Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

preambulis

02.08.2020. 10:54

izradas stipri meligs ebrejs.un tadu nacijas tevoci mums iesmereja nacionalie atkritumi.

Atbildēt

Parlamentāro izmeklēšanu

02.08.2020. 09:54

Kad Gobzems organizēs parlamentāro izmeklēšanu par Levitu - Kremļa kurmi kurmja dēlu? Jeb atkal tālāk par plātīšanos netiks!?

Atbildēt

Atkal Indulis Durka no Dikļiem Mikropisans

02.08.2020. 09:48

»

érgla knàbis

Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija


piedirsis uz sprāgšanu visus komentārus ar saviem šizi murgiem un Muļķu zemes muļķa “dzejoļiem”. Pussprāgušais čekas aģents Priedītis arī izlīdis. Pietiek.com kļūst nebaudāms.

Atbildēt

ESMAIJA

02.08.2020. 08:54

Ja atklāti jāsaka, izlasot raksta pēdējo teikumu, jāsaka - man tā cilvēka ir žēl, lai neteiktu - nožēlojams... Pēdējais teikums izsaka visu, to , ka viņš jūtas kā dundurs, kuram pakaļā iedurta smilga.

Atbildēt

Dollārs

01.08.2020. 18:07

Tiesisskums izpaužas ka rēāli sēž aiz restēm nevis tālāk eiropā vai kādā citā klusākā un siltākā vietā.
Tiesiskums ir palicis tālā pagātnē.
Tagad primāri ir kaulainais kapitālisms, patēriņa komforts un rausisms.
Kapā līdzi nepaņemsi sarausto un sagrābto.
Demokrātija lv ir kā solītās ēzeļa ausis.
Varbūt kļūdos, bet zelts silda vairāk nekā dziesmas un dejas.

Atbildēt

Iveta

01.08.2020. 12:32

Mums jau nav demokrātiska valsts, bet karteļu apvienība ir pie varas. Un tās vēlēšanas ir tikai demokrātijas butaforija. Jā būtu demokrātija, tad Saeimā vadošā partija būtu Saskaņā (23), KPV LV(16), JKP (16). Tad būtu realizēta tautas griba, bet tagad apvienojās politbiznesmeņi, kas nelikumīgi sagrāba varu valstī.

Atbildēt

es

01.08.2020. 11:36

neēsmu nekāds saskaņas atbalstītājs,nekad neēsmu bijis,bet tas,ka Levita vārdi ar darbiem neiet kopā tā ir tiesa.To pa pagājušo gadu labi varēja novērot.Cieņa pret šo tukšrunātāju ir pazudusi.

Atbildēt

érgla knàbis

01.08.2020. 11:34

»

Gudri cilvēki ar Ati Priedīti, Arturu Priedīti un Induli Duku

nediskutē, vairs nenolaižas tik zemu


Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija?
Pavēro paša debilitāti, uzmani to, mēslu vabole!

Atbildēt

Sūda Zariņa kunks ir muļķis un pagātne!

01.08.2020. 10:42

»

Soņa

Zariņa k-gs jums tiek dota s tiesības tik daudz nemuldēt, bet darīt. Saki ko labu Latvijai ir izdrījusi Saskaņa - tikai cilā etnisko nesaskaņu, muld un nedara latvijas labā tik, cik melns aiz naga


Sīkā patiesība ar Gobzemu vienā pajūgā nepavilks Saskaņu! Tirsā viss. Bet nav tik slikti - žīdu cionisti atkal šoa idiotus ar SAB un VDD ievilks 14 Saeimā. Atcerieties manus vārdus! Gobzems ar Zariņu velk Saskaņu!

Atbildēt

TTT

01.08.2020. 08:47

Zaiņš ar būšanu Saskaņā , izšeptēja Rīgu, pilnīgi daudzi vidēji izzaga Satiksmi, būtu klusējis, ne te māvis kā Zariņa govs !

Atbildēt

Q

01.08.2020. 06:37

Levits nav kungs, viņš ir nekaunīgs žīdelis ,kas ienācis latviešu mājā un māca kā tiem jādzīvo, kārtīgs saimnieks tādu nekauņu izvadītu pa durvīm ar pamtīgu spērienu pakaļā!

Atbildēt

6. palātas sanitārs

31.07.2020. 23:09

»

Atkal parāva sūdmašīnu vaļā!

Esiet uzmanīgi kritizēt Induli Duku


Kopies nu atpakaļ uz palātu pie pārējiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau tev bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Hmm, tiesiskuma kvalitāte

31.07.2020. 21:01

Vairāk sociāslisma, vairāk demeokrātijas, kas to teica.

"Tiesiskuma kvalitātwe - vai nav kaut kas līdzīgs. Tieskums ir vai tiesiskuma nav, trešā varianta nav. Trešai ir tikai vidējais pirksts starp diviem.

Atbildēt

Soņa

31.07.2020. 20:58

Zariņa k-gs jums tiek dota s tiesības tik daudz nemuldēt, bet darīt. Saki ko labu Latvijai ir izdrījusi Saskaņa - tikai cilā etnisko nesaskaņu, muld un nedara latvijas labā tik, cik melns aiz naga.

Ej projām no tās ne-Sskaņas.

Atbildēt

Tu zilais trollis

31.07.2020. 20:54

»

rezumē

Kariņa/Levita kliķe-kartelis ir parazītisks un noziedzīgs veidojums. Kā lai aizslauka mēslainē to


Tu kā krievs - ja kas nepatīk, mauc pa purnu, ar sulīgiem pavadvārdiem.
Tā ir tava kultūra - visi parazīti unnoziedznieki, tu ik tas labais.

Atbildēt

Atis Priedītis

31.07.2020. 18:36

»

tu

aizmirsi vēl arī pašiedomāti "neaiskaramo" l.lapsu nosaukt


Es nosaucu tos cilvēkus par kuriem lielajos masu medijos tiek publicēta galvenokārt jau viņus slavinoša informācija. Savukārt rakstu komentāros tiek aktīvi publicēta pretēja rakstura informācija, kuru lielie masu mediji savukārt pilnībā ignorē. Manuprāt, šiem cilvēkiem pašiem būtu jāsāk atklāti stāstīt par noklusētajiem okupācijas laika notikumiem un savu līdzdalību šajos notikumos. Agri vai vēlu šādas grāmatas tiks izdotas, bet šobrīd šiem cilvēkiem ir iespēja mēģināt kaut kā sevi attaisnot. Kaut vai šādi - "Man nebija citas izejas", "Mani piespieda tā darīt". Bet klusēt un tēlot, ka nekas slikts vispār nav noticis patiesībā ir muļķīgi un pat gļēvi.

Atbildēt

Atis Priedītis

31.07.2020. 18:15

Šobrīd rodas pārliecība, ka grāmata par Levitu ir it kā drosmīgs pieklauvējiens pie durvīm aiz kurām slēpjas daudz, daudz nopietnākas lietas. Nosaukšu to cilvēku vārdus, par kuriem uzrakstītas patiesas grāmatas tiešām būtu sensacionālas, ja vien pietiktu drosmes pieklauvēt un ieiet pa tām durvīm: R.Pauls, Im.Kalniņš, D.Īvāns, I.Godmanis, R.Labanovskis un daži citi. Pat publicējot tikai to informāciju, kas jau šobrīd ir brīvi pieejama internetā, cilvēkos rastos šoka sajūta. Katrs mazais fragmentiņš atsevišķi ir it kā nekas, bet tos apkopojot var sekot psiholoģisks atombumbas sprādziens. Pagaidām, gan cik jūtams visiem joprojām ir bailes aiztikt šos "neaiskaramos".

Atbildēt

vot šitā

31.07.2020. 17:34

»

tieši tā!

Zariņam vispār būtu jābūt zemākam par zāli,bet,redz,kā bezkaunība rullē!Varētu padomāt,ka Zariņš ir kaut kādas mistiskas ezotēriskas partijas biedrs,kura biedri nemaz nav šiverējušies pa RD desmit gadu garumā ar riebeklīti U.priekšgalā,kurš tagad tēlo kārtējo lomu EP?!?Katrs normāls cilvēks ciestu klusu...


Un ievēlēs to Saskaņu atkal. Burovs ar savējiem uzreiz ies roku bučot, un LKS arī. Ka nesanāk atkal Rīgā valdīt!? Vienotība varēs būvēt koncertzāli, kur zags vēl vairāk kā Burovs un co Rīgā.

Atbildēt

Jums pāšām

31.07.2020. 17:09

»

Rūta

Grūti laiki pienākuši bāleliņiem – baigi negribās atzīt, ka «karalis ir pliks


grūti laiki,mīļās meitenes...Visu mūžu jums likās,ka karalī ir savā vietā un elki savā,bet pēkšņi parādījās tāds Levits..Nu sākās briesmīgas šausmas jums un valstij,nu nav vairs labi...Autoritāte kungs Lapsa jau labu laiku jūs brīdina.

Atbildēt

tieši tā!

31.07.2020. 16:54

»

Dille

Saskaņas deputātam nevajadzētu mācīt Valsts prezidentu, ņemot vērā lielo šmuci, kas sataisīta Rīgas domē


Zariņam vispār būtu jābūt zemākam par zāli,bet,redz,kā bezkaunība rullē!Varētu padomāt,ka Zariņš ir kaut kādas mistiskas ezotēriskas partijas biedrs,kura biedri nemaz nav šiverējušies pa RD desmit gadu garumā ar riebeklīti U.priekšgalā,kurš tagad tēlo kārtējo lomu EP?!?Katrs normāls cilvēks ciestu klusu,vai arī nomainītu partiju,ja tik ļoti gribās būt politikā.

Atbildēt

Delfos iepriekš gānījās,

31.07.2020. 16:19

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

tev skauž, kā parasti? Jo pati esi spējīga tikai ķēzīties ar saviem vienādajiem murgiem


bet tagad parvācies uz šejieni, jaunizceptais Pliekšāns ar copy-paste murgiem.

Atbildēt

Dille

31.07.2020. 16:14

Saskaņas deputātam nevajadzētu mācīt Valsts prezidentu, ņemot vērā lielo šmuci, kas sataisīta Rīgas domē

Atbildēt

varētu padomāt, ka

31.07.2020. 15:00

»

Te vēl bez Priedīša saglabājies tāds Ontūns

kurš regulāri pieķēzī komentārus ar vienveidīgiem palaviem


tavi trulas skaudības vienveidīgie pieķēzījumi ir labāki par normālu cilvēku viedokļiem? Piemēra pēc - konkrēti ar ko tavi naida žults ķēzījumi ir labāki par tevis truli apskaustā Ontūna viedokļiem?

Atbildēt

iko

31.07.2020. 14:31

no taa zabaka vairs neko labu nesagaidis, izlasat gramatu , ja vins saka nav taisniba ,lai pierada.

Atbildēt

kāda demokrātija

31.07.2020. 14:11

ja nav tiesiskuma, prokuratūra guļ, bet kāpēc?

Atbildēt

!!

31.07.2020. 13:29

reiz bija anekdote par konkursu uz grāmatveža vietu ar vienu jautājumu, cik ir divi plus divi? Latvietis atbild -divi, krievs atbild - nu, divi, bet tas no Jūdejas prasa - un, cik vajag? Zariņa kungs, tā arī mūsu valsts priekšstāvis metīsies ar atrotītām piedurknēm un labiem darbiem apliecināt tur, kur........... vajadzēs.

Atbildēt

Rūta

31.07.2020. 11:48

Ja taisnība ir L. Lapsam, proti, «valstsgribulis» ir tikai pa pusei jurists un pa pusei politologs (kriev. valodā – недоучка), tad viņa vārdus nevajadzētu ņemt gluži par pilnu – mazums, ko tādi nesarunā!

Atbildēt

ragana

31.07.2020. 11:17

»

to ragana

Un kur tad jūs pati bijāt agrāk? Vai pati to visu neredzējāt un nesapratāt, tāpat kā nozombētie pietiekskapja fani? Tiešām skumji, ļoti skumji, kas ir noticis un notiek ar šo valsti un sabiedrību


Kas tad man?Runa jau bija par Priedīša kungu,kurš ļoti vīlies Lapsas kungā.Es taču nepublicēju savus rakstus šajā portālā.Priedīša kunga rakstītajā ir sāpe par vilšanos Lapsā.Par valsti-cita runa.protams,ka skumji.Bet!Pietiek.com lasītājiem un rakstītājiem ir ārkārtīgi zems izglītības līmenis.Lielai daļai.Tāpēc labi vien ir ,ka Priedītis "pametis"Lapsu.Vai tad agrāk neredzēja un nesaprata?

Atbildēt

!

31.07.2020. 10:40

»

Noting špešeli

Viltvardis un krāpnieki vada valsti


kadam tacu goijus vajag pieskatit !

Atbildēt

sociāli atstumtais

31.07.2020. 10:24

Zariņa k-gs !
Nerakstiet un neturpiniet rakstīt aplamības ( neleģimitātes ) , resp. : Latvijas valsts jau nav nemaz deklarēta/atjaunota ( 1991.21.aug. Rezolūcija : Latvijas valstiskums tiek deklarēts !?! )
Ceļš un ceļojums ; Māja un mājīgums ; Ģimene un ģimeniskums ... ( domā līdzi !
Ir Terra Latvija , jeb visas Republikas vai kā , kurās ir Administrācija un Administratīvā tiesa ir
K O L O N I J A S , resp. Latvijas republika ir Eirokolhoza Sociālistiska republika , jo tās judikatūra ir ar lielāku juridisko spēku nekā - Nacionalā ! ! !

Atbildēt

Andris

31.07.2020. 09:50

»

Noting špešeli

Viltvardis un krāpnieki vada valsti


Jāliek lielāko kretīnu!

Atbildēt

Noting špešeli

31.07.2020. 07:50

Viltvardis un krāpnieki vada valsti.

Atbildēt

Anonīms

31.07.2020. 07:01

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar saviem vienādajiem murgu palagiem


LL psihoterapijas literārā klīnika rakstveida formā SIA Pietiek.com piedāvā bezmaksas psihoterapiju rakstu un komentāru formā.

Labākos pacienti pēc veselīgas un pareizas terapijas tiek apbalvoti ar paša LL vai Pietiek. com darbinieku uzslavu, vai piesola caurumu no barankas ar anonīmiem komentāriem.

Savukārr paša Pietiek.com mērķis ir atklāt sliktu uzvedību valsts amatpersonu rīcībā, parazitējot uz nodokļu maksātāju, valsts aizņēmumu rēķina.

Lielākais sasniegums gūts, atmaskojot grāmatas Viltvāža galvenā varoņa pataloģiskos melus. Viltvārdis izrādījās žīdu izcelsmes un ar sakariem mums nezināmu valstu “specdienestos”, ar neprognozējamām Latvijai un mums visiem sekām, tostarp Pietiek. com pacientiem - sleju uzturētājiem un komentētājiem.

Pilnīgi psihiski sagrauti cilvēki kā L. Grantiņš un J. Liepnieks uztur savas literārās klīnikas un tēlo “administratorus”.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

31.07.2020. 03:43

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


ar saviem vienādajiem murgu palagiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

21

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

FotoPasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un citus...
Lasīt visu...

21

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

FotoPasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam, ko stāsta ziņās, kļūst ar katru dienu arvien mazāk. Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav. Svarīgākais ir, kas notiek ap to.
Lasīt visu...

21

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

FotoKanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas kustība” (Российское имперское движение). Vairums sarakstā iekļauto grupējumu tiek saistīti ar Islama valsti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....