Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Free5

29.11.2021. 20:29

Var iekopēt šo saiti un apskatīties, kā ir patiesībā, kurš te mīkstais dzinča cenšas atmazgāties balts - https://imgur.com/0On1zWn

Atbildēt

Viktors

29.11.2021. 20:01

Palasiet labāk par Pietiek lielo draugu Odiņu - https://www.la.lv/ka-dzintars-odins-aizpludinaja-naudu-no-kurzemes-finiera

“Kamēr darbinieku bērni bija badā, Dzintars Odiņš saņem 313.5 tūkst. eiro prēmiju”

Atbildēt

Šitam bismesmenim Ramoliņam

23.11.2021. 03:41

»

Nu

Vispār jau, šīs atklāsmes, ar 7 gadu nobīdi, liecina tikai par kāda vēlmi PRiski sariebt Ramoliņam, neko citu. Tas, ka Ramoliņš izlikās par balto tēvu, savāca info un vēlāk pārņēma uzņēmumu, droši vien, ir taisnība. Un izskatās ne īpaši smuki...


līdzekļi attaisno mērķi ar viltu, maldiem un spaidiem, kā žīdi to dara un žīdelis Levits, kas uz laiu kā tarakās ieperinājes Rīgas pilī. Tas ir par daudz! Žīds jau Rīas pilī kā saimniek. Un šī viņa hunta bailēs no tautas!

Atbildēt

Nu

23.11.2021. 00:39

»

lasu arī nepasūtītus rakstus

Kurzemes finieris palika parādā...


Vispār jau, šīs atklāsmes, ar 7 gadu nobīdi, liecina tikai par kāda vēlmi PRiski sariebt Ramoliņam, neko citu. Tas, ka Ramoliņš izlikās par balto tēvu, savāca info un vēlāk pārņēma uzņēmumu, droši vien, ir taisnība. Un izskatās ne īpaši smuki.

Bet kas tad lika visstraujāk augt darbinieku skaita ziņā? Nevis nodalīt ražošanas bāzi no darbiniekiem? Nu ar tādu attieksmi, Odiņu ģimenei, vispirms, vajadzēja no uzvārda noņemt diakritiskās zīmes, citādi vāks.

Izskatās pēc vēlmes uzpūst uzņēmumu atbilstoši kādam no Skandināvijas sociālistisko valstu standartiem un, pēc tam, notirgot. Tikai izrādījās, ka neviens komunists no Zviedrijas vai Somijas nepērk. Nu un tad virziens ir tikai viens.

Odiņu ģimenes izlikšanās par pastulbiem, bet godīgiem, cietējiem īsti neiztur kritiku. Vismaz, attiecībā uz godīgumu.

Atbildēt

Piekrítu

22.11.2021. 22:16

»

kreditors


Reāls bandītisms plānots noziegums lai iegūtu svessu mentu!

Atbildēt

Krūmiņš

22.11.2021. 21:47

Kāpēc aizsardzības un izglītības ministrijas atdotas krieviem? Vai tiešām nav žēl savas Latvijas? Žogs būs tikai tad, kad jau būs par vēlu! Augstskolas slēgs ciet vienu pēc otras? Jau tagad daudzi brauc uz Krieviju studēt. Visādi Štirlici amatis salikti...Kur skatās dienesti, vienu Ādamsonu tikai noķēruši

Atbildēt

Ramoliņa Stiga vispār bija murgs

22.11.2021. 21:32

»

lasu arī nepasūtītus rakstus

Kurzemes finieris palika parādā...


neadekvāts tirgus situācijai...

Ramoliņš ir reiderists un neveijsminieks? Nozieums neatrīvoo soda.

Atbildēt

Uhh

22.11.2021. 21:05

»

jap

...


Tu no Patas kantora?? Man gan liekas, ja Patas kantorī uztaisītu kārtīgu šmonu - tad varētu daudz jautra uzzināt. Un es gribu zināt - kā tiek nozagti Latvijas Valsts Meži, kādā veidā ar izzagšanas traci no Rīgas Mežiem ticis LVM valdē un vēl daudzus neskaidrus jautàjumus- kā Pata tiek pie ilgtermiņa mežistrādes līguma, kurš citiem jau pārtraukta, kā pārdošanas programmu kritēriji tiek grozīti, lai kredītiem nokārusies Pata grupa tiktu pie iepirkumiem - īpaši viencilvēka Pata Board.... un vēl gribu zināt - kas bija rakstīts Sorainen atzinumà - visu tekstu. Un gribu, lai visiem to atzinumu parāda. Varbūt tad tās āža kājas ar visiem āžiem beidzot nonāktu atklātībā.

Atbildēt

kreditors

22.11.2021. 20:37

»

lasu arī nepasūtītus rakstus

Kurzemes finieris palika parādā...stigai rm parāds uzzīmēti 82 t ,pārējos kreditorus apkrāpa !

Atbildēt

lasu arī nepasūtītus rakstus

22.11.2021. 19:12

»

Kur redzu Ramoliņa reiderismu?

Palasi rakstu uzmanīgi. Kā bez izsoles Ramoliņš nopirka to, ko bija ieplānojis? Tad vēl tas apšaubāmās reputācijas viņa draugu loks. Draudi īpašniekam ar kriminālprocesu, lai iebiedētu...


Kurzemes finieris palika parādā:
• nodrošinātajiem kreditoriem Stigai RM un Valsts ieņēmumu dienestam – 3,29 miljonus eiro;
• vairāk nekā 140 nenodrošinātajiem kreditoriem (darbiniekiem, virknei uzņēmumu, finanšu institūcijai Altum u.c.) – mazliet pāri miljonam.Kurzemes finierim citi bija parādā ap 50 000 eiro. Maksātnespējas administrators pagaidām atguvis ap 1000 eiro, konstatējot, ka atsevišķi grāmatvedības ieraksti, salīdzinot ar citām ziņām, ir apšaubāmi.* Par kādu summu novērtēta saplākšņa ražotne? Kādas ambiciozas ieceres ir jaunajam, enerģiskajam īpašniekam?

* Kādus apšaubāmus darījumus pirms uzņēmuma maksātnespējas pats ar sevi kārtojis bijušais KF valdes priekšsēdis Dzintars Odiņš? Cik lielu prēmiju viņš sev izmaksājis?

Atbildēt

jap

22.11.2021. 18:58

»

Hmmm

Biji klāt pie darījuma? Manuprāt te problēma ir cita- kā Ramoliņš pacēla galvu par LVM izzagšanu - tā arī sākās apmelošanas kampaņa... un kur tad šis Odiņš ar 7 gadus vecu stāstu bija visu laiku? Un te jāuzdod jautājums - vai problēma ir Ramoliņā, kura viedoklis nevienā rakstā neparādas jau pusotru ...Ramoliņš reālākais LVM izzadzējs , zog uz transporta apzog uz koksnes mērijumiem utt. kad šo pieķēra izdomāja ka vjadzētu noreiderēt LVM un salikt savus kalpus valdēs .Visa nozare tagad zin par šo zagli un afēristu,. LVM izzagt gan jau var kāds politiķis, jo pelna viņi daudz. Visu pārdod izsolēs paliekm pāri liela nauda, to arī Ramoliņa mafija gribēja noreiderēt .Pajautājiet jebkuram mežizstrādes, transporta, vai pārstrādes uzņēmējam viedokli par bandītiem no stigas, visiem būs viedoklis, vel gadu atpakaļ neviens šādu uzņēmēju nezināja. Protams tēvs ir stigas dibinātājs un veidotājs, bet šobrīd visu cenšas vadīt abi mantinieki.

Atbildēt

Gazele

22.11.2021. 18:45

NU re kāda mums tā Gazele - https://www.kurzemnieks.lv/ekonomika/4296-kurzemes-finieris-kluvis-par-stigu-rm/
Palika parādā visiem ap 4 miljoniem EUR. Tajā skaitā Altumam un VID....

Atbildēt

Hmmm

22.11.2021. 18:02

»

Un vēl

Kas vēl pierāda noziedzīgos Ramoliņa nodomus un to tealizāciju...


Biji klāt pie darījuma? Manuprāt te problēma ir cita- kā Ramoliņš pacēla galvu par LVM izzagšanu - tā arī sākās apmelošanas kampaņa... un kur tad šis Odiņš ar 7 gadus vecu stāstu bija visu laiku? Un te jāuzdod jautājums - vai problēma ir Ramoliņā, kura viedoklis nevienā rakstā neparādas jau pusotru gadu, vai LVM izzagšanas mafijā??? Man liekas, ka LVM padomes maiņa jau runā pati par sevi. Zagļi sauc - ķeriet zagli???

Atbildēt

Nu

22.11.2021. 17:14

»

Nu

Saukt jau var visādi, bet nu nav tur nekā...


Vienkārši, Odiņiem jāsakārto lietas (ar kompetenta advokāta palīdzību, lai nedabū pa degunu uz līdzenas vietas), un jāiziet fiziskas personas maksātnespējas process. Bet kompetents (un "neuzmetošs") advokāts vajadzīgs, lai nesanāktu kā vienmēr žirafu izcelsmes indivīdiem - izgāja maksātnespējas procesu, bet parādi palika. Kas bieži gadās galvojumu un solidāru saistību gadījumos. Tur ir jāsaprot kā pareizi darīt, kurus subjekta darījumus administrators var apstrīdēt, jo jārēķinās, ka izpreparēs līdz apenēm un vēl pat zem palīdīs. Tas viss jāizanalizē līdz pašu MN pieteikumu iesniegšanai, un tad jāsniedz iekšā.

Atbildēt

Nu

22.11.2021. 16:59

»

Tiešām7 gadi?

Nezinu, var mēģināt - tomēr reiderisms


Saukt jau var visādi, bet nu nav tur nekā.
Ja nu vienīgi nav vēlme, kā samaksu par konsultācijām, atņemt Odiņu ģimenei pēdējo naudu, kas noglabāta Zemes bankā, dabas liegumā, zem ozola ar zibens spēriena rētu.

Nu tak kaut vai šo apcerējumu var izlasīt. Un paskaitīt, kā varētu Ramoliņa metienam piemērot pantu par smagu noziegumu, un vēl panākt, lai atlikušo 3 gadu laikā uzrāda apsūdzību. Tak galīgi par klaunu iztaisīsies un vēl būs uz Eiropas pamatorientācijas bordeli jāiet strādāt, lai konsultantam parādu atdotu:

https://lvportals.lv/viedokli/257007-kriminalatbildibas-noilgums-ka-un-kapec-tas-iestajas-2013

Atbildēt

Nu

22.11.2021. 16:14

»

Tā ir tava muldoņas

interpretācija


Visi cilvēki ir cēlušies no mērkaķiem, bet Odiņu ģimene - no žirafēm! Rakstā tiek apcerēti 6,5 gadus seni notikumi. Nav brīnums, ka tie, kuriem kakls īsāks, ir attapīgāki, jo īsāks informācijas ceļš no ausīm līdz smadzeņu apakšējām puslodēm, ar kurām homo sapiens parasti pieņem stratēģiskus lēmumus (par investoru piesaisti t.sk.). Es gan gribētu redzēt to, kurš ierosinās Kprocesu par 7 gadus senu sāpi. To pat par naudu neviens nedarīs. Ja nepierādīsies genocīds (nu, vai izrādīsies, ka Odiņu ģimene ir melni, homoseksuāli, ebreji, un apcelti šo īpatnību dēļ, kas ir, apmēram, tas pats). Tad var mēģināt.

Atbildēt

Janis

22.11.2021. 15:16

»

Ja kas

Ēriks Beļēvičs ir tāds pats pid…s


E Belevics ir bijis un bus 0
Vins Ramolinam var kurpes pucet.
Belevics ir Minhauzens 😁

Atbildēt

Nu

22.11.2021. 14:15

»

Ramoliņa plāns beidzās ar reiderismu

labi izplānotu reiderismu, jo Odiņa īpašums netika pārdots izsolē, bet to nopirka Raoliņš, nelikumīgā shēmā bez izsoles un bez citiem pretendentiem


Kāds tur kriminālprocess. Dievzemītē kriminālprocesi ekonomisko noziegumu lietās tiek rosināti lai nomainītu valsts uzņēmumu amatpersonas vai pēc labi situētu kungu pasūtījuma, lai pabiedētu kādu (Odiņu piemēram). Parasti gan ar ierosināšanu, pāris spazmatiskām pavēstēm liecību sniegšanai un procesa izbeigšanu pēc 5 gadiem viss arī beidzas. Ja Odiņi būtu spējīgi kaut vai ierosināt kriminālprocesu, tad būtu arī spējīgi nepakāst īpašumu. Šajā gadījumā, ja nodrošinātais kreditors piekrita, nav jau katrs krēsls izsolē jātirgo.

Atbildēt

Ramoliņa plāns beidzās ar reiderismu

22.11.2021. 14:04

»

Nu

Nekā noziedzīga jau tur nav. Vismaz, likums nav pārkāpts. Ar banku jau puisis bija, visticamāk, par visu vienojies. Jautājums, kā jau šādos gadījumos pieņemts, bija - vai iesniedzot maksātnespējas pieteikumu varēs dabūt atpakaļ parādu un vai ir vērts pārņemt uzņēmumu (pamatlīdzekļus)un kur lai rauj ...


labi izplānotu reiderismu, jo Odiņa īpašums netika pārdots izsolē, bet to nopirka Raoliņš, nelikumīgā shēmā bez izsoles un bez citiem pretendentiem.

Kriminālprocess Ramoliņam garantēts par reiderismu.

Atbildēt

Nu

22.11.2021. 13:57

»

Un vēl

Kas vēl pierāda noziedzīgos Ramoliņa nodomus un to tealizāciju...


Nekā noziedzīga jau tur nav. Vismaz, likums nav pārkāpts. Ar banku jau puisis bija, visticamāk, par visu vienojies. Jautājums, kā jau šādos gadījumos pieņemts, bija - vai iesniedzot maksātnespējas pieteikumu varēs dabūt atpakaļ parādu un vai ir vērts pārņemt uzņēmumu (pamatlīdzekļus)un kur lai rauj informāciju par partneriem, ja nu kaut kādas kompānija pa starpu saliktas. Nu tad atnāca un izlikās par labo onkuli, kādu biznesā nav un nekad nav bijis. Odiņi, acīm redzot, ķērās pie šī varianta kā slīcējs salmiņa, saprotot ka beigas būs tāpat. Būtu šamiem īsti kompanjoni, paši iesniegtu maksātnespējas pieteikumu, sagādātu administratoru un nopirktu visu paši ar citu nosaukumu. Vienkārši neētiska rīcība un uzmetiens "po poņatijem".

Atbildēt

re, te vēl viens no mafiozā grupņika ticis atpakaļ pie siles

22.11.2021. 11:23

Nekā personīga sižetā svētdien
Puse no jaunās “Latvijas valsts mežu” padomes no ministra, kuru jumto mafija

Par mežu apsaimniekošanu atbildīgais un arī padomes priekšsēdētāja vietnieks būs Aivars Tauriņš.
Šopavasar viņš tika atbrīvots no amata “Rīgas mežos”, jo pašvaldības vadībai bija aizdomas par vairāk nekā miljona eiro izšķērdēšanu. Vēlāk audits arī atklāja, ka “Rīgas meži” kā brāķi par pazeminātu cenu pārdeva augstvērtīgus zāģmateriālus. Tauriņš šos pārmetumus noraida.
Aivars Tauriņš, par pārkāpumiem no darba atbrīvotais “Rīgas mežu” valdes priekšsēdētājs, tagad “Latvijas valsts meži” padomē tikušais saka:
“Kopā ar savu kolēģi Juri Buškevicu mēs abi divi pieteicāmies, [pēc tam, kad] tikām izraidīti no “Rīgas mežiem”.
Šonedēļ Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē uzsākts kriminālprocess par kādu Tauriņa laikā slēgtu līgumu ar mednieku biedrību. Līgums slēgts uz 30 gadiem un ļauj vienam mednieku klubam pašvaldības mežus nomāt par vairāk nekā trīs reizes zemāku cenu nekā citiem.

Atbildēt

Un vēl

22.11.2021. 10:38

»

Kur redzu Ramoliņa reiderismu?

Palasi rakstu uzmanīgi. Kā bez izsoles Ramoliņš nopirka to, ko bija ieplānojis? Tad vēl tas apšaubāmās reputācijas viņa draugu loks. Draudi īpašniekam ar kriminālprocesu, lai iebiedētu...


Kas vēl pierāda noziedzīgos Ramoliņa nodomus un to tealizāciju:

1. Ramoliņš, ja būtu goda vīrs, ierastos pie Odiņiem ar konkrētu jautājumu - kad un kā varam vienoties par parāda atmaksu. Nekā tāda nebija.

2. Ramoliņš ieradās uzreiz kā potenciālais partneris pie Odiņiem, tātad jau sākotnēji Ramoliņa galvā bija nozedzīgs plāns “par kapeikām” vai citādi iegūt Odiņu īpašumu.

3. Lai iegūtu Odiņu īpašumu, bija vispirms jāuzzin uzņēmuma iešējā reālā bilance un saistības. To varēja tikai, ar viltu izliekoties par iespējamo partneri - izliekoties un vienojoties, ka Ramoliņš iegūs 60 proc. īpašuma daļas.

4. Kad visa konfinenciālā informācija par Odiņu īpašumu Ramoliņam bija kabatā, Ramoliņš slepeni ar saviem parteriem, kam apšaubāma reputācija, izplānoja shēmu, kā,iebiedējot ar kriinālprocesu, kas faktiski kvalificējas kā izspiešanas spaidi, pārņemt Odiņu īpašumu.

Ramoliņš ieguvis Odiņu īpašumu žīdiem raksturīgām darbībām - ar viltu, maldiem un spaidiem.

Atbildēt

atbilde jautājumam

22.11.2021. 10:06

Tikai Latvijā "žurnālisti"pamanās ieblēdīt negatīvā nozīmē valsts prezidenta bildi un uzvārdu ceļojuma aprakstā pa Kongo džungļiem,kuros aiz katra krūma ceļotājus apdraud kāds asinskārs levits no Kremļa Mossada un Vatikāna moku kambariem.Kur katrai maltītei jāpiemet šķipsniņu levita,bet,ja piemetas caureja,vainīgs...Varat trīs reizes minēt,kurš.Visās latvju nelaimēs vainīgais ir atrasts.

Atbildēt

Kur redzu Ramoliņa reiderismu?

22.11.2021. 09:20

»

tev sanāca interesanti

Odiņi pilnīgi nejēgas, sagrābās kredītus, noveda uzņēmumu līdz maksātnespējai, visu izpļāpāja pirmajam pretimnācējam, bet vainīgs Ramoliņš. Un kur tu tur redzi reiderismu


Palasi rakstu uzmanīgi. Kā bez izsoles Ramoliņš nopirka to, ko bija ieplānojis? Tad vēl tas apšaubāmās reputācijas viņa draugu loks. Draudi īpašniekam ar kriminālprocesu, lai iebiedētu.

Īsts reidrisma paraugs - iegūst slepenu komercinformāciju, izlkdamies par iespējamo partneri un investoru, tad slepenie plāni tiek realizēti un nav vairs sarunu par “partneri”. Īpašnieki bija naivi, apreibuši no pirmiem panākumiem savā biznesā un neprata novērtēt naudas prioritāti biznesā. Aizsapņojās par labiem laikiem.

Kļūda jau sākumā sarunās ar Ramoliņu bija tas, ka sarunu laikā Ramoliņš pie notāra neparkstīja nevienu nodomu protokolu kļūt par partneri.

Iekrita uz teicienu “mums latviešiem”. Zinu, cik viegli latvieši uzķeras uz šo pasaciņu. Pats to triku esmu pielietojis neapzināti... lai gan tā nedomāju.. smieklīgie cilvēki...ar biznesu var nodarboties bez zaudējumiem un parādsaistībām, kredītiem tikai retais. Dažs teic, ka tikai tas, kam ir “slepkavas instinkts”.

Ramoliņš var nopirkt prokuroru. Var izbēgt soda par reiderismu. Tomēr ledus zem Ramoliņa kājām ir plāns.. kaut kādam godaprātam jābūt, arī mutvārdu līgums džentlmeņu starpā ir līgums.

Atbildēt

Lūgums

22.11.2021. 08:06

»

smārde

...


Ļoti interesantas lietas par policijas vadību rakstāt! Lūdzu nosūtiet papildus informāciju uz pietiek.com epastu. Vai tekstā bija domāts Polovinskis?

Atbildēt

atbilde

22.11.2021. 07:14

»

Jautājums

Jautājums, tikai Latvijā valsts prezidents fotogrāfejas kopā ar bandītu vai attīstītajās valstīs arī


Arī.
Piemēru ir cik tik uziet.Nevajag kloākas saukt par attīstītām valstīm.

Atbildēt

tev sanāca interesanti

22.11.2021. 06:06

»

Tiešā aplaupa partneri?

Ramoliņš izlikās par nākotnes partneri, lai iegūtu visus komercnoslēpumus. Kad tos ieguva, uzbruka un pārņēma uzņēmumu ar saviem cilvēkiem - izpildītājiem likumiski apšaubāmā ceļā...


Odiņi pilnīgi nejēgas, sagrābās kredītus, noveda uzņēmumu līdz maksātnespējai, visu izpļāpāja pirmajam pretimnācējam, bet vainīgs Ramoliņš. Un kur tu tur redzi reiderismu?

Atbildēt

Tiešā aplaupa partneri?

22.11.2021. 02:42

»

Rita

Vai tagad tā būtu brīvās Latvijas godīga uzņēmēja vizītkarte-aplaupa partneri un darījumu apstiprina nobildējoties ar prezidentu


Ramoliņš izlikās par nākotnes partneri, lai iegūtu visus komercnoslēpumus. Kad tos ieguva, uzbruka un pārņēma uzņēmumu ar saviem cilvēkiem - izpildītājiem likumiski apšaubāmā ceļā.

Un tā taktika- maldu runas, ka latviešiemj jāturas kopā. Normāli.

Pitmā kļūda bija banku kredīti, tādus vispār nedrīkst ņemt. Otrā- fantastiskie, no realitātes atrautie biznesa plāni

Trešais- nepareizi un diletantiski novērtētais Ramoliņš un parāds viņam. Naivā uzticēšanās Ramoliņam - jo paši bija ar savu diletantismu biznesā radījuši sev ienaidnieku - personu, kurai ir parādā - Ramoliņu. Ramoliņš izprot naudas un parāda vērtību profesionāli - kapitālismā parāds ir parāds - 10 € pat ir liels parāds, ja to nevar laikus atdot.

Cits jautājums ir reiderisms. Bet krāpnieki bija tēvs un dēls, kas Ramoliņam naudu laikus par kokiem nespēja atdot.

Kriminālprocess par reiderusmu pret Ramoliņu ir neizbēgams.

Atbildēt

ilze

21.11.2021. 23:55

principaa dzeka alkatiibaa taisiit biziiti uz paradaa un jurudiskais idiotisms noveda pie likumsakariigaam beigaam. buutu labaak palicis pie 2 noliktvaam un sava mezha.. , bet nee rupniicu vajag.. dikti gribas...

Atbildēt

Rita

21.11.2021. 22:34

Vai tagad tā būtu brīvās Latvijas godīga uzņēmēja vizītkarte-aplaupa partneri un darījumu apstiprina nobildējoties ar prezidentu?

Atbildēt

nu nevajag, vai jums skauž

21.11.2021. 21:21

Ramoliņs un Levitzkrancis uztaisījuši labu ienesīgu projeku

Atbildēt

jans

21.11.2021. 20:28

mīļie rakstveži -šis bandīts llevits parakstījis
ligumu, ka Latvija atsakās no civēktiesībām.
tas ir genocīds tautai. info ir daudz.

Atbildēt

Sos

21.11.2021. 20:19

23.nov. sākas tiesa Mārtiņam un Ilmāram Krūmiem par miljonu izzagšanu un izspiešanu. Ziņojiet Pietiek par vēl citiem viņu noziegumiem! Citur jau nav kur ziņot, visur savējie.

Atbildēt

Jautājums

21.11.2021. 20:17

Jautājums, tikai Latvijā valsts prezidents fotogrāfejas kopā ar bandītu vai attīstītajās valstīs arī?

Atbildēt

Nu

21.11.2021. 20:03

»

paga

Ko tad tur tēlot, ja uzņēmums jau sen bija reāli maksātnespējīgs


Nu un tad? Ja tu aizej pie kāda, iegūsti uzticību, savāc visu informāciju un, pēc tam, iesper maksātnespēju, tas saucas "zapadlo". Seja sūdos, un tam nav nekāda sakara ar to, ir vai nav uzņēmums maksātnespējīgs. Tas tāds Ginta Lazdiņa līmenis.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

21.11.2021. 19:47

Pastalaam nekad nebuus plaukstosha,taisniiga,paartikusi un bagaata valsts.Kur saimnieko pastal,tur korupcija,otkati,sazveerestiibas,sheemas,meli un zagshana.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

21.11.2021. 19:38

Ar pastalnaacistu pederfashistiem ir taa kaa ar al Qaidas bojevikiem,-vinji ir nozombeeti.Tiem islama bojevikiem nevar izskaidrot ka griezt Cilveekiem galvas un izniicinaat kultuurveesturiskus pieminekljus nevar.Taa arii ar pastalnaacistiem nav veerts ne runaat ne diskurteet jo tie ir nozombeeti.Vinjiem visur krievsi vainiigi,visaas beedaas.Ja pastalnaacists piepljuutiis sev bikses-atkal Maskava un Putins ir vainiigs.Nozjeeloami,ar shizofreeniju slimi Cilveeki.

Atbildēt

Nekaitini melīgais tārps

21.11.2021. 19:27

»

Mir,družba,vodka,balalaika

"Mēs dzirdam arī viedokļus, ka mums vajadzētu pakļauties un padoties, un tad mēs pretī saņemsim gāzi," pauda Moraveckis, sakot arī paldies Latvijai, kura jau iepriekš norādījusi uz "Nord Stream 2" projekta draudiem...


Nu neizdosies jums civilizētajai pasaulei uzspiest savu rucckij miR bandītisko domāšanu. Ar karstiem iesmiem visus līdz pēdējam jāsadzen atpakaļ, no kurienes esat izlīduši.

Atbildēt

Nu

21.11.2021. 19:26

»

Nu jā

Biznesā Latvijā neesmu, mans pašreizējais ārzemēs ir pārāk maznozīmīgs, lai to pat apspriestu...


Un kā tad lai sauc cilvēkus, kuri apgroza miljonus, bet mēģina ietaupīt pārsimt eiro advokāta honorāriem? Vai vairākus tūkstošus lai izshēmotu izdzīvošanu? Loģiski, ka ja kādam ir interese pievākt uzņēmumu, viņš, vispirms, meklē kreditoru (šajā gadījumā tas nebija tālu jāmeklē) un sper iekšā maksātnespēju. Tikai iespēja ir, protams, iekāpt kakā. Tāpēc, protams, nepieciešama informācija, kuru tad arī izdabūja. Vienīgais - parasti šādoes gadījumos maksātnespējas pieteikumu iesniedz kāds cits, un tad "draugs" var pateikt - "ko tad es varu darīt, tev jau maksātnespēja". Šitas bija rupji, jo pat nepapūlējās patēlot.

Atbildēt

dans

21.11.2021. 19:14

Tie taču naudas mūuļli.
levvita dzeņa draudzeļiem nekas nemainīsies. tieši
otrādi - milzīgais "'jumts"'-vēl stiprāks!

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

21.11.2021. 19:12

»

mc

Biznesā un politikā draugu nav! Tādēļ ir grūti nosaukt bijušos īpašniekus par gudriem


labi,bet kā čivļs ramols var apjāt čivļu odiņu,dunduriņu vai dravenieku,saprastu ka krīvu vai čangaļu ...ānus.latvaņiem vairs nav ne GODA,ne KAUNA uzmest "savējo".Riktīgi sorosa gājieni 30 gados iezombēti!Neredzēt SAULES MŪŽU LATVJU DĒLIEM un MEITĀM pie šis iekārtas "izglītības un medicīnas",vien duncim "mugurā" vara.Kaupēns no grobiņa izlīdīs laimē diet.

Atbildēt

Nu

21.11.2021. 19:11

»

jaajaa

...jebkura Latvijas banka, kas atsakās atvērt kontu Latvijas pilsonim, Latvijas uzņēmumam utt., ir jāaizklapē tajā pašā dienā !!!...ir pietiekoši daudz institūciju, kas pieskata, bet aizliegt konta atvēršanu ir vienkārši stulbi...ja jau tagad tādi "sīkumi" līdz 200k un 300k brīvi staigā apkārt skaidrā...


Tas gan ir pilnīgs bleķis. Protams, ja iet runa par vienīgo kontu, un citu konta nav, tad banka nedrīkst atteikt konta atvēršanu.

Saskaņā ar Maksājumu pakalpojumu un elektroniskās naudas likuma grozījumiem, kuri stājas spēkā 2017. gada 28. martā:

...... patērētājam, kas ir Eiropas Savienības rezidents (Latvijas pilsonis, Latvijas nepilsonis vai citas Eiropas Savienības dalībvalsts, Eiropas Ekonomikas zonas valsts vai Šveices Konfederācijas pilsonis, kā arī persona, kurai ir tiesības uzturēties Latvijā saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem), arī personai, kurai nav uzturēšanās atļaujas, bet kuras izraidīšana no Latvijas atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem nav iespējama, ir tiesības atvērt un izmantot maksājumu kontu ar pamatfunkcijām (turpmāk – pamatkonts) kredītiestādēs, kuras veic komercdarbību Latvijā un to piedāvā.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

21.11.2021. 19:11

"Mēs dzirdam arī viedokļus, ka mums vajadzētu pakļauties un padoties, un tad mēs pretī saņemsim gāzi," pauda Moraveckis, sakot arī paldies Latvijai, kura jau iepriekš norādījusi uz "Nord Stream 2" projekta draudiem.

Kariņš piebilda, ka "Latvija jau iepriekš brīdinājusi, ka tas ir politisks, nevis ekonomisks projekts, kura īstenošanas gadījumā Krievijai tiek dota ekonomiska svira pār Eiropu". Ir redzams, ka arī šobrīd Krievija vai "Gazprom" spēj manipulēt ar gāzes cenām, nepiepildot savas noliktavas Eiropas valstīs, tā izveidojot gāzes deficītu, kura mazināšanai tiek izvirzīta prasība apstiprināt "Nord Stream 2".-----------

Pashi speciali bremzeeja Nordstream 2 buuvnieciibu lai tagad apvainotu Krieviju ka taa nepiepilda eiropas noliktavas.Bet to gaazesvada sertificeeshanu speciaali vilksiet gadiem lai notureetu augstas cenas.Juus saprotat ka juus smirdat ar savu politiku.

Atbildēt

Bailesx2

21.11.2021. 19:05

Alkatīgiem neliešiem pie sirdsapziņas jāklauvē ar stobru.

Atbildēt

ha

21.11.2021. 19:03

R.Amoliņš - klasisks varas bandas nelietis. Cūka. Izdzimtenis. Tagad ticēt vairs nevar nevienam.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....