Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

EKONOMIKĀ MUĻĶIS

25.11.2021. 12:05

un nespēj atrast labu padomdevēju, levinskas vien apkārt

Atbildēt

viedoklis

24.11.2021. 20:26

»

Zinītis

Paldies ZZS par precīzu viedokli! Vēlu panākumus nākošajās vēlēšanās


Viedoklis ir pareizs,bet par ZZS žurkām vienalga nevēlēšu.

Atbildēt

miljonārs

24.11.2021. 10:59

Kā tur ar žīda daudzajiem īpašumiem un gandrīz miljons uzkrājumiem bankās? Kad to visu ir sašeptējis? Krievu komisāra dēls taču bija pliks kā baznīcas žurka.

Atbildēt

Teds

24.11.2021. 09:39

»

Vaksīna

Problēma ir tajā, ka jau kopš Latvijas 2. brīvlaišanas pie varas esošie neko nedrīkst darīt uz savu roku. Gan Saeima, gan valdība, gan arī prezidents atrodas neapskaužamā situācijā, precīzāk - viņi vairāk paši nesaprot kā rīkoties. Bet kaut kas jādara. Eiropā notiek tas pats, Amerikā dirsā, NATO histērijā...


Čekas ielikteņi ļoti labi zina kas jādara. Kamēr nav iznīcināta visa čekas sistēma un nogriezts tiem ceļš ieiešanai pagrīdē, te nekas nevar mainīties. Tā nav tikai personīgā pārliecība vai bailes no taisnas tiesas tiesas, tas ir arī ekonomiskais izdevīgums kalpot noziedzīgajai pasaulei, nevis nabadzīgai tautai.

Atbildēt

Vaksīna

23.11.2021. 21:46

Problēma ir tajā, ka jau kopš Latvijas 2. brīvlaišanas pie varas esošie neko nedrīkst darīt uz savu roku. Gan Saeima, gan valdība, gan arī prezidents atrodas neapskaužamā situācijā, precīzāk - viņi vairāk paši nesaprot kā rīkoties. Bet kaut kas jādara. Eiropā notiek tas pats, Amerikā dirsā, NATO histērijā.

Atbildēt

bilde

23.11.2021. 20:17

karinlevita solonmuzikas izpilditaji un klausitaji ar erotisku ppiesitienu uz klavierem gulosajai.

Atbildēt

Tikai ne ZZS

23.11.2021. 19:56

Un to saka ZZS?!Tātad zudušas pēdējās kauna paliekas. Divi ZZS Prezidenti mums jau bija....
ZZS ir melīga, nekaunīga un netaisna! Vienmēr tāda bijusi. Laikam šie "rakstnieki" ir aizmirsuši ZZS balsojumus kopā ar Saskaņu?
Lai nu kas, tikai ne ZZS!!! Mēs neko neesam aizmirsuši un nevēlamies vairs šo partiju ne dzirdēt, ne redzēt.

Atbildēt

Interesents no Stalbes

23.11.2021. 19:12

»

MāraZ

sanāca normāli, jo man ir četri tesmeņi


Gan jau uz katra pa litram,ko?Kas Jums vēl par fignjam ira kuras savādākas kā citām?Mani tas dikti interesē…

Atbildēt

MāraZ

23.11.2021. 18:49

»

Pēteris

Cik Māra bija paņēmusi uz katras krūts, kad sacerēja šo murgojumu


sanāca normāli, jo man ir četri tesmeņi

Atbildēt

oga

23.11.2021. 18:41

»

Elementāri

Ar sūdainu koku uz Izraēlu vai Moskoviju pie visiem pārējiem žīdiem - čekistiem-marksistiem


Ir pārāk tālu ,bet kādā skaistā mazpilsētā veidojas pievilcīgs namiņš Bērzaines ielā ,teica viena tante...

Atbildēt

labàk lai visus tris

23.11.2021. 18:33

»

Dievs, kur tu esi?

Dievs svētī levitu


velns parauj... Ar visu flïgeli

Atbildēt

Igf

23.11.2021. 18:17

Arzemju desa nekad nav garsigi , isak sakot pidars

Atbildēt

Dievs

23.11.2021. 17:58

»

Dievs, kur tu esi?

Dievs svētī levitu


Vakar jau šos mātes vārdiem nosvētiju!Bet viņiem kā pīlēm ūdens…Kasu pauri un nezinu pat ko te iesākt.

Atbildēt

Varbūt ir vērts atcerēties?

23.11.2021. 17:50

Ja ļausim Saeimai muļķoties ar paklausīgu prezidentu(spožo zvaigžņu) ievēlēšanu, nekas nemainīsies! Prezidents var būt tikai no visas tautas ievēlēts! Tuvojas vēlēšanas, balsosim tikai par partijām, kuras ir par visu vēlētu prezidentu! Arī prezidentam ir jābūt pilnvarām atlaist valdību, ministrus, kā arī, ja Saeima noteiktā laikā(1 mēneša) neizveido valdību, tā ir atlaižama, bez kādiem tautas balsojumiem(gumijas stiepšana)!

Atbildēt

Lemberga pelmeņi

23.11.2021. 17:26

Zzs ir pati korumpētākā vazaņķu banda valsts vēsturē. Centrālcietumā visiem biedriem i vietas nepietiktu.

Atbildēt

ZZSam

23.11.2021. 16:16

ZZS varētu Saeimā uzsākt melīgajam žīdam impīčmenta procedūru. Pa to laiku iznāktu 2.grāmata, kur būs precizēta sadarbība ar čeku un citi grēki. Vēlēšanās tas daudz dotu!

Atbildēt

Kaža

23.11.2021. 16:15

Sevišķi uzmanïbas vērts ir aicinājums ātrāk novakcinēt riska grupā esošos ar hroniskām t.i.apzināti ārstu ielaistam ,neārstētām slimībām.Nav aicinājuma efektïvāk tās ārstēt un pievėrst tām lielāku mediķu vērïbu,kontrolēt ärstēšanu,bet ir aicinājums iešpricėt vakcīnu,kura nekādi nevar atvieglot hronisko slimïbu gaitu,bet var radït papildus riskus slimniekiem neatrodoties ärstu uzraudzībā.Šāda situācija ir pārmērīgi divdomīga lai nenāktu prātā domas par savdabīgu budžeta ekonomiju labējo jeb pārkrāsoto komunistu tagad fašistu stilā.

Atbildēt

Dievs, kur tu esi?

23.11.2021. 15:43

»

kur nu es līdz Zālītei, bet tomēr

Levitz uz balta zirga


Dievs svētī levitu,
Dievs svētī kariņu,
Svētō jel pavļutu.
Mūs dārgos svētuļus!

Atbildēt

Ja

23.11.2021. 15:16

»

latvietiņš

Nez kādēļ visi ir aizmirsuši, ka Levits ir mūsu nācijas tēvs. Un šo lomu viņš tiešām veic izcili. Viņš ar tēvišķīgu maigumu un mīlestību noraugās uz saviem bērniem no prezidenta pils apartamentiem, viņš dāsni izdala dažādus tēvišķīgus padomus un pamācības. Ievieš jaunvārdus mūsu valodā un māca mums ...


Labi uzrakstits. Nav Levits nekads tautas prezidents! Sava pirmaja runa tacu to solija. Aizmirsa, samelojas? Saja trakaja laika tiesi prezidentam vareja but loti svariga loma demokratijas, tiesiskuma aizsardziba. Savas tautas aizsardziba. Brinums nenotika, palika vien ordenu dalisana, runas bez jegas, puku noliksanas, nu, kaut ka, ta. Pat tagad, kad musu dizajas slimnicas mirst simtiem cilveku, vins never muti vala par to. Svetki tacu bija jasvin ar dziesmam un dejam. Ne varda, ka nav zalu, nedaudz jau iepirka, gan jau pats ari dabuja, diezgan atrii jau friss skraidija pa pasauli. Bet, ka ar parejiem, kuri ari gribeja dzivot, prezident? Tiem bija un bus janomirst, jo mes klausam PVO, mums nosplauties uz saviem pilsoniem, potes tacu jus dabujat, ko vel vajag? Mirst tacu ari potetie. Bet, jums vienalga. Tur , aiz muriem ir labi, drosi, silti. Visi ir apklusinati, iebaroti- tada forsa, mieriga sajuta, vai ne? Neceru, ka jus so lasiet, tik zemu tacu nevar nolaisties un tauta ieklausities.

Atbildēt

Zinītis

23.11.2021. 15:12

Paldies ZZS par precīzu viedokli! Vēlu panākumus nākošajās vēlēšanās!

Atbildēt

M. Zaaliitis

23.11.2021. 15:06

»

lūgums M.Zālītei

Vai nevarētu mazu parodiju par tēmu "Levits - valsts bruņoto spēku virspavēlnieks


Kad izvelku no kuukas kraanu laukaa es
Man jaunas intereses, noslieces
Nu teikshu Pabrikam - pie kaajas man tavs cirks
Kad nu es karavadonis, tad kur mans baltais zirgs?

Atbildēt

kā tad tā

23.11.2021. 14:32

irēņīte taču no jūsējiem...levinska neklausa?

Atbildēt

Kolabrocionists de Soto

23.11.2021. 14:30

Ja brīvu un godīgu vēlēšanu nav jau vismaz 15 gadus, tad reitings ir tāds, kāds tas ir. Varu atbalsta 10%, bet atlikušie 90% asina nažus. Un labi nekad tas nevar beigties.Jebkuras destabilizācijas gadījumā varas pārstāvjus zem zemes atradīs. vai tiešām savējie jāslaktē vismaz reizi 100 gados?

Atbildēt

latvietiņš

23.11.2021. 13:45

Nez kādēļ visi ir aizmirsuši, ka Levits ir mūsu nācijas tēvs. Un šo lomu viņš tiešām veic izcili. Viņš ar tēvišķīgu maigumu un mīlestību noraugās uz saviem bērniem no prezidenta pils apartamentiem, viņš dāsni izdala dažādus tēvišķīgus padomus un pamācības. Ievieš jaunvārdus mūsu valodā un māca mums no faktiem izdarīt loģiskus secinājumus (Atcerieties, cik loģiski un precīzi viņš izdarīja secinājumu kaut vai par to, ka tiem, kuri pirms Ziemassvētkiem nomirs, Ziemassvētku nebūs) Viņš ir pilns labestības un iejūtības pret katru likteņa pabērnu ne tikai pašu mājās, bet vēl jo vairāk aiz Latvijas robežām. Vien bezkaunīgie kremļa aģenti cenšas nomelnot un nopelt mūsu prezidenta saulaino tēlu. Nu ir viņam arī dažas sīkas vājībiņas, piemēram, uz sievietēm un naudu. Bet tas taču ir tik cilvēciski. Šīs vājībiņas ar uzviju kompensē viņa dāsnums pret saviem tiešajiem padotajiem kas darbojas prezidenta kancelejā.

Atbildēt

kur nu es līdz Zālītei, bet tomēr

23.11.2021. 13:37

»

lūgums M.Zālītei

Vai nevarētu mazu parodiju par tēmu "Levits - valsts bruņoto spēku virspavēlnieks


Levitz uz balta zirga,
Sēdēja un nikni pirda,
Kur man mīļā Kūciņa,
Un viev maza bučiņa.

Atbildēt

Pindars

23.11.2021. 13:19

»

lūgums M.Zālītei

Vai nevarētu mazu parodiju par tēmu "Levits - valsts bruņoto spēku virspavēlnieks


Pievienojos!Varetu jautrā piecpēdu jambaa un varētu arī tādu kā pacilātu odu

Atbildēt

lūgums M.Zālītei

23.11.2021. 12:27

Vai nevarētu mazu parodiju par tēmu "Levits - valsts bruņoto spēku virspavēlnieks"

Atbildēt

23.11.2021. 12:14

Lai nu kura gos būtu māvuse.

Atbildēt

to PIETIEK

23.11.2021. 12:03

»

nezālītis

...


Vai nevarētu Māras Zālītes (Laimas) pilnīgāku biogrāfiju nopublicēt!? Un, kā viņa tur līksmojās pa Benjamiņas mājas kabinetiem!

Atbildēt

Valsts kurina naidu

23.11.2021. 11:51

»

E. Levits

ar savu attieksmi pret valsti un tautu ir “nāves koridorā


Latvijas valsts un MK valdība neuzņemas atbildību par “pūļa vakcinācijas sekām pūļa imunizācijas procesā un sagrauto ekonomiku kovid laikā”.

Ja Latvijas valsts uzņemtos pilnu atbildību jau “pandēmijas” sākumā, valsts mediji un politiķu uzrunas nesētu naidu starp dažādu viedokļu cilvēkiem un cilvēku grupām un apzināti neradītu vidi visdažādāko “sazērestības teoriju izplatībai”. Ņemot vērā valsts totālo bezatbildību, ar likumu spaidiem panākot nehumānus mērķus, valsts pati traucē sabiedrisko mieru un kārtību, kāda bija pirms PVO 11/03/2020 izsludināja “pandēmiju” – finanšu kovidafēru, bet LV 13/03/2020 atteicās no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā, paziņojot ANO, ko slēpj no sabiedrības. Visi ieraksti par šo faktu no Interneta ir izdzēsti un šī nav nekāda “sazvērestības teorija”, jo šis fakts pat bija atspoguļots Tiesībsarga mājaslapā, bet arī izdzēsts.

Tiesībsarga mājaslapā pat bija ar fotogrāfijām atspoguļota J. Jansona tikšanās ar NATO amatpersonām šai sakarā un J. Jansons apsolīja “turpmāk monitorēt cilvēktiesību jautājumu Latvijā”.

Atbildēt

Niks

23.11.2021. 11:48

»

at bogdanovs123

Hahahahahahahahahahahahahahaha...


at bogdanovs123 "viņš savu vietu patiešām bija nopelnījis" - ej pamācies vēsturi!

Atbildēt

var tikai pabrīnīties

23.11.2021. 11:12

Kā Zzs nav kauna...Trūkst vārdu.lai nu kura partija būtu vērusi vaļā muti par prezidentu.Par pašu bīdītajiem un iebīdītajiem prezidentiem šis prezidents ir piecas reizes pārāks,nemaz jau nerunājot par "premjera kandidātu",kurš patlaban ampelējās pa cietumu un nevar rimties savā ādā.

Atbildēt

E. Levits

23.11.2021. 11:03

ar savu attieksmi pret valsti un tautu ir “nāves koridorā”.

Atbildēt

Neadekvāts raksts

23.11.2021. 10:50

Jo neatbilst prasībām, pienākuiem VP.

VP Latvijā ir paralamentārais, ko izvēlas parllamets. Un VP ir valsts reprezentācijas funkcijas. Viens no valsts simboiem. Vienpersoniski savu subjektīvismu viņš noteic likumdošanas jomā.

Pārējais ir tukšs parazitārisms. Muldēšana un zviegšana.

Atbildēt

Izzāģēto mežu Miķelis

23.11.2021. 10:42

Ja jāizvēlas starp diviem ļaunumiem, tad ekonomisko noziegumu ziņā, egīls ir 666 reizes nekaitīgāks par ZZS lāstu,bet politiskajā virzienā gan esam tur kur saule nespīd.

Atbildēt

at bogdanovs123

23.11.2021. 10:01

»

nezālītis

...


Hahahahahahahahahahahahahahaha...
Šito pērli nebiju dzirdējis. Varu saderēt, ka šie paši cilvēki, kuri slavina Levitu, iesmej par to kā tika slavināts Ulmanis viņa laikā. Vienīgā atšķirība ir tāda, ka Ulmani bija par ko slavināt, un viņš savu vietu patiešām bija nopelnījis, kamēr Levitu vispār nav par ko slavināt un viņš ir tikai ieliktnis, kurš ir iedomājies, ka ir tautas pārstāvis... leviti, bērziņi un vējoņi nekad nebūtu prezidenti, ja tos vēlētu tauta.

Atbildēt

at bogdanovs123

23.11.2021. 09:53

Te nu atkal un atkal iezīmējas vecā problēma, ka Saeimas ievēlēts prezidents ir bezjēdzīgs un nepopulārs, un ka šāda pieeja palielina iespēju, ka ielikts... tiks nejēga. Pēdējie 3 prezidenti tam ir izcils piemērs... Kā lai cilvēki nejūt kaunu par to, ka Latviju pārstāv šādi cilvēki??? Varbūt ka viņi nav slikti, kā cilvēki. Tomēr viņi nav līderu vai prezidentu materiāls, jo ir saeimā ievēlēto partiju tirgošanās auglis. Tas, starp citu, labi parāda kā daudzpartiju sistēmās visi vienmēr nonāk pie vajadzības pēc kompromisiem, un kompromisu rezultāti VIENMER NOVED PIE LOTI VĀJIEM REZULTĀTIEM, UN VĒL NAV NO KĀNPRASIT ATBILDĪBU, JO VISI NOVEĻ VAINU NO VIENA UZ OTRU...

Atbildēt

Harijs Poters

23.11.2021. 09:45

Nu bet par šitādiem tekstiem var arī paprasīt partijas biedra karti nolikt uz galda :) (No vecas padomju anekdotest)

Atbildēt

kaut kā tā

23.11.2021. 09:41

»

Pēteris

Cik Māra bija paņēmusi uz katras krūts, kad sacerēja šo murgojumu


Nu kā tad žīds žīdu neslavēs.

Atbildēt

Pēteris

23.11.2021. 09:14

»

nezālītis

...


Cik Māra bija paņēmusi uz katras krūts, kad sacerēja šo murgojumu?

Atbildēt

nezālītis

23.11.2021. 09:10

»

Elementāri

Ar sūdainu koku uz Izraēlu vai Moskoviju pie visiem pārējiem žīdiem - čekistiem-marksistiem«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Elementāri

23.11.2021. 08:48

Ar sūdainu koku uz Izraēlu vai Moskoviju pie visiem pārējiem žīdiem - čekistiem-marksistiem.

Atbildēt

Secinājums

23.11.2021. 08:15

Parazītiski meļi zzs apvaino parazītisku meli levitu.

Atbildēt

juris

23.11.2021. 08:03

Ja, par tā saucamo "prezidentu", tiktu iebīdīts bijušais komunists un padomju okupantu pakalpiņš, ZZS pat muti nevērtu vaļā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

3

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

FotoNesen beidzu lasīt latviski izdoto somu žurnālistes Jesikas Aro grāmatu "Putina troļļi", kas stāsta par Krievijas informācijas kara operācijām. Lai arī žurnāliste apraksta Kremļa operācijas citās valstīs, grāmata palīdz labāk saprast arī to, kas notiek Latvijā, tāpēc izlēmu padalīties ar dažiem vērojumiem un secinājumiem.
Lasīt visu...

12

Rinkēviča unikālais skapis

FotoĀrlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos vispirms – izveidot. No viņa var pamācīties gan lapsa kūmiņš, gan pelēkais vilks, gan zaķītis – strupastītis. Turklāt Rinkēvičs saviem uznācieniem ir arī pielāgojis kādu mēbeli – skapi, kas kalpo ne tikai kā drēbju pakaramais, bet arī kā savdabīgs pjedestāls uz kā pakāpties.
Lasīt visu...

21

Baltkrievija Krievijas kabatā

FotoAleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies, kas ir bijis aktuāls Baltkrievijas un Krievijas attiecībās pēdējā laikā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...