Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Stuk

18.04.2022. 13:56

»

IM

Šausmīgi laiki...


Jā, pasaules drošība ir neiespējama kamēr uz pasaules ir tāda ekspansionistiska krievija.

Atbildēt

IM

18.04.2022. 09:49

Šausmīgi laiki.
Runā ka Ukrainas varoņi cīnās arī par Eiropu, tas ir arī par mums. Tā runā, tā raksta. Bet faktiski Ukrainas varoņi dzen kā Eiropu tā arī mūs stūrī. Ir taču absolūti skaidrs ka Eiropā stabila drošību bez Krievijas nav iespējama. Tāpat kā ir absolūti skaidrs ka tuvākā nākotnē Krieviju neviens ne uzvarēs ne likvidēs kā kodolvalsti. Ukrainas varoņiem tas nav pa spēkam. Karš kaut kad beigsies bet kas tālāk? Tālāk ir vai nu jāuzmet Ukrainas varoņi un jāvienojas ar Krieviju, arī par Ukrainu tai skaitā, vai arī jārēķinās ar pastāvīgiem nemiera apstākļiem Eiropā. Vai tiešām kāds grib teikt ka Eiropa un mēs tai skaitā pastāvīgos nemiera apstākļos varēsim plaukt un zelt? Vai tiešām kāds grib teikt ka Eiropa labāk jutīsies nemiera apstākļos nekā miera? Varbūt kāds sapņo ka nemiera laiki nekad nebeigsies. Varbūt kāds domā ka miera laiki kā tādi nemaz nevar pastāvēt?
Un ko darīt ar varoņiem, kritušajiem un izdzīvojušajiem? Tagad celt godā un slavēt bet nākotnē nostumt malā un noniecināt - velta cīņa, veltas pūles?
Nesaprotu, kā visumā labi zēni var būt tik nesaprātīgi un sataisīt sev problēmas ne tikai tagad bet arī vēl ilgu laiku uz priekšu.

Atbildēt

viss ko šarikovs iezubrījis pateikt

18.04.2022. 08:22

»

Secinājums

Tipiska aita nesaprātīgā


vēl droši vien h.js izvarosānai un rokas zagšanai. Likas, kaut kad debilie rimsies, bet tādēļ jau debili, ka nekad...Kas nespēj šaut, tas lai rīkojas ar žurku indi...

Atbildēt

Nika

17.04.2022. 18:35

Smieklīgi, interesanti, bet es es sevi tceros ļoti maziņu. Savas tā laika domas. Atceros, ka virtuvē noliku tēt taisīto ķeblīti, ar skaidru saprātu, ka yas ir šis mirklis, un tāds nekad vairs nebūs. Un vēl. Ļoti skaidri atceros, ka nesapratu tēmu "karš."Nebūdama vēl skolniece. Un spilgti atceros, kā prāgoju - kāpēc nevar vienkārši dzūvot katrs savu dzīvi, savā valstī, draudzīgi. Jā, saprāts nāca pēctam. Ar vecumu. Ar gudrību? domāju, ka ne. Tas ļaunums, kurš šobrīd notiek, manī raisa vienu atbildību: man ir bērns, vedekla, mazbērni, māsa u.c.man svarīgi cil vēki. Ja es būtu vientule, es jau sen dotos uz Ukrainu. Manā skolas laikā militārajā mācībā atzīmes nebija labākās, bet to, ka es paspētu nošaut ar savu sūdīgo prasmi dažus slepkavas, esmu pārliecināta. Un ļoti to gribētu

Atbildēt

IM

17.04.2022. 16:44

»

kā vienmēr

Rašistu propagandoni nekad nemelo, viņi tikai savu saimnieku plānus un pastrādātās zvērības pieraksta citiem...


Rašistu propaganda vairāk atbilst faktiem. Ne par velti jau te tāda cenzūra ieviesta. Faktus jau nevar atspēkot, bet lai patiesība paliktu slēpta portāli jātaisa ciet. Lapsas portāls laikam vienīgais kas vēl ņem pretī komentārus. Pārējos jau vairs neinteresē ko saka cilvēki par to ko tie raksta. Tā teikt, strunts ar vārda brīvību, galvenais ka ir vadlīnijas.

Atbildēt

pareizi runā

17.04.2022. 15:54

»

fakts

Dievs ukraiņos ir ieraudzījis tautu, kas spēs sakaut sātana valstību


dievs nav jālūdz un jātraucē, nav jau kurls un akls...Bet jādara labi darbi gan un tad Dievs palīdz kā Ukrainai. Baznīckungi lai iet kopt parkus...papa siņij rimskij tā ir nebrauca uz Kijevu...puķins labi iesmērējis

Atbildēt

Aprobežotība!

17.04.2022. 15:16

»

Rīgas Lutera draudzes mācītājam

Lieldienas ir ļoti seni žīdu svētki


Nevajag demonstrēt savas divas rievas smadzenēs...

Atbildēt

Skolnieciņš

17.04.2022. 14:07

»

fakts

Dievs ukraiņos ir ieraudzījis tautu, kas spēs sakaut sātana valstību


Kristiešu Dievs ir pretīgs un asinskārs monstrs. Palasi Bībeli un Tu mani lieliski sapratīsi. Ja gribi atsaukties uz Austākajiem Spēkiem, tad Ukrainas gadījumā, lūdzu, atsaucies uz Slāvu Dieviem.
Slava Ukrainai! Varoņiem slava!!!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Viss sen zināms, kas jādara

17.04.2022. 13:20

»

ko darīt

Vajag mietu paņemt un ļoti miermīlīgi to ļaunumu uz tā uzsēdināt. Tas jādara bez kāda ļaunuma un naida, apmēram tā kā tu uzdur uz dakšiņas kartupeli bai gaļas gabalu


Ebreju interpretācijā vispareizāk. Kabalisti, likumu tulkotāji, zin visu.

Jebko var interpretēt kā ļaunumu, kas nav manās interesēs, vai ir man nelabvēlīgi. Ļaunumu atpazīstot, ir jārīkojas. Aci pret aci un zobu pret zobu. Pirms pieņemt galīgo lēmumu, jāuzklausa pēdējoreiz vainīgais. Bet tas nelīdzēs, jo ļaunums jau savu darbu ir uzsācis un jāsoda.

Sodītais ar savu taisnības sajūtu sajūt netaisnu ļaunumu un ļaunums jāsoda ar ļaunu rīcību.

Atbildēt

Dievs

17.04.2022. 13:13

»

fakts

Dievs ukraiņos ir ieraudzījis tautu, kas spēs sakaut sātana valstību


Šodien man svinības ,neko tur neesmu ieraudzījis un šodien neskatīšos.Pienāciet trešdien!

Atbildēt

kā vienmēr

17.04.2022. 12:24

»

IM

Nu kas te nesaprotams. Ļaunie sataisīja labajiem konfliktu uz robežas. Izlikās ka risinās bet faktiski iemarinēja to, ar ļaunu nodomu ka labajiem nebūs izvēles un konflikts būs jārisina ar spēku. Protams ka tiklīdz labie sāk pielietot spēku tā visi ļaunie metas vienā balsī spēka lietotājus nomelnot ...


Rašistu propagandoni nekad nemelo, viņi tikai savu saimnieku plānus un pastrādātās zvērības pieraksta citiem.
Ņemam tavu tekstu un izlabojam atbilstoši realitātei-
Ļaunie [rašisti] sataisīja labajiem konfliktu uz robežas. Izlikās ka risinās bet faktiski iemarinēja to, ar ļaunu nodomu ka labajiem nebūs izvēles un konflikts būs jārisina ar spēku. Protams ka tiklīdz labie sāk[tu] pielietot spēku tā visi ļaunie metas vienā balsī spēka lietotājus nomelnot cerot ka labie nobīsies un padosies ļaunajiem. [Taču labie spēku nelieto un lai sasniegtu savus nacistiskos to nākas darīt ļaunajiem rašistiem] [Labie apvienojas un ļaunie tiks iznīcināti]

Atbildēt

fakts

17.04.2022. 12:13

»

IM

Kādu patiesību tad gribi uzzināt? To ka Latvija šoreiz ir stingri nostājusies ļauno pusē? Pacelies pāri tumsai


Dievs ukraiņos ir ieraudzījis tautu, kas spēs sakaut sātana valstību

Atbildēt

pārdomas

17.04.2022. 11:52

Nevis vienkārši atriebt, bet novērst ļaunumu...Tā saka autors.
To, ka Koalīcijai vajag atriebt izdarīto, šaubu nav. Jo tieši atriebjoties, izolējot neliešus, pasludinot viņus par bioteroristiem un ārzemju interešu realizētājiem Latvijā, mēs varam novērst mūsu nelaimju atkārtošanos. Un novērst ļaunumu.
Cik naiviem un dumjiem jābūt latviešiem , lai spētu noticēt , ka 2 gadus korī melojošā prese un proamerikānu vara pēkšņi sākusi runāt patiesību?
Koalīcija ir latvijas tautas problēma, tie ir saknē korumpēti un nežēlīgi, ciniski noziedznieki, kuriem vienalga, uz kā taisīt biznesu. latviju vada bioteroristi, ar kuriem nav iespējami dīli.

Atbildēt

IM

17.04.2022. 11:32

»

tad ienes gaismu ar maisu

malienas čanagal


Lamājies vai nelamājies bet tā tas ir. Trīs priedītes un viena māņu kustība un lielais vairums jau ņemas kā pa tumšu mežu.

Atbildēt

KAS TIE PAR ČANGAĻMURGIEM

17.04.2022. 11:22

»

IM

Nu kas te nesaprotams. Ļaunie sataisīja labajiem konfliktu uz robežas. Izlikās ka risinās bet faktiski iemarinēja to, ar ļaunu nodomu ka labajiem nebūs izvēles un konflikts būs jārisina ar spēku. Protams ka tiklīdz labie sāk pielietot spēku tā visi ļaunie metas vienā balsī spēka lietotājus nomelnot ...


PAR KRIEVIEM IZCILA PORTŅIKOVA UN GOČARENKO SARUNA YOU TUBE. preziģenti tovarššči kučmas un berzzziņši vejjoņi...varētu paklausīties , kad brīvi no zagšanas....bet čangaļi jau citus nedzird...visu tautu čangaļi

Atbildēt

IM

17.04.2022. 10:45

Nu kas te nesaprotams. Ļaunie sataisīja labajiem konfliktu uz robežas. Izlikās ka risinās bet faktiski iemarinēja to, ar ļaunu nodomu ka labajiem nebūs izvēles un konflikts būs jārisina ar spēku. Protams ka tiklīdz labie sāk pielietot spēku tā visi ļaunie metas vienā balsī spēka lietotājus nomelnot cerot ka labie nobīsies un padosies ļaunajiem. Vai tā būs to jau redzēs. Katrā ziņā ļaunie ir tie kas tagad prasa vairāk ieročus, kas prasa lielāku postu. Ļaunie jau tagad solās arī šo konfliktu nerisināt sarunās bet iemarinēt, tā teikt nākotnes izbaudīšanai. Labos un ļaunos var atšķirt jau pēc tā vien kam ir vajadzīgs konflikts un kam konflikts nav vajadzīgs.

Atbildēt

Tā, tā

17.04.2022. 10:19

Jekelna uzvaras piemineklis Pārdaugavā ir uzbūvēts kā simbols Jekelna uzvarai pār ebrejiem kurus Jekelns pavēlēja noslepkavot.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.04.2022. 10:17

»

Hermanis

Tā nu sanācis, ka sabiedrība ir deleģējusi tā saucamajai valstij daudzas funkcijas, tai skaitā, noteikt kas ir Patiesība. Kuras ministrijas pārziņā ir noteikt - kas un kur ir Patiesība


Patiesu notikumu noklusēšana pavisam noteikti nav patiesība. Kā šos notikumus izskaidrot un vērtēt jau ir pavisam cits jautājums. Šobrīd mēs esam laikmetā, kad notiek masveidīga melu tiražēšana un patiesu notikumu noklusēšana.

Atbildēt

Hermanis

17.04.2022. 10:05

Tā nu sanācis, ka sabiedrība ir deleģējusi tā saucamajai valstij daudzas funkcijas, tai skaitā, noteikt kas ir Patiesība. Kuras ministrijas pārziņā ir noteikt - kas un kur ir Patiesība?

Atbildēt

IM

17.04.2022. 09:20

»

Atis Priedītis

Tumsa dubultojas tad, ja mēs apzināti negribam uzzināt patiesību. Šobrīd tas notiek Krievijā un diemžēl, arī Latvijā


Kādu patiesību tad gribi uzzināt? To ka Latvija šoreiz ir stingri nostājusies ļauno pusē? Pacelies pāri tumsai.

Atbildēt

pagāns Skolnieciņš

17.04.2022. 09:01

Lai godāta pavasara un rītausmas Dieviete Ostara, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava dzīvības dāvātājai Ostarai! Visa slava gaismas un cerības nesējai Ostarai! Visa slava Dievietei Ostarai!!!
Ar Dievietes Ostaras svētību, pagāns Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Latvieshu lieldienas bija martaa

17.04.2022. 08:58

Ko nu maazhojas ar taam austrumu pasakaam.

Atbildēt

Žulis

17.04.2022. 08:44

»

Ļaunums nav saistīts ar mantu, Žuļik Žuli

Bet cilvēcīgajām vērtībām. Necilvēcīgajām


Ļaunums vienmēr ir saistīts ar materiālo un miesisko. Šo saistību sauc par alkatību. Visas "necilvēciskās vērtības" sakņojās materiālajā un tas, ka reizēm ļaunums izmanto cēlus lozungus kā aizsegu, būtību nemaina.Ja vari, pierādi pretējo. Jeb tev, ka tikai pamuldēt?

Atbildēt

Atis Priedītis

17.04.2022. 08:39

»

IM

Tā tas ir. Mēs paši esam kļuvuši līdzīgi tiem ar ko cīnāmies un tumsa ir dubultojusies


Tumsa dubultojas tad, ja mēs apzināti negribam uzzināt patiesību. Šobrīd tas notiek Krievijā un diemžēl, arī Latvijā.

Atbildēt

Tavs Belamorkanal TV

17.04.2022. 08:37

»

язычник Сколниециньш

В этом году Пасха состоится 17.и 18 апреля. Пасха — это священное время, когда Богиня весны и рассвета Остара дарует нам своё благословение, но в этом году Пасхальное волшебство затмила война на Украине. Война на Украине идёт почти два месяца, с той поры, когда Российская Федерация утром 24. февраля...


Dažai viņa ekselences padomniecei Lieldienu saziņā ar sabiedrību pārstāja darboties skats uz bidlu būšanu, jo logi, piebāzti ar sāli, atteicās atvērties. Žopa piesala pie krēsla, bet neraizējaties! Viņa augstība kolgotkas spēj novilkt ar zobiem! Šajā labdarībā bija pizdabolu balle, tiesa to noskaidros vasarā. Bet jums parīt uz darbu! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

IM

17.04.2022. 08:35

Tā tas ir. Mēs paši esam kļuvuši līdzīgi tiem ar ko cīnāmies un tumsa ir dubultojusies.

Atbildēt

Skolnieciņš

17.04.2022. 08:10

»

Pošol nakuj

debil


''Pošol nakuj 17.04.2022. 02:21'' Pilnmēness? Naktī nevari aizmigt?
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Atis Priedītis

17.04.2022. 07:57

Grāmata, kuras atzīšana iespējams, būtu daudz ko izmainījusi

Šo grāmatu sauc "Kristaps - slepenie protokoli". Es ar pseidonīmu Andris Marts to izdevu 2019.gada izskaņā. Grāmatas saturs ir tik šokējošs, ka arī šobrīd šādas grāmatas eksistence tiek pilnībā noklusēta. Pieļauju, ka rūpīga grāmatā aprakstīto patieso notikumu atzīšana, izpēte un izskaidrošana, būtu daudz ko izmainījusi arī šodienas notikumos. Diemžēl, visi mani mēģinājumi uzzināt bijušo VDK darbinieku, psihiatru un mācītāju viedokli ir bijuši veltīgi. Esmu sapratis, ka arī viņi notikušo izskaidrot nespēj.

Savas versijas es pats esmu jau publiskojis vairākkārt, bet tās ir tikai manas versijas. Tiem, kuri vēlas visu uzzināt no paša pirmavota, vēlreiz publicēju grāmatas faila adresi. Lasot grāmatu Jūs sapratīsiet, kāpēc es par šo grāmatu vēlreiz atgādinu tieši šodien - 17.aprīlī.
Faila adrese: https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

язычник Сколниециньш

17.04.2022. 06:46

В этом году Пасха состоится 17.и 18 апреля. Пасха — это священное время, когда Богиня весны и рассвета Остара дарует нам своё благословение, но в этом году Пасхальное волшебство затмила война на Украине. Война на Украине идёт почти два месяца, с той поры, когда Российская Федерация утром 24. февраля вторглась на территорию Украинской Республике. Это трагедия. Вознесём молитву Богине Остаре за мир в Украине! Вознесём молитву Богине Остаре за мир во всём мире! Пасха — это время Богини Остары. В это время сила Богини Остары достигает своего пика. И благодать Богини Остары наполняет мир.
С благословением Богини Остары, язычник Сколниециньш
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #БогиняОстара #БогиняВесны #БогиняРассвета #ПасхальныйЗаяц #ПасхальныйКролик #ПасхальныеЯйца #Пасха #17.04.2022. #18.04.2022. #17.04.2022. #18.04.2022. #StandWithUkraine #ВойнанаУкраине #24.02.2022.

Atbildēt

pagāns Skolnieciņš

17.04.2022. 06:46

Šogad Lieldienas ir iekritušas 17. un 18 aprīlī. Lieldienas ir svētīgs laiks, kad pavasara un rītausmas Dieviete Ostara sniedz mums savu svētību, tomēr šogad Lieldienu prieku ir aptumšojis karš Ukrainā. Karš Ukrainā rit teju vai divus mēnešus, kopš Krievijas Federācija 24. februāra rītā iebruka Ukrainas Republikas teritorijā. Tas ir traģiski. Lūgsim Dievieti Oskaru par mieru Ukrainā! Lūgsim Dievieti Ostaru par mieru pasaulē! Lieldienas ir Dievietes Ostaras laiks. Šajā laikā Dievietes Ostaras spēks ir sasniedzis savu pilnību. Un Dievietes Ostaras svētība ir nākusi par pasauli.
Ar Dievietes Ostaras svētību, pagāns Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #DievieteOstara #pavasaraDieviete #rītausmasDieviete #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienasOlas #Lieldienas #17.04.2022. #18.04.2022. #StandWithUkraine #KaršUkrainā #24.02.2022.

Atbildēt

un tas nav pat naids

16.04.2022. 21:00

tā ir totāla necieņa!!!!!!!!!!!!!! NAIDS PRIEKŠ TIEM PARĀK LEPNI. civilizācijas pat ne atkritumi

Atbildēt

agresija cilvēcīgs fenomens??????????

16.04.2022. 20:59

nu jau atkal čangals..h-ju un bļ-ģu ( tā viņi paši sevi sauc) draugs.................cik jau var!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

язычник Сколниециньш

16.04.2022. 20:37

У каждого человека есть право верить во что угодно. У каждого человека есть право выбирать во что верить, а во что не верить. Право на свободу веры священно и неприкосновенно. Есть ли в современной Латвии свобода веры? Изначально народы балтов были язычники, то есть многобожники. У народов балтов были свои Боги и свои Богини. Так было до того, как Римский папа Иноцент Третий решил объявить крестовой поход против народов балтов. Это привело к геноциду балтов. А что можно хотеть от Ватикана? Библия — это самая каровая книга на Земле. Зло, которое исходит от Библии, неописуемо. В древности на современной территории Палестина и Израиля жили семь народов – хананеи, амореи, хетты, перизеи, евеи и иевусеи – до той поры, когда племенной Бог евреев Яхве побежал еврейскому народу молочные и медовые реки. Вторая книга Моисея (под названием EXODUS) 3. глава 8. абзац: «И я пришел, чтобы спасти их от руки Египтян и вывести их из той земли в хорошую и широкую землю, в землю, где течет молоко и мед, в место Хананеев, Хеттеев, Аморреи, Перизеи, Хивеи и Иевусеи (Исход 3: 8).». И евреи фанатично следовали за наставлениями племенного Бога евреев Яхве. Пятая книга Моисея (под названием DEUTERONOMIUM) 21. глава 16., 17. и 18. абзац: «Только в городах этих народов, которые Господь, Бог твой, дает тебе в удел, ты не должен оставлять в живых ничего дышащего. Но ты полностью истребишь их: хеттов и амореев, хананеев и перизитов, хивитов. и иевуситов, как повелел вам Господь, Бог ваш, чтобы они не научили вас делать все свои мерзости, которые они сделали для своих богов, чтобы вы согрешили против Господа, Бога вашего (Второзаконие 20: 16-18).». Во второй книге Моисея (вторая книга Пятикнижия Торы) племенной Бог евреев Яхве обещает еврейскому народу хорошую землю и достаток, а уже в пятой книге Моисея (последняя книга Пятикнижия Торы) племенной Бог евреев Яхве призывает еврейский народ сделать геноцид семерых народов – полное их уничтожение. И евреи с этим соглашаются, и евреи это делают. Раввин Моисей не высказывает никого несогласия этому жестокому и безумному поступку. Раввина Моисея все устраивает. Таким образом, начавший геноцид балтов и завоевание Балтии, Римский папа Иноцент Третий поступил так как написано в Библии. Пруссы уже исчезли. Нет такой страны как Пруссия, нету даже прусского языка. Не хананеи, не амореи, не хетты, не перизеи, не евеи, не иевусеи не просят у евреев 40 000 000 евро, потому что эти народы жестоко уничтожены руками еврейского народа. Эти народы никому не просят 40 000 000 евро или какие-то другие законы доброй воли.
Хвала Богам! Латвийское Библейское общество в 1992. году сделала огромную работу и выпустила полное издание Библии со всеми текстами. Прошлое не забыто, прошлое с нами. С наступавшей Пасхой! Да благословит нас Богиня Остара! Да защитит Богиня Остара нас от зла!
С благословением Богини Остары, язычник Сколниециньш
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #БогиняОстара #БогиняВесны #БогиняРассвета #ПасхальныйЗаяц #ПасхальныйКролик #ПасхальныеЯйца #Пасха #17.04.2022. #18.04.2022.

Atbildēt

pagāns Skolnieciņš

16.04.2022. 20:37

Katram cilvēka ir tiesības ticēt jebkam. Katram cilvēkam ir tiesības izvēlēties kam ticēt, bet kam neticēt. Ticības brīvība ir svēta un neaizskarama. Bet vai mūsdienu Latvijā ir ticības brīvība? No sākta gala baltu tautas bija pagāni jeb daudzdievji. Baltu tautām bija savi Dievi un savas Dievietes. Tā bija pirms Vatikāns ar Romas pāvesta Inocenta Trešā rīkojumu nolēma veikt krusta karu pret baltu tautām. Tas izvērtās īstā baltu tautu genocīdā. Bet ko gan var gribēt no Vatikāna? Bībele ir pati asiņainākā grāmata uz Zemes. Ļaunums, kas nāk no Bībeles, ir neaptverams. Senāk tagadējās Palestīnas un Izraēlas teritorijā dzīvoja septiņas tautas – kānaānieši, hetieši, amorieši, ferisieši, chīvieši jebusieši – līdz brīdim, kad ebreju cilts Dievs Jahve ebrejiem apsolīja piena un medus upes. Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.». Un ebreji sekoja ebreju cilts Dieva Jahves norādījumiem ar fanātisku degsmi. Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.». Mozus otrajā grāmatā (Toras piecu grāmatu cikla otrajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve ebreju tautai sola labu zemi un pārticību, bet jau Mozus piektajā grāmatā (Toras piecu grāmatu ciklu noslēdzošajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve aicina ebreju tautu veikt veselu septiņu tautu genocīdu – totālu iznīcību. Un ebreji tam piekrīt, un ebreji to izdara. Rabīns Mozus neizsaka it nekādu sašutumu par šādu cietsirdīgu un prātam neaptveramu rīcību. Rabīnu Mozu viss pilnībā apmierina. Tādējādi, uzsākdams baltu tautu genocīdu un Baltijas zemju iekarošanu, Romas pāvests Inocents Trešais rīkojās kā Bībelē rakstīts. Prūši ir jau izzuduši. Nav tādas valsts kā Prūsija, nav arī prūšu valodas. Ne kānaānieši, ne hetieši, ne amorieši, ne ferisieši, ne chīvieši, ne jebusieši nelūdz ebreju tautai 40 000 000 eiro, jo šīs tautas ir nežēlīgi iznīcinātas ar ebreju tautas rokām. Šīs tautas vairs nevienam neprasa 40 000 000 eiro, ne arī citus labas gribas likumus.
Paldies Dieviem! Latvijas Bībeles biedrība 1992. gadā veica vērienīgu darbu un laida klajā pilnu Bībeles izdevumu ar visiem oriģinālajiem tekstiem. Nekas nav aizmirsts, nekas nav piedots. Priecīgas Lieldienas! Lai Dieviete Ostara mūs svētī! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar Dievietes Ostaras svētību, pagāns Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #DievieteOstara #pavasaraDieviete #rītausmasDieviete #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienasOlas #Lieldienas #17.04.2022. #18.04.2022.

Atbildēt

Rīgas Lutera draudzes mācītājam

16.04.2022. 20:25

Lieldienas ir ļoti seni žīdu svētki.

Atbildēt

Žulis

16.04.2022. 19:58

Pēdējā laikā internetā var atrast daudz jauku, aizkustinošu rakstiņu par to, ka mums vajag stingri nostāties pret ļaunumu, bet pašiem nevajag kļūt ļauniem. Vajag koncentrēties uz labo, gaišo, domāt labas domas, vajag mīlēt, nevajag ienīst, nevajag ielaist ļaunumu sevī u.t.t. u.t.t. Diemžēl, visi šie rakstiņi neatbild uz vienu būtisku jautājumu; Ko darīt, ja ļaunums ir iekārojis tavu mantu vai tavu zemi un tēlaini sakot, nāk tev virsū ar mietu?
Stingri nostāties un domāt labas domas? Dabūsi ar mietu pa pieri un tad tev vairs nevajadzēs ne zemi, ne mantu. Mesties ceļos un lūgt žēlastību? Ļaunums tevī, kā kājslauķī vienkārši noslaucīs kājas un nevis vienkārši paņems visu, kas tev pieder, bet vēl liks tev pašam to pienest un viņam pasniegt. Mēģināt kaut ko ar ļaunumu sarunāt, vienoties, atrast kompromisu, mēģināt viņu pārliecināt, ka tā darīt nav labi, iežēlināt, apelēt pie ļaunuma sirdsapziņas? Ļaunums par tevi vienkārši paņirgs.Ļaunums labi zin, ka tev nav nekā tāda, ko viņš nevarētu paņemt bez vienošanās un kompromisiem.Ļaunums nepazīst žēlastības un viņu nevar paārliecināt kļūt labam. Tava vāvuļošana viņu tikai uzjautrinās.
Tad nu mīļie jaukie, labestīgie miera mīlētāji, paskiet, ko sādā situācijā darīt? Kā to savu labestību un miermīlību iemiesot reālajā dzīvē?

Atbildēt

Egils Levic

16.04.2022. 19:47

Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

To visu bija smagi redzēt. Lai liecinātu, es sīki izpētīju nogalinātos dažādās pozās un dažādās vietās. Dažāda vecuma un dažāda dzimuma. Es, Valsts prezidents Egils Levic, atzīstu, ka Krievijas karaspēks Ukrainā darbojas ar īpašu nežēlību. Es nevaru izlikties to neredzam!

Šo visu, ko minēšu, es jau izplatīja masmēdiju kanālos aģentūrai LĒTA 14. aprīlī 2022. gadā.

Krievijas karaspēks darbojas ar īpašu nežēlību, lai cik vien ātri un steidzami likvidētu Ukrainas valsts cilvēkkapitālu, izmantojot konfliktu, līdzīgi, kā savulaik Latvijā tika likvidēts ebreju tautas cilvēkkapitāls. Šodien ar šīm liecībām var iepazīties ikviens Ebreju memoriālā Biķerniekos. Ansambļa centrā kā atgādinājums atrodas melna granīta kubs – simbolisks altāris, kura malās izkalti vārdi no Ījaba grāmatas: "Zeme, manas asinis neapsedz un manu kliedzienu neapslēp!"

Baltijas valstu un Polijas prezidentu vizītē Ukrainā biju pirmais starp valsts galvu apmeklējumiem Ukrainā kopš “Krievijas militārās operācijas” sākuma. Galvas apmeklēja Borodjanku un citas vietas, kur varēja aplūkot KF karadarbības pēdu nospiedumus.

Tur bija nodedzināti dzīvojamo namu rajoni, izpostītas mājas, mīnēti ceļi un atsevišķas ēkas, lai cilvēki, kas mēģinātu glābt Ukrainas valsts cilvēkkapitālu, kas tur atrodas, tiktu ievainoti vai pat ietu bojā.

Patiešām, to visu bija smagi noskatīties - Krievu armija netiek uz priekšu, jo ukraiņi varonīgi pretojas, tādēļ krievu armija pāriet uz terora taktiku pret civiliedzīvotāju cilvēkkapitālu, es teiktu “civilcilvēkkapitālu”.

Ievērojām arī ukraiņu armijas sagrautos un iznīcinātos krievu tankus un citu bruņutehniku. Tas nozīmē, ka ukraiņu armija tomēr ir spējīga atvairīt krievu karaspēka uzbrukumus.

Krievijai, kā klīstot baumas, kaut kā tomēr nav veicies ar sākotnējā plāna izpildi – dažās dienās ieņemt Kijivu.

Tiekoties ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, Baltijas valstu un Polijas galvas pārrunāja vairākus jautājumus, cik novēroju. Viens no galvenajiem bija ieroči kājiniekiem, kas Ukrainai ir vajadzīgi jau tagad, lai samazinātu cilvēkkapitāla likvidācijas aptveri.

Es jau norādīju, ka, manuprāt, ukraiņu tauta tomēr esot kaut kā motivēta, saliedēta tieši savas valsts un Eiropas un Rietumu aizsardzībai.

Ukrainai ir vajadzīgi ne tikai viegli, bet arī smagi ieroči. Gribu pieminēt, ka proporcionāli Baltijas valstis un Polija sniedz ievērojamu militāro palīdzību Ukrainai ar tiem “gudrajiem prettanku ieročiem”, ko sniedzam no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, kuru termiņi beidzas jau rīt, ņemot vērā, cik liela valsts mēs esam un kāda ir mūsu militārā spēja, šos ieročus ukraiņi iznīcinās, tikko tos piegādās.

Prettanku “gudrajiem ieročiem”, kuriem beidzas termiņš, iet bojā īpaši akumulatori un tie nav te uz vietas nomaināmi, tāpēc ieroči jāsūta atpakaļ uz izgatavotājrūpnīcu atjaunošanai, kas ir laikietilpīga ķēpa un finansiāls apgrūtinājums.

Šā vai tā, bet Ukrainas prezidents pateicās arī par Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas sniegto atbalstu Ukrainas militāro spēju stiprināšanā.

Zelenskis arī enerģiski pateicās tiem astoņu valstu prezidentiem, kas februāra beigās kopīgā deklarācijā aicināja ES piešķirt Ukrainai tūlītēju vai drīzu kandidātvalsts statusu.

Paredzēts, ka ES Ukrainas iesniegumu izskatīs “steidzamības kārtā”, lai gan šāda izskatīšana prasa vairākus gadus. Manuprāt, ļoti iespējams, ka atbilde būs zināma “jau rīt”. Līdzīgi, kā ziniet, bija Turcijas sakarā. Tas dotu iepēju ES iesaistīties Ukrainas nopostīto infrastruktūru celtniecībā arī ar Baltijas valstu “celtnieku triecienbrigādēm” un Latvijas brīvprātīgajiem sapieriem Ukrainas mīnu laukos.

Es ciešā un personīgā kontaktā darīju savu, kas man vislabāk padodas, apspriedos par darījumiem - mēs ar Zelenska kungu pārrunājām jautājumu par Ukrainas “lieko graudu” eksportu, neskatoties uz to, ka ukraiņu aplenktajās pilsētās plosās bads un infekcijas, trūkst dzeramā ūdens un cilvēki salst un iet bojā.

Man jāuzsver, ka Ukraina ir viens no lielākajiem graudu eksportētājiem pasaulē un tas ir pluss šai vizītei un sarunām - no Ukrainas eksportētās labības ir atkarīgi eksportētāju darījumu partneru bizness un ienākumi.

Es jau aktīvi sazinājos ar Latvijas MK valdības vadītāju, viņa ekselenci Krišjāni Kankaru - Vanckaru par šo jautājumu, kā mēs to varam pēc iespējas ātrāk risināt, apsteidzot konkurentus, lai eksporta plūsma, kas nav iespējama caur Odesas ostu, ietu pa dzelzceļu cauri mūsu darījumu partneriem uz “savu pašrisku”, ņemot vērā sankciju plašo mērogu.

Tikšanās laikā galvas pārrunāja arī Ukrainas attiecības ar Krieviju. Manā ieskatā ir pilnīgi skaidrs, ka Krievija nolēmusi dabā pāriet no teorijas uz praksi un īstenot kara noziegumus, metot izaicinājumu globālajai tiesību sistēmai.

Es ukraiņiem norādīju, ka ir ierosināti divi procesi. Starptautiskā krimināltiesa, kas atrodas Hāgā, sākusi izmeklēšanu. Krimināltiesas prokurors ir ieradies Ukrainā, lai izmeklētu Krievijas kara noziegumus, kā jau Latvijas presei minējis eiroparlamentārietis Ibars Ijabs- Mujabels.

Otrs process ir diemžēl “izteikti cionistisks”. Tas ierosināts Starptautiskajā tiesā ANO, jo Krievijai esot aizdomas pašas Ukrainas īstenotā genocīdā, kas pats par sevi (das Ding an sich ) jau ir starptautisko tiesību pārkāpums.

Ar Zelenska kungu pārrunājām ne gluži manu vien ideju par to, ka varētu izveidot “īpašu starptautisku tribunālu”, kura “tiesību priekšmets” būtu Krievijas agresīvais karš pret Ukrainu, lai arī iztrūkst “Krievijas kara pieteikuma satura Ukrainai”.

Lai šādu ideju īstenotu dabā, nepietiekot tikai ar labu valstsgribu vien, bet ir nepieciešam “labi gali” starptautisko tiesību īstenotāju aprindās - pietiekami liels valstu skaits, kas varētu apņemties dibināt šādu tribunālu. Un tas nevar būt tāds, “visiem zināmais nekāds LRTT” ar “zināmo cilvēktiesību aizstāvju vadoni no Minsteres” vienpersonīgi. Ja runājam par tribunāliem, var pieminēt arī tribunālu Dienvidslāvijas konfliktā. Es ar lielām cerībām skatos tajā virzienā.

https://www.la.lv/to-visu-bija-smagi-redzet-levits-atzist-ka-krievijas-karaspeks-darbojas-ar-ipasu-nezelibu


Ibars Ijabs Mujabels
https://m.pietiek.com/raksti/sociopats_respekte_speku_un_tikai_speku,_citas_valodas_vins_nesaprot/komentari

Krišjānis Kankars- Vanckars

https://pietiek.com/raksti/musu_vara_briestoso_situaciju_izmanto_nevis_rupes_par_latvijas_sabiedribu,_bet,_lai_pagutu_sashemot_sev_izdevigas_aferas/

Atbildēt

kikareka

16.04.2022. 18:26

; Pēc Otrā pasaules kara holokausta notikumu pieminēšana kļuva par Rietumu sabiedrības «politisko sakramentu». Pieminot to pie katras izdevības, trenējam spēju pamanīt līdzīgus procesus.;
Bet kā tad nepamanija vakcinētie-nevakcinētie?Pat ne līdzīgs,bet kopija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...