Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Lemberga troļļa grēksūdze

Aivara Lemberga „troļļu fabrikas” darbinieks
18.09.2018.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šis c- 444

22.12.2019. 00:17

»

cilveks444

Varu spriest par Delfiem, jo, kopš TVNET manu profilu bloķēja, komentēju tieši Delfu komentāru sadaļā. Tad jāsaka, cik man nācies vērot to, kas notiek Delfu komentāru sadaļā, tad tieši pret Lembergu vērstie komentāri ir vesela gūzma. To ir papilnam. Tāpat kā to komentāri, kas slavina "Vienotību" (nu...


šis 444 ir nabaga zēns, garīgi sabojāts, gāž virsu sūdus partijām, kura strādā. Vienotība bija visniknākais Lemberga ienaidnieks, kas sarīkoja "oligarhu kapsētu". Tagad sit darītājus, kuri kustina kluso mafijas dīķi, tajā laiž iekšā līdakas. "Visļaunākā "partija tagad ir JKP , vēl Vienotība. Saskaņa, ZZS, "Tāvzemieši"- čekistiskās partijas gandrīz neaiztiek, gan "gudri"aizskar dažreiz, garāmejot,lai tad piesmietu JKP un Vienotību, apšļāktu ar samazgu lavīnu.

Atbildēt

Saskaņa rulles?

22.12.2019. 00:05

»

FKK

Tāpēc jau Lembergs vienmēr zaudē, ka viņa troļļu impērija ir vāja un izbadējusies. Piemēram, Ušakovs un Ameriks “izgrieza” caur Riga.lv miljonus savam PR, atmeta DELFI un citiem simtus tūkstošus. To pašu darīja Vienotība un Attīstībai/Par - caur SIF piebaroja visādus IRlv, to pašu DELFI, NP un citus...


Vai mums zēļ šis varas balstītāju naudas. Maksājām miljonus un ne velti Ušakovs latviešu žurnalistu slavināts kļuva par "pasaulē labāko saimnieku", labāko Rīgas mēru - ha, ha. Un latvietīšu kolaboranti pastiepa viņam, Ušakovam roku uz "jūdasa grašiem", uz amatiem, uz vietām deputātos un pats svarīgākais - sabiedriskā transporta atlaišu īpašnieki ar lielu degsmi balsoja par Ušākovum par Saskaņu, kā par "labāko" galvaspilsētas sainmnieku pasaulē. Nabada rīdzinieki - kā krievi tā latvieši, nesaprot, ka kapitālismā nav tautību, aplaupa visus, bet kaut ko iedod, paņem no mums daudz vairāk atpakaļ. Nauda kokos neaug - mūs slacē par mūsu naudu un tiksminās, latvieši uz Saskaņu plūst bariem vien, lai balsotu par Ušakovu.

Atbildēt

NRA - pasūti mani lasi un smirdi

21.12.2019. 23:55

»

FKK

Tāpēc jau Lembergs vienmēr zaudē, ka viņa troļļu impērija ir vāja un izbadējusies. Piemēram, Ušakovs un Ameriks “izgrieza” caur Riga.lv miljonus savam PR, atmeta DELFI un citiem simtus tūkstošus. To pašu darīja Vienotība un Attīstībai/Par - caur SIF piebaroja visādus IRlv, to pašu DELFI, NP un citus...


Pagaidām esmu visdzeltenākā, visriebīgākā Latvijas avīze, kurā vai visi žurnālisti ir "troļļi". Izlasiet autoru rakstus - kāda žults, kāds niknums, kāda nomelnošana!

Latvijas jaunā , 13.Saeima, ministri strādā, cenšas sakārtot valsti, bet palasiet ( es jau sen NRA nelasu, vēmiens nāk, kā nomelno Latvijas personības) NRA, kauns, ka tādi ir latvieši!

Kas būs tagad, ja gadījumā "maznodrošinātais" lembergs neapmaksās NRA samazgu honorārus? Arī Facebook kļuvis par samazghu liešanas portālu - ka tik kurš ministrs darbojas, cenšās, pār viņu gāžas samazgu lavīnas, protams, īsos komentāros, nevis žultainajos NRA rakstos. Nav vis tā, ka "zurku cīņā""lemberga impērija"bija visvājākā - tā bija visnaudīgākā, visplašāk izplatītā apmelošans kampaņa. Tagad cietīs daudzi, jo gan jau lembergs netaisīs savus seifus, kas varētu būt, aprakti Puzes mežā un nemaksās honorārus, vairs nenomelnos NATO un Latviju, kura uztur ciešas draudzības un sadarbību ar NATO, kas ir visnopietnākais drošības garants. Politika mainīsies, tādus mēslus daļa žurnālistu vair necels, lai smirdētu.

Atbildēt

Mazās trollēnu fabrikas

20.12.2019. 15:13

JKP troļļi ir pārsvarā viņu pašu biedri, no kuriem vairākus pirms gada iecēla algotos amatos Saeimā - Muksimovs, Bašķis, vēl kādi 5-6. Segvārdi Kārlis Bērziņš un citi. Regulāri rada daudzgalvainu komentētāju pūli visās tēmās, kas skar JKP ministrus vai balsojumus Saeimā. Šodien, piemēram, ka biezs viņu ir rakstā par to, ka Bordāns atlaida VZD priekšnieci.

Atbildēt

FKK

19.12.2019. 13:14

Tāpēc jau Lembergs vienmēr zaudē, ka viņa troļļu impērija ir vāja un izbadējusies. Piemēram, Ušakovs un Ameriks “izgrieza” caur Riga.lv miljonus savam PR, atmeta DELFI un citiem simtus tūkstošus. To pašu darīja Vienotība un Attīstībai/Par - caur SIF piebaroja visādus IRlv, to pašu DELFI, NP un citus. Un turpina to darīt.

Lemberga impērija šajās žurku cīņās izrādījās visvājākā. Vienotības un Attīstības labā troļļo par tā dēvētais Latvijas “sabiedriskais” medijs - LSM.

Atbildēt

Ēriks

18.01.2019. 04:44

»

Kas vainīgs

Tas bailīgs


Vai ūdeni norāvi,kad pa...si?

Atbildēt

Analīze

22.09.2018. 05:55

Augstskolu Turība beidzu 2017., bet par prakses atskaiti uztraucos 2018.gadā. Pārējais ticami.

Atbildēt

Ventas Balss galvenā redaktore Gundega Mertena

21.09.2018. 15:42

Ventas Balsī nekad praksē nav bijis neviens puisis ne no Ugāles, ne citurienes. Par to var pārliecināties avīzē. Tāpat nekad neviens darbinieks nav vervēts,nevienu neesmu uzrunājusi spodrināt Lemberga tēlu. Visi darbinieki ir oficiāli pieņemti darbā. Un maksāta alga un maksāti nodokļi likumā noteiktajā kārtībā. Nekad nav bijis citādi un nebūs. Šai absolūti melīgajai publikācijai nav nekāda sakara ne ar troļļiem, ne Lembergu, ne mani kā redaktori. Tie ir viena cilvēka izdomāta pasaka personīgos nolūkos kaitēt cilvēkam, kuram viņš ir atņēmis mazdēlus mantkārīgos nolūkos.
Lūgums portāla vadībai rūpīgāk kontrolēt publikāciju saturu!

Atbildēt

Ha!

21.09.2018. 11:38

»

TT

Saukt to par grēksūdzi ir par skaļu


Sauc to kā vēlies. Bezdarbībai ilgtermiņā mēdz būt lielākas sekas. Ņemtu viņu kā darbinieku, jo cilvēkam pamodās sirdsapziņa, atšķirībā no Jums. Šeit apmaksu jāveic darba devējam, jo pēc būtības un situācijas darbinieks ir mazāk aizsargāts pret tā patvaļu.

Atbildēt

vienotības pederastam

21.09.2018. 08:47

»

ZZS - Lemberga valdība? + NA un SS?

SS - saīsināti Sa Skaņa, NA - TB/LNNK/VL...


Par kādām pensijām tu, netīrā krievu kazarmā taisītais deģenerāt, murgo? Pa tiem miljoniem mūsu pensionāru naudas, kurus Zatlers Maskavā intīmā brīdī ar Putinu uzdāvināja krieviem, kuri šeit nav strādājuši, bet saņem pensijas?

Atbildēt

ZZS - Lemberga valdība? + NA un SS?

20.09.2018. 22:53

SS - saīsināti Sa Skaņa, NA - TB/LNNK/VL.

Viņam, manuprāt, dod tādas iespējas vairāki advokāti, kuriem ir piederība pie Augstākās tiesas Senatoriem, kuriem visi tiesneši ir pazīstami, zināmi, kā ģimenē. Vai tad "ģimene" iet pret saviem ģimenes locekļiem - tātad ietekme pret jebkuru tiesu un tiesnesi varētu būt milzīga.

Lembergu tiesā "mūžīgi"un nenotiesās gan jau, tāpat kā Austrijas hronisko pacientu no Latvijas.

Tas ir ZZS spēks un vara. Tā turpiniet - slavējiet lembergu, ZZS un komunistisko nomenklatūru, kura ir joprojām pie varas Latvijā un jums tiks dotas drupačas, piemēram pensionāriem palielinās par "kapeikām" pensiju TRĪS GADU LAIKĀ. Pensionāri var gaidīt un balsot par UBAGA DĀVANĀM no ZZS valdības!?

Atbildēt

Lemberģiāde spēkā

20.09.2018. 22:42

»

boom

Diemžēl tas tā ir. Dēļ patstāvīgajiem noziegumiem mums ir vesela pauaudze jauniešu, kam smadzenes ir izskalotas līdz pēdejam un kas jebkuru noziegumu uzskata par normālu. Trulas ģerevņas statuss uz pāris gadu desmitiem ir garantēts


Rakst izskatās ļoti patiess. Lemberga "troļļu"fabrika, manuprāt darbojas spēcīgi un plaši, lai pazemotu, piesmietu, nomelnotu visu pretendentu partijas un visas Latvijas personības, piesmejot tik tālu, ka paliek kauns iet politikā.

Izspēlētas dažādas kārtis, pat it strīdi ar Saskaņu, līdz pat sadarbības noliegumam. Reāli patiesība ir citāda. lasi:

Citāti no e-pasta, kas nāk bez sarakstes, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu.

Un šajā citātā adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.Vēstule no ārzemju latviešu biedrības.


Atbildēt

boom

20.09.2018. 19:02

»

trulums

jauniešu maitāšana ventiņos..izaudzina stukačus un troļļus jau no bērna kājas


Diemžēl tas tā ir. Dēļ patstāvīgajiem noziegumiem mums ir vesela pauaudze jauniešu, kam smadzenes ir izskalotas līdz pēdejam un kas jebkuru noziegumu uzskata par normālu. Trulas ģerevņas statuss uz pāris gadu desmitiem ir garantēts.

Atbildēt

vecenes tāpat balsos

20.09.2018. 18:53

....................

Atbildēt

MrLatviskais

20.09.2018. 17:24

Cik ļoti interesanti redzēt, ka Saskaņa kasās ar Zaļajiem zemniekiem, itkā radot iespaidu, ka abas partijas ir pret sadarbību nākamajā Saeimā. Emīlij Mendelson, ja tas ir tavs īstais vārds, tad pieļauju, ka esi Saskaņas aktīviste un aktīvi iesaisties Saskaņas jauniešu organizācijas "restart.lv" darbā. Tu aktīvi piketē pret Rīgas Opozīciju.

Ja kāds sāk domāt, ka atbalstu A. Lembergu - nebūt nē! Es vienkārši nespēju ciest, ka kāds uzdodas (jo pieļauju, ka raksts nav patiesība) par bijušo trolli, kamēr pati strādā restart.lv. Lembergs ir smagos noziegumos apsūdzēts un smagos noziegumos apsūdzētam ir tikai viena vieta, kur viņš var doties, paši ziniet.

Ja tavs vārds sakrīt ar to Emīliju Mendelsoni, kuru pieminēju, bet neesi tā Emīlija Mendelsone, es ļoti atvainojos, bet tomēr, pavirši pameklējot caur google tavu vārdu, man nemet ārā citus variantus, kā šo Saskaņas jaunieti.

Kamēr nespēsi pierādīt pretējo, tikmēr no manis attiecīgajam rakstam ir 2 mīnusi.

Papildināts: Viss šis raksts izskatās pēc mājaslapas "RigaDvina" bezmaksas pašreklāmas, jo par šādu mājaslapu neesmu savā 20 gadus ilgajā mūžā dzirdējis, kā arī, atrodod šīs mājaslapas adresi Facebook, ir redzams, ka tai ir zem 50 atbalstītājiem [skatīts 20.09.2018] un šis ir vienīgais raksts (bez aptaujas, kur mistiski 35% cilvēki netic kaut kādiem tradicionālajiem medijiem ar atsauci uz Saskaņas rakstu), kas šajā lapā ir nopublicēts.

Tie, kuri netic man: https://www.tvnet.lv/4532190/ko-usakovs-tev-nestasta

Atbildēt

to zatļerasts

20.09.2018. 12:17

»

Skumjais Bruņinieks

Nu redz, kā Lemberga un SC trolli piemin, tā uzreiz šis klāt...


Kāds Lemberga un SC? Vai tad putļerasti: Zatlers ar Ušakovu, zem sedziņas neraustīja viens otra mazos krāniņus?

Atbildēt

erte

20.09.2018. 11:48

»

ievads

''un no Ventspils Augstskolas kojām, izbadējušies studentiņi, nekas vairāk


Troļļi jau sāk atzīties, kad beidzot atzīsies arī baklažāna stipendiāti

Atbildēt

TT

20.09.2018. 11:45

Saukt to par grēksūdzi ir par skaļu.
Vienkārša stukača denuncija.
Kurš grib sev šādu darbinieku?
p.s. vai konvertā saņemto esi atskaitījis at pakaļ. Jābūt principiālam līdz galam!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.09.2018. 11:18

»

to kumjais Bruņinieks

Morālais kroplis, prokremliskais izdzimtenis, pēc kura bendes cirvis raud, Zatlers, jau "bija pret Urbanoviču" un abi gadījās zem vienas sedziņas


Nu redz, kā Lemberga un SC trolli piemin, tā uzreiz šis klāt..
Pārsvarā ganās pa IR portālu ar pašreizējo kļičku "altinyildiz"..reizi pa diviem mēnešiem tiek izbanots, bet tad uzrodās no jauna. Agrakās iesaukas "ģenerālis", "destra" utt..
Tagad, pirms vēlēšanām, aktīvs ir visos portālos..Pozicionē sevi, kā stigru nacionāli, bet faktiski kalpo smagos noziegumos apsūdzētajam un viņa galvenais uzdevums ir ...nomelnot Lemberga pretiniekus..
Atklāti neizrāda savas simpātijas saimniekam..Lielākais ienaidnieks viņam ir Zatlers, jo tā sanāca, ka pēc Rīkojuma Nr2 tauta izmeta viņa saimnieku Lembergu no valdības, bet pārējos oligarhus pat no Saeimas.
Klasisks Lemberga sistēmas troļļa paraugs..apveltīts ar lielu lamuvārdu arsenālu, par ko tiek bieži izraidīts no sabiedrisko mediju telpas. Var lamāt žīdus, Zatleru, sosrosīdus, liberāļus ,SC, Ušakovu stundu no vietas, ne reizi neatkārtojoties.
"Morālais kroplis" un "prokremliskais izdzimtenis" ir viņam mīļvārdiņi..pārsvarā viņa galvenā tēma ir vīriešu dibeni..un daikti..
No medicīnas viedokļa, ļoti smags gadījums..īsta nahodka Lembergam!

Atbildēt

to kumjais Bruņinieks

20.09.2018. 10:37

»

Skumjais Bruņinieks

Jāatcerās, ka, tā saucamie, Lemberga troļļi var būt visādi..tobiš, dažādas funkcijas pildīt spējīgi...


Morālais kroplis, prokremliskais izdzimtenis, pēc kura bendes cirvis raud, Zatlers, jau "bija pret Urbanoviču" un abi gadījās zem vienas sedziņas.

Atbildēt

Jautrais

20.09.2018. 10:31

...puika meklee jaunu darba deveeju...bet nesaprot...kas nodevis vienu reizi, nodos arii turpmaak..prieku meita paliek prieku meita...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.09.2018. 10:13

Jāatcerās, ka, tā saucamie, Lemberga troļļi var būt visādi..tobiš, dažādas funkcijas pildīt spējīgi..
Var būt atklāti troļļi, kas publiski ir pozicionējušies, kā Lemberga ZZS aizstāvji..Bet var būt arī slēpti, kas neatklāj, ka darbojās smagos noziegumos apsūdzētā pusē. Viņu funkcija galvenokārt ir, lai visvisādā veidā troļļotu pret Lemberga un viņa ZZS ienaidniekiem - politiskajiem pretiniekiem.
Nu, piemēram..
Ja jāpārliecina vēl neizlēmušos vēlētājus, kuri nevar ciest Puzes punduri..tad labāk Lemberga trollim būt anonīmam, neatklāt, ka viņš ir ZZS pielūdzējs..Savādāk var dabūt pretēju efektu.."..ak Tu, Lemberga pakalpiņ, esi pret (kā šajās vēlēšanās) JKP, tātad, tieši tāpēc balsošu par Tavu pretinieku un ienaidnieku.."!
Viņu galvenā funkcija ir..lai tik nenobalso par partiju, kas nav sistēmai un Lembergam pakļauta.

Atbildēt

Gundegas sirdsapziņa

20.09.2018. 10:06

Es nožēloju izdarīto!

Atbildēt

Līga Zute

20.09.2018. 09:20

Ērikonkul, uznes manu tukšo galvu Talsu kalnā!

Atbildēt

anonīms

20.09.2018. 08:28

»

cilveks444

Varu spriest par Delfiem, jo, kopš TVNET manu profilu bloķēja, komentēju tieši Delfu komentāru sadaļā. Tad jāsaka, cik man nācies vērot to, kas notiek Delfu komentāru sadaļā, tad tieši pret Lembergu vērstie komentāri ir vesela gūzma. To ir papilnam. Tāpat kā to komentāri, kas slavina "Vienotību" (nu...


Apskatieties, cik komentārus Delfos ir "sastrādājis"
444, un izdariet secinājumus! Apskatieties komentāru laikus un noticiet, ka viņš nav trollis. Turklāt pretīgs, Latvijai naidīgs trollis, kurš zaimo mūsu karogu.
Ne mazākās cieņas!

Atbildēt

Olegs Ivankins

20.09.2018. 07:28

Esu pret troļļu padarīšanu

Atbildēt

Antra

20.09.2018. 05:44

interesanti gan ka sadu greksudzi anonimu nosaukt. trollis augstakaja pakape jo no komentariem ticis zinaas. ta teikt paaugstinajis kvalifikaciju. bet vairak gan izskatas ka prieksvelesanu teatris pirms velesanam.

Atbildēt

zecinaajums iz vaimaninjaam

19.09.2018. 23:46

Par lielāku samaksu un chinu laikrakstā būtu gatavs turpināt staaveet chetrraapus!

Atbildēt

MI

19.09.2018. 23:10

»

Īstenībā

visi, kas rakstīja oficiālus iesniegumus nogāzās no trepēm, vai tika nāvīgi bišu sakosti. Ceru, ka ne dzīvesvieta, ne studiju vieta nav īstas. Jo skaistajā šokolādes pilsētā viss izskatās glazēts, bet ja paosta, tad nē, tomēr nav šokolāde


Ja, ja.
Ko nu tagad darīt?
Par likuma pārkāpumiem vairs nelikties ne zinis?
Sēdēt uz celma ar anonīmu sirdsapziņu un vaidēt tā ir, tā ir, līdz kaulainā savāc.
Beidz smīdināt. Teiksi, ka Valstī vairs nav ne prokuroru, ne citas iestādes, ne tiesas.
Mums ir gan IR, gan NRA. Lapsas kungs tik vien kā dara, kā pa tiesām staigā, lai varas skurbuma pārņemtos vestu pie prāta.

Atbildēt

Īstenībā

19.09.2018. 22:44

»

MI

Nosmējos...


visi, kas rakstīja oficiālus iesniegumus nogāzās no trepēm, vai tika nāvīgi bišu sakosti. Ceru, ka ne dzīvesvieta, ne studiju vieta nav īstas. Jo skaistajā šokolādes pilsētā viss izskatās glazēts, bet ja paosta, tad nē, tomēr nav šokolāde...

Atbildēt

Kāpēc uzreiz

19.09.2018. 22:42

»

Kāpēc uzreiz

Troļļi


Elfi?
Varbūt tefteļi?

Atbildēt

cilveks444

19.09.2018. 21:38

Varu spriest par Delfiem, jo, kopš TVNET manu profilu bloķēja, komentēju tieši Delfu komentāru sadaļā. Tad jāsaka, cik man nācies vērot to, kas notiek Delfu komentāru sadaļā, tad tieši pret Lembergu vērstie komentāri ir vesela gūzma. To ir papilnam. Tāpat kā to komentāri, kas slavina "Vienotību" (nu jau slavināja, jo tā iet prom pa skuju taku un nav šiem aktuāla) un tās klonus. Piemēram, JKP sektu slavina tie paši "Vienotības" troļļi. Jeb kā viņus vēl dēvē - jenottroļļi. Nav manāms, ka ZZS būtu kaut kādi troļļi nolīgti, kas komentētu Delfos. Varbūt daži ir, kas ZZS atbalsta. Bet uz tā fona, kas Delfos notiek, viņu ir maz. Un Delfos plosās Sorosam un viņa balstītiem politiskiem spēkiem uzticīgi troļļi. Šie ir biezā slānī. Tāpēc pēdējais laiks ir runāt par to, kas Latvijā notiek, kāpēc portālu komentāru sadaļas pārņēmuši nelgas, kuri kalpo Latvijas valsts neatkarībai naidīgām spēkiem - liberāļiem un globālistiem. Kurus, kā "Vienotības" klons, pārstāv arī JKP sekta.

Atbildēt

hm

19.09.2018. 21:04

Partiju troļļi nav tik labi apmaksāti un pastāvīgi neraksta komentārus, kā specdienestu troļļi. Partijnieki raksta tikai pirmsvēlēšanu laikā, specdienestu raksta tik ilgi, līdz komentāru vairākums saskan ar viņu versiju. Tur tā atšķirība.
Kuri labāki , kuri sliktāki ....

Atbildēt

Jānis

19.09.2018. 20:50

Tīra propaganda, šādas feika "atzīšanās" var izdomāt jebkurš par jebkuru, vienīgi tagad par anoņimkām tikai pasmejas, agrāk tas bija pamats arestam, diemžēl arī tagad daudzi šiem feikiem tic, nožēlojami.

Atbildēt

cilveks444

19.09.2018. 20:37

Ļoti interesanti. Vienīgi vēlētos jautāt raksta autoram, vai viņš ir tik truls un neaptēsts, ka nemana, ka tieši Delfos (par TVNET pat nerunājot) kā biezs ganās "Vienotības" un tās klonu troļļi? Ja viņš to nemana, ja izliekas to neredzam, tad rodas šaubas arī par šī stāsta patiesumu.

Atbildēt

MI

19.09.2018. 20:30

Nosmējos.
Ko tiem žurnālistiem māca.
Puika grib palikt anonīms. Bet rakstā pats sevi nemāk noslēpt. Ja nu apzināti nav melojis, tādejādi nomelnojot citu personu. Bet ja nu ir melojis, tad raksts ir pavisam ar citu mērķi.
Tādam vēl informācijas avotus pasargāt.

Šim anonīmā sirdsapziņa pamodās. Tad ej nomaksā nodokļus, pastāsti VID par aplokšņu algām. Uzraksti iesniegumu.

Bet draugi. Es gribu tai fermā. Beidzot ieraudzīšu to fermu pilnā spozmē.Jo drošībnieki tik runā un runā par tām fermām, bet ne fermeri, ne trolli uzrādīt nevar. Kur nu trolli algas dienā. Šiem laikam nav laika, jāsēž uz maisiem.

Vellos! Šitādu naudu maksā, darbs no mājām. Es kā pašnodarbinātais nomaksāšu nodokļus. Par konsultācijām. Man daudz, kas neiet pie sirds, vai nu prasās skaidrojuma. Nu piemēram OIK, virspeļņa, paraseksa vienas nakts šovs, veiksmes stāsts ar apmēram vienu trešdaļu iedzīvotājiem trimdā. Veiksmes stāsts ar sociālo darbinieku badastreiku, utt. Nu un uzrakstīšu ar sirdapziņu nestrīdoties.
Jā ir tikai viens trūkums. Esmu neiespaidojams un rakstu tikai par to, kas man šķiet aktuāli.
Fermer neguli! Esmu atvērts piedāvajumiem.

Atbildēt

nu, tad domājiet, domājiet, biedri!

19.09.2018. 20:25

Visticamāk šīs un vēl kādas jaunas Facebook domubiedru grupas aktīvi iesaistīsies vai jau ir iesaistījušās ZZS priekšvēlēšanu kampaņā.

Atbildēt

Ventspils smirdoņa

19.09.2018. 20:02

Sūdabrāļi

Atbildēt

fuuuuuij

19.09.2018. 19:59

Pretīgās Aivara peškas

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...