Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiess

08.09.2015. 23:43

prieks, ka attaisnoja. LV tik tiešām darbojas princips - apsūdziet, lai taisnojas. Pati jau gandrīz gadu eju cauri šādam murgam.........Nekas - es arī sagaidīšu tiesu spriedumus - varbūt pēc tam kko uzrakstīšu un publicēšu - pietiek vienreiz uz to visu skatīties :):)

Atbildēt

onkols

06.09.2015. 18:52

»

Beidz dirst un cepties! Dari kaut ko reālu - organizē politisku kustību, partiju, ja nav ko darīt


Tiešām , tukša dirsājš... Kurš tādam lubrakam sekos ? Labāk , lai nav viņam ko darīt pāris gadus . Labi vēl,ka pa naktīm pats Augstākos Sūdamērus nerealizēja ... Mudaks !

Atbildēt

06.09.2015. 16:51

»

annamarija

Linard! Vai ir vērts tiem rupekļiem un pārbarotajiem vepriem, kam nav lielāka prieka kā ķēzīties par patriotiem, pērles priekšā kaisīt? Savējie taču saprot...


Pati mentāli tērēta - jo šāda „makaronu karināšana”, ko veic LRTT, rīmējot ASM, tukši draudot, ir reals šizi paveids. Sen pamācīju L.G., lai veido reālu kustību vai partiju, nevis „tērē tinti” idiotiskiem skrinbelējumiem, maldinot ar cerībām tautiešus, neko reāli nedarot. Visām valstīm, ANO un NATO ir slaidi nospļauties par konvenciju un citiem pārkāpumiem valstu iekšējās lietās. Uzvarētājus netiesā. Tādi ka L.G. un visi ap LRTT ir tērēti cilvēki - naivi līdz idiotismam.

Brīnos arī par L.L. naivumu joprajām. Cīnoties par tiesiskumu Latvija, kas ir totāli bezcerīgi. Saprotams, Pietiek.com biznesa interesēs viss rullē, kaut ko taču jaēd un rēķini jāmaksā..

Atbildēt

Octopus

06.09.2015. 14:44

Provokators Leonards Inkins pats atzīst, ka ir DP stukačs:
"Pēc gada, 2013. gada 4. martā es biedrības «Latvietis» vārdā iesniedzu iesniegumu Drošības Policijai ar lūgumu uzsākt kriminālprocesu par internetvietnē www.latsocpartija.lv ievietoto Ingara Burlaka filmu «Vēsture liecina», kurā tiek noliegts un attaisnots PSRS noziegums: Latvijas okupācija. Es iesniegumā lūdzu noskaidrot vainīgās personas un saukt tās pie kriminālatbildības." :))
Un nav dzirdēts, ka Inkins līdzīgi protestētu pret Latvijas jauno okupāciju, kolonizāciju un genocīdu, ko veic Vašingtona, Brisele, NATO, starptautiskais finanšu kapitāls. Tāds, lūk, "nacionālists" un "brīvības cīnītājs". :))

Atbildēt

annamarija

06.09.2015. 14:38

Linard! Vai ir vērts tiem rupekļiem un pārbarotajiem vepriem, kam nav lielāka prieka kā ķēzīties par patriotiem, pērles priekšā kaisīt? Savējie taču saprot.
Es laikam atkārtošos, bet, vienalga: PALDIES, ka LRTT dokumentējat visu neliešu nelietības un izsūtāt pa Eiropu. Ja dažam šķiet, ka tas nav "darīt reālu", tad viņš vienkārši ir mentāli tērēts.

Atbildēt

Lops Žulis

06.09.2015. 13:51

»

Žuļs-Žulis

Latviešu lops Žulis-Dabas bērns-Mumins utt. te savu latvisko smirdoņu izgāž kā jau īsts latviešu vēmējs. Kāda laime tautai, ja tai ir tādi lopi


http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/kriminals/linards-grantins-ta-bija-ekstra-brutala-spidzinasana/


Šie netiesātie DP noziedznieki ir mūsējie.

Atbildēt

Žuļs-Žulis

06.09.2015. 11:27

»

Beidz dirst un cepties! Dari kaut ko reālu - organizē politisku kustību, partiju, ja nav ko darīt


Latviešu lops Žulis-Dabas bērns-Mumins utt. te savu latvisko smirdoņu izgāž kā jau īsts latviešu vēmējs. Kāda laime tautai, ja tai ir tādi lopi!!!!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.09.2015. 22:43

»

vdk teatris

Visa grantiņas aizturešana ir savējo DP teatris, jo viņš ir DP pakalpinš Ja tas nebutu , tad tiesātu un sedetu


Tas patiešām ir interesanti. Kāpēc Inkins līdz tiesai ir uz brīvām kājām, bet mani zvēriski arestēja un sakropļoja. Lai es tiktu līdz tiesai brīvībā, mantas jau ir izmaksājis 11 000 eiro.
Inkinam līdz šim nav ne mats no galvas nokritis .... Inkins netiks notiesāts un tajā arī slēpjas viss propagandiskais triks. Inkins ir nostājies pret H-86 un LRTT, tāpat kā DP un visa valdošā kliķe... . Lūk, tas tad arī ir visīstākais teātris...

Atbildēt

vdk teatris

05.09.2015. 21:22

Visa grantiņas aizturešana ir savējo DP teatris, jo viņš ir DP pakalpinš Ja tas nebutu , tad tiesātu un sedetu

Atbildēt

AG

05.09.2015. 21:10

Mjā, Grantiņš ar savu plānprātīgo rīcību pietaisīja sūdus Inkinam un vēl te spirinās pretī!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.09.2015. 17:32

»

BU

Apnicis ir naids pret latviešu patiotiem .Ari Leonards tevi nesen aizstaveja, ari Lapsa, kurus norej...


Tev, Konstantīn Jevgņjevič Pupur, ar latviešiem nav nekas kopīgs, ja nu vienīgi, tad ar augstikalna šaiku, kura ir kopā ar lielkrievu imperiālistiem. Tu, Kosķa, esi viņu patriots, kuram būs jāatbild uz daudziem jautājumiem, kad tiks nolikti pie "vietas" čekas kalpi. Tu esi redzams fotografijās kopā ar visiem latviešu patriotiem, kuri šodien ir zem zemes. Tu esi tai pašā laikā bijis kopā ar Deņīki pēctečiem un Gorbačovam par tulku kādā saietā.”vot, tas jau uz kaut ko norāda. Uz to, ka esi “kolorādo” lentīšu patriots. Uz mani tu divas reizes nojūdzies.Lūk tavs komentārs, kas norāda tikai uz vienu, ka tavs plāns manis novākšanā izgāzās.- http://tautastribunals.eu/?p=4065 -Ir smieklīgi Rūtenbergu šeit pieminēt, kurš man vienīgajam prasīja ziedot, savienojot to kopā ar godavīra "titulu". Nezinu, cik liela summa man bija jāziedo, lai es būtu godavīrs viņa acīs ? Pie tam vēl melīgi paziņojot, ka esot jāmaksā advokātam, kurš atklāti paziņoja, ka aizstāves viņu bez naudas. ---------
Es ar nevienu patriotu neesmu sanaidojies, bet ar tiem, kuri pirmie ir centušies apmelot mani. Tas ir, protams, ka noticis pēc attiecīgā kantora pavēles. Kas attiecas par izsmieklu, tad laiks visu saliks pa plauktiem.
Inkinam es vēlu veiksmi, jo par tādām lietām cietumā iebāzt nevar pat pie Staļina sistēmas. Augstikalnis atbildēs starptautiskā tribunāla priekšā, tāpat kā Izraēla, kura piekopj antisemītisku politiku, slepkavojot un padzenot palestīniešus no viņu vēsturiskās zemes. Izraēla un Krievija ir visvairāk nosodītās valstis ANO. To arī laikam Izraēlas vēstniece nav dzirdējusi... .

Atbildēt

BU

05.09.2015. 14:46

»

L.Grantiņš LRTT

"tautastribunals.eu kāds pārpublicēja no manas publikācijas «draugiem.lv» tikai fragmentu no «Padomju Savienības žīdu katķisma» un par šo publikāciju informēja Izraēlas vēstnieci...


Apnicis ir naids pret latviešu patiotiem .Ari Leonards tevi nesen aizstaveja, ari Lapsa, kurus norej.
Tu neesi tiesats un tadeļ tēlo svētuli. pat atsaciji centu ziedot tiesamajam D Rūtenbergam . Bet pats kāši naudu , kas ir pietiekoša no citiem izveidojot , ka nabagam kontu.
Vienatne ar citu patriotu nīšanu kopa ar savu gedroicu palikstiet vien izsmiekls .
Ari TZO ir bleķa vērts

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.09.2015. 13:41

"tautastribunals.eu kāds pārpublicēja no manas publikācijas «draugiem.lv» tikai fragmentu no «Padomju Savienības žīdu katķisma» un par šo publikāciju informēja Izraēlas vēstnieci."
Redzi, Inkina kungs, cik "jauki" tu sagrozi lietas būtību, un tad brīnies, ka čekas nelietis Aukstikalnis arī to dara. Es neinformēju Izraēlas vēstnieci, bet gan:"Kāpēc gan vēstniecei Hagitai Ben Jākovai nekomentēt šo tekstu ?" Lūk publikācija:http://tautastribunals.eu/?p=9125
Ieteicams būtu: nepopularizēt Hitlera "Mein Kampf", zem kura saukļiem tika iznīcināta Latvijas neatkarība(Molotova- Rībentropa Pakts) un nefotografēties ar Padomju automātiem, kuri simbolizē okupāciju un tautas slepkavošanu.Vai atceries, Inkin, ko tu sacīji Vetspilī uz LRTT piesēdētāju Jāni Zīvertu.
Nepacel kaujas cirvi uz tiem, Inkin, kuri ir Patiesības pusē un Dievs vienmēr būs ar tevi !
Katrā gadījumā es novēlu Inkina kungam brīvību.

Atbildēt

Eduards Lunis

05.09.2015. 13:18

--Vai nevarētu skaidrojumu par mana komenta noraidīšanu?

Atbildēt

05.09.2015. 12:04

„Apsūdziet, lai taisnojas!” – no “Padomju Žīdu Katķisma”.

“Padomju Žīdu Katķisms” JOPROJĀM dzīvs visās Latvijas iestādēs.

Visa Latvijas likumdošana, tostarp tās nepārtrauktais mainīgums, ir tendēts uz “Padomju Žīdu Katķisma” dzīvības saglabāšanu Latvijas tieslietu sistēmā.

Krievžīdi Dz. Rasnačs (tieslietu ministrs), R. Dzintars, I.Parādnieks, R.Zīle, I.Mūrniece rullē.

Atbildēt

annamarija

05.09.2015. 12:02

»

nesaprotu

Kāpēc viņš dievu piesauc vai katrā vārda galā? Valsts ir šķirta no baznīcas. Nav ar savu ticību jābāžas virsū


Un kāda tad ir LI ticība, ar kuru viņš "bāžas virsū"? Vai tev arī, tāpat kā Inkina apsūdzētājiem,rēgojas? Izskatās, ka tu esi sātana rokaspuisis, ja jau pat Dieva pieminēšana tevi noved līdz ārpŗātam.

Atbildēt

nesaprotu

05.09.2015. 09:06

Kāpēc viņš dievu piesauc vai katrā vārda galā? Valsts ir šķirta no baznīcas. Nav ar savu ticību jābāžas virsū.

Atbildēt

IELIET!

04.09.2015. 23:33

»

Praatniex

Atkal pavīd rīkļurāvēja augstikalna vārds. Vai nav par biežu


Nav par biežu. Tautai jāiegaumē savi pāri darītaji, lai velāk šie mēsli nekur nespētu atrast drošu patvērumu no LRTT garās rokas!

Atbildēt

Praatniex

04.09.2015. 20:49

Atkal pavīd rīkļurāvēja augstikalna vārds. Vai nav par biežu?

Atbildēt

Eduards Lunis

04.09.2015. 19:30

--Mans komentārs tika izdzēsts!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...