Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētbirzs

15.04.2021. 11:13

Pašlaik ārkārtējā situācija Latvijas Republikā ir beigusies. No 2021. gada 7. aprīļa ārkārtējā situācija Latvijā vairs nav spēkā, tomēr kovid-19 (covid-19) sērga vel joprojām turpinās, tāpēc mūsu valstī turpina darboties valdības noteiktie drošības pasākumi un ierobežojumi (avots: mfa.gov.lv/konsulara-informacija/jaunumi/66928-par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu-latvija). Būsim saprotoši un apzinīgi! Ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Regulāri mazgāsim rokas ar ziepēm un ūdeni. Publiskās vietās lietosim higiēniskās sejas maskas un ievērosim 2 metru distanci viens no otra. Par laimi, kovid-19 (covid-19) pandēmija iet uz beigām, jo mūsu valstī ir sākusies aktīva vakcinācija pret šo nejauko vīrusu (avots: vm.gov.lv/lv/jaunums/liela-meroga-vakcinacijas-centri-gatavi-darbam). Pavisam nesen liela mēroga vakcinācijas centri uzsāka savu darbību visā Latvijas teritorijā. Pagaidām vakcinācijas process notiek nesteidzīgi. Taču lai tiktu pie vakcīnas pēc iespējas ātrāk, iesaku katram Latvijas iedzīvotājam piereģistrēties vakcīnas saņemšanai portālā manavakcina.lv vai zvanot uz bezmaksas tālruni 8989. Vakcinācijas process ir ļoti nozīmīgs kovid-19 (covid-19) krīzes pārvarēšanai. Savlaicīga vakcinēšanās palīdzēs mūsu sabiedrībai sasniegt pūļa imunitāti, tādējādi Latvija sekmīgi uzvarēs šo nelūgto vīrusu. Vakcinācija mūsu valsts iedzīvotājiem notiek bezmaksas, tāpēc izmantosim šo Latvju Dievu sniegto iespēju palīdzēt savai valstij un tautai. Nezaudēsim ticību šajā grūtajā pārbaudījumu laikā. Turpināsim ticēt sentēvu Dieviem. Turpināsim ticēt Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Saticību un sapratni mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss # SARS-CoV-2 #vakcinācija #imunitāte #drošība #patriotisms #Tēvzeme #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pacietība #veselība #drosme #Skolnieciņš #svētbirzs

Atbildēt

he he

13.04.2021. 10:55

Viss jaunais esot labi aizmirsts vecais - https://pietiek.com/raksti/likumi_sev_un_saviem_tuvakajiem. Ne velti cienīgtēvi muld par kaut kādu otro atnākšanu ...

Atbildēt

Tu no psihiatriskās?

13.04.2021. 06:42

»

Nirnberga

Ne tikai krimināllieta, bet starptautisko tiesību pārkāpums, ka okupanti un kolonisti vispār šeit atrodas


Neliekas šaubas, ka tu esi izkritis caur psihiatrijas vārtiem, atsildījies kā zvirbulis zem govs sūdu čupas un čivini bez satura.

Atbildēt

Likumdevēja, pašvaldības rokās...

12.04.2021. 18:02

»

Likumdevēja, pašvaldības rokās ir iespējas

Pat ja atzīst Grūtupa kļūdas, likumdevēja un vietvaru rokās ir instrumenti kā šīs kļūdas mīkstināt, vērst par labu ar sabalansētu nodokļu, sociālo politiku, mērķētu atbalstu. Diemžēl šī iespēja nav izmantota, tieši otrādi, tiek izvērsta pretrunīga ekonomiskā politika - vecajiem īrniekiem tiek dota iespēja...


Ja šādu politku vēl varēja izskaidrot Ušakova laikā, tad šobrīd šāds bezatbildīgs naivums nav attaisnojams. Viens no cēloņiem ir arī tas, ka neviens politiskais grupējums nevēlas identificēties ar denacinalizēto namu īpašnieku jautājumu, arī nacionālās partijas, kam būtu jāspēj izprast okupācijas nestie zaudējumi, sekas. Tāpat - postpadomju politiķiem ir izdevīgi uzturēt šādu iebarotu, iebaidītu un atkarīgu elektorātu. Domāju, ka zināma loma ir arī starpvalstu līgumam un garantijām pensionēto armijnieku ģimenēm.

Atbildēt

Likumdevēja, pašvaldības rokās ir iespējas

12.04.2021. 17:53

Pat ja atzīst Grūtupa kļūdas, likumdevēja un vietvaru rokās ir instrumenti kā šīs kļūdas mīkstināt, vērst par labu ar sabalansētu nodokļu, sociālo politiku, mērķētu atbalstu. Diemžēl šī iespēja nav izmantota, tieši otrādi, tiek izvērsta pretrunīga ekonomiskā politika - vecajiem īrniekiem tiek dota iespēja un solījumi dzīvot sociālismā, savukārt no īpašniekiem pieprasa nodokļus un atbildību kā administrētā tirgus ekonomikā - šī situācija tiek eskalēta un nogrūsta uz vēsturiskām "šķiru pretrunām".

Atbildēt

Nirnberga

12.04.2021. 17:35

»

tiesības

būtu tiem, kas īrēja līdz 1940.g. Visa pārējā Rīgā salīdusī sarkanā šļura ir krimināllieta


Ne tikai krimināllieta, bet starptautisko tiesību pārkāpums, ka okupanti un kolonisti vispār šeit atrodas.

Atbildēt

fakts

12.04.2021. 17:12

»

Un kas sanāca? Kur tauta?

https://manabalss.lv/par-sia-rigas-namu-parvaldnieks-darbibs-partrauksanu/show?locale lv...


Kaut ko vēl debilāku grūti iedomāties- vienas SIA vietā uztaisīt vismaz 10 un katru ar savu valdi un kaudzi ofisa šļauku. būs vienkārši superīga ekonomija ha ha ha!

Atbildēt

Ja tu stulbs, paklusē

12.04.2021. 17:11

»

Tiesiskā paļāvība

Nav saprotams ko īrnieki gaidīja 30 gadus...


Tu kā palīgskolas 5 klases audzēknis spried. Ja neko nesaproti, kas notiek Latvijā, nebāz savu nenoslaucīto degunu tur kur tevi neprasa.

Kas tev deva noprivatizēt dzīvokļi, ka MALKAS ŠĶŪNĪTI nevarēja privatizēt , ja nemaksāji kukuļus.
Kas tev ļaus izveidot sarakstus - Datu vākšana ir aizliegta - arī to tu, debilais nejēga, nesaproti? Arī to nesaproti, ka cilvēki, latvietis neiet ar protestiem uz ielas - viņam bail no darba devēja, viņš zina, ka tautu neviens neklausās pat tad, kad bija piketi nepārtraukti, katru dienu lielā daudzumā, kad bija izsludināti nepārtraukti piketi un katru reizi rakstītas petīcijas valdībai un starptautiskām organizācijām, tika rīkots pikets Strazpbūra, Francijā pie Eiroparlamenta ēkas un bez rezultāta. TU nejēga - pacelt Latvijā tautu pret šo valsts varas trakomāju, pie valsts, kura nav tautas valsts, bet mafijas valsts, Maksātnespējas administrācijas valsts, īpašumu uzpircēju valsts - tā ir TB/LNNK/NA un Latvijas ceļa komunistu, stukaču un tautas interešu nodevēju valsts.

Atbildēt

Tiesiskā paļāvība

12.04.2021. 14:05

Nav saprotams ko īrnieki gaidīja 30 gadus?
Ka varēs dzīvokļus privatizēt? Tak nē.
Ka valsts uzcels jaunus dzīvokļus? Tak nē.
Kompensācijas? Tas nozīmē ka citiem par sertifikātiem kapeikas bet dažiem varoņiem katram 100 tūkstošus.

Privatizācijas sertifikāti tika izsniegti visiem VIENĀDI.
Paskaitiet cik cilvēki varēja izdevīgi noprivatizēt dzīvokļus Pļavniekos, Purvciemā un citās labās vietās, niecīgs procents salīdzinot ar 2 miljoniem iedzīvotāju.
Kāda tur vēl diskriminācija, grib iedzīvoties uz PSRS režīma nopelniem, nekas vairāk.

Kur ir tie 60 tūkstoši cilvēku, tas ir izdomāts skaitlis. Ja tāds būtu tad pie Saeimas neprotestētu 10 cilvēki. Ja tāds skaitlis būtu, tad sen jau šī biedrība būtu izveidojusi tādus sarakstus. Acīmredzot vairāk par 300 - 500 nav.

Atbildēt

Paija

12.04.2021. 12:56

paldies, parakstīšos pret RNP krāpniekiem

Atbildēt

Un kas sanāca? Kur tauta?

12.04.2021. 12:00

»

Paija - 10:34

diemžēl cilvēki necīnās PRET RNP makslīgo aprēķinu, finanšu apkrāpšanu. tauta cieš klusējot un maksā, labakajā gadījum a savu sāpi izkliedzot Internetā...


https://manabalss.lv/par-sia-rigas-namu-parvaldnieks-darbibs-partrauksanu/show?locale lv
PAR NAMU PĀRVALŽU NEATKARĪBU UN "RĪGAS NAMU PĀRVALDNIEKS" DARBĪBAS PĀRTRAUKŠANU
Iniciatīva tiks iesniegta Rīgas domē, PTAC
5'000

1'142
JAU PARAKSTĪJUŠI 1'142
PALĪDZI SAVĀKT VĒL 3'858
Aicinām rīdziniekus ar savu internetbanku parakstīties par SIA Rīgas namu pārvaldnieka (turpmāk RNP) centrālo struktūrvienību darbības pārtraukšanu, atstājot dzīvojamo māju apsaimniekošanu esošo teritoriālo namu pārvalžu kompetencē, jo uzskatām, ka RNP, uzturot šo milzīgo pārvaldības aparātu, nelietderīgi izšķiež rīdzinieku naudas līdzekļus, par ko rīdzinieki savā sūdzībās un māju naudas ienākumu un izdevumu TĀMĒS ir pārliecinājušies, ka rīdzinieku naudas izšķērdēšana saistīta ar šādas namu pārvaldēm paralēlas iestādes uzturēšanu un apšaubāmu apsaimniekošanu, jo mājas faktiski apsaimnieko namu pārvaldes. Plašus rīdzinieku naudas izšķērdēšanas faktus savulaik konstatēja arī Valsts kontroles revīzija. RNP māju apsaimniekošanu ir uzsācis ar iekšējo Rīgas domes 05.07.2011. gada noslēgto Dzīvojamo māju pārvaldīšanas līgumu Nr. RD -11-09-910-lī un ar formālu atsauci uz likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 50.panta 7.daļu. Šī likuma norma ir formāla, jo RNP darbība nav saskaņota ar speciālajiem likumiem par dzīvokļu īpašnieku kopības tiesībām, proti: RNP darbība ir pretrunā: - ar “Dzīvokļu īpašuma likuma” 10.panta 5.punktu, kurā noteikts, ka "lēmumus, kas attiecas uz obligāti veicamo pārvaldīšanas darbību nodrošināšanu kopīpašumā esošā dzīvojamā mājā …. pieņem, ievērojot Dzīvokļa īpašuma likuma noteikumus par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanu. Šāda lēmuma nav, iespējams, atsevišķus gadījumus. - ar minētā likuma 16.panta 2.punkta 8. daļu, ka "vienīgi dzīvokļu īpašnieku kopība ir tiesīga pieņemt lēmumu par atsevišķu vai visu dzīvojamās mājas pārvaldīšanas darbību uzdošanu pārvaldniekam”. Tāpat, "Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma" 6 panta 4. punktā noteiktais par pārvaldnieka pienākums slēgt līgumu par piesaistītā zemesgabala lietošanu iestājas tikai tad, kad RNP tās ir piešķīruši dzīvokļu īpašnieku kopība. Tātad, RNP atsauce uz likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 50.panta 7.daļu, kurā noteikts, ka "pienākums pārvaldīt dzīvojamo māju valsts dzīvojamās mājas valdītājam vai pašvaldībai ir arī tad, ja dzīvojamā mājā ir privatizēti visi privatizācijas objekti, bet nav sasaukta dzīvokļu īpašnieku kopsapulce saskaņā ar šā likuma 51.panta otro daļu, ir juridiskai nekorekta un nav saistoša dzīvokļu īpašnieku kopībai.
Tā kā māju apsaimniekošana notiek bez dzīvokļu īpašnieku kopības pilnvarojuma, uzskatāms, ka minētais Rīgas domes lēmums un RNP darbība ir ārpus likuma. RNP ar savu darbību nevis atvieglo apsaimniekošanu, bet rada neizpratni, kad, kura laikā, kurā gadījumā un pie kā vērsties, saskarsme ar RNP darbiniekiem faktiski nav iespējama. Nav šaubu, ka esošās namu pārvaldes ir tuvākas iedzīvotājiem un ar kurām ir iespējams ērtāk un ātrāk kotaktēties, nesadalot un nedubultojot apsaimniekošanu. Esam pārliecinājušies, ka dzīvokļu īpašniekiem tiek liegta pieeja naudas līdzekļu uzkrājumu un tēriņa izsekošanai, tas ir, RNP amatpersonas izmanto apstākļi, ka dzīvokļu īpašnieki ir dezorganizēta masa, viņi nespēj izsekot dzīvokļu naudas uzkrājumu plūsmai un izmantošanai, nav pieejas pie dokumentiem, nav pietiekamas grāmatvedības un/vai juridiskās sagatavotības vērtēt RNP darbības aktus un protokolus par darbu izpildi un šī un citu līgumu saturu un valstī nav iestādes, kas pilnvērtīgi uzraudzītu apsaimniekotāju darbības likumību, tādēļ ar naudas līdzekļiem tas var rīkoties pēc saviem ieskatiem un pēc vajadzības, pat ievērojamas summas dāvinot pašas Rīgas domes izveidotai arodbiedrībai “LABA”. Uz sūdzībām par nepamatotu darbību bieži vien netiek rasts risinājums.
Rīgas namu pārvaldnieka rīcība ir apšaubāma arī ar dalītā īpašuma (piespiedu nomas) zemes nomas līgumu slēgšanas gadījumiem. Tāpat ir gadījumi, ka RNP rīdzinieku iemaksāto naudu par zemes nomu nepārskaita zemes īpašniekam, kas zemes īpašniekam rada ieganstu terorizēt dzīvokļu īpašniekus ar maksas dubultu piedziņu. Likvidējot šo konglamerātu – RNP, samērā lielai rīdzinieku daļai, kuru mājas ir Rīgas domes bilancē, izbrīvētos daudzi miljoni rīdzinieku dzīvojamo māju uzkrāto naudas līdzekļu, ko varētu novirzīt svarīgām māju uzturēšanas vajadzībām un samazināt maksājumus. Skat saiti: *https://www.pietiek.com

Atbildēt

Tieši tā

12.04.2021. 11:48

»

Hihi

Gan pienāks diena un varēs atkal piepildīt lopu vagonus ar tautas ienaidniekiem, kuri pa šiem 30 gadiem ir izpaudušies pilnībā


Mafija, bandas, laupītāji, tautas nagu maucēji šajā "demokrātiskajā" Latvijā pelna to pašu, lai gan salīdzināt nedrīkst, jo okupanti lopu vagonos izsūtīja pilnīgi nevainīgos (100%), bet šodienas plēsoņas ir patiesi noziedznieki - izkrāpa mājas, prihvatizēja mājas un/ vai zemi, pārkāpa pirmpirkuma tiesības, saņēma neizpirktus īpašumus par velti, kā teikts citā komentāra, apkrāpa ārzemju latviešus utt. - māju īpašniekus.

Atbildēt

Paija - vienkārši

12.04.2021. 11:40

ne tikai izmet cilvēkus uz ielas bez mantas, bez naudas, atstājot bez darba, bet vēl atbildīgās amatpersonas par likumu iedzīvotāju labā izstrādāšanu ieņirdz: ka tagad valda konkurence, brīvs darba tirgus un katrs VAR izvēlēties sev mājokli atbilstīgi savām darba spējām un nopelnītajam atalgojumam, savukārt Tiesībsarga birojs nelaimīgajiem , bez pajumtes palikušajiem cilvēkiem savās ar likumu citātiem pārpilnajās, neko neizsakošajās atbildēs kā Pielikumus pievieno glancētus bukletus ar atsaucēm uz konvencijām, cik ļoti aizsargāts un augsti vērtēts ir ikviens cilvēks neatkarīgi no izcelsmes, utt.

Atbildēt

Vārdu "izsūtītie " svītrot

12.04.2021. 11:39

»

Vienkārši

Visi īrnieki, 100 % - izsūtītie, kā dzīvoja, tā palika savos īrētajos dzīvokļos, no jauna slēdzot īres līgumus, pāratjaunojot un pierakstoties tajos. Protams, bija šāda tāda virzība, ja par lielu dzīvoklis, piešķīra citu, mazāku vai tml., iemitināja šajos lielajos dzīvokļos papildus ģimenes, radot komunālos...


Visi īrnieki, 100 % - izsūtītie, kā dzīvoja, tā palika savos īrētajos dzīvokļos, s ...lasi: Visi īrnieki, 100 % kā dzīvoja, tā palika savos īrētajos dzīvokļos, izņemot tos, kurus izsūtīja uz Sibīriju, nu ne vairāk kā 0,5-2 % no mājas.

Tātad latvieši saviem latviešiem rok bedres, nomelno par okupantiem, par "nabagu māju īpašnieku" dzīvokļu parazītiem.

Tieši Staļina čekisti tā sanaidot tautiešus, lai viens otru iznīcina, "vsem čekistiemm horošo, vse smejutsja", izdevās sarīdīt.

Atbildēt

to - vienkārši

12.04.2021. 11:33

piemērs tam ir Kots, kurš sādi izrīkojās Mežaparkā - izlika īrniekus bez citas dzīvesvietas ierādīšanas, ...

Atbildēt

Paija - 10:34

12.04.2021. 11:31

diemžēl cilvēki necīnās PRET RNP makslīgo aprēķinu, finanšu apkrāpšanu. tauta cieš klusējot un maksā, labakajā gadījum a savu sāpi izkliedzot Internetā.

Bet ja ikviens , kuram šķiet, ka RNP aprēķins ir apkrāpjošs, cīnītos, tad kopīgi arī kaut ko panāktu.
Paraugieties, cik daudz tomēr ir tiesu lietas, kurās tieši RNP sniedz īpašniekus tiesā par to, ka nemaksā gadiem, bet tauta kopuma nespēj cīnīties pretī, jo CIVILPROCESS ir par nesamērīgu maksu, civilprocesa izmaksas nav daudziem " pavelkamas" , tadēļ arī maksā klusēŗjot un ciešot..
Tiesas pārsvarā ir RNP pusē - nu, kā ta var nemaksāt par " godīgu" RNP rēķinu..
Nelikumīgi ir tas, ka kaut kādas SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" apkrāpjošs aprēķins tiek automātiski pasludināts par likumu.

Kas darās tiesās pandēmijas laikā, ... ka netiek ievērots Civilprocesa likums - tās vispār ir šausmas, bet par to mediji klusē, ... mīda ar kājām cilvēktiesības: aiztaisa ciet datorveikalus, kopētavas, bet tiesas pieprasa , lai dokumentus sniedz vairākos eksemplāros utt.

Atbildēt

Vienkārši

12.04.2021. 11:29

»

Pārejas likums 30 g. > Šīs...

No kurienes tādi dati par 90-95% uz 1990.g. pārmantotām īres tiesiskām attiecībām līdz 1940.g. Empīriski vērojumi - 5, augstākais 10%, īpaši aktīvi īrnieku pierakstīšana notika laikā, kad mājas jau aizgāja uz denacionalizāciju. Ja ir dokumentos apstiprināta statistika, lūdzu dalies, kur to var redzēt...


Visi īrnieki, 100 % - izsūtītie, kā dzīvoja, tā palika savos īrētajos dzīvokļos, no jauna slēdzot īres līgumus, pāratjaunojot un pierakstoties tajos. Protams, bija šāda tāda virzība, ja par lielu dzīvoklis, piešķīra citu, mazāku vai tml., iemitināja šajos lielajos dzīvokļos papildus ģimenes, radot komunālos dzīvokļus, bet tie pamazām pazuda, bet nevienu no sava īrētā dzīvokļa, kā "Brīvajā" 1990. gada Latvijā, nemeta laukā un bez citas dzīvojamās telpas ierādīšanas.

Tagad šo māju pārpircēji ir aptrakuši no sajūsmas, cik labi apmuļkoja ārzemniekus latviešu, mantiniekus, iegalvojot, ka māja noalista, brūk kopā, un nopirka pa sviestmaizi un tagad mauc ādu īrniekiem - "okupantiem". Te tava Neatkarīgās Latvijas nacionāļu - Tēvzemiešu čekistiskā politika neatšķiras no Stalina pēcokupācijas čekistu nagu maucēju politikas, ja tā nav vēl drūmāka, salīdzinot, cik ilgi un ar kādām spīdzināšanas metodēm tā tiek piemērota.

Un saki vai labāk, ka tavu ģimeni izmet uz ielas ap 40 000 ģimeņu vai 120 000 cilvēku), ej kur gribi, bez naudas, bez mantas, bez iedzīves un bez darba, bez jumta, tavas mantas pārraksta kā bezvērtīgas un samet slapjā pagrabā vai šķūnī ar cauru jumtu vai labāk, ka okupanti tavu ģimeni ievietoja lopu vagonos, deva 100 gramu maizes un 500 gr ūdens diennaktī, Sibīrijā ievietoja kāda pussagruvušā mājā, dzīvoklī utt. - KAS LABĀK? Atbildi.

Atbildēt

sertifikāts

12.04.2021. 11:17

»

Paija

traģiski Latvijā ir tas, ka ienākot haiziviskajam kapitālismam , spēkā ir likumi, kas pieļauj cilvēkus būtībā padarīt par bomžiem un atstāt bez pajumtes. Šis fakts ir antihumāns un negods likumdevējiem


Problēma ir nevis tā ka cilvēkus var padarīt par bomžiem un atstāt uz ielas - tas var notikt ar jebkuru un jebkurā valstī, bet šķībā likumdošana, kuras dēļ vieni, kas varējuši noprivatizēt valsts piešķirto dzīvokli, to ir pārdevuši, nodzēruši, ieķīlājuši uz kaut ko, nav svarīgi, un rezultātā nonākuši uz ielas, kamēr otriem, kas trāpījušies zem denacionalizācijas, vispār nav bijis ko pārdot, nodzert vai ieķīlāt. Lūk kur ir lietas būtība, nevis tukša vāvuļošana par kaut kādu "ulmaņlaiku" pēctecības atjaunošanu.

Atbildēt

auditorija

12.04.2021. 11:00

»

Paija

traģiski Latvijā ir tas, ka ienākot haiziviskajam kapitālismam , spēkā ir likumi, kas pieļauj cilvēkus būtībā padarīt par bomžiem un atstāt bez pajumtes. Šis fakts ir antihumāns un negods likumdevējiem


¿..haiziviskais kapitālisms ienāca? Bet kurš viņu atnesa? Tas taču bija Latvijas Ceļš, kas bija nekas cits kā apvērsušies komuņaki. Tātad - Latvijas īpatnība: komuņaki te pārtapa nevis par kādiem sociāldemokrātiem, kā tas notika citās valstīs, vai kaut ko līdzīgu saskaņai, bet par pavisam labēju flangu kas ieviesa to ko ieviesa.

Atbildēt

auditorija

12.04.2021. 10:41

»

Pārejas likums 30 g. >

Mēģinājumi pielīdzināt Latvijas brīvvalsti, t.sk. Ulmaņlaikus , padomju okupācijas posmam un spekulācijas ap to ir cinisms un demagoģija


¿..pielīdzināt Latvijas brīvvalsti, t.sk. Ulmaņlaikus, padomju okupācijas posmam?? Neviens te neko nepielīdzina - viss ir sarindots rindas secībā: valsts apvērsums 1934.g, "ulmaņlaiki" un 1940.g padomju okupācija. Vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? No 1934 līdz 1940.gadam Latvijā bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju.

Atbildēt

> Paija

12.04.2021. 10:34

»

Paija

traģiski Latvijā ir tas, ka ienākot haiziviskajam kapitālismam , spēkā ir likumi, kas pieļauj cilvēkus būtībā padarīt par bomžiem un atstāt bez pajumtes. Šis fakts ir antihumāns un negods likumdevējiem


"Humānajā" padomju laikā vecajam īpašniekam neļāva pierakstīties savā bij. īpašumā 1-ist. dzīvoklīti pie radinieka. Šodien ar identisku parakstu, kā toreiz aizliedzējam, izliek ģimeni ar bērniem no RNP apsaimniekota privātīašumā esoša dzīvokļa, par to, ka nespēj samaksāt mākslīgu uzrēķinu par nesniegtu pakalpojumu. P.s. Prasīt no vecā īpašnieka, kas saņem 50 gadus nodzīvotu īpašumu, lai viņš to vēlreiz atpērk, ir ciniski.

Atbildēt

Paija

12.04.2021. 10:17

traģiski Latvijā ir tas, ka ienākot haiziviskajam kapitālismam , spēkā ir likumi, kas pieļauj cilvēkus būtībā padarīt par bomžiem un atstāt bez pajumtes. Šis fakts ir antihumāns un negods likumdevējiem.

Atbildēt

Pārejas likums 30 g. > Šīs...

12.04.2021. 10:12

»

Šīs slimības nav ārstējamas

Cik pamatotas ir īres tiesiskās attiecības, kuras izveidojušās līdz 1940. gadam un kuri turpināja dzīvot šajos dzīvokļos, ap 90- 95 % veco īrnieku pēc nacionalizācijas ar pāratjaunotiem īres līgumiem - to tu nesaproti, tev smadzenes ir sarūsējušas no stukača darbības vai nojūdzoties no pārsteiguma, ...


No kurienes tādi dati par 90-95% uz 1990.g. pārmantotām īres tiesiskām attiecībām līdz 1940.g. Empīriski vērojumi - 5, augstākais 10%, īpaši aktīvi īrnieku pierakstīšana notika laikā, kad mājas jau aizgāja uz denacionalizāciju. Ja ir dokumentos apstiprināta statistika, lūdzu dalies, kur to var redzēt! Visuzticamākais avots ir mājasgrāmatas. Tātad, datos pamatots vai no pirksta izzīsts apgalvojums.

Atbildēt

Paija - niknajam

12.04.2021. 10:10

Par to ir jāpateicas Grūtupam, kurš šo putru ievarīja un nesaveda kārtībā likumus attiecība uz tiem , kuriem bija jāizvācas no nelegāli ieņemtajām mājām, kurās reiz dzīvoja piespiedu emigrācijā izbraukušie namu īpašnieki.
Padomju laikā bija iznīcinoša politika pēc būtības: latviešus pārvietoja uz sliktiem rajoniem, pagraba dzīvokļiem, bet armijniekus un partijniekus ievietoja glaunos dzīvokļos.Piemēram, tām glaunajām Mežaparka mājām, kurām neatradās īpašnieki deviņdesmitajos gados, paveicās, jo viņi privatizēja greznas savrupmājas, ne tikai Pļavniekus, Purvciemu...
Maniem radiniekiem - latviešiem partijnieks skaidri un gaiši pateica: jūs variet braukt dzīvot uz Krieviju, ja jums Latvijā nav kur dzīvot.
Paraugieties, cik greznā savrupmajā dzīvo kots - LTV ex-priekšnieks , kuram par smiekla naudu trāpījās zemes gabals, vispirms to atbrīvojot no īrniekiem ...

Atbildēt

Paija - civillikumam

12.04.2021. 10:00

tos cilvēkus, kurus izmeta no dzīvokļiem, likumi atzina par cietušajiem un cietušajiem tika arī atdots atpkaļ netaisni atņemtais īpašums. Par faktu, ka šo īpašumu nebija kādi cilvēki izmaksājuši - ir cits stāsts.
Ja pavērojam Mežaparku, tad pēc kara tur bija gandrīz visas tukšas privātmājas. Vienkaršā tauta (latvieši, krievi utt) tik gāja iekšā savrupmājās (sadalot tās 4-5 dzīvokļos) un izvēlējās sev nākamo dzīvesvietu uz bēgļu (situētākās sabiedrības daļas, kura emigrēja) rēķina komplektā ar izcilām mēbelēm un dzīvokļu iekārtojumu.

Labestīgi un gudri sava īpašuma atguvēji deviņdesmitajos gados īrniekiem nodrošināja citu dzīvesvietu (nopirka to kā kompensāciju cilvēkiem, kuri bija spiesti atstāt savu nelegāli ieņemto dzīvesvietu) . Manam radiniekam, kuram bija jāizvācas no Mežaparka mājas, likumīgais īpašnieks - atguvējs nopirka citu dzīvoklī atbilstīgā rajonā. Tādi gadījumi arī mēdza būt.

Atbildēt

Niknais

12.04.2021. 10:00

Latvija ir neizdevusies valsts ar netīru un neizglītotu stulbeni priekšgalā.
Biedrība pareizi raksta- cilvēkus diskriminēja, jo visi uebraukušie krievi varēja privatizēt savas hatas Purvciemā , Pļavniekos un Imantā, bet latviešus no centra namiem denacionalizatori izmeta laukā uz koka būdām nomalēs.
Skādi nodarīja bevis okupācijas režīms, bet 1990.gada 4.maija reakcionārā hunta

Atbildēt

Levits nav jurists

12.04.2021. 09:53

»

pareizais

Sen esmu teicis, ka stipri apšaubu prezidenta juridiskā zināšanas


Ja ir kaut kādi kursi Levitam jurisprudencē, bet viņš nav jurists pēc zināšanu apjoma un izpratnes par juridiskām lietām pēc būtības Latvijā.

Vēlams, ka Egils Levits atstātu Latviju un aizbrauktu otrreiz tur, kur vienreiz jau bija aizbraucis no Latvijas. Latvijai viņš neder ne kā "jurists", ne kā cilvēks vispār, jo nepazīst Latviju un Latvijas cilvēkus, tāpat kā Vaira.

Atbildēt

Šīs slimības nav ārstējamas

12.04.2021. 09:48

»

Pārejas likums 30 gadus

Nonsenss - tie, kas Ulmani neatzīst, balstās uz Ulmaņa CL (1937), kas LPSR, kad tika slēgti konkrētie līgumi, nedarbojās. Cik pamatoti ir līgumi, kurus slēdz okupācijas varas institūcija, krievu valodā, situācijā, kad īpašums ir nacionalizēts un īpašnieks represēts


Cik pamatotas ir īres tiesiskās attiecības, kuras izveidojušās līdz 1940. gadam un kuri turpināja dzīvot šajos dzīvokļos, ap 90- 95 % veco īrnieku pēc nacionalizācijas ar pāratjaunotiem īres līgumiem - to tu nesaproti, tev smadzenes ir sarūsējušas no stukača darbības vai nojūdzoties no pārsteiguma, ka saņēmi māju un/vai zemi dāvanā, kura nebija izpirkta, izmaksāta. Cik pamatoti ir tagadējo okupantu - latviešu buržuju 1990. gada Latvijas likumi?

Atbildēt

auditorija

12.04.2021. 08:05

»

Pārejas likums 30 gadus

Nonsenss - tie, kas Ulmani neatzīst, balstās uz Ulmaņa CL (1937), kas LPSR, kad tika slēgti konkrētie līgumi, nedarbojās. Cik pamatoti ir līgumi, kurus slēdz okupācijas varas institūcija, krievu valodā, situācijā, kad īpašums ir nacionalizēts un īpašnieks represēts


¿..tie, kas Ulmani neatzīst?? Bet vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? Arī Latvijā no 1934. (valsts apvērsums!!!) līdz 1940. gadam visu laiku bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju.

Atbildēt

Pārejas likums 30 gadus

12.04.2021. 07:14

Nonsenss - tie, kas Ulmani neatzīst, balstās uz Ulmaņa CL (1937), kas LPSR, kad tika slēgti konkrētie līgumi, nedarbojās. Cik pamatoti ir līgumi, kurus slēdz okupācijas varas institūcija, krievu valodā, situācijā, kad īpašums ir nacionalizēts un īpašnieks represēts?

Atbildēt

vietējais

12.04.2021. 07:01

»

pareizais

Sen esmu teicis, ka stipri apšaubu prezidenta juridiskā zināšanas


Izglītībai nav nekā kopēja ar cilvēka gudrību, tā tikai paver ceļu tai virzienā. Daudzus augstskolas beigušos piemeklē dzīvē vēl lielāks stulbums kā pilnīgu analfabētu.

Atbildēt

paardomas

12.04.2021. 06:13

»

pareizais

Sen esmu teicis, ka stipri apšaubu prezidenta juridiskā zināšanas


Jums nav taisnība,žīdam levitam taču ir veselu desmit klašu izglītība.

Atbildēt

un

12.04.2021. 05:01

»

Civillikums

CL 3. pants: "Katra civīltiesiska attiecība apspriežama pēc likumiem, kas bijuši spēkā tad, kad šī attiecība radusies, pārgrozījusies vai izbeigusies. Neskartas paliek jau iegūtās tiesības." Manuprāt, tiesai vispirms ir jāievēro tieši šo te CL 3. pantu, jo bez tā nevar ievērot 5. pantu. Kāpēc Prezidents...


Kādi tad bija likumi laikā kad tā "attiecība radusies"? Es kaut kā neatceros, ka tajā laikā īpašnieks nebūtu varējis noteikt tādu īres maksu kā vēlas un pat vēl vairāk, tā pat nebija noteikta kā konkrēta summa īres līgumā.

Atbildēt

pareizais

12.04.2021. 01:41

Sen esmu teicis, ka stipri apšaubu prezidenta juridiskā zināšanas!

Atbildēt

tiesības

11.04.2021. 23:57

būtu tiem, kas īrēja līdz 1940.g. Visa pārējā Rīgā salīdusī sarkanā šļura ir krimināllieta

Atbildēt

Civillikums

11.04.2021. 22:44

CL 3. pants: "Katra civīltiesiska attiecība apspriežama pēc likumiem, kas bijuši spēkā tad, kad šī attiecība radusies, pārgrozījusies vai izbeigusies. Neskartas paliek jau iegūtās tiesības." Manuprāt, tiesai vispirms ir jāievēro tieši šo te CL 3. pantu, jo bez tā nevar ievērot 5. pantu. Kāpēc Prezidents akcentē uzmanību vienīgi uz 5. pantu? Kaut-kas nav sekmīgi. Nevar izdarīt to!: atņemt iegūtas tiesības "pēc taisnības apziņas un vispārīgiem tiesību principiem", jo tas ir tiešā pretrunā. Ir vispārīgs princips: neskartas paliek jau iegūtās tiesības, un atbilstoši tam - tiesai būs jāatstāj spēkā jau iegūtas pirmsreformas īrnieka īres tiesības.

Atbildēt

Gaidot uz kompensācijām

11.04.2021. 22:19

Denacionalizēto namu īrnieki jau 30 gadus maksā īri, kas gadā līdzvērtīga tai, ko citi maksā mēnesī un šķiet jau sen ir atpelnījuši gan dzīvoklim, gan mājai. Tikai ko lai saka īpašnieki, kas no savas algas apmaksā Īrnieku NĪN un mājas uzturēšanas izmaksas un ko teiks bērnu bērni par nodzīvoto un aizlaisto Rīgas centru?

Atbildēt

Būtu labi

11.04.2021. 21:47

»

jautajums

Pasam Levita kungam pieder daudz ipasumu interesanti kam vinam vajag tik daudz


Ja zinātājs uzskaitītu valsts prezidenta īpašumus te, komentāros, labi, krāsaini sakristu ar viņa "buržuāziskiem" paziņojumiem izsludinot īres likumu. būtu skaidrs, kas viņš ir. Bet viņš vairākās vietās slavina Saeimu kā pateicību, ka tika iecelts Valsts prezidenta amatā.

Kāda pateicība uz tautas asaru rēķina?!

Atbildēt

Debils uzstādījums

11.04.2021. 21:42

»

VNO

Konspektīvs teksta izklāsts


Valsts vara veica nelikumīgu denacionalizāciju, mājās atgriežot ar īrniekiem, neatrisinot šo jautājumu vienlaicīgi, uzkraujot savus blēdīgos risinājumus namīpašniekiem un īrniekiem uz savstarpējo plosīšanos. kur nav vainīgs ne īrnieks, ne īpašnieks, tādēļ stulbi ir savstarpējie apvainojumi, debili musināt ar "kapeikām un rubli". Ejiet kopā un prasiet atbildību no vainīgiem, kas sacēla šo naidu, nevis griežiet rīkles viens otram, bet stulbums ņem virsroku un karošana uz nebēdu.
Lietuva mājas un zemi atdeva, denacionalizēja tikai Lietuvas pilsoņiem un dzīvojošiem Lietuvā un tur atlikušajiem pilnīgi visiem izmaksāja kompensācijas. Pie mums čekistu stukači - nacionālisti kliedza un bļāva, kultivēja naidīgu politiku, lamāja okupantus, tāpat te komentāros. Ko, kas notiktu, kā te rakstās pa Ženēvas konvenciju, to attiecinot uz īrniekiem. 90 % latvieši dzīvoja šajās īres mājās - ko Ženēvas konvenciju, īrniekus - latviešus uz Sībīriju kā OTRO VILNI lopu vagonos? Stukači un viņu čekisti būtu priecīgi. Nerādiet savu debilitāti, pietiek.

Atbildēt

Tiesisks risinājums

11.04.2021. 21:27

1949.gada Ženēvas Konvencija par okupantu un cilvilpersonu repatriāciju.

Atbildēt

Kaža

11.04.2021. 20:59

»

Ciematnieks

Bet kur problēma šiem tagadējiem īrniekiem vienoties ar namīpašniekiem un īrēt tālāk? Kas viņiem to līdz šim traucēja darīt


Laikam jau maka dilonis,kurš pėc levitveidïgo domäm Latvija nepastäv,lai gan arï tam ir epidėmijas rakstürs,tomėr levitveidïgos neskar,jo viņi vakcïnas € ampuläs saņem taisnä ceļā no Briseles,taču demokrätiskais covids ir pieejams visiem,kas levitveidïgos tracinä.

Atbildēt

VNO

11.04.2021. 19:53

Konspektīvs teksta izklāsts:
30 gadus laidām muļķi, pēc principa maksāt gribu kapeiku, bet saņemt pakalpojumu par rubli.
Ēkas uzturēšana ir īpašnieka problēma. Tas, ka īrniekam nav naudas arī ir īpašnieka problēma. Āmen.

Atbildēt

Nācijas debīlais tēvs L...s

11.04.2021. 19:53

Lumpeņi, marš pa būdām!

Atbildēt

namnieks

11.04.2021. 18:53

man pieder denacionalizēts daudzdzīvokļu nams un es to tik vien gribu, kā izmest visus īrniekus un dzīvot viens pats tukšā mājā....pa visiem dzīvokļiem...

Atbildēt

interesanti

11.04.2021. 18:51

Kā tie dīvainīši pamato maksāto īres maksu, ja okupācijas laiku līgumos, uz kuriem viņi atsaucas, tāda nebija norādīta un bija jāmaksā īpašnieka, tajā laikā valsts, noteiktā maksa?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....