Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šalle

17.05.2017. 13:52

Normāls kasieris. Privātpersonas audits nekaitētu par to, kur un kam pārskaita summas.

Atbildēt

AZZA

17.05.2017. 10:36

»

zaza

Kas tad viņam ir par tautību, ja darbojas mazākumtautību borģelē? Akcents gan briesmīgs


Vai tad viņam tēvs nav vietējais?
Arī uzvārds skan pēc vietējā...

Atbildēt

tikai bizness

13.05.2017. 21:05

Simtiem cilvēku , arī KNAB zina, ka Brandavs jau kopš 2005.gada ir Amerika melnās kases turētājs.
Bet kā var redzēt, tas apmierina gan KNAB, gan ģenerālprokuroru, gan Vienotības deputātus, jo grēku šim noziedzniekam Brandavam ir tik daudz, ka viņu jāsēdina cietumā kā liels itāļu mafijas boss - uz mūžu. Rīgas karte ir tikai viens , bet ļoti veiksmīgs "naudas pumpis" no paša sākuma. Un vēl pirms sākumā bija vēl citas firmas, it kā reklāmas. Simtiem miljonu ir plūduši caur Brandavu, un izskatās, ka plūdīs vēl.Rīgas domes amatpersonas ļoti labi māk izmantot šo KNAB bezdarbību, jo jau 11 gadus atpakaļ daudzi vajadzīgie materiāli bija KNAB rīcībā. Ameriks, Brandavs, Burovs - viena banda! Un visus viņus sen jau varēja ietupināt, tādējādi valstij ieekonomējot miljardus.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

13.05.2017. 10:53

»

jurčix

Man ir daudz mazāk nepatīkami šie Brandavi un Ušakovi (ar kuriem viss tāpat ir skaidrs) par mūsu pašu Kangariem ar latviskiem vārdiem un uzvārdiem. Tie gan ir pelnījuši savas tautas naidu


Viņi visi ir viena komanda. Svarīgos ārpolitiskos jautājumos, kur tiek aizskartas ārzemju megaoligarhu struktūru intereses, viņi visi vienmēr ir vienisprātis. Stīvēties viņi sāk kad parādās jautājums, kurš varēs likumīgi nozagt tautas naudu, savs grupējums vai konkurentu (tāpēc arī ir svarīgi kurš kur ieņem amatus, lemj lēmumus)

Atbildēt

???

13.05.2017. 09:33

Labākais, ka ar šādiem ieņēmumiem vēl ņem naudu no banīcas, kuras apriori piesaista dievlūdzēju ziedojumus.

Atbildēt

sigaretkus likvidē

13.05.2017. 06:51

par transportu vienmēr maksāsim mēs paši, ne jau tu kaut ko pelni

Atbildēt

Nr.1 Baiba Broka no NA sola:

13.05.2017. 05:25

Izvērtēsim sabiedriskā transporta tarifu pamatotību, ieviesīsim vienotu sabiedriskā transporta biļeti arī vilcienos, lai Rīgas bērni, kas brauc ar vilcienu, nokļūtu skolā bez maksas.


Atbildēt

SIA "KOMAR"

13.05.2017. 05:10

“Rīgas mikroautobusu satiksmes” valdes priekšsēdētājs Vitālijs Komars: “Patīkami, ka rīdzinieki ļoti pozitīvi novērtē mūsu piedāvātos minibusu pakalpojumus un mums ir izdevies piesaistīt arī autobraucējus, kuri iepriekš sabiedrisko transportu praktiski neizmantoja. Cenšamies būt elastīgi un laicīgi samērot maršrutus un braukšanas grafikus ar mūsu klientu vēlmēm un paradumu maiņām – regulāri sekojam līdzi pasažieru plūsmām un reaģējam, ja kaut kur nepieciešams palielināt minibusu skaitu. Noteikti turpināsim strādāt pie sabiedriskā transporta kvalitātes pilnveidošanas, lai arī turpmāk minibusi būtu ātrākais un ērtākais transporta veids galvaspilsētā.”

Atbildēt

virtuve

13.05.2017. 02:52

Aleksandrs Brandavs formāli skaitās dievbijīgs baznīcas kora diriģents (reģents), kas visu dara ar augstāko spēku svētību. Bet faktiski šis cilvēkveidīgais mutants ir parādība ar haizivs zobiem, cērmes toleranci un teflona olām – absolūtais eksperts visās jomās, kurš, ja vien būs iespēja, smalki atspārdīs sev vai savam saimniekam ne pārāk tīkamos.

Atbildēt

ha-ha

12.05.2017. 22:09

Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme", 40003619950, Latvija, Rīga, Kleistu 28 Alga 30415.18 EUR
SIA "RĪGAS KARTE", 40003979933, Latvija, Rīga, Vīlandes 6 - 3 Alga 139393.58 EUR
=========
Redz', kur aiziet mūsu dārgo transporta biļešu nauda! GODS APZAGT RĪGU!?

Atbildēt

jurčix

12.05.2017. 20:50

Kāds vēl knab ZZS un SC apvienība draudzīgi rullē

Atbildēt

Viedais

12.05.2017. 20:44

Gods kalpot par latvieti!

Atbildēt

ķirsītis

12.05.2017. 20:32

To visu koordinē Mr. 20%! Vai Knābis nezin? Ja nezin, tad Knābi jālikvidē.

Atbildēt

zaza

12.05.2017. 20:30

Kas tad viņam ir par tautību, ja darbojas mazākumtautību borģelē? Akcents gan briesmīgs

Atbildēt

Nesaprotu

12.05.2017. 19:26

Par kādiem nopelniem viņiem tiek samazināts IIN? Tā vietā,lai apliktu ar progresīvo ienākuma nodokli?

Atbildēt

jurčix

12.05.2017. 19:11

Man ir daudz mazāk nepatīkami šie Brandavi un Ušakovi (ar kuriem viss tāpat ir skaidrs) par mūsu pašu Kangariem ar latviskiem vārdiem un uzvārdiem. Tie gan ir pelnījuši savas tautas naidu.

Atbildēt

w

12.05.2017. 18:35

vienotā krievija&gods iezagt pērk penžas, tie pīkstina talonus, piedumas darboņi saņem miljonus... 1 pīkstiens ienes privātajā kabatā...?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

12.05.2017. 17:36

»

Mrs Korupcija

Tapec jau budzets tukss, ka pilna Riga ar sadiem piesucekniem. Sanem naudu neko nedaridami.Vara zog un ap vinu aplipusais klerku bars ari


Domāju mēs pat nevaram iedomāties kādi ir visu šo "likumīgo zagļu" nozagtā apjomi

Atbildēt

nu tak

12.05.2017. 17:30

»

zaza

Tie u.c. ienākumi ir otkati vai pētniecība


kukulīši u.c. maizīšu izstrādājumi.

Atbildēt

zaza

12.05.2017. 17:23

Tie u.c. ienākumi ir otkati vai pētniecība?

Atbildēt

Mrs Korupcija

12.05.2017. 16:01

Tapec jau budzets tukss, ka pilna Riga ar sadiem piesucekniem. Sanem naudu neko nedaridami.Vara zog un ap vinu aplipusais klerku bars ari.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...