Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Joske

24.09.2019. 14:37

Dubultpilsonis saskaņā ar LV Satversmi nevar ieņemt prezidenta amatu... https://m.sputniknewslv.com/opinion/20190911/12420355/Dokuments-no-VDK-maisiem-atmasko-Latvijas-prezidenta-melus.html?mobile_return no

Atbildēt

Papiņś

22.09.2019. 10:06

Ko no noauguśa un rietumu mucà auguša un viņa komandas sagaidīt!😂

Atbildēt

Aizver jebaļņiku

18.09.2019. 13:53

»

neveseliga goiju zinkare

nu ,ko pastalu vilsanas pieaugs ar katru dienu


normund Šlitke!

Atbildēt

neveseliga goiju zinkare

18.09.2019. 13:44

nu ,ko pastalu vilsanas pieaugs ar katru dienu !

Atbildēt

Piekritu pensionārei!

18.09.2019. 10:38

»

pensionare

lapsin pavero pats savas darbibas.stalins ari bija pats gudrakais kurs vareja prasit atskaites visiem un par visu


Lato Lapsas piertiek.com pareizi dara, prasot valsts algotajā amatpersonām atskaitīties par nodokļu naudas tērēšanu. Nevarēs tā vnk parazitēt! Cik daudz pensionāru LV nepietiek naudas pat zālēm un pārtikai!

Atbildēt

pensionare

18.09.2019. 10:24

lapsin pavero pats savas darbibas.stalins ari bija pats gudrakais kurs vareja prasit atskaites visiem un par visu.

Atbildēt

Piepulis

18.09.2019. 10:07

Tagad latvieši jau dzīvo labāk, jo Rīgas pilī latvieši iesēdināja pie bezmaksas ēdiena galda "nācijas tēvu", kurš jau ir nodibinājis kontaktu ar Namībiju, kur dzīvo bušmeni un hotentoti, kuri attīstības ziņā ir vienā līmenī ar latviešiem. Latvieši tagad ir priecīgi, jo "nācijas tēvs" ir viņiem sagādājis attīstības ziņā adekvātu visciešāko partneri Namībiju. Latvieši savā stulbumā ir laimīgi un "nācijas tēvs" jau ir ceļā uz Namībiju kopā ar Kucinas jaunkundzi, kura "nācijas tēvu" vienu nelaida uz Namībiju, kur sievietes staigā tikai puskailas, kaut kā apsedzot vienīgi kājstarpi, par ko var interesēties "nācijas tēvs" attīstīti neattīstīto latviešu jaunajā vislielāko partneru zemē. Kāda gan ir laimīga latviešu tauta, jo atradusi beidzot sev cienīgu kompāniju - bušmeņus un hotentotus.

Atbildēt

Untuns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

18.09.2019. 07:54

»

Grantiņs Stenētājs

Vēdera traucējumus izraisot psihiskie traucējumi. Puncī notiekot pamatīgas pārmaiņas briesmīga uztraukuma un fantastisku baiļu rezultātā. Grantiņš tam ticēja. Viņš par to bija reāli pārliecinājies. Viņa puncī graujošas pārmaiņas sākās bez priekšspēles – vēdera burkšķēšanas. Ar ūdeņainu vēdera izeju ...


Un VDK kantora vīrs kļuva par I. Dukas favorītu - suudeedaaju. Darbs bija atbaidošs, bet ko gan nevar izdarīt LPSR nagumaucēju piesolītās bailēs! Bailes bija lielas, jo sūdu bija maz. Bet kakkuēdāji no VDK stāvēja rindā pēc savas cilvēktiesību kakas. Tā viņi 4. maija aparātā joprojām spiesti rīt kakas, bet kuras jai ir Vācijas iesaiņojumā. Bet par cilvēktiesībām visi piemirsuši. Tikai idiots Indulis Durka brēc nelabi ar saviem komentiem - "cenzēc un politiski izdrātēc"!

Atbildēt

Grantiņs Stenētājs

18.09.2019. 07:44

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Labi pasacīji, pielikšu kā papildinājumu rītdienas rakstam LRTT


Vēdera traucējumus izraisot psihiskie traucējumi. Puncī notiekot pamatīgas pārmaiņas briesmīga uztraukuma un fantastisku baiļu rezultātā. Grantiņš tam ticēja. Viņš par to bija reāli pārliecinājies. Viņa puncī graujošas pārmaiņas sākās bez priekšspēles – vēdera burkšķēšanas. Ar ūdeņainu vēdera izeju Grantiņš savā mūžā pirmo reizi tikās, dzirdot vārdu „cilvēktiesības”. Tas notika 1986.gada vasaras sākumā. Toreiz kantora vīrs sāka stāstīt par uzdevumu tēlot cilvēktiesību aizstāvi. Grantiņš vēl ar dažiem liepājniekiem būšot neliela grupa vārdā „Helsinki-86”. Vārds „Helsinki” Grantiņā neizraisīja reakciju. Viņš bija dzirdējis par tādu pilsētu aiz polārā loka. Toties pirmo reizi dzirdētais vārds „cilvēktiesības” momentā izraisīja šausmīgu reakciju. Kantora vīrs apklusa pusvārdā. Viņš saprata, ka ir noticis kaut kas ārkārtējs. Grantiņš viņa priekšā sēdēja bāls ar idiotiski sašķobītu seju. No viņa nāca riebīga mēslu smaka, un mēsli sāka plūst pa grīdu pie viņa kājām.Tā tas atkārtojās vismaz divas reizes. Kantora vīrs sāka nervozēt. Katru reizi, kad ar Grantiņu apsprieda viņam darāmo, pēc vārda „cilvēktiesības” atkal sekoja ūdeņaina caureja. Kantora vīrs pieņēma attiecīgus mērus. Viņš sāka apmācīt Grantiņu tikai pēc tam, kad Grantiņš izpildīja pavēli nolaist bikses un sēsties uz tualetes poda. Tas bija unikāls gadījums VDK vēsturē: avota instruktāža notika tualetē, avotam sēžot ar kailu dibenu uz poda un nemitīgi kakājot.

Atbildēt

motorhead

18.09.2019. 06:51

Vai tad bija tāds noteikums, ka noteikti jābūt kādiem valstiskiem nopelniem? Kas nu attiecas uz metropolītu, lielāko konfesiju līderus jau nu būtu jāuzaicina jebkurā gadījumā, lai nu kādi šiem uzskati.

Atbildēt

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

18.09.2019. 04:12

»

pieqirst-komas debiloidam Eggmaŗam Kakuēdājam seskulezbai

atkal niez starp pakaļkājām? tu izlaizi sev un savai seskuskapja viendzimuma zoofilai partnerei zem astes, virkni reižu, plaanpŗatigā seskulezba Eggmaŗ Kakuēdāj...


Man atkal niez starp pakaļkājām!
Bet konservēšana ir manim izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Untunu Mazpusēnu Kakkuuēdāju (lit. pseidonims)


"Beet es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents kai es Untuns Mazpusēns, cieņā! /
-------

Atbildēt

0,7 miljoni 2020.gadā,

17.09.2019. 22:57

vecā žīdeļa buduāra uzlabojumiem un viņa sulaiņu armijas bezrūpīgai uzdzīvei, no mediķu algām?

Atbildēt

Eggmaŗŗsz Kakueedajsz, izdrātēc pieqirs-komas debiloidzs

17.09.2019. 22:30

»

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Te nu...


Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju. Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti. Tagat šitajà valstē mani vajà tà pati iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju. Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Atbildēt

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

17.09.2019. 22:14

»

pieqirst-komas debiloidam Eggmaŗam Kakuēdājam seskulezbai

atkal niez starp pakaļkājām? tu izlaizi sev un savai seskuskapja viendzimuma zoofilai partnerei zem astes, virkni reižu, plaanpŗatigā seskulezba Eggmaŗ Kakuēdāj


Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Te nu ir!"

Atbildēt

Indulis Duka no Dikļiem

17.09.2019. 21:19

»

Indulis Duka

...


Es vēl biju Indulis Durks, kad 2009. gadā cietu no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma.


“Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai

Atbildēt

Indulis Duka no Dikļiem

17.09.2019. 21:16

»

tas ir plānpŗŗātiņš Eggmaŗŗsz Kakuedajsz, VDK un VDDK savervēts un izdrātēc aģents, provokatoŗs un stukačs no piefirst-comas netradicionali orienteto transexuālo zombiju skapja


Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Tie ir...

Kas arī bija jāpierāda – tieši tā (arī, t.sk., bet ne tikai, protams) izpaudās (un, diemžēl, kā izrādās vēl joprojām izpaužas) pret šajā pašreizējā "valstī" piekopto politisko represiju shēmotāju izvēlētajiem "izstrādes figurantiem" (un pat to tuviniekiem!?!) vērstās psiholoģiskās vajāšanas / linčošanas represijas tā dēvētajā "publiskajā telpā" – konkrētajā shēmā vairākus gadus "ilgtspējīgi" un teju ikdienišķi regulāri tiražējot lojālpatrEJotiski orientētos masmēdītājos klajus apmelojumus un truli kretīnisku nolamāšanu. 

Gluži likumsakarīgi, politisko represiju shēmai "noderīgo idiotu" masmēdītāju "skapja" vadošajos locekļos jau sen pienākas identificēt šo lapsas uzturēto w-lapu – kā vienu no sevišķi proaktīviem "oficiālās" varas turētāju "īpašo vajadzību" apkalpotājiem un tipiskiem "ietekmes aģentiem". T.i. (galvenokārt, bet ne tikai) – šim gaudeni kompaktajam un nu jau kritiski toksiskajam "burbulītim" tā dēvētajā "informatīvajā telpā" pozicionējoties un izpildoties kā "sabiedriskās domas veidotājiem" un "komunikatīvo norišu moderētājiem" jeb prastiem lumpensabiedrības lumpenmanipulatoriem. Tostarp arī savus saimniekus un angažētājus apkal.pojošajai lapsai tradicionāli un max. iespējami izmantojot uz šī "pamuļķu lapseņu mušpapīra" saķepušos "noderīgos idiotus" – zombējot, uzrīdot, manipulējot, protežējot un pat demonstratīvi atbalstot šādu (t.sk. 11.09.2019. 19:47 un 11.09.2019. 21:25) un taml. nožēlojami tizlu izpildīšanos komentāru sadaļās (pie tam, kā zināms, arī pašai lapsai ikdienišķi regulāri "uzstājoties" ar lapsiski trulu vemstīšanos un regulāru histēriski maniakālu cenzūru) – par ko nepārprotami liecina kaut vai aktuālās publikācijas komentāru sadaļas attiecīgas "orientācijas" izkārnījumi. 

---------------------

Ir sacīts: "Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta." 
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

Un, arī: "Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot." 
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /

Atbildēt

Indulis Duka

17.09.2019. 21:13

»

Eggmaŗam Kakuedaajam, pieqirs-komas debiloidam,

kārtējā planpŗātibas lēkme, iedzimtais debiloids izdrātēc Eggmaŗŗsz Kakueedajsz atkal nav iedzēris tabletītiTencinājums par bezmaksas reklāmu, lapsa & co. ;) 

Patiess gandarījums konstatēt (kārtējo reizi) un apzināties, ka sabiedrība nemainīgi akceptē (un regulāri aktualizē) savus reiz izvēlētos un joprojām respektētos t.d. "viedokļu līderus" – pat riskējot ar gluži reālu iespēju "parakstīties" uz attiecīgām "audzinoši profilaktiskām" sankcijām par šādu (u.c. taml. "informatīvi reprezentatīvu") publiski demonstrētu atbalstu šajā pašreizējā "valsts" parodijā krampjaini agonējošu zināmas silei pietuvinātu cūklopu pasugas zombiju visnotaļ "ilgtspējīgi" truli nīstam, histēriski maniakāli vajātam un nu jau arī sistēmiski "oficiāli" politiski represētajam brīvdomātājam.

Pilncieņā (visiem Normāliem Cilvēkiem) ~ Ontūns Mazpusāns© (lit. pseidonīms)

Atbildēt

mjaa

17.09.2019. 20:22

neapķērīga preses sekretāre, vai kā viņu tur sauca. uz atlikušajiem jautājumiem bija jāsniedz elementāra atbilde atkārtijot to pie katra jautājuma- Valsts prezidenta kancelejas rīcībā nav tādas informācijas!

Atbildēt

tā jezga

17.09.2019. 19:55

sākās pirms 14 gadiem,bet kad lieta tika izbeigta,kundze Umanovska/no melnajiem maisiem/uzreiz sāka protestēt.Tad vēl prezidenta vēlēšanas bija patālu un nebija īsti skaidrs,vai viņu ievēlēs vai ne.Man gan izskatās,ka šoreiz viņš nebūs pie vainas,jo ir arī publiski izteicies par tām "kompensācijām",ko jūdi gaidano Latvijas.Un tie izteikumi nebija labvēlīgi prasītājiem.

Atbildēt

gaidu

17.09.2019. 19:01

LRTT papildinājumu par mūsu prokuratūras un mazliet dīvainā Adlera ņemšanos ap H.Cukura nedarbiem Ostlandē.Nupat atkal sākas kaut kāda jandalēšana un figurēšana Karlsona garā.

Atbildēt

Un, kas Jūs tāds te?

17.09.2019. 19:00

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Labi pasacīji, pielikšu kā papildinājumu rītdienas rakstam LRTT


Vai cūkas kopā esam ganījuši, ja uz Tu?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

17.09.2019. 18:00

»

cilveks444

Komentārs par Levita sarunu pie Dombura...


Latviec Levits ir latviešu patriots vai latviešu slepkava ?-----------------------------------------------------------
https://tautastribunals.eu/?p 52676

Atbildēt

pareizais

17.09.2019. 17:44

A levitam do feni-viņš tikai vidējo pirkstu parāda!

Atbildēt

Žīdiņš

17.09.2019. 17:06

Намибия — один из ближайших партнеров Латвии на африканском континенте, заявил президент Латвии Эгил Левитс после встречи в Рижском замке с вице-президентом Намибии Нанголо Мбум. «Латвия постепенно расширяет двустороннее сотрудничество со странами юго-западной Африки, развивая как политические, так и экономические связи. Хотя наши страны разделены большим расстоянием, нас объединяет желание развивать более тесные связи, основанные на взаимоуважении и стремлении увеличить благосостояние. Также нас объединяет мнение о том, что особое внимание следует уделить качественному профессиональному и высшему образованию, приспособленному к экономическим нуждам, а также цифровым навыкам», — сказал Левитс.

Atbildēt

Tev pašam aizcietējums paurī!

17.09.2019. 16:23

»

?

Atbildes nesniegšana termiņā ir cēlonis, nevis morālā kaitējuma ārējās izpausmes. Tepat blakus ir raksts, kur kādai personai sakarā ar notikumiem bijis smags morālais kaitējums. Tiek arī aprakstītas izpausmes: paaugstināts stress; bieža raudāšana; veselības pasliktināšanās. Gribēju zināt, kādi izpaudās...


Morālais kaitējums automātiski, ja nesniedz atbildi termiņā.

Morālais kaitējums automātiski, ja nesniedz atbildi pēc būtības, kas izpaužas kā morālas ciešanas - nepiepildītas gaidas saņemt tieskas rīcības sekas, ko noteic likums - tiesības saņemt atbildi pēc būtības.

Atbildēt

tev

17.09.2019. 15:57

»

inga

aukstakais tiesnesis......kurp ejam


varbūt, ir ar "g"
pārējiem ir ar "k" !!

Atbildēt

:)

17.09.2019. 15:50

»

inga

aukstakais tiesnesis......kurp ejam


no latvijas jau bija

Atbildēt

?

17.09.2019. 15:21

»

Egde

Morālais kaitējums ir atbildes nesniegšana rtermiņā, pēc būtības neatbildot uz jautājumiem. Ja likums prasa pienākumu sniegt atbildi pēc būtības un termiņā. Šajā gadījumā E. Levita kanceleja ir pārkāpusi likuma prasības


Atbildes nesniegšana termiņā ir cēlonis, nevis morālā kaitējuma ārējās izpausmes. Tepat blakus ir raksts, kur kādai personai sakarā ar notikumiem bijis smags morālais kaitējums. Tiek arī aprakstītas izpausmes: paaugstināts stress; bieža raudāšana; veselības pasliktināšanās. Gribēju zināt, kādi izpaudās morālais kaitējums nesaņemot atbildes LL? Vai tas bija kā blakus rakstā persona norādījusi? Varbūt citas izpausmes, kā bezmiegs, aizcietējumi vai vēl kas cits. Citādi pliks apgalvojums par nozīmīgu morālo kaitējumu bez kāda pamatojuma. Varbūt nekāds morālais kaitējums, kur nu vēl nozīmīgs, nemaz nebija?

Atbildēt

jā, tā arī dēlu neredzējām

17.09.2019. 15:04

jā , tā arī tauta tik svarīgā pasākumā Levita kunga dēlu neredzēja, bija tikai meitas draugs.
tik svarīgs brīdis, bet, ja nekļūdos, tad dēla nebija , tautai nebija tas gods redzēt Levita kunga kopēju ģimenes foto inaugurācijas brīdī, žēl gan.

Atbildēt

hmmm

17.09.2019. 14:58

»

to Pietiek

Kamdēļ neprasa info par Kucinas nopelniem, lai saņemtu tik lielu algu - 4000 mēnesī. Un derētu arī detalizēts uzskaitījums par citiem labumiem, piem. apdrošināšana, braucienu apmaksa, auto ar šoferi utt


nu vispar jaa,vajadzetu tautai dzirdet ari uz so precizu atbildi.Levits ir izskaidrojis,ka vina padomnieki visi auksti izglitoti,tapec tadas algas.Tomert parak negodigi pret citiem izglitotiem cilvekiem,kuri strada par loti zemam algam.Tiesam gribetu dzirdet,kadi tad isti ir Kucinas lielie sasniegumi,ja jau tik milziga alga.

Atbildēt

paga

17.09.2019. 14:54

nevis dela draudzene bija ielugta,bet meitas draugs(nevis ligavainis)anglis.Otrs nedomaju,ka bijusajam eiropas aukstakais tiesnesis,kuram draugi ir visi tiesnesi utt.kautkaa tiks sodits par likuma neieverosanu.Levits ir KARALIS:)

Atbildēt

interesanti

17.09.2019. 14:53

ja pirmās instances tiesa , piemēram, nesniedz civilprocesa ietvaros atbildi un pieteikumu civilprocesa pantu ietvaros , vai tad arī var griezties administratīvajā tiesā ?
varbūt kāds zin ?

Atbildēt

Tukša muldēšana

17.09.2019. 14:45

»

cilveks444

Komentārs par Levita sarunu pie Dombura...


saskatities meļu muldēšanu Latvijas TV kanālos! Jūs pat nemanāt, skatoties TV, kā Jūsu galvas piepilda ar svešām domām. Latviešu tautai šodien neaktuālām lietām. Sāciet domāt ar savu galvu! Netērējiet laiku!

Atbildēt

cilveks444

17.09.2019. 14:35

Komentārs par Levita sarunu pie Dombura.

Vai kādam ir ilūzijas, ka tik ilgi neatvērtie čekas “maisi” tika atvērti bez nodoma? Bez tālejoša nodoma, bez labi izstrādāta plāna, kurš pielietojams, lai pie varas esošie saglabātu pilnīgu kontroli pār Latviju?! Bet viņi savukārt nodrošinātu pilnīgu kontroli pār sevi Latvijas saimniekiem no Vašingtonas un Briseles?!

Pie varas Latvijā ir Rietumu ietekmes aģenti. Premjers – Kariņš un prezidents – Levits. Protams, zinot peripetijas ar VVF, jājautā vai tikai Rietumu ietekmes aģenti?! Tas ir būtiski. Ļoti pat būtiski. Jo ar tiem, kas kalpo vienai pusei viss vismaz ir diezgan skaidrs. Bet no tiem, kas atdodas vairākām lielvarām, var sagaidīt visu ko.

Kā ir ar Levitu? Viņš intervijā Domburam minēja, ka Rietumu specdienesti diez vai bija iefiltrējuši savus aģentus latvieši trimdas organizācijās. Hmm?! Vai nu pilnīgs pamuļķis, vai nu arī melo. Pēc pirmā neizskatās, paliek otrais. Tad kāpēc, visticamāk, melo? Laikam tāpēc, ka zina, ka latviešu tautu var mānīt, kā mazus bērnus, mēs ticam visam, ko mums paber priekšā.

Tas pats ir par čekas maisiem, par Dombura interviju ar Levitu. Levita reitings, lai kā arī šo slavinātu, Latvijā nav augsts. Un Levits ir tik labumu kārs, ka pats savām rokām, grābjot pēc privilēģijām, savu jau tā zemo reitingu dzen kā ar āmuru zemē. Bet plāns ir pavisam cits. Levitam, lai šis varētu pildīt uzdoto misiju, jābūt tautas sajūsmas aplaizītam.

Tāpēc arī Domburs veido Levita imidžu caur čekas maisiem, kā cietēja tēlu no stukačiem, kas bijuši apkārt “cēlajam” Levitam. Levits vēl omulīgi bubinot piebalso Domburam, un latviešu sabiedrība no laimes kūst. Lūk, nācijas tēvs, lūk, varonis mūsu. Lūk, kārtējais elks, ko uz pjedestāla celt!

Padomāsim. Padomāsim tā pamatīgi. Kurš visskaļāk sauc – ķeriet zagli? Tas viens. Otrs! Kas notika ar čekas maisiem, kamēr tie atradās Maizīša un SAB pārraudzībā? Vai tur, kas netika paņemts nost, vai tur, kas netika pielikts klāt?! Zinot, kam Maizītis kalpo, jautājumi rodas.

Tāpēc kritiski jāvērtē Dombura propagandas raidījumi, tāpēc jābūt vērīgiem, jo, redz, aģents “Karmen” nav atšifrēts, tam nav kartīte atrodama?! Līdz ar ko, arī minējumi. Toties Levits, kā VDK vajāts, jāj Baltā zirgā. Manuprāt, ja reāli būtu vajāts, tad nekādi triki ar uzvārda burta maiņu, nepalīdzētu. Netiktu viņš uz Latviju (toreiz-LPSR).

Atbildēt

www.govlawyer.lv

17.09.2019. 14:31

Pietiek.com kļūdaini prasa
tajā ziņā,
ka Informācijas atklātības likums
dod tiesības pieprasīt
zināmu informāciju, kura noteikti tiek
uzglabāta valsts iestādē,
bet nedod tiesības saņemt atbildes uz jautājumiem.

Atbildēt

Egde

17.09.2019. 14:25

»

?

Kā izpaudās nozīmīgs morālais kaitējums LL? Ar kādiem simptomiem tas raksturojas, kur un kā tas piefiksēts


Morālais kaitējums ir atbildes nesniegšana rtermiņā, pēc būtības neatbildot uz jautājumiem. Ja likums prasa pienākumu sniegt atbildi pēc būtības un termiņā. Šajā gadījumā E. Levita kanceleja ir pārkāpusi likuma prasības.

Atbildēt

?

17.09.2019. 14:09

Kā izpaudās nozīmīgs morālais kaitējums LL? Ar kādiem simptomiem tas raksturojas, kur un kā tas piefiksēts?

Atbildēt

Egde

17.09.2019. 13:57

Daudzi nesaprot, ko E. Levits, sacīdams " mēs latvieši", ar to domā. Viņš jau iepriekš ir izteicies, ka latvieši Latvijā ir visi neatkarīgi no nacionalitātes - latvieši, ebreji, krievi, ukraiņi utt., tie, kuri ir LV pilsoņi, tie skaitās kā latvieši. Faktiski tas notiek noteiktā "pilsoņu nācijas" veidošanas procesā; līdzīgi veidojās amerikāņu nācija. Līdzīgi Putins Krievijā šodien veido Krievijas "pilsoņu nācijas" atjaunoto kosmopolītiskā nacisma impēriju, kurā krievu tautai jau šodien iedalīta nenozīmīga un diskriminēta loma. Piem., Maskavā krievi ir 29 procenti un viņu tiesības ierobežo. Cik procentu Rīgā ir latviešu? Tas ir noslēpums.

Iznīcinot nācijvalsts principu, saskaņā ar kuru valsts intereses sakrīt ar pamatnācijas tiesībām un interesēm, starptautiskais cionisms, lai destrukturizētu sabiedrību, to sašķeltu interešu grupās, attīstitu haosu, lai sašķeltās sabiedrības daļas ar cionisma kosmopolītiskā nacisma ideoloģiju pārvaldītu un ar parādiem pakļautu valstis, tiek sistēmiski un sistemātiski iznīcinātas nācijvalstu ideoloģijas paliekas latviešu pilsoņu apziņā, tiek veidots kosmopoītisks pūlis, jauns politisks veidojums kā "valsts pilsoņu nācija". Piem., amerikāņu nācija lieto angļu valodu, latviešu nācija latviešu, krievu nācija krievu.

Vai tagad nav pilnīgi skaidrs, kāpēc žīdcionists E. Levits sevi pieskaita latviešiem?

Vai tagad saprotat, kādā nozīmē kosmopolīts Arturs Priedītis lamā latviešus un sevi pašu par neliešiem?


Trīsreiz variet minēt, kas notiks Latvijà ar valsts valodas statusu, kad latviešu būs mazākumā? Pareizi! Krievu valodai piešķirs valsts valodas statusu un neformāli Latvija kļūs par Krievijas impērijas guberņu.

Atbildēt

to Pietiek

17.09.2019. 13:51

Kamdēļ neprasa info par Kucinas nopelniem, lai saņemtu tik lielu algu - 4000 mēnesī. Un derētu arī detalizēts uzskaitījums par citiem labumiem, piem. apdrošināšana, braucienu apmaksa, auto ar šoferi utt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...