Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

preambulis

02.08.2020. 11:54

izradas stipri meligs ebrejs.un tadu nacijas tevoci mums iesmereja nacionalie atkritumi.

Atbildēt

Parlamentāro izmeklēšanu

02.08.2020. 10:54

Kad Gobzems organizēs parlamentāro izmeklēšanu par Levitu - Kremļa kurmi kurmja dēlu? Jeb atkal tālāk par plātīšanos netiks!?

Atbildēt

Atkal Indulis Durka no Dikļiem Mikropisans

02.08.2020. 10:48

»

érgla knàbis

Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija


piedirsis uz sprāgšanu visus komentārus ar saviem šizi murgiem un Muļķu zemes muļķa “dzejoļiem”. Pussprāgušais čekas aģents Priedītis arī izlīdis. Pietiek.com kļūst nebaudāms.

Atbildēt

ESMAIJA

02.08.2020. 09:54

Ja atklāti jāsaka, izlasot raksta pēdējo teikumu, jāsaka - man tā cilvēka ir žēl, lai neteiktu - nožēlojams... Pēdējais teikums izsaka visu, to , ka viņš jūtas kā dundurs, kuram pakaļā iedurta smilga.

Atbildēt

Dollārs

01.08.2020. 19:07

Tiesisskums izpaužas ka rēāli sēž aiz restēm nevis tālāk eiropā vai kādā citā klusākā un siltākā vietā.
Tiesiskums ir palicis tālā pagātnē.
Tagad primāri ir kaulainais kapitālisms, patēriņa komforts un rausisms.
Kapā līdzi nepaņemsi sarausto un sagrābto.
Demokrātija lv ir kā solītās ēzeļa ausis.
Varbūt kļūdos, bet zelts silda vairāk nekā dziesmas un dejas.

Atbildēt

Iveta

01.08.2020. 13:32

Mums jau nav demokrātiska valsts, bet karteļu apvienība ir pie varas. Un tās vēlēšanas ir tikai demokrātijas butaforija. Jā būtu demokrātija, tad Saeimā vadošā partija būtu Saskaņā (23), KPV LV(16), JKP (16). Tad būtu realizēta tautas griba, bet tagad apvienojās politbiznesmeņi, kas nelikumīgi sagrāba varu valstī.

Atbildēt

es

01.08.2020. 12:36

neēsmu nekāds saskaņas atbalstītājs,nekad neēsmu bijis,bet tas,ka Levita vārdi ar darbiem neiet kopā tā ir tiesa.To pa pagājušo gadu labi varēja novērot.Cieņa pret šo tukšrunātāju ir pazudusi.

Atbildēt

érgla knàbis

01.08.2020. 12:34

»

Gudri cilvēki ar Ati Priedīti, Arturu Priedīti un Induli Duku

nediskutē, vairs nenolaižas tik zemu


Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija?
Pavēro paša debilitāti, uzmani to, mēslu vabole!

Atbildēt

Sūda Zariņa kunks ir muļķis un pagātne!

01.08.2020. 11:42

»

Soņa

Zariņa k-gs jums tiek dota s tiesības tik daudz nemuldēt, bet darīt. Saki ko labu Latvijai ir izdrījusi Saskaņa - tikai cilā etnisko nesaskaņu, muld un nedara latvijas labā tik, cik melns aiz naga


Sīkā patiesība ar Gobzemu vienā pajūgā nepavilks Saskaņu! Tirsā viss. Bet nav tik slikti - žīdu cionisti atkal šoa idiotus ar SAB un VDD ievilks 14 Saeimā. Atcerieties manus vārdus! Gobzems ar Zariņu velk Saskaņu!

Atbildēt

TTT

01.08.2020. 09:47

Zaiņš ar būšanu Saskaņā , izšeptēja Rīgu, pilnīgi daudzi vidēji izzaga Satiksmi, būtu klusējis, ne te māvis kā Zariņa govs !

Atbildēt

Q

01.08.2020. 07:37

Levits nav kungs, viņš ir nekaunīgs žīdelis ,kas ienācis latviešu mājā un māca kā tiem jādzīvo, kārtīgs saimnieks tādu nekauņu izvadītu pa durvīm ar pamtīgu spērienu pakaļā!

Atbildēt

6. palātas sanitārs

01.08.2020. 00:09

»

Atkal parāva sūdmašīnu vaļā!

Esiet uzmanīgi kritizēt Induli Duku


Kopies nu atpakaļ uz palātu pie pārējiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau tev bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Hmm, tiesiskuma kvalitāte

31.07.2020. 22:01

Vairāk sociāslisma, vairāk demeokrātijas, kas to teica.

"Tiesiskuma kvalitātwe - vai nav kaut kas līdzīgs. Tieskums ir vai tiesiskuma nav, trešā varianta nav. Trešai ir tikai vidējais pirksts starp diviem.

Atbildēt

Soņa

31.07.2020. 21:58

Zariņa k-gs jums tiek dota s tiesības tik daudz nemuldēt, bet darīt. Saki ko labu Latvijai ir izdrījusi Saskaņa - tikai cilā etnisko nesaskaņu, muld un nedara latvijas labā tik, cik melns aiz naga.

Ej projām no tās ne-Sskaņas.

Atbildēt

Tu zilais trollis

31.07.2020. 21:54

»

rezumē

Kariņa/Levita kliķe-kartelis ir parazītisks un noziedzīgs veidojums. Kā lai aizslauka mēslainē to


Tu kā krievs - ja kas nepatīk, mauc pa purnu, ar sulīgiem pavadvārdiem.
Tā ir tava kultūra - visi parazīti unnoziedznieki, tu ik tas labais.

Atbildēt

Atis Priedītis

31.07.2020. 19:36

»

tu

aizmirsi vēl arī pašiedomāti "neaiskaramo" l.lapsu nosaukt


Es nosaucu tos cilvēkus par kuriem lielajos masu medijos tiek publicēta galvenokārt jau viņus slavinoša informācija. Savukārt rakstu komentāros tiek aktīvi publicēta pretēja rakstura informācija, kuru lielie masu mediji savukārt pilnībā ignorē. Manuprāt, šiem cilvēkiem pašiem būtu jāsāk atklāti stāstīt par noklusētajiem okupācijas laika notikumiem un savu līdzdalību šajos notikumos. Agri vai vēlu šādas grāmatas tiks izdotas, bet šobrīd šiem cilvēkiem ir iespēja mēģināt kaut kā sevi attaisnot. Kaut vai šādi - "Man nebija citas izejas", "Mani piespieda tā darīt". Bet klusēt un tēlot, ka nekas slikts vispār nav noticis patiesībā ir muļķīgi un pat gļēvi.

Atbildēt

Atis Priedītis

31.07.2020. 19:15

Šobrīd rodas pārliecība, ka grāmata par Levitu ir it kā drosmīgs pieklauvējiens pie durvīm aiz kurām slēpjas daudz, daudz nopietnākas lietas. Nosaukšu to cilvēku vārdus, par kuriem uzrakstītas patiesas grāmatas tiešām būtu sensacionālas, ja vien pietiktu drosmes pieklauvēt un ieiet pa tām durvīm: R.Pauls, Im.Kalniņš, D.Īvāns, I.Godmanis, R.Labanovskis un daži citi. Pat publicējot tikai to informāciju, kas jau šobrīd ir brīvi pieejama internetā, cilvēkos rastos šoka sajūta. Katrs mazais fragmentiņš atsevišķi ir it kā nekas, bet tos apkopojot var sekot psiholoģisks atombumbas sprādziens. Pagaidām, gan cik jūtams visiem joprojām ir bailes aiztikt šos "neaiskaramos".

Atbildēt

vot šitā

31.07.2020. 18:34

»

tieši tā!

Zariņam vispār būtu jābūt zemākam par zāli,bet,redz,kā bezkaunība rullē!Varētu padomāt,ka Zariņš ir kaut kādas mistiskas ezotēriskas partijas biedrs,kura biedri nemaz nav šiverējušies pa RD desmit gadu garumā ar riebeklīti U.priekšgalā,kurš tagad tēlo kārtējo lomu EP?!?Katrs normāls cilvēks ciestu klusu...


Un ievēlēs to Saskaņu atkal. Burovs ar savējiem uzreiz ies roku bučot, un LKS arī. Ka nesanāk atkal Rīgā valdīt!? Vienotība varēs būvēt koncertzāli, kur zags vēl vairāk kā Burovs un co Rīgā.

Atbildēt

Jums pāšām

31.07.2020. 18:09

»

Rūta

Grūti laiki pienākuši bāleliņiem – baigi negribās atzīt, ka «karalis ir pliks


grūti laiki,mīļās meitenes...Visu mūžu jums likās,ka karalī ir savā vietā un elki savā,bet pēkšņi parādījās tāds Levits..Nu sākās briesmīgas šausmas jums un valstij,nu nav vairs labi...Autoritāte kungs Lapsa jau labu laiku jūs brīdina.

Atbildēt

tieši tā!

31.07.2020. 17:54

»

Dille

Saskaņas deputātam nevajadzētu mācīt Valsts prezidentu, ņemot vērā lielo šmuci, kas sataisīta Rīgas domē


Zariņam vispār būtu jābūt zemākam par zāli,bet,redz,kā bezkaunība rullē!Varētu padomāt,ka Zariņš ir kaut kādas mistiskas ezotēriskas partijas biedrs,kura biedri nemaz nav šiverējušies pa RD desmit gadu garumā ar riebeklīti U.priekšgalā,kurš tagad tēlo kārtējo lomu EP?!?Katrs normāls cilvēks ciestu klusu,vai arī nomainītu partiju,ja tik ļoti gribās būt politikā.

Atbildēt

Delfos iepriekš gānījās,

31.07.2020. 17:19

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

tev skauž, kā parasti? Jo pati esi spējīga tikai ķēzīties ar saviem vienādajiem murgiem


bet tagad parvācies uz šejieni, jaunizceptais Pliekšāns ar copy-paste murgiem.

Atbildēt

Dille

31.07.2020. 17:14

Saskaņas deputātam nevajadzētu mācīt Valsts prezidentu, ņemot vērā lielo šmuci, kas sataisīta Rīgas domē

Atbildēt

varētu padomāt, ka

31.07.2020. 16:00

»

Te vēl bez Priedīša saglabājies tāds Ontūns

kurš regulāri pieķēzī komentārus ar vienveidīgiem palaviem


tavi trulas skaudības vienveidīgie pieķēzījumi ir labāki par normālu cilvēku viedokļiem? Piemēra pēc - konkrēti ar ko tavi naida žults ķēzījumi ir labāki par tevis truli apskaustā Ontūna viedokļiem?

Atbildēt

iko

31.07.2020. 15:31

no taa zabaka vairs neko labu nesagaidis, izlasat gramatu , ja vins saka nav taisniba ,lai pierada.

Atbildēt

kāda demokrātija

31.07.2020. 15:11

ja nav tiesiskuma, prokuratūra guļ, bet kāpēc?

Atbildēt

!!

31.07.2020. 14:29

reiz bija anekdote par konkursu uz grāmatveža vietu ar vienu jautājumu, cik ir divi plus divi? Latvietis atbild -divi, krievs atbild - nu, divi, bet tas no Jūdejas prasa - un, cik vajag? Zariņa kungs, tā arī mūsu valsts priekšstāvis metīsies ar atrotītām piedurknēm un labiem darbiem apliecināt tur, kur........... vajadzēs.

Atbildēt

Rūta

31.07.2020. 12:48

Ja taisnība ir L. Lapsam, proti, «valstsgribulis» ir tikai pa pusei jurists un pa pusei politologs (kriev. valodā – недоучка), tad viņa vārdus nevajadzētu ņemt gluži par pilnu – mazums, ko tādi nesarunā!

Atbildēt

ragana

31.07.2020. 12:17

»

to ragana

Un kur tad jūs pati bijāt agrāk? Vai pati to visu neredzējāt un nesapratāt, tāpat kā nozombētie pietiekskapja fani? Tiešām skumji, ļoti skumji, kas ir noticis un notiek ar šo valsti un sabiedrību


Kas tad man?Runa jau bija par Priedīša kungu,kurš ļoti vīlies Lapsas kungā.Es taču nepublicēju savus rakstus šajā portālā.Priedīša kunga rakstītajā ir sāpe par vilšanos Lapsā.Par valsti-cita runa.protams,ka skumji.Bet!Pietiek.com lasītājiem un rakstītājiem ir ārkārtīgi zems izglītības līmenis.Lielai daļai.Tāpēc labi vien ir ,ka Priedītis "pametis"Lapsu.Vai tad agrāk neredzēja un nesaprata?

Atbildēt

!

31.07.2020. 11:40

»

Noting špešeli

Viltvardis un krāpnieki vada valsti


kadam tacu goijus vajag pieskatit !

Atbildēt

sociāli atstumtais

31.07.2020. 11:24

Zariņa k-gs !
Nerakstiet un neturpiniet rakstīt aplamības ( neleģimitātes ) , resp. : Latvijas valsts jau nav nemaz deklarēta/atjaunota ( 1991.21.aug. Rezolūcija : Latvijas valstiskums tiek deklarēts !?! )
Ceļš un ceļojums ; Māja un mājīgums ; Ģimene un ģimeniskums ... ( domā līdzi !
Ir Terra Latvija , jeb visas Republikas vai kā , kurās ir Administrācija un Administratīvā tiesa ir
K O L O N I J A S , resp. Latvijas republika ir Eirokolhoza Sociālistiska republika , jo tās judikatūra ir ar lielāku juridisko spēku nekā - Nacionalā ! ! !

Atbildēt

Andris

31.07.2020. 10:50

»

Noting špešeli

Viltvardis un krāpnieki vada valsti


Jāliek lielāko kretīnu!

Atbildēt

Noting špešeli

31.07.2020. 08:50

Viltvardis un krāpnieki vada valsti.

Atbildēt

Anonīms

31.07.2020. 08:01

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar saviem vienādajiem murgu palagiem


LL psihoterapijas literārā klīnika rakstveida formā SIA Pietiek.com piedāvā bezmaksas psihoterapiju rakstu un komentāru formā.

Labākos pacienti pēc veselīgas un pareizas terapijas tiek apbalvoti ar paša LL vai Pietiek. com darbinieku uzslavu, vai piesola caurumu no barankas ar anonīmiem komentāriem.

Savukārr paša Pietiek.com mērķis ir atklāt sliktu uzvedību valsts amatpersonu rīcībā, parazitējot uz nodokļu maksātāju, valsts aizņēmumu rēķina.

Lielākais sasniegums gūts, atmaskojot grāmatas Viltvāža galvenā varoņa pataloģiskos melus. Viltvārdis izrādījās žīdu izcelsmes un ar sakariem mums nezināmu valstu “specdienestos”, ar neprognozējamām Latvijai un mums visiem sekām, tostarp Pietiek. com pacientiem - sleju uzturētājiem un komentētājiem.

Pilnīgi psihiski sagrauti cilvēki kā L. Grantiņš un J. Liepnieks uztur savas literārās klīnikas un tēlo “administratorus”.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

31.07.2020. 04:43

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


ar saviem vienādajiem murgu palagiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...