Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vārdi

17.02.2020. 13:37

Nu, pēdējā punktā nošauts galīgi garām, jo ar dupsi riņķis ir pats sev piesaistījis tik daudz investīciju, cik petras dekoltē visā mūža nesapelnīs1

Atbildēt

šlosers 4, tikai glups

16.02.2020. 14:58

kādi murgi, kādi murgi!

Atbildēt

Viedais

14.02.2020. 21:18

Labi rūkts!

Atbildēt

Precīzāk -

14.02.2020. 07:42

»

Visi ir nepareizi?

Tas jau ceļš uz nekurieni, ja tas nav ceļš uz revolūciju...


Satversmes teksts ir totāli meli - pasaciņa! Latvijā nav demokrātijas, nav pat lielkapitāla, kam kalpo demkrātija vairākuma tiesībās. Ir globālā finansu korporokrātija - valsts aizņēmumiem kalpojot liberālismam. Apstākļi, kuros tautas un valstis zaudē pašnoteikšanos. Ja tauta grib atgūt pašnoteikšanos šajos astākļos, valsts forma ir apšaubāma lieta.

Atbildēt

Kas ir revolūcija? Tā ir Evolūcija.

14.02.2020. 07:31

»

Visi ir nepareizi?

Tas jau ceļš uz nekurieni, ja tas nav ceļš uz revolūciju...


Kas notiek katru dienu un ļoti strauji. Jo notiek ātra informācijas apmaiņa.

Revolucija - evolūcija nevar šodien notikt 1905. , 1917. g. formā, jo informācijas plūsma noslāpēs tās rezultātus.

Revolūcija virzās uz iekšu, nevis āru. Uz iekšu, uz cilvēka savu paša pārtapšanu katru dienu. Bet tautas revolūcija balstās “jaunlatviešu graudā”. Tas ir sauss un nedīgst, nezaļo! Jo tam nav nepieciešams mauzeris, bet kas pavisam cits. Mūs māna ar Datversmes tekstu unvisi nobipnotizēti skatās Satversmē. Tur ierakstīta “latviešu valoda”. :)

Atbildēt

Aldis vēl nav izaudzis!

14.02.2020. 07:24

»

Visi ir nepareizi?

Tas jau ceļš uz nekurieni, ja tas nav ceļš uz revolūciju...


Viņš kā pendele svārstās - staro VDD atzīto politiku - sadarboties un realizēt politikā VDD operatīvos pasākumus it kā “sabiedrības drošības interesēs”, tēlojot slikto puiku un starp politiķi - tautas radošo garu.. cionistu stratēģijā no Saeimas “kanceles” taisot tejāteri. Arī ar saviem rakstiem. Vienīgi jautājums, kam viņš savu talantu “izcelt gaismā pierādījumus” pārdos. Kam pārdosies.

Atbildēt

Cyril урод

13.02.2020. 22:16

»

Cyril

урод латыш


дебил cyril

Atbildēt

Visi ir nepareizi?

13.02.2020. 22:07

»

Ne ne viss pareizi

Zatlers arī taisīja Zatlera reformu partiju un tagad esam reformu valsts - visu reformē un samazina, cilvēki mūk no Latvijas kā no mēra


Tas jau ceļš uz nekurieni, ja tas nav ceļš uz revolūciju.

Aldis revolūciju neiztaisīs, viņam būs maz līdzjutēju, jo viņš aprej visus, ko vien var un par ko vien var.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tas jau pierāda - Aldis Gobzems un balamute.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

;)

13.02.2020. 13:20

Ir jābūt galvā tērētam, lai piedalītos šī klauna cirkā. Viņš faktiski atklāti pasaka - mana partija. Mana. Tātad, viena sociopāta projekts, kur pārējie biedri ir vien statisti - “mori”...domājiet ar galvu. Bet - gan jau lumpeņus savāks, viņi jau nedomā.

Atbildēt

jokste

13.02.2020. 11:26

Aldi tu jau esi ticis pie siles,neraujies pi otrās siles-pārēdīsies un parplīsīsi,mēra krēslu atstāj Ģirģenam ar Nemiro,tie gan muldēšanās mazliet atpaliek no tevis,vai vel kāds jums KPVLV izlaidumam tic?,vai tu pats sev tici?

Atbildēt

Visu laiku Bordāns tēloja savējo

13.02.2020. 10:01

»

Pilsonis

Kādu laiku atpakaļ apskatījos raidījumu xtv ar staķi un Lapsu +. Viņš tak ir muļķītis. Aicināt par viņu balsot? Šis vien iznīcina ticību tev. Ticēju, bet vairāk neticu


Tagad savējo no tautas jātēlo “sistēmas upurim” Gobzemam. Tauta nekam vairs netic un tas nav labi! Cionists Zatlers visus pievīla un tā turpinās joprojām!

Atbildēt

Grūti pateikt!

13.02.2020. 09:58

»

kalašnikovs

Gobzem! Pizdi, pizdi, no meru znai!Tu esi totāls blēdis. Tevi tauta nemaz neinteresē!Par to esmu pārliecinājies personiski! Tevi interesē tikai iespēja tikt pie valsts siles


Var būt arī tā! Cionisti audzina maiņu vecajiem komunistiem- čekistiem ZZS klanam, kura nagi iesniedzas joprojām SAB, DP, KNAB - VDD. Cionistu stratēģijā virzīja Bornānu - viņam kopš kluba 21 laikiem pielaide augstākajiem valsts noslēpumiem. Gobzemu audzina - liedza advokatūru, liedza pielaides, gan jau saprot, ka jāaaug un jāspēlē tejāteri - politika ir interesantāka par prastu advokāta darbu. Kaimiņu arī ar Suņa sūdu virzīja politikā, KNAB gatavoja kompromātu, pievēra acis par Meroni naudu utt. Arī Rīgas domē Saskaņai ļāva noliet nanonūdeņus, tāda ir KNAB un VDD stratēģija Gobzemam, sistēmas “upurim” nu jāpiesaista vēlētāji - jādod muļķa vergiem tukšu cerību.

Atbildēt

Pilsonis

13.02.2020. 09:53

Kādu laiku atpakaļ apskatījos raidījumu xtv ar staķi un Lapsu +. Viņš tak ir muļķītis. Aicināt par viņu balsot? Šis vien iznīcina ticību tev. Ticēju, bet vairāk neticu.
Tur visām nosauktajām kangaru bandām nevis vēlēšanās jāpiedalās, bet jāsēž uz apsūdzēto sola

Atbildēt

kalašnikovs

13.02.2020. 09:45

Gobzem! Pizdi, pizdi, no meru znai!Tu esi totāls blēdis. Tevi tauta nemaz neinteresē!Par to esmu pārliecinājies personiski! Tevi interesē tikai iespēja tikt pie valsts siles!

Atbildēt

lili

13.02.2020. 09:35

Visu cienu Gobzemam..! Gudrs ,ar strategisku domasanu...Vina merki un idejas ir atbalstamas ...tas ir tiesi ko velas Tautas lielaka dala...Valdosas koalicijas sargsunu rejas te nelidzes....ATBALSTAM GOBZEMU..!!!!

Atbildēt

Q

13.02.2020. 09:22

Lai veicas, ja Latvijas godīgākie cilvēki tev noticēs varētu būt pozitīvas pārmaiņas, vienu gan varu ieteikt , nepīties ar sorosītu kangariem, tie ir lielākie Latvijas ienaidnieki, nevis krievi un Putins!

Atbildēt

LV parāda verg A. Gobzem!

13.02.2020. 08:03

Cionistu Gudro stratēģijas un taktikas rokasgrāmatā Saeimai, ko jau 6. Saeimā izplatīja cionistu ideooģijas kalpone, savulaik 6. Saeimas sīkere Ilga Kreituse, norādīts, kas darāms ar tādiem, kāds esi tu - tautas radošie gari jāvirza uz tukšu runu cīņām Saeimā, novedot izrādes skatītājus pretrunās, kamēr tie būs noguruši. To tu arī lieliski veic no 13. Saeimas tribīnes, izklaidējot Saeimu un cionistu spīkeri I. Mūrnieci (NA). Tas ir lieliski! Tur tava īstā vieta! Ne velti tev liedz piekļuvi vasts noslēpumiem un izslēdz no advokatūras! Jo esi pārāk radošs ar saviem pierādījumiem par valsts pārvaldes amatpersonu noziegumiem un ar to bīstams globālās finansu korporokrātijas 4. maija liberālajai valsts varai.

Atbildēt

Verg Gobzem!

13.02.2020. 07:00

Lai būtu saprotams. Ar piemēru. Pret A. Lembergu Tieslietu ministrija Bordāna personā realizēja sankcijas un pret vina 3 nevalstiskajām organizācijām, vienu pusē valstisku.. A. Lembergs uzrakstīja iesniegumu Tieslietu ministrijai uzzināt savas tiesības apstrīdēt sankcijas likumiski saskaņā ar Satversmi - tiesībām zināt savas tiesības, jo uzskata, ka notiek politiska izrēķināšanās. Jā, Latvija ir parakstījusi vienošanos ar ASV par sankcijām, bet nav izstrādāti MK noteikumi, ar kuriem sankcijas jārealizē. Bordāns ieteica jautāt ASV vēstniecībā un atbildes meklēt ASV vēstn. tīmekļa mājaslapā un viss. Bet A. Lembergs nav ASV pilsonis kā K. Kariņš, žurkulēns. Tad kā uz A. Lembergu un ikvienu no mums attiektos ASV sankcijas? Ieskatieties savā pasē! Redziet, tā atbilst jūras tiesībām pēc visām starptautiskajām regulām un puzes punduris, kā mēs visi, arī tiek vērtēts pēc jūras tesībām, no kā automātiski izriet, ka LV atsķirībā no Šveices nav suverēna valsts, bet atrodas pelēkajā zonā kā citu valstu iekarojama teritorija. Kamēr Latvija nebūs neatkarīgas, suverēnas valsts statusā kā Šveice, tai nekad nebūs pašnoteikšanās tiesību. Šodien Latvijas teritorija liberālisma politikā ir paverdzināta ar visiem kolonistiem pret ārējo LV parādu globālajai finansu korporokrātijai SVF/PB akciju turētājiem, privātpersonām, patiesi brīvajiem cilvēkiem.

Atbildēt

Pareizi, verg Gobzem!

13.02.2020. 06:47

»

Nu

Govzems ir pļeka.Punkts


Jāizraujas politikā, jāizdomā idejas, kā atrisināt Latvijas - kolonijas problēmas! Lai turētu paklausībā citus vergus! Viņu ir tik daudz!

Verg Gobzem! Ieskaties savā pasē, jurist! Vai neredzi, ka Latvijas pilsoņa pase izdota saskaņā ar jūras tiesībām? Kas pierāda, ka ikviens Latvijas pilsonis- vergs ir atbildīgs par kopējo valsts ārējo parādu un Latvijai nav cerību, jo parāds tikai pieaug globālās finansu korporokrātijas interesēs. Bet 400 000 vergu ar saviem bērniem, jaunajiem baltajiem vergiem, vergo ārpus Latvijas un naudu sūta badā mirstošajiem uz Latviju! Nauda nonāk apritē un nodokļos Latvijā, kur nodokļu naudu nošēkā politikāņi - dzimuši vergi.

Vai tiešām, verg Gobzem, gribi būt vergturis un izkalpināt līdzpilsoņus?

Atbildēt

Andris

13.02.2020. 01:39

NU KO GOJI,BEZSMADZEŅU PAURI,JUMS BAIL NO SAVAS ĒNAS UN NEGRIBAT KĻŪT PAR BRĪVIEM CILVĒKIEM!!!??? VDK valsts drosibas komiteja-militara organizacija ar kartibsargu-informatoru sazarojumu.Bet,lielaka dala to darbonu ir dziva,tukstosiem liela biedru armija,kura nevelas tikt sodita.Lai to nesoditu,tad vara jatur sava ietekme.Bijusie PSRS laika milici un to berni,cietumsargi un armijnieki.Kolhoza laika ideologijas paudeju-politruki,kuri uzraudzija tautu,lai ta nenovirzas no Komunisma idejam.PSRS laika cietuma vvergu nometnes,ko parvaldija VDK cekisti un to padotie.Sodien ir upuri un cietusie,kuri nevelas-lai tos parvalda Sarkanie bolseviki.Sajas dienas rada video filminas pa TV,ka komunisti,komjauniesi pasi likusi pamatus parbuvei.Var daudz kur piekrist,jo tie zinaja-ka Parbuve bus Latvija un tad Sarkanos nostums no Varas.Bolseviki zaga un izzaga ,ko tauta ar darbu cela okupacijas laika.Sazagtais bija,ir janosarga sava ipasuma.Un atbilde ir skaidra-Atmodas laika Patriotu nelaida pie teiksanas,tos nostuma mala,vai salika Cietuma.VDK militaristi tura Varu un lielo biznesu.Policija,zemessardze,Apsardzes firmas ar ierociem sarga VDK rezimu,kompartija kalpo militaristiem.1991.g.pucs tikka radits,lai varu Latvija parnemtu VDK,.ar Tautas un Interfrontes palidzibu.VDK ar savejiem informatoriem saka dalit pa ietekmem PSRS laika sacelto kopipasumu.Privatizacija bija ierocis,ka visu ar likumu sagrabt sev.Liekos cilvekus izraida emigracija,daudzi apmirst pirms laika-kapseta ieksa.NU KO GOJI,BEZSMADZEŅU PAURI,JUMS BAIL NO SAVAS ĒNAS UN NEGRIBAT KĻŪT PAR BRĪVIEM CILVĒKIEM!!!??? VDK valsts drosibas komiteja-militara organizacija ar kartibsargu-informatoru sazarojumu.Bet,lielaka dala to darbonu ir dziva,tukstosiem liela biedru armija,kura nevelas tikt sodita.Lai to nesoditu,tad vara jatur sava ietekme.Bijusie PSRS laika milici un to berni,cietumsargi un armijnieki.Kolhoza laika ideologijas paudeju-politruki,kuri uzraudzija tautu,lai ta nenovirzas no Komunisma idejam.PSRS laika cietuma vvergu nometnes,ko parvaldija VDK cekisti un to padotie.Sodien ir upuri un cietusie,kuri nevelas-lai tos parvalda Sarkanie bolseviki.Sajas dienas rada video filminas pa TV,ka komunisti,komjauniesi pasi likusi pamatus parbuvei.Var daudz kur piekrist,jo tie zinaja-ka Parbuve bus Latvija un tad Sarkanos nostums no Varas.Bolseviki zaga un izzaga ,ko tauta ar darbu cela okupacijas laika.Sazagtais bija,ir janosarga sava ipasuma.Un atbilde ir skaidra-Atmodas laika Patriotu nelaida pie teiksanas,tos nostuma mala,vai salika Cietuma.VDK militaristi tura Varu un lielo biznesu.Policija,zemessardze,Apsardzes firmas ar ierociem sarga VDK rezimu,kompartija kalpo militaristiem.1991.g.pucs tikka radits,lai varu Latvija parnemtu VDK,.ar Tautas un Interfrontes palidzibu.VDK ar savejiem informatoriem saka dalit pa ietekmem PSRS laika sacelto kopipasumu.Privatizacija bija ierocis,ka visu ar likumu sagrabt sev.Liekos cilvekus izraida emigracija,daudzi apmirst pirms laika-kapseta ieksa.

Atbildēt

Padoms

12.02.2020. 23:35

...pec otras glazes vajag obligati skabu gurki ...

Atbildēt

seskulapsene

12.02.2020. 23:34

atkal aptaisījusi pakaļkājas pa šķidro

Atbildēt

Lai veicas partijas dibināšanā, bet

12.02.2020. 22:39

iesaku vēl apgūt zināšanas.

Atbildēt

Andris

12.02.2020. 21:31

Man šis raksts vairāk izskatās pēc tādas smalkas "valdošo" šantāžas. Jo ,lai kā arī komentētāji te neapsmietu zināms atbalsts viņam tautas masās ir. Trampu arī apsmēja... Vienk jocīgi ,ka partiju draud veidot nākamgad ap jāņiem... Vbūt "valdošie" sabīstas un atjauno viņam advokāta licenci... Nu tas viens no variantiem. Lai arī ar Zolitūdes traģēdiju viņš iespējams labi "uzvārījās" labi dzīvojot nauda ātri kūst un ar steigu kkas ir jāizdomā..

Atbildēt

rūgtais vieplis

12.02.2020. 20:43

Nebūtu šis palaidis garo .īzienu par ministriem un citiem,liktos pat tīri labs sapņojums.Ak,latviskā skaudība un latvikā liekvārdība!

Atbildēt

Nemīz pamperos, smagi slimais izdrātēc pieqirs-komas debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

12.02.2020. 20:37

»

Zakroij svoju pasķ! Debil mikropisan!

Nadojel bļe


labāk regulāri atgādini sev un tavai zooofilu skapja pasiivajai paŗtneŗei sesskuļapssenei, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Un uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas un mikŗocefālas kā tavai pieqiŗs-skapja paŗtneŗei sesskuļapsai, kam tās donorētas no mēslumušas.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par pieqiŗst-komas debiiloiidu un pusnospŗāgušo planpŗatinu Egmaŗu Kakuedaju un šā kustoņa dzimtā zooofiilu skapja pasiivo paŗtneŗi tŗakumslimo sesskuļapssu.

Atbildēt

dziesma par kp lv

12.02.2020. 20:29

Ja Artuska izdarīs trešo reinkarnāciju,klauna vieta neatbrīvosies.Kas dos naudu?

Atbildēt

partejiskā reforma

12.02.2020. 20:27

1.Valda,vēl nesēž,iesēdinājuši iepriekš valdījušos.2.Sēž,gaida atbrīvošanu.3.Atsēdējušie,atbrīvoti,kad iesēdināti viņus iesēdinājušie.Sodāmības tiek dzēstas,un šie kļust par (1.).Tie pēdējie kļūs tie pirmie.Nemitīga demokrātiska,tiesiska maiņība.Trīs partijas,plurālistiski un demokrātiski,bezkompromisa tiesiskumā.

Atbildēt

Jā!

12.02.2020. 20:11

"Līdz šim esmu saņēmis vairāku partiju uzaicinājums pievienoties tām kā Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāts. Arī daudzi mani atbalstītāji ir uz to aicinājuši."
Labs joks! Hahaha....

Atbildēt

takš

12.02.2020. 18:31

»

Jautājums

Vai tā nebija Petraviča, kura veda savu meitu mini kletiņā ģērbtu, ar redzamām apakšbiksītēm, kas knapi sedza tikko apdīgušo, rozā kūsīti, vecajiem kaimiņzemes oligarhiem rādīt? man jau izskatījās pēc vairāksolīšanas, te Bāriņtiesai gan vajadzēja iejaukties, nav tak ASV Kinoakadēmijas balvas ceremonija...


par investīcijām cīnījās...tik nav saprotams, kādām - silikona,botoksa?Vai veco kaimiņzemes oligarhu vēlmi ieguldīties mūszemē,- tie jau vislaik ieguldās - kRājbanka, Jelgavas autobusi, Liepājas metalurgs un vēl daudzas jo daudzas investīcijas Buratīno(Pinokio) muļķu zemes brīnumu laukā.Tikai šeit autors nošāva greizi - tagad drusku cita mode uz atsegtām erogēnajām zonām,- normālam "businesmenim", kurš gājis caur "uguni, ūdeni un vara taurēm" un visa veida krīzēm, tās redzamās erogēnās zonas uz prātu un spriestspēju iespaidu neatstāj.Tagad modē nav banalitātes,ja nu autors nav pamanījis.Bet saprotams, ka vajadzēja šajā visnotaļ sevi pacilājošā rakstā ielikt ko jautrāku.

Atbildēt

Nu

12.02.2020. 18:07

Govzems ir pļeka.Punkts

Atbildēt

Tonton

12.02.2020. 17:53

par Petraviču un Puntuli - labs!

Atbildēt

:(

12.02.2020. 17:45

»

Zeze

Man gan Rīgas domē gribas redzēt krievus - līdzsvaram. Tikai viena dilemma: Saskaņa vai Gods kalpot Rīgai, jo Burovs ir OK. No Pariešiem es gan turēšos par lielu gabalu - veco liberālo smaku nespēj nomākt pat viņu kandidāta perfektā laulības dzīve, veiksmīgais bizness un zemessarga partiotisms...


Tāpat nav skaidrs, vai viņš arī ir nihilists attiecībā uz latviešu kā valsts valodu Latvijas valstī!!! Vajadzētu reklāmas papildinājumu par šo tēmu, citādi - nemūžam nebalsošu!!!!

Atbildēt

motorhead 1916

12.02.2020. 17:31

Ieshnjauc veel. Ja nav pasham, pajautaa Kokneses policijai.

Atbildēt

Aksels

12.02.2020. 17:24

Paldies!Sasmējos no sirds! Trāpīgi un asprātīgi!!!

Atbildēt

jauna plate

12.02.2020. 17:15

mums to partiju ir jau tā par daudz, jeb daži domā, ka kvalitāte ir paslēpta daudzumā?partijām būtu jālikvidējas, ja nepilda vēlētājiem dotos solījumus!labāk būtu gājis uz jauno vienotību un ''uzspridzinājis'' to no iekšienes!

Atbildēt

Lasītājs

12.02.2020. 16:38

Mums vajadzīgs ķēniņš, jo partijas atbalsta atsevišķus grupējumus, bet nav spējīgas aizstāvēt visas tautas intereses.

Atbildēt

baba jaga

12.02.2020. 16:37

no šitā izcilnieka sapratu- aldis ģeld visiem amatiem un neviens cits.

Atbildēt

A.P.

12.02.2020. 16:04

Samērā rets nelieša tips pat latviešu talantīgāko neliešu miljonā.

Atbildēt

Zeze

12.02.2020. 15:59

Man gan Rīgas domē gribas redzēt krievus - līdzsvaram. Tikai viena dilemma: Saskaņa vai Gods kalpot Rīgai, jo Burovs ir OK. No Pariešiem es gan turēšos par lielu gabalu - veco liberālo smaku nespēj nomākt pat viņu kandidāta perfektā laulības dzīve, veiksmīgais bizness un zemessarga partiotisms.

Atbildēt

Eduards Lunis

12.02.2020. 15:36

---Kauns par sevi,jo gāju atbalstīt tevi!
Iesaku tev jaunu procedūru-no dibena mutē !

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

12.02.2020. 15:23

Sak', ko grib', bet mēs tomēr esam ņirdzīga nācija. Labā nozīmē.

Atbildēt

Darba iekartosanas politbirojs

12.02.2020. 14:10

Šizofrēniski no vienas puses pamatoti noradit uz APar rebem no otras aicinat tomer par viniem balsot. Turklat vel zimot, ka saistiti ar azartspelu sergu, kas sabojis un izpostijis dzives daudzam ridzinieku gimenem. Vel secinajums, ka Gobzema partija bus liberali vai ari dubultie standarti.Nesaprotu, ko vins dara Stepanenko kompanijā.

Atbildēt

biete

12.02.2020. 13:55

Gan jau mediķiem ir savs viedoklis par šo gaili.

Atbildēt

Zakroij svoju pasķ! Debil mikropisan!

12.02.2020. 13:54

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Nadojel bļe!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...