Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TIESA

23.05.2021. 06:36

Rīgas apgabaltiesa atstāj spēkā reālus cietumsodus apsūdzētajiem tā dēvētajā “Tadžikistānas kokvilnas lietā“
Rīgas apgabaltiesa 2021. gada 14. maijā, izskatot apelācijas kārtībā tā dēvēto “Tadžikistānas kokvilnas kravas pazušanas lietu”, atzina par vainīgām visas trīs apsūdzētās personas, piemērojot ar brīvības atņemšanu saistītu sodu, piedzenot no apsūdzētajiem solidāri par labu cietušajiem OÜ "Logistic-Ekspress" 9 094 238,96 EUR.
Kā iepriekš tika vēstīts, 2018. gada 6. jūlijā Rīgas rajona tiesa taisīja notiesājošu spriedumu tā dēvētajā "Tadžikistānas kokvilnas lietā", atzīstot apsūdzētos par vainīgiem noziedzīga nodarījuma, kas paredzēts Krimināllikuma 179. panta trešajā daļā un 275. panta otrajā daļā, izdarīšanā par to, ka viņi personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās piesavinājās no Tadžikistānas ievesto un SIA “W.E.E.S.A.” muitas noliktavā glabāšanā nodoto kokvilnu 9 094 238,96 EUR vērtībā, tas ir, lielā apmērā, kā arī mantkārīgā nolūkā izdarīja dokumentu, kas piešķir tiesības, viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu.
Par minētās tiesas spriedumu apsūdzēto aizstāvis iesniedza apelācijas sūdzību, kuru izskatīja Rīgas apgabaltiesa un kā galīgo sodu pēc noziedzīgu nodarījumu kopības visām trim apsūdzētajām personām noteica brīvības atņemšanu – vienai uz 6 gadiem un 4 mēnešiem, otrai uz 5 gadiem un trešajai uz 3 gadiem 2 mēnešiem.

Atbildēt

Saoda naudas smaku.

26.07.2018. 12:10

ENAP darbinieki galīgi prātā sajukuši, kā ar saviem bijušajiem kolēģiem, kuru darba stāž ir vairāk kā 40 gadi var šitā izrīkoties.
Dažam labam viņi par vecākiem varētu būt.
Jebkāda humāna rīcība izpaliek no šiem mežoņiem, tiesnese Naruška kā kilers pieņēma savu lēmumu. Viņa nav ņēmusi vērā ekspertu slēdzinu.
Šeit acīmredzami ož pēc naudas atlīdzības.
Pirmām kārtām Naruška atbaltīja pasūtītās lietas organizātorus.
Eksperti ir profesionāļi ar lielu pieredzi un bijuši par skolotājiem tiem bandītiem no ENAP.
Viņi nav pelnījuši tādu atieksmi no pseido tiesneses Naruškas un parazītiem no ENAP.
Ir tāda frāze "SKB savu dzimteni pārdošu", tāpat šie draņķi ir izdarījuši ar ekspertiem.

Atbildēt

Nav vārdu

26.07.2018. 10:42

Tiesnese Naruška neiepazinās ar lietas materiāliem un ekspertu slēdzienu. Eksperti, kuri veica ekspertīzi strādājuši tieslietu, iekšlietu sistēmā vairāk kā 30 gadus.
Naruška atbalstīja huntu, kura no paša sākuma safabricēja "Kokvilnas lietu".
Kā rakstīts virsrakstā kāpēc ENAP darbinieki spieda uz abiem ekspertiem, kuri veica ekspertīzi, lai atsakās no savām liecībām.
Trūkst vārdu, lai aprakstītu Naruškas tiesisko bezatbildību.

Atbildēt

To: Apskatnieks

26.07.2018. 09:31

»

Apskatnieks

Nepiekrītu komentātoram ar vārdu Patiesība, kārtējo reiz apstiprinās fakts, ka portāls Pietiek.com rāda savus muskuļus, atklāj jaunas shēmas, atmasko daudzus bijušos un esošos iekšlietu struktūru darbiniekus, kuriem pašiem ir tv, pseido žurnālisti, dzeltanā prese...


Pieļauju, ka PIETIEK arī bieži raksta labas lietas par tēmu, taču zinot konkrētā raksta "varoni" Gulami un ar viņu saistītās lietas, tad tur nekas nav ar baltiem diegiem tīts! Tur no viņa puses ir absolūta necieņa pret valsti, kura viņam devusi patvērumu, izglītību un iespēju dzīvot Eiropeiskā vidē, bet kuras tiesiskumu viņš pilnībā ignorē. Viņš vēlas dzīvot pēc viņam labāk pazīstamām vērtībām - kukuļošana, krāpšana/zagšana, kaut ko lasīju arī par pasūtījuma slepkavībām! Viss, kas grauj mūsu valsti kā Eiropeisku un tiesisku valsti. Lapsam vajadzētu būt arī ar kaut kādiem principiem, ja vien viņš nav šo pašu vērtību kalps, pēc kurām dzīvo Gulami.

Atbildēt

Apskatnieks

25.07.2018. 16:46

Nepiekrītu komentātoram ar vārdu Patiesība, kārtējo reiz apstiprinās fakts, ka portāls Pietiek.com rāda savus muskuļus, atklāj jaunas shēmas, atmasko daudzus bijušos un esošos iekšlietu struktūru darbiniekus, kuriem pašiem ir tv, pseido žurnālisti, dzeltanā prese.
Lapsa ir kādam ar savu portālu kā kauls kaklā.
Visi tie nelieši aizmirst par saviem noziegumiem, kad sāk darboties ar netīrām Staļinu laiku metodēm safabricējot lietas, kuras baltiem diegiem šūtas, uzpērk melīgus lieciniekus.
Normalā demokrātiskā eiropas valstī ar eiropeiskām vērtībām nevienam nav dotas tiesības apvainot, maisīt darboties tikai tāpec, ka neatbilst saviem uzskatiem.
Tā saucamajiem cīnītājiem agri vai vēlu nāksies izmest no savām galvām vecās metodes.Brīva, demokrātiska eiropeiskā valstī pastāv un valda likums un likuma priekšā visi vienlīdzīgi.
Kāpēc apvainot portālu, domāju lasītājiem nevajag būt zinātniekam, lai saprastu , kas patiesībā notiek.

Atbildēt

Demjanovs

24.07.2018. 22:09

Jurijs Rjazanskis nomelno Gulami it kā viņš esot reiders, nemaksā nodokļus, dod kukuļus, nozadzis kokvilnu.
Pastāsti par savu vietu un nodarbi Latvijā un tās sabiedrībā, ar ko tu esi noderīgs šobrīd Latvijai? Cik darba vietu esi organizējis, nodokļus nomaksājis un maksā. Tu protams saņem par katru komentāru no slavenajiem Tadžikiem, kuri nodarbojās ar narkotiku piegādi. Runājot par kukuļiem vai tad ne tu samaksāji ONAP par krimināllietas slēgšanu, kura bija ierosināta pret tavu dēlu narkomānu, kurš sanarkojies brauca un notrieca jaunu meiteni līdz pat šai dienai viņas vecāki tevi nolād un tavus pērkamo ONAP.
Nesen iznāca tavs brālis no cietuma par kukuļa došanu, būtu turējis ciet savu muti un pastāsti par cisternu reiderismu, kuras ar viltotu pilnvaras palīdzību gribēji nozagt, vēl runā par taviem noziegumiem Arēna Rīga sakarā ar Bondarika un Ivanova piedalīšanos, bet to nākamajā komentārā pastāstīsim.

Atbildēt

Saprotami

24.07.2018. 17:42

Visi tie, kas saprot, kas notiek mēdijos zin, ka Pietiek ir brīvs un neatkarīgs portāls, kurš analizē, pēta materiālus neatkarīgi no vietas, nodarbošanās vai politieskiem uzskatiem. Man liekas, ka tie kuri uzklūp portālam Pietiek, nozīmē, ka viņu uzskati un viedokļi atšķirās no portālā paustā un droši varat kliegt un ārdīties, šis portāls nav tam paredzēts.

Atbildēt

To: Pietiek

24.07.2018. 11:07

Vai nav dīvaini un pārāk uzkrītoši, ka jūsu cienījamais portāls ir vienīgais, kurš vēl raksta par Gulami kā cienījamu, un, no mūsu tiesībsargājošo iestāžu puses, apbižotu personu? Jau aklam un bez iedziļināšanās viņa darbībās personai ir skaidrs, ka nevar visi būt nostājušies pret vienu "kristāltīru" "uzņēmēju", kuru notiesāja par kukuļdošanu tiesai, notiesā par kokvilnas zādzību un apsūdz viesnīcu reiderismā! Kaut kas tur vēl par nodokļu nenomaksāšanu bija! Pietiek, beidzat izskatīties kā pasūtījumu rakstu tiražētājs, lai saglabātu cieņu lasītāju acīs!

Atbildēt

))):

24.07.2018. 10:51

Lasot visus šos komentārus un pašu rakstu var secināt, ka Naruška patiešām pārdevusies jau 2016 gadā un pieņēmusi graujošu lēmumu Gulamam neņemot vērā ekspertīzes un liecinieku sniegtās liecības.
Viņa automāiski steidzās izpildīt pasūtījumu, lai ātrāk saņemtu atlīdzību un paslēptos Ogrē, bet ne uz ilgu laiku.

Atbildēt

To alles

24.07.2018. 10:46

Tu vari kliegt lamāties, lai tavai suņa dvēselei būtu mierīgāk, likt jebkuru novērtējumu pietiek.com, bet Pietiek ir tūkstoš reižu cienijamāks un iecienītāks ar savu auditoriju, kura pārsvarā ir ierēdņi ,nekā tavi smirdīgie komentāri (juri)

Atbildēt

Uldis

24.07.2018. 10:05

Gulami savā viesnīcā dzirdīja augstas IeM amatpersonas, tāpēc vēl nesēž un, droši vien, arī nesēdēs.

Atbildēt

Pilnīgi slepeni

24.07.2018. 07:58

Neārstējami psihes traucējumi no bērnības ir Naruškai, kurus viņa slēpj no kolēģiem.
Protams viņas stulbums, neprofesionālā atieksme ja tam visam vēl pieliek korumpētību tad pasarg'dievs tikt pie viņas Ogrē. Rēķinieties ja esat tikuši pie viņas tas ir tā pat kā zem slepkavas lodēm.
Vajdzētu, lai Ogrē tiesnešu kolēģija pieprasa ārsta izziņu par viņas psihisko veselību, savādāk būs daudz sabojātu nevainīgu likteņu.

Atbildēt

alles

24.07.2018. 07:27

Pat tik cienījams paortāls kā "Pietiek" nolaidies līdz delfu līmenim, pieņemot darbā palīgskolu absolventus, kuri "taisa" rakstus

Atbildēt

Juris Ambis

24.07.2018. 05:14

Labdien,

Sakiet, lūdzu, kādēļ rakstā tiek spiests uz faktu, ka Tieslietu padome jau iepriekš pieņēmusi lēmumu par tiesneša pārcelšanu un tādēļ, lūk, nesaprotami, kādēļ tiesnese izskatīja lietu. Manuprāt, visai loģiski, jo, ja tiesnese būtu aizgājusi uz citu tiesu, tad jaunajam tiesnesim, kam lieta būtu iedalīta, būtu bijis jāsāk tās izskatīšana no jauna. To laikam Gulams labprāt gribētu. Švaks mēģinājums tagad PRēt tiesnesi par to, ka pieņēma taisnīgu spriedumu tādā jūtīgā lietā. Ne velti Rīga runā, ka Gulams uz pauzes par notikušo un nevar mājās pie sievas mierīgi aiziet. :))

Atbildēt

Piekrītu viedoklim

23.07.2018. 22:21

Patiešām līdz tam laikam kamēr tie asinsūcēji maskēsies par pseido tiesnešiem un sūks tautas asinis, mēs nekad nejutīsim, ka esam prom no asiņainā padomju terora. Spilgts piemērs ir redzams fotogrāfijā, kobra Naruška noteikti sāk savu spriedumu nolasīšanu ar vārdiem : Latvijas republikas vārdā iznīcināt Latvijas tautu.
Pārdevusies narko kurjeriem no citas republikas, malacis Naruška.

Atbildēt

Tiesam lab

23.07.2018. 18:49

Naruška tāds pats zvērs kā Vonsovič, kurš 90jos gados iedeva ļoti bargus sodus kā arī deva nāvessodus cilvēkiem itkā antibadomju elementiem pēc Latvijas neatkarības. Vonsovičs kā advokāts, Vienotības aizsegā bezkaunīgi iznīcināja un atņēma biznesu daudziem biznesmeņiem. Tādi pati padomju tiesnese šodien bargi sodīja Gulamu un viņa biznesu, kā daudzos komentāros rakstīts kamēr tie parazīti, kuri maina savu piederību atkarībā no situācijas un politiskās iekārtas valdīs Latvijā, nebūs kārtība un likumība.
Lasu komentārus, var kā straus galvu iebāzt smiltīs.Mums pilsoņiem jācīnāss ar šīm padomju slepkavām kā Naruška, Voncovič, Mežavilks un citiem, kuru rokas mirkst asinīs līdz elkonim

Atbildēt

Edgars

23.07.2018. 13:36

Ja ENAP darbinieki būtu tik pārliecināti par saviem noziedzīgajiem darbiem, tā saucamajā safabricētajā "Kokvilnas lietā", tad kāpēc vajadzēja pārmest ekspertiem, kuri norādīti rakstā ar stāžu ilgāk kā 25 gadi strādājuši tieslietu ministrijā. Priekš kam organizēt viltus liecības, acīmredzot nebija citu pierādījumu. Par lielu naudu, Mežavilka lieta, baltiem diegiem šūta ,pamatojuma nēkada nav, tad kāpēc mums par nodokļu maksātāju naudu jāuztur vesala armija ar bezatbildīgiem ierēdņiem no ģenerālprokuratūras un tādas stulbenes un trakās kā Naruška no tiesu kolēģijas. Galu galā izskatot lietas pseido tiesneši,vienmēr atbalsta prokurora viedokli (Naruška bailīga karjeriste).

Atbildēt

Tas jau normāli

23.07.2018. 08:21

Reiz bija gadījums, kad cilvēkam vienā zināmā gaļas veikalā uz Biķernieku ielas no 5 Lati izdeva dažus latus, ko cilvēks ielika principā tukšā makā (respektīvi zināja, kas tur bija un ko ielika). Pēc tam šos saņemtos latus, pēc 5 min mēģināja tērēt kaut kur netālu vai nu Rimi, vai Interpegro toreiz. Kaut kā kasiere noreaģēja un saprata, ka nauda viltota, apsardze, policija u.t.t. Pat neatcerros kā tas viss beidzās veikalā, bet atceros, ka bija jāierodas uz policiju sniegt liecību (kaut kur pretī tagadējajai Spicei). Neskatoties uz to, ka bija zināms kad, kur, cikos, kas to naudu iedeva, bija viens vienīgs lūgums, pasaki ka nezini kur tā nauda radās un izbeigsim lietu. Pamatojot ar a) tas aizņems daudz laika iet, nopratināt, u.t.t., 2) tev pašam būs jānāk uz visādām atpazīšanām, fotorobotiem, nopratināšanām. :)

Atbildēt

Lauris

23.07.2018. 07:50

Esmu kārtīgi izpētijis un apskatījis Naruškas foto un varu izdarīt secinājumus, ka ar psihi šai tiesnesei nav viss kārtībā. Apskataties ar kādām dusmām viņa sakodusi žokli un skatiens arī ļoti līdzīgs slepkavai. Varbūt jaunībā vai bērnībā viņu cilvēki abižoja, darīja pāri, tāpēc kļuva par tiesnesi, lai visiem atriebtos.Ir daudzi gadijumi, kad slaveni sportisti ir kļuvuši par tiem, kas ir tikai tāpēc, ka bērnība tikuši abižoti, bet Naruška nevarēja kļut pa sportisti, viņa kļuva par ļoti bīstamu tiesnesi vēl nežēlīgāku kā slepkava, tiem cilvēkiem, kuri tikuši pie viņas lēmuma (naža)

Atbildēt

Bēdīgi

23.07.2018. 07:38

Likumsargājošās instancēs ir sava mafija, tādi kā Sparāns, Juraš. Lasot rakstu saproti, ka kaut kāds jaunākais inspēktors Mežavilks no ENAP var mierīgi safabricēt, izdomāt, organizēt un baltiem diegiem šūt pa simts krimināllietām, visus biedēt, iznīcināt biznesu. Gadījums ar Vairāk Saules, Lemberga lieta, kuru organizēja Sparāns un Juraš, bet priekš kam ir tiesu instances? Jūs cerat uz tiesu, bet dabonat stulbu Narušku, tad tā ir patvaļa no dažiem parazītiskiem elementiem no SAB, KNAB un ENAP, kura nekad nebeigsies un tad, lai dzīvo LPSR.

Atbildēt

Ieva

23.07.2018. 01:01

Varbūt krava nozagta, lai Uzbekijas ierēdņi to
norakstītu zaudējumos

Atbildēt

s

22.07.2018. 23:44

Labdien. Lai šodien kāds sevi nosauktu par ekspertu, nepietiek ar biedrības 'Latvijas Neatkarīgo ekspertu asociācija' piederību. Jau daudzus gadus Latvijā šo jomu regulē Tiesu ekspertu likums, kas noteic, kas ir un kas nav privātie tiesu eksperti.
Varam viegli pārliecināties, par ko ir stāsts:
https://eksperti.ta.gov.lv/lv

Gan Trumma, gan Griščenkova, gan pat viltnieks Anšins var - ja vien būtu atbilstīgs likuma prasībām - kļūt par privāto tiesu ekspertu.

Ja neesi privātais tiesu eksperts, tātad neesi eksperts likuma izpratnē. Subjektīvi, protams, katrs cilvēks var sevi uzskatīt par ekspertu. Bet objektīvi ir tā, ka sabiedrība tādās valstīs, kā Latvija, kaut aptuveni zina, kādi normatīvie akti to vai citu jomu regulē. Nevis vienkārši bļaustās, ar cerību, ka izdosies bļaut skaļāk, nekā citi.

Atbildēt

Anšans eksperts

22.07.2018. 23:35

Ko Gulams grib panakt - lai sabiedribai maina viedokli par to ka vins ar sievu nav nozagusi un velak padalijusi 9 miljonus ASV dollaru. Divains ir Gulams ....

Atbildēt

Vecais

22.07.2018. 19:15

Jocīgi-nozog cottonu 9 milj. vērtībā-un neviens nav nošauts ! Mazliet zinot kokvilnas pusbandītisko biznesu nebrīnītos par kaut ko līdzīgu Bunkusa gadījumam.
Lai atceramies Eksportļona privatizāciju,kur gandrīz apšava visu priv.komisijas priekšsēdētaja ģimeni.Pec tam viņš ilgstoši slēpās GB.

Atbildēt

Iļģuciema Ginta

22.07.2018. 18:29

Labdien "tiesnese" Naruška (pirms laulībām – Kobiņeca), "prokurore" Kušakova, "prokurore" Seibute, Valsts policijas "izmeklētāja" Čuprika.
Jums visām "sveicieni" no Baložu Gintas.
20-4 16 atlikušie gadi Iļģuciema "Gulagā".
10 gadi par katru man noslepkavoto bērnu...
Varbūt sadalīsim uz galviņām?
Man nav žēl.
Ja kas, es savu daļu jau esmu saņēmusi.

Atbildēt

kur

22.07.2018. 17:00

veiktas tās ekspertīzes, kurām tiesnese uzticējusies vairāk? Vai tad pietiek galīgi vairs neprot uzrakstīt pavisam īsu raksteli, lai visiem viss būtu skaidrs?

Atbildēt

tipiski Lapsas stilā

22.07.2018. 16:38

Kaut kādas personas atstāstījumu par notikumiem, kuru laiku un iesaistītās personas viņš neatceras, bet izmanto skaļus epitetus, uzdot par faktiem.

Atbildēt

Norma

22.07.2018. 16:08

Vispār neizbrīna. ENAP pērkams kantoris.

Atbildēt

xxxx

22.07.2018. 15:26

Ekonomikas policijā vispār viss kā pasūtījumu galdā :D

Atbildēt

Jautajiens

22.07.2018. 14:35

Vai Intai Baložu Gintas lieta ļauj naktī mierīgi gulēt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...