Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Būs būs

11.03.2023. 00:14

Kārtīgs karš un raķetes visus atslābinās. Sen laiks tam būt.

Atbildēt

Kvirologs

10.03.2023. 20:23

»

aber pilnīgi pareiza

Visvisbūtiskākā ir homīšu izpriecu vēsture,ar ko šī vēsturniece nodarbojas.Viena dīvaine jau atteicās no Lielā Kristapa,otra arī atteiksies no balvas.Tagad sāksies atteikšanās bums,lai pēc trīsdesmit gadiem vēsturnieki varētu to pētīt,kas no kā ir atteicies un kura no būtnēm ir īstā atteikšanās celmlauze...


Tad jau tā pētnieces sāpe ir dziļi personīga , ne par visas vēstures zinātnes bojāeju .Iespējams , ka vēstures finansētāji atteica viņai grantu sex dažādības vēsturisko sakņu pētījumiem .Nu, bet naudas ir tik, cik ir - citi pētnieki taču arī grib tikt pie finansējuma .

Atbildēt

aber pilnīgi pareiza

09.03.2023. 21:39

»

Kvirologs

Vai mūszemē vēsturē tagad arī vienīgā būtiskā pētāmā problēma grozās ap sex un tā daudzveidību ? Tad jau mana nojausma par saikni starp atteikšanos no balvas un Dzīvesbiedru likumu bija pareiza


Visvisbūtiskākā ir homīšu izpriecu vēsture,ar ko šī vēsturniece nodarbojas.Viena dīvaine jau atteicās no Lielā Kristapa,otra arī atteiksies no balvas.Tagad sāksies atteikšanās bums,lai pēc trīsdesmit gadiem vēsturnieki varētu to pētīt,kas no kā ir atteicies un kura no būtnēm ir īstā atteikšanās celmlauze-Vienkārši Marija vai vienkārši Ineta.Tā būs galvenā tēma,par kuru skolmeistari stāstīs bērniem no otrās klases.Vēstures grāmatā būs aprakstīts,kā vienkāršā Marija gandrīz nolika pie vietas kautkādu tur tumsonīgās Latvijas Kultūras ministriņu slavenā Dombura tv raidījumā.Leģendārā aktrise vēl būs dzīva un viņu intervēs visas Eiropas televīzijas.

Atbildēt

Manas domas

09.03.2023. 21:27

Manuprāt ,jauno ,pareizo vesturi rakstīs valstsgribji - viltvārži !

Atbildēt

Kvirologs

09.03.2023. 14:33

»

pieredze

To jau mēs zinām, ka vēsture parasti ir ar kādu novirzienu, tā kalpo sava laikmeta dominējošai grupai. Nu tad jau dabiski, zinot pašreizējo kultūras un galveno mediju novirzienu, nav jābrīnās, ka vēsturi centīsies rakstīt tam par labu. Šīs autores pētījumos arī ietilpst seksualitāte, mazaizsargātākās...


Vai mūszemē vēsturē tagad arī vienīgā būtiskā pētāmā problēma grozās ap sex un tā daudzveidību ? Tad jau mana nojausma par saikni starp atteikšanos no balvas un Dzīvesbiedru likumu bija pareiza.

Atbildēt

va vellos

09.03.2023. 14:11

Bravo, pilsone Lipša, tā melots šai saitā laikam vēl nav!
Nezinīšiem pastāsts. 2007 strupceļā esošajam Vēstures institūtam vēlēja direktoru. Konkurēja Alkāns un Homopasīvais. Vinnēja pirmais un tūlīt pieņēma darbā Lipšu kas tikko bija izmesta no LAvīzes. Lipša sāka vadīt Institūta žurnālu, līst dibuā Alkānam un prasīt, lai atlaiž ''neefektīvos'' darbiniekus. Redziet, tā ģēnijiene domāja ka LUniversitāte atdos atlaisto algas Alkāna čomu bandai. Sākās desmit gadu ilga izēšanas orģija, kuras laikā Lipša un Gerhards atlaida gandrīz visus vēsturniekus bet nedabūja neko, jo LUnis ietaupīto lika kabatā. Beidzot ap 2018 Lipša saprata, ka no LUņa miljonu nebūs un sāka gaudot publikā. Tagad šīs gaudas nonākušas līdz presei.
Patiesība - no ap 2010 Lipša ir Kaprāna-Zeļļa homo komunikacionistu komandā. Pašlaik saņem naudu no sava 200 taukšķu granta par viena Jūrmalas homo memuāru izpēti. Citu grantu arī pietiek. Ne jau velti nīdusi
arā no vēstures zinātnes desmitiem ļaužu.
Runas saturs - raksta gaudas attiecas pirmkārt uz pašu Lipšu. S u n e n e i būtu jāprotas zināt, ko ēdusi no 2007 ar Alkānu, kurš tagad ir akadēmiķis.

Atbildēt

pieredze

09.03.2023. 12:35

To jau mēs zinām, ka vēsture parasti ir ar kādu novirzienu, tā kalpo sava laikmeta dominējošai grupai. Nu tad jau dabiski, zinot pašreizējo kultūras un galveno mediju novirzienu, nav jābrīnās, ka vēsturi centīsies rakstīt tam par labu. Šīs autores pētījumos arī ietilpst seksualitāte, mazaizsargātākās grupas, kā seksuālās minoritātes, lūk, kam jāpievērš uzmanība, nekādas proletariāta diktatūras vairs, tie laiki ir pagājuši.

Atbildēt

Māra

09.03.2023. 11:15

Visu cieņu vēsturniecei par atklātību. Tas, kas notiek, rāda vien to, kādā nelustrētā postpadomju valstī dzīvojam. Jo situāciju noteic Latvijas iekšējie ienaidnieki, un nav svarīgi viņu partiju nosaukumi, bet gan tikšana pie teikšanas un dzimtās zemes gremdēšanas.

Atbildēt

Kaža

09.03.2023. 09:53

Ne jau velti čekas bundzinieks un viss viņa orķestris nosaka visu un tādēļ esam stagnācijā ,nabadzībā,bet orķestranti dzīvo tik zaļi,kā nekad un turpina iznīcināt visu,kam tiek klāt.Lai ātrie aizvestu pacientu uz slimnīcu,nepietiek ar acimredzamiem sirds kūleņiem,bet vajadzīgas šādu kūleņu sekas-nesamaņa,sāpes utt.,bet vislabāk jau gatavu morgam.

Atbildēt

paardomas

09.03.2023. 07:28

»

Kvirologs

Šī kundze arī atsakās no balvas , jo nav pieņemts Dzīvesbiedru likums ? Kurš nākamais


Kā varētu piespiest vīriešiem dzemdēt bērnus un zīdīt viņus.Par zīdīšanas tehnoloģijām var diskutēt...Tā būtu patiesa sieviešu un vīriešu vienlīdzība.

Atbildēt

Kvirologs

08.03.2023. 20:52

Šī kundze arī atsakās no balvas , jo nav pieņemts Dzīvesbiedru likums ? Kurš nākamais ?

Atbildēt

+1

08.03.2023. 20:29


visu ļaunumu sakne krievu okupācija, kas nav tiesāta un tādēļ Lpsr2 turpinās ar visu izrietošo.

Atbildēt

mozus

08.03.2023. 19:45

»

Secinājums

Vēsture ir globāla problēma,ta ir pārvērsta par reliģiju un tajā viss ir 100% meli


Interesanti, kādēļ reliģija, kurā ir 100 % meli, pastāv daudzus gadsimtus, bet Latvija, kura pastāv vien 33 gadus, ar lozungu saeimā "Viens likums, viena taisnība visiem", grimst dzelmē ar visiem tās iedzīvotājiem, un diez vai izdzīvos līdz pusgadsimtam?

Atbildēt

uzdodiet jautajumus par čeku vēsturniekiem būsiet parsteigti

08.03.2023. 19:43

Uzdodiet tagadejiem vesturniekiem, par cekas mantojumu un kur vini palika, bus daudzi kuri ,,raustisies,, atbildet un kluseees, jo zina ka vini turpina iznicinat Latviju un latviessus-genocids.

Atbildēt

Čekas māja un čekisti vēsture klusē, ko?

08.03.2023. 19:39

Vestures veidotaji apzinati nokluse faktus par cekistiem, kur tad sie palika pēc 90 gadiem, par vinu pastradatajiem noziegumiem un ,,zveribam,, kluse un par to, ka sie turpina but pie varas un darit visu ko iegribas ari kluse, vestures veidotaji un parrakstitaji izpilda ,,pasutijumus,, un vestures graamatas varat izmest atkritumos, tas pilnas ar meliem...

Atbildēt

īsumā un vispārināti

08.03.2023. 18:57

»

Secinājums

Tad attīsti domu tālāk,kas ir tie uzvarētāji


Pašreizējā situācijā Eiropas vēstures izpratnes pieturas momentus diktē ASV un karš Ukrainā.

Atbildēt

Lasītājs

08.03.2023. 18:08

Ja atvēlēs naudu vēsturei, tad kā varēs pieminekļus jaukt? Mūsu izglītības ministrijā virmo ideja, ka vidusskolā nevajadzētu mācīt vēsturi, bet te naudu vēstures zinātnei!

Atbildēt

Trīne

08.03.2023. 17:52

Patiešām - nu nesprot, ka ceļš no barikādēm līdz : skapim"ir nākošās disertācijas priekšmets un tad daudzējumu kopotie ralksti par savu cīņu sadzīvot pašai ar sevi

Atbildēt

Brief History

08.03.2023. 17:12

Ar veesturi viss kaartiibaa. Karinjsh inicieeja Neatkariibas deklaraaciju ASV, kameer Levits pirmais izkaapa uz Meeness, par spiiti Lemberga cuuciibaam. Pabriks vinneeja Krimas karu, bet Kalviitis noskreeja tos 42 km liidz Maratonai, lai pazinjotu, ka viss ir labi un sile veel vietaa. Manupraat, izskataas O.K. ;-)

Atbildēt

?!

08.03.2023. 16:33

bet taču SUPRUNIZMS un VINČUKLIZMS IZNĪCINA MEDICĪNU,kāda ta vēsture---čūļi stutēja 17 gadā apvērsumu Krievijā,ādolfa nazi kolaboranacizmu šeitan zemītē un turpinās efektīvi.Kāda vēsture?PAR SUVERĒNU un NEATKARĪGU SAULES MŪŽA ZEMI,kā noteica DESMITĀ ATMODA.

Atbildēt

Secinājums

08.03.2023. 16:23

»

kādu vēsturi mums vajag?

Gadsimtos vispārzināma patiesība: vēsturi raksta uzvarētāji


Tad attīsti domu tālāk,kas ir tie uzvarētāji.

Atbildēt

Kā vienmēr

08.03.2023. 16:20

Līdzjūtība zinātniekiem!
Paldies, kundzei, par drosmi!
Reiz jau ir jāsākas protestiem pret tām nejēdzībām, kuras pie mums notiek ik dienas.
Ir fakts, ka Latvijas nodokļu maksātāju nauda tiek izcili izkleķerēta, to pierāda NBS ēdināšanas epopeja, bruņojuma pazušana, līgumu shēmas sabiedriskajā transportā, nesaprotamais ideju pirkums purvā ar vēja rotoriem, ko īstenot taisās Latvenergo, un tā varēt turpināt.
Tātad nauda aiziet pa labi un pa kreisi - tikai ne tur, kur tā būtu vajadzīga.

Atbildēt

kādu vēsturi mums vajag?

08.03.2023. 15:58

Gadsimtos vispārzināma patiesība: vēsturi raksta uzvarētāji!

Atbildēt

Bb

08.03.2023. 15:18

Tautai nokauj atmiņu, pārverš par kosmopolītisku pūli. Tāda ir Latvijas valstshuntas politika. Ar Jaunās vienotības “vienotu politisko nāciju”.

Atbildēt

Secinājums

08.03.2023. 15:08

Vēsture ir globāla problēma,ta ir pārvērsta par reliģiju un tajā viss ir 100% meli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...