Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Būs būs

11.03.2023. 00:14

Kārtīgs karš un raķetes visus atslābinās. Sen laiks tam būt.

Atbildēt

Kvirologs

10.03.2023. 20:23

»

aber pilnīgi pareiza

Visvisbūtiskākā ir homīšu izpriecu vēsture,ar ko šī vēsturniece nodarbojas.Viena dīvaine jau atteicās no Lielā Kristapa,otra arī atteiksies no balvas.Tagad sāksies atteikšanās bums,lai pēc trīsdesmit gadiem vēsturnieki varētu to pētīt,kas no kā ir atteicies un kura no būtnēm ir īstā atteikšanās celmlauze...


Tad jau tā pētnieces sāpe ir dziļi personīga , ne par visas vēstures zinātnes bojāeju .Iespējams , ka vēstures finansētāji atteica viņai grantu sex dažādības vēsturisko sakņu pētījumiem .Nu, bet naudas ir tik, cik ir - citi pētnieki taču arī grib tikt pie finansējuma .

Atbildēt

aber pilnīgi pareiza

09.03.2023. 21:39

»

Kvirologs

Vai mūszemē vēsturē tagad arī vienīgā būtiskā pētāmā problēma grozās ap sex un tā daudzveidību ? Tad jau mana nojausma par saikni starp atteikšanos no balvas un Dzīvesbiedru likumu bija pareiza


Visvisbūtiskākā ir homīšu izpriecu vēsture,ar ko šī vēsturniece nodarbojas.Viena dīvaine jau atteicās no Lielā Kristapa,otra arī atteiksies no balvas.Tagad sāksies atteikšanās bums,lai pēc trīsdesmit gadiem vēsturnieki varētu to pētīt,kas no kā ir atteicies un kura no būtnēm ir īstā atteikšanās celmlauze-Vienkārši Marija vai vienkārši Ineta.Tā būs galvenā tēma,par kuru skolmeistari stāstīs bērniem no otrās klases.Vēstures grāmatā būs aprakstīts,kā vienkāršā Marija gandrīz nolika pie vietas kautkādu tur tumsonīgās Latvijas Kultūras ministriņu slavenā Dombura tv raidījumā.Leģendārā aktrise vēl būs dzīva un viņu intervēs visas Eiropas televīzijas.

Atbildēt

Manas domas

09.03.2023. 21:27

Manuprāt ,jauno ,pareizo vesturi rakstīs valstsgribji - viltvārži !

Atbildēt

Kvirologs

09.03.2023. 14:33

»

pieredze

To jau mēs zinām, ka vēsture parasti ir ar kādu novirzienu, tā kalpo sava laikmeta dominējošai grupai. Nu tad jau dabiski, zinot pašreizējo kultūras un galveno mediju novirzienu, nav jābrīnās, ka vēsturi centīsies rakstīt tam par labu. Šīs autores pētījumos arī ietilpst seksualitāte, mazaizsargātākās...


Vai mūszemē vēsturē tagad arī vienīgā būtiskā pētāmā problēma grozās ap sex un tā daudzveidību ? Tad jau mana nojausma par saikni starp atteikšanos no balvas un Dzīvesbiedru likumu bija pareiza.

Atbildēt

va vellos

09.03.2023. 14:11

Bravo, pilsone Lipša, tā melots šai saitā laikam vēl nav!
Nezinīšiem pastāsts. 2007 strupceļā esošajam Vēstures institūtam vēlēja direktoru. Konkurēja Alkāns un Homopasīvais. Vinnēja pirmais un tūlīt pieņēma darbā Lipšu kas tikko bija izmesta no LAvīzes. Lipša sāka vadīt Institūta žurnālu, līst dibuā Alkānam un prasīt, lai atlaiž ''neefektīvos'' darbiniekus. Redziet, tā ģēnijiene domāja ka LUniversitāte atdos atlaisto algas Alkāna čomu bandai. Sākās desmit gadu ilga izēšanas orģija, kuras laikā Lipša un Gerhards atlaida gandrīz visus vēsturniekus bet nedabūja neko, jo LUnis ietaupīto lika kabatā. Beidzot ap 2018 Lipša saprata, ka no LUņa miljonu nebūs un sāka gaudot publikā. Tagad šīs gaudas nonākušas līdz presei.
Patiesība - no ap 2010 Lipša ir Kaprāna-Zeļļa homo komunikacionistu komandā. Pašlaik saņem naudu no sava 200 taukšķu granta par viena Jūrmalas homo memuāru izpēti. Citu grantu arī pietiek. Ne jau velti nīdusi
arā no vēstures zinātnes desmitiem ļaužu.
Runas saturs - raksta gaudas attiecas pirmkārt uz pašu Lipšu. S u n e n e i būtu jāprotas zināt, ko ēdusi no 2007 ar Alkānu, kurš tagad ir akadēmiķis.

Atbildēt

pieredze

09.03.2023. 12:35

To jau mēs zinām, ka vēsture parasti ir ar kādu novirzienu, tā kalpo sava laikmeta dominējošai grupai. Nu tad jau dabiski, zinot pašreizējo kultūras un galveno mediju novirzienu, nav jābrīnās, ka vēsturi centīsies rakstīt tam par labu. Šīs autores pētījumos arī ietilpst seksualitāte, mazaizsargātākās grupas, kā seksuālās minoritātes, lūk, kam jāpievērš uzmanība, nekādas proletariāta diktatūras vairs, tie laiki ir pagājuši.

Atbildēt

Māra

09.03.2023. 11:15

Visu cieņu vēsturniecei par atklātību. Tas, kas notiek, rāda vien to, kādā nelustrētā postpadomju valstī dzīvojam. Jo situāciju noteic Latvijas iekšējie ienaidnieki, un nav svarīgi viņu partiju nosaukumi, bet gan tikšana pie teikšanas un dzimtās zemes gremdēšanas.

Atbildēt

Kaža

09.03.2023. 09:53

Ne jau velti čekas bundzinieks un viss viņa orķestris nosaka visu un tādēļ esam stagnācijā ,nabadzībā,bet orķestranti dzīvo tik zaļi,kā nekad un turpina iznīcināt visu,kam tiek klāt.Lai ātrie aizvestu pacientu uz slimnīcu,nepietiek ar acimredzamiem sirds kūleņiem,bet vajadzīgas šādu kūleņu sekas-nesamaņa,sāpes utt.,bet vislabāk jau gatavu morgam.

Atbildēt

paardomas

09.03.2023. 07:28

»

Kvirologs

Šī kundze arī atsakās no balvas , jo nav pieņemts Dzīvesbiedru likums ? Kurš nākamais


Kā varētu piespiest vīriešiem dzemdēt bērnus un zīdīt viņus.Par zīdīšanas tehnoloģijām var diskutēt...Tā būtu patiesa sieviešu un vīriešu vienlīdzība.

Atbildēt

Kvirologs

08.03.2023. 20:52

Šī kundze arī atsakās no balvas , jo nav pieņemts Dzīvesbiedru likums ? Kurš nākamais ?

Atbildēt

+1

08.03.2023. 20:29


visu ļaunumu sakne krievu okupācija, kas nav tiesāta un tādēļ Lpsr2 turpinās ar visu izrietošo.

Atbildēt

mozus

08.03.2023. 19:45

»

Secinājums

Vēsture ir globāla problēma,ta ir pārvērsta par reliģiju un tajā viss ir 100% meli


Interesanti, kādēļ reliģija, kurā ir 100 % meli, pastāv daudzus gadsimtus, bet Latvija, kura pastāv vien 33 gadus, ar lozungu saeimā "Viens likums, viena taisnība visiem", grimst dzelmē ar visiem tās iedzīvotājiem, un diez vai izdzīvos līdz pusgadsimtam?

Atbildēt

uzdodiet jautajumus par čeku vēsturniekiem būsiet parsteigti

08.03.2023. 19:43

Uzdodiet tagadejiem vesturniekiem, par cekas mantojumu un kur vini palika, bus daudzi kuri ,,raustisies,, atbildet un kluseees, jo zina ka vini turpina iznicinat Latviju un latviessus-genocids.

Atbildēt

Čekas māja un čekisti vēsture klusē, ko?

08.03.2023. 19:39

Vestures veidotaji apzinati nokluse faktus par cekistiem, kur tad sie palika pēc 90 gadiem, par vinu pastradatajiem noziegumiem un ,,zveribam,, kluse un par to, ka sie turpina but pie varas un darit visu ko iegribas ari kluse, vestures veidotaji un parrakstitaji izpilda ,,pasutijumus,, un vestures graamatas varat izmest atkritumos, tas pilnas ar meliem...

Atbildēt

īsumā un vispārināti

08.03.2023. 18:57

»

Secinājums

Tad attīsti domu tālāk,kas ir tie uzvarētāji


Pašreizējā situācijā Eiropas vēstures izpratnes pieturas momentus diktē ASV un karš Ukrainā.

Atbildēt

Lasītājs

08.03.2023. 18:08

Ja atvēlēs naudu vēsturei, tad kā varēs pieminekļus jaukt? Mūsu izglītības ministrijā virmo ideja, ka vidusskolā nevajadzētu mācīt vēsturi, bet te naudu vēstures zinātnei!

Atbildēt

Trīne

08.03.2023. 17:52

Patiešām - nu nesprot, ka ceļš no barikādēm līdz : skapim"ir nākošās disertācijas priekšmets un tad daudzējumu kopotie ralksti par savu cīņu sadzīvot pašai ar sevi

Atbildēt

Brief History

08.03.2023. 17:12

Ar veesturi viss kaartiibaa. Karinjsh inicieeja Neatkariibas deklaraaciju ASV, kameer Levits pirmais izkaapa uz Meeness, par spiiti Lemberga cuuciibaam. Pabriks vinneeja Krimas karu, bet Kalviitis noskreeja tos 42 km liidz Maratonai, lai pazinjotu, ka viss ir labi un sile veel vietaa. Manupraat, izskataas O.K. ;-)

Atbildēt

?!

08.03.2023. 16:33

bet taču SUPRUNIZMS un VINČUKLIZMS IZNĪCINA MEDICĪNU,kāda ta vēsture---čūļi stutēja 17 gadā apvērsumu Krievijā,ādolfa nazi kolaboranacizmu šeitan zemītē un turpinās efektīvi.Kāda vēsture?PAR SUVERĒNU un NEATKARĪGU SAULES MŪŽA ZEMI,kā noteica DESMITĀ ATMODA.

Atbildēt

Secinājums

08.03.2023. 16:23

»

kādu vēsturi mums vajag?

Gadsimtos vispārzināma patiesība: vēsturi raksta uzvarētāji


Tad attīsti domu tālāk,kas ir tie uzvarētāji.

Atbildēt

Kā vienmēr

08.03.2023. 16:20

Līdzjūtība zinātniekiem!
Paldies, kundzei, par drosmi!
Reiz jau ir jāsākas protestiem pret tām nejēdzībām, kuras pie mums notiek ik dienas.
Ir fakts, ka Latvijas nodokļu maksātāju nauda tiek izcili izkleķerēta, to pierāda NBS ēdināšanas epopeja, bruņojuma pazušana, līgumu shēmas sabiedriskajā transportā, nesaprotamais ideju pirkums purvā ar vēja rotoriem, ko īstenot taisās Latvenergo, un tā varēt turpināt.
Tātad nauda aiziet pa labi un pa kreisi - tikai ne tur, kur tā būtu vajadzīga.

Atbildēt

kādu vēsturi mums vajag?

08.03.2023. 15:58

Gadsimtos vispārzināma patiesība: vēsturi raksta uzvarētāji!

Atbildēt

Bb

08.03.2023. 15:18

Tautai nokauj atmiņu, pārverš par kosmopolītisku pūli. Tāda ir Latvijas valstshuntas politika. Ar Jaunās vienotības “vienotu politisko nāciju”.

Atbildēt

Secinājums

08.03.2023. 15:08

Vēsture ir globāla problēma,ta ir pārvērsta par reliģiju un tajā viss ir 100% meli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...