Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Cilvēks trīs četrinieki
21.11.2019.
Komentāri (60)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jaunvārds

01.01.2020. 14:12

Bezpriekšādnieks ēbrejs

Atbildēt

Smart

12.12.2019. 22:19

Var gudrot šādus kroplus vārdus bezgalīgi. Piemēram: tautiegūšana, kretīngriba, idiotne, reidervērtība, vieneprāts.

Atbildēt

corrupted

12.12.2019. 22:14

Nu, un kas tālāk? Pajokojāt par vienu vecu ebrēju un būs jums likteņkopošanās valststurpinātība, jo tāpat neko nespēsiet izdarīt, deģenerātu un priekšnieku pielīdēju tauta.

Atbildēt

Ezis

04.12.2019. 07:53

»

lauķis

Dabā vispār prezidentu nav


Visiem dabā pa prezidentam!

Atbildēt

Izgaismosim pieminekli

01.12.2019. 00:53

Šovakar žīdi noliek sveces pie brīvības pieminekļa. Vieta varēja būt pie krievu falla vai mežā kaut kādā rumbalā.

Atbildēt

"Vienvērtīgais"

25.11.2019. 13:02

»

HA!

Kāds viņš var būt jurists ar tik minimālu juridisko izglītību ? Katrai valstij vajadzēja sūtīt uz ES savu pārstāvi. LC atrada savu. Partija izbeigusies savā nāvē, palicis tās pārstāvis13. Saeima pretēji likumam par algu paaugstināšanu mediķiem, ignorēja sociāli atbildīgas valsts principus, ar kuriem lielās VP E. Levits. E. Levits aicina noregulēt pretrunas starp likumu par mediķu algu palielināšanu un apstiprināto 2020. gada budžetu. Bet tam vairs nav nekādas nozīmes, tās ir tukšas runas. Smagās sekas, tūkstošiem mediķu protestu pie Saeimas ēkas 2019. gada 7. novembrī un vēlāk darbvietās, materiālie un morālie mediķu zaudējumi, protestējot, visas sabiedrības, pilsoņu kopuma, zaudējumi protestu laikā, nesaņemot medicīnas aprūpi, mediķu aizbraukšana, kas sekos, nesaņemot ar likumu plānoto algas pielikumu, visas sabiedrības zaudējumi, aizbraucot mediķiem uz valstīm, kur atalgojums adekvāts, ir jau iestājušās, jo E. Levits neplāno atgriezt 2020. gada budžetu atpakaļ 13. Saeimai pārskatīšanai, lai to veidotu saskaņā ar likumu par mediķu algu palielināšanu. Minētās sekas ar E. Levita bezdarbību, neatgriežot 2020. gada budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai, pielīdzināmas smaga kriminālnozieguma sekām, E. Levitam "vienvērtīgi" pašam uzņemoties pilnu atbildību par minētajām sekām, kas pielīdzināmas kriminālnozieguma sekām par valsts nodevību VP amatā.

Atbildēt

Niknais

24.11.2019. 20:36

»

:)

Lauķa kungs! bet ar ko Jūs atšķiraties no šiem atkritumiem? Kādas ir Jūsu 5 galvenās atšķirīgās pazīmes


Lauķis dzer par savu naudu
Lauķi nealgo no budžeta
Lauķim nav personīgas, visas tautas algotas maukas
Lauķi neviens nefotografē un necitē
Lauķim ir priekšāda

Atbildēt

pielīdēju bars

24.11.2019. 13:21

»

cilveks444

Varētu jau justies gandarīts, ka mans ironiskais komentārs par "valsts gribuli" Levitu ir ievietots portālā "Pietiek.com". Gan, jāpiebilst, bez saskaņošanas ar mani, taču jāsaka, ka tas tik tiešām bija "Pietiek.com" komentāru sadaļā manis pievienots. Tāpēc neesmu dusmīgs, ka tas ticis izmantots, kā ...


Pielīdēja Beitnere žīdiņu viņa sakompilēto runu ķieģeļa (ko sauca par grāmatu) prezentācijā nosauca par "nācijas tēvu", Čebotarenoka murgoja par "puisēnu, kas piedzimis ar zilām acīm", DĪvāns bija izvilcis vecas bildes, lai slavinādams parādītu, ka pats nemaz nav bijis pārbijies..., vecā komuniste un VDK stučītāja "Laima" - Māra Zālīte, kā parasti, samurgoja visvairāk: gan par "spīdekli pie debesīm" utt.

Atbildēt

ES

24.11.2019. 00:09

»

Nezin kāpēc

balsojot ar plusu, balsojas mīnuss. Dīvaini. Skaidrojumi ģeniāli


Jā tieši tā notiek - plusu pielikt nevar!

Atbildēt

Jokohama

23.11.2019. 18:40

Glumjš tipiņš!

Atbildēt

Vai nāks jauns piektais gads?

23.11.2019. 14:12

»

VB

Būtu labāk, ja mēs vispirms palasītu viņa drukāto presē... un tad vērtētu ar vienu / pāris vārdiem


Vai nāks piektais gads?

2019. gada 7. novembrī tūkstošiem mediķu no visām Latvijas pilsētām rīkoja streiku un protesta akcijas pie Saeimas ēkas Rīgā, Jēkaba ielā, protestējot pret to, ka ar likumu uzņemtās saistības palielināt mediķu algas MP K.Kariņa valdība nepilda. Mediķi jūtas izmisuši un apkrāpti! VP E. Levits, bijušais ET tiesnesis, kuram patīk izteikties par tiesiskuma jautājumiem, "sociāli atbildīgu valsti", izvairās komentēt šo valdības prettiesisko rīcību. Protestos atskanēja aktīvs aicinājums atlaist Saeimu.

Nepanākot vienošanos par atalgojuma garantiju izpildi, mediķi plānoja turpināt protestēt un visā Latvijā rīkos akciju "Nolaid karogu, iededz sveci!", no 8.novembra līdz 13.novembrim lielākajām slimnīcām, ģimenes ārstu praksēm un citiem aizdedzot sveces, kā arī pusmastā nolaižot valsts karogu, informēja Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvji.


Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta arī aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas scenāriju principiem. Kad mītiņotāji tika pārvērsti par pūli un pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, bet policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma un satracināto pūli vadīja tikai pa Jēkaba ielu gar Saeimas ēku, kur to sagaidīja gumijas ložu šaujamrīkiem bruņoti policisti, kas pret pūli atklāja uguni, vienai personai izšaujot aci. Nemieru apspiešanai policija bija nosūtījusi norakstīšanai paredzētus policijas auto. V. Zatlers iepriekšējā dienā, 2009. gada 12. janvārī aizlidoja uz Īriju "it kā tikties ar latviešiem". Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai. Aizturētās personas tiesāja pēc krimināllikuma pantiem, kas bija ārkārtīgi bargi un bija spēkā no LPSR laikiem. Aizturēto A.A. Bērziņu cietumā sita un spīdzināja, notiesāja ar tiesas spriedumu, kas bija pretrunā citam tiesas spriedumam. Satversmes tiesa, kuras pienākums ir novērst šādas situācijas, nereaģēja.


Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.Šodien VP E. Levits ir tāds pat cionistu ieliktenis- marionete kā ka savulaik VP V. Zatlers. E. Levits nekad nerosinās atlaist Saeimu, jo šī Saeima ar viņa "skolnieku" no Vācijas, Minsteres laikiem, MP K. Kariņu ir daudz labākās izredzēs savā varas korporācijā pret latviešu un Latvijas tautām.Visas sistēmas - izglītības, medicīnas, tieslietu utt. ir speciāli ar lēmumiem un likumiem radītas divsejainas. Viena ir godīgā nabadzīgo daļa - pilnīgi beztiesiska un tiek reāli iznīcināti un tā ir lielākā, vājākā sabiedrības daļa, kura tic valstij un domā, ka valsts godīgi par to rūpējas.Otra puse visu sistēmu ir bagātāko daļai - ārsti, privātpasniedzēji - privātskolas, kurās iemāca un iemācās, kur nelieto mobilos t. un planšetes, tiesību sistēmā bagātie ar kāju atsper tiesas sēžu telpu durvis, kurās tos ieved Kolaboranti.Ar cionistu Saeimas darba stratēģiju, manipulējot ar Saeimas deputātu nezināšanu un aprobežotību, varaskāri un slavaskāri, naudaskāri un privilēģijām, Saeimas prezidijs sasniedz cionistiem vajadzīgo likumdošanu. Cionisti ir vienā pajūgā speciāli iejūguši tīršķirnes rikšotāju un klibu, nodzītu zemnieka zirdziņu.Reāli apjāja medicīnas godīgos darba darītājus. Saeima pat, maldinot lētticīgos, ar Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulācijām savulaik pieņēma likumu! Labi zinot, ka pāri pieņemtajam likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ir hierarhiski augstāks - budžeta likums. Likums par nāk. gada valsts budžetu. Mediķi nav juristi un tika maldināti.Tagad cionistu kalpone I. Mūrniece atvainojas. Viņa savu atvainošanos var sev pati iebāzt vistumšākajā vietā.

Atlaist Saeimu ar "nāves eņģeli" - slepkavu veselības ministrijā I. Viņķeli, kura tika īpaši apmācīta ASV cionistu skolā, kura turpina A. Čakšas iesākto genocīdu!

Atbildēt

Cyril

23.11.2019. 06:50

«Остопиздеть» — надоесть.

Atbildēt

HA!

22.11.2019. 21:04

»

švamme

Dažas no Šizofrēnijas pazīmēm...


Kāds viņš var būt jurists ar tik minimālu juridisko izglītību ? Katrai valstij vajadzēja sūtīt uz ES savu pārstāvi. LC atrada savu. Partija izbeigusies savā nāvē, palicis tās pārstāvis.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

22.11.2019. 19:18

§1

Vienvērtība -> ir jau vārds līdzvērtība,
Levits varbūt tulko no
equality;

§2
kopējais labums ir

https://en.wikipedia.org/wiki/Common_good,

bet tam ir vairākas nozīmes.

Atbildēt

:):):):):):)

22.11.2019. 16:34

»

fakts

Levitam nav pat augstākās juridiskās izglītības,tikai goda doktora nosaukumi,turklāt melīgs radījums


Un ar anonīmu ķengāšanos un naidu pret visu - arī ne :)

Atbildēt

:)

22.11.2019. 16:32

»

lauķis

Mani Levita jaundarinājumi ne mazākā mērā neskar


Lauķa kungs! bet ar ko Jūs atšķiraties no šiem atkritumiem? Kādas ir Jūsu 5 galvenās atšķirīgās pazīmes?

Atbildēt

si-si-dra

22.11.2019. 15:35

»

Uldim P.

Pievienojos Jūsu viedoklim


Veee, pašam(-ai) ne sevis un tamlīdzīgiem likteņkopīgajiem vēmiens nenāk?

Fui, cik zema līmeņa vienvērtīga pakaļlīšana...

Atbildēt

Veee

22.11.2019. 15:23

Fui, cik zema līmeņa raksts...

Atbildēt

ja godīgi

22.11.2019. 14:23

tad Levits pareizi nerunā ne latviski,ne angliski.Un tas viņa izskaidrojums viņa sadomātam vārdam -vienvērtīgs-ir godīgi sakot muļķigs.Latviešiem ir gan vārds vienlīdzīgs,gan arī vērtīgs,tātad ļoti labi ar esošo vārdu krājumu var salikt skaisti kopā teikumu.Vienkāši viņš ilgi dzīvojis ir ārzemes un tapēc arī latviski pareizi grūtāk izteikties.Bet salīdzinoši ar viņa kundzi levitam lat.val.ir laba.

Atbildēt

jurisx

22.11.2019. 13:57

»

Uldis P.

Egils Levits ir Latvijai izcils Prezidents- izglītots, gudrs, labām oratora spējām un labu valodu. Ja kādam pretenzijas pret kādu vārdu, tad pašķirstiet latviešu klasiķu darbus. Tāpat skaidrs, ka Prezidents nav marionete, nav aprobežots, kuram būtu jālasa kāda cita rakstīta runa. Pēc stila varēja saprast...


Visi demagogi ir apveltīti ar raitu valodu. Bet par to runāšanu angļu mēlē-runā kā kārklu vācietis , vidusskolēns runā labāk. Runāt ir viens , darīt -cits. Lai teiktu , ka ir izcils- jabūt kaut kādam nozīmīgam veikumam tautas labā. Bet tā visa NAV . Sanāk , ka Jūs pats esat izcils glumeklis un pielīdējs , slavas dziesmu sacerētājs.Kauns.

Atbildēt

Kaža

22.11.2019. 12:52

»

Uldis P.

Egils Levits ir Latvijai izcils Prezidents- izglītots, gudrs, labām oratora spējām un labu valodu. Ja kādam pretenzijas pret kādu vārdu, tad pašķirstiet latviešu klasiķu darbus. Tāpat skaidrs, ka Prezidents nav marionete, nav aprobežots, kuram būtu jālasa kāda cita rakstīta runa. Pēc stila varēja saprast...


Okupācijas armijas virsnieku atstājējs,Abrenes atdēvējs,komunistu un čekas aģentu puča organīzētājs un gudrība.Šāda gudrība var piemist tikai gudram pretinieku aģentam,bet,ja latvietis pievienojas šādai gudrībai,tad tas ir dumji atklāts ietekmes aģents,kuri jau 30 gadus velk Latviju uz bezdibenī.

Atbildēt

Pilsonis

22.11.2019. 09:56

»

švamme

Dažas no Šizofrēnijas pazīmēm...


Tu galīgi dumjš esi vai kā? Kam rūp latviešu tautas liktenis rietumos? Viņi paši vismaz simtiem gadus paverdzināja, slepkavoja, izzaga citas tautas. Un tagad pēkšņi viņiem rūpēs latvieši, kurus tai skaitā viņi paverdzināja.
Smadzenes tev kā švammei, tur tiesa

Atbildēt

lauķis

22.11.2019. 06:56

»

švamme

Dažas no Šizofrēnijas pazīmēm...


Paldies.
Lielākā cilvēku daļa šos faktus nemaz nezina, ,,sabiedriskajiem,, medijiem šī tēma ir tabu.

Atbildēt

cilveks444

22.11.2019. 03:33

Varētu jau justies gandarīts, ka mans ironiskais komentārs par "valsts gribuli" Levitu ir ievietots portālā "Pietiek.com". Gan, jāpiebilst, bez saskaņošanas ar mani, taču jāsaka, ka tas tik tiešām bija "Pietiek.com" komentāru sadaļā manis pievienots. Tāpēc neesmu dusmīgs, ka tas ticis izmantots, kā atsevišķs "Pietiek.com" lasītāja, kāds patiešam esmu, viedoklis. Tomēr piebildīšu, ka mans lietotājvārds gan ir - vai nu "cilveks444" (pietiek.com un twitter), vai "cilveks trijicetrinieki" (Delfos un NRA"). Lietotājvārdu "cilvēks trīs četrinieki", es tomēr neizmantoju. Un par "nācijas tēvu", kad tika sarīkota Levita un viņa sacerējumu sīrupainā reklāmas kampaņa, Levitu nosauca, kā varējām vērot TV, JKP censone - Beitnere-Le Galla.

Atbildēt

Cyril урод

22.11.2019. 02:53

»

Cyril

урод латыш


дебил cyril

Atbildēt

Да

22.11.2019. 02:17

»

Cyril

урод латыш


Все уроды

Atbildēt

Niknais

22.11.2019. 01:46

»

érgla knàbis

Šajà smirdošajà postpadomijas caurumà katrs Kakuédàjs jùtas kà patriots, kaut neko nejédz no svaigu izkàrnìjumu garśas


knàb suudà regulàri, aborta upuri Kakuédàjs kas jùtas kà patriots no svaigu izkàrnìjumu garśas !

Atbildēt

érgla knàbis

22.11.2019. 01:36

Šajà smirdošajà postpadomijas caurumà katrs Kakuédàjs jùtas kà patriots, kaut neko nejédz no svaigu izkàrnìjumu garśas

Atbildēt

Niknais

22.11.2019. 00:37

Skursteņkrāsns- Iedzimtās bailes

Svaigcaurums-kancelejas vadītāja

Schlampenpelz - ginekoloģe vācijā

Viedpatriotisms- priekšādas protēzeAtbildēt

kas tad nu/??

21.11.2019. 23:46

»

izskatās, ka

preža kancelejā izveidota jauna troļļu ferma sava fīrera aizstāvēšanai


Vai tad ar likumu ir aizliegts par prezidentu pateikt arī kaut ko labu?tā jau nekad nav bijis un nebūs,ka pilnīgi visi kādu ienīdīs un apmelos vai arī aizgūtnēm slavinās.Pat K.Ulmanis nepatika pilnīgi visiem.Autors laikam gribējis izlīst no ādas,jo "atjaunotne"ir Raiņa "jaunvārds" nevis Levita.Visa tā nenormālā gānīšanās...izskatās,ka kādi par to ļoti bagātīgi atalgo tādus rukus,priedīšus,raimondus u.c. darboņus,kuriem ir laiks diennakti pavadīt pie datora,lai gānītu Levitu.Pārāk uzkrītoši tas notiek.prātīgāk būtu drusku piebremzēt,citādi vienkāršā tauta sāks domāt.

Atbildēt

!!!!!!

21.11.2019. 22:57

»

Inteliģentais Intelektuālis

Apspriedīsim manikīru


Paviršībai - NĒ !

Atbildēt

Inteliģentais Intelektuālis

21.11.2019. 22:50

Apspriedīsim manikīru?

Atbildēt

par tiem plusiem un mīnusiem

21.11.2019. 22:45

izskatās, ka vainīga ir programma - bieži bremzē rezultāta parādīšanu.
Punktus gan saskaita pareizi, bet parādīšana "ķeras".
Tāpēc ir novērojami gadījumi, kad :
- "nepieņem" vērtējumu(ne + ne - ), bet skaitītāji pieskaitījuši pareizi ,
- izvada vairāku pēdējo vērtējumu summu, piem.: 4, vai pat 6,
- vienlaicīgi izvadās gan aizkavētie + un - vērtējumi(dažādas summas),
- parādās pretējā vērtējuma aizkavētā summa, bet tagad nospiestais atkal "aizķeras"...

Vai nu gļuks programmā, vai uzdarbojies kāds vīruss...

Atbildēt

Tino

21.11.2019. 22:25

Komentāri tiešām dara godu latviešu tautas inteliģencei. Nu žilbinoša gara spozme! Un divgalvainā ērgļa naids pret muguru pagriezušo Latviju, dusmas par to, ka pēc ilgiem gadiem mūsu valstij beidzot ir lielisks prezidents- stipra,izcila personība.

Atbildēt

pietiek lasītājs

21.11.2019. 22:23

Īdiņ,„nācijas tēvu" ir piesaucis izkūkojies idejiskais čekas stukačs A.Priedītis.Gan jau gudrs vīrs bijis,bet saimnieks liek un maksā.Nu bagātini savu trūcīgo vārdu krājumu,bet necel lietas,kuras Tev bruku izraisīs un zarnu noslīdēšanu sēklinieku maisiņā.

Atbildēt

švamme

21.11.2019. 21:57

Dažas no Šizofrēnijas pazīmēm:
neoloģismu (jaunu vārdu) veidošana;
personīgās higiēnas neievērošana, nevērīgums pret apģērbu.

Pēc Latvijas okupācijas 1940. gadā Kadeļu ģimene bija spiesta doties bēgļu gaitās uz Vāciju. Maz zināms ir Kadeļu jaunākā dēla Jūlija ieguldījums vēlākajā Latvijas neatkarības atgūšanā. Kad vecāki pameta Latviju, viņam bija seši gadi. Pēc ģimnāzijas beigšanas Jūlijs aktīvi darbojās baltiešu trimdas organizācijās – vadīja Eiropas Latviešu jaunatnes apvienību un Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) informācijas biroju. 1979. gadā Jūlijs pameta prestižu darbu firmā Bosch un kļuva par PBLA informācijas biroja vadītāju. Piecu gadu darba laikā tieši viņš panāca, ka gan Rietumu prese, gan politiskās aprindas pievērš uzmanību okupētās Latvijas stāstam.
Kadelis ir idejas autors 1985. gadā Kopenhāgenā notikušajam Baltiešu tribunālam, kurā tika izvirzīta apsūdzība Padomju Savienībai par Baltijas valstu okupāciju un represijām pret to iedzīvotājiem. Drīz pēc tam 1986. gadā Jūlijs Kadelis Minsterē mira mīklainā nāvē.
Laikraksts “Frankfurter Allgemeine” viņu nodēvēja par apņēmīgāko Baltijas neatkarības cīnītāju.
Rezultāts: izcilais latvietis Kadelis nogalināts; starptautisks projekts izgāzts; Egils Levits netraucēti kļūst par Eiropas latviešu līderi un par šo darbu iegūst atbalstu no PSRS puses. Šī iemesla dēļ, vēlāk tieši Levits ir vidutājs jeb tilts starp trimdu un LPSR funkcionāriem, „atjaunojot“ Latvijas Republiku un sapludinot LPSR noziedzniekus kopā ar trimdas pretkomunistisko noskaņojumu.
Lai to izdarītu, Levits izmantoja no Kadeļa pārņemto autoritāti un ieguva trimdas uzticību. Lūk iemesls kāpēc PSRS nav starptautiski tiesāta un kāpēc līdz galam netika veikta pilnvērtīga 1918.gada 18.novembra valsts turpināšanas nodrošināšana.

"Hamburgas universitātes juridiskajā fakultātē prof. Lēbera lekcijas esot klausījies arī Levits, atbilstoši viņa “Ziņām” gan bez īpašām sekmēm, jo viņš tur 1983. g. ieguvis tikai “Ref. iur.” un 1989. g. “Assessor iur.”, t.i. ne bakalaura vai maģistra grādu. Juridisko zinātņu doktora grāda un profesora viņam nav. Līdz ar to viņš nekādi nevar pretendēt uz izcila jurista statusu. Hamburgas universitātes Sociālo zinātņu un filozofijas fakultātē, Politisko zinātņu nodaļā 1986. g. atbilstoši “Ziņām” viņš ieguvis “Dipl. - Pol.” - t.i. diplomu (ne bakalaurs) politiskajās zinātnēs.

Atbildēt

Tad šī ziņa ir tieši tev!

21.11.2019. 20:24

»

Uldis P.

Egils Levits ir Latvijai izcils Prezidents- izglītots, gudrs, labām oratora spējām un labu valodu. Ja kādam pretenzijas pret kādu vārdu, tad pašķirstiet latviešu klasiķu darbus. Tāpat skaidrs, ka Prezidents nav marionete, nav aprobežots, kuram būtu jālasa kāda cita rakstīta runa. Pēc stila varēja saprast...


Labrīt visiem! Arī Jubilejas ziņojums. Ja negribat atzīt patiesību un dzirdat vārdu hu js, pizda vai mauka, uzreiz ujobivai ķe, vai aizpisisties! Tauta zajeb anov ski nopriecājoties par "Bondara ordeni"! Bet nepriecājas par valdības lēmumiem, kā vēsta SKĀDES aptaujas. Neskatoties uz to, ka klīniskie Ziemas pils deputādi ahuje ļi, aiz loga Jē- kapu ielā rindā uz diviem zārkiem ieraugot ohujen nuju pūli. Ja no rīta spogulī ieraugāt ķīnieti, pisiet ies prom uz fabriku, bet, ja pidar asu , tad uz Ārlietu ministriju. Ziņas par citiem sūdiem un pišan os būs vēl un naha ļavu. Belamorkanal TV.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...