Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jukums

18.06.2022. 16:05

»

Nekas nevar apturēt idiotu pieaugumu

Praidā sanākušie mīkstie, ir apliecinājums, ka ar vien vairāk degradējās mūsu tauta. Zīmīgi, ka lielākā daļa šo zilo, ir ar augstāko izglītību, ko apguvuši mūsu augstskolās, zilo pasniedzēju vadībā


Tas kauna gājiens, faktiski ir šo, ar seksuālām novirzēm slimo, seksuāla uzmākšanās veselajai sabiedrības daļai. Nu, ja esi slims - neuzmācies pārējiem un neaicini pārējos arī rīkoties tāpat.

Atbildēt

Ļeņins

18.06.2022. 15:46

Mēs kapitālistus pakārsim virvē, ko viņi mums pārdos.

Atbildēt

Nekas nevar apturēt idiotu pieaugumu

18.06.2022. 15:41

»

Triju Zvaigžņu ordeņa saņēmējam-galma režisoram

atbilde ir šeit, vēl pagūsi atnākt no sava luksus dzīvoklīša Rīgas vēsturiskajā centrā...


Praidā sanākušie mīkstie, ir apliecinājums, ka ar vien vairāk degradējās mūsu tauta. Zīmīgi, ka lielākā daļa šo zilo, ir ar augstāko izglītību, ko apguvuši mūsu augstskolās, zilo pasniedzēju vadībā!

Atbildēt

Elmars

18.06.2022. 15:30

Muļķis, te ir atbilde:"Andris Lielais: Mans sapnis ir, lai Rīga kļūst par centru cilvēkiem, kuri veidos jauno Krieviju"... Nu kā var neticēt liellatvijai????

Atbildēt

Liepniecisks paudums

18.06.2022. 15:24

Latvijai neesot vajadzīgs prezidents.Lasi-Levits,jo nekad agrāk tik spoža ideja nav nākusi pār lūpām.Iznāk,ka visi iepriekšējie prezidenti bija labi diezgan.Jāņem vērā,ka Levits šausmīgi riebjas krievu kolonistiem un Lembergam.Ko no tā varam secināt?jā un Lapsas kungam arī,maigi sakot,nepatīk.Nu tad jau būs jāmaina Satversme un lieta darīta.Es gan domāju,ka Saeimā arī ir pārāk daudz deputātu.Pilnīgi pietiktu ar piecdesmit,sešdesmit.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.06.2022. 15:19

Pirms tika uzvesta luga "Vēstures izpētes komisija" es vairākkārt bezcerīgi mēģināju sazināties ar lugas autoru Hermani, lai viņu informētu par to ar ko VDK Latvijā nodarbojās PSRS sabrukuma beigu periodā. Hermanis pilnībā ignorēja informāciju, kura bija brīvi pieejama Googles vācu valodas vidē un uzveda lugu, kurā VDK vajātie cilvēki tika pasludināti par psihiski slimiem. Protams, ka "valdošās aprindas" to visu akceptēja, bet patiesībā pauda - "Mēs paniski baidāmies no Putina un patiesību tupināsim slēpt". Tagad tuvojas šī procesa finišs un Hermanis, protams, atkal visā vaino citus cilvēkus.

Atbildēt

valdis

18.06.2022. 15:08

»

Skumji lasīt

bet,nākas piekrist...Līdz šim neesmu redzējusi mūsu``virsvadībā``nevienu tādu īsti vīrišķīgu!vīrieti.Ar mugurkaulu!Ar balsi!Priecē Igora Rajeva ``apskats``par Ukrainu-arī viņš jau tiek ``apriets`` par to,ka ir mācījies Maskavā.Ak,Kungs-ko jums laba izglītība ir nodarījusi???Cieniet!,ja pašiem slinkums...


Kaut kā negribas piedzīvot kad tāds rajevs sēžot kaut kur tālu komentētu par kaujām LV.Nez kur āboltiņa kantoris skatās ja tiek pa tv stāstīts par karu kā par ikdienišķu notikumu ar neskaitāmiem upuriem.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.06.2022. 14:52

Hermanis ir viens no cilvēkiem, kurš varētu visā ielūkoties dziļāk, nevis tikai meklēt alu kurā paslēpties. Ja viss ir nonācis līdz pilnīgam absurdam, tad vismaz dažiem cilvēkiem ir jābūt drosmei meklēt atbildi uz jautājumu - kāpēc? Un atbilde ir vienkārša - Putins ir nolīdzinājis līdz ar zemi visas idejas par to, ka Kristietība ir mīlestības reliģija. Un kā pretreakcija būtu jāsākas Kristietības pārdzimšanai patiesā mīlestības reliģijā vai arī jādod vieta Jaunai, patiesas mīlestības reliģijai. Un tam ir jānotiek tagad, pirms ir nospiesta atomkara podziņa.

Atbildēt

Bruņinieks ir patoloģisks izdzimtenis bez morāles

18.06.2022. 14:31

»

patiešām skumji lasīt

ka bruņinieks,rakstot par Ulmani,vārdu patriots liek pēdiņās.Viņš esot gaidījis taksometru,lai aizlaistos.Patiesībā Ulmanis palika savā vietā un par to viņu atbrīvotāji izsūtīja un nobendēja.Lietuvas prezidents gan aizlaidās.Bruņinieks laikam pats ir "patriots


Vecs komunistu- čekistu- cionistu ideoloģijas ugunskura malkas piegādātājs. Ja kaut ko jēdzīgu uzraksta, noteikti pievienos darvas šķipsnu. Cionistu triks. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās citā.

Atbildēt

Galma režisora izmaksas nodokļu maksātājiem

18.06.2022. 14:15

Iepriekš bija noteikts, ka Jaunā Rīgas teātra ēku pārbūves kopējās izmaksas Finanšu ministrijai un Kultūras ministrijai 2013. -2022. gadā būs 34 591 891 eiro. Taču valdība nolēma precizēt kopējas projekta izmaksas, nosakot, ka 2013. - 2023. gadā Jaunā Rīgas teātra ēku pārbūves kopējās izmaksas ir 37 281 134 eiro.

Atbildēt

patiešām skumji lasīt

18.06.2022. 14:12

ka bruņinieks,rakstot par Ulmani,vārdu patriots liek pēdiņās.Viņš esot gaidījis taksometru,lai aizlaistos.Patiesībā Ulmanis palika savā vietā un par to viņu atbrīvotāji izsūtīja un nobendēja.Lietuvas prezidents gan aizlaidās.Bruņinieks laikam pats ir "patriots".

Atbildēt

Skumji lasīt

18.06.2022. 13:55

»

Skumjais Bruņinieks

Negribās pat iedomāties tādu x stundu..sprāgst lādiņi, kauc sirēnas..cilvēkos panika un neziņa...


bet,nākas piekrist...Līdz šim neesmu redzējusi mūsu``virsvadībā``nevienu tādu īsti vīrišķīgu!vīrieti.Ar mugurkaulu!Ar balsi!Priecē Igora Rajeva ``apskats``par Ukrainu-arī viņš jau tiek ``apriets`` par to,ka ir mācījies Maskavā.Ak,Kungs-ko jums laba izglītība ir nodarījusi???Cieniet!,ja pašiem slinkums mācīties.Nevaru iedomāties,kurš tagad varētu būt mūsu nākamais Prezidents-nevaru!

Atbildēt

Ir nākuši klajā pierādījumi par D. Rogozina

18.06.2022. 13:22

»

Večnoje carstvo Izreeļ un Pasaules valdība ar Vatikāna banku

Īstais slepkava Večnoje carstvo Iraeļ no Pasaules valdības Kremlī ir Dmitrijs Rogozins


darbībām Krievijā, izplānojot slepjavības un “uzsperot gaisā dzīvojamos namus ar visiem krieviem”, lai “Putinu” noturētu pie varas. Īstais Putins nav starp dzīvajiem, aizvietotājus izmanto un nogalina, lai nebūtu, ko saukt pie atbildības Hāgā. Tāds ir Vatikāna bankas Pasaules valdības plāns, ko zin arī Baidens.

Atbildēt

Večnoje carstvo Izreeļ un Pasaules valdība ar Vatikāna banku

18.06.2022. 13:16

»

Večnoje carstvo Izraeļ

izraisīja karu un finansē Kremli un Kijevu. Tā ātrāk beigsies karš un Izraēla pārcelsies uz Krimu un Ukrainas dienvidu apgabaliem, kad Ukraina būs noasiņojusi


Īstais slepkava Večnoje carstvo Iraeļ no Pasaules valdības Kremlī ir Dmitrijs Rogozins.

D. Rogozina, melnā masonu kardināla Krievijā, marionete ir “Putins”, klons..

D. Rogozins ir udmurts un neieredz krievus līdz savām kaula smadzenēm.

Atbildēt

valdis

18.06.2022. 13:15

Visvairāk jau uztraucas hermaņveidīgi lumpeņi,kam mēle prātam pa priekšu skrien.Lai baidās tie,kas novedīs tautu nabadzībā un parādu jūgā.

Atbildēt

Večnoje carstvo Izraeļ

18.06.2022. 13:12

»

Ex-seržants

Kā rāda Ukrainas pieredze, tad lielākie postījumi un civilo upuri ir pilsētās. Ukrainas valdība pasākumus civilo evakuācijai laicīgi neveica, tāpēc arī bija Mariupole. Valdībai ir jābūt civilo evakuācijas plāniem karadarbības draudu gadījumā ar organizētu civilo evakuāciju uz lauku rajoniem un budžetā...


izraisīja karu un finansē Kremli un Kijevu. Tā ātrāk beigsies karš un Izraēla pārcelsies uz Krimu un Ukrainas dienvidu apgabaliem, kad Ukraina būs noasiņojusi.

Kisindžers taču to paziņoja 2013. gadā.

Atbildēt

Nevajag uzdot stulbus jautājumus

18.06.2022. 13:02

Tautas vārdā ,šitie nevar dažus teikumus loģiski pamatot .....

Atbildēt

Ex-seržants

18.06.2022. 12:57

Kā rāda Ukrainas pieredze, tad lielākie postījumi un civilo upuri ir pilsētās. Ukrainas valdība pasākumus civilo evakuācijai laicīgi neveica, tāpēc arī bija Mariupole. Valdībai ir jābūt civilo evakuācijas plāniem karadarbības draudu gadījumā ar organizētu civilo evakuāciju uz lauku rajoniem un budžetā tam jābūt paredzētam atbilstošam finansējumam.
Kas attiecas uz X stundu, tad uzskatu, ka tuvāko gadu laikā Baltijai tas nedraud. Pat ja pieņem, ka Krievijai Ukrainā izdodas gūt kaut vai daļējus panākumus, par ko stipras šaubas, tad paies vēl vismaz pāris gadi līdz atkopsies līdz stāvoklim, kad varēs reāli apdraudēt NATO dalībvalsti, par ko arī stipras šaubas moderno tehnoloģiju trūkuma dēļ. Tā ka nevajag bez vajadzības tracināt sevi un citus. Bet tas nenozīmē ka nav jābūt gatavam sliktākajam variantam.
Kas attiecas uz izdzīvošanas komplektu, tad tā vietā , lai skatītos blēņas, ko rāda pa TV, meklējiet Youtube video par tūrismu un izdzīvošanu. Tur var iegūt infu par kvalitatīvu inventāru sākot no aptieciņas līdz kvalitatīvai teltij, kas ļautu autonomi izdzīvot četru cilvēku ģimenei vismaz nedēļu pat ziemā. Pirms pirkt pakonsultējaties ar kādu zinošu un nedariet to vietējos tūrisma preču veikalos.

Atbildēt

!

18.06.2022. 12:56

»

Jukums

Autora jautājums ir vairāk, kā pamatots...


pagaidam vari trenneties ar AK-47 koka maketiem ka to darija tavi gara brali hoholi ukraina.

Atbildēt

rakaris:)

18.06.2022. 12:54

1 ais ir noķert visu saeimas deputātus un ministrus sabāzt ķurķī . lai neviens zaglis nepaspēj pamukt no šis valsts , tālāk nacionalizēt visu valžu locekļu īpašumus ,lai tauta varētu nopirkt ieročus ar ko aizsargāt savu tēvu zemi pret naidinieku un tālāk jau redzēs kā būs , palīdzību gaidīt ... nu kā sanāks , bet ja viens latvietis nošaus vismaz 5 okupantus , tas arī būs rezultāts !

Atbildēt

lauķis ir sūdabrālis

18.06.2022. 12:46

»

lauķis

Kas liecina ka hermanis ir cilvēks?Pērkama dvēsele


to visi zin sen

Atbildēt

Večnoje carstvo Izraeļ jau ir Latvijā

18.06.2022. 12:46

Žīdi uztur karu Ukrainā, atbrīvojot no lielā cilvēkkapitāla Ukrainas teritoriju, deindustrializējot Ukrainu.

Žīdi no Izraēlas atbalsta karu divās frontēs - no Kremļa un ASV Baltā nama.

Atbildēt

vinš taču pats

18.06.2022. 12:40

»

Andris Bērzkājiņš no ZZ$

Valsts prezidents Andris Bērzkājiņš no ZZ$ 2012. gada 18. aprīlī pasniedza Triju Zvaigžņu ordeni režisoram Alvim Hermanim, kuram ordenis piešķirts par nopelniem Latvijas kultūrā un teātra mākslas attīstībā Latvijā. Pirms 4 gadiem viņš to ar skandālu atteicās pieņemt...


ka Cilvēks ir nulle...kaut ko iezubrījis režisēt...kā dažs komponists, varbūt pat nekas, bet ka Cilvēks -nulle. Tie, kas ordeņoja avenu...apkaunojums tas ordenis no TĀDU rokām un nekas cits...labs prezidents...kāds teātris, tāds prezidents...

Atbildēt

Valdis Zatlers

18.06.2022. 12:38

9:37, 4. maijs 2022

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Krievvalodīgie krievi! Latvieši un latvietes! Žīdu nacisti - cionisti! Plukatas no pūļa!

Atkal ir atnācis 4. Maijs! Bet Latvijas sabiedrība joprojām ir totāli sašķelta!

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem visbeidzot ir jāsaprot, ka karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo. Ja saprastu, tas sašķelto sabiedrību nomierinātu.

Bet neceriet, nebūs tā, ka uzreiz radīsies “kara vampīri”, lai atgādinātu par sevi un sašķelto sabiedrību izmantotu savam labumam!

Es lepojoties redzu, cik spēcīga ir latviešu tauta, kurai pazudusi “zemnieku piesardzība”, bet tai vietā parādījusies “NATO līguma piektā panta pārliecība” - nesavtīgi un bez minstināšanās palīdzēt ukraiņu bēgļiem Latvijā, jo visiem tagad ir zināms, ka karš Ukrainā novājina Krieviju, lai tā neuzbruktu Latvijas sašķeltajai sabiedrībai.

Esmu dzirdējis, ka cilvēki tā no brīva prāta sametuši deviņus miljonus euro Ukrainai, šī nesavtība liecina par to, cik finansiāli bagāta un pārtikusi beidzot ir visa Latvijas tauta.

Manuprāt, Latvijas sabiedrība ir ļoti sarežģīta, bet es to zinu sen, un šī apziņa man vienmēr ir bijusi mana priekšrocība, kad man bija pielaide valsts noslēpumiem.

Bet krievvalodīgie krievi Latvijā vēl baidās atklāt savu viedokli, viņi jūtas ka zoodārza krātiņā, es teiktu, bet ir jāpalīdz šiem cilvēkiem pārvarēt nedrošību, aicinot uz iestādēm, lai rīkotu “apaļos galdus ar baltiem galdautiem, ar kafijas padzeršanu”, viktorīnas, vai arī publiski izsludinātu konkursu “par labāko labēji orientēto krievvalodīgā krieva viedokli”.

Viedoklis, saprotams, paužams mutvārdos vai rakstiski tīrā Latvijas valsts valodā.

Latvieši sašķeltajā sabiedrībā patlaban parāda pārliecību par sevi, bet Latvijas krievvalodīgie krievi to vēl īsti nevar izdarīt un “tur akmeņus azotē.”

Ir skaidri jāsaprot jau no pamatskolas vecuma, ka cilvēkiem var būt dažādi, pat daļai nepieņemami viedokļi, un tā ir demokrātija, ja tos pauž publiski. Ja nepauž, tad tā ir “huntas demokrātija” un mums tāda nav vajadzīga un ar tādu mums nav pa ceļam.

Bet vienlaikus ir jābūt ļoti cietai rīcībai pret tiem, kas atbalsta karu, velk burtu “Z” , kur pagadās, daži, cik dzirdēju, to tetovē sev pat uz pieres, vai citur kādā slēptākā vietā, kas pilnīgi nav pieņemami.

Tā ir stingā līnija, ko nekādi nedrīkst pārkāpt – uzbrukt Ukrainas bēgļiem Latvijā, lai arī viņi ir krievvalodīgie un konkurē ar īstajiem krievvalodīgajiem krieviem Latvijā uz Latvijas valsts izsniegto “sociālo maizes riecienu” un “eventuālo drošības sajūtu”.

Es vienmēr aktīvi iestājos pret sašķetu sabiedrību un naida runu, un naida darbībām!

Radikālu viedokļu dažādību var pieņemt, taču sašķeltība parādās tad, ja viedokļi sāk viens ar otru karot, radot ienaidnieka tēlu, uz ko tik ļoti cer tie, kas izliekas par latviešiem, vai krievvalodīgajiem krieviem, kas arī izprovocēja karu Ukrainā.

Mazāk ir jālieto vārdi “sabiedrības sašķeltība”, “sašķelta sabiedrība”, “cionisma ideoloģija”, “skaldi un valdi”, bet vairāk “diplomātija”, “politika ir kompromisu māksla” un tamlīdzīgi, jādomā pozitīvi par pozitīvo nākotnē, bet negatīvi par negatīvo pagātnē.

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem ir skaidri jāpasaka, diemžēl vēl nav zināms, kurš to katram pateiks, te ir darbs, ka “karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo.”

Ja atrodam analoģiju ar 1940.gadu un 50 SSSR okupācijas gadiem, kad sabiedrība nebija tik sašķelta, kā tagad, tad tas viss katram latvietim ir iesēdies aknās, ko zinu kā mediķis, un tur sēž, un ģimenēm ir atmiņas. Ar to tomēr būtu jārēķinās arī Latvijas krievvalodīgajiem krieviem.

Savukārt cionisma ideoloģija māca, ja nerunā par problēmu publiski, tad tās nav. Es iesaku nepieminēt un plašāk nerunāt faktu par “Latvijas sašķelto sabiedrību”.

https://www.la.lv/zatlers-latvijas-krieviem-jasaprot-ka-kars-ukraina-atravis-latviesu-vesturiskas-retas

Atbildēt

Večnoje carstvo Izraeļ ieliktenis E. Levits

18.06.2022. 12:35

jau ievācies Rīgas pilī un apullina latviešus ar tekstiem par latvietību.

Latvietība, levitaprāt, un Auseklītis, ko žīdu dzīvnieks Levits nepiemin, “atrisinās visas jūsu probļēmas”, lētticīgie!

Lētticīgiem nav kontu Vatikāna bankā, kuru jau ieņēmuši ar ifšoriem masonu sātanisti.

Atbildēt

Andris Bērzkājiņš no ZZ$

18.06.2022. 12:33

Valsts prezidents Andris Bērzkājiņš no ZZ$ 2012. gada 18. aprīlī pasniedza Triju Zvaigžņu ordeni režisoram Alvim Hermanim, kuram ordenis piešķirts par nopelniem Latvijas kultūrā un teātra mākslas attīstībā Latvijā. Pirms 4 gadiem viņš to ar skandālu atteicās pieņemt.

Hermanim augstais valsts apbalvojums tika piešķirts jau 2007.gadā, taču tā gada 11.novembrī Jaunā Rīgas teātra (JRT) mākslinieciskais vadītājs neieradās uz ordeņa pasniegšanas ceremoniju Rīgas pils Ģerboņu zālē, šādi demonstrējot savu attieksmi pret toreizējo Valsts prezidentu Valdi Zatleru.

2008.gada augustā Hermanis preses konferencē, atbildot uz žurnālista jautājumu, paziņoja, ka nav atteicies no viņam pērn piešķirtā Triju Zvaigžņu ordeņa, bet sacīja, ka grib "sagaidīt laiku, kad Latvijā būs prezidents, pašlaik tur ir tukša vieta".

Atbildēt

P. Huilo

18.06.2022. 12:28

X stundas gadījumā jāpaspēj sakraut naudus čemodānos un jābrauc mājās kas uz vāciju, kas uz štatiem. Jāņem piemērs no avganistānas, viss atkārtojas.

Atbildēt

spiegs

18.06.2022. 12:09

Hermanis, īsts krievu spiegs, pelnīja un izklaidēja kremļa eliti, tad piepeši atmuka uz Latviju un publiski nonicināja tos, kurus pats izklaidēja, saņemot par to lielu naudu. Pašlaik ar savu rakstu sēj paniku Latvijas iedzīvotāju, kuriem jau tā problēmu pietiek, vidū.

Atbildēt

Sāpīgi, bet patiesi vārdi

18.06.2022. 12:03

»

Skumjais Bruņinieks

Negribās pat iedomāties tādu x stundu..sprāgst lādiņi, kauc sirēnas..cilvēkos panika un neziņa...


Izskatās, ka tā tas arī varētu būt. Un tad sāktu imitēt aktīvu darbību- organizēt trimdas valdību. Bet esmu optimists un ceru, ka līdz tam nekad nenonāks.

Atbildēt

?!

18.06.2022. 12:00

HERmani nodarbojies ar uvertīrām operām un baletiem,drīz Lielais Praids,viss būs čikiniekā,otaniešiem ir spēciņš un šie par mieru uz pasaules.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

18.06.2022. 11:20

Negribās pat iedomāties tādu x stundu..sprāgst lādiņi, kauc sirēnas..cilvēkos panika un neziņa..
Tādos brīžos tauta skatās uz saviem priekšstāvjiem, galvenokārt uz Aizsardzības ministru un valsts prezidentu.
Bija jau viens brīdis mūsu tautas vēsturē, kad prezidents x stundā norādīja tautas vietu un ko tai darīt - "..Jūs palieciet savā vietā un es palikšu savējā.."..viņš pamācīja latviešus.
Kas tulkojumā nozīmēja - Jūs(tauta) kapitulējiet bez cīņas, ielaidiet ienaidnieku savā zemītē un zemu nolieciet galvas viņa priekšā.
Es, savukārt, arī palikšu savā vietā..tobiš - ar Šveices pasi kabatā laidīšos trimdā.
Mūsu patreizējais debess spīdeklis - nācijas tēvs Levits ar sevišķu drosmi nav apveltīts..gļēvums ir redzams viņa stājā un uzvedībā.
Tātad..vienīgā cerība uz tautas pašorganizēšanos un mūsu Aizsardzības ministru.
Tāpēc vienreiz ar ļoti lielu interesi sāku skatīties TV raidījumu, kur Artis Pabriks stāstīja un pat demonstrēja, kas būtu jāņem līdz x stundā katram valsts iedzīvotājam.
Atceros, Artiņš atvēra savu līdzpaņemto x stundas somiņu un sāka vilkt viņaprāt visnepieciešamākās lietas tādos brīžos.
Pirmā mana doma bija..valsts Aizsardzības ministrs no savas x stundas somas izvilks revolveri..nu, labi, kaut vai nunčaki vai vismaz parasto kaķeni..
Bet, ticiet vai nē..Latvijas Aizsardzības ministrs Artis Pabriks no savas x stundas somas izņēma flakoniņu - deodorantu, līdzekli pret kāju pēdu un nagu sēnīti.
TV skatītāju priekšā viņš eleganti sakratīja flakoniņu un nodemonstrēja to skatītājiem, kā profesionāls preču reklamētājs.
"..un ja Jums gadīsies būt mitrā vietā un saslapināt kājas, tad te būs līdzeklis pret pēdu un nagu sēnīti..." - tādiem vārdiem viņš komentēja savu rekomendāciju.
Daudz netrūka, lai mūsu Aizsardzības ministrs TV studijā noautu kājas, novilktu kapzeķītes un visas tautas priekšā nodemonstrētu šo procedūru.
Es varētu saprast, ja valsts Aizsardzības ministra pienākumus pildītu..teiksim - Ramona Petraviča...
Tad jā..tad tiešām no Ramonas x stundas somiņas varētu redzēt parādamies ne tādus vien brīnumus - epilācijas krēmi, vaksācijas piederumi..parfimērijas somiņa..un viss, viss pārējais, rezerves zīda zeķes, zeķturus un pat prezervatīvus ieskaitot.
Daudzi man tagad klups virsū..ko Tu piesējies tam Pabrikam ar to deodoranta flakoniņu..?
Bet atbildēšu - velns slēpjās sīkumos..un tieši šis gadījums liecina, kāda putra ir mūsu valsts vadības galvās..
Es personīgi jau sen šajā nozagtajā valstī nekam vairs neticu..
TIKAI SEV!
Es paļaujos tikai uz saviem spēkiem..
Ticiet man, ja notiks tāda mazticama nelaime - x stunda..visa mūsu valsts čekistu un komunistu sistēmas elite izmantos to opciju, kuru ASV piedāvāja Ukrainas prezidentam Zeļenskim..un, proti - "taksometru" uz trimdu.
To pašu taksometru, ko gribēja izmantot 1940. gadā vēl viens "patriots" no kāju pēdām līdz matu galiņiem - Kārlis Ulmanis.Atbildēt

Večnone carstvo Izraeļ

18.06.2022. 11:16

»

Ja tā ir taisnība, kas maz ticams,

tad Ukrainu sadalīs un žīdu “večnone carstvo Izraeļ” būs Krimā


No sākuma žīdi lika uz Kremli, lai atgūtu Krimu, par ko samaksāja Staļinam. Lai karu padarītu asiņaināku un izlīcinātu vairāk “lieko klasi” Ukrainā, žīdi no Izraēlas, kuras projeks Kisindžera vārdiem runājot beidzās 2014. gadā, tagad liek uz Kremli, Lielbirāniju un ASV.

Atbildēt

Jukums

18.06.2022. 11:12

Autora jautājums ir vairāk, kā pamatots!
Es arī vēlētos zināt ko tad konkrēti darīt, ja Krievija vai Baltkrievija šeit mēģina dibināt "tautas republikas", vai veikt atklātu iebrukumu. Kādu objektu aizsardzībā iesaistīties, kur pieteikties kur saņemt ieročus un ekipējumu. Vai arī ko konkrēti darīt, lai palīdzētu atvairīt agresiju citā veidā.
Joprojām gaidu šīs konkrētākās atbildes!

Atbildēt

elementāri

18.06.2022. 11:11

Kariņš ir ASV pilsonis , Levic - Vācijas pensionārs , lidosta nav tālu ! Nav nekāda iemesla satraukumam ! Bet mēs paliksim savās vietās!)

Atbildēt

Renāta

18.06.2022. 11:11

No šiem mīkstmiešiem nesagaidīsiet neko,izņemot daiļ.iršanu.
Detalizētus,saprātīgus ieteikumus lasiet puaro.lv

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...