Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hehehe

01.01.2020. 13:11

Kas vareja but labāks skats kā kalpu zemes kariņš nesa lietussargu seno vācu kungu zemes merkelei

Atbildēt

ASV vēstniecība aicināja Putinu

01.01.2020. 09:32

»

Udmurta klons ar kļičku Putins

sniedze runu tautai, kura visā Krievijā atteicās no viņa jebkādiem apsveikumiem. Šajā gadā nezināmas personas uzruna zem “kļičkas Putins” bija līdzīga A. Lemberga uzrunai mīļajiem ventiņiem - viņi ar tautu runāja kā ar maziem bērniem, kuru uzdevums ir labi uzvesties...


atteikties no sagrozītas vēstures interpretācijas Ribentropa - Molotova pakta sakarā. Pēterburgā Putins nolasīja sagrozītas propagandas interpretāciju par Molotova - Ribentropa paktu Baltijas jautājumā visiem SNG līderiem, kuri kā mazi bērni konspektēja katru Putina melīgo izteikumu. ASV atzīst, ka 2PK uzsākšana bija Staļina un Hitlera savstarpēja vienošanās to uzsākt. Arī tā ir cionistiska interpretācija.

Atbildēt

Udmurta klons ar kļičku Putins

01.01.2020. 09:22

»

Murgs

Kā viņš Jaungada laikā visu laiku līda šķīvī no dažādiem attālumiem un neskaidri šļupstot svepstēja kaut ko par slapjiem sapņiem un kaut ko stingru


sniedze runu tautai, kura visā Krievijā atteicās no viņa jebkādiem apsveikumiem. Šajā gadā nezināmas personas uzruna zem “kļičkas Putins” bija līdzīga A. Lemberga uzrunai mīļajiem ventiņiem - viņi ar tautu runāja kā ar maziem bērniem, kuru uzdevums ir labi uzvesties.

Solovjovs, viens no krievu nacionālistu līderiem, profesors, ekonomikas zinātņu domtors, aicināja 2020. g. saglabāt mieru tajās pārmaiņās, ko cionistu sātanisti ar Putinu gatavo pasaulei. Viņš pieļāva, ka tiks apzagta tauta, kura iekrājumus tur USD un € , Iespējams šie uzkrājumi rubļa vērtībā saruks uz pusi, ar USD un € devalvāciju un brīdināja, lai februārī ikvienai ģimenei nauda ir skaidrā un uz rokas. Iespējams, ka notiks Krievijas iebrukums Baltijā, jo esot panākta politiska vienošanās ar Ukrainu un Baltkrieviju par savstarpējo konfliktu izbeigšanu PSRS -2 atjaunošanā.

Atbildēt

Murgs

01.01.2020. 06:09

»

Līdztautietis

Bezpriekšādnieks


Kā viņš Jaungada laikā visu laiku līda šķīvī no dažādiem attālumiem un neskaidri šļupstot svepstēja kaut ko par slapjiem sapņiem un kaut ko stingru.
Kauns, ja salīdzina ar Putina runu

Atbildēt

Līdztautietis

31.12.2019. 23:15

Bezpriekšādnieks

Atbildēt

Kuce Kucina

31.12.2019. 18:33

Žīds uzlūdz žīdieti, atraduši par ko brīnīties.

Atbildēt

mg

31.12.2019. 15:18

Vienkārši steidzami jāmaina protokols, lai nav jāaicina visādi apšaubāmi cilvēki tikai tāpēc, ka viņi ievēlēti Saeimā vai Eiroparlamentā vai reiz bandītiskajos 90.tajos bijuši premjeri vai ministri. Labi vismaz, ka nav jāaicina kremlins Jurkāns. Vai kaut kādas Ilgas Gores Gravas Kreituses. Kā mēs redzam, visā pasaulē vēlētāji paliek aizvien stulbāki un parlamentos tiek savēlēti aizvien vājprātīgāki indivīdi, tāpēc jāpārskata ideja par to, ko aicina uz prezidenta pieņemšanām. Citādi nodzīvosimies līdz tam, ka tur tusēs psihiski slimi narkomāni un visādi neonaciki.

Atbildēt

pats slimo?

31.12.2019. 14:50

»

jurisx

IR UN BŪS -Tu to nopietni? Ar ko TU slimo


Vai tad nav?Ir.Un būs astoņus gadus.Ar ko tad viņš sliktāks par iepriekšējiem?Realitāte ir tāda,kāda ir.

Atbildēt

vai tik nav tā

31.12.2019. 12:53

»

Viedais

Problēma ir daudz dziļāka par Ždanokas uzaicināšanu pie tautieša uz tusu. Mūsu valsts bēda, ka tie, kurus, stāvot uz barikādēm, gāzām, kļuva par jaunās varas balstiem


ka tagad radušies jauni internacionālisti, interfronte Nr.2. Radio un tv bieži dzirdama latviešu valoda ar svešu akcentu, un mūsu bāleliņi atkal cenšas runāt svešā valodā, arī ar akcentu. Koks, kas labi lokās, nelūzt?

Atbildēt

vargan

31.12.2019. 09:19

»

Latvietis

Pietiek šoreiz šauj garām. Prezidents nevar ielūgt tikai savus personīgos draugus. Ir jālūdz visu partiju (2% slieksnis??) pārstāvji


var gan ielūgt personīgos draugus, jo uz inaugurāciju bija pilns ar aktierīšiem un tamlīdzigiem dīkdieņiem,

Atbildēt

Belamorkanal TV

31.12.2019. 08:17

Esi sumināta, darba tauta! Politiskā jeb-ļa valstī turpinās arī gadumijā! Galaktikas centrā joprojām ir job-anije melnie caurumi, kas tai traucē, tomēr firmas šmotkas šodien nereklamēsim. Atcerēsimies - no sliktas situācijas ir vienmēr izeja, lai pliki nokļūtu kapitālisma oāzē. Kāda mūsu valsts noslēpuma amatpersona, kas tur pabija, publiski izlielījas ar savu intīmo valstsgribu, bet viņa sexpadomnieces vaginālie izklupieni pēc atgriešanās no komandējuma Ziemeļkaukāzā sasmīdināja puspasauli. Valsts noslēpuma amatpersona pēc misijas vizītes ASV dirsa guļus un nenosmērējās. Atšķirībā no mūsu parastās jeb-ļas liberāļi dzenā skūtas bumbas. Sargājiet savus makus! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

Viedais

30.12.2019. 19:56

Problēma ir daudz dziļāka par Ždanokas uzaicināšanu pie tautieša uz tusu. Mūsu valsts bēda, ka tie, kurus, stāvot uz barikādēm, gāzām, kļuva par jaunās varas balstiem.

Atbildēt

motorhead 1916

30.12.2019. 16:56

»

Latvietis

Pietiek šoreiz šauj garām. Prezidents nevar ielūgt tikai savus personīgos draugus. Ir jālūdz visu partiju (2% slieksnis??) pārstāvji


Izcils tas nebuus nekad, bet par to, ka tomeer jaauzaicina dazhaadu politisko speeku paarstavji, kaa arii relighisko konfesiju liideri, piekriitu gan. Cita lieta, ja piedaliitos, teiksim, Zhdanokas beerees...

Atbildēt

"pietiek"

30.12.2019. 14:41

»

Latvietis

Pietiek šoreiz šauj garām. Prezidents nevar ielūgt tikai savus personīgos draugus. Ir jālūdz visu partiju (2% slieksnis??) pārstāvji


nu,un tad?es tik lādē,es tik lādē,es tik pielādē un šauj!kad saimnieks liek...

Atbildēt

vai ir redzējis sarakstu?????????????

30.12.2019. 14:38

?????????????????????????

Atbildēt

Mjā...

30.12.2019. 14:26

Dīvains saraksts. Visi uzvārdi līdzinās latviešu vārdiem, turpretī vārdi ir tādi, kādus kalendārā noteikti neatrast. Vai arī prezidenta kanceleja vienkārši nezina, kā latviešu valodā pareizi raksta personvārdus? Nez kā kanceleja rakstītu tādus vārdus kā Džordāno Bruno vai Jānis Augusts?

Atbildēt

Latvietis

30.12.2019. 14:08

Pietiek šoreiz šauj garām. Prezidents nevar ielūgt tikai savus personīgos draugus. Ir jālūdz visu partiju (2% slieksnis??) pārstāvji.

Vispār Levits ir un būs izcils Latvijas valsts prezidents.

Atbildēt

MG

30.12.2019. 12:39

»

MK

Uzaicināt atklātu Latvijas neatkarības ienaidnieku ir vēl ļaunāk, tas ir kirhenšteina cienīgs gājiens, kuru var attaisnot tikai dirsā līdēji


Lielākai daļai Latviešu Patriotu ir uzskats,ka nepārprotami ienaids ir pret tādiem kā tu.Tas ir pareizi,izbedz skribelēt,pietiek tavējiem ar avīželi ddd.

Atbildēt

pag pag

30.12.2019. 11:42

Nesapratu,,,Kā viņa paraksts varēja būt pirms 4,5 gadiem uz jūsu aresta pavēles?

Atbildēt

L.G.

30.12.2019. 11:33

»

MK

Uzaicināt atklātu Latvijas neatkarības ienaidnieku ir vēl ļaunāk, tas ir kirhenšteina cienīgs gājiens, kuru var attaisnot tikai dirsā līdēji


Krirhenšteins to darīja ar "stobru pie pakauša", bet šis to dara aiz savas "izredzēto" pārliecības. Levits ir īsts sava tēva pēctecis, latviešu šāvējs ! Ar viņa svētību Latvijā ir iznīcināts viss un noslepkavoti neskaitāmi latvieši ! Uz manu aresta/ fiziskas likvidācijas pavēles pirms 4,5 gadiem bija viņa vienīgais paraksts !!!

Atbildēt

MK

30.12.2019. 11:23

»

l.

nav ārzemju latvietis un viņam ir tikai viena-Latvijas pavalstniecība.No Vācijas pavalstniecības ir atteicies


Pavalstniecība ir tikai valstīs kur ir monarhs. Citur ir pilsonība.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

30.12.2019. 10:45

»


Te, Artur, tev tomēr vēl kas aizmirsās, nepieminēji ka latvieši ir mazvērtīgs etnos... .Laikam jau paliec vecs, daudz kas izbirst no prātņa... .(bet ja nopietni, tad šoreiz labi pasacīji)

Atbildēt

Apsargs

30.12.2019. 10:17

»

Fotoatmina

Jautājums, vai PIETIEK.COM tagad publicē jebko, notic jebkam, kas ir celts priekšā...


Varbūt tās bija viesu izsauktās prostitūtas

Atbildēt

ko var darīt

30.12.2019. 10:07

»

Fotoatmina

Jautājums, vai PIETIEK.COM tagad publicē jebko, notic jebkam, kas ir celts priekšā...


ka stulbeņi balso par ādamsoniem,gobzemiem,sprūdēm un rubiku dēliem.....Vai domājat,ka vienus deputātus jāielūdz ,bet citus ne?

Atbildēt

vai tas ir jūsu autogrāfs?

30.12.2019. 10:02

»

...

Starptautiskā rabināta aģents


starptautiskā rabināta aģent,Lembergs ir apsūdzēts un tiek tiesāts,bet 'biedrene Ždanoka ir EP deputāte.

Atbildēt

Patriots

30.12.2019. 08:53

Prezidents uz pieņemšanu uzlūdz interfrontisti Ždanoku, jo viņa cīnījās pret Latvijas neatkarību, bet neuzlūdz Lembergu, kurš balsoja par neatkarību???
Ko tas nozīmē? Vai prezidents ir Maskavas aģents?

Atbildēt

dod rubli

30.12.2019. 06:17

un Dace Lucaua ar no IZZAGŠANAS MINISTRIJAS!

Atbildēt

Jons

30.12.2019. 00:39

»

Okšķeris

Latviešu inteliģences sakārņi, kuri bīdīja: Aicinām Saeimā pārstāvētos politiskos spēkus izvirzīt Egilu Levitu Valsts prezidenta amatam...


Katram latvietim būtu jātur šīs saraksts kabatā,lai atkal nejauši nenovēlētu par šo valsts kārtējās nelaimes atbalstītājiem,bet satiekoties varētu atgādināt par nekrietno rīcību.

Atbildēt

Fotoatmina

29.12.2019. 23:31

Jautājums, vai PIETIEK.COM tagad publicē jebko, notic jebkam, kas ir celts priekšā?

Ikviens, kas bija ballē ievēroja, ka tur bija Jānim Maizītim līdzīga jauna sieviete. Varbūt, ka tā bija viņa meita? Vai viņa bija ielūgta?

Ikvienas, kas bija ballē ievēroja,ka tur bija Ritvaram Jansonam līdzīga jauna sieviete. Varbūt, ka tā bija viņa meita? vai viņa bija ielūgta?

Ikvienas, kas bija ballē ievēroja,ka tur bija Daei Melbārdei līdzīga jauna sieviete. Varbūt, ka tā bija viņa meita? vai viņa bija ielūgta?

Sarakstu varētu turpināt.

Vai bija ielūgta Dita Plepa?

Vai bija ielūgts Ģirts Dripe?

Vai bija ielūgta Ieva Viļuma?

Vai bija ielūgta Lauma Lancmane?

Vai bija ielūgta Laura Sileniece?

Vai bija ielūgts Pēteris Osipovs?

Vai bija ielūgta Frančeska Kirke?

Šīs personas taču atradās zālē? Tas nozīmē, ka caurlaidēm būtu jābūt ĪSTAJAM aicināto viesu sarakstam, vai ne?

Mēs te nemaz nejautājam, ko ballē darīja VDK kadru virsnieks Jānis Ādamsons, vai arī NordStream lobists Toms Baumanis.

Un pat Karina Sprūde, Artūrs Rubiks un Aldis Gobzems.

Atbildēt

Latviete

29.12.2019. 22:15

»

Skumjais Bruņinieks

Nav joka lieta no rīta pamosties un uzzināt, ka esi "nācijas Tēvs...


Patiesi vārdi. Neko vairāk no ārzemju latviešiem ar divām pilsonībām mēs nesagaidīsim. Neizmainīsim arī, jo viss ir tā izkārtots, lai neko neizmainītu. Es vairs neiešu uz vēlēšanām, tā budžetam ietaupīšu 5 eiro.

Atbildēt

Bezzāģis

29.12.2019. 21:24

Nevar būt ka pietiek kom pārsteidza tikai Taņas atrašanās sarakstā!! Tur bija vēl daži kuri izraisa smīnu par šādu "traku" godu tikt uzaicinātam uz ļjovas rautu .

Atbildēt

Komunisti / dzimtcilvēki

29.12.2019. 21:17

Neviena naudas pelnītāja , tik tērētāji !!!!!!

Atbildēt

bez varbūt un tomēr

29.12.2019. 21:04

»

varbūt

tev tomēr vajadzētu antibiotikas


tev jau sen vajadzētu nomainīt skaidas galvā ja antibiotikas vairs nelīdz.

Atbildēt

visticamāk

29.12.2019. 20:58

»

ticami

visticamākam


ticamimačkai.

Atbildēt

Normunds Šlitke

29.12.2019. 20:27

Čekistiem ir metode - liet neesošas samazgas un celt nepamatotus apvainojumus līderim, kuru nav iespējams “neitralizēt” likumīgi. Jo šajā sabiedrībā “ar mātes pienu” ir uzņemta premisa “nav dūmu, bez uguns”. Un ne tikai mūsu sabiedrībā - Klintonei šī KGB/FSB metode maksāja ASV prezidentes krēslu.
Mums beidzot (atkal) ir zoodārzā neizvēlēts valsts prezidents, kuram ir zināšanas un (šoreiz arī) uzkrājumi paša finansiālās neatkarības nodrošināšanai.
Kādam tas ļoti traucē, tāpēc šādi pērkaami raksti - uzaicināja Ždanoku - slikti, neuzaicināja - arī slikti.

Atbildēt

Viedais

29.12.2019. 20:21

Arī man kremt, ka tie, pret kuriem stāvēju uz barikādēm, šobrīd valstī, pret kuru viņi cīnījās, dzīvo cepuri kuldami. Kurš tad īsti uzvarēja?!

Atbildēt

NLO

29.12.2019. 20:03

Par ielūgumu Ždanokai - viņa ir ES deputāte un, demokrātiski izvirzīta, pārstāv noteiktu daļu Latvijas sabiedrības. Būtu jokaini, ja prezidenta kanceleja sāktu dalīt visus deputātus aicināmos un neaicināmos... Protams, varbūt vajadzēja laikus atrādīt to sarakstu PIETIEK (bet kam īsti?).

Atbildēt

ok

29.12.2019. 18:54

»

Nu tad

Nu tad domā


Padomāju un nodomāju,ka labi vien ir,ka eksistē tādi lapsas un priedīši,kas beidzot ir atraduši vainīgo visās Latvijas bijušajās un esošajās nelaimēs.Tas ir neviens cits,ka vienīgi "nācijas tēvs"Levits.Tad jau var gulēt mierīgi,ja ir atrasts cēlonis visām nelaimēm.Priedīti par nācijas tēvu,Lapsu par prezidentu un būs miers mājās!

Atbildēt

labākas?

29.12.2019. 17:07

Krējumlaižas ikstena, beitnere labākas?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...