Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT & H-86

16.01.2020. 22:35

Strīķa kungs, Tu neturēji par vajadzību atbildēt man, bet gaidi, lai kāds, kurš nācis mūs iznīcināt, atbildētu Tev ? Kā priekšā Tu tik pazemīgi(pat nodevīgi) klanies ? Ja Tu(jūs) nepieņem manus noteikumus, tad ar pašreizējo PK vadību,vari šo organizāciu pakabināt mazmājiņā uz naglas. https://tautastribunals.eu/?p 54096

Atbildēt

Baibis

16.01.2020. 14:34

Viss, kas Latvijā labs, ir no Pilsoņu Kongresa.
Viss, kas Latvijā slikts, ir no Augstākās Padomes (komunistiem, čekistiem, komjauniešiem).

Atbildēt

Edgars A

16.01.2020. 11:41

4.maija Latvija ir atvasīnāta no LPSR, tāpēc autora pūles ir tādas komiskas.
Igaunijas patrioti vairāk centrējās uz savu Pilsoņu Kongresu, bet tolaik panāktais kompromiss patiesībā igauņiem ir tikpat nāvīgs kā latviešiem.

Atbildēt

Vàciet parakstus

15.01.2020. 17:30

»

Vàciet parakstus

Par SAEIMAS


Par SAEIMAS atlaisanas ierosinàsanu !
Citàdi büs smagas auzas

Atbildēt

Vàciet parakstus

15.01.2020. 17:28

Par SAEIMAS

Atbildēt

Klàra Cetkina

15.01.2020. 17:24

»

Сирота казанская

Mūsu rīcībā ir tikai nelieli ziedojumi un personīgie finanšu līdzekļi


A mozet MORJACKA IZ URALA ? Zaslannaja po zadaniju ?

Atbildēt

ha-ha

15.01.2020. 17:21

»

bendes meitiņa

Pats biju PK aktīvists LNNK aktīvists, TF atbalstītājs. Laikam 30 gadus atpakaļ tā vajadzēja. Bet tas bija 30 gadus atpakaļ. Ja šodien te kāds kaut ko prasa (vienalga morālu,vai materiālu atbalstu} par tajos gados no sirds darīto, tad tas prasītājs ir vienkārši draņķis, kam galīgi svešas ir PK un tā...


Nu paskaitiet tos draņķus,kuri bez sirdsapziņas apgrūtinājumiem saņem neskaitāmus bonusus,laikā,kad puse latviešu ir spiesti bēgt,dzīvot nabadzībā un mirt bez pienācīgas aprūpes,jo apiņveidīgie ir izziņojuši katru slimu latvieti par valsts noziedznieku sava nepareizā dzīves veida dēļ.Šodien viens tāds jumts,paldies Dievam,pratās un aiztinās.Cerēsim,kā sekos daudzi lieldraņķi!

Atbildēt

Klàra Cetkina

15.01.2020. 17:19

»

Maigurs

Zigurd, taisi šeptes par savu naudu, nevis diedelē valsts naudu


Maigurs vai maukurs ?

Atbildēt

jkl

15.01.2020. 12:47

»

?!

nažuki pie sava ar baltu galdaautu klāta galda,tā tomēr labāk


Intersanti, ka to Balto galdautu svētku ideju dzīvē ieviesa "naciste" Dace Melbārde no NA. Pirms viņas to nesekmīgi darīja Ēlerte.

Atbildēt

?!

15.01.2020. 12:21

»

:):):):):):)

"krieviju apdzīvo vismaz 200 tautas un katrai tautai ir gan savas skolas, gan valodas tiesības


sorosistu pajols vai izliekās,tieši tā,pie obligātas krievu valodas mācības,arī tautību valodu apmācība.Protams ne 100 cilvēku valodas,nerātnais.

Atbildēt

:)

15.01.2020. 12:20

»

Attīstībai/PAR! biedrs

Ir viens risinājums - 4.maijā jāsvin Baltā galdauta svētkus kopā ar mūsu līdztautiešiem


Man Latvija dibinātā 18.novembrī!!! Šo datumu arī svinu! Levita nopelns bija panākt, ka tiek atjaunota 18.novembra Latvija nevis izveidota jauna 4.maija Latvija. Tāpēc 4. maijā varu svinēt tikai to, ka balsojumā par neatkarības atjaunošanu deputāti izrādījās pietiekami drosmīgi, lai gan daudzi no viņiem vēlākos gados ar uzviju nodeva Latvijas neatkarības ideju!!!
Man vajag latvisku Latviju nevis Bābeles torni Latvijas teritorijā- pilnu ar desām!

Atbildēt

?!

15.01.2020. 12:16

»

Attīstībai/PAR! biedrs

Ir viens risinājums - 4.maijā jāsvin Baltā galdauta svētkus kopā ar mūsu līdztautiešiem


nažuki pie sava ar baltu galdaautu klāta galda,tā tomēr labāk.

Atbildēt

:):):):):):)

15.01.2020. 12:12

»

Jānis

Izmet no savas galvas nacistiskās un šovinistiskās idejas! Laiki, kad valsti apdzīvo viena tauta un viens fīrers ir pagājuši. Latvijā bez latviešiem dzīvo citas tautas. Krieviju apdzīvo vismaz 200 tautas un katrai tautai ir gan savas skolas, gan valodas tiesības...


"krieviju apdzīvo vismaz 200 tautas un katrai tautai ir gan savas skolas, gan valodas tiesības!..."
Oppā! Būtu labi kaut vienu piemēru,kur katrai no 200 tautām ir skolas un valodas tiesības Krievijā!!!!

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedrs

15.01.2020. 11:54

»

Patriotiskais gars

Jāpiekrīt,ta sāks atzīmēt lnnk,tēvzemei brīvībai,grantina helsinķiešu gadadienas---APSURDS un ĀRPRĀC būs


Ir viens risinājums - 4.maijā jāsvin Baltā galdauta svētkus kopā ar mūsu līdztautiešiem.
Protams, nacionālistus un nacistus pie šī galda nedrīkst sēdināt.

Atbildēt

Patriotiskais gars

15.01.2020. 11:05

»

ārsts

Es arī darbojos PK. Tādu Zigurdu Strīķi neatceros. Kaut kāds malējais, kurš no kaut kurienes izlīdis un tagad izdomājis ideju, ka šim Levits iedos miljonus PK atceras pasākumu rīkošanai...


Jāpiekrīt,ta sāks atzīmēt lnnk,tēvzemei brīvībai,grantina helsinķiešu gadadienas---APSURDS un ĀRPRĀC būs?!

Atbildēt

ārsts

15.01.2020. 10:57

»

bendes meitiņa

Pats biju PK aktīvists LNNK aktīvists, TF atbalstītājs. Laikam 30 gadus atpakaļ tā vajadzēja. Bet tas bija 30 gadus atpakaļ. Ja šodien te kāds kaut ko prasa (vienalga morālu,vai materiālu atbalstu} par tajos gados no sirds darīto, tad tas prasītājs ir vienkārši draņķis, kam galīgi svešas ir PK un tā...


Es arī darbojos PK. Tādu Zigurdu Strīķi neatceros. Kaut kāds malējais, kurš no kaut kurienes izlīdis un tagad izdomājis ideju, ka šim Levits iedos miljonus PK atceras pasākumu rīkošanai.
Es kā PK viens no dibinātājiem un PK vecbiedrs uzskatu, ka jādzīvo nākotnei un nav ko krāmēties ar pagātni un tās notikumiem.

Atbildēt

bendes meitiņa

15.01.2020. 10:44

Pats biju PK aktīvists LNNK aktīvists, TF atbalstītājs. Laikam 30 gadus atpakaļ tā vajadzēja. Bet tas bija 30 gadus atpakaļ. Ja šodien te kāds kaut ko prasa (vienalga morālu,vai materiālu atbalstu} par tajos gados no sirds darīto, tad tas prasītājs ir vienkārši draņķis, kam galīgi svešas ir PK un tā laika Atmodas idejas.

Atbildēt

Rieksts

15.01.2020. 10:43

»

lai tie "līdztautieši"

maksā nodokļus un palīdz uzturēt dārgo infrastruktūru savā...


Tikai aizmirsi faktu, ka tad, kad notika referendums par krievu valodu kā otro valsts valodu, tad vecticībnieku biedrību vadītāji un vecticībnieku draudžu batjuškas aizināja savus vecticībniekus iet un parakstītos.
Papēti karti un paskaties kāds bija balsojums vietās, kur dzīvo daudz vecticībnieku. Gandrīz visi balsstiesīgie vecticībnieki nobalsoja par krievu valodu kā oficiālu valsts valodu Latvijā.
Tagadējie vecticībnieki nav vairs tādi, kādi bija ap 1919.gadu, kad Latvijas vecticībnieki ņēma rokās ieročus un padzina no Latvijas tajā iebrukušos krievu boļševikus. Toreiz vecticībnieku Krievijas krievus, boļševikus un Ļeņinu uzskatīja par sātana un ļaunuma iemiesojumu.
Vēl 1942.gadā no Latgales vecticībniekiem vācieši saformēja 9 policijas bataljonus, kas Krievijā un Baltkrievijā ar lielu prieku apkaroja krievu boļševistiskos partizānus.
Mūsdienu Latvijas vecticībnieki ir piesūkušies ar krievu šovinismu un ir vieni no lielākajiem Putina faniem.

Atbildēt

Jānis

15.01.2020. 10:34

»

:(

Ja tā, kā vārdā vispār nepieciešama Latvija kā valsts? Latvijas valsts jēga ir latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšana.K rievu valoda var attīstīties Krievijā nevus Rīgā vai Latgalē


Izmet no savas galvas nacistiskās un šovinistiskās idejas! Laiki, kad valsti apdzīvo viena tauta un viens fīrers ir pagājuši. Latvijā bez latviešiem dzīvo citas tautas. Krieviju apdzīvo vismaz 200 tautas un katrai tautai ir gan savas skolas, gan valodas tiesības!
Latvijas valsts jēga ir nodrošināt Latvijā dzīvojošajām kopienām labklājību, mieru un saticību!

Atbildēt

ha-ha

15.01.2020. 09:12

»

Kārtējais stulbums

Pilsoņu kongress - tas ir, bija viens murgs, Kādēļ Tieslietu minisrtram būtu jāorganizē kaut kāda čekistiski pārpildīta veidojuma svinību organizēšana? Žēl, nav vairs Johansona, kurš, liekas TV vai Radio teica, ka visās nacionālajās organizacijas iefiltrēja "savus cilvēkus" un ne jau tikai zemākajā ...


Paskaties kaut internetā kā izskatās okupācija,okupanti,kolaboracionisti,bet varbūt labāk tomēr pasildies šodien pie kolaboracionistu svētku ugunskura par godu tautas iznīcināšanas sākumam un naivuļiem,kuri saskrēja sargāt viņu varas pirmsākumus un piemet savu pagalīti,lai tā tauta labāk izdeg.

Atbildēt

Deokupācijas vietā

15.01.2020. 08:35

tika izsūtīti 400 000 latviešu no Latvijas piespiedu darbā par pajumti un vēdera tiesu vergot vecajos Rietumos. Latviju turpina pārkrievot.

Atbildēt

Egils

15.01.2020. 08:34

Pilsoņu kongress bija naciķu veidojums, kas būtu novedis pie savstarpēja kara. Lai daži palikušie stulbeņi svin par savu naudu.

Atbildēt

jautaajums

15.01.2020. 07:21

»

Krievijā

lai maksā nodokļus un uztura dārgo infrastruktūru


Vai cittautieši ir galvenā problēma?Man liekas ka apgraizīie līdztautieši ir būtiskāka problēma.

Atbildēt

dzeltenais

15.01.2020. 06:42

Ko šis dzeltenais muld.....

Atbildēt

Viedais

15.01.2020. 06:05

Smieklīgi, ka Pilsoņu Kongress griežas pie 4.maija republikas prez-a pēc bablosa. Vēl Putinam to palūdziet! Kas miris, tas miris. Es arī savulaik paļāvos uz šo avantūristu pulciņu, taču viņi piekāsa visus, kas ticēja 18.XI Valsts atjaunošanai. Savu ieguldījumu esošās valsts izveidē PK protams deva un VALSTS struktūras varētu kādu piķīti no kabatas kabatā pārmest kādam festam, lai tautai prieks. Taču PK klonam ne centa. Nekā personīga, taču PIETIEK čakarēt prātu.

Atbildēt

lai tie "līdztautieši"

15.01.2020. 05:51

»

Baiba

Viņu roģina ir Latvija un viņi ir mūsu līdztautieši! Viņi maksā nodokļus un viņi palīdz uzturēt dārgo infrastruktūru. Un viņi ir pelnījuši krievu valodai reģionālās valodas statusu gan Latgalē, gan Rīgā


maksā nodokļus un palīdz uzturēt dārgo infrastruktūru savā
etniskajā dzimtenē 200 km uz austrumiem no Latvijas !

Ne Latvijas republika viņus ar telegrammu izsauca šurp, ne
Latvijai vajadzīga sveštautiešu "uzupurēšanās" !

Pelnījuši viņi ir savu dzimto valodu savā dzimtajā Krievijā !

Ko domājies - rusificēšanu uzskata par kādu cēlu pakalpojumu !!!

Savulaik Krievijā vajātie vecticībnieki gan prot novērtēt
Latvijas pretīmnākšanu un ir neiedomājas uzstādīt kādas īpašas
prasības sev !
Tā kā - čemodan-vokzal- roģina !
Tur nebūs jāmācās "sobačij jazik" un nodokļus varēsiet maksāt
savam pastāvošajam režīmam !
Uz neredzēšanos, "labdari" !
Atbildēt

lauķis

15.01.2020. 05:39

»

Baiba

Tu paskaties, kas notiek 16.martā. Naids. Lamas. Kliegšana. Spļaušana. 16.marts un citi nacionālistu pasākumi neveicina savstarpējo cieņu un draudzību starp latviešu un krievu kopienām. Krievi Latvijā nav okupanti


Diemžēl tieši tas pats notiek 9.maijā.Skaldi un valdi!
Ieteiktu cilvēkiem aizdomāties kas radīja to komunismu un PSRS,kas to uzturēja ,un par kādu naudu.
Ne nacisms ne komunisms netika uzvarēti,tie dzīvo un plaukst,jo,nacisms. un komunisms ir cionisma sejas,tapat ka pārējie -ismi.Arī ,,demokrātija,,.

Atbildēt

Сирота казанская

15.01.2020. 05:26

Mūsu rīcībā ir tikai nelieli ziedojumi un personīgie finanšu līdzekļi.

Atbildēt

...

15.01.2020. 05:10

»

:)

Tad jau arī Ždanokas partija jāaizliedz


Nav vajadzības aizliegt nevienu partiju.Jāpārstāj partijas finansēt no nodokļu maksātāju naudas un jāaizliedz ziedot partijām,tikai biedru naudas.

Atbildēt

:(

15.01.2020. 00:59

»

Baiba

Viņu roģina ir Latvija un viņi ir mūsu līdztautieši! Viņi maksā nodokļus un viņi palīdz uzturēt dārgo infrastruktūru. Un viņi ir pelnījuši krievu valodai reģionālās valodas statusu gan Latgalē, gan Rīgā


Ja tā, kā vārdā vispār nepieciešama Latvija kā valsts? Latvijas valsts jēga ir latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšana.K rievu valoda var attīstīties Krievijā nevus Rīgā vai Latgalē.

Atbildēt

hehehe

15.01.2020. 00:06

»

90% ir latv(ij)ieši

mats matā kā tu


Un čekists Jānis Streičs arī ir latvijietis? TV un visut tiek uzsvērts - viņš ir latvieša etalons, latvietis no papēžiem līdz matu galiņiem, latviskās identitātes veidotājs, sargātājs un atspoguļotājs. Ne velti apbalvots ar trīszvaigžņu ordeni.

Atbildēt

nekomandē kas man jādara

14.01.2020. 23:49

»

Maigurs

Zigurd, taisi šeptes par savu naudu, nevis diedelē valsts naudu


un es neteikšu kur tev jāiet !

Atbildēt

Baiba

14.01.2020. 23:48

»

jūsējie gan, tikai...

par to projām nebraukšanu tu esi PĀRĀK pārliecināts


Visvairāk krievu ir Rīgā un Latgalē. Tikai interesanti,ka Rīgā un Latgalē samazinās latviešu skaits. Tātad krievi projām nebrauc un krievi ir savas dzimtenes Latvijas patrioti.

Atbildēt

par to, lai

14.01.2020. 23:47

»

hm

Okupācija ir iekšējas lietošanas termins. Neviena Rietumu valsts Latviju neuzskata par okupētu. Labākajā gadījumā - inkorporētu...


neviena Rietumu valsts Latviju neuzskatītu par okupētu kremlis
izgāž MILJONUS melīgai propagandai ! :(((

Atbildēt

Baiba

14.01.2020. 23:41

»

esi tik laipns

un parādi man vienu sašķeltu krievu


Tu paskaties, kas notiek 16.martā. Naids. Lamas. Kliegšana. Spļaušana. 16.marts un citi nacionālistu pasākumi neveicina savstarpējo cieņu un draudzību starp latviešu un krievu kopienām. Krievi Latvijā nav okupanti!

Atbildēt

Baiba

14.01.2020. 23:38

»

"šiem cilvēkiem"

ir visas iespējas čemodan-vokzal-roģina, nevis


Viņu roģina ir Latvija un viņi ir mūsu līdztautieši! Viņi maksā nodokļus un viņi palīdz uzturēt dārgo infrastruktūru. Un viņi ir pelnījuši krievu valodai reģionālās valodas statusu gan Latgalē, gan Rīgā.

Atbildēt

Nost ar latviešu nacionālismu!

14.01.2020. 23:35

»

Kārtējais stulbums

Pilsoņu kongress - tas ir, bija viens murgs, Kādēļ Tieslietu minisrtram būtu jāorganizē kaut kāda čekistiski pārpildīta veidojuma svinību organizēšana? Žēl, nav vairs Johansona, kurš, liekas TV vai Radio teica, ka visās nacionālajās organizacijas iefiltrēja "savus cilvēkus" un ne jau tikai zemākajā ...


Pareizi. PK ir čekistu organizācija. Un mūsu līdztautiešus šie sauc par okupantiem, jo cer, ka kāds radikāls latvietis sāks šos "okupantus" šaut. Zin, ko tas nozīmē? Atliek kādam latvietim nošaut dažus krievus un Rīgā nolaidīsies Krievijas armijas desantnieki. Putins tik gaida iemeslu, lai varētu sūtīt savu armiju uz Rīgu aizstāvēt krievus no latviešu fašistiem.
Esmu pārliecināts, ka Putins sponsorē gan PK, gan citas nacionālistu organizācijas. Un partiju NA kā nacistisku jāaizliedz!

Atbildēt

tu taču esi sarakstā pirmais !

14.01.2020. 23:28

»

VAU

It kā doma ta nav PEĻMA,LŪDZU GLĀBĒJU SARAKSTU


Vai, varbūt, nē ???

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

21

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

FotoNevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem un Ministru kabineta ar ierosinājumiem grozījumiem noteikumos, kas regulē aptieku izvietojumu saistībā ar pēdējā laikā aktualizēto medikamentu pieejamības un to dārdzību Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

FotoMežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža koku krājas pieaugums, proti, koksne, ko augšanas procesā saražo koki, saskaņā ar Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” veiktajiem pētījumiem veido apmēram 26 miljonus kubikmetru gadā, no tā izmantojam apmēram 16 līdz 17 miljonus kubikmetru, bet vismaz 6 miljoni kubikmetru koksnes atmirst citu faktoru – kukaiņu, slimību, vēja un sniega – dēļ. Tā rezultātā ik gadu koksnes krāja Latvijas mežos palielinās par aptuveni 3 līdz 4 miljoniem kubikmetru.
Lasīt visu...

12

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

FotoManiem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā pārvarēt pašreizējo krīzi. Viena - sarežģīta un godīga, otra - ātra un gļēva.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...