Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilsonis

15.07.2019. 15:34

Ko var gribēt no Prezidenta kancelejas, ja tajā savākti "talantīgākie" atrakstīšanās speciālisti?

Atbildēt

Izlasīju

15.07.2019. 14:00

apvēmos

Atbildēt

Zinošais

15.07.2019. 13:49

»

fuj

par kādiem nopelniem Andris Rāviņš, ar tik daudz rebēm apveltītais Jelgavas varturis


Kancelejai ar komunikāciju patiesām pašvaki - man kā nespeciālistam uzreiz skaidrs, ka aicināti lielo pašvaldību vadītāji, ES un Saeimas deputāti ministri bijušie un esošie u.t.l.
To taču varēja paskaidrot jau pirms pasākuma lai nav jautājumi kāpēc Ždanoka Ameriks, Škēle u.c.

Atbildēt

Zinošais

15.07.2019. 13:43

»

rozenberga rullē

Pa viesiem no bodītēm, kas nav pat pusgadu pastrādājušas Ber un sver, Turza, Burka, Zero Waste un kas tur vēl, andele mandele lietoto lupatu tirgotāja... lieliski. Šie noteikti uztur LV ekonomiku un nodokļos samaksā tik daudz, ka pašas kancelejas saraksta sastādītajam alga pat nesanāk


Es arī pamanīju veselus divus "Pilsēta cilvēkiem" pārstāvjus !
Nu tā jau tāda modes lieta un Kanceleja arī varbūt "pavelkas" - brauks uz darbu ar divriteņiem, šķiros atkritumus un rīkos "zaļos iepirkumus" !
Skatamies DARBUS !

Atbildēt

fuj

15.07.2019. 13:25

par kādiem nopelniem Andris Rāviņš, ar tik daudz rebēm apveltītais Jelgavas varturis?

Atbildēt

?

15.07.2019. 13:20

Saeimas priekšsēdētājas biroja vadītāja?

Atbildēt

...

15.07.2019. 13:16

»

Zinošais

Pārskatīju sarakstu varbūt kaut ko nepamanīju, bet...


Ļiļka ir Levita tautiete,kā nu bez viņas.

Atbildēt

ātrumā

15.07.2019. 13:09

»

Zinošais

jau publicēts


Āris Jansons ir, bet brāčka direktors Jurģis nav?

Atbildēt

rozenberga rullē

15.07.2019. 13:03

Pa viesiem no bodītēm, kas nav pat pusgadu pastrādājušas Ber un sver, Turza, Burka, Zero Waste un kas tur vēl, andele mandele lietoto lupatu tirgotāja... lieliski. Šie noteikti uztur LV ekonomiku un nodokļos samaksā tik daudz, ka pašas kancelejas saraksta sastādītajam alga pat nesanāk

Atbildēt

Zinošais

15.07.2019. 13:00

Pārskatīju sarakstu varbūt kaut ko nepamanīju, bet:
Uzreiz acī iekrita:
Sarakstā neatradu hokejistu Freibergu Taču lasīju viņa viedokli un izbrīnu kāpēc nav aicināti tādi zināmi sportisti kā Irbe, Dukuri u.c.iespējams ka viņš nemaz pasākumā nav bijis.Sportistus vispār sarakstā neredzēju, ja neskaita LOK amatpersonas un U.Semjonovu, kas parstāvēja Olimpisko veterānu fondu.
Sarakstā neredzēju Zatlera sievu, taču bilžu galerijā redzami abi !

Atbildēt

Zinošais

15.07.2019. 12:36

jau publicēts:
https://www.president.lv/storage/kcfinder/files/Inaugur%C4%81cija_viesi.pdf

Atbildēt

Židmasonu cionistu stratēģija un taktika

15.07.2019. 09:01

»

naifais

Skatos, pēc personām, kuru vārdi ir tapuši zināmi, viss šis Levita amatā nozīmēšanas tusiņš vairāk atgādina 90-o gadu bandītu shodņaku. Cerības uz jaunu politiku, jūs teicāt


Tās realizācijai vajadzīgi Levita uzaicinātie goji (lopi - tiešā tulkojumā). E. Levita atbalstam. Plāni, ko realizē pret latviešu tautu taču redzami skaidri.

Kāda leģenda tuvu vēsturiskajai patiesībai vēsta, ka žīdi starp sevi turēja vienu personu no tautas, kuru apspiež. Vadoni, kurš vienreiz gadā izgāja pie tautas un runāja ar to tautai saprotamā valodā. Kā Ziemele un Vējonis, Levits, kuri runā par dotajām tiesībām tautai. Bet žīdi bija tam vadonim ap kāju aplikuši ķēdes galu, lai neaizbēg. Tā tas šodien ir ar Putinu un E. Levidu, kuru žīdi pierunājuši uzdoties par latvieti.

Levita goji Saeimā, augstos valsts amatos saņem lielus atalgojumus - nereālus ieguldītajam darbam tautas labā. Darbu tautas labā nav. Valsts ilgtermiņa stagnatīvais parāds pieaug. Naudu LV aizdod un, to neskaitot, var tērēt. Miljonu miljonus bruņojumam pret tautu. Vienalga pret kuru tautu. Tautas vienlīdzīgi ir genocīdā. Lielā, labi atalgotā goju armija ar Federālo rezervju sistēmu nodrukāto naudu dara to, ko uzdod algotāji. Iznīcina savu pašu tautu. To arī turpinās darīt E. Levits ar algotajiem gojiem - turpinās kaisīt skaistus vārdus par tiesībām, turpinot iznīcināt latviešu tautu.

Atbildēt

naifais

15.07.2019. 08:36

Skatos, pēc personām, kuru vārdi ir tapuši zināmi, viss šis Levita amatā nozīmēšanas tusiņš vairāk atgādina 90-o gadu bandītu shodņaku. Cerības uz jaunu politiku, jūs teicāt?

Atbildēt

Kādas šausmas

15.07.2019. 06:20

»

nu protams

Kādas šausmas, visi kancelejas drabinieki nepameta visus darbus un neskrēja pēc pirmā Lapsas kvieciena gatavot šim kārtējo papīru kaudzi


tauta prasa savas tiesības zināt, kur un kas tērē viņas nodokļu naudu!

LRTT, L. Grantiņš H86&Co :

"Galvenie spēki manuprāt jāvelta juristu piesaistīšanai, lai apkopotu apsūdzību par genocīdu pret latviešu tautu un valsts nozagšanu. Protams neatstājot novārtā visus pārējos iespējamos instrumentus un LRTT popularizēšanu sabiedrîbà"

Bet Krievijà dažādās pilsētās briest revolūcija, ko ar aizliegumiem tautai organizē 20 Kremlim pietuvinātie oligarhi, kuru banku kontiem ārzemēs uzlikti aresti. Viņu uzdevums, lai atgūtu naudu, ir jākalpo žīdiem- jāorganizē revolūcija un to jāapspiež, salaužot tautas pretestību pret genocīdu.

Žīdi domā, ka tas ir labi, ka tauta tikai sūdzas, bet neko nedara savu tiesību labā. Paldies L. Grantiņam H86, Freimentalam un tam "trakajam" RB, akmeņmūrniekam no UK ka viņi, iespējams arī ar S. Briķi meklē lielus vīrus ārzemēs, kam infantili sūdzēties!! Sūdzieties vien, bērniņi infantilie!

Atbildēt

pietiek.com

15.07.2019. 06:20

»

Tante Bauskā

Man būtu interesanti uzzināt to vārdus, kuri uz pasākumu atteicās ierasties


Varbūt pietiek. com tiešām varētu uzzināt kuri neieradās.

Atbildēt

pareizais

15.07.2019. 05:04

Bet Levits visiem pirkstiņu parādīja...

Atbildēt

Visu izsaka

14.07.2019. 22:48

žests bildē.

Atbildēt

Tante Bauskā

14.07.2019. 22:41

Man būtu interesanti uzzināt to vārdus, kuri uz pasākumu atteicās ierasties.

Atbildēt

Levits

14.07.2019. 21:35

Skat.: http://www.la.lv/egils-licitis-pili-neienesa-mebeli?fbclid IwAR3Ua-ajZkISIXr31EQgQ7QxXVgbrToKhj4mO7t6fh23rVHuuxSIvazqE8o

Atbildēt

Zeta

14.07.2019. 21:15

»

:-(

Tad jau atkal PIETIEK noslogos administratīvo tiesu? Vai tad tiesai tāpat jau darba nav pāri galvai


Nejauksim sekas un cēloņus. Tiesas ir tikai sekas valsts prezidenta LR likumdošanas pārkāpumiem, lai cik tas arī dīvaini neizklausītos!

Atbildēt

paldies, pietiek.com

14.07.2019. 20:32

ta jau izskatījās, ka būs problēmas. tiesiska valstī kaut kadu "nevainīgu" viesu sarakstu nosūtītu jau balles vakarā.

Redzēsim, ka VP ievēro pašsludināto tiesiskās valsts pozīciju.

Atbildēt

Tà nenotiek tikai

14.07.2019. 16:50

»

Žīdu karalis

Žīdu karalis ierādīs latvju bauriem īsto vietu


ar tatvju bauriem. Sauc kà gribi, nekas nemainàs. Bet pieredzèsim brînumainas žîdu rebes, jo žîds Levits tos lopus, ko uzaicinàja uz inauguràciju, tikai plàno izmantot. Žîdu rebes bûs laba skola lètticîgajai latviešu tautai. Te žîdi ar sîmumiem nenodarbosies! Kaut kàdi ES ieràdîti oiki .. sîkumi. Visiekàrojamàkais žîdiem kumoss ir VAS Latvenergu. Tur jau ieviesa haosu.. Aut ko atlaida, pieñèma pagaidàm un datumos vèl žids Levits nebija VP.. Sàks kaut ko labot, ielabot, mès jau nezinàm, kas tur ko jau parakstîjis un bûs jàpilda... Tà teiks E. Levits un rebes ir sàkušàs!

Atbildēt

jautaajums

14.07.2019. 16:48

»

ha

Tādi neizglītoti un slinki bauri patiešām ir lielākā nelaime. Tiec tu līdz kungu līmenim, neviens tev neliedz


Vai brīvam cilvēkam vajadzīgs kungs vai kāds kas valda pār viņu?Bet partijnieki nevis pārstāv tautas intereses bet valda pār tautu.
Tāda nu tā vergturu iekārta ir.Lai bauri nedumpotos verdzību nosauc par demokrātiju,un vēstī ka nekā labāka pasaulē nav.

Atbildēt

Žīdu karalis

14.07.2019. 16:27

Žīdu karalis ierādīs latvju bauriem īsto vietu!
Un tā nebūs pie valsts labklājības galda, jo tur jau satupuši zagļi, bandīti, žīdi un līdzskrējēji.
Latvju bauri atkal tikai noskatīsies, kā viņu kabatas tiek tukšotas, lai uzturētu minēto varzu.

Atbildēt

Levits un cūka

14.07.2019. 16:22

Izlaižot "un" iznāk, ka Levits ir vienkārši cūka.
Ko vēl no šī levita mēs sagaidīsim? Vai sāksies korumpantu, zagļu un Latvijas izlaupītāju bakhanālijas? Vai pagrīdē nodzītie kriminālnoziedznieki, kuri nu pulcējas ap Levita pārstāvētās Latvijas izlaupītāju bandas "Latvijas ceļa" un vienkārši bandītiskās Tautas partijas atraugām, sāks dancot pa Saeimas galdiem? Vai jau nav jāsāk gatavoties plašiem tautas protestiem pret Levitu, kā bandītu karali?

Atbildēt

Cilvēcība? No mēness esat nokritis?

14.07.2019. 16:14

»

RRR - ha

Ja tā pavisam godīgi, tad Latvijā tā dēvētais "kungu līmenis" ir ļoti prasts, diezgan vulgārs un šaurpierīgs. Viņi pat nenojauš, cik no malas tas reizēm izskatās...


Nozagtas valsts korporācija. Izdod likumus, lai noslēptos no atbildības par valsts budžeta izzagšanu. Personu datu aizsardzības likums. Prastam lētticīgajam likums prasa uzrādīt identifikācijas nr. personas kodu, rakstot iesniegumu iestādei, bet valsts amatpersonas dati tiek slēpti. Kam tas viss? Valsts korporācijai! Žīdu tiesībām. Vai 30 gados pret kādu redzamu ebreju Latvijā notikusi aizturēšana un krimprocesa safabricēšana?

Atbildēt

Smīns

14.07.2019. 16:06

Te vietā teiciens: klausieties manos vārdos, neskataties manus darbus! Pats prezidentēšanas sākums izceļas jau ar klaju divkosību un necieņu pret tautu. Bet neko citu jau arī negaidījām no politikāņu ielikteņa. Būs pacietīgi jāgaida kad vecie vēži apmirs un jaunie, patiesi savu valsti un nāciju mīlošie cilvēki nāks pie varas. Āmen

Atbildēt

RRR - ha

14.07.2019. 15:53

»

ha

Tādi neizglītoti un slinki bauri patiešām ir lielākā nelaime. Tiec tu līdz kungu līmenim, neviens tev neliedz


Ja tā pavisam godīgi, tad Latvijā tā dēvētais "kungu līmenis" ir ļoti prasts, diezgan vulgārs un šaurpierīgs. Viņi pat nenojauš, cik no malas tas reizēm izskatās ...
Ceru, ka man nekad nebūs "jātiek līdz šo kungu līmenim," jo cilvēcīgi tas nozīmē nolaisties līdz ļoti zemam līmenim. Vārds - prastums ir atbilstošākais apzīmējums šīm "kungu aprindām."

Atbildēt

Bija jau nojaušams

14.07.2019. 15:36

Ne velti šis Kremļa kurmis jau sākumā dižojās, ka viens no viņa galvenajiem darbiem būšot "informatīvās telpas stiprināšana". Tad nu to arī pieredzēsim - notiks nevis informatīvās telpas stiprināšana pret Krievijas agresiju, bet gan vietējie antilatviskie agresori nostiprināsies pret latviešu tautu ar totalitārām metodēm.

Atbildēt

trumps

14.07.2019. 15:35

shitas izskatas pec clintonista

Atbildēt

Manuprāt

14.07.2019. 15:22

jau Levita prezidentūras pats sākums tik ļoti atšķiras ar visas lietuviešu tautas ievēlētā jaunā Lietuvas prezidenta prezidentūras sākuma fona, ka paliek skumji par Latviju. Vai tad Valsts prezidenta administrācijas jaunais vadītājs Andris Teikmanis nebija Latvijas vēstnieks Amerikas Savienotās Valstīs un tur neiemācījās, kā ASV prezidenta administrācija katru dienu strādā ar sabiedrību? Arī Latvijā jāievieš tradīcija, ka Valsts prezidents regulāri atskaitās, kā tërëjis nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

juris

14.07.2019. 15:03

Vecais iekāpis vecajās galošās. Tagad gaidām kad brauks uz Maskavu....
P.S.Maisos atstāti tikai nožēlojami cilvēciņi. Valsts varenie var svinēt sabantuju.....

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

14.07.2019. 14:40

»

Niknais

Saraksts noderēs, kad sāksim deportāciju


Labs boļševiks - beigts boļševiks.

Atbildēt

Der Seher

14.07.2019. 14:23

Šim sarakstam gan būs viens ļoti nopietns trūkums - tur būs arī cilvēki, kuri tika uzaicināti, bet atrada formālus iemeslus, lai nepiedalītos. Jo viņi zināja, ka tur būs arī paši derdzīgākie un netīrākie zagļi no “Vienotības” noziedzīga grupējuma un tādi tēli, kā Šķēle, Ameriks un tamlīdzīgi. Latvijā godprātīgi cilvēki vairās bez liekas vajadzības ar šiem personāžiem pat atrasties vienā telpā.

Par Šķēli nav zināms, bet tas, ka vairāki Vienotības korumpanti varētu drīzumā noķerti un Ameriks, par to gan ir pamatotas cerības. Bijušais Vienotības kasieris ir izstāstījis krietni vairāk, nekā cerēts. Runā, ka bija saglabājis diezgan daudz pierādāmu liecību par saviem bijušajiem biedriem. Šķiet, ka “tumbočkānu” zaglēni varētu smagi iesēsties. Iespējams, ka pakaļa piedegs arī vienam IT pašpasludinātam guru - Vienotības barotājam un starpniekam, kurš ieguldījies apšaubāmas shēmās ar nesen aizturēto V. ilgadējo kukuļa atmazgātāju.


Mr. 20% arī var smagi norauties. Bet jau par citu tēmu. bet pelnīti.


Atbildēt

skatījos

14.07.2019. 14:11

Uz Lietuvas prezidenta inaugurācijas pasākumu fona mūsējais žīds izskatās kā zābaks.

Atbildēt

RRR

14.07.2019. 14:10

»

:-(

Tad jau atkal PIETIEK noslogos administratīvo tiesu? Vai tad tiesai tāpat jau darba nav pāri galvai


Tieši tā - nekaunīgais Pietiek atļāvies uzdot kungiem nepieklājīgus jautājumus, kāda nepieklājība, pazemības trūkums, baurs iedomājies prasīt smalkiem kungiem atbildību par pašu sludinātajiem likumiem un tikumiem.

Atbildēt

To jau varēja paredzēt

14.07.2019. 13:58

Vai tad uz ielas neviens viņus nefilmēja, kad ieradās un pameta lētticīgo apmaksāto ballīti? Levits pats sev kā politiķis rik kapu, jau tagad būdams ar šādu rīcību politisks līķis..

Atbildēt

:-(

14.07.2019. 13:55

Tad jau atkal PIETIEK noslogos administratīvo tiesu? Vai tad tiesai tāpat jau darba nav pāri galvai!

Atbildēt

FKK

14.07.2019. 13:31

Viena lieta - kas bija vai nebija aicināti. Gudrs prezidents būtu izticis bez šāda VIPu jeb pseidoelites pasākuma, jo neizbēgami visus neuzaicināsi un nešaubīgi būs cilvēki, kuri tā tiks aizvainoti. Pat ja viņi to nekad neizrādīs. Par ienaidniekiem nekļūs, bet attieksme kļūs krietni vēsāka un atturīgāka.


Ideja par “vienas personas” ielūgumu gan bija muļķība, īpaši stulbi viss sanāca, pēc tam, kad preses fotogrāfijas bija redzams, ka tas neattiecas uz visiem.

“Otrās puses,” kuras prezidenta kanceleja nolēma neuzaicināt “vietas ekonomijas dēļ,” jau arī neko īpašu neteiks. Bet nu … normāli cilvēki jau saprot, ka ģimene ir savienība, kur nav “tas viens - vērtīgākais un svarīgākais” - panākumi, ieguldījumi sabiedrības labā ir šo cilvēku komandas darbs, pat ja tikai viens no viņiem ir šī darba redzamā un formālā daļa. 


Bet tās jau visas ir inteliģentiem un smalkjūtīgiem cilvēkiem saprotamas nianses. Žēl, ka prezidenta komandā šādu cilvēku neatradās.

Atbildēt

pilsonis

14.07.2019. 13:07

Pie viena var pajautāt, cik un par ko samaksāja nodokļu maksātāji?

Atbildēt

lauķis

14.07.2019. 12:40

»

Niknais

Saraksts noderēs, kad sāksim deportāciju


Šā vai tā,bet cilvēkiem ,,varoņu,, vārdi ir jāzina.Domāju ka vistuvākajā laikā lētticīgo aitu viskvēlākās ilūzijas izkūpēs.

Atbildēt

penzionars

14.07.2019. 12:26

Ar šito prezi būs vēl dubultā jātioesājas!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...