Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

preambulis

02.08.2020. 10:54

izradas stipri meligs ebrejs.un tadu nacijas tevoci mums iesmereja nacionalie atkritumi.

Atbildēt

Parlamentāro izmeklēšanu

02.08.2020. 09:54

Kad Gobzems organizēs parlamentāro izmeklēšanu par Levitu - Kremļa kurmi kurmja dēlu? Jeb atkal tālāk par plātīšanos netiks!?

Atbildēt

Atkal Indulis Durka no Dikļiem Mikropisans

02.08.2020. 09:48

»

érgla knàbis

Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija


piedirsis uz sprāgšanu visus komentārus ar saviem šizi murgiem un Muļķu zemes muļķa “dzejoļiem”. Pussprāgušais čekas aģents Priedītis arī izlīdis. Pietiek.com kļūst nebaudāms.

Atbildēt

ESMAIJA

02.08.2020. 08:54

Ja atklāti jāsaka, izlasot raksta pēdējo teikumu, jāsaka - man tā cilvēka ir žēl, lai neteiktu - nožēlojams... Pēdējais teikums izsaka visu, to , ka viņš jūtas kā dundurs, kuram pakaļā iedurta smilga.

Atbildēt

Dollārs

01.08.2020. 18:07

Tiesisskums izpaužas ka rēāli sēž aiz restēm nevis tālāk eiropā vai kādā citā klusākā un siltākā vietā.
Tiesiskums ir palicis tālā pagātnē.
Tagad primāri ir kaulainais kapitālisms, patēriņa komforts un rausisms.
Kapā līdzi nepaņemsi sarausto un sagrābto.
Demokrātija lv ir kā solītās ēzeļa ausis.
Varbūt kļūdos, bet zelts silda vairāk nekā dziesmas un dejas.

Atbildēt

Iveta

01.08.2020. 12:32

Mums jau nav demokrātiska valsts, bet karteļu apvienība ir pie varas. Un tās vēlēšanas ir tikai demokrātijas butaforija. Jā būtu demokrātija, tad Saeimā vadošā partija būtu Saskaņā (23), KPV LV(16), JKP (16). Tad būtu realizēta tautas griba, bet tagad apvienojās politbiznesmeņi, kas nelikumīgi sagrāba varu valstī.

Atbildēt

es

01.08.2020. 11:36

neēsmu nekāds saskaņas atbalstītājs,nekad neēsmu bijis,bet tas,ka Levita vārdi ar darbiem neiet kopā tā ir tiesa.To pa pagājušo gadu labi varēja novērot.Cieņa pret šo tukšrunātāju ir pazudusi.

Atbildēt

érgla knàbis

01.08.2020. 11:34

»

Gudri cilvēki ar Ati Priedīti, Arturu Priedīti un Induli Duku

nediskutē, vairs nenolaižas tik zemu


Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija?
Pavēro paša debilitāti, uzmani to, mēslu vabole!

Atbildēt

Sūda Zariņa kunks ir muļķis un pagātne!

01.08.2020. 10:42

»

Soņa

Zariņa k-gs jums tiek dota s tiesības tik daudz nemuldēt, bet darīt. Saki ko labu Latvijai ir izdrījusi Saskaņa - tikai cilā etnisko nesaskaņu, muld un nedara latvijas labā tik, cik melns aiz naga


Sīkā patiesība ar Gobzemu vienā pajūgā nepavilks Saskaņu! Tirsā viss. Bet nav tik slikti - žīdu cionisti atkal šoa idiotus ar SAB un VDD ievilks 14 Saeimā. Atcerieties manus vārdus! Gobzems ar Zariņu velk Saskaņu!

Atbildēt

TTT

01.08.2020. 08:47

Zaiņš ar būšanu Saskaņā , izšeptēja Rīgu, pilnīgi daudzi vidēji izzaga Satiksmi, būtu klusējis, ne te māvis kā Zariņa govs !

Atbildēt

Q

01.08.2020. 06:37

Levits nav kungs, viņš ir nekaunīgs žīdelis ,kas ienācis latviešu mājā un māca kā tiem jādzīvo, kārtīgs saimnieks tādu nekauņu izvadītu pa durvīm ar pamtīgu spērienu pakaļā!

Atbildēt

6. palātas sanitārs

31.07.2020. 23:09

»

Atkal parāva sūdmašīnu vaļā!

Esiet uzmanīgi kritizēt Induli Duku


Kopies nu atpakaļ uz palātu pie pārējiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau tev bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Hmm, tiesiskuma kvalitāte

31.07.2020. 21:01

Vairāk sociāslisma, vairāk demeokrātijas, kas to teica.

"Tiesiskuma kvalitātwe - vai nav kaut kas līdzīgs. Tieskums ir vai tiesiskuma nav, trešā varianta nav. Trešai ir tikai vidējais pirksts starp diviem.

Atbildēt

Soņa

31.07.2020. 20:58

Zariņa k-gs jums tiek dota s tiesības tik daudz nemuldēt, bet darīt. Saki ko labu Latvijai ir izdrījusi Saskaņa - tikai cilā etnisko nesaskaņu, muld un nedara latvijas labā tik, cik melns aiz naga.

Ej projām no tās ne-Sskaņas.

Atbildēt

Tu zilais trollis

31.07.2020. 20:54

»

rezumē

Kariņa/Levita kliķe-kartelis ir parazītisks un noziedzīgs veidojums. Kā lai aizslauka mēslainē to


Tu kā krievs - ja kas nepatīk, mauc pa purnu, ar sulīgiem pavadvārdiem.
Tā ir tava kultūra - visi parazīti unnoziedznieki, tu ik tas labais.

Atbildēt

Atis Priedītis

31.07.2020. 18:36

»

tu

aizmirsi vēl arī pašiedomāti "neaiskaramo" l.lapsu nosaukt


Es nosaucu tos cilvēkus par kuriem lielajos masu medijos tiek publicēta galvenokārt jau viņus slavinoša informācija. Savukārt rakstu komentāros tiek aktīvi publicēta pretēja rakstura informācija, kuru lielie masu mediji savukārt pilnībā ignorē. Manuprāt, šiem cilvēkiem pašiem būtu jāsāk atklāti stāstīt par noklusētajiem okupācijas laika notikumiem un savu līdzdalību šajos notikumos. Agri vai vēlu šādas grāmatas tiks izdotas, bet šobrīd šiem cilvēkiem ir iespēja mēģināt kaut kā sevi attaisnot. Kaut vai šādi - "Man nebija citas izejas", "Mani piespieda tā darīt". Bet klusēt un tēlot, ka nekas slikts vispār nav noticis patiesībā ir muļķīgi un pat gļēvi.

Atbildēt

Atis Priedītis

31.07.2020. 18:15

Šobrīd rodas pārliecība, ka grāmata par Levitu ir it kā drosmīgs pieklauvējiens pie durvīm aiz kurām slēpjas daudz, daudz nopietnākas lietas. Nosaukšu to cilvēku vārdus, par kuriem uzrakstītas patiesas grāmatas tiešām būtu sensacionālas, ja vien pietiktu drosmes pieklauvēt un ieiet pa tām durvīm: R.Pauls, Im.Kalniņš, D.Īvāns, I.Godmanis, R.Labanovskis un daži citi. Pat publicējot tikai to informāciju, kas jau šobrīd ir brīvi pieejama internetā, cilvēkos rastos šoka sajūta. Katrs mazais fragmentiņš atsevišķi ir it kā nekas, bet tos apkopojot var sekot psiholoģisks atombumbas sprādziens. Pagaidām, gan cik jūtams visiem joprojām ir bailes aiztikt šos "neaiskaramos".

Atbildēt

vot šitā

31.07.2020. 17:34

»

tieši tā!

Zariņam vispār būtu jābūt zemākam par zāli,bet,redz,kā bezkaunība rullē!Varētu padomāt,ka Zariņš ir kaut kādas mistiskas ezotēriskas partijas biedrs,kura biedri nemaz nav šiverējušies pa RD desmit gadu garumā ar riebeklīti U.priekšgalā,kurš tagad tēlo kārtējo lomu EP?!?Katrs normāls cilvēks ciestu klusu...


Un ievēlēs to Saskaņu atkal. Burovs ar savējiem uzreiz ies roku bučot, un LKS arī. Ka nesanāk atkal Rīgā valdīt!? Vienotība varēs būvēt koncertzāli, kur zags vēl vairāk kā Burovs un co Rīgā.

Atbildēt

Jums pāšām

31.07.2020. 17:09

»

Rūta

Grūti laiki pienākuši bāleliņiem – baigi negribās atzīt, ka «karalis ir pliks


grūti laiki,mīļās meitenes...Visu mūžu jums likās,ka karalī ir savā vietā un elki savā,bet pēkšņi parādījās tāds Levits..Nu sākās briesmīgas šausmas jums un valstij,nu nav vairs labi...Autoritāte kungs Lapsa jau labu laiku jūs brīdina.

Atbildēt

tieši tā!

31.07.2020. 16:54

»

Dille

Saskaņas deputātam nevajadzētu mācīt Valsts prezidentu, ņemot vērā lielo šmuci, kas sataisīta Rīgas domē


Zariņam vispār būtu jābūt zemākam par zāli,bet,redz,kā bezkaunība rullē!Varētu padomāt,ka Zariņš ir kaut kādas mistiskas ezotēriskas partijas biedrs,kura biedri nemaz nav šiverējušies pa RD desmit gadu garumā ar riebeklīti U.priekšgalā,kurš tagad tēlo kārtējo lomu EP?!?Katrs normāls cilvēks ciestu klusu,vai arī nomainītu partiju,ja tik ļoti gribās būt politikā.

Atbildēt

Delfos iepriekš gānījās,

31.07.2020. 16:19

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

tev skauž, kā parasti? Jo pati esi spējīga tikai ķēzīties ar saviem vienādajiem murgiem


bet tagad parvācies uz šejieni, jaunizceptais Pliekšāns ar copy-paste murgiem.

Atbildēt

Dille

31.07.2020. 16:14

Saskaņas deputātam nevajadzētu mācīt Valsts prezidentu, ņemot vērā lielo šmuci, kas sataisīta Rīgas domē

Atbildēt

varētu padomāt, ka

31.07.2020. 15:00

»

Te vēl bez Priedīša saglabājies tāds Ontūns

kurš regulāri pieķēzī komentārus ar vienveidīgiem palaviem


tavi trulas skaudības vienveidīgie pieķēzījumi ir labāki par normālu cilvēku viedokļiem? Piemēra pēc - konkrēti ar ko tavi naida žults ķēzījumi ir labāki par tevis truli apskaustā Ontūna viedokļiem?

Atbildēt

iko

31.07.2020. 14:31

no taa zabaka vairs neko labu nesagaidis, izlasat gramatu , ja vins saka nav taisniba ,lai pierada.

Atbildēt

kāda demokrātija

31.07.2020. 14:11

ja nav tiesiskuma, prokuratūra guļ, bet kāpēc?

Atbildēt

!!

31.07.2020. 13:29

reiz bija anekdote par konkursu uz grāmatveža vietu ar vienu jautājumu, cik ir divi plus divi? Latvietis atbild -divi, krievs atbild - nu, divi, bet tas no Jūdejas prasa - un, cik vajag? Zariņa kungs, tā arī mūsu valsts priekšstāvis metīsies ar atrotītām piedurknēm un labiem darbiem apliecināt tur, kur........... vajadzēs.

Atbildēt

Rūta

31.07.2020. 11:48

Ja taisnība ir L. Lapsam, proti, «valstsgribulis» ir tikai pa pusei jurists un pa pusei politologs (kriev. valodā – недоучка), tad viņa vārdus nevajadzētu ņemt gluži par pilnu – mazums, ko tādi nesarunā!

Atbildēt

ragana

31.07.2020. 11:17

»

to ragana

Un kur tad jūs pati bijāt agrāk? Vai pati to visu neredzējāt un nesapratāt, tāpat kā nozombētie pietiekskapja fani? Tiešām skumji, ļoti skumji, kas ir noticis un notiek ar šo valsti un sabiedrību


Kas tad man?Runa jau bija par Priedīša kungu,kurš ļoti vīlies Lapsas kungā.Es taču nepublicēju savus rakstus šajā portālā.Priedīša kunga rakstītajā ir sāpe par vilšanos Lapsā.Par valsti-cita runa.protams,ka skumji.Bet!Pietiek.com lasītājiem un rakstītājiem ir ārkārtīgi zems izglītības līmenis.Lielai daļai.Tāpēc labi vien ir ,ka Priedītis "pametis"Lapsu.Vai tad agrāk neredzēja un nesaprata?

Atbildēt

!

31.07.2020. 10:40

»

Noting špešeli

Viltvardis un krāpnieki vada valsti


kadam tacu goijus vajag pieskatit !

Atbildēt

sociāli atstumtais

31.07.2020. 10:24

Zariņa k-gs !
Nerakstiet un neturpiniet rakstīt aplamības ( neleģimitātes ) , resp. : Latvijas valsts jau nav nemaz deklarēta/atjaunota ( 1991.21.aug. Rezolūcija : Latvijas valstiskums tiek deklarēts !?! )
Ceļš un ceļojums ; Māja un mājīgums ; Ģimene un ģimeniskums ... ( domā līdzi !
Ir Terra Latvija , jeb visas Republikas vai kā , kurās ir Administrācija un Administratīvā tiesa ir
K O L O N I J A S , resp. Latvijas republika ir Eirokolhoza Sociālistiska republika , jo tās judikatūra ir ar lielāku juridisko spēku nekā - Nacionalā ! ! !

Atbildēt

Andris

31.07.2020. 09:50

»

Noting špešeli

Viltvardis un krāpnieki vada valsti


Jāliek lielāko kretīnu!

Atbildēt

Noting špešeli

31.07.2020. 07:50

Viltvardis un krāpnieki vada valsti.

Atbildēt

Anonīms

31.07.2020. 07:01

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar saviem vienādajiem murgu palagiem


LL psihoterapijas literārā klīnika rakstveida formā SIA Pietiek.com piedāvā bezmaksas psihoterapiju rakstu un komentāru formā.

Labākos pacienti pēc veselīgas un pareizas terapijas tiek apbalvoti ar paša LL vai Pietiek. com darbinieku uzslavu, vai piesola caurumu no barankas ar anonīmiem komentāriem.

Savukārr paša Pietiek.com mērķis ir atklāt sliktu uzvedību valsts amatpersonu rīcībā, parazitējot uz nodokļu maksātāju, valsts aizņēmumu rēķina.

Lielākais sasniegums gūts, atmaskojot grāmatas Viltvāža galvenā varoņa pataloģiskos melus. Viltvārdis izrādījās žīdu izcelsmes un ar sakariem mums nezināmu valstu “specdienestos”, ar neprognozējamām Latvijai un mums visiem sekām, tostarp Pietiek. com pacientiem - sleju uzturētājiem un komentētājiem.

Pilnīgi psihiski sagrauti cilvēki kā L. Grantiņš un J. Liepnieks uztur savas literārās klīnikas un tēlo “administratorus”.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

31.07.2020. 03:43

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


ar saviem vienādajiem murgu palagiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....