Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

06.07.2021. 17:39

»

Nu

Labi teikts


Latvijā ir tikai viena partija. Uz vēlēšanām ir šovs un untumi, bet jau nākamajā dienā pēc - visi atkal ir vislabākie draugi. Vajadzības gadījumā "partiju" sadala daļās un pārdēvē atsevišķas daļas. Tas arī viss.

Šleseram ir taisnība - birokrāti un pabalstnieki nodrošina partijai vismaz kaut kādu mandātu. Domāju, ka partija ir uztraukusies, ka mandāts var izsīkt un tāpēc meklē risinājumu. Un te pēkšņi atkal parādās Šlesers - izredžu savākt 51% tuvu nullei, bet mandātu tomēr pastutēs. Ak kāda laime, kāda pateicība! Savos mēdijos drusku pavaukšķēs, bet ar to arī viss beigsies. Jo bez Šlesera grūti iedomāties, ka par šiem balsos vairāk kā pašv. vēlēšanās.

Atbildēt

Ak dies

01.07.2021. 17:52

»

Nu beidziet muldēt!

Gaidīsim, kas notiks nākotnē, kad konstatēs, ka daudzi pacienti veidlapu nav parakstījuši. Man ir zināmi fakti. Tā ir dokumentu viltošana...


Tad kad tu ej pie daktera raut savus nagu sēnīšu sabeigtos nagus, arī tad tev jāparaksta piekrišana. Tad arī tu neparaksti? Tad tāpēc tā smird no tevis...

Atbildēt

Ko muldies

01.07.2021. 15:50

»

Vai

tad Šlesers nemāk aizņemties ? Nevienai partijai šobrīd vairāk kā miljonu nemaksā un vai tad tādam izdarīgam un veiksmīgam biznesmenim neviena banka pret kīlu tik mazu summu neaizdos


Gan jau, ka tam Šleseram tādu naudu gan bakas aizdotu, gan varbūt pašam izdotos dabūt ( ja jau oligarhs, tad bagāts, tā mēs domājam, un tas būs tiesa), bet runa jau ir par to, ka ierobežojumi ( valdošās sistēmas uzlikti) neļaus viņam šo ( paša vai aizdoto) naudu tērēt savai vēlēšanu kampaņai. Un arī sīkākiem kandidātiem, kā mums un jums un kaimiņciema aktīviem pilsoņiem, bet bez pareizā atbalsta un piederības pareizajai kliķei, nebūs iespēja veikt kampaņu par naudu, kas pa centam vien varbūt savākta ar domu, lai kalpo labam mērķim, ievēlēt krietnu cilvēku...

Atbildēt

Nu beidziet muldēt!

01.07.2021. 14:55

»

doktors

KUR IR TIE KONKRĒTIE FAKTI UN LIECĪBAS...


Gaidīsim, kas notiks nākotnē, kad konstatēs, ka daudzi pacienti veidlapu nav parakstījuši. Man ir zināmi fakti. Tā ir dokumentu viltošana.

Es gaidu, kā tas beigsies. Vai liks parakstīt tagad, pēc laika, kad abas potes ir bez pacienta paraksta, vai liks potēties vēlreiz ar parakstu.


Varbūt pacientu parakstus vēlāk vilto? Nezinu. Man nav iemesla melot, jo personas potētas no manu radu loka.

Tāpēc klusēju. Negribu, ka potēti atkārtoti ar parakstu par piekrišanu. Par informēšanu.

Tā ari jautāju pārliecībā, ka ankete parastīt. Man atbildēja, ka nē, anketi aizpildot ārsts un parakstot. Šo to pajautā, nomēra asinspiedienu, temperatūru, skābekli un viss.

Atbildēt

Sputnik V

01.07.2021. 14:47

»

doktors

UN TAS IR FAKTS, KAS KAUT KO PIERĀDA...


saražoja sadarbībā ar ASV kompāniju, kurai līgums ar Astra Zenesa vakcīnu ražotājkompāniju.

Visu vakcīnu pret C19 pamatā ir komercnoslēpumu saturošas vielas. Bet nosaukumu tik daudz, lai iemānītu ausij tīkamāka nosaukumu vakcīnu.

Gluži kā ar kafiju.

Atbildēt

doktors

01.07.2021. 13:42

»

...

Krievijā ārsti, kuri veic vakcinēšanu, uzrakstījuši prezidentam petīciju ar prasību garantēt nesaukšanu pie kriminālatbildības vakcīnu izraisītos nāves gadījumos


UN TAS IR FAKTS, KAS KAUT KO PIERĀDA????

ZINOT< KA KRIEVIJĀ CIETUMĀ LIEK TĀPAT VIEN, JA VARAI TO VAJAG, ŠĀDAI PETĪCIJAI, JA TĀDA ARĪ IR, NAV NEKĀDA SAKARA AR ES APSTIPRINĀTO VAKCĪNU DROŠUMU.

TURKLĀT KRIEVIJĀ LAIŽ SAVĒJIEM IEKŠĀ SPUTŅIK, KAS ES NAV SERTIFICĒTA< TĀTAD NAV ATZĪTA PAR DROŠU ESAM.

Atbildēt

Stokholmas sindroms

01.07.2021. 13:33

»

krams

Vēlēšanu likums ir šizofrēnisks, kurš būtu ar steigu jāmaina


Kamēr šeit atrodas padomju kolonisti un okupanti, bet komunisti un čekas stukači ar ierēdņiem pie varas grožiem, jāuzskata ka okupācija turpinās. Tātad vēlēšanu likumam un arī pašām vēlēšanām nav nozīmes un nav arī leģitimitātes.

Atbildēt

...

01.07.2021. 12:18

»

doktors

KUR IR TIE KONKRĒTIE FAKTI UN LIECĪBAS...


Krievijā ārsti, kuri veic vakcinēšanu, uzrakstījuši prezidentam petīciju ar prasību garantēt nesaukšanu pie kriminālatbildības vakcīnu izraisītos nāves gadījumos.

Atbildēt

Rubika dels

01.07.2021. 11:09

Ir Fantomass

Atbildēt

3 č š

01.07.2021. 10:54

un godīgums, nu gan laiž humoru

Atbildēt

doktors

01.07.2021. 09:54

»

Diemžēl man ir

konkrēti fakti. Man ir liecinājušas personas, kuras stāsta, ka “izmēra asinspiedienu, nomēra skābekli un vakcinē” Kāpēc man jāklusē, ja es nemeloju...


KUR IR TIE KONKRĒTIE FAKTI UN LIECĪBAS???

ES ARĪ VARU APGALVOT - MAN IR KONKRĒTI FAKTI, PĒTĪJUMI UN LIECĪBAS, KA COVID VAKCĪNAS IR PĀRBAUDĪTAS ATBILSTOŠI AUGSTĀKAJIEM ES STANDARTIEM UN TĀS IR DROŠAS.

JA NEVIENS NEUZRĀDA KONKRĒTUS TICAMUS, PĀRBAUDĀMUS FAKTUS - TAD KURA APGALVOJUMS IR PATIESS?

TĀPĒC BEIDZ MELOT!!!!

Atbildēt

mēs

01.07.2021. 09:06

»

to mēs

Kad kādam debatēs pietrūkst argumentu, tas parāda savu īsto dabu un kļūst prasts un rupjš


izsakāmies lakoniski.Visas sāpīgās tēmas ir sen jau izrunātas un ienaidnieki redzami , tikai viņi domā , ka viņu kuratori glābs viņus ,kad šis bardaks bruks.

Atbildēt

Kā mums neveicās!

01.07.2021. 08:09

It kā mums ar kolīdz, ekonomisko apjukumu vēl nepietiktu! Bet nē, vēl labrīt Šlosers ir atgriezies...

Atbildēt

lauķis

01.07.2021. 08:00

»

Nika

Ir jāpanāk, lai Latvijā ir mažorā vai plurālā vēlēšanu sistēma. Kā to panākt - nezinu, bet, ja Latviju sadalītu kādos 100 vēlēšanu apgabalos, un kandidātus izvēlētos, balstoties uz iepriekšeju teritoriālu ievēlēšanu (kandidātu), tad nevajadzētu ne politisko reklāmu, ne skaistu solījumu. Katram taču ...


Nika,vara pieder tev.Pārvari savas bailes un rīkojies kā brīvs cilvēks.Nekas nestāv augstāk par brīva cilvēka brīvo gribu.
Sistēma sev nelabvēlīgus likumus nepieņem,atliek pilnībā boikotēt vēlēšanas un VISUS sistēmas likumus un noteikumus.

Atbildēt

Secinājums

01.07.2021. 07:54

»

Lūdzu! Kas notiek? Notiek dokumentu viltošana.

Lūk, veidlapa, kuru katram, kas puekrīt vakcinācijai, bija jāaizpilda un jāparaksta...


Par šo var parakstīties tikai neradījums ar pilnīgi izskalotu prātu.

Atbildēt

to mēs

01.07.2021. 07:52

Kad kādam debatēs pietrūkst argumentu, tas parāda savu īsto dabu un kļūst prasts un rupjš

Atbildēt

Gobzems

01.07.2021. 07:51

Šleser, gribi te ar krievu naudu ievēlēties?

Atbildēt

Ķieģelis

01.07.2021. 07:47

100% piekrītu ESMAIJAi.Valdošā koalīcija ir tā iebarojusi savus sabiedriskos mēdijus (priekš tam jau arī šī nauda tiek izdalīta), ka, tikko parādās kāds spēcīgs, vērā ņemams konkurents, tiek iedarbināta visa iespējamā nomelnojošā mašinērija.

Atbildēt

Cionisms - ielaušanās bez ieročiem

01.07.2021. 07:42

»

Žulis

Ar tiem mūsu "politiķiem" notiek brīnumainas pārvērtības. Viņi ir ļoti gudri un saprotoši. Labi prot saskatīt visas valstī notiekošās nejēdzības, redz risinājumus visiem sasāpējušiem jautājumiem, no sirds atbalsta visas tautai svarīgas un vajadzīgas lietas. Bet tikko iekļūst Saeimā, tā pārvēršas par...


Tautas pašnoteikšanās tiesības, pretēji ASV konstitūcijā minētajam, nav ietvertas LR Satversmes tvērumā - ka tautai būtu dotas tiesības ar ieročiem rokās demokrātijas apstākļos sacelties pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem.


Šie ienaidnieki, kas nozaguši valsti, var būt tautas iekšējie ienaidnieki - kā VDD un ārvalstu slependiemesti kopējā sadarbībā realizējot likumdošanas grozījumus caur Saeimas balsojumu.

Šie ienaidnieki, kas nozaguši valsti, var būt tautas un valsts ārējie ienaidnieki, kuri ar Pasaules Bankas privātīpašnieku starpību valst pakļauj ar finanšu parāda slepeniem tautai naudas aizdevumu nosacījumiem.

Cionisms - ielaušanās bez ieročiem.

Atbildēt

nu

01.07.2021. 07:38

vai t5ad tev pašam Aināriņ smiekli nenāk!

Atbildēt

krams

01.07.2021. 07:33

Vēlēšanu likums ir šizofrēnisks, kurš būtu ar steigu jāmaina!

Atbildēt

Aha!

01.07.2021. 07:20

»

Žulis

Ar tiem mūsu "politiķiem" notiek brīnumainas pārvērtības. Viņi ir ļoti gudri un saprotoši. Labi prot saskatīt visas valstī notiekošās nejēdzības, redz risinājumus visiem sasāpējušiem jautājumiem, no sirds atbalsta visas tautai svarīgas un vajadzīgas lietas. Bet tikko iekļūst Saeimā, tā pārvēršas par...


“ Varbūt tās Saeimas sēdes vajadzētu rīkot citur, piemēram kāda likvidēta un pamesta uzņēmuma ražošanas telpās. Tā šie "tautas kalpi" būtu tuvāk Latvijā pastāvošajai realitātei un viņus nepiemeklētu tie stulbuma un augstprātības uzplūdi.”

Un par katriem meliem pielietot elektrošokefi.

Atbildēt

Diemžēl man ir

01.07.2021. 07:18

»

doktors

BEIDZ MELOT UN IZPLATĪT VILTUS ZIŅAS, ANALFABĒT


konkrēti fakti. Man ir liecinājušas personas, kuras stāsta, ka “izmēra asinspiedienu, nomēra skābekli un vakcinē” Kāpēc man jāklusē, ja es nemeloju?

Par viltus testu uzrādīšanu draud kriminslatbildība, kāpēc nedraud tiem, kas vakcinē, neprasot piekrišanu apstiprināt ar parakstu?


Ik Latvijā ir šādu viltotu vai pilnībā neauzpildītu dokumentu pirms vakcinācijas? Kas par šo viltošanu atbild un kontrolē?

Atbildēt

Janis pret Korupciju Oik

01.07.2021. 06:37

»

Es Jums visu laiku “borēju”,

ka viss ir cilvēktiesību pamatā. Itādi esat klukstošas vistas - dzīvnieki...


Rinkevic Karins Levits asv spiegi kur Kaimin atiecibas iznicinajusi uz 0
Bez tam Ostas un dzelzcels vel 200 000 bezdarbnieku Armiju kultive.
34% sogad pec 4gadiem 28%.
Ar Likumu 80% ierednju varzu Likvidet. Ipasum nodokli plus 20% Gaidat balelini jo Kampar tumbocka Skeles atkritum biznes jasstute.

Atbildēt

Žulis

01.07.2021. 04:48

Ar tiem mūsu "politiķiem" notiek brīnumainas pārvērtības. Viņi ir ļoti gudri un saprotoši. Labi prot saskatīt visas valstī notiekošās nejēdzības, redz risinājumus visiem sasāpējušiem jautājumiem, no sirds atbalsta visas tautai svarīgas un vajadzīgas lietas. Bet tikko iekļūst Saeimā, tā pārvēršas par kaut kādiem idiotiem - stulbiem, truliem, iedomīgiem radījumiem, kas vairs neko no iepriekš minētā nesaprot, neko nezin, neko nespēj saskatīt. UN tikko viņi no Saeimas ir tikuši projām, atkal notiek brīnumaina pārvērtība. Viņi atkal ir ļoti gudri, saprotoši, iejūtīgi, gādīgi. Varbūt visa vaina ir tajā Saeimas namā?! Varbūt tās Saeimas sēdes vajadzētu rīkot citur, piemēram kāda likvidēta un pamesta uzņēmuma ražošanas telpās. Tā šie "tautas kalpi" būtu tuvāk Latvijā pastāvošajai realitātei un viņus nepiemeklētu tie stulbuma un augstprātības uzplūdi.

Atbildēt

Lūdzu! Kas notiek? Notiek dokumentu viltošana.

01.07.2021. 04:21

»

Lūdzu! Kas notiek!

Man pat ir informācija, ka pat vakcinācija pret C19 masveidā Latvijā tiek viekta bez personas piekrišanas, to tai apstiprinot ar savu parakstu. Šī vakcinācija ir nelegāla un var tikt pielietota prasība to atkārtot


Lūk, veidlapa, kuru katram, kas puekrīt vakcinācijai, bija jāaizpilda un jāparaksta.

Tu taču saproti to medicīnu preperātu iedarbību uz tavu organismu! Vai ne? Un tikai tad parakstījies? Tūkstošos veidlapu iztrūkst vaakcinēto parakstu par piekrišanu vakcinēties. Vakcinācija veikta bez puekrišanas un ar viltotiem dokumentiem - bez personas piekrišanas, ko jāapstiprina ar parakstu.

Tūkstošos veidlapu iztrūkst vakcinēto parakstu, atrodams vien “Ārstniecības personas paraksts par lēmumu atļaut vakcinēt”.

VEIDLAPA
PACIENTA VESELĪBAS STĀVOKĻA NOVĒRTĒŠNAI PIRMS
VAKCINĀCIJAS PRET COVID-19 VEIKŠANAS


Pacienta vārds, uzvārds ________________________________________________________

Personas kods


-


Lūdzu atbildēt uz sekojošiem jautājumiem par Jūsu veselības stāvokli (atbilstošo apvelciet):

1.
Vai Jums ir zināma alerģija pret jebkuru no vakcīnas sastāvā esošajām vielām? (polietilēnglikolu (PEG) vai citu pegilētu molekulu saturošas vielas, lipīdi)


2.
Vai Jums ir bijušas anafilaktiskas reakcijas (smaga alerģiska reakcija) pēc jebkuras vakcīnas vai injicējama medikamenta ievadīšanas?


3.
Vai šobrīd jūtat kādus akūtas infekcijas simptomus, paaugstinātu temperatūru, vai ir citas sūdzības par pašsajūtu?


4.
Vai šobrīd lietojat imūnsupresējošus, glikokortikosteroīdus, bioloģiskos medikamentus, beta blokatorus?


5.
Vai Jums ir grūtniecība?


6.
Vai šobrīd barojat bērnu ar krūti?


7.
Vai pēdējo 14 dienu laikā esiet saņēmis kādu vakcīnu


8.
Vai pēdējā mēneša laikā Jums ir konstatēta Covid-19 infekcija?


9.
Vai pēdējo 90 dienu laikā esiet saņēmis Covid-19 ārstēšanu?
Pacients apliecina, ka:
• Uz visiem uzdotajiem jautājumiem ir sniegtas atbildes;
• Ir saņēmis visu informāciju par vakcināciju;
• Informācija par vakcināciju ir saprotama, tajā skaitā ar vakcinācijas veikšanu saistītās reakcijas un nevēlamie notikumi (iespējamās blakusparādības, komplikācijas, to biežums un taktika ko darīt, ja pēc vakcinācijas tie tiks novēroti);


Pacienta (vai likumiskā, pilnvarotā pārstāvja) paraksts _______________________________

Paraksta atšifrējums__________________________

Datums ________________________

Ārstniecības personas paraksts par lēmumu atļaut vakcinēt

________________________

Atbildēt

Lūdzu! Kas notiek!

01.07.2021. 04:13

»

nepaliec mājās

Ar vakcīnu palīdzību tiek sagrauta cilvēka imūnsistēma. To pierādija arī Bojāra eksperiments, ka vakcinētajiem nav antivielas. Ne pa velti viņu apklusināja...


Man pat ir informācija, ka pat vakcinācija pret C19 masveidā Latvijā tiek viekta bez personas piekrišanas, to tai apstiprinot ar savu parakstu. Šī vakcinācija ir nelegāla un var tikt pielietota prasība to atkārtot.

Atbildēt

Tautas pašnoteikšanās tiesības nav ietvertas LR Satversmes tvērumā - ka tautai ir tiesības ar ieročiem rokās demokrātijas apstākļos sacelties pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem

01.07.2021. 04:10

»

KGB nebija muļķi

Cilvēktiesības pirmkārt ir tautas pašnoteikšanās, ko 90tajos neviens nepieļāva un ar meliem un viltu apklusināja, dažkārt arī nogalināja. Cilvēktiesības nav piespiedu izdzīvošana kopā ar okupantiem un okupācijas varas pārstāvju kontrolē, tajā skaitā ekonomiskā kontrolē, kas sasien rokas un kājas, lai...


Tam būtu jābūt ierakstītitam zelta burtiem LR Satversmē. Ne 1918. gada LR Satversmē tā nav, ne šodienas LR Satversmē. Likumi un MK noteikumi ir hierarhiski pakārtoti LR Satversmei.

Ja tauta - latviešu, vai Latvijas tauta pēkšņi stihiski sadomā sacelties pret valsts nozadzējiem, tad tās tautas daļas, kas saceltos pret varu, tiktu nosauktas vai nenosauktas par teroristiskām organizācijām, bandām, etniskajiem teroristiem, mežabrāļu bandītiem utml. Bet tā esošā vara pret šīm personām izturas, kā pret valsts apvērsuma realizētājiem.

VDD un DP - DP tāpēc arī sargā šīs diktatūras, valsts nozadzēju, intereses, nevis tautas. “Tautas varas fronte” un “Sabiedriskie Satversmes sargi” faktiski skaitās pretvalstiskas organizācijas un DP - gestapo, nesodīti var pret to biedriem izvērst teforu, Mārupes privātteritorijā, pārkāpjot cilvēktiesības, burtiski ielauzties privātā teritorijā, pielietot elektrošoku vietā un nevietā, aizturēt un pat slepus nogalināt aktīvus cilvēktiesību aizstāvjus, sakropļot kā L. Grantiņu un ar 13/03/2020 nevienam pat nav tiesību šos jautājumus izskatīt starptautiskā cilvēktiesību tiesā pret esošo LR valsts varas teroru un sadismu.

Un Jūs domājat, ka žīdu cionists, viltvārdis, E. Levits neizprot šos jautājumus? Izprot ļoti labi un vervelē tikai par “latviešu valodu”, novēršit uzmanību no būtiskā - tautas pašnoteikšanās tiesībām. Tādas, protams, var ierakstīt Satversmē, neierakstot līdzekļus šo tiesību saglabāšanai ilgtermiņā pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem. Tā šīs pašnoteiksanās tiesības ļoti labi izprot arī J. Bordāns un K. Kariņš, tautu dēvē par pūli un dzīvniekiem.

Man pat ir informācija, ka pat vakcinācija pret C19 masveidā Latvijā tiek viekta bez personas piekrišanas, to tai apstiprinot ar savu parakstu. Šī vakcinācija ir nelegāla un var tikt pielietota prasība to atkārtot.

Atbildēt

Sе́Maija

01.07.2021. 00:40

»

TuMaija

Lembergu liec mierā, viņš ir tups un glups, bet afērists, vienmēr it kā virzījās par premjeru, bet viņam bija bail par tādu kļūt, jo tūlīt kristu cauri un nogrimtu ar visu savu afēru. Viņš nav valsts vadītāja līmeņa persona, plātīties prot arī ķēkša...


Neko vairāk kā smaidu neizraisa zagļu kliķes dižošanās. Kad pirmais simts sarkano prihvatizātoru būs piebiedrojušies komunistam lembergam, tad varēsim raitāk virzīties tiesiskas valsts virzienā.

Atbildēt

cieti

01.07.2021. 00:31

»

pareizi

Šleseram ir jāatgriežas politikā! Jāsaved kārtībā vaksti


Lai sēž mājās un saved kārtībā sievas "vaksti"! Tu domāji - maksti?

Atbildēt

ablom ablomič

01.07.2021. 00:27

Jomajo! Zaglis kliedz - ķeriet zagli!

Smieklīga liekas valsts izzadzēja publiskā agonija, kad pašam apsūdzības par naudas atmazgāšanu un cietums reāli spīd.

Bet nu kā ir tā ir - nekaunība un zagšanas kāre nāk no iekšām!

Atbildēt

TuMaija

01.07.2021. 00:05

»

ESMAIJA

Es nevaru jums piekrist. Ainārs šlesers ir bijis labākais satiksmes ministrs no visiem, kas bijuši. Ar mūsu lidsabiedrību viņš veica brīnumus, Viņam ir izteikts organizatora un vadītāja talants. Varbūt kaut kur internetā ir atrodams, ko par viņu teica ārzemju eksperti - viens no pāris Latvijā esošiem...


Lembergu liec mierā, viņš ir tups un glups, bet afērists, vienmēr it kā virzījās par premjeru, bet viņam bija bail par tādu kļūt, jo tūlīt kristu cauri un nogrimtu ar visu savu afēru. Viņš nav valsts vadītāja līmeņa persona, plātīties prot arī ķēkša.
Šlesers var nākt pie varas, viņam ir tvēriens, drosme un izpratne par lietām.
Kāds viņš būtu kā premjers, nezinu, bet viņam var dot šādu amatu. Būs 7 reizes labāks par glumo, jēlo, nespējīgo Kariņu.

Atbildēt

nepaliec mājās

01.07.2021. 00:02

»

Nika

Jebkurā gadījumā jāsaprot, ka, ja nevēlamies redzēt tandēmu Kariņš&Levits&Co, uz vēlēšanām jāiet, nevis vnk jāuzliek mīkstais, jo viss ir slikti. Ja negrib šīs sejas redzēt, tad ir lielāka iespēja to piepildīt, nobalsojot par jebkādu citu - tikai ne varas partiju


Par vēlēšanām vari necerēt. Saeima kariņam ir iedevusi tik daudz varas ,ārkārtas stāvokļa laikā,ka viņš vienkārši uzliks aizliegumu aizbildinoties ar epidemiloģisko situāciju. Viņš jau nav muļķis un saprot , ja būs vēlēšanas tad režīmam būs gals.

Atbildēt

nepaliec mājās

30.06.2021. 23:47

»

Turklāt es jums visu laiku borēju, ka vakcīnu ražotāji ar vakcīnu starpniecību sava biznesa interesēs izplata jaunos kovid celmus

Lietuvā konstatē ar ceļošanu nesaistītus koronavīrusa Indijas paveida gadījumus...


Ar vakcīnu palīdzību tiek sagrauta cilvēka imūnsistēma. To pierādija arī Bojāra eksperiments, ka vakcinētajiem nav antivielas. Ne pa velti viņu apklusināja.
Tālāk gaidiet rudeni ar gripas (jā viņa atkal sauksies gripa) epidēmiju vai pandēmiju . Tā ,ka vakcinētajiem imūnsistēma būs sagrauta , viņi protams slimos pamatīgi.Kuri paliks dzīvajos , atkal vakcinēs ,gan ar gripas vakcīnu ,cerībā novakcinēt vairāk jo tā jau visiem zināma.Vis ticamāk tā pati vakcīna tik zem gripas nosaukuma. Latvija jau pasūtījusi entos tūkstošu gripas vakcīnu.

Atbildēt

Patriots

30.06.2021. 23:36

Ainār!

Visu cieņu par viedokli attiecībā uz Levitu!

Taču Ainār, sēdi mājās un beidz cerēt uz politiku. Tu esi pietiekami mēslus savārījis savā laikā!

Atbildēt

Valdība strādā labi,

30.06.2021. 23:11

ja šoferdēlu dinozauri vairs nevar mierīgi pagulēt un tiem jālaužas politikā.

Atbildēt

KGB nebija muļķi

30.06.2021. 22:43

»

Es Jums visu laiku “borēju”,

ka viss ir cilvēktiesību pamatā. Itādi esat klukstošas vistas - dzīvnieki...


Cilvēktiesības pirmkārt ir tautas pašnoteikšanās, ko 90tajos neviens nepieļāva un ar meliem un viltu apklusināja, dažkārt arī nogalināja. Cilvēktiesības nav piespiedu izdzīvošana kopā ar okupantiem un okupācijas varas pārstāvju kontrolē, tajā skaitā ekonomiskā kontrolē, kas sasien rokas un kājas, lai puskapitālisma apstākļos tauta varētu atbrīvotos no nu jau turīgo komunistu važām.

Atbildēt

KGBistu 50 gadu pieredze iznīdēt visu nacionālo

30.06.2021. 22:32

»

anti soross

4 maija rezims 30 gadus realize Latvija asv kolonialo politiku bez satversmes dokumeta originala,bama vareja asv parazitet tikai 4 gadus bez dzimsanas sertifikata originala uzradisanas. bet abi sie rezimi esot strategiskie partneri


Pie varas redzu tikai komuniztus un kgb, tandēmā ar ārvalstu trockistiem, kas tie paši komunizti vien ir tikai ar globālām iecerēm.
Nacionālu interešu šeit nav vispār un ja kāds tās publiski sludina, tad ir krāpnieks, ienaidnieks jēra ādā priekš vientiešu ausīm.

Atbildēt

Hm

30.06.2021. 22:31

Šleser ej dirst tava vieta blakus Lembergam

Atbildēt

tev gan īsa atmiņa

30.06.2021. 22:28

»

Jautājums

Varētu to kliņķi konkretizēt


Kurš tad bija tas "ģēnijs", kurš kā sanarkojies šoferis gāzēja grīdā un uzskatīja, ka stūre un bremzes ir priekš mīkstajiem? Kurš gļēvi aizbēga krūmos, kad pilnā ātrumā iedrāza grāvī? Vai tik viņa vārds nebija Ainārs, bet sievas uzvārds Šlesere?

Atbildēt

Turklāt es jums visu laiku borēju, ka vakcīnu ražotāji ar vakcīnu starpniecību sava biznesa interesēs izplata jaunos kovid celmus

30.06.2021. 22:03

»

Es Jums visu laiku “borēju”,

ka viss ir cilvēktiesību pamatā. Itādi esat klukstošas vistas - dzīvnieki...


Lietuvā konstatē ar ceļošanu nesaistītus koronavīrusa Indijas paveida gadījumus

Play
Klausīties audio formātā
PASAULĒ Šodien 21:53
Jauns.lv / LETA
Lietuvā pēdējās dienās inficēšanās ar jaunā koronavīrusa Indijas jeb delta paveidu konstatēta cilvēkiem, kas nav atgriezušies no ārzemēm vai kontaktējušies ar pārbraucējiem no citām valstīm, trešdien paziņojis Nacionālais sabiedrības veselības centrs (NVSC).Un tas nekad nebeigsies!

Atbildēt

anti soross

30.06.2021. 21:59

»

ha-ha

Levits un Kariņš ir tikai kartona lelles 4.maija varoņiem


4 maija rezims 30 gadus realize Latvija asv kolonialo politiku bez satversmes dokumeta originala,bama vareja asv parazitet tikai 4 gadus bez dzimsanas sertifikata originala uzradisanas. bet abi sie rezimi esot strategiskie partneri.

Atbildēt

Es Jums visu laiku “borēju”,

30.06.2021. 21:59

ka viss ir cilvēktiesību pamatā. Itādi esat klukstošas vistas - dzīvnieki.

Cilvēktiesības - brīvi pārvietoties, arī starp valstīm, tiesības izvēlēties nodarbošanos, tuesības uz vals apmaksātu izglītības sistēmu, medicīnas pakalpojumu sistēmu, drošību, veselību un dzīvību.

Pajautājiet sev, cik kovidafēras apstākļos no šīm cilvēktiesībām Jums atlikušas no uzskaitītajām?

Atbildēt

nelej udeni

30.06.2021. 21:55

»

jā nu sūdi

Lāči jau klejo pa Rīgu! Putins, maita, arī mūs iekāro! Kur lai pamūk


Tikai Vladimirs Putins var partraukt varaviksnes karogu vicinasanu Latvija un arzemju latviesu pensionaru apzagsanu Latvija !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...