Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

furdis

04.12.2014. 21:41

precīzi citēts neko viņš neredzēja nezināja nedzirdēja ietkemēt nevat pat savu slēdzējmuskuli pakaļai draugs ...

Atbildēt

furdis

04.12.2014. 21:40

»

lazdings

SM vadība - Matīss, Ozoliņš, Innusa, Aleksandroviča ir TĪRIE MEĻI, LIEKUĻI, UN TIPI, KURI KAITĒ LATVIJAI


precīzi citēts neko viņš neredzēja nezināja nedzirdēja ietkemēt nevat pat savu slēdzējmuskuli pakaļai draugs ...

Atbildēt

Re

01.12.2014. 10:01

»

fakts

Lapsa ir acīmredzams idiots! Tas, ka SM nevar un tai nav jāietekmē tiesvedībā esoši procesi nenozīmē, ka tā nevar saņemt informāciju par šiem procesiem vai ka tai būtu uzlikts liegums rīkoties ar sev piederošo īpašumu


Tik tiešām? Varbūt pats vai pati esi idiots vai idiote. Laiks ieskatīties spogulī! Visticamāk ziņa no šīs ministrijas šlakas un advokātu brālības.

SM ļoti labi kontrolē situāciju lidostā un aviosabiedrībā, par ko liecina izliktie dokumenti. Cits jautājums, kad pienāk laiks atbildēt par pašu un politisko ielikteņu kopīgiem aizkulišu lēmumiem un acīmredzamām kļūdām, kas novedušas līdz neskaitāmām un dārgām tiesvedībām, tiek meklēta un atrasta kolektīvā atbildība un atrasti grēkāži - lidostas valde. Un vietā teiciens, zivis pūst no galvas... Atliek definēt, kur ir galva un kuri konkrēti ir tie varoņu, kuru dēļ tiek izniekota un pazaudēta nodokļu maksātāju nauda.

Atbildēt

fakts

01.12.2014. 07:08

Lapsa ir acīmredzams idiots! Tas, ka SM nevar un tai nav jāietekmē tiesvedībā esoši procesi nenozīmē, ka tā nevar saņemt informāciju par šiem procesiem vai ka tai būtu uzlikts liegums rīkoties ar sev piederošo īpašumu.

Atbildēt

JV

30.11.2014. 22:11

Raidla, Lejiņš un Norkus - tie ir Ozoliņa ielobētie juristi, kuri nosmeļ simtiem tūkstošus lidostas dažādos strīdos.

Atbildēt

darfuns

30.11.2014. 20:27

orģināli darīts gudri ka neko nekontrolē mēs taču stāvējām uz barikādēm par brīvību lai cilvēki varētu rīkoties mierīgi āderēs ņemties ...

Atbildēt

MK

30.11.2014. 19:12

Vajadzēja nopirkt vāveri, nevis izpildīties dārgās kundzes.
Show must go on.

Atbildēt

lazdings

30.11.2014. 19:11

SM vadība - Matīss, Ozoliņš, Innusa, Aleksandroviča ir TĪRIE MEĻI, LIEKUĻI, UN TIPI, KURI KAITĒ LATVIJAI.

Tādi paši parazīti ir šo purnu ielikteņi, kuri is sev tādu karmu kopā ār sīem sapelnījuši, ka nākošajā dzīvē Sūdāna piedzims.

Atbildēt

Mja..

30.11.2014. 18:50

SM tik uzdod lidostai risinat problemas tajā pat laikā NEĻAUJ piedzīt parādus no airBaltica(saka-jārisina sarunu ceļā),savukārt Baltics uzsplauj sarunām,nu te nav ko lieki domāt..

Atbildēt

30.11.2014. 18:34

Labs skaidrojums pie fotogrāfijas, ka A.Matīss ir pa labi.Es bez šī skaidrojuma būtu padomājis ka viņš ir pa kreisi.

Atbildēt

Re

30.11.2014. 17:52

»

X0X

Problēmu var atrisināt ātri un viegli - noprivatizēt gan Airbaltic, gan Lidostu...


Pie mums neko nevar godīgi un caurspīdīgi privatizēt, tikai politmafiozi nopri(h)vatizēt. Un par privāto pārtapis kantoris / vairāki kantori tiks pilnībā izpumpēts / izumpēti rādot pēdējās dzīvības pazīmes, valsts steigā iejauksies ar vēstījumu, ka nevar nolaist pa burbuli nacionālas nozīmes objektu / objektus un atkal kārtējā izsmeltā bedrē / bedrēs steigā iepumpēs kārtējo porciju / porcijas nodokļu maksātāju naudu.

Problēma nav lidostā un nacionālā aviokompānijā, bet tās neprofesionālā apsaimniekošānā un SM dīvainībās, ko sekmē politiskā visautļautība un bezatbildība.

Atbildēt

privātā valsts

30.11.2014. 17:37

kamēr no uzņēmuma var paņemt naudu tas ir privāts, tikko kā to izsaimnieko tas kļūst par valsts uzņēmumu. Gan jau nākamais rindā ir latvenergo, apdirsīsies ar savu monopolu un zaglīgajiem tarifiem, bet maksāsim mēs.

Atbildēt

naivajam

30.11.2014. 16:40

»

X0X

Problēmu var atrisināt ātri un viegli - noprivatizēt gan Airbaltic, gan Lidostu...


valsts regulari iepludina miljonus privatuznemumos, atceries Metalurgu, Parexu utt.

Atbildēt

nesaprotu

30.11.2014. 16:38

kaa airbaltic vaditajs var sedet un stradat savaa kabinetaa nemaksajot par lidostas pakalpojumiem! Tads vaditajs un valde jau sen butu nomesta no amata ar pantu Eiropaa!

Atbildēt

X0X

30.11.2014. 16:16

Problēmu var atrisināt ātri un viegli - noprivatizēt gan Airbaltic, gan Lidostu.
Ko tas dos?
1)Valstij nevajadzēs vairs subsidēt šos finanšu melnos caurumus
2)Valsts iegūs naudu no privatizācijas
3)Šo uzņēmumu darbu pārstās čakarēt kārtjās cūkas, kas nāk pie siles katrus 4 gadus un sēdina jaunus " profesionāļus" kuri patiesībā tur ir vienkārši lai saņemtu algu
4)Lidostas un AB vadība atbildēs īpašnieku priekšā un tāpēc tur strādās tikai profesionāļi, jo privātie neturēs partiju cūkas savā uzņēmumā (vismaz ne vadošajos amatos, kas nosaka uzņēmuma darbību) kā rezultātā uzņēmumi strādās daudz labāk...

Atbildēt

bs

30.11.2014. 15:13

Ministrijas atbilde fascinē!Ministrijai it kā būtu jānodrošina šo abu uzņēmumu laba pārvaldība un vadība.Pēc teorijas valstī labākie speciālisti šādu strīdu risināšanā būtu meklējami SM,bet šie nobīda šo problēmu tiesai,respektīvi juristiem.SM nenorobežojas,kad vajag sēdināt savus ielikteņus naudīgos šo uzņēmumu krēslos,bet kad jārisina problēmas,tad jautājumu var pabīdīt citiem.Jā,tieslietas tak ir NA pārziņā,respektīvi,nauda mums-problēmas koalīcijas partneriem.Valstiska domāšana jenotu stilā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....