Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hehehe

01.01.2020. 13:11

Kas vareja but labāks skats kā kalpu zemes kariņš nesa lietussargu seno vācu kungu zemes merkelei

Atbildēt

ASV vēstniecība aicināja Putinu

01.01.2020. 09:32

»

Udmurta klons ar kļičku Putins

sniedze runu tautai, kura visā Krievijā atteicās no viņa jebkādiem apsveikumiem. Šajā gadā nezināmas personas uzruna zem “kļičkas Putins” bija līdzīga A. Lemberga uzrunai mīļajiem ventiņiem - viņi ar tautu runāja kā ar maziem bērniem, kuru uzdevums ir labi uzvesties...


atteikties no sagrozītas vēstures interpretācijas Ribentropa - Molotova pakta sakarā. Pēterburgā Putins nolasīja sagrozītas propagandas interpretāciju par Molotova - Ribentropa paktu Baltijas jautājumā visiem SNG līderiem, kuri kā mazi bērni konspektēja katru Putina melīgo izteikumu. ASV atzīst, ka 2PK uzsākšana bija Staļina un Hitlera savstarpēja vienošanās to uzsākt. Arī tā ir cionistiska interpretācija.

Atbildēt

Udmurta klons ar kļičku Putins

01.01.2020. 09:22

»

Murgs

Kā viņš Jaungada laikā visu laiku līda šķīvī no dažādiem attālumiem un neskaidri šļupstot svepstēja kaut ko par slapjiem sapņiem un kaut ko stingru


sniedze runu tautai, kura visā Krievijā atteicās no viņa jebkādiem apsveikumiem. Šajā gadā nezināmas personas uzruna zem “kļičkas Putins” bija līdzīga A. Lemberga uzrunai mīļajiem ventiņiem - viņi ar tautu runāja kā ar maziem bērniem, kuru uzdevums ir labi uzvesties.

Solovjovs, viens no krievu nacionālistu līderiem, profesors, ekonomikas zinātņu domtors, aicināja 2020. g. saglabāt mieru tajās pārmaiņās, ko cionistu sātanisti ar Putinu gatavo pasaulei. Viņš pieļāva, ka tiks apzagta tauta, kura iekrājumus tur USD un € , Iespējams šie uzkrājumi rubļa vērtībā saruks uz pusi, ar USD un € devalvāciju un brīdināja, lai februārī ikvienai ģimenei nauda ir skaidrā un uz rokas. Iespējams, ka notiks Krievijas iebrukums Baltijā, jo esot panākta politiska vienošanās ar Ukrainu un Baltkrieviju par savstarpējo konfliktu izbeigšanu PSRS -2 atjaunošanā.

Atbildēt

Murgs

01.01.2020. 06:09

»

Līdztautietis

Bezpriekšādnieks


Kā viņš Jaungada laikā visu laiku līda šķīvī no dažādiem attālumiem un neskaidri šļupstot svepstēja kaut ko par slapjiem sapņiem un kaut ko stingru.
Kauns, ja salīdzina ar Putina runu

Atbildēt

Līdztautietis

31.12.2019. 23:15

Bezpriekšādnieks

Atbildēt

Kuce Kucina

31.12.2019. 18:33

Žīds uzlūdz žīdieti, atraduši par ko brīnīties.

Atbildēt

mg

31.12.2019. 15:18

Vienkārši steidzami jāmaina protokols, lai nav jāaicina visādi apšaubāmi cilvēki tikai tāpēc, ka viņi ievēlēti Saeimā vai Eiroparlamentā vai reiz bandītiskajos 90.tajos bijuši premjeri vai ministri. Labi vismaz, ka nav jāaicina kremlins Jurkāns. Vai kaut kādas Ilgas Gores Gravas Kreituses. Kā mēs redzam, visā pasaulē vēlētāji paliek aizvien stulbāki un parlamentos tiek savēlēti aizvien vājprātīgāki indivīdi, tāpēc jāpārskata ideja par to, ko aicina uz prezidenta pieņemšanām. Citādi nodzīvosimies līdz tam, ka tur tusēs psihiski slimi narkomāni un visādi neonaciki.

Atbildēt

pats slimo?

31.12.2019. 14:50

»

jurisx

IR UN BŪS -Tu to nopietni? Ar ko TU slimo


Vai tad nav?Ir.Un būs astoņus gadus.Ar ko tad viņš sliktāks par iepriekšējiem?Realitāte ir tāda,kāda ir.

Atbildēt

vai tik nav tā

31.12.2019. 12:53

»

Viedais

Problēma ir daudz dziļāka par Ždanokas uzaicināšanu pie tautieša uz tusu. Mūsu valsts bēda, ka tie, kurus, stāvot uz barikādēm, gāzām, kļuva par jaunās varas balstiem


ka tagad radušies jauni internacionālisti, interfronte Nr.2. Radio un tv bieži dzirdama latviešu valoda ar svešu akcentu, un mūsu bāleliņi atkal cenšas runāt svešā valodā, arī ar akcentu. Koks, kas labi lokās, nelūzt?

Atbildēt

vargan

31.12.2019. 09:19

»

Latvietis

Pietiek šoreiz šauj garām. Prezidents nevar ielūgt tikai savus personīgos draugus. Ir jālūdz visu partiju (2% slieksnis??) pārstāvji


var gan ielūgt personīgos draugus, jo uz inaugurāciju bija pilns ar aktierīšiem un tamlīdzigiem dīkdieņiem,

Atbildēt

Belamorkanal TV

31.12.2019. 08:17

Esi sumināta, darba tauta! Politiskā jeb-ļa valstī turpinās arī gadumijā! Galaktikas centrā joprojām ir job-anije melnie caurumi, kas tai traucē, tomēr firmas šmotkas šodien nereklamēsim. Atcerēsimies - no sliktas situācijas ir vienmēr izeja, lai pliki nokļūtu kapitālisma oāzē. Kāda mūsu valsts noslēpuma amatpersona, kas tur pabija, publiski izlielījas ar savu intīmo valstsgribu, bet viņa sexpadomnieces vaginālie izklupieni pēc atgriešanās no komandējuma Ziemeļkaukāzā sasmīdināja puspasauli. Valsts noslēpuma amatpersona pēc misijas vizītes ASV dirsa guļus un nenosmērējās. Atšķirībā no mūsu parastās jeb-ļas liberāļi dzenā skūtas bumbas. Sargājiet savus makus! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

Viedais

30.12.2019. 19:56

Problēma ir daudz dziļāka par Ždanokas uzaicināšanu pie tautieša uz tusu. Mūsu valsts bēda, ka tie, kurus, stāvot uz barikādēm, gāzām, kļuva par jaunās varas balstiem.

Atbildēt

motorhead 1916

30.12.2019. 16:56

»

Latvietis

Pietiek šoreiz šauj garām. Prezidents nevar ielūgt tikai savus personīgos draugus. Ir jālūdz visu partiju (2% slieksnis??) pārstāvji


Izcils tas nebuus nekad, bet par to, ka tomeer jaauzaicina dazhaadu politisko speeku paarstavji, kaa arii relighisko konfesiju liideri, piekriitu gan. Cita lieta, ja piedaliitos, teiksim, Zhdanokas beerees...

Atbildēt

"pietiek"

30.12.2019. 14:41

»

Latvietis

Pietiek šoreiz šauj garām. Prezidents nevar ielūgt tikai savus personīgos draugus. Ir jālūdz visu partiju (2% slieksnis??) pārstāvji


nu,un tad?es tik lādē,es tik lādē,es tik pielādē un šauj!kad saimnieks liek...

Atbildēt

vai ir redzējis sarakstu?????????????

30.12.2019. 14:38

?????????????????????????

Atbildēt

Mjā...

30.12.2019. 14:26

Dīvains saraksts. Visi uzvārdi līdzinās latviešu vārdiem, turpretī vārdi ir tādi, kādus kalendārā noteikti neatrast. Vai arī prezidenta kanceleja vienkārši nezina, kā latviešu valodā pareizi raksta personvārdus? Nez kā kanceleja rakstītu tādus vārdus kā Džordāno Bruno vai Jānis Augusts?

Atbildēt

Latvietis

30.12.2019. 14:08

Pietiek šoreiz šauj garām. Prezidents nevar ielūgt tikai savus personīgos draugus. Ir jālūdz visu partiju (2% slieksnis??) pārstāvji.

Vispār Levits ir un būs izcils Latvijas valsts prezidents.

Atbildēt

MG

30.12.2019. 12:39

»

MK

Uzaicināt atklātu Latvijas neatkarības ienaidnieku ir vēl ļaunāk, tas ir kirhenšteina cienīgs gājiens, kuru var attaisnot tikai dirsā līdēji


Lielākai daļai Latviešu Patriotu ir uzskats,ka nepārprotami ienaids ir pret tādiem kā tu.Tas ir pareizi,izbedz skribelēt,pietiek tavējiem ar avīželi ddd.

Atbildēt

pag pag

30.12.2019. 11:42

Nesapratu,,,Kā viņa paraksts varēja būt pirms 4,5 gadiem uz jūsu aresta pavēles?

Atbildēt

L.G.

30.12.2019. 11:33

»

MK

Uzaicināt atklātu Latvijas neatkarības ienaidnieku ir vēl ļaunāk, tas ir kirhenšteina cienīgs gājiens, kuru var attaisnot tikai dirsā līdēji


Krirhenšteins to darīja ar "stobru pie pakauša", bet šis to dara aiz savas "izredzēto" pārliecības. Levits ir īsts sava tēva pēctecis, latviešu šāvējs ! Ar viņa svētību Latvijā ir iznīcināts viss un noslepkavoti neskaitāmi latvieši ! Uz manu aresta/ fiziskas likvidācijas pavēles pirms 4,5 gadiem bija viņa vienīgais paraksts !!!

Atbildēt

MK

30.12.2019. 11:23

»

l.

nav ārzemju latvietis un viņam ir tikai viena-Latvijas pavalstniecība.No Vācijas pavalstniecības ir atteicies


Pavalstniecība ir tikai valstīs kur ir monarhs. Citur ir pilsonība.

Atbildēt

Apsargs

30.12.2019. 10:17

»

Fotoatmina

Jautājums, vai PIETIEK.COM tagad publicē jebko, notic jebkam, kas ir celts priekšā...


Varbūt tās bija viesu izsauktās prostitūtas

Atbildēt

ko var darīt

30.12.2019. 10:07

»

Fotoatmina

Jautājums, vai PIETIEK.COM tagad publicē jebko, notic jebkam, kas ir celts priekšā...


ka stulbeņi balso par ādamsoniem,gobzemiem,sprūdēm un rubiku dēliem.....Vai domājat,ka vienus deputātus jāielūdz ,bet citus ne?

Atbildēt

vai tas ir jūsu autogrāfs?

30.12.2019. 10:02

»

...

Starptautiskā rabināta aģents


starptautiskā rabināta aģent,Lembergs ir apsūdzēts un tiek tiesāts,bet 'biedrene Ždanoka ir EP deputāte.

Atbildēt

Patriots

30.12.2019. 08:53

Prezidents uz pieņemšanu uzlūdz interfrontisti Ždanoku, jo viņa cīnījās pret Latvijas neatkarību, bet neuzlūdz Lembergu, kurš balsoja par neatkarību???
Ko tas nozīmē? Vai prezidents ir Maskavas aģents?

Atbildēt

dod rubli

30.12.2019. 06:17

un Dace Lucaua ar no IZZAGŠANAS MINISTRIJAS!

Atbildēt

Jons

30.12.2019. 00:39

»

Okšķeris

Latviešu inteliģences sakārņi, kuri bīdīja: Aicinām Saeimā pārstāvētos politiskos spēkus izvirzīt Egilu Levitu Valsts prezidenta amatam...


Katram latvietim būtu jātur šīs saraksts kabatā,lai atkal nejauši nenovēlētu par šo valsts kārtējās nelaimes atbalstītājiem,bet satiekoties varētu atgādināt par nekrietno rīcību.

Atbildēt

Fotoatmina

29.12.2019. 23:31

Jautājums, vai PIETIEK.COM tagad publicē jebko, notic jebkam, kas ir celts priekšā?

Ikviens, kas bija ballē ievēroja, ka tur bija Jānim Maizītim līdzīga jauna sieviete. Varbūt, ka tā bija viņa meita? Vai viņa bija ielūgta?

Ikvienas, kas bija ballē ievēroja,ka tur bija Ritvaram Jansonam līdzīga jauna sieviete. Varbūt, ka tā bija viņa meita? vai viņa bija ielūgta?

Ikvienas, kas bija ballē ievēroja,ka tur bija Daei Melbārdei līdzīga jauna sieviete. Varbūt, ka tā bija viņa meita? vai viņa bija ielūgta?

Sarakstu varētu turpināt.

Vai bija ielūgta Dita Plepa?

Vai bija ielūgts Ģirts Dripe?

Vai bija ielūgta Ieva Viļuma?

Vai bija ielūgta Lauma Lancmane?

Vai bija ielūgta Laura Sileniece?

Vai bija ielūgts Pēteris Osipovs?

Vai bija ielūgta Frančeska Kirke?

Šīs personas taču atradās zālē? Tas nozīmē, ka caurlaidēm būtu jābūt ĪSTAJAM aicināto viesu sarakstam, vai ne?

Mēs te nemaz nejautājam, ko ballē darīja VDK kadru virsnieks Jānis Ādamsons, vai arī NordStream lobists Toms Baumanis.

Un pat Karina Sprūde, Artūrs Rubiks un Aldis Gobzems.

Atbildēt

Latviete

29.12.2019. 22:15

»

Skumjais Bruņinieks

Nav joka lieta no rīta pamosties un uzzināt, ka esi "nācijas Tēvs...


Patiesi vārdi. Neko vairāk no ārzemju latviešiem ar divām pilsonībām mēs nesagaidīsim. Neizmainīsim arī, jo viss ir tā izkārtots, lai neko neizmainītu. Es vairs neiešu uz vēlēšanām, tā budžetam ietaupīšu 5 eiro.

Atbildēt

Bezzāģis

29.12.2019. 21:24

Nevar būt ka pietiek kom pārsteidza tikai Taņas atrašanās sarakstā!! Tur bija vēl daži kuri izraisa smīnu par šādu "traku" godu tikt uzaicinātam uz ļjovas rautu .

Atbildēt

Komunisti / dzimtcilvēki

29.12.2019. 21:17

Neviena naudas pelnītāja , tik tērētāji !!!!!!

Atbildēt

bez varbūt un tomēr

29.12.2019. 21:04

»

varbūt

tev tomēr vajadzētu antibiotikas


tev jau sen vajadzētu nomainīt skaidas galvā ja antibiotikas vairs nelīdz.

Atbildēt

visticamāk

29.12.2019. 20:58

»

ticami

visticamākam


ticamimačkai.

Atbildēt

Normunds Šlitke

29.12.2019. 20:27

Čekistiem ir metode - liet neesošas samazgas un celt nepamatotus apvainojumus līderim, kuru nav iespējams “neitralizēt” likumīgi. Jo šajā sabiedrībā “ar mātes pienu” ir uzņemta premisa “nav dūmu, bez uguns”. Un ne tikai mūsu sabiedrībā - Klintonei šī KGB/FSB metode maksāja ASV prezidentes krēslu.
Mums beidzot (atkal) ir zoodārzā neizvēlēts valsts prezidents, kuram ir zināšanas un (šoreiz arī) uzkrājumi paša finansiālās neatkarības nodrošināšanai.
Kādam tas ļoti traucē, tāpēc šādi pērkaami raksti - uzaicināja Ždanoku - slikti, neuzaicināja - arī slikti.

Atbildēt

Viedais

29.12.2019. 20:21

Arī man kremt, ka tie, pret kuriem stāvēju uz barikādēm, šobrīd valstī, pret kuru viņi cīnījās, dzīvo cepuri kuldami. Kurš tad īsti uzvarēja?!

Atbildēt

NLO

29.12.2019. 20:03

Par ielūgumu Ždanokai - viņa ir ES deputāte un, demokrātiski izvirzīta, pārstāv noteiktu daļu Latvijas sabiedrības. Būtu jokaini, ja prezidenta kanceleja sāktu dalīt visus deputātus aicināmos un neaicināmos... Protams, varbūt vajadzēja laikus atrādīt to sarakstu PIETIEK (bet kam īsti?).

Atbildēt

ok

29.12.2019. 18:54

»

Nu tad

Nu tad domā


Padomāju un nodomāju,ka labi vien ir,ka eksistē tādi lapsas un priedīši,kas beidzot ir atraduši vainīgo visās Latvijas bijušajās un esošajās nelaimēs.Tas ir neviens cits,ka vienīgi "nācijas tēvs"Levits.Tad jau var gulēt mierīgi,ja ir atrasts cēlonis visām nelaimēm.Priedīti par nācijas tēvu,Lapsu par prezidentu un būs miers mājās!

Atbildēt

labākas?

29.12.2019. 17:07

Krējumlaižas ikstena, beitnere labākas?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....