Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TIESA

23.05.2021. 06:36

Rīgas apgabaltiesa atstāj spēkā reālus cietumsodus apsūdzētajiem tā dēvētajā “Tadžikistānas kokvilnas lietā“
Rīgas apgabaltiesa 2021. gada 14. maijā, izskatot apelācijas kārtībā tā dēvēto “Tadžikistānas kokvilnas kravas pazušanas lietu”, atzina par vainīgām visas trīs apsūdzētās personas, piemērojot ar brīvības atņemšanu saistītu sodu, piedzenot no apsūdzētajiem solidāri par labu cietušajiem OÜ "Logistic-Ekspress" 9 094 238,96 EUR.
Kā iepriekš tika vēstīts, 2018. gada 6. jūlijā Rīgas rajona tiesa taisīja notiesājošu spriedumu tā dēvētajā "Tadžikistānas kokvilnas lietā", atzīstot apsūdzētos par vainīgiem noziedzīga nodarījuma, kas paredzēts Krimināllikuma 179. panta trešajā daļā un 275. panta otrajā daļā, izdarīšanā par to, ka viņi personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās piesavinājās no Tadžikistānas ievesto un SIA “W.E.E.S.A.” muitas noliktavā glabāšanā nodoto kokvilnu 9 094 238,96 EUR vērtībā, tas ir, lielā apmērā, kā arī mantkārīgā nolūkā izdarīja dokumentu, kas piešķir tiesības, viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu.
Par minētās tiesas spriedumu apsūdzēto aizstāvis iesniedza apelācijas sūdzību, kuru izskatīja Rīgas apgabaltiesa un kā galīgo sodu pēc noziedzīgu nodarījumu kopības visām trim apsūdzētajām personām noteica brīvības atņemšanu – vienai uz 6 gadiem un 4 mēnešiem, otrai uz 5 gadiem un trešajai uz 3 gadiem 2 mēnešiem.

Atbildēt

Saoda naudas smaku.

26.07.2018. 12:10

ENAP darbinieki galīgi prātā sajukuši, kā ar saviem bijušajiem kolēģiem, kuru darba stāž ir vairāk kā 40 gadi var šitā izrīkoties.
Dažam labam viņi par vecākiem varētu būt.
Jebkāda humāna rīcība izpaliek no šiem mežoņiem, tiesnese Naruška kā kilers pieņēma savu lēmumu. Viņa nav ņēmusi vērā ekspertu slēdzinu.
Šeit acīmredzami ož pēc naudas atlīdzības.
Pirmām kārtām Naruška atbaltīja pasūtītās lietas organizātorus.
Eksperti ir profesionāļi ar lielu pieredzi un bijuši par skolotājiem tiem bandītiem no ENAP.
Viņi nav pelnījuši tādu atieksmi no pseido tiesneses Naruškas un parazītiem no ENAP.
Ir tāda frāze "SKB savu dzimteni pārdošu", tāpat šie draņķi ir izdarījuši ar ekspertiem.

Atbildēt

Nav vārdu

26.07.2018. 10:42

Tiesnese Naruška neiepazinās ar lietas materiāliem un ekspertu slēdzienu. Eksperti, kuri veica ekspertīzi strādājuši tieslietu, iekšlietu sistēmā vairāk kā 30 gadus.
Naruška atbalstīja huntu, kura no paša sākuma safabricēja "Kokvilnas lietu".
Kā rakstīts virsrakstā kāpēc ENAP darbinieki spieda uz abiem ekspertiem, kuri veica ekspertīzi, lai atsakās no savām liecībām.
Trūkst vārdu, lai aprakstītu Naruškas tiesisko bezatbildību.

Atbildēt

To: Apskatnieks

26.07.2018. 09:31

»

Apskatnieks

Nepiekrītu komentātoram ar vārdu Patiesība, kārtējo reiz apstiprinās fakts, ka portāls Pietiek.com rāda savus muskuļus, atklāj jaunas shēmas, atmasko daudzus bijušos un esošos iekšlietu struktūru darbiniekus, kuriem pašiem ir tv, pseido žurnālisti, dzeltanā prese...


Pieļauju, ka PIETIEK arī bieži raksta labas lietas par tēmu, taču zinot konkrētā raksta "varoni" Gulami un ar viņu saistītās lietas, tad tur nekas nav ar baltiem diegiem tīts! Tur no viņa puses ir absolūta necieņa pret valsti, kura viņam devusi patvērumu, izglītību un iespēju dzīvot Eiropeiskā vidē, bet kuras tiesiskumu viņš pilnībā ignorē. Viņš vēlas dzīvot pēc viņam labāk pazīstamām vērtībām - kukuļošana, krāpšana/zagšana, kaut ko lasīju arī par pasūtījuma slepkavībām! Viss, kas grauj mūsu valsti kā Eiropeisku un tiesisku valsti. Lapsam vajadzētu būt arī ar kaut kādiem principiem, ja vien viņš nav šo pašu vērtību kalps, pēc kurām dzīvo Gulami.

Atbildēt

Apskatnieks

25.07.2018. 16:46

Nepiekrītu komentātoram ar vārdu Patiesība, kārtējo reiz apstiprinās fakts, ka portāls Pietiek.com rāda savus muskuļus, atklāj jaunas shēmas, atmasko daudzus bijušos un esošos iekšlietu struktūru darbiniekus, kuriem pašiem ir tv, pseido žurnālisti, dzeltanā prese.
Lapsa ir kādam ar savu portālu kā kauls kaklā.
Visi tie nelieši aizmirst par saviem noziegumiem, kad sāk darboties ar netīrām Staļinu laiku metodēm safabricējot lietas, kuras baltiem diegiem šūtas, uzpērk melīgus lieciniekus.
Normalā demokrātiskā eiropas valstī ar eiropeiskām vērtībām nevienam nav dotas tiesības apvainot, maisīt darboties tikai tāpec, ka neatbilst saviem uzskatiem.
Tā saucamajiem cīnītājiem agri vai vēlu nāksies izmest no savām galvām vecās metodes.Brīva, demokrātiska eiropeiskā valstī pastāv un valda likums un likuma priekšā visi vienlīdzīgi.
Kāpēc apvainot portālu, domāju lasītājiem nevajag būt zinātniekam, lai saprastu , kas patiesībā notiek.

Atbildēt

Demjanovs

24.07.2018. 22:09

Jurijs Rjazanskis nomelno Gulami it kā viņš esot reiders, nemaksā nodokļus, dod kukuļus, nozadzis kokvilnu.
Pastāsti par savu vietu un nodarbi Latvijā un tās sabiedrībā, ar ko tu esi noderīgs šobrīd Latvijai? Cik darba vietu esi organizējis, nodokļus nomaksājis un maksā. Tu protams saņem par katru komentāru no slavenajiem Tadžikiem, kuri nodarbojās ar narkotiku piegādi. Runājot par kukuļiem vai tad ne tu samaksāji ONAP par krimināllietas slēgšanu, kura bija ierosināta pret tavu dēlu narkomānu, kurš sanarkojies brauca un notrieca jaunu meiteni līdz pat šai dienai viņas vecāki tevi nolād un tavus pērkamo ONAP.
Nesen iznāca tavs brālis no cietuma par kukuļa došanu, būtu turējis ciet savu muti un pastāsti par cisternu reiderismu, kuras ar viltotu pilnvaras palīdzību gribēji nozagt, vēl runā par taviem noziegumiem Arēna Rīga sakarā ar Bondarika un Ivanova piedalīšanos, bet to nākamajā komentārā pastāstīsim.

Atbildēt

Saprotami

24.07.2018. 17:42

Visi tie, kas saprot, kas notiek mēdijos zin, ka Pietiek ir brīvs un neatkarīgs portāls, kurš analizē, pēta materiālus neatkarīgi no vietas, nodarbošanās vai politieskiem uzskatiem. Man liekas, ka tie kuri uzklūp portālam Pietiek, nozīmē, ka viņu uzskati un viedokļi atšķirās no portālā paustā un droši varat kliegt un ārdīties, šis portāls nav tam paredzēts.

Atbildēt

To: Pietiek

24.07.2018. 11:07

Vai nav dīvaini un pārāk uzkrītoši, ka jūsu cienījamais portāls ir vienīgais, kurš vēl raksta par Gulami kā cienījamu, un, no mūsu tiesībsargājošo iestāžu puses, apbižotu personu? Jau aklam un bez iedziļināšanās viņa darbībās personai ir skaidrs, ka nevar visi būt nostājušies pret vienu "kristāltīru" "uzņēmēju", kuru notiesāja par kukuļdošanu tiesai, notiesā par kokvilnas zādzību un apsūdz viesnīcu reiderismā! Kaut kas tur vēl par nodokļu nenomaksāšanu bija! Pietiek, beidzat izskatīties kā pasūtījumu rakstu tiražētājs, lai saglabātu cieņu lasītāju acīs!

Atbildēt

))):

24.07.2018. 10:51

Lasot visus šos komentārus un pašu rakstu var secināt, ka Naruška patiešām pārdevusies jau 2016 gadā un pieņēmusi graujošu lēmumu Gulamam neņemot vērā ekspertīzes un liecinieku sniegtās liecības.
Viņa automāiski steidzās izpildīt pasūtījumu, lai ātrāk saņemtu atlīdzību un paslēptos Ogrē, bet ne uz ilgu laiku.

Atbildēt

To alles

24.07.2018. 10:46

Tu vari kliegt lamāties, lai tavai suņa dvēselei būtu mierīgāk, likt jebkuru novērtējumu pietiek.com, bet Pietiek ir tūkstoš reižu cienijamāks un iecienītāks ar savu auditoriju, kura pārsvarā ir ierēdņi ,nekā tavi smirdīgie komentāri (juri)

Atbildēt

Uldis

24.07.2018. 10:05

Gulami savā viesnīcā dzirdīja augstas IeM amatpersonas, tāpēc vēl nesēž un, droši vien, arī nesēdēs.

Atbildēt

Pilnīgi slepeni

24.07.2018. 07:58

Neārstējami psihes traucējumi no bērnības ir Naruškai, kurus viņa slēpj no kolēģiem.
Protams viņas stulbums, neprofesionālā atieksme ja tam visam vēl pieliek korumpētību tad pasarg'dievs tikt pie viņas Ogrē. Rēķinieties ja esat tikuši pie viņas tas ir tā pat kā zem slepkavas lodēm.
Vajdzētu, lai Ogrē tiesnešu kolēģija pieprasa ārsta izziņu par viņas psihisko veselību, savādāk būs daudz sabojātu nevainīgu likteņu.

Atbildēt

alles

24.07.2018. 07:27

Pat tik cienījams paortāls kā "Pietiek" nolaidies līdz delfu līmenim, pieņemot darbā palīgskolu absolventus, kuri "taisa" rakstus

Atbildēt

Juris Ambis

24.07.2018. 05:14

Labdien,

Sakiet, lūdzu, kādēļ rakstā tiek spiests uz faktu, ka Tieslietu padome jau iepriekš pieņēmusi lēmumu par tiesneša pārcelšanu un tādēļ, lūk, nesaprotami, kādēļ tiesnese izskatīja lietu. Manuprāt, visai loģiski, jo, ja tiesnese būtu aizgājusi uz citu tiesu, tad jaunajam tiesnesim, kam lieta būtu iedalīta, būtu bijis jāsāk tās izskatīšana no jauna. To laikam Gulams labprāt gribētu. Švaks mēģinājums tagad PRēt tiesnesi par to, ka pieņēma taisnīgu spriedumu tādā jūtīgā lietā. Ne velti Rīga runā, ka Gulams uz pauzes par notikušo un nevar mājās pie sievas mierīgi aiziet. :))

Atbildēt

Piekrītu viedoklim

23.07.2018. 22:21

Patiešām līdz tam laikam kamēr tie asinsūcēji maskēsies par pseido tiesnešiem un sūks tautas asinis, mēs nekad nejutīsim, ka esam prom no asiņainā padomju terora. Spilgts piemērs ir redzams fotogrāfijā, kobra Naruška noteikti sāk savu spriedumu nolasīšanu ar vārdiem : Latvijas republikas vārdā iznīcināt Latvijas tautu.
Pārdevusies narko kurjeriem no citas republikas, malacis Naruška.

Atbildēt

Tiesam lab

23.07.2018. 18:49

Naruška tāds pats zvērs kā Vonsovič, kurš 90jos gados iedeva ļoti bargus sodus kā arī deva nāvessodus cilvēkiem itkā antibadomju elementiem pēc Latvijas neatkarības. Vonsovičs kā advokāts, Vienotības aizsegā bezkaunīgi iznīcināja un atņēma biznesu daudziem biznesmeņiem. Tādi pati padomju tiesnese šodien bargi sodīja Gulamu un viņa biznesu, kā daudzos komentāros rakstīts kamēr tie parazīti, kuri maina savu piederību atkarībā no situācijas un politiskās iekārtas valdīs Latvijā, nebūs kārtība un likumība.
Lasu komentārus, var kā straus galvu iebāzt smiltīs.Mums pilsoņiem jācīnāss ar šīm padomju slepkavām kā Naruška, Voncovič, Mežavilks un citiem, kuru rokas mirkst asinīs līdz elkonim

Atbildēt

Edgars

23.07.2018. 13:36

Ja ENAP darbinieki būtu tik pārliecināti par saviem noziedzīgajiem darbiem, tā saucamajā safabricētajā "Kokvilnas lietā", tad kāpēc vajadzēja pārmest ekspertiem, kuri norādīti rakstā ar stāžu ilgāk kā 25 gadi strādājuši tieslietu ministrijā. Priekš kam organizēt viltus liecības, acīmredzot nebija citu pierādījumu. Par lielu naudu, Mežavilka lieta, baltiem diegiem šūta ,pamatojuma nēkada nav, tad kāpēc mums par nodokļu maksātāju naudu jāuztur vesala armija ar bezatbildīgiem ierēdņiem no ģenerālprokuratūras un tādas stulbenes un trakās kā Naruška no tiesu kolēģijas. Galu galā izskatot lietas pseido tiesneši,vienmēr atbalsta prokurora viedokli (Naruška bailīga karjeriste).

Atbildēt

Tas jau normāli

23.07.2018. 08:21

Reiz bija gadījums, kad cilvēkam vienā zināmā gaļas veikalā uz Biķernieku ielas no 5 Lati izdeva dažus latus, ko cilvēks ielika principā tukšā makā (respektīvi zināja, kas tur bija un ko ielika). Pēc tam šos saņemtos latus, pēc 5 min mēģināja tērēt kaut kur netālu vai nu Rimi, vai Interpegro toreiz. Kaut kā kasiere noreaģēja un saprata, ka nauda viltota, apsardze, policija u.t.t. Pat neatcerros kā tas viss beidzās veikalā, bet atceros, ka bija jāierodas uz policiju sniegt liecību (kaut kur pretī tagadējajai Spicei). Neskatoties uz to, ka bija zināms kad, kur, cikos, kas to naudu iedeva, bija viens vienīgs lūgums, pasaki ka nezini kur tā nauda radās un izbeigsim lietu. Pamatojot ar a) tas aizņems daudz laika iet, nopratināt, u.t.t., 2) tev pašam būs jānāk uz visādām atpazīšanām, fotorobotiem, nopratināšanām. :)

Atbildēt

Lauris

23.07.2018. 07:50

Esmu kārtīgi izpētijis un apskatījis Naruškas foto un varu izdarīt secinājumus, ka ar psihi šai tiesnesei nav viss kārtībā. Apskataties ar kādām dusmām viņa sakodusi žokli un skatiens arī ļoti līdzīgs slepkavai. Varbūt jaunībā vai bērnībā viņu cilvēki abižoja, darīja pāri, tāpēc kļuva par tiesnesi, lai visiem atriebtos.Ir daudzi gadijumi, kad slaveni sportisti ir kļuvuši par tiem, kas ir tikai tāpēc, ka bērnība tikuši abižoti, bet Naruška nevarēja kļut pa sportisti, viņa kļuva par ļoti bīstamu tiesnesi vēl nežēlīgāku kā slepkava, tiem cilvēkiem, kuri tikuši pie viņas lēmuma (naža)

Atbildēt

Bēdīgi

23.07.2018. 07:38

Likumsargājošās instancēs ir sava mafija, tādi kā Sparāns, Juraš. Lasot rakstu saproti, ka kaut kāds jaunākais inspēktors Mežavilks no ENAP var mierīgi safabricēt, izdomāt, organizēt un baltiem diegiem šūt pa simts krimināllietām, visus biedēt, iznīcināt biznesu. Gadījums ar Vairāk Saules, Lemberga lieta, kuru organizēja Sparāns un Juraš, bet priekš kam ir tiesu instances? Jūs cerat uz tiesu, bet dabonat stulbu Narušku, tad tā ir patvaļa no dažiem parazītiskiem elementiem no SAB, KNAB un ENAP, kura nekad nebeigsies un tad, lai dzīvo LPSR.

Atbildēt

Ieva

23.07.2018. 01:01

Varbūt krava nozagta, lai Uzbekijas ierēdņi to
norakstītu zaudējumos

Atbildēt

s

22.07.2018. 23:44

Labdien. Lai šodien kāds sevi nosauktu par ekspertu, nepietiek ar biedrības 'Latvijas Neatkarīgo ekspertu asociācija' piederību. Jau daudzus gadus Latvijā šo jomu regulē Tiesu ekspertu likums, kas noteic, kas ir un kas nav privātie tiesu eksperti.
Varam viegli pārliecināties, par ko ir stāsts:
https://eksperti.ta.gov.lv/lv

Gan Trumma, gan Griščenkova, gan pat viltnieks Anšins var - ja vien būtu atbilstīgs likuma prasībām - kļūt par privāto tiesu ekspertu.

Ja neesi privātais tiesu eksperts, tātad neesi eksperts likuma izpratnē. Subjektīvi, protams, katrs cilvēks var sevi uzskatīt par ekspertu. Bet objektīvi ir tā, ka sabiedrība tādās valstīs, kā Latvija, kaut aptuveni zina, kādi normatīvie akti to vai citu jomu regulē. Nevis vienkārši bļaustās, ar cerību, ka izdosies bļaut skaļāk, nekā citi.

Atbildēt

Anšans eksperts

22.07.2018. 23:35

Ko Gulams grib panakt - lai sabiedribai maina viedokli par to ka vins ar sievu nav nozagusi un velak padalijusi 9 miljonus ASV dollaru. Divains ir Gulams ....

Atbildēt

Vecais

22.07.2018. 19:15

Jocīgi-nozog cottonu 9 milj. vērtībā-un neviens nav nošauts ! Mazliet zinot kokvilnas pusbandītisko biznesu nebrīnītos par kaut ko līdzīgu Bunkusa gadījumam.
Lai atceramies Eksportļona privatizāciju,kur gandrīz apšava visu priv.komisijas priekšsēdētaja ģimeni.Pec tam viņš ilgstoši slēpās GB.

Atbildēt

Iļģuciema Ginta

22.07.2018. 18:29

Labdien "tiesnese" Naruška (pirms laulībām – Kobiņeca), "prokurore" Kušakova, "prokurore" Seibute, Valsts policijas "izmeklētāja" Čuprika.
Jums visām "sveicieni" no Baložu Gintas.
20-4 16 atlikušie gadi Iļģuciema "Gulagā".
10 gadi par katru man noslepkavoto bērnu...
Varbūt sadalīsim uz galviņām?
Man nav žēl.
Ja kas, es savu daļu jau esmu saņēmusi.

Atbildēt

kur

22.07.2018. 17:00

veiktas tās ekspertīzes, kurām tiesnese uzticējusies vairāk? Vai tad pietiek galīgi vairs neprot uzrakstīt pavisam īsu raksteli, lai visiem viss būtu skaidrs?

Atbildēt

tipiski Lapsas stilā

22.07.2018. 16:38

Kaut kādas personas atstāstījumu par notikumiem, kuru laiku un iesaistītās personas viņš neatceras, bet izmanto skaļus epitetus, uzdot par faktiem.

Atbildēt

Norma

22.07.2018. 16:08

Vispār neizbrīna. ENAP pērkams kantoris.

Atbildēt

xxxx

22.07.2018. 15:26

Ekonomikas policijā vispār viss kā pasūtījumu galdā :D

Atbildēt

Jautajiens

22.07.2018. 14:35

Vai Intai Baložu Gintas lieta ļauj naktī mierīgi gulēt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...