Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jurisx

28.09.2021. 09:58

Kas ir levits??? Atbilde -LV galma āksts.

Atbildēt

nav jau nekādas armijas

26.09.2021. 08:09

»

pilsonis

Kaut kā maz saprotu to milzu naidu pret Levitu, jo zinu, ka viņš ir izcils jurists. Tas, ka viņam nav Musolīnī harizmas nav iemesls viņu bradāt. Nevar no viņa gribēt visu to ko Ulmanis darīja. Tautība arī nevar būt iemesls, jo tā ir Latvijā senāk, kā vecticībnieki, poļi, u.c. un visi viņi ir Latvijas...


Ir pāris ieinteresētas personas,tā saucamie troļļi,kuri dežurē pie datora un vēl pāris lētticīgo analfabētu,kuri tic visam,ko var izboksterēt,jo tā taču bija rakstīts kaut kur!!!

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

25.09.2021. 15:04

lapsu kūmiņ,es pats izlemšu kad man PIETIEK,sevišķi uz murgu rakstu vārsmām!

Atbildēt

Globālie kovidafēristi jau paziņojuši

25.09.2021. 11:30

»

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānoto tautas sociālo nemieru apspiešanai pielietos šaujamieročus

Lems par tiesībām karavīriem un zemessargiem arī miera laikā pielietot šaujamieročus...


kovidafēra var izgāzties tikai vienā gadījumā, ja kādā no trim lielvalstīm - ĶTR, KF, ASV vakcinācijas un globālās elektroniskās koncentrācijas nometnes izveidē tauta saceltos pret vietējiem globālistu Vatikāna padomes inkluzīvā kapitālisma režīmiem.

Ebreju nacists E. Levits pēc Ultimāta saņemšanas 2. septembrī inicē dāvanu tautai.

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānoto tautas sociālo nemieru apspiešanai pielietos šaujamieročus

Lems par tiesībām karavīriem un zemessargiem arī miera laikā pielietot šaujamieročus

SABIEDRĪBA Šodien, 2021. gada 25. septembrī, 10:13
  Jauns.lv / LETA

Valdība otrdien, 2021. gada 28.septembrī lems par grozījumiem likumā, kas piešķirtu karavīram un zemessargam tiesības miera laikā pielietot dienesta šaujamieroci speciālās operācijās, tostarp, militāro darbību rezultātā izraisītu valsti apdraudošo situāciju pārvarēšanai”.

No paziņojuma izriet, ka K. Kariņš ar savu rezolūciju, to saskaņojot ar E. Levitu, var norīkot zemessardzi vai armiju “speciālu operāciju” veikšanai, piespiedu kārtā vakcinējot iedzīvotājus, ielaužoties ar ieročiem viņu dzīvesvietās. Tieši tā, kā tas notika Indijā.

Šie ir pavisam jauni valsts terora apdraudējumi visai sabiedrībai, jo 13/03/2020 LV jau atteikusies Latvijā ievērot cilvēktiesības, paziņojot ANO.

Atbildēt

šādu komentāru autoriem

25.09.2021. 11:02

»

VVV

Piseļgribulim prāts aptumšojās uz dižās ejakulācijas mirkloi, piedodiet


prāta nav bijis jau kopš dzimšanas.Kaut cik normāls cilvēks neko tādu nerakstīs.Šeit komentāros pulcējas viena daļa Latvijas atkritumu.

Atbildēt

pret tviteriem

25.09.2021. 10:51

suņu būdām govzemjiem džilindžeriem šrajiem zāļu nav...stulbai tautai stulbi bērni. Ja jau pat LU ezotēriķi, nu ko velti runāt, lai jājas

Atbildēt

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānoto tautas sociālo nemieru apspiešanai pielietos šaujamieročus

25.09.2021. 10:01

Lems par tiesībām karavīriem un zemessargiem arī miera laikā pielietot šaujamieročus

SABIEDRĪBA Šodien 10:13
  Jauns.lv / LETA

Valdība otrdien, 28.septembrī lems par grozījumiem likumā, kas piešķirtu karavīram un zemessargam tiesības miera laikā pielietot dienesta šaujamieroci speciālās operācijās, tostarp, militāro darbību rezultātā izraisītu valsti apdraudošo situāciju pārvarēšanai.

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem?

Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 2021. gada 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, proti 2021. gada beigās, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielā ekonomikas atiestatīšana (nonuļļošana)”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.


Arzemju banku algotņi E. Levits un K. Kariņš - diversanti
Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas un Davosa klubu un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt “ārkārtas stāvokli”, kas pielīdzināms karastāvoklim ar komendantstundām, kādu LV likumdošana neparedz, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Puaro.lv :

“Karastāvoklis kā īpašs tiesiskais režīms Latvijas normatīvajos aktos nav paredzēts.
Nacionālās drošības likums nosaka, ka “atkarībā no valsts apdraudējuma veida, tā intensitātes un rakstura, kā arī apdraudētās teritorijas lieluma nosaka atbilstošu terorisma draudu līmeni, kā arī likumā noteiktajā kārtībā var izsludināt ārkārtējo situāciju vai izņēmuma stāvokli. Izsludinot izņēmuma stāvokli, Ministru kabinets var noteikt papildu ierobežojumus iedzīvotājiem, komersantiem, valsts un pašvaldību iestādēm atbilstoši likumam “Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli”.

Atbildēt

ANO tikpat stulbs kaa melits

25.09.2021. 06:19

Paskatiet tak ANO prioritaates

Atbildēt

24.09.2021. 17:16

»

!!

šis Levita kungs ar katru dienu pārsteidz arvien vairāk. Telefoniskā pavēle, par Kucinas iecelšanu ar nepakļaušanās gadījumā sekojošu draudu atlaist valdību, beigās izrādās bijis tikai joks!? Jautājums tikai, kurš tieši vai Kucinas iecelšana vai valdības atlaišana? Izskatās, ka notiekošiais mūsu valdībā...


joks ir tā odžu mudžekļa attīstībai/par pretīgie centieni pa sētas durvīm ieblēdīt amatā savu kandidāti-osipovu nr.2,ko ļoti labi redzēja Levits.Tādi,kā šī partija ies pāri līķiem,lai panāktu savu.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

24.09.2021. 15:48

brīvā,cilvēktiesību,demokrātiskā,tolerantnā,GAIŠO VĒRTĪBU ieropa vēlās izrēķināties ar spāni-disidentu PUČDEMONU!?Ko teiks JURISTS Lavets un ediks rinka,nasraļnija aizstāvji,pateiks jeto drugoje?!

Atbildēt

Fricis

24.09.2021. 14:20

Latvija ir “lielisku cilvēku” zeme, kurā ir “iezīmēta jābūtība” un kura “ir un būs jaudīga”. Jāapgūst vēl tikai "mēdijpratība, advancētība un brīvrunas pratība".

Atbildēt

mg

24.09.2021. 12:04

»

ha ha

Ticu, ka Krautmanis ANO būtu izklaidējis latīņamerikas un Āzijas valstu vadītājus, ka prieks. Žāvas nevienam nenāktu


Nu pēdējoreiz, kad bija ANO Ģen.asambleja klātienē pirms covida (nu, toreiz, kad uz turieni bija aizspērusies pat Viņķele un dusēja dārgu viesnīcu buduāros), Levita runas laikā aizmiga par ārlietu ministrs, kurš vienmēr ir ļoti mundrs un žiperīgs un sanāksmēs ne tikai nekad neaizsnaužas, bet visu laiku kaut ko knakstās un knibinās, jo nevar nosēdēt mierā.

Atbildēt

mg

24.09.2021. 12:02

Par kādiem tādiem neatkarīgiem un vispusīgiem medijiem viņš tur kurkst? Vidusmēra LV iedzīvotājs jau sen nepatērē covidorāmu, vairāk par rakstiem nedaudzajos ziņu portālos, kur puse satura ir par maksu, vidusmēra lasītāju interesē līdzcilvēku komentāri. Jaunieši vispār dzīvo angļu valodas mediju vidē un patērē vienaudžu radītu saturu, baidos, ka viens otrs pat nezina, kas tas Levits tāds vispār ir.
Ja runājam par šī tukšā murmuējuma pasniegšanu.... te nu bija mīti un ilūzijas par Levita svešvalodu zināšanām. Vienīgā valoda, ko viņš reāli zina, ir vācu valoda. Pārējās viņš nevis runā, bet vairāk vai mazāk sekmīgu galvā tulko no vācu uz to, kurā jau nu tobrīd mēģina kaut ko no sevis izmocīt, latviešu valodu ieskaitot. Angļu valoda ir veca vācu opīša līmenī.

Atbildēt

!!

24.09.2021. 10:44

šis Levita kungs ar katru dienu pārsteidz arvien vairāk. Telefoniskā pavēle, par Kucinas iecelšanu ar nepakļaušanās gadījumā sekojošu draudu atlaist valdību, beigās izrādās bijis tikai joks!? Jautājums tikai, kurš tieši vai Kucinas iecelšana vai valdības atlaišana? Izskatās, ka notiekošiais mūsu valdībā sāk pārspēt pat pandēmijas "šausmas".

Atbildēt

pilsonis

24.09.2021. 09:50

Kaut kā maz saprotu to milzu naidu pret Levitu, jo zinu, ka viņš ir izcils jurists. Tas, ka viņam nav Musolīnī harizmas nav iemesls viņu bradāt. Nevar no viņa gribēt visu to ko Ulmanis darīja. Tautība arī nevar būt iemesls, jo tā ir Latvijā senāk, kā vecticībnieki, poļi, u.c. un visi viņi ir Latvijas organiska iedzīvotāju sastāvdaļa, jo dzīvo šeit simtiem gadu. Te izskatās, ka ir kāds personisks naids un tam tiek vākta līdzbļāvēju armija.

Atbildēt

Māra

24.09.2021. 09:42

»

Parastais, kurš nesaprot...

Kādas Levita spējas, bija pamats, lai tiktu iecelts prezidenta amatā? Vai tiem deputātiem, kuri balsoja, nav šodien kauns, par savu izvēli


Tā ir kā spoža zvaigzne pie Latvijas debesīm... Nācijas tēvs!!! Cik aprobežotas ir sievietes, kas to teica par šito šausmīgo žīdu, pašlabuma meklētāju un meli! Gaidām Viltvārdis2.

Atbildēt

Ultimāts ebreju nacistam E. Levitam, kurš ignorē Nirnbergas kodeksu,

24.09.2021. 07:17

sācies 2021. gada 18. septembrī ar tautas protestiem Krastmalā.

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

Latvijas tautas ULTIMĀTS
Valsts prezidentam Egilam Levitam!

Mēs ierosināsim Valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.

MŪSU PRASĪBAS

1. Atteikties no obligātās vakcinācijas, nosakot, ka vakcinācija var būt tikai un vienīgi brīvprātīga. Paskaidrojam Levitam - par nevakcinēšanos nedrīkst atlaist no darba, nedrīkst spiest vakcinēties, liedzot pakalpojumus un elementāras iespējas. Tā nav brīvprātīga vakcinācija.

2. Izbeigt cilvēku šķirošanu. Paskaidrojam Levitam - cilvēku nelaišana sabiedriskās vietās, transportā un pat tualetē. Tā ir cilvēku šķirošana. Nekavējoties to izbeigt!

3. Atsākt normālu mācīšanās procesu. Paskaidrojam Levitam - bez nevajadzīgām maskām, liekiem testiem un audzēkņu dalīšanas vakcinētajos un nevakcinētajos.

4. Pārtraukt uzņēmējdarbības ierobežošanu ar apšaubāmām prasībām. Paskaidrojam Levitam - apšaubāmas ir epidemioloģiskās prasības, ja nav tādas epidēmijas, kas tās pamato.

5. Izteikt neuzticību Kariņa valdībai un izveidot jaunu valdību, kas atbilst valsts interesēm. Paskaidrojam Levitam - sabiedrībai ir vajadzīga valdība, kurā ministri ir amatam atbilstoši profesionāļi.

6. Nodrošināt godīgas nākamās Saeimas vēlēšanas. Paskaidrojam Levitam - vienu partiju finansēšana no valsts budžeta, liedzot finansējumu citām, nav godīga konkurence.

7. Prasības izpildīt divu nedēļu laikā, atceļot likumus un valdības noteikumus, kuri diskriminē, ierobežo un šķiro cilvēkus!
Pretējā gadījumā Jūs, Levita kungs, tiksiet atbrīvots no amata ar īpašu likumu, zaudējot bijušo prezidentu privilēģijas!
Latvijas tauta!" lasāms Lindas Liepiņas profilā.

Ja E. Levits neatkāpsies vai neizpildīs pilnīgi visas ultimāta prasības, tad Tauta Krastmalā izies 2. oktobrī.

Tas ir nopietni un ultimāts E. Levitam trāpījis tieši desmitniekā, lai gan Ultimāta teksts dažās vietās ir nepilnīgs, kādi ir visi teksti, bet tā būtība ir “atdodiet mums mūsu cilvēktiesības”, kas nostiprinātas LR Satversmē. Tās pašas, no kurām E. Levits un Tieslietu ministrija J. Bordāna personā atteicās 13/03/2020, paziņojot ANO.

Ar šo paziņojumu par LV atteikšanos ievērot cilvēktiesības tiek grauta Latvijas ekonomika, ārvalstu tūristi neierodas, jo Latvijā vairs nav droši.

Kovidafēras shēmas politika
ir balstīta uz “ekspertiem” - PVO utt. Tad seko zemākais līmenis kā U. Dumpis un līdzīgie “profesori” - K. Kariņa valdība piešķīra kukuli ap 500 000 par Covid-19 “pētījumiem”, kuri pēc tam nesekoja. Bet sekoja paklausība PVO rekomendācijām un 4. maija varas režīma MK noteikumiem.

PVO “eksperti” K. Kariņam “ieteica” izveidot “pūļa vakcinācijas plānu”, ko K. Kariņš vienpersoniski ar savu rezolūciju uzdeva veselības ministrei I. Viņķelei. Vienpersoniski ar savu rezolūciju! Vienpersoniski!!!!

Kad Viņķele savu melno darbu izdarīja, par veselības ministru iecēla D. Pavļutu. Viņķele un Pavļuts abi bijuši ASV un tikuši apmācīti kā marionetes speciālā cionistu banku augstskolā.

13/03/2020, LV ar E. Levitu un J. Bordānu, atsakoties ievērot Latvijā cilvēktiesības, tautu pārtaisīja par pūli. Tauta to ir pieļāvusi. Pūlis ir personu grupa, kas neapzinās savas tiesības.

“18. septembra ultimāts E. Levitam” un K. Kariņam vērsts uz cilvēktiesību atgūšanu Latvijā. Ja Levits un Kariņš neatkāpsies, sekos 2. oktobra tautas protesti.

18. septembra līdz 2. oktobrim Ultimāts cionistu 4. maija kliķei ir mēģinājums tautu “vest pie prāta” un “aicināt protestēt”, kamēr no “pūļa” tauta kļūst atkal par tautu un atgūst savas cilvēktiesības.

Atbildēt

Zeme veras vaļā, ūdens aizplūst

24.09.2021. 05:51

Ūdens kari jau faktiski sākušies.

Atbildēt

Muldorgs

24.09.2021. 05:35

Tas tachu no muuseejiem! Allazj rulee....

Atbildēt

7 paaudzē sarkans

23.09.2021. 20:36

»

WWW

Latvijai kaut kā neveicas ar tiem prezidentiem. Tas tāpēc, ka savulaik netika veikta čekas smerdeļu un komunistu lustrācija


Paši viņi to attālina un jo ilgāk novilcinās, jo briesmīgāk viņus izlustrēs.

Atbildēt

WWW

23.09.2021. 20:27

Latvijai kaut kā neveicas ar tiem prezidentiem. Tas tāpēc, ka savulaik netika veikta čekas smerdeļu un komunistu lustrācija.

Atbildēt

Medijpatība

23.09.2021. 19:56

»

liels kauns

Prezidenta institūcija Levita izpildījumā ir parazītiska, melīga, kaitnieciska


Man tā šis vārds iepatikās , ka es no sajūsmas, pati sev par izbrīnu, sāku zviegt kā zirgs, Tagad nomainīju savu kristīto vārdu uz MEDIJPATĪBU, LAI MAN VISU LAIKU BŪTU PAR KO SMIET. smieklii ir garants veselībai, tātad iztikšu bez šprices.

Atbildēt

Klīstošajiem ruskij mir bastardiem

23.09.2021. 19:26

»

Levits ir latvju tautas ienaidnieks Nr. 1

kas latviešus ved uz moderno gulagu - elektronisko koncentrācijas nometni


Nevēlamie raksti pazūd no vietnes. Okupantu/komunistu realizētais hibrīdkarš pret latviešiem turpinās.

Putins turpina stratēģiju Āfrikā: „Wagner” pošas uz Mali

https://m.pietiek.com/raksti/putins_turpina_strategiju_afrika_wagner_posas_uz_mali/

Atbildēt

Apelsīns

23.09.2021. 19:25

Latvija ir spērusi soli savā attīstībā. Tagad mums ir nothing special uzlabotā versija, kas perfekti pārzin mežu digitalizāciju un Pasaulei tas ir jāzin!!!!!!

Atbildēt

Levits ir latvju tautas ienaidnieks Nr. 1

23.09.2021. 18:49

»

liels kauns

Prezidenta institūcija Levita izpildījumā ir parazītiska, melīga, kaitnieciska


kas latviešus ved uz moderno gulagu - elektronisko koncentrācijas nometni.

Pārstājiet, stulbeņi, iedomāties, ka ar prezidentu būtu jālepojas. Sāciet paši kā jādomā prezidentam domāt prezidenta domas sev.

Atbildēt

as

23.09.2021. 18:32

Man bija sapnis, ka Levits uznākot uz ANO tribīnes demonstratīvi saplēš AM sagatavoto runājamo un nodod 5 minūtes par liekulību ko demonstrēt ANO politiskā buržuāzija pret sabiedrību, nedrošām vakcīām un izolācijā brūkošām ekonomikām. Bet - tādi pauti el prezidentem tikai saoņos - sapņos rādās. Viņam svarīgi bija ANO pāstāvēt CNN, AP, Bloomberg , Merdoku un citus mēdiju korporācijas.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

23.09.2021. 17:39

»

liels kauns

Prezidenta institūcija Levita izpildījumā ir parazītiska, melīga, kaitnieciska


Paldies jantarika un dubravas kom.andai.

Atbildēt

liels kauns

23.09.2021. 17:32

Prezidenta institūcija Levita izpildījumā ir parazītiska, melīga, kaitnieciska!

Atbildēt

Patriotiskais gars

23.09.2021. 17:31

Piemēram,kad bla bla bla teica no AUGSTĀS tribīnes ukru vadonis,bijušais klauns zeļa,telpā atradās ap 20 ļaužu no Āfrikas un paša svīta?!Āfrikāņi tur bija,jo nākošā uzstāšanās bija Zambijas pārstāvim!?Cik klausījās Latvju vadoni?

Atbildēt

:D

23.09.2021. 17:29

Ilgtspējīga makaronu teleportācija jau ANO nonākusi! :D

Atbildēt

Par rakstu

23.09.2021. 17:16

Nu tiešām jāatzīst - M. Krautmaņa raksts ir augstas proves feļetons ar ļoti augstu sabiedrisko nozīmi. Labi, ka kāds tomēr Latvijas valsts prezidenta runas analizē un izsaka par tām viedokli šādā asā formā.
Man vislabāk patika norāde uz šo levitismu: “ Egils Levits runāja par mazo tautu ….. inovatīviem tehnoloģiskajiem risinājumiem. “Latvija turpina aktīvi izvērsties ilgtspējīgas mežu digitālās apsaimniekošanas jomā.” ”
Man patiešām ir kauns par šo valsts prezidentu un par Saeimu, kas tādu ievēlēja

Atbildēt

fakts

23.09.2021. 17:01

»

Parastais, kurš nesaprot...

Kādas Levita spējas, bija pamats, lai tiktu iecelts prezidenta amatā? Vai tiem deputātiem, kuri balsoja, nav šodien kauns, par savu izvēli


Deputātiem nav kauna,par levita iecelšanu tiem pielika pie algas.Tāpat deputātiem nav NEKĀDAS atbildības.

Atbildēt

motorhead 1916

23.09.2021. 16:54

Redz, ja kaads slauka pakalju cienjpilni, dirspratiigi, tiirgribiigi vai, pasarg dievs, digitaali... Nekas labs nebuus. Vajag VIENKAARSHI atslauciities, vai ne? ;-) Protams, ir cilveeki, kuri nesaprot, kas, kad un kaapeec jaaslauka. Vaardus un uzvaardus jau visi zin.

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

23.09.2021. 16:36

»

ha ha

Ticu, ka Krautmanis ANO būtu izklaidējis latīņamerikas un Āzijas valstu vadītājus, ka prieks. Žāvas nevienam nenāktu


Kādas Levita spējas, bija pamats, lai tiktu iecelts prezidenta amatā? Vai tiem deputātiem, kuri balsoja, nav šodien kauns, par savu izvēli?

Atbildēt

Guntars

23.09.2021. 16:35

»

Guntaram

Kāds tev amats levitasa komandā? Rūjienas saldējums


Tu kaut ko lasi vai vienkārši stročī? Vai vienkārši ieliec kluci, prasa tev to kāds vai nē?

Atbildēt

Kad palasa to Levita murgojumu

23.09.2021. 16:23

nav īsti skaidrs, kas ir tie “mēs” viņa tekstā - ebreji, žīdi, viņa kliķe.. un tā dezinformācija, ko izplata Levits un Kariņš.

Katru dienu valsts prostituētie mediji izplata melus - dezinformāciju, ko neviens nespēj pārbaudīt.

Cionisti patiesi domā, ka viņu dezinformāciju un propagandu vien lētticīgie skatās un klausās.

Atbildēt

Vot

23.09.2021. 16:22

Ka sacīt jāsaka - šarlatāns

Atbildēt

Guntars

23.09.2021. 16:05

»

Uldis

Ūdens ir tik, cik Dievs atvēlējis, nēģeru ir par daudz


Uldi! Tu esi cinisks, aprobežots indivīds. Es ļoti ceru, ka tas Dievs, kuru tu piemini, kaut kad tevi pārdislocēs uz to vietu, kur nēģeru ir par daudz. Lai pēc pilnas programmas izjustu to kaifu ko patreiz izjūt Krautmaņa pieminēto valstu iedzīvotāji.

Atbildēt

Es

23.09.2021. 15:56

»

ha ha

Ticu, ka Krautmanis ANO būtu izklaidējis latīņamerikas un Āzijas valstu vadītājus, ka prieks. Žāvas nevienam nenāktu


Ja šādam mērķim valstij jāuztur prezidents, viņa svīta un viņa dīzeļa bembis, var arī lētāku un vienkāršāku veidu atrast, kā tērēt to kundziņu laiku. Rezultāts vienāds būtu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...