 10:19

Jekelna uzvaras piemineklis Pārdaugavā ir uzbūvēts kā simbols Jekelna uzvarai pār ebrejiem kurus Jekelns pavēlēja noslepkavot.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.04.2022. 10:17

»

Hermanis

Tā nu sanācis, ka sabiedrība ir deleģējusi tā saucamajai valstij daudzas funkcijas, tai skaitā, noteikt kas ir Patiesība. Kuras ministrijas pārziņā ir noteikt - kas un kur ir Patiesība


Patiesu notikumu noklusēšana pavisam noteikti nav patiesība. Kā šos notikumus izskaidrot un vērtēt jau ir pavisam cits jautājums. Šobrīd mēs esam laikmetā, kad notiek masveidīga melu tiražēšana un patiesu notikumu noklusēšana.

Atbildēt

Hermanis

17.04.2022. 10:05

Tā nu sanācis, ka sabiedrība ir deleģējusi tā saucamajai valstij daudzas funkcijas, tai skaitā, noteikt kas ir Patiesība. Kuras ministrijas pārziņā ir noteikt - kas un kur ir Patiesība?

Atbildēt

IM

17.04.2022. 09:20

»

Atis Priedītis

Tumsa dubultojas tad, ja mēs apzināti negribam uzzināt patiesību. Šobrīd tas notiek Krievijā un diemžēl, arī Latvijā


Kādu patiesību tad gribi uzzināt? To ka Latvija šoreiz ir stingri nostājusies ļauno pusē? Pacelies pāri tumsai.

Atbildēt

pagāns Skolnieciņš

17.04.2022. 09:01

Lai godāta pavasara un rītausmas Dieviete Ostara, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava dzīvības dāvātājai Ostarai! Visa slava gaismas un cerības nesējai Ostarai! Visa slava Dievietei Ostarai!!!
Ar Dievietes Ostaras svētību, pagāns Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Latvieshu lieldienas bija martaa

17.04.2022. 08:58

Ko nu maazhojas ar taam austrumu pasakaam.

Atbildēt

Žulis

17.04.2022. 08:44

»

Ļaunums nav saistīts ar mantu, Žuļik Žuli

Bet cilvēcīgajām vērtībām. Necilvēcīgajām


Ļaunums vienmēr ir saistīts ar materiālo un miesisko. Šo saistību sauc par alkatību. Visas "necilvēciskās vērtības" sakņojās materiālajā un tas, ka reizēm ļaunums izmanto cēlus lozungus kā aizsegu, būtību nemaina.Ja vari, pierādi pretējo. Jeb tev, ka tikai pamuldēt?

Atbildēt

Atis Priedītis

17.04.2022. 08:39

»

IM

Tā tas ir. Mēs paši esam kļuvuši līdzīgi tiem ar ko cīnāmies un tumsa ir dubultojusies


Tumsa dubultojas tad, ja mēs apzināti negribam uzzināt patiesību. Šobrīd tas notiek Krievijā un diemžēl, arī Latvijā.

Atbildēt

Tavs Belamorkanal TV

17.04.2022. 08:37

»

язычник Сколниециньш

В этом году Пасха состоится 17.и 18 апреля. Пасха — это священное время, когда Богиня весны и рассвета Остара дарует нам своё благословение, но в этом году Пасхальное волшебство затмила война на Украине. Война на Украине идёт почти два месяца, с той поры, когда Российская Федерация утром 24. февраля...


Dažai viņa ekselences padomniecei Lieldienu saziņā ar sabiedrību pārstāja darboties skats uz bidlu būšanu, jo logi, piebāzti ar sāli, atteicās atvērties. Žopa piesala pie krēsla, bet neraizējaties! Viņa augstība kolgotkas spēj novilkt ar zobiem! Šajā labdarībā bija pizdabolu balle, tiesa to noskaidros vasarā. Bet jums parīt uz darbu! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

IM

17.04.2022. 08:35

Tā tas ir. Mēs paši esam kļuvuši līdzīgi tiem ar ko cīnāmies un tumsa ir dubultojusies.

Atbildēt

Skolnieciņš

17.04.2022. 08:10

»

Pošol nakuj

debil


''Pošol nakuj 17.04.2022. 02:21'' Pilnmēness? Naktī nevari aizmigt?
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Atis Priedītis

17.04.2022. 07:57

Grāmata, kuras atzīšana iespējams, būtu daudz ko izmainījusi

Šo grāmatu sauc "Kristaps - slepenie protokoli". Es ar pseidonīmu Andris Marts to izdevu 2019.gada izskaņā. Grāmatas saturs ir tik šokējošs, ka arī šobrīd šādas grāmatas eksistence tiek pilnībā noklusēta. Pieļauju, ka rūpīga grāmatā aprakstīto patieso notikumu atzīšana, izpēte un izskaidrošana, būtu daudz ko izmainījusi arī šodienas notikumos. Diemžēl, visi mani mēģinājumi uzzināt bijušo VDK darbinieku, psihiatru un mācītāju viedokli ir bijuši veltīgi. Esmu sapratis, ka arī viņi notikušo izskaidrot nespēj.

Savas versijas es pats esmu jau publiskojis vairākkārt, bet tās ir tikai manas versijas. Tiem, kuri vēlas visu uzzināt no paša pirmavota, vēlreiz publicēju grāmatas faila adresi. Lasot grāmatu Jūs sapratīsiet, kāpēc es par šo grāmatu vēlreiz atgādinu tieši šodien - 17.aprīlī.
Faila adrese: https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

язычник Сколниециньш

17.04.2022. 06:46

В этом году Пасха состоится 17.и 18 апреля. Пасха — это священное время, когда Богиня весны и рассвета Остара дарует нам своё благословение, но в этом году Пасхальное волшебство затмила война на Украине. Война на Украине идёт почти два месяца, с той поры, когда Российская Федерация утром 24. февраля вторглась на территорию Украинской Республике. Это трагедия. Вознесём молитву Богине Остаре за мир в Украине! Вознесём молитву Богине Остаре за мир во всём мире! Пасха — это время Богини Остары. В это время сила Богини Остары достигает своего пика. И благодать Богини Остары наполняет мир.
С благословением Богини Остары, язычник Сколниециньш
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #БогиняОстара #БогиняВесны #БогиняРассвета #ПасхальныйЗаяц #ПасхальныйКролик #ПасхальныеЯйца #Пасха #17.04.2022. #18.04.2022. #17.04.2022. #18.04.2022. #StandWithUkraine #ВойнанаУкраине #24.02.2022.

Atbildēt

pagāns Skolnieciņš

17.04.2022. 06:46

Šogad Lieldienas ir iekritušas 17. un 18 aprīlī. Lieldienas ir svētīgs laiks, kad pavasara un rītausmas Dieviete Ostara sniedz mums savu svētību, tomēr šogad Lieldienu prieku ir aptumšojis karš Ukrainā. Karš Ukrainā rit teju vai divus mēnešus, kopš Krievijas Federācija 24. februāra rītā iebruka Ukrainas Republikas teritorijā. Tas ir traģiski. Lūgsim Dievieti Oskaru par mieru Ukrainā! Lūgsim Dievieti Ostaru par mieru pasaulē! Lieldienas ir Dievietes Ostaras laiks. Šajā laikā Dievietes Ostaras spēks ir sasniedzis savu pilnību. Un Dievietes Ostaras svētība ir nākusi par pasauli.
Ar Dievietes Ostaras svētību, pagāns Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #DievieteOstara #pavasaraDieviete #rītausmasDieviete #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienasOlas #Lieldienas #17.04.2022. #18.04.2022. #StandWithUkraine #KaršUkrainā #24.02.2022.

Atbildēt

un tas nav pat naids

16.04.2022. 21:00

tā ir totāla necieņa!!!!!!!!!!!!!! NAIDS PRIEKŠ TIEM PARĀK LEPNI. civilizācijas pat ne atkritumi

Atbildēt

agresija cilvēcīgs fenomens??????????

16.04.2022. 20:59

nu jau atkal čangals..h-ju un bļ-ģu ( tā viņi paši sevi sauc) draugs.................cik jau var!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

язычник Сколниециньш

16.04.2022. 20:37

У каждого человека есть право верить во что угодно. У каждого человека есть право выбирать во что верить, а во что не верить. Право на свободу веры священно и неприкосновенно. Есть ли в современной Латвии свобода веры? Изначально народы балтов были язычники, то есть многобожники. У народов балтов были свои Боги и свои Богини. Так было до того, как Римский папа Иноцент Третий решил объявить крестовой поход против народов балтов. Это привело к геноциду балтов. А что можно хотеть от Ватикана? Библия — это самая каровая книга на Земле. Зло, которое исходит от Библии, неописуемо. В древности на современной территории Палестина и Израиля жили семь народов – хананеи, амореи, хетты, перизеи, евеи и иевусеи – до той поры, когда племенной Бог евреев Яхве побежал еврейскому народу молочные и медовые реки. Вторая книга Моисея (под названием EXODUS) 3. глава 8. абзац: «И я пришел, чтобы спасти их от руки Египтян и вывести их из той земли в хорошую и широкую землю, в землю, где течет молоко и мед, в место Хананеев, Хеттеев, Аморреи, Перизеи, Хивеи и Иевусеи (Исход 3: 8).». И евреи фанатично следовали за наставлениями племенного Бога евреев Яхве. Пятая книга Моисея (под названием DEUTERONOMIUM) 21. глава 16., 17. и 18. абзац: «Только в городах этих народов, которые Господь, Бог твой, дает тебе в удел, ты не должен оставлять в живых ничего дышащего. Но ты полностью истребишь их: хеттов и амореев, хананеев и перизитов, хивитов. и иевуситов, как повелел вам Господь, Бог ваш, чтобы они не научили вас делать все свои мерзости, которые они сделали для своих богов, чтобы вы согрешили против Господа, Бога вашего (Второзаконие 20: 16-18).». Во второй книге Моисея (вторая книга Пятикнижия Торы) племенной Бог евреев Яхве обещает еврейскому народу хорошую землю и достаток, а уже в пятой книге Моисея (последняя книга Пятикнижия Торы) племенной Бог евреев Яхве призывает еврейский народ сделать геноцид семерых народов – полное их уничтожение. И евреи с этим соглашаются, и евреи это делают. Раввин Моисей не высказывает никого несогласия этому жестокому и безумному поступку. Раввина Моисея все устраивает. Таким образом, начавший геноцид балтов и завоевание Балтии, Римский папа Иноцент Третий поступил так как написано в Библии. Пруссы уже исчезли. Нет такой страны как Пруссия, нету даже прусского языка. Не хананеи, не амореи, не хетты, не перизеи, не евеи, не иевусеи не просят у евреев 40 000 000 евро, потому что эти народы жестоко уничтожены руками еврейского народа. Эти народы никому не просят 40 000 000 евро или какие-то другие законы доброй воли.
Хвала Богам! Латвийское Библейское общество в 1992. году сделала огромную работу и выпустила полное издание Библии со всеми текстами. Прошлое не забыто, прошлое с нами. С наступавшей Пасхой! Да благословит нас Богиня Остара! Да защитит Богиня Остара нас от зла!
С благословением Богини Остары, язычник Сколниециньш
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #БогиняОстара #БогиняВесны #БогиняРассвета #ПасхальныйЗаяц #ПасхальныйКролик #ПасхальныеЯйца #Пасха #17.04.2022. #18.04.2022.

Atbildēt

pagāns Skolnieciņš

16.04.2022. 20:37

Katram cilvēka ir tiesības ticēt jebkam. Katram cilvēkam ir tiesības izvēlēties kam ticēt, bet kam neticēt. Ticības brīvība ir svēta un neaizskarama. Bet vai mūsdienu Latvijā ir ticības brīvība? No sākta gala baltu tautas bija pagāni jeb daudzdievji. Baltu tautām bija savi Dievi un savas Dievietes. Tā bija pirms Vatikāns ar Romas pāvesta Inocenta Trešā rīkojumu nolēma veikt krusta karu pret baltu tautām. Tas izvērtās īstā baltu tautu genocīdā. Bet ko gan var gribēt no Vatikāna? Bībele ir pati asiņainākā grāmata uz Zemes. Ļaunums, kas nāk no Bībeles, ir neaptverams. Senāk tagadējās Palestīnas un Izraēlas teritorijā dzīvoja septiņas tautas – kānaānieši, hetieši, amorieši, ferisieši, chīvieši jebusieši – līdz brīdim, kad ebreju cilts Dievs Jahve ebrejiem apsolīja piena un medus upes. Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.». Un ebreji sekoja ebreju cilts Dieva Jahves norādījumiem ar fanātisku degsmi. Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.». Mozus otrajā grāmatā (Toras piecu grāmatu cikla otrajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve ebreju tautai sola labu zemi un pārticību, bet jau Mozus piektajā grāmatā (Toras piecu grāmatu ciklu noslēdzošajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve aicina ebreju tautu veikt veselu septiņu tautu genocīdu – totālu iznīcību. Un ebreji tam piekrīt, un ebreji to izdara. Rabīns Mozus neizsaka it nekādu sašutumu par šādu cietsirdīgu un prātam neaptveramu rīcību. Rabīnu Mozu viss pilnībā apmierina. Tādējādi, uzsākdams baltu tautu genocīdu un Baltijas zemju iekarošanu, Romas pāvests Inocents Trešais rīkojās kā Bībelē rakstīts. Prūši ir jau izzuduši. Nav tādas valsts kā Prūsija, nav arī prūšu valodas. Ne kānaānieši, ne hetieši, ne amorieši, ne ferisieši, ne chīvieši, ne jebusieši nelūdz ebreju tautai 40 000 000 eiro, jo šīs tautas ir nežēlīgi iznīcinātas ar ebreju tautas rokām. Šīs tautas vairs nevienam neprasa 40 000 000 eiro, ne arī citus labas gribas likumus.
Paldies Dieviem! Latvijas Bībeles biedrība 1992. gadā veica vērienīgu darbu un laida klajā pilnu Bībeles izdevumu ar visiem oriģinālajiem tekstiem. Nekas nav aizmirsts, nekas nav piedots. Priecīgas Lieldienas! Lai Dieviete Ostara mūs svētī! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar Dievietes Ostaras svētību, pagāns Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #DievieteOstara #pavasaraDieviete #rītausmasDieviete #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienasOlas #Lieldienas #17.04.2022. #18.04.2022.

Atbildēt

Rīgas Lutera draudzes mācītājam

16.04.2022. 20:25

Lieldienas ir ļoti seni žīdu svētki.

Atbildēt

Žulis

16.04.2022. 19:58

Pēdējā laikā internetā var atrast daudz jauku, aizkustinošu rakstiņu par to, ka mums vajag stingri nostāties pret ļaunumu, bet pašiem nevajag kļūt ļauniem. Vajag koncentrēties uz labo, gaišo, domāt labas domas, vajag mīlēt, nevajag ienīst, nevajag ielaist ļaunumu sevī u.t.t. u.t.t. Diemžēl, visi šie rakstiņi neatbild uz vienu būtisku jautājumu; Ko darīt, ja ļaunums ir iekārojis tavu mantu vai tavu zemi un tēlaini sakot, nāk tev virsū ar mietu?
Stingri nostāties un domāt labas domas? Dabūsi ar mietu pa pieri un tad tev vairs nevajadzēs ne zemi, ne mantu. Mesties ceļos un lūgt žēlastību? Ļaunums tevī, kā kājslauķī vienkārši noslaucīs kājas un nevis vienkārši paņems visu, kas tev pieder, bet vēl liks tev pašam to pienest un viņam pasniegt. Mēģināt kaut ko ar ļaunumu sarunāt, vienoties, atrast kompromisu, mēģināt viņu pārliecināt, ka tā darīt nav labi, iežēlināt, apelēt pie ļaunuma sirdsapziņas? Ļaunums par tevi vienkārši paņirgs.Ļaunums labi zin, ka tev nav nekā tāda, ko viņš nevarētu paņemt bez vienošanās un kompromisiem.Ļaunums nepazīst žēlastības un viņu nevar paārliecināt kļūt labam. Tava vāvuļošana viņu tikai uzjautrinās.
Tad nu mīļie jaukie, labestīgie miera mīlētāji, paskiet, ko sādā situācijā darīt? Kā to savu labestību un miermīlību iemiesot reālajā dzīvē?

Atbildēt

Egils Levic

16.04.2022. 19:47

Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

To visu bija smagi redzēt. Lai liecinātu, es sīki izpētīju nogalinātos dažādās pozās un dažādās vietās. Dažāda vecuma un dažāda dzimuma. Es, Valsts prezidents Egils Levic, atzīstu, ka Krievijas karaspēks Ukrainā darbojas ar īpašu nežēlību. Es nevaru izlikties to neredzam!

Šo visu, ko minēšu, es jau izplatīja masmēdiju kanālos aģentūrai LĒTA 14. aprīlī 2022. gadā.

Krievijas karaspēks darbojas ar īpašu nežēlību, lai cik vien ātri un steidzami likvidētu Ukrainas valsts cilvēkkapitālu, izmantojot konfliktu, līdzīgi, kā savulaik Latvijā tika likvidēts ebreju tautas cilvēkkapitāls. Šodien ar šīm liecībām var iepazīties ikviens Ebreju memoriālā Biķerniekos. Ansambļa centrā kā atgādinājums atrodas melna granīta kubs – simbolisks altāris, kura malās izkalti vārdi no Ījaba grāmatas: "Zeme, manas asinis neapsedz un manu kliedzienu neapslēp!"

Baltijas valstu un Polijas prezidentu vizītē Ukrainā biju pirmais starp valsts galvu apmeklējumiem Ukrainā kopš “Krievijas militārās operācijas” sākuma. Galvas apmeklēja Borodjanku un citas vietas, kur varēja aplūkot KF karadarbības pēdu nospiedumus.

Tur bija nodedzināti dzīvojamo namu rajoni, izpostītas mājas, mīnēti ceļi un atsevišķas ēkas, lai cilvēki, kas mēģinātu glābt Ukrainas valsts cilvēkkapitālu, kas tur atrodas, tiktu ievainoti vai pat ietu bojā.

Patiešām, to visu bija smagi noskatīties - Krievu armija netiek uz priekšu, jo ukraiņi varonīgi pretojas, tādēļ krievu armija pāriet uz terora taktiku pret civiliedzīvotāju cilvēkkapitālu, es teiktu “civilcilvēkkapitālu”.

Ievērojām arī ukraiņu armijas sagrautos un iznīcinātos krievu tankus un citu bruņutehniku. Tas nozīmē, ka ukraiņu armija tomēr ir spējīga atvairīt krievu karaspēka uzbrukumus.

Krievijai, kā klīstot baumas, kaut kā tomēr nav veicies ar sākotnējā plāna izpildi – dažās dienās ieņemt Kijivu.

Tiekoties ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, Baltijas valstu un Polijas galvas pārrunāja vairākus jautājumus, cik novēroju. Viens no galvenajiem bija ieroči kājiniekiem, kas Ukrainai ir vajadzīgi jau tagad, lai samazinātu cilvēkkapitāla likvidācijas aptveri.

Es jau norādīju, ka, manuprāt, ukraiņu tauta tomēr esot kaut kā motivēta, saliedēta tieši savas valsts un Eiropas un Rietumu aizsardzībai.

Ukrainai ir vajadzīgi ne tikai viegli, bet arī smagi ieroči. Gribu pieminēt, ka proporcionāli Baltijas valstis un Polija sniedz ievērojamu militāro palīdzību Ukrainai ar tiem “gudrajiem prettanku ieročiem”, ko sniedzam no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, kuru termiņi beidzas jau rīt, ņemot vērā, cik liela valsts mēs esam un kāda ir mūsu militārā spēja, šos ieročus ukraiņi iznīcinās, tikko tos piegādās.

Prettanku “gudrajiem ieročiem”, kuriem beidzas termiņš, iet bojā īpaši akumulatori un tie nav te uz vietas nomaināmi, tāpēc ieroči jāsūta atpakaļ uz izgatavotājrūpnīcu atjaunošanai, kas ir laikietilpīga ķēpa un finansiāls apgrūtinājums.

Šā vai tā, bet Ukrainas prezidents pateicās arī par Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas sniegto atbalstu Ukrainas militāro spēju stiprināšanā.

Zelenskis arī enerģiski pateicās tiem astoņu valstu prezidentiem, kas februāra beigās kopīgā deklarācijā aicināja ES piešķirt Ukrainai tūlītēju vai drīzu kandidātvalsts statusu.

Paredzēts, ka ES Ukrainas iesniegumu izskatīs “steidzamības kārtā”, lai gan šāda izskatīšana prasa vairākus gadus. Manuprāt, ļoti iespējams, ka atbilde būs zināma “jau rīt”. Līdzīgi, kā ziniet, bija Turcijas sakarā. Tas dotu iepēju ES iesaistīties Ukrainas nopostīto infrastruktūru celtniecībā arī ar Baltijas valstu “celtnieku triecienbrigādēm” un Latvijas brīvprātīgajiem sapieriem Ukrainas mīnu laukos.

Es ciešā un personīgā kontaktā darīju savu, kas man vislabāk padodas, apspriedos par darījumiem - mēs ar Zelenska kungu pārrunājām jautājumu par Ukrainas “lieko graudu” eksportu, neskatoties uz to, ka ukraiņu aplenktajās pilsētās plosās bads un infekcijas, trūkst dzeramā ūdens un cilvēki salst un iet bojā.

Man jāuzsver, ka Ukraina ir viens no lielākajiem graudu eksportētājiem pasaulē un tas ir pluss šai vizītei un sarunām - no Ukrainas eksportētās labības ir atkarīgi eksportētāju darījumu partneru bizness un ienākumi.

Es jau aktīvi sazinājos ar Latvijas MK valdības vadītāju, viņa ekselenci Krišjāni Kankaru - Vanckaru par šo jautājumu, kā mēs to varam pēc iespējas ātrāk risināt, apsteidzot konkurentus, lai eksporta plūsma, kas nav iespējama caur Odesas ostu, ietu pa dzelzceļu cauri mūsu darījumu partneriem uz “savu pašrisku”, ņemot vērā sankciju plašo mērogu.

Tikšanās laikā galvas pārrunāja arī Ukrainas attiecības ar Krieviju. Manā ieskatā ir pilnīgi skaidrs, ka Krievija nolēmusi dabā pāriet no teorijas uz praksi un īstenot kara noziegumus, metot izaicinājumu globālajai tiesību sistēmai.

Es ukraiņiem norādīju, ka ir ierosināti divi procesi. Starptautiskā krimināltiesa, kas atrodas Hāgā, sākusi izmeklēšanu. Krimināltiesas prokurors ir ieradies Ukrainā, lai izmeklētu Krievijas kara noziegumus, kā jau Latvijas presei minējis eiroparlamentārietis Ibars Ijabs- Mujabels.

Otrs process ir diemžēl “izteikti cionistisks”. Tas ierosināts Starptautiskajā tiesā ANO, jo Krievijai esot aizdomas pašas Ukrainas īstenotā genocīdā, kas pats par sevi (das Ding an sich ) jau ir starptautisko tiesību pārkāpums.

Ar Zelenska kungu pārrunājām ne gluži manu vien ideju par to, ka varētu izveidot “īpašu starptautisku tribunālu”, kura “tiesību priekšmets” būtu Krievijas agresīvais karš pret Ukrainu, lai arī iztrūkst “Krievijas kara pieteikuma satura Ukrainai”.

Lai šādu ideju īstenotu dabā, nepietiekot tikai ar labu valstsgribu vien, bet ir nepieciešam “labi gali” starptautisko tiesību īstenotāju aprindās - pietiekami liels valstu skaits, kas varētu apņemties dibināt šādu tribunālu. Un tas nevar būt tāds, “visiem zināmais nekāds LRTT” ar “zināmo cilvēktiesību aizstāvju vadoni no Minsteres” vienpersonīgi. Ja runājam par tribunāliem, var pieminēt arī tribunālu Dienvidslāvijas konfliktā. Es ar lielām cerībām skatos tajā virzienā.

https://www.la.lv/to-visu-bija-smagi-redzet-levits-atzist-ka-krievijas-karaspeks-darbojas-ar-ipasu-nezelibu


Ibars Ijabs Mujabels
https://m.pietiek.com/raksti/sociopats_respekte_speku_un_tikai_speku,_citas_valodas_vins_nesaprot/komentari

Krišjānis Kankars- Vanckars

https://pietiek.com/raksti/musu_vara_briestoso_situaciju_izmanto_nevis_rupes_par_latvijas_sabiedribu,_bet,_lai_pagutu_sashemot_sev_izdevigas_aferas/

Atbildēt

kikareka

16.04.2022. 18:26

; Pēc Otrā pasaules kara holokausta notikumu pieminēšana kļuva par Rietumu sabiedrības «politisko sakramentu». Pieminot to pie katras izdevības, trenējam spēju pamanīt līdzīgus procesus.;
Bet kā tad nepamanija vakcinētie-nevakcinētie?Pat ne līdzīgs,bet kopija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...