Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilsonis

15.07.2019. 14:34

Ko var gribēt no Prezidenta kancelejas, ja tajā savākti "talantīgākie" atrakstīšanās speciālisti?

Atbildēt

Izlasīju

15.07.2019. 13:00

apvēmos

Atbildēt

Zinošais

15.07.2019. 12:49

»

fuj

par kādiem nopelniem Andris Rāviņš, ar tik daudz rebēm apveltītais Jelgavas varturis


Kancelejai ar komunikāciju patiesām pašvaki - man kā nespeciālistam uzreiz skaidrs, ka aicināti lielo pašvaldību vadītāji, ES un Saeimas deputāti ministri bijušie un esošie u.t.l.
To taču varēja paskaidrot jau pirms pasākuma lai nav jautājumi kāpēc Ždanoka Ameriks, Škēle u.c.

Atbildēt

Zinošais

15.07.2019. 12:43

»

rozenberga rullē

Pa viesiem no bodītēm, kas nav pat pusgadu pastrādājušas Ber un sver, Turza, Burka, Zero Waste un kas tur vēl, andele mandele lietoto lupatu tirgotāja... lieliski. Šie noteikti uztur LV ekonomiku un nodokļos samaksā tik daudz, ka pašas kancelejas saraksta sastādītajam alga pat nesanāk


Es arī pamanīju veselus divus "Pilsēta cilvēkiem" pārstāvjus !
Nu tā jau tāda modes lieta un Kanceleja arī varbūt "pavelkas" - brauks uz darbu ar divriteņiem, šķiros atkritumus un rīkos "zaļos iepirkumus" !
Skatamies DARBUS !

Atbildēt

fuj

15.07.2019. 12:25

par kādiem nopelniem Andris Rāviņš, ar tik daudz rebēm apveltītais Jelgavas varturis?

Atbildēt

?

15.07.2019. 12:20

Saeimas priekšsēdētājas biroja vadītāja?

Atbildēt

...

15.07.2019. 12:16

»

Zinošais

Pārskatīju sarakstu varbūt kaut ko nepamanīju, bet...


Ļiļka ir Levita tautiete,kā nu bez viņas.

Atbildēt

ātrumā

15.07.2019. 12:09

»

Zinošais

jau publicēts


Āris Jansons ir, bet brāčka direktors Jurģis nav?

Atbildēt

rozenberga rullē

15.07.2019. 12:03

Pa viesiem no bodītēm, kas nav pat pusgadu pastrādājušas Ber un sver, Turza, Burka, Zero Waste un kas tur vēl, andele mandele lietoto lupatu tirgotāja... lieliski. Šie noteikti uztur LV ekonomiku un nodokļos samaksā tik daudz, ka pašas kancelejas saraksta sastādītajam alga pat nesanāk

Atbildēt

Zinošais

15.07.2019. 12:00

Pārskatīju sarakstu varbūt kaut ko nepamanīju, bet:
Uzreiz acī iekrita:
Sarakstā neatradu hokejistu Freibergu Taču lasīju viņa viedokli un izbrīnu kāpēc nav aicināti tādi zināmi sportisti kā Irbe, Dukuri u.c.iespējams ka viņš nemaz pasākumā nav bijis.Sportistus vispār sarakstā neredzēju, ja neskaita LOK amatpersonas un U.Semjonovu, kas parstāvēja Olimpisko veterānu fondu.
Sarakstā neredzēju Zatlera sievu, taču bilžu galerijā redzami abi !

Atbildēt

Zinošais

15.07.2019. 11:36

jau publicēts:
https://www.president.lv/storage/kcfinder/files/Inaugur%C4%81cija_viesi.pdf

Atbildēt

Židmasonu cionistu stratēģija un taktika

15.07.2019. 08:01

»

naifais

Skatos, pēc personām, kuru vārdi ir tapuši zināmi, viss šis Levita amatā nozīmēšanas tusiņš vairāk atgādina 90-o gadu bandītu shodņaku. Cerības uz jaunu politiku, jūs teicāt


Tās realizācijai vajadzīgi Levita uzaicinātie goji (lopi - tiešā tulkojumā). E. Levita atbalstam. Plāni, ko realizē pret latviešu tautu taču redzami skaidri.

Kāda leģenda tuvu vēsturiskajai patiesībai vēsta, ka žīdi starp sevi turēja vienu personu no tautas, kuru apspiež. Vadoni, kurš vienreiz gadā izgāja pie tautas un runāja ar to tautai saprotamā valodā. Kā Ziemele un Vējonis, Levits, kuri runā par dotajām tiesībām tautai. Bet žīdi bija tam vadonim ap kāju aplikuši ķēdes galu, lai neaizbēg. Tā tas šodien ir ar Putinu un E. Levidu, kuru žīdi pierunājuši uzdoties par latvieti.

Levita goji Saeimā, augstos valsts amatos saņem lielus atalgojumus - nereālus ieguldītajam darbam tautas labā. Darbu tautas labā nav. Valsts ilgtermiņa stagnatīvais parāds pieaug. Naudu LV aizdod un, to neskaitot, var tērēt. Miljonu miljonus bruņojumam pret tautu. Vienalga pret kuru tautu. Tautas vienlīdzīgi ir genocīdā. Lielā, labi atalgotā goju armija ar Federālo rezervju sistēmu nodrukāto naudu dara to, ko uzdod algotāji. Iznīcina savu pašu tautu. To arī turpinās darīt E. Levits ar algotajiem gojiem - turpinās kaisīt skaistus vārdus par tiesībām, turpinot iznīcināt latviešu tautu.

Atbildēt

naifais

15.07.2019. 07:36

Skatos, pēc personām, kuru vārdi ir tapuši zināmi, viss šis Levita amatā nozīmēšanas tusiņš vairāk atgādina 90-o gadu bandītu shodņaku. Cerības uz jaunu politiku, jūs teicāt?

Atbildēt

Kādas šausmas

15.07.2019. 05:20

»

nu protams

Kādas šausmas, visi kancelejas drabinieki nepameta visus darbus un neskrēja pēc pirmā Lapsas kvieciena gatavot šim kārtējo papīru kaudzi


tauta prasa savas tiesības zināt, kur un kas tērē viņas nodokļu naudu!

LRTT, L. Grantiņš H86&Co :

"Galvenie spēki manuprāt jāvelta juristu piesaistīšanai, lai apkopotu apsūdzību par genocīdu pret latviešu tautu un valsts nozagšanu. Protams neatstājot novārtā visus pārējos iespējamos instrumentus un LRTT popularizēšanu sabiedrîbà"

Bet Krievijà dažādās pilsētās briest revolūcija, ko ar aizliegumiem tautai organizē 20 Kremlim pietuvinātie oligarhi, kuru banku kontiem ārzemēs uzlikti aresti. Viņu uzdevums, lai atgūtu naudu, ir jākalpo žīdiem- jāorganizē revolūcija un to jāapspiež, salaužot tautas pretestību pret genocīdu.

Žīdi domā, ka tas ir labi, ka tauta tikai sūdzas, bet neko nedara savu tiesību labā. Paldies L. Grantiņam H86, Freimentalam un tam "trakajam" RB, akmeņmūrniekam no UK ka viņi, iespējams arī ar S. Briķi meklē lielus vīrus ārzemēs, kam infantili sūdzēties!! Sūdzieties vien, bērniņi infantilie!

Atbildēt

pietiek.com

15.07.2019. 05:20

»

Tante Bauskā

Man būtu interesanti uzzināt to vārdus, kuri uz pasākumu atteicās ierasties


Varbūt pietiek. com tiešām varētu uzzināt kuri neieradās.

Atbildēt

pareizais

15.07.2019. 04:04

Bet Levits visiem pirkstiņu parādīja...

Atbildēt

Visu izsaka

14.07.2019. 21:48

žests bildē.

Atbildēt

Tante Bauskā

14.07.2019. 21:41

Man būtu interesanti uzzināt to vārdus, kuri uz pasākumu atteicās ierasties.

Atbildēt

Levits

14.07.2019. 20:35

Skat.: http://www.la.lv/egils-licitis-pili-neienesa-mebeli?fbclid IwAR3Ua-ajZkISIXr31EQgQ7QxXVgbrToKhj4mO7t6fh23rVHuuxSIvazqE8o

Atbildēt

Zeta

14.07.2019. 20:15

»

:-(

Tad jau atkal PIETIEK noslogos administratīvo tiesu? Vai tad tiesai tāpat jau darba nav pāri galvai


Nejauksim sekas un cēloņus. Tiesas ir tikai sekas valsts prezidenta LR likumdošanas pārkāpumiem, lai cik tas arī dīvaini neizklausītos!

Atbildēt

paldies, pietiek.com

14.07.2019. 19:32

ta jau izskatījās, ka būs problēmas. tiesiska valstī kaut kadu "nevainīgu" viesu sarakstu nosūtītu jau balles vakarā.

Redzēsim, ka VP ievēro pašsludināto tiesiskās valsts pozīciju.

Atbildēt

Tà nenotiek tikai

14.07.2019. 15:50

»

Žīdu karalis

Žīdu karalis ierādīs latvju bauriem īsto vietu


ar tatvju bauriem. Sauc kà gribi, nekas nemainàs. Bet pieredzèsim brînumainas žîdu rebes, jo žîds Levits tos lopus, ko uzaicinàja uz inauguràciju, tikai plàno izmantot. Žîdu rebes bûs laba skola lètticîgajai latviešu tautai. Te žîdi ar sîmumiem nenodarbosies! Kaut kàdi ES ieràdîti oiki .. sîkumi. Visiekàrojamàkais žîdiem kumoss ir VAS Latvenergu. Tur jau ieviesa haosu.. Aut ko atlaida, pieñèma pagaidàm un datumos vèl žids Levits nebija VP.. Sàks kaut ko labot, ielabot, mès jau nezinàm, kas tur ko jau parakstîjis un bûs jàpilda... Tà teiks E. Levits un rebes ir sàkušàs!

Atbildēt

jautaajums

14.07.2019. 15:48

»

ha

Tādi neizglītoti un slinki bauri patiešām ir lielākā nelaime. Tiec tu līdz kungu līmenim, neviens tev neliedz


Vai brīvam cilvēkam vajadzīgs kungs vai kāds kas valda pār viņu?Bet partijnieki nevis pārstāv tautas intereses bet valda pār tautu.
Tāda nu tā vergturu iekārta ir.Lai bauri nedumpotos verdzību nosauc par demokrātiju,un vēstī ka nekā labāka pasaulē nav.

Atbildēt

Žīdu karalis

14.07.2019. 15:27

Žīdu karalis ierādīs latvju bauriem īsto vietu!
Un tā nebūs pie valsts labklājības galda, jo tur jau satupuši zagļi, bandīti, žīdi un līdzskrējēji.
Latvju bauri atkal tikai noskatīsies, kā viņu kabatas tiek tukšotas, lai uzturētu minēto varzu.

Atbildēt

Levits un cūka

14.07.2019. 15:22

Izlaižot "un" iznāk, ka Levits ir vienkārši cūka.
Ko vēl no šī levita mēs sagaidīsim? Vai sāksies korumpantu, zagļu un Latvijas izlaupītāju bakhanālijas? Vai pagrīdē nodzītie kriminālnoziedznieki, kuri nu pulcējas ap Levita pārstāvētās Latvijas izlaupītāju bandas "Latvijas ceļa" un vienkārši bandītiskās Tautas partijas atraugām, sāks dancot pa Saeimas galdiem? Vai jau nav jāsāk gatavoties plašiem tautas protestiem pret Levitu, kā bandītu karali?

Atbildēt

Cilvēcība? No mēness esat nokritis?

14.07.2019. 15:14

»

RRR - ha

Ja tā pavisam godīgi, tad Latvijā tā dēvētais "kungu līmenis" ir ļoti prasts, diezgan vulgārs un šaurpierīgs. Viņi pat nenojauš, cik no malas tas reizēm izskatās...


Nozagtas valsts korporācija. Izdod likumus, lai noslēptos no atbildības par valsts budžeta izzagšanu. Personu datu aizsardzības likums. Prastam lētticīgajam likums prasa uzrādīt identifikācijas nr. personas kodu, rakstot iesniegumu iestādei, bet valsts amatpersonas dati tiek slēpti. Kam tas viss? Valsts korporācijai! Žīdu tiesībām. Vai 30 gados pret kādu redzamu ebreju Latvijā notikusi aizturēšana un krimprocesa safabricēšana?

Atbildēt

Smīns

14.07.2019. 15:06

Te vietā teiciens: klausieties manos vārdos, neskataties manus darbus! Pats prezidentēšanas sākums izceļas jau ar klaju divkosību un necieņu pret tautu. Bet neko citu jau arī negaidījām no politikāņu ielikteņa. Būs pacietīgi jāgaida kad vecie vēži apmirs un jaunie, patiesi savu valsti un nāciju mīlošie cilvēki nāks pie varas. Āmen

Atbildēt

RRR - ha

14.07.2019. 14:53

»

ha

Tādi neizglītoti un slinki bauri patiešām ir lielākā nelaime. Tiec tu līdz kungu līmenim, neviens tev neliedz


Ja tā pavisam godīgi, tad Latvijā tā dēvētais "kungu līmenis" ir ļoti prasts, diezgan vulgārs un šaurpierīgs. Viņi pat nenojauš, cik no malas tas reizēm izskatās ...
Ceru, ka man nekad nebūs "jātiek līdz šo kungu līmenim," jo cilvēcīgi tas nozīmē nolaisties līdz ļoti zemam līmenim. Vārds - prastums ir atbilstošākais apzīmējums šīm "kungu aprindām."

Atbildēt

Bija jau nojaušams

14.07.2019. 14:36

Ne velti šis Kremļa kurmis jau sākumā dižojās, ka viens no viņa galvenajiem darbiem būšot "informatīvās telpas stiprināšana". Tad nu to arī pieredzēsim - notiks nevis informatīvās telpas stiprināšana pret Krievijas agresiju, bet gan vietējie antilatviskie agresori nostiprināsies pret latviešu tautu ar totalitārām metodēm.

Atbildēt

trumps

14.07.2019. 14:35

shitas izskatas pec clintonista

Atbildēt

Manuprāt

14.07.2019. 14:22

jau Levita prezidentūras pats sākums tik ļoti atšķiras ar visas lietuviešu tautas ievēlētā jaunā Lietuvas prezidenta prezidentūras sākuma fona, ka paliek skumji par Latviju. Vai tad Valsts prezidenta administrācijas jaunais vadītājs Andris Teikmanis nebija Latvijas vēstnieks Amerikas Savienotās Valstīs un tur neiemācījās, kā ASV prezidenta administrācija katru dienu strādā ar sabiedrību? Arī Latvijā jāievieš tradīcija, ka Valsts prezidents regulāri atskaitās, kā tërëjis nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

juris

14.07.2019. 14:03

Vecais iekāpis vecajās galošās. Tagad gaidām kad brauks uz Maskavu....
P.S.Maisos atstāti tikai nožēlojami cilvēciņi. Valsts varenie var svinēt sabantuju.....

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

14.07.2019. 13:40

»

Niknais

Saraksts noderēs, kad sāksim deportāciju


Labs boļševiks - beigts boļševiks.

Atbildēt

Der Seher

14.07.2019. 13:23

Šim sarakstam gan būs viens ļoti nopietns trūkums - tur būs arī cilvēki, kuri tika uzaicināti, bet atrada formālus iemeslus, lai nepiedalītos. Jo viņi zināja, ka tur būs arī paši derdzīgākie un netīrākie zagļi no “Vienotības” noziedzīga grupējuma un tādi tēli, kā Šķēle, Ameriks un tamlīdzīgi. Latvijā godprātīgi cilvēki vairās bez liekas vajadzības ar šiem personāžiem pat atrasties vienā telpā.

Par Šķēli nav zināms, bet tas, ka vairāki Vienotības korumpanti varētu drīzumā noķerti un Ameriks, par to gan ir pamatotas cerības. Bijušais Vienotības kasieris ir izstāstījis krietni vairāk, nekā cerēts. Runā, ka bija saglabājis diezgan daudz pierādāmu liecību par saviem bijušajiem biedriem. Šķiet, ka “tumbočkānu” zaglēni varētu smagi iesēsties. Iespējams, ka pakaļa piedegs arī vienam IT pašpasludinātam guru - Vienotības barotājam un starpniekam, kurš ieguldījies apšaubāmas shēmās ar nesen aizturēto V. ilgadējo kukuļa atmazgātāju.


Mr. 20% arī var smagi norauties. Bet jau par citu tēmu. bet pelnīti.


Atbildēt

skatījos

14.07.2019. 13:11

Uz Lietuvas prezidenta inaugurācijas pasākumu fona mūsējais žīds izskatās kā zābaks.

Atbildēt

RRR

14.07.2019. 13:10

»

:-(

Tad jau atkal PIETIEK noslogos administratīvo tiesu? Vai tad tiesai tāpat jau darba nav pāri galvai


Tieši tā - nekaunīgais Pietiek atļāvies uzdot kungiem nepieklājīgus jautājumus, kāda nepieklājība, pazemības trūkums, baurs iedomājies prasīt smalkiem kungiem atbildību par pašu sludinātajiem likumiem un tikumiem.

Atbildēt

To jau varēja paredzēt

14.07.2019. 12:58

Vai tad uz ielas neviens viņus nefilmēja, kad ieradās un pameta lētticīgo apmaksāto ballīti? Levits pats sev kā politiķis rik kapu, jau tagad būdams ar šādu rīcību politisks līķis..

Atbildēt

:-(

14.07.2019. 12:55

Tad jau atkal PIETIEK noslogos administratīvo tiesu? Vai tad tiesai tāpat jau darba nav pāri galvai!

Atbildēt

FKK

14.07.2019. 12:31

Viena lieta - kas bija vai nebija aicināti. Gudrs prezidents būtu izticis bez šāda VIPu jeb pseidoelites pasākuma, jo neizbēgami visus neuzaicināsi un nešaubīgi būs cilvēki, kuri tā tiks aizvainoti. Pat ja viņi to nekad neizrādīs. Par ienaidniekiem nekļūs, bet attieksme kļūs krietni vēsāka un atturīgāka.


Ideja par “vienas personas” ielūgumu gan bija muļķība, īpaši stulbi viss sanāca, pēc tam, kad preses fotogrāfijas bija redzams, ka tas neattiecas uz visiem.

“Otrās puses,” kuras prezidenta kanceleja nolēma neuzaicināt “vietas ekonomijas dēļ,” jau arī neko īpašu neteiks. Bet nu … normāli cilvēki jau saprot, ka ģimene ir savienība, kur nav “tas viens - vērtīgākais un svarīgākais” - panākumi, ieguldījumi sabiedrības labā ir šo cilvēku komandas darbs, pat ja tikai viens no viņiem ir šī darba redzamā un formālā daļa. 


Bet tās jau visas ir inteliģentiem un smalkjūtīgiem cilvēkiem saprotamas nianses. Žēl, ka prezidenta komandā šādu cilvēku neatradās.

Atbildēt

pilsonis

14.07.2019. 12:07

Pie viena var pajautāt, cik un par ko samaksāja nodokļu maksātāji?

Atbildēt

lauķis

14.07.2019. 11:40

»

Niknais

Saraksts noderēs, kad sāksim deportāciju


Šā vai tā,bet cilvēkiem ,,varoņu,, vārdi ir jāzina.Domāju ka vistuvākajā laikā lētticīgo aitu viskvēlākās ilūzijas izkūpēs.

Atbildēt

penzionars

14.07.2019. 11:26

Ar šito prezi būs vēl dubultā jātioesājas!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...