Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiess

08.09.2015. 23:43

prieks, ka attaisnoja. LV tik tiešām darbojas princips - apsūdziet, lai taisnojas. Pati jau gandrīz gadu eju cauri šādam murgam.........Nekas - es arī sagaidīšu tiesu spriedumus - varbūt pēc tam kko uzrakstīšu un publicēšu - pietiek vienreiz uz to visu skatīties :):)

Atbildēt

onkols

06.09.2015. 18:52

»

Beidz dirst un cepties! Dari kaut ko reālu - organizē politisku kustību, partiju, ja nav ko darīt


Tiešām , tukša dirsājš... Kurš tādam lubrakam sekos ? Labāk , lai nav viņam ko darīt pāris gadus . Labi vēl,ka pa naktīm pats Augstākos Sūdamērus nerealizēja ... Mudaks !

Atbildēt

06.09.2015. 16:51

»

annamarija

Linard! Vai ir vērts tiem rupekļiem un pārbarotajiem vepriem, kam nav lielāka prieka kā ķēzīties par patriotiem, pērles priekšā kaisīt? Savējie taču saprot...


Pati mentāli tērēta - jo šāda „makaronu karināšana”, ko veic LRTT, rīmējot ASM, tukši draudot, ir reals šizi paveids. Sen pamācīju L.G., lai veido reālu kustību vai partiju, nevis „tērē tinti” idiotiskiem skrinbelējumiem, maldinot ar cerībām tautiešus, neko reāli nedarot. Visām valstīm, ANO un NATO ir slaidi nospļauties par konvenciju un citiem pārkāpumiem valstu iekšējās lietās. Uzvarētājus netiesā. Tādi ka L.G. un visi ap LRTT ir tērēti cilvēki - naivi līdz idiotismam.

Brīnos arī par L.L. naivumu joprajām. Cīnoties par tiesiskumu Latvija, kas ir totāli bezcerīgi. Saprotams, Pietiek.com biznesa interesēs viss rullē, kaut ko taču jaēd un rēķini jāmaksā..

Atbildēt

Octopus

06.09.2015. 14:44

Provokators Leonards Inkins pats atzīst, ka ir DP stukačs:
"Pēc gada, 2013. gada 4. martā es biedrības «Latvietis» vārdā iesniedzu iesniegumu Drošības Policijai ar lūgumu uzsākt kriminālprocesu par internetvietnē www.latsocpartija.lv ievietoto Ingara Burlaka filmu «Vēsture liecina», kurā tiek noliegts un attaisnots PSRS noziegums: Latvijas okupācija. Es iesniegumā lūdzu noskaidrot vainīgās personas un saukt tās pie kriminālatbildības." :))
Un nav dzirdēts, ka Inkins līdzīgi protestētu pret Latvijas jauno okupāciju, kolonizāciju un genocīdu, ko veic Vašingtona, Brisele, NATO, starptautiskais finanšu kapitāls. Tāds, lūk, "nacionālists" un "brīvības cīnītājs". :))

Atbildēt

annamarija

06.09.2015. 14:38

Linard! Vai ir vērts tiem rupekļiem un pārbarotajiem vepriem, kam nav lielāka prieka kā ķēzīties par patriotiem, pērles priekšā kaisīt? Savējie taču saprot.
Es laikam atkārtošos, bet, vienalga: PALDIES, ka LRTT dokumentējat visu neliešu nelietības un izsūtāt pa Eiropu. Ja dažam šķiet, ka tas nav "darīt reālu", tad viņš vienkārši ir mentāli tērēts.

Atbildēt

Lops Žulis

06.09.2015. 13:51

»

Žuļs-Žulis

Latviešu lops Žulis-Dabas bērns-Mumins utt. te savu latvisko smirdoņu izgāž kā jau īsts latviešu vēmējs. Kāda laime tautai, ja tai ir tādi lopi


http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/kriminals/linards-grantins-ta-bija-ekstra-brutala-spidzinasana/


Šie netiesātie DP noziedznieki ir mūsējie.

Atbildēt

Žuļs-Žulis

06.09.2015. 11:27

»

Beidz dirst un cepties! Dari kaut ko reālu - organizē politisku kustību, partiju, ja nav ko darīt


Latviešu lops Žulis-Dabas bērns-Mumins utt. te savu latvisko smirdoņu izgāž kā jau īsts latviešu vēmējs. Kāda laime tautai, ja tai ir tādi lopi!!!!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.09.2015. 22:43

»

vdk teatris

Visa grantiņas aizturešana ir savējo DP teatris, jo viņš ir DP pakalpinš Ja tas nebutu , tad tiesātu un sedetu


Tas patiešām ir interesanti. Kāpēc Inkins līdz tiesai ir uz brīvām kājām, bet mani zvēriski arestēja un sakropļoja. Lai es tiktu līdz tiesai brīvībā, mantas jau ir izmaksājis 11 000 eiro.
Inkinam līdz šim nav ne mats no galvas nokritis .... Inkins netiks notiesāts un tajā arī slēpjas viss propagandiskais triks. Inkins ir nostājies pret H-86 un LRTT, tāpat kā DP un visa valdošā kliķe... . Lūk, tas tad arī ir visīstākais teātris...

Atbildēt

vdk teatris

05.09.2015. 21:22

Visa grantiņas aizturešana ir savējo DP teatris, jo viņš ir DP pakalpinš Ja tas nebutu , tad tiesātu un sedetu

Atbildēt

AG

05.09.2015. 21:10

Mjā, Grantiņš ar savu plānprātīgo rīcību pietaisīja sūdus Inkinam un vēl te spirinās pretī!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.09.2015. 17:32

»

BU

Apnicis ir naids pret latviešu patiotiem .Ari Leonards tevi nesen aizstaveja, ari Lapsa, kurus norej...


Tev, Konstantīn Jevgņjevič Pupur, ar latviešiem nav nekas kopīgs, ja nu vienīgi, tad ar augstikalna šaiku, kura ir kopā ar lielkrievu imperiālistiem. Tu, Kosķa, esi viņu patriots, kuram būs jāatbild uz daudziem jautājumiem, kad tiks nolikti pie "vietas" čekas kalpi. Tu esi redzams fotografijās kopā ar visiem latviešu patriotiem, kuri šodien ir zem zemes. Tu esi tai pašā laikā bijis kopā ar Deņīki pēctečiem un Gorbačovam par tulku kādā saietā.”vot, tas jau uz kaut ko norāda. Uz to, ka esi “kolorādo” lentīšu patriots. Uz mani tu divas reizes nojūdzies.Lūk tavs komentārs, kas norāda tikai uz vienu, ka tavs plāns manis novākšanā izgāzās.- http://tautastribunals.eu/?p=4065 -Ir smieklīgi Rūtenbergu šeit pieminēt, kurš man vienīgajam prasīja ziedot, savienojot to kopā ar godavīra "titulu". Nezinu, cik liela summa man bija jāziedo, lai es būtu godavīrs viņa acīs ? Pie tam vēl melīgi paziņojot, ka esot jāmaksā advokātam, kurš atklāti paziņoja, ka aizstāves viņu bez naudas. ---------
Es ar nevienu patriotu neesmu sanaidojies, bet ar tiem, kuri pirmie ir centušies apmelot mani. Tas ir, protams, ka noticis pēc attiecīgā kantora pavēles. Kas attiecas par izsmieklu, tad laiks visu saliks pa plauktiem.
Inkinam es vēlu veiksmi, jo par tādām lietām cietumā iebāzt nevar pat pie Staļina sistēmas. Augstikalnis atbildēs starptautiskā tribunāla priekšā, tāpat kā Izraēla, kura piekopj antisemītisku politiku, slepkavojot un padzenot palestīniešus no viņu vēsturiskās zemes. Izraēla un Krievija ir visvairāk nosodītās valstis ANO. To arī laikam Izraēlas vēstniece nav dzirdējusi... .

Atbildēt

BU

05.09.2015. 14:46

»

L.Grantiņš LRTT

"tautastribunals.eu kāds pārpublicēja no manas publikācijas «draugiem.lv» tikai fragmentu no «Padomju Savienības žīdu katķisma» un par šo publikāciju informēja Izraēlas vēstnieci...


Apnicis ir naids pret latviešu patiotiem .Ari Leonards tevi nesen aizstaveja, ari Lapsa, kurus norej.
Tu neesi tiesats un tadeļ tēlo svētuli. pat atsaciji centu ziedot tiesamajam D Rūtenbergam . Bet pats kāši naudu , kas ir pietiekoša no citiem izveidojot , ka nabagam kontu.
Vienatne ar citu patriotu nīšanu kopa ar savu gedroicu palikstiet vien izsmiekls .
Ari TZO ir bleķa vērts

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.09.2015. 13:41

"tautastribunals.eu kāds pārpublicēja no manas publikācijas «draugiem.lv» tikai fragmentu no «Padomju Savienības žīdu katķisma» un par šo publikāciju informēja Izraēlas vēstnieci."
Redzi, Inkina kungs, cik "jauki" tu sagrozi lietas būtību, un tad brīnies, ka čekas nelietis Aukstikalnis arī to dara. Es neinformēju Izraēlas vēstnieci, bet gan:"Kāpēc gan vēstniecei Hagitai Ben Jākovai nekomentēt šo tekstu ?" Lūk publikācija:http://tautastribunals.eu/?p=9125
Ieteicams būtu: nepopularizēt Hitlera "Mein Kampf", zem kura saukļiem tika iznīcināta Latvijas neatkarība(Molotova- Rībentropa Pakts) un nefotografēties ar Padomju automātiem, kuri simbolizē okupāciju un tautas slepkavošanu.Vai atceries, Inkin, ko tu sacīji Vetspilī uz LRTT piesēdētāju Jāni Zīvertu.
Nepacel kaujas cirvi uz tiem, Inkin, kuri ir Patiesības pusē un Dievs vienmēr būs ar tevi !
Katrā gadījumā es novēlu Inkina kungam brīvību.

Atbildēt

Eduards Lunis

05.09.2015. 13:18

--Vai nevarētu skaidrojumu par mana komenta noraidīšanu?

Atbildēt

05.09.2015. 12:04

„Apsūdziet, lai taisnojas!” – no “Padomju Žīdu Katķisma”.

“Padomju Žīdu Katķisms” JOPROJĀM dzīvs visās Latvijas iestādēs.

Visa Latvijas likumdošana, tostarp tās nepārtrauktais mainīgums, ir tendēts uz “Padomju Žīdu Katķisma” dzīvības saglabāšanu Latvijas tieslietu sistēmā.

Krievžīdi Dz. Rasnačs (tieslietu ministrs), R. Dzintars, I.Parādnieks, R.Zīle, I.Mūrniece rullē.

Atbildēt

annamarija

05.09.2015. 12:02

»

nesaprotu

Kāpēc viņš dievu piesauc vai katrā vārda galā? Valsts ir šķirta no baznīcas. Nav ar savu ticību jābāžas virsū


Un kāda tad ir LI ticība, ar kuru viņš "bāžas virsū"? Vai tev arī, tāpat kā Inkina apsūdzētājiem,rēgojas? Izskatās, ka tu esi sātana rokaspuisis, ja jau pat Dieva pieminēšana tevi noved līdz ārpŗātam.

Atbildēt

nesaprotu

05.09.2015. 09:06

Kāpēc viņš dievu piesauc vai katrā vārda galā? Valsts ir šķirta no baznīcas. Nav ar savu ticību jābāžas virsū.

Atbildēt

IELIET!

04.09.2015. 23:33

»

Praatniex

Atkal pavīd rīkļurāvēja augstikalna vārds. Vai nav par biežu


Nav par biežu. Tautai jāiegaumē savi pāri darītaji, lai velāk šie mēsli nekur nespētu atrast drošu patvērumu no LRTT garās rokas!

Atbildēt

Praatniex

04.09.2015. 20:49

Atkal pavīd rīkļurāvēja augstikalna vārds. Vai nav par biežu?

Atbildēt

Eduards Lunis

04.09.2015. 19:30

--Mans komentārs tika izdzēsts!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...