Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Levita apordeņotā „Latvijas Avīzes” žurnāliste ignorē un sagroza faktus

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca
21.09.2023.
Komentāri (65)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Žanis

25.09.2023. 13:52

Mačalka centīsies un dabūs rinckužopia ordeni.

Atbildēt

robert

24.09.2023. 12:15

ārzemju ziņās bija,ka franču labākie ārsti iesūdzēja tiesā savus kolēģus- "ārstus "',kas lika,
jā lika- vakcionēties pret kovidu, jo neārstēja tādus, kaut tas NEbija obligāti.huntai vajadzēja,lai tie 100% būtu,ko švābs pieprasīja.
neliette liibek pie izdevības teica to pašu intervijās,vakcīnēties, jo trekni makssaāja nelietei,jo covid kampaņā piedalījās, tāpat ka tomson,janson, spriģge,.... .

Atbildēt

Māra Sālīte

24.09.2023. 09:13

»

Libeka

Levita vecā divstobrene


Egils Levits ir spoža zvaigzne Latvijas mellajās debesīs, bet vēl spožāka un labestīgāka ir viņa sieva!

Atbildēt

Libeka

24.09.2023. 09:09

Levita vecā divstobrene

Atbildēt

Aija

24.09.2023. 08:56

Cieņa M. Lībekai! Latvijai ir jāattīrās no deģenerātiem medicīnā. Kas par ārstu var būt cilvēks, kurš sit un pazemo citus? Varbūt tikai ka līderis, vadītājs baram. Biš, biš labāks par zagli kalēju!

Atbildēt

tas jau Rēders

24.09.2023. 08:52

»

vēl viens apordeņotais

Krēvics jau arī starp tiem apordeņotajiem. viņiem visiem viens rokraksts mūsu smadzeņu skalošanā


nevis Krēvics to filmu veidoja, bet gan jau ka lielas starpības nav, visiem viena skola cilvēku smadzeņu apstrādāšanā vajadzīgajā virzienā.

Atbildēt

autoram

24.09.2023. 08:18

Stradiņa slimnīca ripo uz leju. Vakar Panorāmā sižets par pamesto sirds slimnieku bija baiss. Libeka - viena mo asākām zurnālistēm. Lai viņai veicas!

Atbildēt

Juris J. no Liepājas

24.09.2023. 07:27

Nožēlojamie, PSKUS ārsti, jūs samaksāsiet par nodarīto manai sirdij. Par visām sekām, kas paliks pēc jūsu nolaidīgā darba. Gatavojaties, suņu bars!

Atbildēt

karlis

23.09.2023. 20:12

čjekist,zzjīd levitt ordeņa kavalieri liibek, un protams radio 1 klaigātājs,covid levitt ordeņa nēsātājs tommsons. šis biezī aicināja lībek uz radio1-tukšmuldēšanā,melo nepārtraukti , vēl nesen lībek atkal vāvuļoja, kā nekā jansones, tomssona draudzene. Tomsson 1 h līdz 2 stundām pie mikrofona
radio 1 , par to šim demagogam - tūkstošus maksā. Lai nostrādā visas 8 stundas,kā visi citi, un tad- saņem. Kad to pērkamo žurnaļugu tomsson atcels no darba ? cik daudz sūdzībām vajag, lai izmestu???

Atbildēt

Pitbullis

23.09.2023. 20:01

»

paskat, tik, cik daudz zemes sagrābušies

ar savu lauleni Gunti Libeku, kurš ilgu laiku bija Jaelgavas novada domes sarkanais baronelis. Tagad šeptējas Aizkraukles novada domē...


Ja tu būtu redzējis Libeka villu Bilstiņos (ir tāds biezo džeku ciematiņš pie Pērses ietekas Daugavā, iepretim Kokneses pilij), viņa kaimiņa, miljonāra Gunta Belēviča (savulaik slavena zāļu tirgotāja, veselības ministra un gleznu kolekcionāra) mājele tāda būdiņa vien ir.

Atbildēt

derdz

23.09.2023. 19:10

Lai Eva Strīķe, labāk, pastāsta kāda viņa ir slimnīcā .. un kā panāca dažu cilvēku vakcinēšanos, kad bija brīvprātīga, un cilvēki pat nobijās man iedod faktus, a tie bija, un ja man iedotu es būtu iesūdzējis tiesā

Atbildēt

23.09.2023. 12:56

»

tādi mūsu smadzeņu skalotāji ir daudzi mediji

Pēdējais uzskatāmais piemērs-ļoti plaši izreklamētā LTV1 dok.filma Nolaupīt Vosu: režisorsKronbergs plaši izstāsta, cik ļoti liels "vērotājs" viņš bijis, gatavojot filmu, Krēvics izstāsta, cik pamatīgi izpētijis visus Zilberta bandas krimināllietas materiālus cik tur viss ļoti viegli huligāniski un ...


Jā, man arī tā filma tāda vienpusēja un mākslinieciski zema līmeņa šķita. Smiekli nāca par to, kā Zilberts kaifo no būšanas uzmanības centrā un par to, cik kruts bijis, šaudoties, spridzot un ko tik vēl ne - klasisks narciss. Par cietušajiem ne vārda, vienīgais Tinte kaut kādu nožēlu izteica par to, ka varēja ciest nevainīgi bērni, bet par to neesot padomājuši. Un nauda viņus nemaz neesot interesējusi-ha! Ar ko tad citu viņi tur nodarbojās, ja ne zādzībām, laupīšanām un izspiešanām? Par viņa personību liecina arī filmā īsi izskanējusī informācija, ka pēc atgriešanās no apcietinājuma esot sodīts par vekseļa viltošanu. Par viņa aktivitātēm naudas izspiešanās no cilvēkiem ar viltotiem vekseļiem leģendas Jūrmalā klīst jau ilgi... Par Zilbertu kā potenciālo "varoni" varētu pasmieties, ja ne Kalpiņas runa noslēgumā - augstprātības kalngals! Kā viņa var zināt, kā šī lieta jāvērtē, ja lietu pati nav lasījusi. Tagad jau skaidri izlīda āža kāja par viņas personiskiem motīviem aktivitātēs jurisprudencē.

Atbildēt

Kādi paši

23.09.2023. 12:31

Tādi viņu darbinieki un pacienti. Parazīti. Nu, drīz būs gatava šī arhitektūras pērle, izšķērdības kalngals, kur savas dirsas staidzināt un sēdināt? Kas apmaksā tos nenormālps rēķinus? Vēl pavisam nesen poda ūdens tika nolaista ar karsto ūdeni. Sūdu bedre!

Atbildēt

Maija

23.09.2023. 12:28

Ka tik Māra nepazudina PSKUS jau tā slikto slavu. Deģenerātu slimnīca!

Atbildēt

tādi mūsu smadzeņu skalotāji ir daudzi mediji

23.09.2023. 11:33

»

patiesību vai nu neredz vai negrib redzēt

tādi tie raksti, pasūtījuma


Pēdējais uzskatāmais piemērs-ļoti plaši izreklamētā LTV1 dok.filma Nolaupīt Vosu: režisorsKronbergs plaši izstāsta, cik ļoti liels "vērotājs" viņš bijis, gatavojot filmu, Krēvics izstāsta, cik pamatīgi izpētijis visus Zilberta bandas krimināllietas materiālus cik tur viss ļoti viegli huligāniski un naivi viņams izskatījies. Nu jā, dažas epizodītes par personu mantu zādzībām, neliela 10000 rbļ naudas izspiešana un šaušana pa logiem, kad banda to nav dabūjusi, bet bandas cēlo mērķu vārdā materiālā bāze taču bija nepieciešama.Ak, un Sirmbārža un otra žurnālista nolaupīšana un apsolījumu izspiešana - viņi taču "stukači". Tas, ka nolaupīšana bija Atāla tīri personiskajās interesēs, tas pieminēts, protams, netiek. Un viena no smagākajām epizodēm par iedarbināta ugunsdzēšamā aparāta iemešanu dzīvoklī naktī pie guļošiem cilvēkiem, vispirms aizbarikādējot durvis-tāda epizode filmā vispār netika pieminēta, lai gan robežojas ar slepkavības mēģinājumu. Ak, un ko nu tur daudz pieminēt, ka pirms bandas nooroganizēšanas Zilberts jau bija notiesāts un atsēdējis par agrāk izdarītām zādzībām, tātad jau recidīvists. Jo visa sāls bija nevis neitrāls dokumentāls stāsts, bet gan tas vēstījums, ko mums bija tā laime dzirdēt no kolaborantes, ne tikai latviešu valdodas lietošanas, bet arī tiesību zinātnēs ļoti zinošās:) Kalpiņas - augstākās instances - mutes filmas noslēgumā - bandas smagie noziegumi izdarīti padomju laikā ar mēŗki pretoties varai, tādēļ likums jātulko politiski un Zilbertam jāpiešķir pretošanās kustības dalībnieka nosaukumns! Ja domājat citādāk, tad esat nepareizi domājošie. Un nav svarīgi, ka termins "bandītisms" ietver konkrētas aizliegtas darbības, kuru saturs ir nemainīgs gadu desmitiem. Tāds mums tika pasniegts šis plaši izreklamētais "it kā" neitrālais stāsts ar "it kā" iespēju pašiem izvēlēties, kā to vērtēt... Mediji, 4.vara, rullē un vada mūsu smadzenes, tātad vada visu valsti, urrā!!!

Atbildēt

opis

23.09.2023. 10:53

Vecenes-māsiņas uz dakteriem ir TRAKAS,neviens no tā
viņas neaturēs........

Atbildēt

Cipermaks

23.09.2023. 10:23

»

5.palāta

Beidzot viss saprotams. Punkti uz i salikti


Stulba cilvēka pārstāstījums par gudra cilvēka teikto nekad nav pareizs. Jo viņš neapzināti pārvērš dzirdēto par kaut ko ,ko viņš spēj saprast.

Atbildēt

5.palāta

23.09.2023. 10:01

»

Zalktis

tur ir runa par komētu orbītām un tas nav regulāras


Beidzot viss saprotams. Punkti uz i salikti

Atbildēt

Zalktis

23.09.2023. 09:48

»

kode

Par neregulārām orbītām nepiekrītu


tur ir runa par komētu orbītām un tas nav regulāras.
Pilnbrieda esība ir Divpadsmit dimensiju iedzimtais kods. "IDEĀLS CILVĒKS,NEKUSTĪGS ,tātad galaktikas ir embriji.
Visums ir mentāls.
ES - Ugunsbalta serde.
ESMU - Varavīksne (frekvences,radīšana)

Atbildēt

Wanderings

23.09.2023. 08:24

“Tāds cilvēks ir debesis, zeme un elle vienā, un viņa glābšana ir daudz personiskāka problēma, nekā viņš to apzinās. Saprotot, ka cilvēka ķermenis ir psihes centru masa un ka dzīves laikā forma ir krustota ar nebeidzamiem enerģijas strāvojumiem, ka visa forma ir elektriskā spēka un magnētiskā spēka saules uzliesmojumi, cilvēku var redzēt tie, kas māk redzēt kā saules sistēma zvaigžņu un planētas, saules un mēness, ar komētām neregulārās orbītās riņķo pa tām. Kā Piena ceļam pienākas būt gigantiskam kosmiskam embrijam, tā cilvēks pats ir galaktika. “Savienība”

Atbildēt

Caurejas smārds no

23.09.2023. 07:58

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ir nāvējošs.

Atbildēt

Cipermaks

23.09.2023. 07:00

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Iespaids.
Poētiski gārdzieni un radošās mokās sasvīdušas paduses.
Nevaino klaunu par to ,ka viņš ir klauns. Labāk pajautā sev,kāpēc tu joprojām apmeklē cirku?

Atbildēt

Personību apskādēšana- amats?

22.09.2023. 21:52

Nu nē, tas nav gan amatas, bet kolaborācija, nodevība "virszemes legālā stučīšana", lai grautu Latviju caur izcili, gudru personību nomelnošanau. Tāds izstatās šis "žurnalistiuskais negadījums" ar Māru Lībeku un viņs vīru, kuri apskādē Robertu Fūrmani, gudru , profesionālu ārstu, cik man zināma no informācijas.

Latvija pilna ar valsts apgānītājiem, visādiem neliešiem, kuri to vien dara, kā nomelno personības ne vairāk, kā uz "sazvērestības teoriju pamata".

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.09.2023. 21:28

»

Lai dzīvo taisnīgākā tiesu sistēma pasaulē

Protams ka Fūrmanis nav vainīgs tāpat kā vesels lērums augsti stāvošu amatpersonu kuri ar pirmās instances tiesas spriedumu atzīti par vainīgiem!Bet šis fakts nestrādā attiecībā uz Lembergu un tiem daudzajiem cilvēkiem kuri sēž cietumā pateicoties tikai pirmās instances spriedumam!Faktiski cietumā sēž...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.sk. arī “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMAS “atbildīgos” šindeŗus u.c. taml. “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)
-----------

Mediju ziņa (2021. gads): "Tieslietu padome (TP, vad.loc. – AT priekšsēdis A. Strupišs) aicina visus sabiedrības locekļus, tai skaitā valsts amatpersonas: 1. Nekritizēt spriedumu pirms tas ir pieejams, bet, izsakot kritiku, ievērot civilizētas diskusijas principus. 2. Respektēt Satversmē un likumos noteiktos tiesas darbības principus un tiesneša neatkarību. 3. Ja ir zināmi konkrēti fakti par korupciju tiesās, ziņot par tiem kompetentām iestādēm, norādot konkrētus faktus un pierādījumus, taču atturēties no tiesas un tiesnešu neargumentētas apvainošanas, kā arī baumu, nepārbaudāmu apgalvojumu un viltus ziņu izplatīšanas."...
-------
Mediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts "augstākās tiesas" (AT) priekšsēdētājs I. Bičkovičs esot "pieļāvuma formā norādījis, ka nevar noliegt negodīgu tiesnešu esamību Latvijas tiesās". Taču "konkrētu ziņu par kādām nelikumīgām tiesnešu darbībām" Bičkoviča rīcībā gan neesot...
-------

"Viss, 'biedri', notiek "likumīgi"!..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 11.11.2008., Nr.6. )

Pie mantijas spiež 'soģis' ķepu,
Un prieka asaru rauš, slepu ~
Par to, kā M.U.Ļ.Ķ.U zemes "valsti",
Māk stutēt "ĶĒĶA tiesas" balsti:

"Vien - "pieļāvuma formā" saku,
Ka "taisnās" tiesas 'sū#u' smaku,
Var "baudīt" katrs, kam ir nāsis ~
Daudz tautas 'soģu' bars ir 'kāsis'...

Bet - nav (man) ziņu "precizētu",
Ka kāds ar "pantiem" 'andelētu',
Vai 'ceptu "spriedumus" par piķi'!
(Kaut - 'soģiem' piemīt tādi niķi...)

Viss, 'biedri', notiek "likumīgi":
Var "valsti" 'uzmest', "ilgtspējīgi",
Un "prasto pūli" 'izdŗāzt' "tiesās",
Tie, kuriem mantijās pūst miesas!

Tā M.U.Ļ.Ķ.U zemē gadiem darām:
Priekš daudziem "tiesu" BLEFS ir 'garām',
Priekš dažiem - ienesīga 'štelle',
Bet Temīda - kā 'lupatlelle'...

Dēļ tam - var 'soģi trekni paŗīt',
Un 'dajebko' ar "normām" darīt!
(Par labu tiem, kas ‘maksā ragā’:
Kurš 'nebleķo' - tam 'sū#i vagā'...)"
...
Pauž "taisnās" tiesas virsvadība:
"Šai "valstī" valda "likumība",
Un "tiesiskums" tik 'lielā mērā',
Ka - "sajūsmināties" var 'zvērā'!!!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Lai dzīvo taisnīgākā tiesu sistēma pasaulē

22.09.2023. 20:51

Protams ka Fūrmanis nav vainīgs tāpat kā vesels lērums augsti stāvošu amatpersonu kuri ar pirmās instances tiesas spriedumu atzīti par vainīgiem!Bet šis fakts nestrādā attiecībā uz Lembergu un tiem daudzajiem cilvēkiem kuri sēž cietumā pateicoties tikai pirmās instances spriedumam!Faktiski cietumā sēž nevainīgi cilvēki!
Tiek pavērsts kā kurā gadījumā izdevīgāk!
Pirmās instances spriedumi vispār ir miskastē metami!

Atbildēt

paskat, tik, cik daudz zemes sagrābušies

22.09.2023. 17:16

ar savu lauleni Gunti Libeku, kurš ilgu laiku bija Jaelgavas novada domes sarkanais baronelis. Tagad šeptējas Aizkraukles novada domē.

Te ir tikai redzamā, t.i. paša publiskotā daļa.

14.Seimas vēlēšanas: Guntis Libeks

Kandidē no Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK".

Dzimšanas gads: 1958
Dzīvesvieta: Aizkraukles novads
Izglītības iestāde
Rīgas Medicīnas institūts 1982 Ārstniecība

Darbavieta
Aizkraukles novada dome Deputāts
Biedrība "Koknesei" Valdes loceklis

Nekustamā īpašuma veids Atrašanās vieta Piezīme
Zeme Latvija, Klintaines pag. īpašumā
Zeme Latvija, Kokneses pag. īpašumā
Zeme Latvija, Kokneses pag. īpašumā
Zeme Latvija, Seces pag. īpašumā
Zeme Latvija, Turku pag. īpašumā
Zeme Latvija, Turku pag. Īpašumā

Vieglā automašīna – īpašumā AUDI A4 2008- izlaid.gads 2018.reģistr. gads

Atbildēt

nezinu

22.09.2023. 16:56

garīgi veselam noticēt, ka ārsti piekāva un pameta

Atbildēt

patiesību vai nu neredz vai negrib redzēt

22.09.2023. 16:54

»

:(:(:(

Kārtējā "žuraļuga", kas iedomājusies sevi par pasaules nabu, bet patiesībā ir prasta bāba


tādi tie raksti, pasūtījuma

Atbildēt

Дорогая Индули Дукси!

22.09.2023. 16:36

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Мы должны сами создавать свои смыслы. Сами программировать свои альтернативные реальности. Сами брать на себя смелость действовать вопреки тем смыслам, которые эта убогая потребительская цивилизация пытается навязать нам. Мы не должны становится механическими куклами, единственным смыслом которых является потребление. Нас ориентируют на материальные блага, из нас делают безропотный скот, способный лишь на то, чтобы жрать, срать и совокупляться. Вся индустрия развлечений и рынок работают на то, чтобы уничтожить в нас Дух и лишить даже намёка на какой-либо Высший Смысл. Мы должны бороться с этой тиранией материи и её адептов. Мозг можно программировать, создавая новые нейронные сети и связи. Наша война - война духовная, но мы также должны использовать в ней и достижения в области биологии, психологии и науки в целом. Мы не должны позволять себе растворяться в тех потоках лжи, которыми пытается накормить нас этот прогнивший мир. Нужно учиться жёстко фильтровать все потоки информации, которыми эта цивилизация бомбардирует наш ум, и брать их них только то, что делает нас лучше и обогащает наш Дух. Дисциплина, ясность, смелость. Контроль, внимательность, усердие.

Atbildēt

Pacenties gan ...:)

22.09.2023. 15:30

»

Skaties tagad!

Gundars Āboliņš - Mēs degradējamies neaptveramā tempā


https://youtu.be/OBwqzRfa9LA

Atbildēt

Fakts

22.09.2023. 14:29

Jo lielāks dirsējs jo resnāks ordenis.

Atbildēt

Skaties tagad!

22.09.2023. 14:14

»

Tas

Ir spriedums biorobotiem


Gundars Āboliņš - Mēs degradējamies neaptveramā tempā.

https://xtv.lv/rigatv24/video/L3N83bArp0n-gundars_abolins_mes_degradejamies_neaptverama_tempa

DOMĀJAM līdzi‼

Atbildēt

Lilī

22.09.2023. 14:09

Rakstam ir jābūt tādam, kas "tautas masām" liek "visam būt skaidram". Piemēram: kā es tagad varu neaizdot rubli savam vecajam klases biedram, ja žurnālisti paziņo, ka skolotājiem esot paceltas algas? Visi, taču, saprot, kas ir sistēmas bērni, ka maximas būvētāji ir saņēmuši pelnīto sodu, ka Levits bija "tautas" prezidents un latviešu tauta ir par pederastu gultas lietu pārākumu pār labklājību. Skola 2030 ir se gaidīta reforma, nevis šauras naudas apguvēju kompānijas projekts, medicīna mums ir bezmaksas u.t.t..

Atbildēt

Jautājums

22.09.2023. 14:08

»

Haralds Kalns

Dieva dēļ, tikai nevajag pazemoties un taisnoties tās šmaras, Levita padauzas priekšā


Kāds sakars Levitam ar to? Apbalvojamos viņam piespēlēja Ordeņa kapituls ar Ēlerti priekšgalā...Lieciet taču to Levitu mierā, pamuļķu bars!

Atbildēt

:(:(:(

22.09.2023. 14:06

»

tā tam jābūt

Tāpēc jau apbalvoja , ka laiž pa visu rubuli Sievetēm ir tiesības


Kārtējā "žuraļuga", kas iedomājusies sevi par pasaules nabu, bet patiesībā ir prasta bāba

Atbildēt

Skapis

22.09.2023. 12:23

Bet interesanti ... vai tad eksistē cits ceļš, lai pietuvinātoos "elitei"??? Vai tad vēl kādam nav skaidrs, kas jādara. lai "pietuvinātos"!
Bet brīnumains ir apstāklis, kas to visu lasa, te cilvēkiem, kas to dara, no nezinu mīlīši, ir psihologi, psihiatri, gan jau ir ceļš, lai atteiktos no infomēslu lietošamas.

Atbildēt

bet

22.09.2023. 12:06

»

aa

tur jau tas suns apraksts - labajos blatos un personīgajos sakaros. kuru katru viduvēju ārstu tā neaiztāvetu


Tā ir tipiska šodienas situācija LV....Tas ir tipiski sapuvušā sabiedrībā, kuru vara kolaboranti.

Atbildēt

viņas rakti vienmēr tendenciozi un pretreformām

22.09.2023. 11:47

nopirkti...žeņku nopirkti

Atbildēt

Vārdnīca

22.09.2023. 09:49

Komentārs bija domāts tam "bet".

Atbildēt

Vārdnīca

22.09.2023. 09:48

»

lEVITS JAU NU NEVIRZA,KO KOMUNISTI LIKA TO APBALVOJA

ja var dot ordeņus čekistiem superzagļiem aveniem


Un ko jūs gribējāt? Protams, ka aktīvs un darbīgs cilvēks pazīst daudzus. Jūsu izpratnē tas vienmēr ir blats?? Labiem un atbildīgiem speciālistiem tāds nav vajadzīgs, darbi un piedāvājumi paši skrien pakaļ. Pie viena - visu cieņu visiem augsta klases mediķiem- nedomāju, ka es esmu vienīgā, kam bijusi darīšana tikai ar tādiem.

Atbildēt

Tas

22.09.2023. 09:45

»

kas tas

Vai jauns opijs tautai


Ir spriedums biorobotiem!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

FotoAr Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši.
Lasīt visu...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...

Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...