Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilsonis

15.07.2019. 15:34

Ko var gribēt no Prezidenta kancelejas, ja tajā savākti "talantīgākie" atrakstīšanās speciālisti?

Atbildēt

Izlasīju

15.07.2019. 14:00

apvēmos

Atbildēt

Zinošais

15.07.2019. 13:49

»

fuj

par kādiem nopelniem Andris Rāviņš, ar tik daudz rebēm apveltītais Jelgavas varturis


Kancelejai ar komunikāciju patiesām pašvaki - man kā nespeciālistam uzreiz skaidrs, ka aicināti lielo pašvaldību vadītāji, ES un Saeimas deputāti ministri bijušie un esošie u.t.l.
To taču varēja paskaidrot jau pirms pasākuma lai nav jautājumi kāpēc Ždanoka Ameriks, Škēle u.c.

Atbildēt

Zinošais

15.07.2019. 13:43

»

rozenberga rullē

Pa viesiem no bodītēm, kas nav pat pusgadu pastrādājušas Ber un sver, Turza, Burka, Zero Waste un kas tur vēl, andele mandele lietoto lupatu tirgotāja... lieliski. Šie noteikti uztur LV ekonomiku un nodokļos samaksā tik daudz, ka pašas kancelejas saraksta sastādītajam alga pat nesanāk


Es arī pamanīju veselus divus "Pilsēta cilvēkiem" pārstāvjus !
Nu tā jau tāda modes lieta un Kanceleja arī varbūt "pavelkas" - brauks uz darbu ar divriteņiem, šķiros atkritumus un rīkos "zaļos iepirkumus" !
Skatamies DARBUS !

Atbildēt

fuj

15.07.2019. 13:25

par kādiem nopelniem Andris Rāviņš, ar tik daudz rebēm apveltītais Jelgavas varturis?

Atbildēt

?

15.07.2019. 13:20

Saeimas priekšsēdētājas biroja vadītāja?

Atbildēt

...

15.07.2019. 13:16

»

Zinošais

Pārskatīju sarakstu varbūt kaut ko nepamanīju, bet...


Ļiļka ir Levita tautiete,kā nu bez viņas.

Atbildēt

ātrumā

15.07.2019. 13:09

»

Zinošais

jau publicēts


Āris Jansons ir, bet brāčka direktors Jurģis nav?

Atbildēt

rozenberga rullē

15.07.2019. 13:03

Pa viesiem no bodītēm, kas nav pat pusgadu pastrādājušas Ber un sver, Turza, Burka, Zero Waste un kas tur vēl, andele mandele lietoto lupatu tirgotāja... lieliski. Šie noteikti uztur LV ekonomiku un nodokļos samaksā tik daudz, ka pašas kancelejas saraksta sastādītajam alga pat nesanāk

Atbildēt

Zinošais

15.07.2019. 13:00

Pārskatīju sarakstu varbūt kaut ko nepamanīju, bet:
Uzreiz acī iekrita:
Sarakstā neatradu hokejistu Freibergu Taču lasīju viņa viedokli un izbrīnu kāpēc nav aicināti tādi zināmi sportisti kā Irbe, Dukuri u.c.iespējams ka viņš nemaz pasākumā nav bijis.Sportistus vispār sarakstā neredzēju, ja neskaita LOK amatpersonas un U.Semjonovu, kas parstāvēja Olimpisko veterānu fondu.
Sarakstā neredzēju Zatlera sievu, taču bilžu galerijā redzami abi !

Atbildēt

Zinošais

15.07.2019. 12:36

jau publicēts:
https://www.president.lv/storage/kcfinder/files/Inaugur%C4%81cija_viesi.pdf

Atbildēt

Židmasonu cionistu stratēģija un taktika

15.07.2019. 09:01

»

naifais

Skatos, pēc personām, kuru vārdi ir tapuši zināmi, viss šis Levita amatā nozīmēšanas tusiņš vairāk atgādina 90-o gadu bandītu shodņaku. Cerības uz jaunu politiku, jūs teicāt


Tās realizācijai vajadzīgi Levita uzaicinātie goji (lopi - tiešā tulkojumā). E. Levita atbalstam. Plāni, ko realizē pret latviešu tautu taču redzami skaidri.

Kāda leģenda tuvu vēsturiskajai patiesībai vēsta, ka žīdi starp sevi turēja vienu personu no tautas, kuru apspiež. Vadoni, kurš vienreiz gadā izgāja pie tautas un runāja ar to tautai saprotamā valodā. Kā Ziemele un Vējonis, Levits, kuri runā par dotajām tiesībām tautai. Bet žīdi bija tam vadonim ap kāju aplikuši ķēdes galu, lai neaizbēg. Tā tas šodien ir ar Putinu un E. Levidu, kuru žīdi pierunājuši uzdoties par latvieti.

Levita goji Saeimā, augstos valsts amatos saņem lielus atalgojumus - nereālus ieguldītajam darbam tautas labā. Darbu tautas labā nav. Valsts ilgtermiņa stagnatīvais parāds pieaug. Naudu LV aizdod un, to neskaitot, var tērēt. Miljonu miljonus bruņojumam pret tautu. Vienalga pret kuru tautu. Tautas vienlīdzīgi ir genocīdā. Lielā, labi atalgotā goju armija ar Federālo rezervju sistēmu nodrukāto naudu dara to, ko uzdod algotāji. Iznīcina savu pašu tautu. To arī turpinās darīt E. Levits ar algotajiem gojiem - turpinās kaisīt skaistus vārdus par tiesībām, turpinot iznīcināt latviešu tautu.

Atbildēt

naifais

15.07.2019. 08:36

Skatos, pēc personām, kuru vārdi ir tapuši zināmi, viss šis Levita amatā nozīmēšanas tusiņš vairāk atgādina 90-o gadu bandītu shodņaku. Cerības uz jaunu politiku, jūs teicāt?

Atbildēt

Kādas šausmas

15.07.2019. 06:20

»

nu protams

Kādas šausmas, visi kancelejas drabinieki nepameta visus darbus un neskrēja pēc pirmā Lapsas kvieciena gatavot šim kārtējo papīru kaudzi


tauta prasa savas tiesības zināt, kur un kas tērē viņas nodokļu naudu!

LRTT, L. Grantiņš H86&Co :

"Galvenie spēki manuprāt jāvelta juristu piesaistīšanai, lai apkopotu apsūdzību par genocīdu pret latviešu tautu un valsts nozagšanu. Protams neatstājot novārtā visus pārējos iespējamos instrumentus un LRTT popularizēšanu sabiedrîbà"

Bet Krievijà dažādās pilsētās briest revolūcija, ko ar aizliegumiem tautai organizē 20 Kremlim pietuvinātie oligarhi, kuru banku kontiem ārzemēs uzlikti aresti. Viņu uzdevums, lai atgūtu naudu, ir jākalpo žīdiem- jāorganizē revolūcija un to jāapspiež, salaužot tautas pretestību pret genocīdu.

Žīdi domā, ka tas ir labi, ka tauta tikai sūdzas, bet neko nedara savu tiesību labā. Paldies L. Grantiņam H86, Freimentalam un tam "trakajam" RB, akmeņmūrniekam no UK ka viņi, iespējams arī ar S. Briķi meklē lielus vīrus ārzemēs, kam infantili sūdzēties!! Sūdzieties vien, bērniņi infantilie!

Atbildēt

pietiek.com

15.07.2019. 06:20

»

Tante Bauskā

Man būtu interesanti uzzināt to vārdus, kuri uz pasākumu atteicās ierasties


Varbūt pietiek. com tiešām varētu uzzināt kuri neieradās.

Atbildēt

pareizais

15.07.2019. 05:04

Bet Levits visiem pirkstiņu parādīja...

Atbildēt

Visu izsaka

14.07.2019. 22:48

žests bildē.

Atbildēt

Tante Bauskā

14.07.2019. 22:41

Man būtu interesanti uzzināt to vārdus, kuri uz pasākumu atteicās ierasties.

Atbildēt

Levits

14.07.2019. 21:35

Skat.: http://www.la.lv/egils-licitis-pili-neienesa-mebeli?fbclid IwAR3Ua-ajZkISIXr31EQgQ7QxXVgbrToKhj4mO7t6fh23rVHuuxSIvazqE8o

Atbildēt

Zeta

14.07.2019. 21:15

»

:-(

Tad jau atkal PIETIEK noslogos administratīvo tiesu? Vai tad tiesai tāpat jau darba nav pāri galvai


Nejauksim sekas un cēloņus. Tiesas ir tikai sekas valsts prezidenta LR likumdošanas pārkāpumiem, lai cik tas arī dīvaini neizklausītos!

Atbildēt

paldies, pietiek.com

14.07.2019. 20:32

ta jau izskatījās, ka būs problēmas. tiesiska valstī kaut kadu "nevainīgu" viesu sarakstu nosūtītu jau balles vakarā.

Redzēsim, ka VP ievēro pašsludināto tiesiskās valsts pozīciju.

Atbildēt

Tà nenotiek tikai

14.07.2019. 16:50

»

Žīdu karalis

Žīdu karalis ierādīs latvju bauriem īsto vietu


ar tatvju bauriem. Sauc kà gribi, nekas nemainàs. Bet pieredzèsim brînumainas žîdu rebes, jo žîds Levits tos lopus, ko uzaicinàja uz inauguràciju, tikai plàno izmantot. Žîdu rebes bûs laba skola lètticîgajai latviešu tautai. Te žîdi ar sîmumiem nenodarbosies! Kaut kàdi ES ieràdîti oiki .. sîkumi. Visiekàrojamàkais žîdiem kumoss ir VAS Latvenergu. Tur jau ieviesa haosu.. Aut ko atlaida, pieñèma pagaidàm un datumos vèl žids Levits nebija VP.. Sàks kaut ko labot, ielabot, mès jau nezinàm, kas tur ko jau parakstîjis un bûs jàpilda... Tà teiks E. Levits un rebes ir sàkušàs!

Atbildēt

jautaajums

14.07.2019. 16:48

»

ha

Tādi neizglītoti un slinki bauri patiešām ir lielākā nelaime. Tiec tu līdz kungu līmenim, neviens tev neliedz


Vai brīvam cilvēkam vajadzīgs kungs vai kāds kas valda pār viņu?Bet partijnieki nevis pārstāv tautas intereses bet valda pār tautu.
Tāda nu tā vergturu iekārta ir.Lai bauri nedumpotos verdzību nosauc par demokrātiju,un vēstī ka nekā labāka pasaulē nav.

Atbildēt

Žīdu karalis

14.07.2019. 16:27

Žīdu karalis ierādīs latvju bauriem īsto vietu!
Un tā nebūs pie valsts labklājības galda, jo tur jau satupuši zagļi, bandīti, žīdi un līdzskrējēji.
Latvju bauri atkal tikai noskatīsies, kā viņu kabatas tiek tukšotas, lai uzturētu minēto varzu.

Atbildēt

Levits un cūka

14.07.2019. 16:22

Izlaižot "un" iznāk, ka Levits ir vienkārši cūka.
Ko vēl no šī levita mēs sagaidīsim? Vai sāksies korumpantu, zagļu un Latvijas izlaupītāju bakhanālijas? Vai pagrīdē nodzītie kriminālnoziedznieki, kuri nu pulcējas ap Levita pārstāvētās Latvijas izlaupītāju bandas "Latvijas ceļa" un vienkārši bandītiskās Tautas partijas atraugām, sāks dancot pa Saeimas galdiem? Vai jau nav jāsāk gatavoties plašiem tautas protestiem pret Levitu, kā bandītu karali?

Atbildēt

Cilvēcība? No mēness esat nokritis?

14.07.2019. 16:14

»

RRR - ha

Ja tā pavisam godīgi, tad Latvijā tā dēvētais "kungu līmenis" ir ļoti prasts, diezgan vulgārs un šaurpierīgs. Viņi pat nenojauš, cik no malas tas reizēm izskatās...


Nozagtas valsts korporācija. Izdod likumus, lai noslēptos no atbildības par valsts budžeta izzagšanu. Personu datu aizsardzības likums. Prastam lētticīgajam likums prasa uzrādīt identifikācijas nr. personas kodu, rakstot iesniegumu iestādei, bet valsts amatpersonas dati tiek slēpti. Kam tas viss? Valsts korporācijai! Žīdu tiesībām. Vai 30 gados pret kādu redzamu ebreju Latvijā notikusi aizturēšana un krimprocesa safabricēšana?

Atbildēt

Smīns

14.07.2019. 16:06

Te vietā teiciens: klausieties manos vārdos, neskataties manus darbus! Pats prezidentēšanas sākums izceļas jau ar klaju divkosību un necieņu pret tautu. Bet neko citu jau arī negaidījām no politikāņu ielikteņa. Būs pacietīgi jāgaida kad vecie vēži apmirs un jaunie, patiesi savu valsti un nāciju mīlošie cilvēki nāks pie varas. Āmen

Atbildēt

RRR - ha

14.07.2019. 15:53

»

ha

Tādi neizglītoti un slinki bauri patiešām ir lielākā nelaime. Tiec tu līdz kungu līmenim, neviens tev neliedz


Ja tā pavisam godīgi, tad Latvijā tā dēvētais "kungu līmenis" ir ļoti prasts, diezgan vulgārs un šaurpierīgs. Viņi pat nenojauš, cik no malas tas reizēm izskatās ...
Ceru, ka man nekad nebūs "jātiek līdz šo kungu līmenim," jo cilvēcīgi tas nozīmē nolaisties līdz ļoti zemam līmenim. Vārds - prastums ir atbilstošākais apzīmējums šīm "kungu aprindām."

Atbildēt

Bija jau nojaušams

14.07.2019. 15:36

Ne velti šis Kremļa kurmis jau sākumā dižojās, ka viens no viņa galvenajiem darbiem būšot "informatīvās telpas stiprināšana". Tad nu to arī pieredzēsim - notiks nevis informatīvās telpas stiprināšana pret Krievijas agresiju, bet gan vietējie antilatviskie agresori nostiprināsies pret latviešu tautu ar totalitārām metodēm.

Atbildēt

trumps

14.07.2019. 15:35

shitas izskatas pec clintonista

Atbildēt

Manuprāt

14.07.2019. 15:22

jau Levita prezidentūras pats sākums tik ļoti atšķiras ar visas lietuviešu tautas ievēlētā jaunā Lietuvas prezidenta prezidentūras sākuma fona, ka paliek skumji par Latviju. Vai tad Valsts prezidenta administrācijas jaunais vadītājs Andris Teikmanis nebija Latvijas vēstnieks Amerikas Savienotās Valstīs un tur neiemācījās, kā ASV prezidenta administrācija katru dienu strādā ar sabiedrību? Arī Latvijā jāievieš tradīcija, ka Valsts prezidents regulāri atskaitās, kā tërëjis nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

juris

14.07.2019. 15:03

Vecais iekāpis vecajās galošās. Tagad gaidām kad brauks uz Maskavu....
P.S.Maisos atstāti tikai nožēlojami cilvēciņi. Valsts varenie var svinēt sabantuju.....

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

14.07.2019. 14:40

»

Niknais

Saraksts noderēs, kad sāksim deportāciju


Labs boļševiks - beigts boļševiks.

Atbildēt

Der Seher

14.07.2019. 14:23

Šim sarakstam gan būs viens ļoti nopietns trūkums - tur būs arī cilvēki, kuri tika uzaicināti, bet atrada formālus iemeslus, lai nepiedalītos. Jo viņi zināja, ka tur būs arī paši derdzīgākie un netīrākie zagļi no “Vienotības” noziedzīga grupējuma un tādi tēli, kā Šķēle, Ameriks un tamlīdzīgi. Latvijā godprātīgi cilvēki vairās bez liekas vajadzības ar šiem personāžiem pat atrasties vienā telpā.

Par Šķēli nav zināms, bet tas, ka vairāki Vienotības korumpanti varētu drīzumā noķerti un Ameriks, par to gan ir pamatotas cerības. Bijušais Vienotības kasieris ir izstāstījis krietni vairāk, nekā cerēts. Runā, ka bija saglabājis diezgan daudz pierādāmu liecību par saviem bijušajiem biedriem. Šķiet, ka “tumbočkānu” zaglēni varētu smagi iesēsties. Iespējams, ka pakaļa piedegs arī vienam IT pašpasludinātam guru - Vienotības barotājam un starpniekam, kurš ieguldījies apšaubāmas shēmās ar nesen aizturēto V. ilgadējo kukuļa atmazgātāju.


Mr. 20% arī var smagi norauties. Bet jau par citu tēmu. bet pelnīti.


Atbildēt

skatījos

14.07.2019. 14:11

Uz Lietuvas prezidenta inaugurācijas pasākumu fona mūsējais žīds izskatās kā zābaks.

Atbildēt

RRR

14.07.2019. 14:10

»

:-(

Tad jau atkal PIETIEK noslogos administratīvo tiesu? Vai tad tiesai tāpat jau darba nav pāri galvai


Tieši tā - nekaunīgais Pietiek atļāvies uzdot kungiem nepieklājīgus jautājumus, kāda nepieklājība, pazemības trūkums, baurs iedomājies prasīt smalkiem kungiem atbildību par pašu sludinātajiem likumiem un tikumiem.

Atbildēt

To jau varēja paredzēt

14.07.2019. 13:58

Vai tad uz ielas neviens viņus nefilmēja, kad ieradās un pameta lētticīgo apmaksāto ballīti? Levits pats sev kā politiķis rik kapu, jau tagad būdams ar šādu rīcību politisks līķis..

Atbildēt

:-(

14.07.2019. 13:55

Tad jau atkal PIETIEK noslogos administratīvo tiesu? Vai tad tiesai tāpat jau darba nav pāri galvai!

Atbildēt

FKK

14.07.2019. 13:31

Viena lieta - kas bija vai nebija aicināti. Gudrs prezidents būtu izticis bez šāda VIPu jeb pseidoelites pasākuma, jo neizbēgami visus neuzaicināsi un nešaubīgi būs cilvēki, kuri tā tiks aizvainoti. Pat ja viņi to nekad neizrādīs. Par ienaidniekiem nekļūs, bet attieksme kļūs krietni vēsāka un atturīgāka.


Ideja par “vienas personas” ielūgumu gan bija muļķība, īpaši stulbi viss sanāca, pēc tam, kad preses fotogrāfijas bija redzams, ka tas neattiecas uz visiem.

“Otrās puses,” kuras prezidenta kanceleja nolēma neuzaicināt “vietas ekonomijas dēļ,” jau arī neko īpašu neteiks. Bet nu … normāli cilvēki jau saprot, ka ģimene ir savienība, kur nav “tas viens - vērtīgākais un svarīgākais” - panākumi, ieguldījumi sabiedrības labā ir šo cilvēku komandas darbs, pat ja tikai viens no viņiem ir šī darba redzamā un formālā daļa. 


Bet tās jau visas ir inteliģentiem un smalkjūtīgiem cilvēkiem saprotamas nianses. Žēl, ka prezidenta komandā šādu cilvēku neatradās.

Atbildēt

pilsonis

14.07.2019. 13:07

Pie viena var pajautāt, cik un par ko samaksāja nodokļu maksātāji?

Atbildēt

lauķis

14.07.2019. 12:40

»

Niknais

Saraksts noderēs, kad sāksim deportāciju


Šā vai tā,bet cilvēkiem ,,varoņu,, vārdi ir jāzina.Domāju ka vistuvākajā laikā lētticīgo aitu viskvēlākās ilūzijas izkūpēs.

Atbildēt

penzionars

14.07.2019. 12:26

Ar šito prezi būs vēl dubultā jātioesājas!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...