Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

06.07.2021. 17:39

»

Nu

Labi teikts


Latvijā ir tikai viena partija. Uz vēlēšanām ir šovs un untumi, bet jau nākamajā dienā pēc - visi atkal ir vislabākie draugi. Vajadzības gadījumā "partiju" sadala daļās un pārdēvē atsevišķas daļas. Tas arī viss.

Šleseram ir taisnība - birokrāti un pabalstnieki nodrošina partijai vismaz kaut kādu mandātu. Domāju, ka partija ir uztraukusies, ka mandāts var izsīkt un tāpēc meklē risinājumu. Un te pēkšņi atkal parādās Šlesers - izredžu savākt 51% tuvu nullei, bet mandātu tomēr pastutēs. Ak kāda laime, kāda pateicība! Savos mēdijos drusku pavaukšķēs, bet ar to arī viss beigsies. Jo bez Šlesera grūti iedomāties, ka par šiem balsos vairāk kā pašv. vēlēšanās.

Atbildēt

Ak dies

01.07.2021. 17:52

»

Nu beidziet muldēt!

Gaidīsim, kas notiks nākotnē, kad konstatēs, ka daudzi pacienti veidlapu nav parakstījuši. Man ir zināmi fakti. Tā ir dokumentu viltošana...


Tad kad tu ej pie daktera raut savus nagu sēnīšu sabeigtos nagus, arī tad tev jāparaksta piekrišana. Tad arī tu neparaksti? Tad tāpēc tā smird no tevis...

Atbildēt

Ko muldies

01.07.2021. 15:50

»

Vai

tad Šlesers nemāk aizņemties ? Nevienai partijai šobrīd vairāk kā miljonu nemaksā un vai tad tādam izdarīgam un veiksmīgam biznesmenim neviena banka pret kīlu tik mazu summu neaizdos


Gan jau, ka tam Šleseram tādu naudu gan bakas aizdotu, gan varbūt pašam izdotos dabūt ( ja jau oligarhs, tad bagāts, tā mēs domājam, un tas būs tiesa), bet runa jau ir par to, ka ierobežojumi ( valdošās sistēmas uzlikti) neļaus viņam šo ( paša vai aizdoto) naudu tērēt savai vēlēšanu kampaņai. Un arī sīkākiem kandidātiem, kā mums un jums un kaimiņciema aktīviem pilsoņiem, bet bez pareizā atbalsta un piederības pareizajai kliķei, nebūs iespēja veikt kampaņu par naudu, kas pa centam vien varbūt savākta ar domu, lai kalpo labam mērķim, ievēlēt krietnu cilvēku...

Atbildēt

Nu beidziet muldēt!

01.07.2021. 14:55

»

doktors

KUR IR TIE KONKRĒTIE FAKTI UN LIECĪBAS...


Gaidīsim, kas notiks nākotnē, kad konstatēs, ka daudzi pacienti veidlapu nav parakstījuši. Man ir zināmi fakti. Tā ir dokumentu viltošana.

Es gaidu, kā tas beigsies. Vai liks parakstīt tagad, pēc laika, kad abas potes ir bez pacienta paraksta, vai liks potēties vēlreiz ar parakstu.


Varbūt pacientu parakstus vēlāk vilto? Nezinu. Man nav iemesla melot, jo personas potētas no manu radu loka.

Tāpēc klusēju. Negribu, ka potēti atkārtoti ar parakstu par piekrišanu. Par informēšanu.

Tā ari jautāju pārliecībā, ka ankete parastīt. Man atbildēja, ka nē, anketi aizpildot ārsts un parakstot. Šo to pajautā, nomēra asinspiedienu, temperatūru, skābekli un viss.

Atbildēt

Sputnik V

01.07.2021. 14:47

»

doktors

UN TAS IR FAKTS, KAS KAUT KO PIERĀDA...


saražoja sadarbībā ar ASV kompāniju, kurai līgums ar Astra Zenesa vakcīnu ražotājkompāniju.

Visu vakcīnu pret C19 pamatā ir komercnoslēpumu saturošas vielas. Bet nosaukumu tik daudz, lai iemānītu ausij tīkamāka nosaukumu vakcīnu.

Gluži kā ar kafiju.

Atbildēt

doktors

01.07.2021. 13:42

»

...

Krievijā ārsti, kuri veic vakcinēšanu, uzrakstījuši prezidentam petīciju ar prasību garantēt nesaukšanu pie kriminālatbildības vakcīnu izraisītos nāves gadījumos


UN TAS IR FAKTS, KAS KAUT KO PIERĀDA????

ZINOT< KA KRIEVIJĀ CIETUMĀ LIEK TĀPAT VIEN, JA VARAI TO VAJAG, ŠĀDAI PETĪCIJAI, JA TĀDA ARĪ IR, NAV NEKĀDA SAKARA AR ES APSTIPRINĀTO VAKCĪNU DROŠUMU.

TURKLĀT KRIEVIJĀ LAIŽ SAVĒJIEM IEKŠĀ SPUTŅIK, KAS ES NAV SERTIFICĒTA< TĀTAD NAV ATZĪTA PAR DROŠU ESAM.

Atbildēt

Stokholmas sindroms

01.07.2021. 13:33

»

krams

Vēlēšanu likums ir šizofrēnisks, kurš būtu ar steigu jāmaina


Kamēr šeit atrodas padomju kolonisti un okupanti, bet komunisti un čekas stukači ar ierēdņiem pie varas grožiem, jāuzskata ka okupācija turpinās. Tātad vēlēšanu likumam un arī pašām vēlēšanām nav nozīmes un nav arī leģitimitātes.

Atbildēt

...

01.07.2021. 12:18

»

doktors

KUR IR TIE KONKRĒTIE FAKTI UN LIECĪBAS...


Krievijā ārsti, kuri veic vakcinēšanu, uzrakstījuši prezidentam petīciju ar prasību garantēt nesaukšanu pie kriminālatbildības vakcīnu izraisītos nāves gadījumos.

Atbildēt

Rubika dels

01.07.2021. 11:09

Ir Fantomass

Atbildēt

3 č š

01.07.2021. 10:54

un godīgums, nu gan laiž humoru

Atbildēt

doktors

01.07.2021. 09:54

»

Diemžēl man ir

konkrēti fakti. Man ir liecinājušas personas, kuras stāsta, ka “izmēra asinspiedienu, nomēra skābekli un vakcinē” Kāpēc man jāklusē, ja es nemeloju...


KUR IR TIE KONKRĒTIE FAKTI UN LIECĪBAS???

ES ARĪ VARU APGALVOT - MAN IR KONKRĒTI FAKTI, PĒTĪJUMI UN LIECĪBAS, KA COVID VAKCĪNAS IR PĀRBAUDĪTAS ATBILSTOŠI AUGSTĀKAJIEM ES STANDARTIEM UN TĀS IR DROŠAS.

JA NEVIENS NEUZRĀDA KONKRĒTUS TICAMUS, PĀRBAUDĀMUS FAKTUS - TAD KURA APGALVOJUMS IR PATIESS?

TĀPĒC BEIDZ MELOT!!!!

Atbildēt

mēs

01.07.2021. 09:06

»

to mēs

Kad kādam debatēs pietrūkst argumentu, tas parāda savu īsto dabu un kļūst prasts un rupjš


izsakāmies lakoniski.Visas sāpīgās tēmas ir sen jau izrunātas un ienaidnieki redzami , tikai viņi domā , ka viņu kuratori glābs viņus ,kad šis bardaks bruks.

Atbildēt

Kā mums neveicās!

01.07.2021. 08:09

It kā mums ar kolīdz, ekonomisko apjukumu vēl nepietiktu! Bet nē, vēl labrīt Šlosers ir atgriezies...

Atbildēt

lauķis

01.07.2021. 08:00

»

Nika

Ir jāpanāk, lai Latvijā ir mažorā vai plurālā vēlēšanu sistēma. Kā to panākt - nezinu, bet, ja Latviju sadalītu kādos 100 vēlēšanu apgabalos, un kandidātus izvēlētos, balstoties uz iepriekšeju teritoriālu ievēlēšanu (kandidātu), tad nevajadzētu ne politisko reklāmu, ne skaistu solījumu. Katram taču ...


Nika,vara pieder tev.Pārvari savas bailes un rīkojies kā brīvs cilvēks.Nekas nestāv augstāk par brīva cilvēka brīvo gribu.
Sistēma sev nelabvēlīgus likumus nepieņem,atliek pilnībā boikotēt vēlēšanas un VISUS sistēmas likumus un noteikumus.

Atbildēt

Secinājums

01.07.2021. 07:54

»

Lūdzu! Kas notiek? Notiek dokumentu viltošana.

Lūk, veidlapa, kuru katram, kas puekrīt vakcinācijai, bija jāaizpilda un jāparaksta...


Par šo var parakstīties tikai neradījums ar pilnīgi izskalotu prātu.

Atbildēt

to mēs

01.07.2021. 07:52

Kad kādam debatēs pietrūkst argumentu, tas parāda savu īsto dabu un kļūst prasts un rupjš

Atbildēt

Gobzems

01.07.2021. 07:51

Šleser, gribi te ar krievu naudu ievēlēties?

Atbildēt

Ķieģelis

01.07.2021. 07:47

100% piekrītu ESMAIJAi.Valdošā koalīcija ir tā iebarojusi savus sabiedriskos mēdijus (priekš tam jau arī šī nauda tiek izdalīta), ka, tikko parādās kāds spēcīgs, vērā ņemams konkurents, tiek iedarbināta visa iespējamā nomelnojošā mašinērija.

Atbildēt

Cionisms - ielaušanās bez ieročiem

01.07.2021. 07:42

»

Žulis

Ar tiem mūsu "politiķiem" notiek brīnumainas pārvērtības. Viņi ir ļoti gudri un saprotoši. Labi prot saskatīt visas valstī notiekošās nejēdzības, redz risinājumus visiem sasāpējušiem jautājumiem, no sirds atbalsta visas tautai svarīgas un vajadzīgas lietas. Bet tikko iekļūst Saeimā, tā pārvēršas par...


Tautas pašnoteikšanās tiesības, pretēji ASV konstitūcijā minētajam, nav ietvertas LR Satversmes tvērumā - ka tautai būtu dotas tiesības ar ieročiem rokās demokrātijas apstākļos sacelties pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem.


Šie ienaidnieki, kas nozaguši valsti, var būt tautas iekšējie ienaidnieki - kā VDD un ārvalstu slependiemesti kopējā sadarbībā realizējot likumdošanas grozījumus caur Saeimas balsojumu.

Šie ienaidnieki, kas nozaguši valsti, var būt tautas un valsts ārējie ienaidnieki, kuri ar Pasaules Bankas privātīpašnieku starpību valst pakļauj ar finanšu parāda slepeniem tautai naudas aizdevumu nosacījumiem.

Cionisms - ielaušanās bez ieročiem.

Atbildēt

nu

01.07.2021. 07:38

vai t5ad tev pašam Aināriņ smiekli nenāk!

Atbildēt

krams

01.07.2021. 07:33

Vēlēšanu likums ir šizofrēnisks, kurš būtu ar steigu jāmaina!

Atbildēt

Aha!

01.07.2021. 07:20

»

Žulis

Ar tiem mūsu "politiķiem" notiek brīnumainas pārvērtības. Viņi ir ļoti gudri un saprotoši. Labi prot saskatīt visas valstī notiekošās nejēdzības, redz risinājumus visiem sasāpējušiem jautājumiem, no sirds atbalsta visas tautai svarīgas un vajadzīgas lietas. Bet tikko iekļūst Saeimā, tā pārvēršas par...


“ Varbūt tās Saeimas sēdes vajadzētu rīkot citur, piemēram kāda likvidēta un pamesta uzņēmuma ražošanas telpās. Tā šie "tautas kalpi" būtu tuvāk Latvijā pastāvošajai realitātei un viņus nepiemeklētu tie stulbuma un augstprātības uzplūdi.”

Un par katriem meliem pielietot elektrošokefi.

Atbildēt

Diemžēl man ir

01.07.2021. 07:18

»

doktors

BEIDZ MELOT UN IZPLATĪT VILTUS ZIŅAS, ANALFABĒT


konkrēti fakti. Man ir liecinājušas personas, kuras stāsta, ka “izmēra asinspiedienu, nomēra skābekli un vakcinē” Kāpēc man jāklusē, ja es nemeloju?

Par viltus testu uzrādīšanu draud kriminslatbildība, kāpēc nedraud tiem, kas vakcinē, neprasot piekrišanu apstiprināt ar parakstu?


Ik Latvijā ir šādu viltotu vai pilnībā neauzpildītu dokumentu pirms vakcinācijas? Kas par šo viltošanu atbild un kontrolē?

Atbildēt

Janis pret Korupciju Oik

01.07.2021. 06:37

»

Es Jums visu laiku “borēju”,

ka viss ir cilvēktiesību pamatā. Itādi esat klukstošas vistas - dzīvnieki...


Rinkevic Karins Levits asv spiegi kur Kaimin atiecibas iznicinajusi uz 0
Bez tam Ostas un dzelzcels vel 200 000 bezdarbnieku Armiju kultive.
34% sogad pec 4gadiem 28%.
Ar Likumu 80% ierednju varzu Likvidet. Ipasum nodokli plus 20% Gaidat balelini jo Kampar tumbocka Skeles atkritum biznes jasstute.

Atbildēt

Žulis

01.07.2021. 04:48

Ar tiem mūsu "politiķiem" notiek brīnumainas pārvērtības. Viņi ir ļoti gudri un saprotoši. Labi prot saskatīt visas valstī notiekošās nejēdzības, redz risinājumus visiem sasāpējušiem jautājumiem, no sirds atbalsta visas tautai svarīgas un vajadzīgas lietas. Bet tikko iekļūst Saeimā, tā pārvēršas par kaut kādiem idiotiem - stulbiem, truliem, iedomīgiem radījumiem, kas vairs neko no iepriekš minētā nesaprot, neko nezin, neko nespēj saskatīt. UN tikko viņi no Saeimas ir tikuši projām, atkal notiek brīnumaina pārvērtība. Viņi atkal ir ļoti gudri, saprotoši, iejūtīgi, gādīgi. Varbūt visa vaina ir tajā Saeimas namā?! Varbūt tās Saeimas sēdes vajadzētu rīkot citur, piemēram kāda likvidēta un pamesta uzņēmuma ražošanas telpās. Tā šie "tautas kalpi" būtu tuvāk Latvijā pastāvošajai realitātei un viņus nepiemeklētu tie stulbuma un augstprātības uzplūdi.

Atbildēt

Lūdzu! Kas notiek? Notiek dokumentu viltošana.

01.07.2021. 04:21

»

Lūdzu! Kas notiek!

Man pat ir informācija, ka pat vakcinācija pret C19 masveidā Latvijā tiek viekta bez personas piekrišanas, to tai apstiprinot ar savu parakstu. Šī vakcinācija ir nelegāla un var tikt pielietota prasība to atkārtot


Lūk, veidlapa, kuru katram, kas puekrīt vakcinācijai, bija jāaizpilda un jāparaksta.

Tu taču saproti to medicīnu preperātu iedarbību uz tavu organismu! Vai ne? Un tikai tad parakstījies? Tūkstošos veidlapu iztrūkst vaakcinēto parakstu par piekrišanu vakcinēties. Vakcinācija veikta bez puekrišanas un ar viltotiem dokumentiem - bez personas piekrišanas, ko jāapstiprina ar parakstu.

Tūkstošos veidlapu iztrūkst vakcinēto parakstu, atrodams vien “Ārstniecības personas paraksts par lēmumu atļaut vakcinēt”.

VEIDLAPA
PACIENTA VESELĪBAS STĀVOKĻA NOVĒRTĒŠNAI PIRMS
VAKCINĀCIJAS PRET COVID-19 VEIKŠANAS


Pacienta vārds, uzvārds ________________________________________________________

Personas kods


-


Lūdzu atbildēt uz sekojošiem jautājumiem par Jūsu veselības stāvokli (atbilstošo apvelciet):

1.
Vai Jums ir zināma alerģija pret jebkuru no vakcīnas sastāvā esošajām vielām? (polietilēnglikolu (PEG) vai citu pegilētu molekulu saturošas vielas, lipīdi)


2.
Vai Jums ir bijušas anafilaktiskas reakcijas (smaga alerģiska reakcija) pēc jebkuras vakcīnas vai injicējama medikamenta ievadīšanas?


3.
Vai šobrīd jūtat kādus akūtas infekcijas simptomus, paaugstinātu temperatūru, vai ir citas sūdzības par pašsajūtu?


4.
Vai šobrīd lietojat imūnsupresējošus, glikokortikosteroīdus, bioloģiskos medikamentus, beta blokatorus?


5.
Vai Jums ir grūtniecība?


6.
Vai šobrīd barojat bērnu ar krūti?


7.
Vai pēdējo 14 dienu laikā esiet saņēmis kādu vakcīnu


8.
Vai pēdējā mēneša laikā Jums ir konstatēta Covid-19 infekcija?


9.
Vai pēdējo 90 dienu laikā esiet saņēmis Covid-19 ārstēšanu?
Pacients apliecina, ka:
• Uz visiem uzdotajiem jautājumiem ir sniegtas atbildes;
• Ir saņēmis visu informāciju par vakcināciju;
• Informācija par vakcināciju ir saprotama, tajā skaitā ar vakcinācijas veikšanu saistītās reakcijas un nevēlamie notikumi (iespējamās blakusparādības, komplikācijas, to biežums un taktika ko darīt, ja pēc vakcinācijas tie tiks novēroti);


Pacienta (vai likumiskā, pilnvarotā pārstāvja) paraksts _______________________________

Paraksta atšifrējums__________________________

Datums ________________________

Ārstniecības personas paraksts par lēmumu atļaut vakcinēt

________________________

Atbildēt

Lūdzu! Kas notiek!

01.07.2021. 04:13

»

nepaliec mājās

Ar vakcīnu palīdzību tiek sagrauta cilvēka imūnsistēma. To pierādija arī Bojāra eksperiments, ka vakcinētajiem nav antivielas. Ne pa velti viņu apklusināja...


Man pat ir informācija, ka pat vakcinācija pret C19 masveidā Latvijā tiek viekta bez personas piekrišanas, to tai apstiprinot ar savu parakstu. Šī vakcinācija ir nelegāla un var tikt pielietota prasība to atkārtot.

Atbildēt

Tautas pašnoteikšanās tiesības nav ietvertas LR Satversmes tvērumā - ka tautai ir tiesības ar ieročiem rokās demokrātijas apstākļos sacelties pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem

01.07.2021. 04:10

»

KGB nebija muļķi

Cilvēktiesības pirmkārt ir tautas pašnoteikšanās, ko 90tajos neviens nepieļāva un ar meliem un viltu apklusināja, dažkārt arī nogalināja. Cilvēktiesības nav piespiedu izdzīvošana kopā ar okupantiem un okupācijas varas pārstāvju kontrolē, tajā skaitā ekonomiskā kontrolē, kas sasien rokas un kājas, lai...


Tam būtu jābūt ierakstītitam zelta burtiem LR Satversmē. Ne 1918. gada LR Satversmē tā nav, ne šodienas LR Satversmē. Likumi un MK noteikumi ir hierarhiski pakārtoti LR Satversmei.

Ja tauta - latviešu, vai Latvijas tauta pēkšņi stihiski sadomā sacelties pret valsts nozadzējiem, tad tās tautas daļas, kas saceltos pret varu, tiktu nosauktas vai nenosauktas par teroristiskām organizācijām, bandām, etniskajiem teroristiem, mežabrāļu bandītiem utml. Bet tā esošā vara pret šīm personām izturas, kā pret valsts apvērsuma realizētājiem.

VDD un DP - DP tāpēc arī sargā šīs diktatūras, valsts nozadzēju, intereses, nevis tautas. “Tautas varas fronte” un “Sabiedriskie Satversmes sargi” faktiski skaitās pretvalstiskas organizācijas un DP - gestapo, nesodīti var pret to biedriem izvērst teforu, Mārupes privātteritorijā, pārkāpjot cilvēktiesības, burtiski ielauzties privātā teritorijā, pielietot elektrošoku vietā un nevietā, aizturēt un pat slepus nogalināt aktīvus cilvēktiesību aizstāvjus, sakropļot kā L. Grantiņu un ar 13/03/2020 nevienam pat nav tiesību šos jautājumus izskatīt starptautiskā cilvēktiesību tiesā pret esošo LR valsts varas teroru un sadismu.

Un Jūs domājat, ka žīdu cionists, viltvārdis, E. Levits neizprot šos jautājumus? Izprot ļoti labi un vervelē tikai par “latviešu valodu”, novēršit uzmanību no būtiskā - tautas pašnoteikšanās tiesībām. Tādas, protams, var ierakstīt Satversmē, neierakstot līdzekļus šo tiesību saglabāšanai ilgtermiņā pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem. Tā šīs pašnoteiksanās tiesības ļoti labi izprot arī J. Bordāns un K. Kariņš, tautu dēvē par pūli un dzīvniekiem.

Man pat ir informācija, ka pat vakcinācija pret C19 masveidā Latvijā tiek viekta bez personas piekrišanas, to tai apstiprinot ar savu parakstu. Šī vakcinācija ir nelegāla un var tikt pielietota prasība to atkārtot.

Atbildēt

Sе́Maija

01.07.2021. 00:40

»

TuMaija

Lembergu liec mierā, viņš ir tups un glups, bet afērists, vienmēr it kā virzījās par premjeru, bet viņam bija bail par tādu kļūt, jo tūlīt kristu cauri un nogrimtu ar visu savu afēru. Viņš nav valsts vadītāja līmeņa persona, plātīties prot arī ķēkša...


Neko vairāk kā smaidu neizraisa zagļu kliķes dižošanās. Kad pirmais simts sarkano prihvatizātoru būs piebiedrojušies komunistam lembergam, tad varēsim raitāk virzīties tiesiskas valsts virzienā.

Atbildēt

cieti

01.07.2021. 00:31

»

pareizi

Šleseram ir jāatgriežas politikā! Jāsaved kārtībā vaksti


Lai sēž mājās un saved kārtībā sievas "vaksti"! Tu domāji - maksti?

Atbildēt

ablom ablomič

01.07.2021. 00:27

Jomajo! Zaglis kliedz - ķeriet zagli!

Smieklīga liekas valsts izzadzēja publiskā agonija, kad pašam apsūdzības par naudas atmazgāšanu un cietums reāli spīd.

Bet nu kā ir tā ir - nekaunība un zagšanas kāre nāk no iekšām!

Atbildēt

TuMaija

01.07.2021. 00:05

»

ESMAIJA

Es nevaru jums piekrist. Ainārs šlesers ir bijis labākais satiksmes ministrs no visiem, kas bijuši. Ar mūsu lidsabiedrību viņš veica brīnumus, Viņam ir izteikts organizatora un vadītāja talants. Varbūt kaut kur internetā ir atrodams, ko par viņu teica ārzemju eksperti - viens no pāris Latvijā esošiem...


Lembergu liec mierā, viņš ir tups un glups, bet afērists, vienmēr it kā virzījās par premjeru, bet viņam bija bail par tādu kļūt, jo tūlīt kristu cauri un nogrimtu ar visu savu afēru. Viņš nav valsts vadītāja līmeņa persona, plātīties prot arī ķēkša.
Šlesers var nākt pie varas, viņam ir tvēriens, drosme un izpratne par lietām.
Kāds viņš būtu kā premjers, nezinu, bet viņam var dot šādu amatu. Būs 7 reizes labāks par glumo, jēlo, nespējīgo Kariņu.

Atbildēt

nepaliec mājās

01.07.2021. 00:02

»

Nika

Jebkurā gadījumā jāsaprot, ka, ja nevēlamies redzēt tandēmu Kariņš&Levits&Co, uz vēlēšanām jāiet, nevis vnk jāuzliek mīkstais, jo viss ir slikti. Ja negrib šīs sejas redzēt, tad ir lielāka iespēja to piepildīt, nobalsojot par jebkādu citu - tikai ne varas partiju


Par vēlēšanām vari necerēt. Saeima kariņam ir iedevusi tik daudz varas ,ārkārtas stāvokļa laikā,ka viņš vienkārši uzliks aizliegumu aizbildinoties ar epidemiloģisko situāciju. Viņš jau nav muļķis un saprot , ja būs vēlēšanas tad režīmam būs gals.

Atbildēt

nepaliec mājās

30.06.2021. 23:47

»

Turklāt es jums visu laiku borēju, ka vakcīnu ražotāji ar vakcīnu starpniecību sava biznesa interesēs izplata jaunos kovid celmus

Lietuvā konstatē ar ceļošanu nesaistītus koronavīrusa Indijas paveida gadījumus...


Ar vakcīnu palīdzību tiek sagrauta cilvēka imūnsistēma. To pierādija arī Bojāra eksperiments, ka vakcinētajiem nav antivielas. Ne pa velti viņu apklusināja.
Tālāk gaidiet rudeni ar gripas (jā viņa atkal sauksies gripa) epidēmiju vai pandēmiju . Tā ,ka vakcinētajiem imūnsistēma būs sagrauta , viņi protams slimos pamatīgi.Kuri paliks dzīvajos , atkal vakcinēs ,gan ar gripas vakcīnu ,cerībā novakcinēt vairāk jo tā jau visiem zināma.Vis ticamāk tā pati vakcīna tik zem gripas nosaukuma. Latvija jau pasūtījusi entos tūkstošu gripas vakcīnu.

Atbildēt

Patriots

30.06.2021. 23:36

Ainār!

Visu cieņu par viedokli attiecībā uz Levitu!

Taču Ainār, sēdi mājās un beidz cerēt uz politiku. Tu esi pietiekami mēslus savārījis savā laikā!

Atbildēt

Valdība strādā labi,

30.06.2021. 23:11

ja šoferdēlu dinozauri vairs nevar mierīgi pagulēt un tiem jālaužas politikā.

Atbildēt

KGB nebija muļķi

30.06.2021. 22:43

»

Es Jums visu laiku “borēju”,

ka viss ir cilvēktiesību pamatā. Itādi esat klukstošas vistas - dzīvnieki...


Cilvēktiesības pirmkārt ir tautas pašnoteikšanās, ko 90tajos neviens nepieļāva un ar meliem un viltu apklusināja, dažkārt arī nogalināja. Cilvēktiesības nav piespiedu izdzīvošana kopā ar okupantiem un okupācijas varas pārstāvju kontrolē, tajā skaitā ekonomiskā kontrolē, kas sasien rokas un kājas, lai puskapitālisma apstākļos tauta varētu atbrīvotos no nu jau turīgo komunistu važām.

Atbildēt

KGBistu 50 gadu pieredze iznīdēt visu nacionālo

30.06.2021. 22:32

»

anti soross

4 maija rezims 30 gadus realize Latvija asv kolonialo politiku bez satversmes dokumeta originala,bama vareja asv parazitet tikai 4 gadus bez dzimsanas sertifikata originala uzradisanas. bet abi sie rezimi esot strategiskie partneri


Pie varas redzu tikai komuniztus un kgb, tandēmā ar ārvalstu trockistiem, kas tie paši komunizti vien ir tikai ar globālām iecerēm.
Nacionālu interešu šeit nav vispār un ja kāds tās publiski sludina, tad ir krāpnieks, ienaidnieks jēra ādā priekš vientiešu ausīm.

Atbildēt

Hm

30.06.2021. 22:31

Šleser ej dirst tava vieta blakus Lembergam

Atbildēt

tev gan īsa atmiņa

30.06.2021. 22:28

»

Jautājums

Varētu to kliņķi konkretizēt


Kurš tad bija tas "ģēnijs", kurš kā sanarkojies šoferis gāzēja grīdā un uzskatīja, ka stūre un bremzes ir priekš mīkstajiem? Kurš gļēvi aizbēga krūmos, kad pilnā ātrumā iedrāza grāvī? Vai tik viņa vārds nebija Ainārs, bet sievas uzvārds Šlesere?

Atbildēt

Turklāt es jums visu laiku borēju, ka vakcīnu ražotāji ar vakcīnu starpniecību sava biznesa interesēs izplata jaunos kovid celmus

30.06.2021. 22:03

»

Es Jums visu laiku “borēju”,

ka viss ir cilvēktiesību pamatā. Itādi esat klukstošas vistas - dzīvnieki...


Lietuvā konstatē ar ceļošanu nesaistītus koronavīrusa Indijas paveida gadījumus

Play
Klausīties audio formātā
PASAULĒ Šodien 21:53
Jauns.lv / LETA
Lietuvā pēdējās dienās inficēšanās ar jaunā koronavīrusa Indijas jeb delta paveidu konstatēta cilvēkiem, kas nav atgriezušies no ārzemēm vai kontaktējušies ar pārbraucējiem no citām valstīm, trešdien paziņojis Nacionālais sabiedrības veselības centrs (NVSC).Un tas nekad nebeigsies!

Atbildēt

anti soross

30.06.2021. 21:59

»

ha-ha

Levits un Kariņš ir tikai kartona lelles 4.maija varoņiem


4 maija rezims 30 gadus realize Latvija asv kolonialo politiku bez satversmes dokumeta originala,bama vareja asv parazitet tikai 4 gadus bez dzimsanas sertifikata originala uzradisanas. bet abi sie rezimi esot strategiskie partneri.

Atbildēt

Es Jums visu laiku “borēju”,

30.06.2021. 21:59

ka viss ir cilvēktiesību pamatā. Itādi esat klukstošas vistas - dzīvnieki.

Cilvēktiesības - brīvi pārvietoties, arī starp valstīm, tiesības izvēlēties nodarbošanos, tuesības uz vals apmaksātu izglītības sistēmu, medicīnas pakalpojumu sistēmu, drošību, veselību un dzīvību.

Pajautājiet sev, cik kovidafēras apstākļos no šīm cilvēktiesībām Jums atlikušas no uzskaitītajām?

Atbildēt

nelej udeni

30.06.2021. 21:55

»

jā nu sūdi

Lāči jau klejo pa Rīgu! Putins, maita, arī mūs iekāro! Kur lai pamūk


Tikai Vladimirs Putins var partraukt varaviksnes karogu vicinasanu Latvija un arzemju latviesu pensionaru apzagsanu Latvija !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...